Strona 205 z 209 PierwszyPierwszy ... 105155195203204205206207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,181 do 9,225 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9181
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    dockm

    Napisałeś, zarzucając mi, że jestem kibicem sukcesu i interesują mnie tylko medale.
    Pytam więc w jakim celu ty kibicowałeś w tym roku swojej drużynie?
    Aby cało odjechała zawody?
    Aby zwiedzili miasto przyjeżdżając do Torunia i dobrze się bawili?
    Czego życzysz swojemu klubowi? Przegranej?

    Rozumiem, że Tobie zależy aby Włókniarz tych medali nie zdobywał? Bo jeśli jest inaczej, to ja również mam prawo nazwać ciebie niczym więcej, niż tylko kibicem sukcesu!

    Spłycasz wszystko aby tylko pasowało do twoich niezbyt górnolotnych teorii, strasznie to drobnomieszczańskie

  2. Powrót do góry    #9182
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Medale są tylko nagrodą za dobrze wykonaną pracę. A ta praca to walka do ostatnich metrów, zaangażowanie, zgranie, interakcja z kibicami i trochę szczęścia na które już nikt wpływu nie ma. Byłem mega usatysfakcjonowany po meczach w 2011r. choćby, pamiętne piękne porażki, z których większość kpiła. To była dla mnie esencja żużla. W przyszłym roku liczę na pure speedway troszkę z dala od tego finansowego labiryntu, być może pół-amatorsko, ale mam nadzieję zobaczyć żużel z zawodnikami dla których to coś więcej niż tylko pieniądze, to pasja i sport.

  3. Powrót do góry    #9183
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Bardzo możliwe, ale mimo to człon Włókniarz nie zniknął
    No i co z tego? Tak czy siak - nazwa na sprzedaż. Byle kmiot mógł ją kupić za 50 groszy.

  4. Powrót do góry    #9184
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Obecnie nawet Unia Leszno sprzedała część nazwy, ale nie zniknął główny i historyczny człon.

  5. Powrót do góry    #9185
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach


    Na wspominki mi się zebrało.

    Na długie zimowe wieczory macie zbitkę kilku akcji waszego idola -pierwsze z brzegu .Aż śmiech mnie ogarnia na myśl że można mieć jakiekolwiek żale do Damianka .B ,który przy waszym asie to tylko malutki szkodnik .Znajdźcie choć 5 podobnych akcji Balona -podobno bandyty ....Start .
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 22-10-2014 o 06:34

  6. Powrót do góry    #9186
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen napisał:
    No i co z tego? Tak czy siak - nazwa na sprzedaż. Byle kmiot mógł ją kupić za 50 groszy.
    Nazwa klubu jeśli wejdzie w nią inna firma bądź jej produkt to siłą rzeczy staje się narzędziem marketingowym , czymś na sprzedaż.
    Byle kmiot jak to ładnie nazwałeś może ją nabyć nawet za darmo jeśli taka jest wola właściciela firmy czy klubu.
    50 groszy to już twoja nadinterpretacja.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #9187
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta

    Na wspominki mi się zebrało.

    Na długie zimowe wieczory macie zbitkę kilku akcji waszego idola -pierwsze z brzegu .Aż śmiech mnie ogarnia na myśl że można mieć jakiekolwiek żale do Damianka .B ,który przy waszym asie to tylko malutki szkodnik .Znajdźcie choć 5 podobnych akcji Balona -podobno bandyty ....Start .
    Rzeczywiscie, w tym sezonie Damianek byl bardzo fair. Ale co zrobic jak w wiekszosci biegow nie lapal sie na szpryce rywali?
    a jak juz mial okazje, to Ogóra poczestowal mega-bandyckim, chamskim KOPNIAKIEM, o ktorym nawet nabuzowany Miedziak by nie pomyslal...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Lipa_PL (22-10-2014), Malin017 (22-10-2014), kingpin (22-10-2014), mhsol (22-10-2014), wokie (22-10-2014)

  9. Powrót do góry    #9188
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Bardzo możliwe, ale mimo to człon Włókniarz nie zniknął
    Fajnie,ze nazywasz rzeczy po imieniu.
    Tez mam nadzeje,ze człon Wlokniarz nie zniknie dopoki nie spalci swoich dlugow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-10-2014 o 06:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (22-10-2014)

  11. Powrót do góry    #9189
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Kilka dni nie śledziłem forum, a tu jakieś dyskusje się zaczęły. A myślałem że już zima nadchodzi i zapadamy w sen.

    Chciałbym się jednak na szybko odnieść do jednej sprawy. A mianowicie do tego, że Apator zniknął z nazwy klubowej.

    Ci którzy zarzucają Toruniowi, że wywalił Apatora z nazwy pewnie nie wiedzą, ale toruński klub był jednym z pierwszych jak nie pierwszym, który w zamian za wsparcie finansowe umieścił w nazwie nazwę zakładu wspierającego.
    Niestety czasy się zmieniły i sponsor się wycofał, zabierając jednocześnie swoją własność czyli nazwę.
    Zatem to nie jest tak, że toruńska drużyna pozbyła się Apatora z nazwy bo tak chciała, ale miała na to wpływ również sytuacja jaka się stworzyła.
    Wiem, wiem, jakbyśmy chcieli to byśmy wrócili do nazwy, przecież nie takie magiczne rzeczy się zdarzały.
    Chcę jednak zauważyć, że w ostatnim czasie zarówno Karkosik jak i Termiński czynili ku temu starania, ale niestety nie udało się. Zatem wola przyjęcia "nazwy w nazwie" jest
    Krzyżacy co prawda zastrzegli tę nazwę i herb i można pewnie z tego skorzystać, tu jednak nie znam zasad i nie wiem na ile jest to możliwe i na jakich prawach.
    Termiński dla mnie pewnie chciałby wrócić do Apatora i pewnie ma świadomość tego co mają Krzyżacy, ale zapewne nie jest to takie proste jak nam się wydaje, a poza tym pamiętajcie że to jest biznes.
    Ja akurat jestem zdania, że skoro Apator nie chce dać kilku złotych na to co w regionie się dzieje (dla nich 2-3 mln to są drobne, bo znacznie więcej wydają na bezsensowne rzeczy, jak to w każdej firmie), to niech się buja na drzewo i nazwy Apator w nazwie drużyny nie powinno być.
    Apator pozostanie jednak w mej świadomości i w sercu bo na tym się wychowałem.

    PS. Gdzieś przeczytałem, że prezes Apatora się wkurza jak mówią do niego że jest prezesem klubu żużlowego.
    Jeśli tak jest w istocie to ignorancją prezesa zakładu Apator jest to że nie chce połączyć tych dwóch elementów w jeden, bo zapewne zakład zyskałby dużo więcej
    Prezes jednak woli strzelać na żużel focha co może świadczyć o dużej dozie poczucia wyższości i własnej potęgi, a dla mnie również zarozumiałości.
    Niestety tak jak w żużlu, tak i w biznesie karta się odwraca i po koniunkturze moze przyjść dekoniunktura.
    Tylko czy wówczas w świadomości kibiców i sercach nie zapadnie już inna nazwa? I czy wówczas będziemy chcieli Apatora w nazwie?
    Zatem Panie prezesie zakładu Apator SA łyczek zimnej wody i ......

    Tyle mojego
    Miłego dnia w pracy życzę wszystkim.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 22-10-2014 o 07:35
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  12. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Malin017 (22-10-2014), Penhall (22-10-2014), kingpin (22-10-2014), mandaryn (22-10-2014), mhsol (22-10-2014), pawel_KST (22-10-2014), stone_gossard (22-10-2014), wokie (22-10-2014)

  13. Powrót do góry    #9190
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Rzeczywiscie, w tym sezonie Damianek byl bardzo fair.
    Jo.
    Ale nawet w tak porządny sezonie zdarzyło się Balińskiemu coś takiego:
    http://www.youtube.com/watch?v=OPWHnZ1sIlg

    To jest dopiero numer w porównaniu do przypadkowego nadziania
    się na tylne koło przeciwnika, czy też wpadnięcia w koleinę, których
    to sytuacji widzieliśmy bez liku nie tylko w ww. filmikach zapodaych
    przez Pedriosia.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Penhall (22-10-2014)

  15. Powrót do góry    #9191
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Jeszcze dodam dwa słowa do mądrego postu Covala

    Byłem parę lat temu na wielkiej debacie w sprawie finansowania sportu w Centrum Targowym Park. Pojawił się tam także Niedźwiedzki, wtedy jeszcze prezes, dziś w radzie nadzorczej Apatora. Byłem w szoku, gdy gość wstał i rzekł, że firma nie ma żadnego interesu w finansowaniu sportu. To jedynie dowodzi, jakimi ignorantami są polscy menedżerowie w temacie wartości marketingowej sportu, nie wspominając już o społecznej odpowiedzialności biznesu. Znam się trochę na rzeczy i wiem, że polskie firmy nie potrafią reklamowo wykorzystać sportu i dlatego wydatki na ten cel kojarzą im się ze stratą. Zupełnie odwrotnie niż w cywilizowanym świecie, gdzie finansowanie sportu jest kluczową pozycją dla wielu firm. Przede wszystkim dlatego, że to jedna z najefektywniejszych platform reklamowych (budzi niemal wyłącznie pozytywne emocje) i doskonały sposób na kształtowanie wizerunku firmy.

  16. Powrót do góry    #9192
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Bardzo możliwe, ale mimo to człon Włókniarz nie zniknął
    zniknął, po sezonie.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Malin017 (22-10-2014)

  18. Powrót do góry    #9193
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Byłem parę lat temu na wielkiej debacie w sprawie finansowania sportu w Centrum Targowym Park. Pojawił się tam także Niedźwiedzki, wtedy jeszcze prezes, dziś w radzie nadzorczej Apatora. Byłem w szoku, gdy gość wstał i rzekł, że firma nie ma żadnego interesu w finansowaniu sportu. To jedynie dowodzi, jakimi ignorantami są polscy menedżerowie w temacie wartości marketingowej sportu, nie wspominając już o społecznej odpowiedzialności biznesu. Znam się trochę na rzeczy i wiem, że polskie firmy nie potrafią reklamowo wykorzystać sportu i dlatego wydatki na ten cel kojarzą im się ze stratą. Zupełnie odwrotnie niż w cywilizowanym świecie, gdzie finansowanie sportu jest kluczową pozycją dla wielu firm. Przede wszystkim dlatego, że to jedna z najefektywniejszych platform reklamowych (budzi niemal wyłącznie pozytywne emocje) i doskonały sposób na kształtowanie wizerunku firmy.
    Niedźwiecki kiedyś udzielił wypowiedzi, którą można uznać za prawie skandaliczną, bo generalizującą całe środowisko żużlowe,
    ale akurat na tamtym spotkaniu, o którym wspominasz, uważam, że powiedział fair jakie jest stanowisko spółki i udziałowców,
    i gdzie obecnie znajduje się Apator firma, a gdzie znajduje się żużel. Ciekawostką z tamtego spotkania z pewnością jest też
    to, że na obecnych przedstawicieli ok. 40-50 klubów sportowych z Torunia, głos zajęli prawie wszyscy, a ze środowiska żużlowego,
    mimo, że najliczniej reprezentowanego na tym spotkaniu, bo liczącego pewno z 10 osób - głosu nie zabrał nikt.

    Patrzysz zatem jednak chyba wyłącznie z punktu widzenia kibica drużyny, która kiedyś straciła sponsora, ba właściciela.
    Dla grupy Apator - która ma 15 spółek, w tym 6 zagranicznych, która od 15 lat jest na giełdzie i w tym czasie wartość jej akcji
    wzrosła o prawie 2000%, która handluje swoimi produktami i ma przedstawicielstwa i w Ameryce Północnej i Południowej i w Azji,
    i w Afryce, która ma liczne programy stypendialne, wspiera wiele wydarzeń kulturalnych, społecznych, ba łożyła lub łoży też na kilka
    dyscyplin sportowych, nie tylko w Toruniu, ale i u nas wspierała/a przecież hokej, piłkę nożną, koszykówkę, szermierkę itd.
    - sponsorowanie i dawanie swojej nazwy niszowej dyscypliny może nie do końca ma jednak marketingową rację bytu. Może
    jednak zadania wywodzące się z CSR w ramach strategii spółki są inaczej i lepiej realizowane?
    I chyba czas zmienić tu pewne relacje w patrzeniu - to nie są już czasy z lat osiemdziesiątych, czy nawet lat dziewięćdziesiątych,
    kiedy te dwa podmioty dawały sobie wsparcie organizacyjno-promocyjne na dość równych zasadach. Teraz to żużel przy tej
    grupie jest niestety malutki i jest petentem i nie ma co się obruszać.

    I jeszcze o pozytywnych emocjach, na co zwracały swego czasu uwagę władze spółki, co pokazywało się po
    wpisaniu słowa Apator w wyszukiwarkach (choćby w grafice). Zadymy, ustawki, przekleństwa, napakowani
    goście z zamazanymi twarzami itp. Dobry wizerunek firmy?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 22-10-2014 o 10:12
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    pawel_KST (22-10-2014)

  20. Powrót do góry    #9194
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Co Wy na tego Damianka znowu najeżdżacie?! Toż to żużloka do rany przyłóż!
    On potrafi jechać na motocyklu, jednocześnie walcząc w MMA! W tym czasie bandyta Miedziak
    martwi się jak łuk pokonać bez wyłożenia się!
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #9195
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Rzeczywiscie, w tym sezonie Damianek byl bardzo fair. Ale co zrobic jak w wiekszosci biegow nie lapal sie na szpryce rywali?
    a jak juz mial okazje, to Ogóra poczestowal mega-bandyckim, chamskim KOPNIAKIEM, o ktorym nawet nabuzowany Miedziak by nie pomyslal...
    Miedziak by o tym nie pomyślał bo po prostu nie potrafi podczas jazdy sprzedać komuś kopa .Niesie to za sobą ryzyko dla obu stron ,a tak w ogole jesteś pewien że to było celowe ???dla mnie to pogranicze balansu ciałem.Poza tym nie skupiałbym się tylko na tegorocznym sezonie .To portfolio Miedziaka to przekrój jego kariery .Znajdź mi podobne w stosunku do Damiana ...zaznaczam ..tylko pierwsze z brzegu bo głębiej grzebać mi się nie chciało .

  22. Powrót do góry    #9196
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Miedziak by o tym nie pomyślał bo po prostu nie potrafi podczas jazdy sprzedać komuś kopa .Niesie to za sobą ryzyko dla obu stron ,a tak w ogole jesteś pewien że to było celowe ???dla mnie to pogranicze balansu ciałem.Poza tym nie skupiałbym się tylko na tegorocznym sezonie .To portfolio Miedziaka to przekrój jego kariery .Znajdź mi podobne w stosunku do Damiana ...zaznaczam ..tylko pierwsze z brzegu bo głębiej grzebać mi się nie chciało .
    To, że Miedziak jest bandytą, a Damianek jest *****isty, to już wiemy...pytanie tylko: po kiego grzyba przyłazisz tu i smrodzisz?!
    ps. Nie grzeb głebiej, bo jeszcze Ci się spodoba,.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #9197
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Miedziak by o tym nie pomyślał bo po prostu nie potrafi podczas jazdy sprzedać komuś kopa .
    Chwała Balińskiemu, że potrafi sprzedać kopa i chwała tym, którzy go za to chwalą. I na tym możemy zakończyć tę dyskusję.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #9198
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a może by tak nowy wątek "KungFu Damian kontra elBandito Miedziak"... co by nam naszego nie zaśmiecać.

    http://sport.nowosci.com.pl/320740,K...az-blizej.html

    w sumie nic nowego ale tak dla przypomnienia jaki okres mamy.

    Kanarki ćwierkają że sprawa Darcego tak cicho ponieważ chcieli wlepić 24 miesiące w związku z tym że alkohol to doping ale skoro doping to wiadomo procedury a tych podobno zabrakło w wypadku pobieranie próbek od Darcego w związku z tym prawnicy jego oraz Monstera mocno cisną o zerową karę. pewnie spotkają się gdzieś w okolicach 6 miesięcy kary albo dłuższej tylko w zawiasach. szkoda tylko że to tyle trwa.

    wydaje mi się też że cisza w naszym grajdołku jest tak dużo z tego powodu iż oficjalnie nowy właściciel będzie dopiero 01.11 także może wtedy poznamy pierwsze kontrakty

  25. Powrót do góry    #9199
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Miedziak by o tym nie pomyślał bo po prostu nie potrafi podczas jazdy sprzedać komuś kopa .Niesie to za sobą ryzyko dla obu stron ,a tak w ogole jesteś pewien że to było celowe ???dla mnie to pogranicze balansu ciałem.Poza tym nie skupiałbym się tylko na tegorocznym sezonie .To portfolio Miedziaka to przekrój jego kariery .Znajdź mi podobne w stosunku do Damiana ...zaznaczam ..tylko pierwsze z brzegu bo głębiej grzebać mi się nie chciało .
    Hehe wszedłeś teraz Adrianowi na psychikę ! Teraz to on popracuje z psychologiem a już wiosną będzie w stanie rywalowi głowę w szprychy wkładać

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    pedrosio (22-10-2014)

  27. Powrót do góry    #9200
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Miedziak by o tym nie pomyślał bo po prostu nie potrafi podczas jazdy sprzedać komuś kopa .Niesie to za sobą ryzyko dla obu stron ,a tak w ogole jesteś pewien że to było celowe ???dla mnie to pogranicze balansu ciałem.Poza tym nie skupiałbym się tylko na tegorocznym sezonie .To portfolio Miedziaka to przekrój jego kariery .Znajdź mi podobne w stosunku do Damiana ...zaznaczam ..tylko pierwsze z brzegu bo głębiej grzebać mi się nie chciało .
    Marnujesz sie na tym forum. Już od wczoraj powinieneś występować jako rzecznik Radka Sikorskiego i wczorajsza jego katastrofę przekuć na sukces.

    Balińskiego balans a'la pedrosio haha
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 22-10-2014 o 10:20

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Lipa_PL (22-10-2014), kingpin (22-10-2014), mhsol (22-10-2014)

  29. Powrót do góry    #9201
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Miedziak by o tym nie pomyślał bo po prostu nie potrafi podczas jazdy sprzedać komuś kopa .Niesie to za sobą ryzyko dla obu stron ,a tak w ogole jesteś pewien że to było celowe ???dla mnie to pogranicze balansu ciałem.Poza tym nie skupiałbym się tylko na tegorocznym sezonie .To portfolio Miedziaka to przekrój jego kariery .Znajdź mi podobne w stosunku do Damiana ...zaznaczam ..tylko pierwsze z brzegu bo głębiej grzebać mi się nie chciało .
    Wow... balans... no, na to bym wpadł.

    Jeżeli lubisz takie szybkie porównania i nie chce Ci się Pedrosio grzebać głębiej, to proponuję taki test: wpisz w wyszukiwarkę youtube "faul Miedzińskiego", zapisz wynik, następnie wpisz "faul Balińskiego", zapisz wynik. Następnie porównaj liczby, po czym zawstydź się i skończ temat.

  30. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi BFM za jego przydatny post!

    Lipa_PL (22-10-2014), Malin017 (22-10-2014), Morciasz (22-10-2014), kingpin (22-10-2014)

  31. Powrót do góry    #9202
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez BFM Zobacz posta
    Wow... balans... no, na to bym wpadł.

    Jeżeli lubisz takie szybkie porównania i nie chce Ci się Pedrosio grzebać głębiej, to proponuję taki test: wpisz w wyszukiwarkę youtube "faul Miedzińskiego", zapisz wynik, następnie wpisz "faul Balińskiego", zapisz wynik. Następnie porównaj liczby, po czym zawstydź się i skończ temat.
    A jak youtube nie wystarczy to i w googlach niech sobie chłop sprawdzi...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    BFM (22-10-2014)

  33. Powrót do góry    #9203
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    No właśnie szukam i jak wpisuje ,,faul,, to od razu mi wyskakuje 25 stron z Miedziakiem ...jakiś błąd czy co ..co proponujecie ??format robiłem i nic dalej Miedziak ...ale wy tam w Toruniu macie te internety ...nie ma co miasto to miasto .Może za wolno mi koń chodzi na uprzęży przy kole i prądu stałego nie mam ..??

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A jak youtube nie wystarczy to i w googlach niech sobie chłop sprawdzi...
    też szukałem i nic ..a to dowód .


  34. Powrót do góry    #9204
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    No właśnie szukam i jak wpisuje ,,faul,, to od razu mi wyskakuje 25 stron z Miedziakiem ...jakiś błąd czy co ..co proponujecie ??format robiłem i nic dalej Miedziak ...ale wy tam w Toruniu macie te internety ...nie ma co miasto to miasto .Może za wolno mi koń chodzi na uprzęży przy kole i prądu stałego nie mam ..??



    też szukałem i nic ..a to dowód .

    Miedziak.jpg


    Damianek.jpg

    Damianek ma ponad 10 razy więcej wyników w googlach na załączone zapytanie. Specjalnie, abyś to zrozumiał to powiem tylko, że to tak jakbys zamiast jednej maciory na spęd oddał 10 i trochę. Taki ten internet jest (w moim przypadku nie w Toruniu) .
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 22-10-2014 o 13:50
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #9205
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I jeszcze o pozytywnych emocjach, na co zwracały swego czasu uwagę władze spółki, co pokazywało się po
    wpisaniu słowa Apator w wyszukiwarkach (choćby w grafice). Zadymy, ustawki, przekleństwa, napakowani
    goście z zamazanymi twarzami itp. Dobry wizerunek firmy?
    To taka wielka, swiatowa firma a nie potrafi sie wypozycjonowac w sieci?

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    wokie (22-10-2014)

  37. Powrót do góry    #9206
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Dobra, zakończmy ten temat.
    Damianek jest święty, a Adrian to skończony bandyta.
    A teraz rolniku leszczyński wracaj na pole.

  38. Powrót do góry    #9207
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wpadłe na moment... po kilku latach Ale widzę, że poziom wciąż jest trzymany i tak jak wychodziłem to Panowie z Leszna babrali się w bagnie tak i teraz to robią Słodkoooo )) Ale najlepiej ignorować Pana, mniej nerwów będzie psuć

  39. Powrót do góry    #9208
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    No właśnie szukam i jak wpisuje ,,faul,, to od razu mi wyskakuje 25 stron z Miedziakiem ...jakiś błąd czy co ..co proponujecie ??format robiłem i nic dalej Miedziak ...ale wy tam w Toruniu macie te internety ...nie ma co miasto to miasto .Może za wolno mi koń chodzi na uprzęży przy kole i prądu stałego nie mam ..??



    też szukałem i nic ..a to dowód .
    Jak juz nosisz takie denka od słoików, to zabieraj je tez na mecze by ogladac swojego bohatera. Moze wtedy dostrzezesz jak jezdzi twoj idol.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #9209
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    piękna wiadomość na końcówkę tegoż pracowitego dnia
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...e-coraz-blizej

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    BFM (22-10-2014), Malin017 (22-10-2014)

  42. Powrót do góry    #9210
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval
    Wiem, wiem, jakbyśmy chcieli to byśmy wrócili do nazwy, przecież nie takie magiczne rzeczy się zdarzały.
    Chcę jednak zauważyć, że w ostatnim czasie zarówno Karkosik jak i Termiński czynili ku temu starania, ale niestety nie udało się. Zatem wola przyjęcia "nazwy w nazwie" jest
    Krzyżacy co prawda zastrzegli tę nazwę i herb i można pewnie z tego skorzystać, tu jednak nie znam zasad i nie wiem na ile jest to możliwe i na jakich prawach.
    U Was sytuacja z nazwą "historyczną" (czytaj: uznawaną przez kibiców) jest o tyle specyficzna, że jesteście obok Falubazu bodajże jedynym klubem, w którym owa nazwa jest jednocześnie nazwą firmy, będącej właścicielem/sponsorem tytularnym klubu. W pozostałych ośrodkach żużlowych są to raczej nazwy związane z istniejącymi kiedyś Zrzeszeniami Sportowymi Związków Zawodowych. Z racji pewnej uniwersalności nazw (Stal, Sparta, Unia itd.) oraz faktu, że wspomniane zrzeszenia od dawna nie istnieją, powrót do takiej tradycyjnej nazwy nie nastręcza specjalnych trudności i zależny jest właściwie tylko od woli klubu i ewentualnej zgody sponsora na dodatkowy człon.

    I tutaj dochodzimy do sedna sprawy: w Toruniu jest to, moim zdaniem, nierealne bez zgody firmy Apator. To nie peerelowskie zrzeszenie, tylko działająca prężnie firma, mająca swoją określoną politykę marketingową i wizerunkową. Wszelkie wypowiedzi Janusza Niedźwieckiego (idiotyczne zresztą) wskazują, iż stanowczo nie życzy sobie żadnych powiązań firmy z drużyną żużlową. Nie tylko nie zamierza sponsorować klubu, ale wręcz zabrania korzystania z nazwy. Brakuje zgody ze strony Apatora i tutaj nie pomogą żadne zabiegi "Krzyżaków", bo niestety firma ma prawo dysponować swoją nazwą zgodnie z własną wolą. Dopóki nie zmieni się podejście włodarzy Apatora, dopóty toruńska ekipa nie pojedzie w lidze po jego szyldem. Smutne, ale prawdziwe. Ze swojej strony życzę Wam, żeby kiedyś ta sytuacja uległa zmianie, bo wiem ile radości i satysfakcji przyniósł nam we Wrocławiu powrót Sparty.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    koot (22-10-2014)

  44. Powrót do góry    #9211
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Czyli Emil i Chris zostaja więc kształtuje nam się trzon, ale z czego tu się cieszyć skoro najistotniejszy w żużlu jest CZŁON?!

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    BFM (22-10-2014), Malin017 (22-10-2014), Penhall (22-10-2014), apator_uk (22-10-2014)

  46. Powrót do góry    #9212
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jako Zobacz posta
    Wpadłe na moment... po kilku latach Ale widzę, że poziom wciąż jest trzymany i tak jak wychodziłem to Panowie z Leszna babrali się w bagnie tak i teraz to robią Słodkoooo )) Ale najlepiej ignorować Pana, mniej nerwów będzie psuć
    Nie no stary po prostu masz pecha że trafiasz na taki bagienny teren ,więc nie nasza wina że trzeba się taplać w błocie ..krok zrobisz i już chlap ,normalnie jak u mnie w patyku u loszek ...wpadnij w wątek leszczyński tam sielanka ,miód ,orzeszki ,polędwica

  47. Powrót do góry    #9213
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Bardzo możliwe, ale mimo to człon Włókniarz nie zniknął
    git, możecie dymać dalej.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  48. Powrót do góry    #9214
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    git, możecie dymać dalej.
    oj... podobno Dymka kusi Marta.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  49. Powrót do góry    #9215
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Podziwiam was panowie za cierpliwość do pedrosio?Ale,no cóż trzeba czytać.A ja chciałbym panowie,zadać pytanie,czy Miedziński nie powinien wrócić do EL?Pool to była fajna szkoła,uspokoi się,oberwie kilka liści od leszczy,spokornieje znajdzie swoje miejsce w szyku.Co sądzicie.

  50. Powrót do góry    #9216
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Podziwiam was panowie za cierpliwość do pedrosio?Ale,no cóż trzeba czytać.A ja chciałbym panowie,zadać pytanie,czy Miedziński nie powinien wrócić do EL?Pool to była fajna szkoła,uspokoi się,oberwie kilka liści od leszczy,spokornieje znajdzie swoje miejsce w szyku.Co sądzicie.
    Za mały hajs pewnie .
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #9217
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta

    Damianek ma ponad 10 razy więcej wyników w googlach na załączone zapytanie. Specjalnie, abyś to zrozumiał to powiem tylko, że to tak jakbys zamiast jednej maciory na spęd oddał 10 i trochę. Taki ten internet jest (w moim przypadku nie w Toruniu) .
    Zastosowawszy Twoją metodę badawczą wpisałem w Google:,, malin to głąb " uzyskałem 189 000 wyników, na hasło:,, pakosik to głąb" padło tylko 71 wyników, czy na tej podstawie mogę tytułować Cię głąbem?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 22-10-2014 o 16:27
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  52. Powrót do góry    #9218
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Zastosowawszy Twoją metodę badawczą wpisałem w Google,, malin to głąb " uzyskałem 189 000 wyników na hasło,, pakosik to głąb" padło tylko 71 wyników, czy na tej podstawie mogę tytułować Cię głąbem?
    Nie ja zacząłem od tej metodologii, więc co najwyżej podejmujac polemikę zniżam sie do poziomu głaba.
    !Adrian walcz!

  53. Powrót do góry    #9219
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Śmieję się, co :-P Apropos Miedzinatora to u niego ciągle ten sam schemat, przywadzi, nie odpuści z gazem, czy cokolwiek i jedzie z ofiarą i sobą w stronę płotu.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  54. Powrót do góry    #9220
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,673
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I jeszcze o pozytywnych emocjach, na co zwracały swego czasu uwagę władze spółki, co pokazywało się po
    wpisaniu słowa Apator w wyszukiwarkach (choćby w grafice). Zadymy, ustawki, przekleństwa, napakowani
    goście z zamazanymi twarzami itp. Dobry wizerunek firmy?
    Po wpisaniu Apator w googlach Niedźwiecki nadal musi kląć pod nosem, bo prawdziwi kibice dbają o to, żeby wizerunek się nie poprawił. Za to po wpisaniu Unibax jest bardzo dobrze. Fajni zawodnicy, ładne dziewczyny, dobra atmosfera
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    lego (22-10-2014)

  56. Powrót do góry    #9221
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Po wpisaniu Apator w googlach Niedźwiecki nadal musi kląć pod nosem, bo prawdziwi kibice dbają o to, żeby wizerunek się nie poprawił. Za to po wpisaniu Unibax jest bardzo dobrze. Fajni zawodnicy, ładne dziewczyny, dobra atmosfera
    Dobre Rif
    Sparwdziłem i mam satysfakcję, że bez pozycjonowania mojej strony, też przyczyniam się do tego żeby nazwa Apator kojarzyła się z żużlem.
    A swoją drogą ciekawe ile za to pozycjonowanie płacą.
    Przecież mogliby akurat ten element zrobić praktycznie bezkosztowo.
    Może wotum nieufności dla decyzji marketingowych w Apatorze powinien ktoś postawić

    PS. Za właściwą cenę oddam im swoją stronę. Przynajmniej będą wiedzieli co wypromowało zakład Apator.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 22-10-2014 o 18:55
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #9222
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Po wpisaniu Apator w googlach Niedźwiecki nadal musi kląć pod nosem, bo prawdziwi kibice dbają o to, żeby wizerunek się nie poprawił. Za to po wpisaniu Unibax jest bardzo dobrze. Fajni zawodnicy, ładne dziewczyny, dobra atmosfera
    Kielbasa jest?


    Co tam madrego w Nowosciach mozna bylo przeczytac?
    W pomorskiej niestety same pierdoly.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  58. Powrót do góry    #9223
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    https://twitter.com/susispeed

    blondas nieźle buduje atmosferę. tylko czy w Mediolanie jest drużyna żużlowa czy może różowy zmienił rezydencję

  59. Powrót do góry    #9224
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie ja zacząłem od tej metodologii, więc co najwyżej podejmujac polemikę zniżam sie do poziomu głaba.
    Morciasz ...chyba dostałeś forumowego klapsa od swoich .Nie zazdroszczę atmosfery ..

  60. Powrót do góry    #9225
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Pedro - idź już sobie do chlewiku maciorki liczyć. Zabierz swoje gumioki i daj pooddychć świeżym powietrzem.

  61. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Malin017 (22-10-2014), el_kwas (22-10-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •