Strona 77 z 209 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,465 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3421
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Jest dementi WTS.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...ac-o-walkowera

    Przynajmniej ktos sie zachował z klasą.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 24-04-2014 o 20:19

  2. Powrót do góry    #3422
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    chodź raz...

  3. Powrót do góry    #3423
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,453 w 1,296 postach
    we Wrocławiu za błaznów robią zawodnicy. Odwrotnie niż u nas
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #3424
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gdyby to była prasowa bzdura to by nie pisali takiego oświadczenia, ale po prostu nie zwracali na "bzdurną plotkę" uwagi i przeszli nad tym do porządku dziennego. Jakkolwiek to zabrzmi media nie mają w naszym kraju dobrej pracy (jeśli chodzi o rzetelność i prawdomówność)

    Już Wiktor Suworow pisał, że w pracy wywiadu najważniejsze jest, kto, co i dlaczego dementuje.

    Co do akcji z Kryjomem to gdy to ujrzałem w tv, to nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać. Gruby Sławek po kryjomu w zakamarkach naradę robi.
    Ciekawe, co wymyśli na wyjazdach, gdzie nie będzie znał rozkładu parkingu, stadionu czy klubowych pomieszczeń np. w Gorzowie czy Wrocławiu.

    Przez to, że ludzie zaczęli oddzielać role trenera od menedżera taki człowiek w ogóle pojawił w speedwayu i o dziwo robi za autorytet...Dawniej było to nie do pomyślenia.

  5. Powrót do góry    #3425
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Swoją drogą niezła pokazówka, drużyna wygrywa, strzelam, 20 pkt a grubas naradę w kiblu robi.
    Szkoda że w Gdańsku nikt narady nie potrafił zrobić, czyżby za daleko do kibla było?


    ed.

    Sezon się rozkręca a tu dalej cisza, czyżby Paweł podążał drogą chomików i ścigał się tylko w ciepłym kur.....dołku? Trochę mnie to martwi, jak ktoś coś wie o jego startach w innych klubach to proszę o info.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 24-04-2014 o 20:49

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    mhsol (24-04-2014)

  7. Powrót do góry    #3426
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin74 Zobacz posta
    Wszystko pieknie fanie, kazdy niby ma racje w jakims stopniu. A dopingu nie ma, a byl. I niewazne tu niesnaski, animozje , glupie obrazy i inne. Ja z racji wieku mam to za soba, chodze z dziecmi, szaliki na szyjach. Niby wszystko ok. Ale ja nie ide na stadion, ja ide do teatru. Gdzie potrafimy zagluszyc gosci tylko gwizadmi, gdzie wiekszosc nie rzoroznia angielki od szkockiej, gdzie ludzie wstydza sie krzyczec, dopingowac, gdzie 80% procent wybiega ze stadionu od razu po 15 biegu, gdzie gwizdze sie na swoich zawodnikow, gdzie wszystkie ekipy gosci robia wiekszy halas od nas, gdzie kazdy jest przyzwyczajony do luksusu nowego stadionu, gdzie - do zaszlego roku - prowadzacy byl dretwy jak slupek od plotu. Ja i dzieciaki chodzimy i na kosza i na siatke i na hokej i jak im mam wytlumaczyc - bo pytaja - ze najbardziej dretwo jest na trybunach zuzlowych? A sa w wieku lat nasti i 7 wiec nie pamietaja tego co bylo. Niech mlodsi ode mnie wezma sie w garsc i stworza cos na wzor dopingu, zeby nas bylych i aktualnych piknikow poderwac do gory i niech cos sie dzieje. Bo za chwile nie bedzie niczego. A musi cos powstac, bo - szczerze - w reaktywacje/normalnosc Krzyzakow nie wierze

    . Kiedys wystarczal szalik zrobiony na drutach, teraz mozna zrobic stroje dla psa w barwach klubowych.

    Czasy sie zmieniaja i tak jakos sie ywdaje ze wszystkie grupy kibicowskie jakos za tymi czasami nadazaja. Wszystkie oprocz ... jednej
    Jak pewnie widać zaprzestałem jakichkolwiek wpisów w tym wątku, bo nie jestem masochistą, który lubi być publicznie chłostany tylko za to że jest za Toruniem.

    Zaciekawiło mnie jednak podjęcie tematu dopingu. Bo naprawdę go brakuje. Niestety już dawno doszedłem do wniosku, że dziś już pewnie wszystko z młyna szlag trafił i trudno będzie to Wam poskładać.
    Jednak to co jest dzisiaj jest efektem, tego co zaczęło się znacznie wcześniej, kilka lat wcześniej, a mianowicie w momencie gdy Karkosik przejął klub i kibice (w tym tez Krzyżacy) oczekiwali że będzie nazwa Apator. Niestety Apator to nasza historia, ale nie nazwa klubu. Osobiście nie wierzę, że kiedykolwiek ta nazwa powróci - no chyba ze zakład zacznie ponownie wspierać klub.
    Dlatego gdy powstał Unibax zaczęły się podziały na Apatorian i Unibaxowców, na żyletę i pikników, na ...... (tu wpiszcie sobie co chcecie)
    Krzyżacy z całym szacunkiem jakim darzę ich akcje
    - wystawa
    - ulica
    - zadbanie o herb
    - ect
    to jednak zrobili coś strasznego, a mianowicie podzielili toruńskiego kibica.

    Mało tego Krzyżacy fajnie się wyróżniali i byli wzorem dla wielu młodych szukających akceptacji w środowisku i niestety Ci młodzi utożsamili się z nimi nie wiedząc tak naprawdę o co biega z
    - Apatorem
    - Gollobem
    - brakiem porozumienia z zarządem
    - ect
    Dziś wielu tych młodych nadal utożsamia się z tą formacją i sami nawet pewnie nie wiedzą czemu nie chodzą na zawody.
    Na jednym ze sparingów ucieszyłem się jednak jak pojawiła sie wrzutka młodziaków 13-16 lat którzy krzyczeli coś w stylu, ze są młodą żyletą Torunia.
    Gdzie te dzieciaki, może one stworzą coś w przyszłości z tymi którzy pozostali ze starego młyna i którym chce się jeszcze coś tworzyć.

    Wracając jednak do tematu
    Wielu Krzyżaków pewnie powie że do takiego, a nie innego stanu rzeczy przyczynił się również klub.
    Niestety tych wielu ma rację. Ale czy do porozumienia nie trzeba dwóch stron.
    W mojej ocenie w pewnym momencie nastąpił gdzieś klincz i nikt go nie przerwał, dlatego klub zachował się tak jak zachowuje się teraz czyli zlewa żyletę, bo to niestety klub jest rozdającym karty w tej grze.

    A odnośnie akceptacji pewnych zawodników w drużynie to powiem to co już kiedyś mówiłem.
    Tomek Gollob jest tu dla kasy i każdy to wie. Ale wskażcie pracownika który nie pójdzie za lepszą kasą i lepszymi warunkami pracy, zwłaszcza przed emeryturą. I choć Tomka lubię co nie znaczy że darzę go wielką sympatią (ja w przeciwieństwie do wielu pamiętam jak Gollob zaczynał i co mówił) jestem pełen szacunku dla niego jako sportowca. Ponadto dopóki będzie narażał kości dla mojego klubu, będę mu klaskał. Choć przyznaję że z Wrockiem dostał ode mnie osobistą porcję gwizdów za Gdańsk. Niemniej nie zmienia to mojej postawy do niego jako zawodnika którego jako kibic toruński muszę wspierać swoim dopingiem bo jeździ dla mojego klubu, klubu z którym jestem od lat.

    Wielu z nas ma dość pewnych spraw, ale na litość czy od 2006 roku naprawdę nie dostrzegacie nic pozytywnego? Czy naprawdę Karkosik nie zrobił nic dla naszego toruńskiego żużla? Czy nie mamy klasowych zawodników?

    Wiem zaraz ktoś odpowie - wszystko sobie kupiliśmy, a Karkosik jedną decyzją spieprzył wszystko?
    I ma pewnie ten ktoś ma rację.
    Ale ja zapytam - Czy Krzyżacy swoim protestem nie spieprzyli tego wszystkiego co stworzyli wcześniej, a o czym już wspomniałem?
    Zapytam też każdego toruńczyka który psioczy na swój klub. Co Ty zrobiłeś/zrobisz dla toruńskiego żużla, dla zawodników, dla klubu który podobno jest ponad wszystko?


    A na koniec sparafrazuję całość powiedzeniem ze "skrzydlatych świń"
    "Żużel jest najważniejszą rzeczą z rzeczy najmniej ważnych"
    Dlatego łyk wody dla ochłody i cieszmy się tym co mamy i kibicujmy naszym wspólnie bez podziałów na lepszych i gorszych, a wszystkie żale pójdą po sezonie w zapomnienie.

    Pokażmy WSZYSCY swoim dopingiem co MotoArena potrafi i niech Karkosik żałuje że zostawia takich kibiców.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 24-04-2014 o 22:32
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Lawin (24-04-2014), Lipa_PL (25-04-2014), MaciekGKS (25-04-2014), Oracle (24-04-2014), Penhall (25-04-2014)

  9. Powrót do góry    #3427
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...-wlasne-ryzyko

    czyli generalnie anulujemy kontrakt ale nowy mamy w du.ie. co to jest za władza. toż to popierdułka jakaś...

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    mhsol (24-04-2014), p00lie (25-04-2014)

  11. Powrót do góry    #3428
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 3 postach
    Pokażmy WSZYSCY swoim dopingiem co MotoArena potrafi i niech Karkosik żałuje że zostawia takich kibiców.[/QUOTE]

    I to wlasnie jest najlepsze podsumowanie. Stworzmy taka atmosfere, zeby Roman zrozumial, ze jestesmy mu wdzieczni za te 7 lat. A to tez wplynie pozytywnie na ew nowych darczyncow. A wiem ze takich przybedzie, bo przed tym sezonem kilku odeszlo po akcji zielonogorskiej np. soczki ze Zlejwsi, czy Nova Trading. A powroca po odejsciu Romana. Dzialaljmy w dobrej wierze

  12. Powrót do góry    #3429
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,286
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...-wlasne-ryzyko

    czyli generalnie anulujemy kontrakt ale nowy mamy w du.ie. co to jest za władza. toż to popierdułka jakaś...
    A co się dziwisz? Przecież to rozstrzygnięcie nie jest jeszcze ostateczne (można je zaskarżyć). Gdyby w toku postępowania odwoławczego okazało się,że jednak jest to rozstrzygnięcie błędne to Okoń byłby nadal zawodnikiem dotychczasowego klubu....
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-04-2014 o 10:06

  13. Powrót do góry    #3430
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin74 Zobacz posta
    Pokażmy WSZYSCY swoim dopingiem co MotoArena potrafi i niech Karkosik żałuje że zostawia takich kibiców.
    I to wlasnie jest najlepsze podsumowanie. Stworzmy taka atmosfere, zeby Roman zrozumial, ze jestesmy mu wdzieczni za te 7 lat. A to tez wplynie pozytywnie na ew nowych darczyncow. A wiem ze takich przybedzie, bo przed tym sezonem kilku odeszlo po akcji zielonogorskiej np. soczki ze Zlejwsi, czy Nova Trading. A powroca po odejsciu Romana. Dzialaljmy w dobrej wierze[/QUOTE]


    To co Panowie robimy konkurencję krzyżakom

  14. Powrót do góry    #3431
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ale panowie jak kibicować z piwem w ręku i widelcem w drugiej z tacka na kolanach. to się nie ma prawa udać

  15. Powrót do góry    #3432
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Coval,wszystko pięknie,mądrze,ale do zabawy trzeba przynajmniej trojga.Rozumiem nas kibiców tym wpisem zmobilizujesz,lub chcesz do? dopingu,jakiego,kto ma go organizować,gdzie tzn w całości,w sektorach,to raz.Dwa,zawodnicy,jeżeli podejdą do zagadnienia tak:rozjeżdżamy na MA wszystkich na max,a na wyjazdach przegrywamy jak najmniejszym rozmiarem to zawodnicy,zarząd będą zadowoleni,czy my kibice? chyba nie.I po trzecie,zarząd,prezes,dyrektor,oni mają postawiony cel przez Karkosikalay-of a tam 4 mecze w tym 2 o złoto.Kibiców mają,tylko i wyłącznie jako potencjalnych dostarczycieli drobnych,są to dobrze,nie ma też dobrze,zobacz,sezon trwa a prezentacji drużyny nie ma.

  16. Powrót do góry    #3433
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ale panowie jak kibicować z piwem w ręku i widelcem w drugiej z tacka na kolanach. to się nie ma prawa udać
    Faktycznie nie da się jak przez to kibicowanie se dres kiełbachą upapszę to stara mnie zabije

    Stev a jak karkosik odejdzie to zawodnicy przestaną jeździć dla pieniędzy tylko dla sławy i oklasków?

  17. Powrót do góry    #3434
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Liczę, że władze EE z Urzędu rozpoczną sprawę w sprawie złamania regulaminu! Nie potrzeba do tego donosu Sparty, chyba Stępniewski z Kowalskim nie mają problemów ze wzrokiem. Albo Kryjom złamał zakaz i był w parkingu albo zawodnicy opuścili parking bez zgody sędziego, jedno z dwóch.

    Karano w EE za inne drobniejsze rzeczy.

  18. Powrót do góry    #3435
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Może jakiś przykład.tych kar za.drobniejsze rzeczy?

  19. Powrót do góry    #3436
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Banda odstająca od pionu, co jest na prawie każdym torze, ale ukarano tylko Leszno. Przypominam, że ma być tak jak we Wrocławiu - prosto i stabilnie. Jak już ktoś pierd...

  20. Powrót do góry    #3437
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Prawo nie zostało złamane, przecież zawodnik w czasie meczu może wyjść do kibla a naszym zachciało się wszystkim naraz

  21. Powrót do góry    #3438
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Prawo nie zostało złamane, przecież zawodnik w czasie meczu może wyjść do kibla a naszym zachciało się wszystkim naraz
    Aaa, to zmienia postać rzeczy.

    Tylko, że co ? Chcesz powiedzieć, ze teraz Kryjom u was robi za babcie klozetową ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #3439
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aaa, to zmienia postać rzeczy.

    Tylko, że co ? Chcesz powiedzieć, ze teraz Kryjom u was robi za babcie klozetową ?
    Oczywiście , radzę u was już od dziś zaczęć pilnować kibli.

  23. Powrót do góry    #3440
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Działacze Falubazu tylko się zbłaźnią po takiej akcji. W tych czasach Kryjom i tak "jest" non stop w parku maszyn.
    Myślę, że działacze Falubazu wyraźnie pokazują, że Puchar Fair Play trafił w dobre ręce. Hipokryzja do sześcianu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #3441
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,661 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Może jakiś przykład.tych kar za.drobniejsze rzeczy?
    za przekupstwo ! :http://zuzel.s24.pl/km-ostrow-zaplaci-kare,s38316/

  25. Powrót do góry    #3442
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Liczę, że władze EE z Urzędu rozpoczną sprawę w sprawie złamania regulaminu!
    Możesz też zmienić rękę, to też jakaś odmiana.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  26. Powrót do góry    #3443
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Liczę, że władze EE z Urzędu rozpoczną sprawę w sprawie złamania regulaminu! Nie potrzeba do tego donosu Sparty, chyba Stępniewski z Kowalskim nie mają problemów ze wzrokiem. Albo Kryjom złamał zakaz i był w parkingu albo zawodnicy opuścili parking bez zgody sędziego, jedno z dwóch.

    Karano w EE za inne drobniejsze rzeczy.
    Kpin z regulaminu nie popieram,choc sa w nim punkty ktore sa niepotrzebne i przestrzegane nigdy albo prawie nigdy nie sa.
    Jesli kolejna kara dla Unibaxu ma to zmienic,niech debatuja i nakladaja kare.
    Kij ma jednak zawsze dwa konce.
    Za chwile ktos sie moze dopierdzielic do braku jednakowych kevlarow,2 min,4min,10 min i innych popierdolek.
    Punktow w regulaminie gdzie zawsze mozna sie do czegos dopierdzielic jest mnogo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2014 o 16:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #3444
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Coval,wszystko pięknie,mądrze,ale do zabawy trzeba przynajmniej trojga.Rozumiem nas kibiców tym wpisem zmobilizujesz,lub chcesz do? dopingu,jakiego,kto ma go organizować,gdzie tzn w całości,w sektorach,to raz.Dwa,zawodnicy,jeżeli podejdą do zagadnienia tak:rozjeżdżamy na MA wszystkich na max,a na wyjazdach przegrywamy jak najmniejszym rozmiarem to zawodnicy,zarząd będą zadowoleni,czy my kibice? chyba nie.I po trzecie,zarząd,prezes,dyrektor,oni mają postawiony cel przez Karkosikalay-of a tam 4 mecze w tym 2 o złoto.Kibiców mają,tylko i wyłącznie jako potencjalnych dostarczycieli drobnych,są to dobrze,nie ma też dobrze,zobacz,sezon trwa a prezentacji drużyny nie ma.
    Stev ze wszystkim co napisałes się zgadzam
    Trudno mi jednak znaleźć jednoznaczną odpowiedź, bez stadionowego bursztynowego się nie obejdzie.
    Wiem jednak jedno. Ja nie czuję się jak dostarczyciel drobnych i za żadnej władzy klubowej tak sie nie czułem
    Bo przychodzę na żużel, a za kazdy spektakl trzeba zapłacić. Wolę wydać na żużel niż na kino.
    Na ten cel kupuję też karnet, zeby wspomóc moimi drobnymi klub, który jest moim klubem.
    Powiem więcej w dupie mam działaczy. I powiem jeszcze więcej musiałem na ostatnim meczu kupić program za pełną kwotę, bo zapomniałem karty kibica i wuażam że ta karta to bzdura, bo na karnet powinien być wydany tańszy program. Kupiłem jednak ten stek reklam. Gdybym jednak patrzył na klub nie powinno mnie być na stadionie. Wiesz pewnie co robie dla toruńskiego żużla w wolnej chwili i nie oczekuję z tego tytułu nic, kompletnie nic, dzieki takiemu podejściu mam pełną swobodę, choć przyznaję że nie jest łatwo. Robię to dla siebie i swojej drużyny. Tylko tyle mogę zrobić, nie oglądając się na innych

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    To co Panowie robimy konkurencję krzyżakom
    Ja wolę zrobić coś razem. To byłby efekt.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 25-04-2014 o 17:43
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Stev (25-04-2014)

  29. Powrót do góry    #3445
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Ząbik zaliczył upadek w swoim pierwszym biegu dziś w Grudziądzu i więcej nie wystartował.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...cie-4445-wynik

  30. Powrót do góry    #3446
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    skoro tak ściśle przestrzegamy prawa to czemu brak podpisów nie był podstawą do ukarania magicznych po zeszłorocznym finale?

    albo w 100% prawo albo wcale. niestety Ekstraliga jest zarządzana jak chlew i każdy robi co chce jak chce a kary są wybiórcze.

  31. Powrót do góry    #3447
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    skoro tak ściśle przestrzegamy prawa to czemu brak podpisów nie był podstawą do ukarania magicznych po zeszłorocznym finale?

    albo w 100% prawo albo wcale. niestety Ekstraliga jest zarządzana jak chlew i każdy robi co chce jak chce a kary są wybiórcze.
    jak to nie, osoba odpowiedzialna za brak podpisów została ukarana.

  32. Powrót do góry    #3448
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    skoro tak ściśle przestrzegamy prawa to czemu brak podpisów nie był podstawą do ukarania magicznych po zeszłorocznym finale?

    albo w 100% prawo albo wcale. niestety Ekstraliga jest zarządzana jak chlew i każdy robi co chce jak chce a kary są wybiórcze.
    Przecież Fratczak dostał za te podpisy karę. Mało tego, on nawet tę karę zapłacił i nie chował się nigdzie po kątach.

    Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  33. Powrót do góry    #3449
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Co to za kara byla? 2000zl? Gdyby tak 100.000 nalozyli to bylaby kara.Dopiero wtedy bylaby gwarancja, że nikt już o uciecz.....to znaczy o podpisach nie zapomni.

  34. Powrót do góry    #3450
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Jeżeli nam tak tego Kryjoma zazdrościcie to go sobie weźcie.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  35. Powrót do góry    #3451
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    My chcielismy, ale on nie

  36. Powrót do góry    #3452
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ktoś wie co z Karolem? czy tak po prostu już nie pojechał w tym Grudziądzu?

  37. Powrót do góry    #3453
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A w Zielonej już gość podgrzewa,ale muszą mieć rozwolnienie.http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...EL01/140429679

  38. Powrót do góry    #3454
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    A tymczasem nasze gwiazdeczki dostały warna że jak polegną w zielono różowym mieście to mogą do końca sezonu juniorki za gwiazdeczki jechać. Ile w tym prawdy nie wiem ale podobno grubo było

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  39. Powrót do góry    #3455
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,444
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,479 w 956 postach
    To już wiem dlaczego pupilek Bossa - mistrz jednego toru intensywnie ćwiczy inne motorowe. Czyżby na żużlu miał już nie zarobić?

    http://okiem-mistrza.przegladsportow...cam-do-crossu/
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  40. Powrót do góry    #3456
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    A tymczasem nasze gwiazdeczki dostały warna że jak polegną w zielono różowym mieście to mogą do końca sezonu juniorki za gwiazdeczki jechać. Ile w tym prawdy nie wiem ale podobno grubo było

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    Wcale mnie to nie zdziwi.
    Banda debili kieruje tym klubem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #3457
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wcale mnie to nie zdziwi.
    Banda debili kieruje tym klubem.
    Jak możesz tak pisać o najlepiej prowadzonym i najbardziej profesjonalnym z najlepszym managerem/dyrektorem sportowym/czy jakie tam on ma stanowisko oraz prezesem klubie żużlowym w Polsce?!
    pozdr

    Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    pakosik (26-04-2014)

  43. Powrót do góry    #3458
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Pomyliles nas z Falubazem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (26-04-2014)

  45. Powrót do góry    #3459
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Właśnie odpalilem tv w celu obejrzenia GP ale nie wiem czy to zawody juniorów czy GP takie pustki

  46. Powrót do góry    #3460
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    A tymczasem nasze gwiazdeczki dostały warna że jak polegną w zielono różowym mieście to mogą do końca sezonu juniorki za gwiazdeczki jechać. Ile w tym prawdy nie wiem ale podobno grubo było

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    Hmm, no to widać, ze wasi działacze "umieją" zdopingować swoich zawodników. Team spirit w najlepszym wydaniu
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-04-2014 o 22:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #3461
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dzisiejszy występ Miedzińskiego w SGP w Bydgoszczy,potwierdza tylko moje spostrzeżenia,jemu potrzebna jest poważna,długa konsultacja z Chomską.To jest cykająca bomba,tak gorącej głowy w tym sporcie dawno nie było.Wiadro zimnej wody to mało,jest potrzebny lodowaty prysznic na ten gorący łeb.Żeby nie było za póżno.

  48. Powrót do góry    #3462
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    A tymczasem nasze gwiazdeczki dostały warna że jak polegną w zielono różowym mieście to mogą do końca sezonu juniorki za gwiazdeczki jechać. Ile w tym prawdy nie wiem ale podobno grubo było

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    Co za bzdura. pogadaj z chlopakami chociazby na basenie w Nieszawce zamiast ferment siać na tutaj

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cancer807 za jego przydatny post!

    mhsol (27-04-2014)

  50. Powrót do góry    #3463
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Hmm, ewentualna przegrana w ZG może spowodować brak PO. Ale nie wierzę, że wasi działacze po takiej przegranej postawia na juniorów. Przecież wtedy groziłby wam spadek z ligi. No chyba aż tak głupi wasi działacze nie są ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #3464
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Najpierw Falubaz musiałby zaprzyjaźnić się z własnym torem i jednocześnie mieć przy sobie kogoś, kto byłby w stanie przygotować tor pod nich.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    kapitan bomba (27-04-2014)

  53. Powrót do góry    #3465
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No chyba aż tak głupi wasi działacze nie są ?
    Na pewno ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •