Strona 186 z 209 PierwszyPierwszy ... 86136176184185186187188196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,326 do 8,370 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8326
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Buszmenie drogi, czuje się bardzo skrępowany, aby takiemu GURU tłumaczyć tak proste sprawy.

    Chłopaku, brak Ci elementarnej wiedzy a co za tym idzie, nie wiesz, ze zawody SE są sędziowane według regulaminu PZM. Ten zaś przewiduje taką opcję. Patryk był sądzony przez GKSŻ (fila PZM) ale według Kodeksu Antydopingowego WADA.

    I znowu leżysz i kwiczysz Buszmen. 2 -1 dla mnie

    Lauda



    Łżesz niczym Terrax odnośnie transferu Dudka

    Sukcesy Falubazu, 2008 - brąz, 2009 - złoto, 2010 - srebro, 2011 - złoto, 2013 - złoto.

    Od kiedy Dowhan zostal senatorkiem ? Odrobiles ta lekcję ? Jesień 2011 roku. Więc tylko ostatnie złoto wpadło Falubazowi w czasie kiedy Dowhan był senatorem.

    A to, ze Falubaz goni, w sportowej rywalizacji, Stal Gorzów to chyba dobrze dla sportu ? Czyz nie ?
    No Mariuszu, rzecz jasna że dobrze, a jeśli chodzi o sukcesy to racja że były one przed objęciem stanowiska senatora. TYlko zwróc uwagę że odnosi sukcesy w sferze pozasportowej, krętactwa w EE i jakieś podejrzane układy z PZM i GKSŻ. Jak Dudkowi zmniejszą karę to będzie wałek dekady.

  2. Powrót do góry    #8327
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to znajdź mi przepis, który zabrania wprost weryfikacji biegów.
    Przepisy mówią o odjęciu punktów, co wg mnie jest równoznaczne z weryfikacją biegów, bo jeżeli Dudek np. z 1 msc w biegu jest przesunięty na 4 pozycję, to ten który był 2gi wskakuje na pierwsze miejsce - i powinien dostać 3 punkty. Wątpię aby ktokolwiek w WADA dopasował ten regulamin do przepisów polskiej ligi żużlowej, ale oczywistym jest, że dyskwalifikacja zwycięzcy = automatyczna zmiana kolejności.

    Tyle, że przekracza to chyba intelektualne zdolności naszej centrali. To jedynie kwestia interpretacji - która MOIM zdaniem jest dokonywana wadliwie i co więcej - prymitywnie.
    Ale to tylko według Ciebie. A to stanowczo za mało aby można było to zrobić. Zresztą z tego co wiem to i nasze (PZM) regulaminy nie we wszystkich przypadkach przewidują weryfikacje wyników (punktów) wszystkich zawodników. Np. jak Ogóra ludzie zbyt szybko wyprowadzili motory z parkingu to zabrali tytko punkty Ogóra. Innym zawodnikom ich nie dodali. Podobnie było w kilku innych przypadkach.

    Lauda

    No Mariuszu, rzecz jasna że dobrze, a jeśli chodzi o sukcesy to racja że były one przed objęciem stanowiska senatora. TYlko zwróc uwagę że odnosi sukcesy w sferze pozasportowej, krętactwa w EE i jakieś podejrzane układy z PZM i GKSŻ. Jak Dudkowi zmniejszą karę to będzie wałek dekady.
    Absolutnie się nie zgodzę. Jak mu zmniejszą karę to na podstawie konkretnego zapisu z KA. Z tego zapisu korzystało już wielu zawodników. Więc dla czego miałby nie skorzystać Dudek ? Tylko dlatego, ze zna senatora ?

    I zastanów się nad odpowiedzią. Ponieważ szybciej jak myślisz, może się okazać, że i taki Ward skorzysta z tego samego zapisu regulaminowego. A co, jemu też wolno. Mimo, że to nie jest kumpel Dowhana

    I zupelnie nie wiem o czym piszesz twierdząc, ze senator ma na sumieniu jakieś krętactwa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-09-2014 o 17:41
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #8328
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No właśnie - i to jest właśnie patologia. Przecież ja wiem, że tak było i się z tym nie godzę. To jest ten intelektualny prymitywizm. Nie chodzi o casus Dudka, tylko o sam model działania debili. I nic tylko wg mnie. Tylko taka jest prawda, że gdyby chcieli/umieli to by zweryfikowali mecze z udziałem Dudka. To co jest teraz to jest pseudo weryfikacja, generalnie wypaczenie meczu.

    Wg mnie tacy kolesie jak Szymański Piotr czy Witkowski Andrzej są zwyczajnie zbyt tępi, aby to zrobić. I to jest bariera.

  4. Powrót do góry    #8329
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Popraw Ogóra na Świderskiego

    Nie rozumiem tej gadki. Odejmują i nie dodają i tyle. Ułomne to pewnie jest, tyle że spotykamy się z tym problemem od zarania dziejów i nagle teraz kilku krzykaczom zaczęło przeszkadzać. Że niby czemu?
    Z drugiej strony, to co jest równoznaczne z logiką, nie musi istnieć w rzeczywistości skoro nie ma o tym wzmianki. Regulamin nie jest związkiem przyczynowo skutkowym, tylko suchym przedstawieniem sytuacji i konsekwencji, bez domysłów.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kapitan bomba (19-09-2014)

  6. Powrót do góry    #8330
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale regulamin o tym nie decyduje. I żeby było jasne - mi to nie przeszkadza od dziś, a od wielu wielu lat. Tylko akurat jest kolejna okazja, aby naświetlić intelektualny prymitywizm władz, które są na poziomie rozwoju rozwielitki. Na takiej zasadzie, to Kołodziej też nie powinien dostać 1 pkt w Tarnowie. No bo czemu stosujemy w takim razie podwójne standardy? W obu przypadkach jest dyskwalifikacja.

    I co Sobotch, jeżeli uważamy to za ułomne, ale tak już się INTERPRETUJE to od lat, to nie zmieniajmy tego? Nie idźmy po rozum do głowy? Nie oświecajmy głupców? Przecież gdyby zweryfikowali to właściwie, to i tak by nie zmieniło układu 4ki, więc NIE O TO MI CHODZI. I to samo uważam w odniesieniu do Warda, Okoniewskiego, czy kogo tam jeszcze zdyskwalifikują.

    Na takiej zasadzie, to lepiej wstawić zawieszonego Warda do meczu niż Wolendera. Bo ten zrobi 15, ale odbierze punkty rywalom, a tamten zrobi 0 i rywalom punkty nie uciekną A nieprawdą jest to co pisze Mariusz, że WADA zabrania weryfikowania wyników całych biegów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-09-2014 o 17:45

  7. Powrót do góry    #8331
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    uzasadnienie po ukaraniu Unibaxu
    "Komisja uznała, że kara pieniężna powinna być orzeczona w maksymalnej wysokości ze względu na niespotykaną dotychczas wagę przewinienia oraz konieczności realizacji celów prewencji ogólnej tj. zapobieżeniu popełniania podobnych naruszeń regulaminowych w przyszłości"
    i ta sama osoba po kilku miesiącach
    " Na pewno nie było zamiarem komisji krzywdzenie zawodnika. Myślę, że z tyłu głowy bardziej mieliśmy myśl, żeby go nie skrzywdzić. Całe postępowanie przeprowadziliśmy bardzo rzetelnie, bo zebraliśmy wiele materiałów, wysłuchaliśmy zawodnika i innych świadków. Decydując się na roczne zawieszenie wzięliśmy pod uwagę wiele czynników, w tym, że jest to pierwsze przewinienie Patryka Dudka"

    Proszę bardzo......

  8. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Buszmen (19-09-2014), Howard (21-09-2014), Lauda (19-09-2014), Lipa_PL (19-09-2014), Malin017 (22-09-2014), Yozayan (19-09-2014), davids (19-09-2014), kingpin (20-09-2014), lego (20-09-2014), mariusz291 (20-09-2014)

  9. Powrót do góry    #8332
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Różowy swoimi układamy z GKSŻ i Witkowskim to co robi ? Sukcesy Flaubazu sie głownie zaczeły od momentu kiedy Dowhan został senatorkiem. Gonitwa za medalami to raczej należy tutaj do Falubazu ktory goni swojego odwiecznego rywala Stal Gorzów. Tak naprawdę krętackie możliwości to pokazuje cały czas różowy oraz kpi z całej EE.
    Jakieś konkrety, dowody czy tylko takie Macierewiczowe gadanie?

    Są na to paragrafy. Dziwne, że jeszcze nikt nie interweniował.

    Myślisz, że można tak sobie kpić z całej EE? Roman raz spróbował i do teraz ponosi tego konsekwencje.

    Ale jak ktoś chce to wszedzie wywęszy spisek, od jakiegoś czasu kibice z Torunia przodują w tego typu spiskowaniu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #8333
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak, bo nie wyobrażam sobie w tej chwili zmiany interpretacji - od precedensu po sto tysięcy odwołań z przeszłości. Jedynym rozwiązaniem wydaje się być poprawienie regulaminu, tj. dosłowne napisanie o odejmowaniu i dodawaniu jako efekcie pierwszego działania.

  11. Powrót do góry    #8334
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A ja sobie wyobrażam sytuację, kiedy nagle tępy człowiek doznaje oświecenia - i co więcej, uważam ją za pożądaną
    Nawiasem mówiąc, te wszystkie opcje z przeszłości powinny zostać zweryfikowane Godzina roboty.

  12. Powrót do góry    #8335
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jakieś konkrety, dowody czy tylko takie Macierewiczowe gadanie?

    Są na to paragrafy. Dziwne, że jeszcze nikt nie interweniował.

    Myślisz, że można tak sobie kpić z całej EE? Roman raz spróbował i do teraz ponosi tego konsekwencje.

    Ale jak ktoś chce to wszedzie wywęszy spisek, od jakiegoś czasu kibice z Torunia przodują w tego typu spiskowaniu.
    Jest spisek, tylko jeszcze nie ma dowodów, ale bez obawy, znajdą się w końcu !

  13. Powrót do góry    #8336
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Człowiek tępy oświecenia doznać mógłby - i nie ma sprawy. Ale przecież ten sam człowiek tępy w życiu Warszawy nie poradzi sobie z wielowątkowością sytuacji

  14. Powrót do góry    #8337
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale regulamin o tym nie decyduje. I żeby było jasne - mi to nie przeszkadza od dziś, a od wielu wielu lat. Tylko akurat jest kolejna okazja, aby naświetlić intelektualny prymitywizm władz, które są na poziomie rozwoju rozwielitki. Na takiej zasadzie, to Kołodziej też nie powinien dostać 1 pkt w Tarnowie. No bo czemu stosujemy w takim razie podwójne standardy? W obu przypadkach jest dyskwalifikacja.

    I co Sobotch, jeżeli uważamy to za ułomne, ale tak już się INTERPRETUJE to od lat, to nie zmieniajmy tego? Nie idźmy po rozum do głowy? Nie oświecajmy głupców? Przecież gdyby zweryfikowali to właściwie, to i tak by nie zmieniło układu 4ki, więc NIE O TO MI CHODZI. I to samo uważam w odniesieniu do Warda, Okoniewskiego, czy kogo tam jeszcze zdyskwalifikują.

    Na takiej zasadzie, to lepiej wstawić zawieszonego Warda do meczu niż Wolendera. Bo ten zrobi 15, ale odbierze punkty rywalom, a tamten zrobi 0 i rywalom punkty nie uciekną
    Buszmen, ale to są czysto filozoficzne wywody. Kolodziejowi punkt przyznali pewnie dlatego, ze Pepe wykluczyli w trakcie biegu. Więc tak jak by go Kołdi pokonał. Filozofując dalej to zawsze można gdybać, że np. nie wiadomo czy taki Cyfer dałby radę pokonac Dudka gdyby ten jechal bez dopingu. To jest własnie czysta filozofia. Wychodzi na to, ze pozycje zawodników można weryfikować tylko podczas trwania biegu. Po zakończeniu biegu/biegów takiej możliwości już nie ma. I raczej słusznie, że nie ma. Już widze te zamieszanie jak by Patryk zdążył odjechać ze 4 -5 meczy licząc od momentu pobrania próbki do momentu ogloszenia wynikó i jego zawieszenia. Wyobrażasz sobie jaki byłby kocioł ?

    Sobotch

    Popraw Ogóra na Świderskiego
    Sluszna uwaga.

    Penhall

    Ale co Ty w ogóle porównujesz ? Klub którego dzialacze na oczach całej polski, bezczelnie oalali mecz, potem bezczelnie żądali walkowera dla siebie, szli bezczelnie w zaparte przed komisją dyscyplinarną, nie okazali żadnej skruchy. I ich zachowanie porównujesz do takiego Dudka ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #8338
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jest spisek, tylko jeszcze nie ma dowodów, ale bez obawy, znajdą się w końcu !
    Jak się tak czyta te niektóre spiskowe teorie, to faktycznie troche żal jest tych konsumentów i klubu z miliarderami za plecami.

    Takie bezradne bidulki, które zawsze padają ofiarą spisków. Ja bym optował nawet za przyznaniem takiej ekipie jakiś Orderów Męczeństwa Sportowego.

    Ani Pucharu Fer Pleja, ani złota DMP, tylko jakieś srebra kurierem przychodzą. To może choć taki order by im zrekompensował to ich męczeństwo.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-09-2014 o 19:08
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #8339
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Penhall
    Ale co Ty w ogóle porównujesz ?
    Tok rozumowania waszych przyjaciół z GKSZ porównuję

    poza tym z jednej strony drużyna nie przystąpiła do meczu a z drugiej zawodnik (zawodnicy ?) jeżdżący nie wiadomo tak naprawdę od kiedy na wspomagaczach. Faktycznie, jacy to my nie fair jesteśmy.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 19-09-2014 o 18:03

  17. Powrót do góry    #8340
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Buszmen, ale to są czysto filozoficzne wywody. Kolodziejowi punkt przyznali pewnie dlatego, ze Pepe wykluczyli w trakcie biegu. Więc tak jak by go Kołdi pokonał. Filozofując dalej to zawsze można gdybać, że np. nie wiadomo czy taki Cyfer dałby radę pokonac Dudka gdyby ten jechal bez dopingu. To jest własnie czysta filozofia. Wychodzi na to, ze pozycje zawodników można weryfikować tylko podczas trwania biegu. Po zakończeniu biegu/biegów takiej możliwości już nie ma. I raczej słusznie, że nie ma. Już widze te zamieszanie jak by Patryk zdążył odjechać ze 4 -5 meczy licząc od momentu pobrania próbki do momentu ogloszenia wynikó i jego zawieszenia. Wyobrażasz sobie jaki byłby kocioł ?
    To nie jest żadna filozofia. Tylko to jest wskazanie błędnej interpretacji. To tak, jakby w tenisie po czelendżu zawodnika, wyszło że piłka była jednak w aucie, a nie w korcie - i na tej podstawie zabrano by tylko punkt jednemu, a nie przyznali drugiemu. Nie ma związku ze sprawą, czy Cyfer pokonałby "czystego" Dudka czy nie. Dudek został zdyskwalifikowany i automatycznie spada na ostatnie pozycje.

    Kocioł? Sorry, ale na wyniki nie czeka się 1,5 miesiąca (a tyle by musiało to być, żeby była mowa o 4-5 meczach), to raz. A dwa? Taki sam kocioł jak teraz, przy czym - byłoby sprawiedliwie. A nie, że jechał niedozwolony zawodnik i ZABIERAŁ punkty innym. Po biegu, po meczu? Co to za różnica? Dyskwalifikacja, to dyskwalifikacja.

    Nic nie wychodzi co można, bo żaden przepis nie zabrania odbierania punktów w sposób pełny - czyli weryfikowania wyników biegów. To co jest w tej chwili to jest pseudo weryfikacja, która jest prymitywna i nieuczciwa - niezależnie kogo dotyczy. To co mamy teraz to jest kwestia jedynie ułomności i lenistwa władz.

    Mariusz: A Dudek okazał skruchę? Cała Polska czeka na przeprosiny i dalej nic? Bez kitu, to chyba pierwszy dopingowicz w dziejach, który nie wykazał cienia skruchy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-09-2014 o 18:03

  18. Powrót do góry    #8341
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak się tak czyta te niektóre spiskowe teorie, to poważnie żal jest tego umęczone Unibaxu z miliarderami za plecami.

    Takie bezradne bidulki, które zawsze padają ofiarą spisków. Ja bym optował nawet za przyznaniem takiej ekipie jakiś Orderów Męczeństwa Sportowego.
    Jest nadzieja, ze Gajewski poukłada ten klub. Chłop wydaje mi się być rozsądnym
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #8342
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Penhall

    Ale co Ty w ogóle porównujesz ? Klub którego dzialacze na oczach całej polski, bezczelnie oalali mecz, potem bezczelnie żądali walkowera dla siebie, szli bezczelnie w zaparte przed komisją dyscyplinarną, nie okazali żadnej skruchy. I ich zachowanie porównujesz do takiego Dudka ?
    Dokładnie. Popełniłeś błąd Penhall. Ucieczka, choć haniebna (co wielokrotnie powtarzałem), nie ma startu do stosowania środków dopingujących. To po prostu inny kaliber i trzeba te czyny stanowczo rozgraniczać ; ]

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (19-09-2014)

  21. Powrót do góry    #8343
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dokładnie. Popełniłeś błąd Penhall. Ucieczka, choć haniebna (co wielokrotnie powtarzałem), nie ma startu do stosowania środków dopingujących. To po prostu inny kaliber i trzeba te czyny stanowczo rozgraniczać ; ]
    Byłoby tak jak piszesz, w sytuacji gdybyśmy mieli pewność, ze Patryk brał doping świadomie. Tego jednak nie wiemy. Tak samo jak nie wiemy z jakiego powodu Ward strzelił sobie lufkę przed zawodami. Czy powodem była jakaś sytuacja rodzinna czy może chęć dopingowania się.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #8344
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja myślę, że musiał się napić, bo wszedł na SB.pl i zgłębił twoją twórczość. Tak to szacuję.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Malin017 (22-09-2014), kingpin (20-09-2014)

  24. Powrót do góry    #8345
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Byłoby tak jak piszesz, w sytuacji gdybyśmy mieli pewność, ze Patryk brał doping świadomie. Tego jednak nie wiemy.
    Rok zawieszenia, zmieniające się zeznania, pamiętny wpis na Twitterze. Mi to wystarczy.

  25. Powrót do góry    #8346
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    A Dudek okazał skruchę? Cała Polska czeka na przeprosiny i dalej nic? Bez kitu, to chyba pierwszy dopingowicz w dziejach, który nie wykazał cienia skruchy.
    Zapewne uwierzył kumplom z toru i koszulkom dlatego czuje się niewinny i pokrzywdzony. Mnie zachowanie Dudka w tej kryzysowej sytuacji ani trochę nie zaskakuje. Dokładnie tego bym się spodziewał.

  26. Powrót do góry    #8347
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak się tak czyta te niektóre spiskowe teorie, to poważnie żal jest tego umęczone Unibaxu z miliarderami za plecami.

    Takie bezradne bidulki, które zawsze padają ofiarą spisków. Ja bym optował nawet za przyznaniem takiej ekipie jakiś Orderów Męczeństwa Sportowego.

    Ani Pucharu Fer Pleja, ani złota DMP, tylko jakieś srebra kurierem przychodzą. To może choć taki order by im zrekompensował to ich męczeństwo.
    Ja bym się na ich miejscu lepiej zastanowił dlaczego to wszyscy "spiskują" akurat przeciw nim. Nic nie dzieje się bez przyczyny, ale na jakąś głębszą refleksję z ich strony raczej nie ma co liczyć. Lepiej wymyślać spółdzielnie i układy, obsmarowywać wszystkich gównem, a siebie kreować na ofiarę. Widać jaki klub, taki kibic, nic nie zrobisz.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 19-09-2014 o 18:42

  27. Powrót do góry    #8348
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Shelve i bomba. Nie zauważyliście że dyskutujecie sami ze sobą? Wszyscy inni waszą trollowatą twórczość zlewają.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  28. Powrót do góry    #8349
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,341 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    "Z całą powagą, ale widzę, ze wylewasz żółć, "/..../
    "Nawet nie wiesz jak mocno się mylisz." /..../
    "I wbij sobie do swojego łba, ze GKSŻ nie może od tak sobie zabierać punktów komukolwiek" /.../
    Sorry Mariusz, nagryzdałeś od metra, bez ładu i bez składu i de facto nie na temat
    do tego, może nie widzisz, ale coraz częściej wpadasz w ton jednego zakłamanego gościa z Częstochowy,
    któremu tu się wydaje, że wszystkie posiadł rozumy, a inni właśnie nic nie wiedzą i nie rozumieją i nieustannie
    posługuje się podobnymi hasłami jak Ty "nie rozumiesz", "nic nie wiesz" itd itp.

    Na argumenty prawne, regulaminowe odpowiadasz argumentami wynikającymi z poczucia sprawiedliwości,
    uczuć, logiki, a gdy ktoś użyje właśnie takiej argumentacji bazującej na rozsądku, czy na poczuciu elementarnej
    sprawiedliwości Ty wyciągasz hasła, wynikającej z litery prawa, paragrafy, regulaminy itp. hasła, że GKSŻ coś tam.
    Jak Ci tam wygodnie, jak Ci tam pasuje, skaczesz albo w taką, albo w taką argumentację, a to nie jest uczciwe,
    bo albo się dyskutuje na określonej płaszczyźnie albo na żadnej. Żonglujesz jak Ci pasuje. Bez sensu to.

    Z Dudkiem wiele razy rozmawiałem, zanim w ogóle pewno w życiu go zobaczyłeś po raz pierwszy, od wielu lat żałuję,
    że nie został w Toruniu, czy też później tu nie trafił, ale szczytem jest to co się wokół sprawy Dudka wydarzyło
    od strony pi'ar'owej i od strony decyzyjnej jeżeli chodzi o czas ustalenia kar i ich wysokość.
    Unibax swoim zachowaniem zgnoił ten sport rok temu, i to wcale nie aż tak bardzo walkowerem, a właśnie swoim zachowaniem
    po tamtych wydarzeniach, żądaniem dla siebie walkowera i złotych medali, wezwaniami do zapłaty, brakiem przeprosin,
    enigmatycznym odbijaniem pingponga w stronę rady nadzorczej, było to tak bezczelne, że aż głupie.
    Ale nie wiem, czy nie gorszym jest nazywanie tego szamba perfumerią, przez Falubaz, które działo się wcześniej wokół
    Kurmanka, potem wokół finału 2009, paru dziwnych wyników meczów, łącznie z ostatnim Lesznem u siebie, czy też
    wokół wydarzeń w czasie ostatniego meczu torunian w Zielonej, a teraz wokół sprawy z Patrykiem.
    Odwalacie pi'ar sztuczności i zakłamania w imię czego? Jakiejś sztucznej magii, czy szowinizmu? Nie chodzi, żeby
    walić za każdym razem i przy każdej okazji we własne gniazdo, bo takich specjalistów też tu mamy na forum,
    ale chodzi o elementarną postawę otwartości i dążenia do prawdy, a nie betonowanie się na z góry upatrzonych
    pozycjach. Kur Warszawa nie hoduje, czas się obudzić. Zdenerwowałem się.

    Jak dla mnie EOT. Do ignorowanych Cię nie wrzucam, ale dyskutować z Tobą nie zamierzam.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Lipa_PL (19-09-2014), Malin017 (22-09-2014), Zubr (19-09-2014), mariusz291 (20-09-2014), mhsol (19-09-2014), terrax (20-09-2014)

  30. Powrót do góry    #8350
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Shelve i bomba.
    kto ?

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi bananio za jego przydatny post!

    Howard (21-09-2014), Yozayan (19-09-2014), kingpin (20-09-2014)

  32. Powrót do góry    #8351
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Jak dla mnie EOT. Do ignorowanych Cię nie wrzucam, ale dyskutować z Tobą nie zamierzam.
    Hmm, czyli zarezerwowałeś sobie ostatnie zdanie dla siebie. Bardzo wygodnie. Można i tak.

    Od siebie jednak dodać muszę, wszystko to co napisałeś to zwykłe pomówienia. Niczym nie potwierdzone. Wyciągasz jakieś sprawy z Kurmankiem, z finałem 2009, rzekomo dziwnych meczy z Lesznem. Co to ma być ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #8352
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Byłoby tak jak piszesz, w sytuacji gdybyśmy mieli pewność, ze Patryk brał doping świadomie. Tego jednak nie wiemy. Tak samo jak nie wiemy z jakiego powodu Ward strzelił sobie lufkę przed zawodami. Czy powodem była jakaś sytuacja rodzinna czy może chęć dopingowania się.
    Z tym Wardem to żartujesz, prawda?! I nie strzelił lufkę tylko nabrzdyngolił się jak świnia. Bądźmy poważni

  34. Powrót do góry    #8353
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Shelve i bomba. Nie zauważyliście że dyskutujecie sami ze sobą? Wszyscy inni waszą trollowatą twórczość zlewają.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Chlopaki musze sobie podziekowan nabic troche
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #8354
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Tak czytam o Wardzie i Dudku i nie do końca każdy kontekst kumam bo nie wszystkich forumowiczów czytam.

    Jednak wypowiem swoją opinię jak widzę sprawę Dudka i Warda, bo chyba niewielu to dostrzega.

    Ward nie jechał na podwójnym gazie. Został złapany na tym, że chciał jechać po kielichu. Złapano go przed zawodami i nie udowodniono mu, że w innych zawodach jechał na bani. Nawet pozwolono mu jechać w kolejnych zawodach.
    Dudek niestety jechał na koksie. Udowodniono mu, że ów specyfik był w jego organizmie co najmniej przez dwa mecze.

    I jak dla mnie jest to zasadnicza różnica w ocenie tego co dwaj panowie odwalili.

    Nie zamierzam bronić ani jednego, ani drugiego, ale Dudek oszukał i przyczynił się do tego, że mecze układały się na korzyść jego drużyny. W tym przypadku zyskał nie tylko zawodnik, ale też drużyna.
    Bez zakoksowanych punktów Dudka mecze mogły ułożyć się inaczej, niż to zweryfikowano.

    Ward startował w zawodach indywidualnych i Unibax miał do niego tyle co np. angielska drużyna, dla której też w tym roku startował. Niestety obie drużyny nie zyskały na tym, że Australijczyk przed zawodami został złapany za promile, bo w ich barwach nie jechał napity.

    Podsumowując. Czyn Dudka odbił się na wynikach drużyny dla której starował. Czyn Warda był jego czynem indywidualnym i nie miał wpływu, na żaden wynik ani drużynowy, ani indywidualny i całe szczęście, że złapali go wcześniej, bo po pijaku się nie jeździ.
    Jednak jeden i drugi to mało poważny gość, bo ...... ale o tym napisano już wiele.

    PS. A swoją drogą dziś słyszałem - niezbyt pewne źródło - że podobno Ward dostał już dwa lata, ale podobno lobbują prominenci z Italiańcami na czele, o to aby się opamiętano. Dlatego to tyle trwa. Podkreślam, że to jednak tylko plotka nie potwierdzona, a że w każdej plotce coś jest to może ktoś to potwierdzi.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 19-09-2014 o 23:33
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Lipa_PL (20-09-2014), Malin017 (22-09-2014)

  37. Powrót do góry    #8355
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    A ja w piekarni zasłyszane że. Chripsy raczej nie zostanie na przyszły sezon bo ma takie wymagania że jak nie zjedzie z ceny to nikt chyba im nie sprosta.
    Narazie nie ma sensu z.nim negocjować, bo to ociera o jakiś kosmos, ale jak mi powiedziano narazie stoją w martwym punkcie

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  38. Powrót do góry    #8356
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Shelve i bomba. Nie zauważyliście że dyskutujecie sami ze sobą? Wszyscy inni waszą trollowatą twórczość zlewają.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Przecież to jedna osoba jest ...

  39. Powrót do góry    #8357
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Pytanie czy Adrian był wczoraj faktycznie taki słaby czy oszczędzał siebie i silniki na dzisiaj

  40. Powrót do góry    #8358
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Chodzi o Challenge? Miedziński tam nie jedzie.

  41. Powrót do góry    #8359
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Tak chodzi o Challenge. Czytałem wczoraj gdzieś że ma on jechać w miejsce kontuzjowanego Bjerre ?

  42. Powrót do góry    #8360
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...prix-challenge

    No ale jak to tak, że, że tak sam zrezygnował ?
    Świat się kończy

  43. Powrót do góry    #8361
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...prix-challenge
    olał to i slusznie. W tej formie nie ma sensu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #8362
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    To na grzyba pcha się do gp Torunia?!

  45. Powrót do góry    #8363
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jason Doyle.....

    Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

  46. Powrót do góry    #8364
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Darcy może mieć problem z dziką kartą, i dobrze. Nie odpocznie i przemyśli nieco dłużej i się w końcu ogarnie.

  47. Powrót do góry    #8365
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Darcy może mieć problem z dziką kartą, i dobrze. Nie odpocznie i przemyśli nieco dłużej i się w końcu ogarnie.
    Darcy nie będzie miał problemu z DK. Z dziką kartą problem może mieć Hampel jak się Janowski dostanie.

  48. Powrót do góry    #8366
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Darcy nie będzie miał problemu z DK.
    Oczywiście, że nie będzie miał. W przyszłym roku najpewniej odpocznie sobie od żużla.

  49. Powrót do góry    #8367
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Oczywiście, że nie będzie miał. W przyszłym roku najpewniej odpocznie sobie od żużla.
    Nie odpocznie, nie odpocznie. PRzeczytałem wywiad z JG i stwierdzam ze tak zwane pitu pitu i nic poza tym. Nie wspomne o fakcie ze najczesciej tego Pana widywalem w towarzystwie holdera i warda w poprzednich latach w klubowej restauracji po meczach przy soczku. Wiec pretensje o rozpijanie Warda powinien miec raczej do siebie.

  50. Powrót do góry    #8368
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Chyba najsłynniejszy pojedynek miedzy Grudziadzem a Toruniem GKM - Apator 1996 biegi 1-5

    https://www.youtube.com/watch?v=4KK1pVjZyrw
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  51. Powrót do góry    #8369
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Chyba najsłynniejszy pojedynek miedzy Grudziadzem a Toruniem GKM - Apator 1996 biegi 1-5

    https://www.youtube.com/watch?v=4KK1pVjZyrw
    Tor piękny, zawodnicy się praktycznie nie składali w łukach

  52. Powrót do góry    #8370
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Byłem na tym meczu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •