Strona 72 z 209 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,196 do 3,240 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3196
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Może w końcu przekonamy się ile potrafi jedna z "perełek" Paweł Wolender - "Nie ustają poszukiwania zawodnika, który wzmocni w Orle pozycję młodzieżowców. Dodatkowo teraz trzeba szukać zastępcy za kontuzjowanego Karczmarza. Na najbliższym treningu Orła pojawi się Paweł Wolender. Ten zawodnik Unibaxu Toruń urodził się 1 listopada 1994. Licencję żużlową uzyskał po egzaminie w Toruniu 31 lipca 2012 roku. Do naszego składu może dołączyć na zasadzie "gościa", a niewykluczone, że na piątkowym treningu pojawi się jeszcze inny nowy zawodnik." Dobrze byłoby, gdyby chociaż w kilku meczach pojechał. W sumie to trochę trudno mi pojąć jak może 20-letni (rocznikowo) zawodnik nie mieć choćby jednego biegu(!) w lidze. Jeśli nie po tym sezonie to niemal na bank po następnym poszuka sobie "normalnego" zajęcia.

  2. Powrót do góry    #3197
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    W niedziele zapowiada się ciekawie ale ... na trybunach Będzie Elana, będzie Apator no i będzie ... nowa zgoda, sztama, układ ??
    bedzie Apator? bojkot motoareny się skończył?

  3. Powrót do góry    #3198
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Efekt tego co robicie i tego co głośno mówię ja i wielu tu obecnych jest żaden, Unibax i Was, i nas ma w d...e.
    Czyli najlepiej położyć się i leżeć, nic nie robić. Wszystko bez sensu. Patrzeć i palcem nie kiwnąć, no pod nosem sobie coś tam powiedzieć.

    Semen nie bierz sobie do serca nawet jak dla przykładu cytuje Ciebie, pisze jak do kolektywu może i rzeczywiście jak za komuny, bo nie chce mi się adresować tego do poszczególnych osób, tak samo zresztą jak NAS traktujecie jako kolektyw. Może nie Ty, może nie ktoś inny. Ogół. Więc z mojej strony to samo.

    Dobra, i tak o post za dużo. Miłego.

  4. Powrót do góry    #3199
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Kryzys trwa w najlepsze....
    Oj jak się patrzy na postawę toruńskich zawodników, to wniosek może być tylko jeden:
    - j e s t e ś m y w c z a r n e j d u p i e z j a k ą k o l w i e k f o r m ą!!!!!!

    Zganiać na sprzęt to nawet juniorom nie przystoi w sytuacji, gdy w zasadzie ma się wszystko podane na tacy. Kto im kazał "uzależniać" się od jednego tunera? Jest ich wielu, trzeba było jesienią/wiosną sprawdzić co nie co (vide Nicki i jego francuskie jesienne przejażdżki) a nie teraz ogony wozić.

  5. Powrót do góry    #3200
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    bedzie Apator? bojkot motoareny się skończył?
    Alimenty zapłaciłeś ?

  6. Powrót do góry    #3201
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    W niedziele zapowiada się ciekawie ale ... na trybunach Będzie Elana, będzie Apator no i będzie ... nowa zgoda, sztama, układ ??
    dlatego ogłaszam naszą pełną mobilizację 02e6ac754d1130cb445e7c4b635ccf35.jpg

  7. Powrót do góry    #3202
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Nie wywołuj wilka z lasu,za chwilę zlecą jak muchy do lepu.Do jutra,dzisiaj z rana temp wskazywała -4ale ma być cieplej.

  8. Powrót do góry    #3203
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Nie wiadomo czy będzie Elana, z tego co wiem to już są próby sprzedawania biletów za 10 - 30 zł.

  9. Powrót do góry    #3204
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Bilety na mecz, sprawdzony dostawca, dobra cena.

    566 518 066
    Dzwonić między 10 a 12
    Można się powołać na Romana z Czernikowa.

  10. Powrót do góry    #3205
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Szkoda że Zielonogórska rzesza nie ustała w kolejce. Pewnie by sie tam uzbierało na alimenty, a może i za finał by się zwróciło.

  11. Powrót do góry    #3206
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    halo wieża

  12. Powrót do góry    #3207
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Czyli najlepiej położyć się i leżeć, nic nie robić. Wszystko bez sensu. Patrzeć i palcem nie kiwnąć, no pod nosem sobie coś tam powiedzieć.

    Semen nie bierz sobie do serca nawet jak dla przykładu cytuje Ciebie, pisze jak do kolektywu może i rzeczywiście jak za komuny, bo nie chce mi się adresować tego do poszczególnych osób, tak samo zresztą jak NAS traktujecie jako kolektyw. Może nie Ty, może nie ktoś inny. Ogół. Więc z mojej strony to samo.

    Dobra, i tak o post za dużo. Miłego.
    aussie83 - nie bierz tego co poniżej osobiście ta moja dykteryjka jest do semena

    Semen i widzisz zostałeś KaOwcem kolektywu kiełbasianych pikników Nawet Ty Brutusie.
    A ty myślałeś że zmienisz żużlowy świat w Toruniu
    Nic tylko Brzechwa przychodzi mi do głowy
    Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze spory głupie - wnet i tak zginiemy w .....upie
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3208
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Wczoraj,żeby było"szybciej"jak to powiedział jakiś "gościu" z Sigmy,bilety sprzedawano na niebieską jak leci i komu popadnie także spokojnie "elanowcy" nie będą koło siebie tylko wśród nas.

  14. Powrót do góry    #3209
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Z Elaną to prawda?!

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...na-pilke-nozna


    Wg mnie byłoby to dziwne...

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 18-04-2014 o 11:05

  15. Powrót do góry    #3210
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Who knows.
    Wychodzi na to, że potencjalna wizyta kiboli elany na najbliższym meczu może nie być bezzasadna
    A tak na marginesie to nie rozumiem jak ktoś może chcieć oglądać polską piłkę na jakimkolwiek szczeblu rozgrywek. Niezła perwersja.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bananio za jego przydatny post!

    Aussie (18-04-2014)

  17. Powrót do góry    #3211
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,773
    Kliknij i podziękuj
    904
    Podziękowania: 1,339 w 705 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Z Elaną to prawda?!
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...na-pilke-nozna
    Wg mnie byłoby to dziwne...
    pozdr
    I jeszcze tu:
    http://nicesport.pl/zuzel/168537/rom...ozna-w-toruniu
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Aussie (18-04-2014)

  19. Powrót do góry    #3212
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Who knows.
    Wychodzi na to, że potencjalna wizyta kiboli elany na najbliższym meczu może nie być bezzasadna
    A tak na marginesie to nie rozumiem jak ktoś może chcieć oglądać polską piłkę na jakimkolwiek szczeblu rozgrywek. Niezła perwersja.
    Oglądanie polskiej ligowej piłki na jakimkolwiek szczeblu jest perwersją.

    PS - widzę że Romano na starość zgłupiał i postanowił wrzucić paręset baniek w niszczarkę. Niech pogada z kolesiami z ITI czy Wojciechowskim co sądzą o polskiej piłce i zarabianiu na niej.

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Aussie (18-04-2014), Iras72 (18-04-2014), polewaczka (18-04-2014)

  21. Powrót do góry    #3213
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ciągnie wilka do lasu. Kupowanie meczy, sędziów, zawodników, PZPN-u nie tylko na poziome krajowym ale też europejskim. Sportu w tym niewiele. I walkower przeszedł by bez większego echa. Raj .
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 18-04-2014 o 11:18
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Iras72 za jego przydatny post!

    dockm (18-04-2014)

  23. Powrót do góry    #3214
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Who knows.
    Wychodzi na to, że potencjalna wizyta kiboli elany na najbliższym meczu może nie być bezzasadna
    A tak na marginesie to nie rozumiem jak ktoś może chcieć oglądać polską piłkę na jakimkolwiek szczeblu rozgrywek. Niezła perwersja.
    Nie zamierzam nikogo urazić (słowo!), ale czy nie jest perwersją także oglądanie meczy (?) drużyny, która potrafi nawiać z finału ligi, pomimo stadionu pełnego kibiców i olbrzymiej widowni telewizyjnej...? Już pomijam ten "wyczyn" w meczu z Gdańskiem... Żenadny poziom sportowy "gwiazd", ale można wybaczyć. Lepsze to niż ucieczka z meczu.

    Gdyby jakiś kibic piłkarski "obejrzał" ostatni finał E ligi żużlowej, to jego ocena żużla powinna być jeszcze bardziej miaźdząca niż Twoja na temat piłki. I miałby chyba jednak więcej racji...

    Czy to co odwala ostatnio Unibax (Apator?), to naprawdę jakiś znacząco wyższy poziom, w stosunku do widowisk piłkarskich w Kraju? Nie sądzę. A szkoda...

    Inna rzecz, na ile (ewentualnie) przyczynił się do tego wiadomy sponsor? No, ale Klub się błaźni a sponsor ewakuuje... Traci na tym Klub i kibice. Sponsor raczej nie będzie płakał, znajdzie sobie inną "zabawkę"
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 18-04-2014 o 11:25

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (18-04-2014), kleczes_GKM (18-04-2014)

  25. Powrót do góry    #3215
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Bo mecz jest za zlotowke a oni sa spragnieni prawdziwych sportowych wrazen.
    Apatorowcy, Elanowcy, Unibaxowcy, konsumenci, pikniki, lanserzry i hipsterzy. To wszystko w jednym kotle? - może się dziać.

    Ponoć była też delegacja Arabów po bilety na ten mecz.
    Jak się dowiedzieli ,że dostali bilety, to zapanowały bojowe nastroje i można zaszłyszeć w ich szeregach grożne śpiewy:

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #3216
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Czy to co odwala ostatnio Unibax (Apator?), to naprawdę jakiś znacząco wyższy poziom, w stosunku do widowisk piłkarskich w Kraju?
    Moja żona obierająca ziemniaki prezentuje wyższy poziom od widowisk piłkarskich w kraju.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  27. Powrót do góry    #3217
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ło matko, stary, ale żeś teraz pojechał. Napisałbm coś, ale się powstrzymam

    Byś miał taką to bym zrozumiał

    baba_ma_duzo_broni_do_wyboru.jpg
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 18-04-2014 o 11:53

  28. Powrót do góry    #3218
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ło matko, stary, ale żeś teraz pojechał. Napisałbm coś, ale się powstrzymam

    Byś miał taką to bym zrozumiał
    albo i taką (dla osób powyżej lat 18 ) http://www.papardelle.pl/portfolio/d...aca-ziemniaka/

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    apator_uk (18-04-2014)

  30. Powrót do góry    #3219
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Widzę piękna moda na hejty polskiej piłki Spoko - dla mnie to jest dopiero żałosne. Nie oglądasz, spoko - ale trochę szacunku dla innych. To mniej więcej takie podejście jak ignorantów z Warszawy wobec żużla.

    Ekstraklasa nie stoi może na najwyższym poziomie, ale mimo to fajnych meczów i znakomitych goli w tym roku nie zabrakło. Jak ktoś nie lubi piłki, tylko staje się kibicem na jakieś Euro czy Mundiale, to po prostu w tym tkwi problem. Ciekaw jestem ile meczów Ekstraklasy obejrzeliście tak naprawdę w tym roku, że wygłaszacie takie ignoranckie teorie? Moim zdaniem to plucie jadem to jeden wielki kompleks.

    A gdyby Karkosik faktycznie mocno zainwestował w Elanę, to byłoby to znakomite info. I kto wie, może Howard by musiał swoje wróżby odszczekać. Niemniej, piłka potrzebuje znacznie większych nakładów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-04-2014 o 12:45

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (18-04-2014), Yozayan (18-04-2014)

  32. Powrót do góry    #3220
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Widzę piękna moda na hejty polskiej piłki Spoko - dla mnie to jest dopiero żałosne. Nie oglądasz, spoko - ale trochę szacunku dla innych. To mniej więcej takie podejście jak ignorantów z Warszawy wobec żużla.

    Ekstraklasa nie stoi może na najwyższym poziomie, ale mimo to fajnych meczów i znakomitych goli w tym roku nie zabrakło. Jak ktoś nie lubi piłki, tylko staje się kibicem na jakieś Euro czy Mundiale, to po prostu w tym tkwi problem. Ciekaw jestem ile meczów Ekstraklasy obejrzeliście tak naprawdę w tym roku, że wygłaszacie takie ignoranckie teorie? Moim zdaniem to plucie jadem to jeden wielki kompleks.
    Ignoranci z Warszawy przewaznie zuzla na oczy nie widzieli. Nie wiem o jakich kompleksach piszesz. Sorry ale obejrzalem ze 2 mecze w tym sezonie i moje oczy zaczely krwawic. W jednym z nich padl jeden(!) celny strzal na bramke. To ze czasami zdarzy sie fajny mecz czy ladny gol nie oznacza jeszcze wysokiego poziomu.

    Aha jestem wielkim fanem pilki i ogladam regularnie Premier League (takze na zywo).
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 18-04-2014 o 12:52

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-04-2014), kapitan bomba (18-04-2014)

  34. Powrót do góry    #3221
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    O takich, że niby liga słaba, a i tak jej wartość i medialność jest dla Enea Ekstraligi nieosiągalna.
    Druga sprawa, nigdzie nie napisałem że to jest wysoki poziom. Natomiast pisanie, że oglądanie to perwersja, to chyba trochę przesada. Każdy ogląda to, co lubi i wszystko w tym temacie. Widać popyt jednak jest, skoro tyle kosztują prawa.

  35. Powrót do góry    #3222
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Również kilkukrotnie próbowałem w tym sezonie oglądać ligę polską.
    Potwierdzam - nie da się. Jeżeli nie jest się emocjonalnie związanym z jakąkolwiek z drużyn jest to katorga dla oczu.
    Od pierwszej do ostatniej minuty w tym sezonie obejrzałem jedynie multilige...
    Najlepszy mecz naszej kochanej ekstraklasy przegrywa na starcie z każdym meczem ligi hiszpańskiej czy angielskiej.

  36. Powrót do góry    #3223
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Też zgadzam się z twierdzeniem, że polska piłka nożna, a "europejska" to dwie różne dyscypliny. Kiedyś oglądałem,ale teraz przy dostępie telewizyjnym do praktycznie wszystkich rozgrywek światowych, polskiej ligi nie da się oglądać dłużej niż 10 minut. Oczywiście jej popularność w Polsce jest zdecydowanie największa z powodów zainteresowania ogólnoświatowego i jej tradycji w największych miastach w Polsce. Wracając do zainteresowania Karkosika piłką w Toruniu, chyba dotyczyć to może tylko drużyn juniorskich, bo realnie do jakiego poziomu ligowego można doprowadzić Elanę? Obecna baza sportowa nie spełnia wymogów I-ligowych (zaplecza Ekstraklasy). Już widzę jak magistrat po postawieniu Motoareny, hali na Bema i sali na Jordankach ochoczo bierze się za rozbudowę stadionu piłkarskiego. Zdecydowanie lepiej gdyby Karkosik zainteresował się siatkówką, koszykówką ze względu na nowo powstałą halę sportową, nie mówiąc o hokeju. Piłka nożna to dopiero wór bez dna.

  37. Powrót do góry    #3224
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,440
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Karkosik nie dał rady z Witkowskim, a chce wejść w interesy z Rysiami i Zdzisiami z PZPN, którzy takiego krawaciarza jak nasz zacny prezes PZMot połykają jak ogórka miedzy jednym kielichem, a drugim. Z jednej kałuży w większe bagno. Powodzenia!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Lipa_PL (18-04-2014), kapitan bomba (18-04-2014), mhsol (18-04-2014)

  39. Powrót do góry    #3225
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 198 w 102 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/25546


    moze Krzysiu sie troche budzi ? Chris Holder 3 3 2

  40. Powrót do góry    #3226
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem. Batchelor skroił go na trasie jak dzieciaka.

  41. Powrót do góry    #3227
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 198 w 102 postach
    Jest gdzies transmisja z meczu ?

  42. Powrót do góry    #3228
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Była, na live streamingu w wiodącej brytyjskiej firmie bukmacherskiej (jak wiele innych meczów BEL).

    Holder poza biegiem, gdzie Batch go ograł - poza zasięgiem. Ale tor całkiem inny niż w poniedziałek. Suchy beton.

  43. Powrót do góry    #3229
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    hehe
    jeśli to się potwierdzi
    to delikatnie mówiąc, fani żużla w Toruniu
    zostali przez Romka ogólnie mówiąc wydymani;
    chociaż osobiście uważam, że ze sponsorowania piłki Karkosik wycofa się jeszcze szybciej niż z żużla;
    miłośnik róż + stadionowa hołota - to się nie może udać.
    Co do oglądania polskiej piłki to ...................
    ale raz w roku robię wyjątek, gdy dwie ostatnie kolejki pokazywane są jako tzw. multiliga.
    Goli wówczas pada bez liku

  44. Powrót do góry    #3230
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...ge-niz-na-imsj

    Jako kibic Pawła, po przeczytaniu tej wypowiedzi, zacząłem żałować, że swojego występu nie skwitował milczeniem.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mhsol (18-04-2014), polewaczka (18-04-2014)

  46. Powrót do góry    #3231
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,440
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Tu ani o sport, ani róże, ani tym bardziej stadionową hołotę chodzi. Gdzie RK ma tych ostatnich wszyscy chyba doskonale wiedzą. Zakładam, że za tą decyzją stoją jakieś negocjacje biznesowe z magistratem. RK dostanie jakieś grunty pod fabrykę, ulgi podatkowe czy inne tam konfitury, a miasto pozbędzie się problemu z utrzymywaniem piłkarskiej popeliny. Co prawda zostanie żużel, ale chętnych do przejęcia klubu z taką renomą i stadionem pewnie nie zabraknie. Możliwe, że już gdzieś sobie uściśnięto dłonie tylko zanim pójdzie do mediów minie trochę czasu. RK rzuci parę drobnych na kopaczobiegaczy, stadionowa hołota będzie wniebowzięta, a prezydent spokojny o następną kadencję. Może nawet następny stadion wybudują za publiczne pieniądze i parę innych firm ukręci przy tym swoje lody. I wszyscy zadowoleni, jak w rzymskim koloseum. Cesarz ma swoje denary, a plebs igrzyska.

    Paweł "nie musi się z niczego tłumaczyć", więc mógł sobie darować, nikt nie ma pretensji o brak awansu, to tylko sport. Na podbój świata ma jeszcze czas. Ale widać, że już go w Unibaxie odpowiednio nakręcili. Szkoda, taki fajny był z niego herbatnik.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 18-04-2014 o 15:17
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    kapitan bomba (18-04-2014)

  48. Powrót do góry    #3232
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie zamierzam nikogo urazić (słowo!), ale czy nie jest perwersją także oglądanie meczy (?) drużyny, która potrafi nawiać z finału ligi, pomimo stadionu pełnego kibiców i olbrzymiej widowni telewizyjnej...?
    Nie

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    O takich, że niby liga słaba, a i tak jej wartość i medialność jest dla Enea Ekstraligi nieosiągalna.
    Druga sprawa, nigdzie nie napisałem że to jest wysoki poziom. Natomiast pisanie, że oglądanie to perwersja, to chyba trochę przesada. Każdy ogląda to, co lubi i wszystko w tym temacie. Widać popyt jednak jest, skoro tyle kosztują prawa.
    Buszmen piszesz o jakichś kompleksach jakbyś rozmawiał z jakimiś zatwardziałymi fanami żużla nieuznającymi piłki nożnej w ogóle. Ja poprostu nie uznaję polskiej piłki. Kropka. Z oglądania meczy reprezentacji też już się wyleczyłem, ile razy można się łudzić, że może tym razem. Niektórzy pewnie mogą tak do śmierci.
    Ostatni mecz Ekstraklasy na jaki się nabrałem to był mecz "o mistrzostwo" bodaj pod koniec zeszłego sezonu Legia-Lech. Moje wrażenia?
    Dla mnie jedyną oglądalną rzeczą związaną z polskim futbolem jest Liga + Extra. Twarowski i Smokowski, zwykle w towarzystwie piłkarza gościa o iq <100, są w stanie zrobić lepsze widowisko niż jakikolwiek mecz polskiej ekstraklasy.

    sorry za offtop

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bananio za jego przydatny post!

    Lafan (18-04-2014)

  50. Powrót do góry    #3233
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 198 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...ge-niz-na-imsj

    Jako kibic Pawła, po przeczytaniu tej wypowiedzi, zacząłem żałować, że swojego występu nie skwitował milczeniem.
    e tam sraka...nie dostal sie to co ma gadac?
    Na goraco chlopak sie pocieszal bo tak naprawde indywidualnie sezon sobie zalatwil na dzien dobry.

  51. Powrót do góry    #3234
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No właśnie, wiem o czym piszę. Bo ta "słaba" polska liga jest jednak rangą (ogólnosportową) nieporównywalnie wartościowszym produktem niż "mocna" liga żużlowa. I to Cię boli i dlatego plujesz jadem na te ligę. Taka prawda. Pisz co chcesz, ja swoje wiem I tłumaczę Ci, że są ludzie, co włączają żużel - widzą jazdę gęsiego - niby mecz "o mistrzostwo" i też trywialnie plują na żużel (zachowują się tak jak m.in. Ty).

    Możesz wymienić tych gości z IQ <100? Bo jestem ciekaw. Oglądam C+ dość regularnie i raczej takich tam nie widuje. Kolejny stereotyp pt. piłkarz/były piłkarz = musowo głupek? Piszesz "jakikolwiek" mecz, a wychodzi na to, że w ostatnim roku kalendarzowym widziałeś raptem jeden. Faktycznie - wiesz o czym piszesz i nie kierują Tobą żadne uprzedzenia. Nie mam więcej pytań. Nie chcesz, nie oglądaj - ale powstrzymaj się od wyznaczania norm, co jest fajne do oglądania, a co nie Jeden woli ryby, drugi grzyby. Trzeci lubi to i to, a czwarty ani tego, ani tego.

    Słabych meczów żużlowych, gdzie wyścig kończy się max. na przeciwległej prostej też Ci mogę podać masę przykładów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-04-2014 o 15:29

  52. Powrót do góry    #3235
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Słabych meczów żużlowych, gdzie wyścig kończy się max. na przeciwległej prostej też Ci mogę podać masę przykładów.
    To prawda. Z małą różnicą - słabe wyścigi żużlowe nie są efektem zerowego poziomu sportowego zawodników tylko innych czynników. Podczas gdy kopanina na polskich boiskach wynika przede wszystkim z powodu miernot piłkarskich i o to się tutaj wszystkim rozchodzi.

  53. Powrót do góry    #3236
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wg mnie akurat jest w większości wynikiem głównie taktyki - pressing i ostre granie. Ale OK - jako znawcy, oglądający 1 mecz/1rok, pewnie wiecie lepiej. Nie będę się spierał.

  54. Powrót do góry    #3237
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Taktyka? Pressing!? Czy ty Buszmen aby na pewno polską ligę oglądasz?

    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  55. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-04-2014), Lipa_PL (18-04-2014), dillinger (18-04-2014), kapitan bomba (18-04-2014)

  56. Powrót do góry    #3238
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No właśnie, wiem o czym piszę. Bo ta "słaba" polska liga jest jednak rangą (ogólnosportową) nieporównywalnie wartościowszym produktem niż "mocna" liga żużlowa. I to Cię boli i dlatego plujesz jadem na te ligę. Taka prawda. Pisz co chcesz, ja swoje wiem
    Mnie ogólnosportowa ranga ligi piłkarskiej i żużlowej obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg, ale ok - Ty wiesz lepiej co mi w głowie siedzi
    Pluję na polską piłkę, bo mam porównanie (jak zapewne większość kibiców) do lig zagranicznych i wolę sto razy bardziej zobaczyć mecz Cardiff-Newcastle czy Sociedad-Levante, nie mówiąc już o topowych zespołach z tych lig.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Możesz wymienić tych gości z IQ <100? Bo jestem ciekaw. Oglądam C+ dość regularnie i raczej takich tam nie widuje. Kolejny stereotyp pt. piłkarz/były piłkarz = musowo głupek?
    Stali goście typu Węgrzyn, Wieszczycki są bardzo spoko. Chodzi mi o tych jednorazowych. Pierwsi, którzy przychodzą do głowy Surma, Malinowski, Łukasik.
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Piszesz "jakikolwiek" mecz, a wychodzi na to, że w ostatnim roku kalendarzowym widziałeś raptem jeden. Faktycznie - wiesz o czym piszesz i nie kierują Tobą żadne uprzedzenia.
    No tak, bo w stosunku do poprzednich 8-10 lat w ostatnim sezonie zmieniło się taaaaak wiele. Kamień milowy. One small step for man, one giant leap for Polska Ekstraklasa. Sami Ibrahimovice dziś biegają po polskich boiskach.
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie mam więcej pytań. Nie chcesz, nie oglądaj - ale powstrzymaj się od wyznaczania norm, co jest fajne do oglądania, a co nie
    W którym miejscu wyznaczam jakiekolwiek normy? Napisałem tylko i wyłącznie jaki mam stosunek do tej kwestii i jakie jest moje zdanie. Chyba nie muszę każdego zdania zaczynać od "moim zdaniem" żeby wyłapać takie rzeczy?
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Słabych meczów żużlowych, gdzie wyścig kończy się max. na przeciwległej prostej też Ci mogę podać masę przykładów.
    Jasna sprawa. Ogółem takich jak podane przez Ciebie jest pewnie więcej niż tych ciekawych.

  57. Powrót do góry    #3239
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    1. Wiadomo, że polska liga jest słabsza niż czołowe europejskie. Ale moim zdaniem to nie powód by na nią pluć. Wystarczy powiedzieć, że wolisz rozgrywki na wyższym poziomie, a walka o tytuł mistrza Polski Cię nie interesuje. Mnie np. interesuje bardziej niż walka o mistrzostwo Premiership.
    2. Łatwo Ci przychodzi takie klasyfikowanie ludzi. IQ <100 po jednym występie w TV. Niejeden naukowiec by słabo/przeciętnie wypadł w TV, a z IQ nie ma to nic wspólnego. Błyskotliwość przed kamerami to nie jest IQ.
    3. Nie chodzi o to, czy się zmieniło. Chodzi o to, że trafiłeś na jeden b. słaby mecz, a akurat te tzw. "hity" Legia v Lech i na odwrót często są słabe. No ale dla przykładu mecz Bayern v BVB też moim zdaniem nie był wybitny. Czy niejeden mecz Chelsea Mourinho, gdzie grał na 0-0 (np. bodaj z United na początku sezonu). Trudno sobie wyrabiać opinię na podstawie jednego meczu. Jasne, że to nie jest widowisko sportowe na miarę LM, czy lig europejskich, ale między tym, a stwierdzeniem, że tego "się nie da oglądać" jest jednak spora przestrzeń.
    4. Ok - twoje zdanie. Tylko, że zostało ono wypowiedziane w ten sposób, jakby tylko nienormalny człowiek mógł się tym interesować. Ja tam jakimś wielkim fanem Ekstraklasy ani piłki nożnej w ogóle - nie jestem. Ale lubię czasem obejrzeć i nie widzę w tym nic nienormalnego. Na tej podstawie ludzie klasyfikują też żużel i na to już jako kibice żużla się niby wielce obruszamy.

  58. Powrót do góry    #3240
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    To na pewno nie przypadek dwie wiadomości obok siebie Barca chce sprzedać Messiego=Karkosik przejmuje Elane
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    Lipa_PL (18-04-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •