Strona 207 z 209 PierwszyPierwszy ... 107157197205206207208209 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,271 do 9,315 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9271
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    spoko, bedzie trzeba, to Bolec przefarbuje jednego z naszych i mistrz bedzie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #9272
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Zmarł RYSZARD KOWALSKI od kilku lat emerytowany sędzia żużlowy.
    Pan Ryszard był również wiceprezesem toruńskiego klubu, a także członkiem GKSŻ.

    http://www.speedway.hg.pl/trenerzy_m...KI_Ryszard.htm

    Część Jego pamięci!
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #9273
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    spoko, bedzie trzeba, to Bolec przefarbuje jednego z naszych i mistrz bedzie.
    Trzeba jeszcze rozwiązać sprawę kranu z Johny Walker'em bo Roman kurek przykręcił

  4. Powrót do góry    #9274
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Co Państwo na to, żeby 21 listopada (to się nazywa planowanie z wyprzedzeniem!) o 19.00 zrobić spotkanko?
    Jeżeli byłaby zapowiedziana większa frekwencja forumowiczów, to może i mielibyśmy gościa specjalnego
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #9275
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Przyjdzie Mariusz?

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    Falubaz (27-10-2014), Morciasz (25-10-2014), el_kwas (25-10-2014), kingpin (25-10-2014)

  7. Powrót do góry    #9276
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach

    Wspominkowo :)

    https://www.youtube.com/watch?v=PX3-uOC36bE


    Wybrzeże - Apator 1995 Bieg 15 decydujacy
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kamilg221 za jego przydatny post!

    kingpin (25-10-2014)

  9. Powrót do góry    #9277
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=PX3-uOC36bE


    Wybrzeże - Apator 1995 Bieg 15 decydujacy
    I ten Krzyżaniak z reklamą Elany Pamiętam podobny bieg z Gdańska, kiedy to Crump przyszarżował
    i uratował dla nas punkty W ogóle to w Gdańsku tak często nam szło jak po grudzie mimo, że
    tyle razy jeździliśmy tam jako faworyci... daleko nie szukając
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #9278
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Co Państwo na to, żeby 21 listopada (to się nazywa planowanie z wyprzedzeniem!) o 19.00 zrobić spotkanko?
    Jeżeli byłaby zapowiedziana większa frekwencja forumowiczów, to może i mielibyśmy gościa specjalnego
    Przemysław Termiński?

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    el_kwas (25-10-2014)

  12. Powrót do góry    #9279
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Przemysław Termiński?
    Albo Gollob, które by zjadł ostatnią toruńską kiełbaskę na pożegnanie

  13. Powrót do góry    #9280
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=PX3-uOC36bE


    Wybrzeże - Apator 1995 Bieg 15 decydujacy
    Takiego Lorama nam w tym roku na gdanskim torze zabraklo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #9281
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Gomólski fajna opcja
    dokladnie, jak odpali jakas perelka z minitoru to bedzie kogo zastepowac. Mi to pasuje. Jednak bym sie zastanowil nad dwiema kandydaturami. Pierwsza to mistrz balansu prawa noga Damian Balinski. Taka ekipa wyginajacy Holder i Ward, Pawelek ze swoja sylwetka i Adrian jezdzacy na kwadratowo. Jako wisienka na torcie Damian balansujacy prawa noga w kierunku rywali. Druga powinien byc Grzegorz Zengota. Dlaczego on? Generalnie potrzebujemy pewniaka na 15 bieg a ogladajac mecze Unii w Zielonej i z Gorzowem w Lesznie to Grzesiu jest gwarancja zwyciestwa.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Malin017 (26-10-2014)

  16. Powrót do góry    #9282
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Takiego Lorama nam w tym roku na gdanskim torze zabraklo.
    Ale musicie przyznać że w latach 90 ten żużel to miał klimat, ludzi multum wszędzie, kibice na bój zabój a wisienką ma torcie były zawsze derby z drużyną z miasta które leży pod Toruniem.


    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    wokie (26-10-2014)

  18. Powrót do góry    #9283
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Nawet nocne mecze na Polsacie ogladalo sie inaczej.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Powrót do góry    #9284
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    A ciekawe czy jest oprocz mnie ktos kto zawsze zalowal odstawienia Loramskiego na rzecz Ryana? Do dzis uwazam ze to mogla byc nasza prawdziwa legenda.

  20. Powrót do góry    #9285
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Nawet nocne mecze na Polsacie ogladalo sie inaczej.
    Średnio o 1:30 się kończyło a rano nie było zmiłuj :what:

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  21. Powrót do góry    #9286
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    dokladnie, jak odpali jakas perelka z minitoru to bedzie kogo zastepowac. Mi to pasuje. Jednak bym sie zastanowil nad dwiema kandydaturami. Pierwsza to mistrz balansu prawa noga Damian Balinski. Taka ekipa wyginajacy Holder i Ward, Pawelek ze swoja sylwetka i Adrian jezdzacy na kwadratowo. Jako wisienka na torcie Damian balansujacy prawa noga w kierunku rywali. Druga powinien byc Grzegorz Zengota. Dlaczego on? Generalnie potrzebujemy pewniaka na 15 bieg a ogladajac mecze Unii w Zielonej i z Gorzowem w Lesznie to Grzesiu jest gwarancja zwyciestwa.
    a do tego jeszcze rezerwowym zagranicznym drewniany Leoś

  22. Powrót do góry    #9287
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    dokladnie, jak odpali jakas perelka z minitoru to bedzie kogo zastepowac. Mi to pasuje. Jednak bym sie zastanowil nad dwiema kandydaturami. Pierwsza to mistrz balansu prawa noga Damian Balinski. Taka ekipa wyginajacy Holder i Ward, Pawelek ze swoja sylwetka i Adrian jezdzacy na kwadratowo. Jako wisienka na torcie Damian balansujacy prawa noga w kierunku rywali. Druga powinien byc Grzegorz Zengota. Dlaczego on? Generalnie potrzebujemy pewniaka na 15 bieg a ogladajac mecze Unii w Zielonej i z Gorzowem w Lesznie to Grzesiu jest gwarancja zwyciestwa.
    Damian musi być!
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #9288
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach

    Wspominkowo 1993 :)

    Tomasz Świątkiewicz Wicemistrzem Polski 1993



    https://www.youtube.com/watch?v=bzYfY0jQkt0
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  24. Powrót do góry    #9289
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Dzięki wielkie za te wspominkowe linki, można sobie w przyjemny sposób umilić niedzielne, zimne, jesienne popołudnie.

    Moim zdaniem również żużel lat 90-tych i początku 20-tych miał zupełnie inny klimat i smak. To se już ne wrati, a szkoda, bo może i poziom był niższy jak twierdzi Buszmen ale klimat był o niebo fajniejszy niż teraz. A może to zwyczajny sentyment do młodych lat spędzonych na Bronka, sam nie wiem.
    Nie ma co jednak wylewać łez z tęsknoty, trzeba się cieszyć, że w przeciwieństwie do klubu znad Brdy cały czas liczymy się w grze, a klub nie tonie w długach. Skład zapowiada się bardzo ciekawie więc pozostaje tylko czekać na ........... sprzedaż karnetów na sezon 2015 , a potem na DMP w przyszłym roku !!!
    Czego Wam i sobie życzę.

  25. Powrót do góry    #9290
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Kurde ale ja mam takie wrażenie że klimat dla większości z nas się skończył w momencie odejścia Gollobow z Bydgoszczy i.to był taki początek końca tej atmosfery święta jakim był mecz żużlowy. Potem już za czasów Unibaxu były zacięte mecze z Lesznem pamiętne finały i ostatnimi meczami jakie ja przeżywam i pewnie zapamiętam do końca życia byle mecze z wlokniarzem i to te w których jeździli w Czewie jeszcze Greg i Parowa a wtedy nasze młodziaki z Wardem i MJJ na czele trykneli 4x5:1 z rzędu vipy które wtedy prezentowały wręcz kosmiczny poziom sportowy.
    Meczów z Zielonka już tak jakoś nie wspominam bo za " ich czasów " w tym żużlu jest coraz więcej smrodu ( polityki) jak sportu a sam żużel w pogoni za.wynikiem i kasą stał się jakiś taki suchy bez emocji przywiązania i po prostu mechaniczny.
    Z roku na rok coraz gorzej myślałem że nasza ucieczka była pkt kulminacyjnym i może być tylko lepiej, ale się myliłem ten rok pokazał że może być gorzej ( bankructwa, dopingi mecze do jednej bramki.itd).
    Refleksja taka że aż strach przyszłego sezonu
    Pozdrawiam wszystkich

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    Lipa_PL (28-10-2014), Morciasz (27-10-2014)

  27. Powrót do góry    #9291
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Meczów z Zielonka już tak jakoś nie wspominam bo za " ich czasów " w tym żużlu jest coraz więcej smrodu ( polityki) jak sportu a sam żużel w pogoni za.wynikiem i kasą stał się jakiś taki suchy bez emocji przywiązania i po prostu mechaniczny.
    Z roku na rok coraz gorzej myślałem że nasza ucieczka była pkt kulminacyjnym i może być tylko lepiej, ale się myliłem ten rok pokazał że może być gorzej ( bankructwa, dopingi mecze do jednej bramki.itd).
    Sam miałem takie przemyślenia. Dopóki Żyto nie zaczął robić magicznego gnojowiska, dając przykład innym, było jakoś normalniej. Wspaniałe finały z Lesznem, gdy tor tamtejszy był synonimem wspaniałego widowiska czy boje z dream teamem Cz-wy (a i ich wcześniejsze wygrane z naszym DT) będzie się pamiętało przez lata. Raz się wygrało, raz się przegrało, ale wszystko było to bliższe sportowej rywalizacji, a nie krętactwu. To nie są tak odległe czasy, byśmy musieli wracać pamięcią do lat 80-tych czy 90-tych. Może teraz, gdy zaczyna klubom brakować kasiory, znowu zacznie być normalniej.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  28. Powrót do góry    #9292
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,spokojnie być może "polskie szambo,polskich prezesów"będą mogli zobaczyć kibice,widzowie w świecie.http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL01/141029577z jednej strony dobrze,nie będzie bełkotu panów Olkowicza,Majewskiego i ekspertów,z drugiej promocja miast,stadionów i kibiców na stadionach.

  29. Powrót do góry    #9293
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Z tym Eurosportem bym się tak nie cieszył. Tam priorytetem są mecze tenisowe. Podczas wielkich turniejów pokazywane są często od białego rana do wieczora.
    Wystarczy chwila deszczu lub dwie pięciosetówki i masz po speedwayu

  30. Powrót do góry    #9294
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z tym Eurosportem bym się tak nie cieszył. Tam priorytetem są mecze tenisowe. Podczas wielkich turniejów pokazywane są często od białego rana do wieczora.
    Wystarczy chwila deszczu lub dwie pięciosetówki i masz po speedwayu
    Hit to będzie jak znowu jak w przerwie między setami widzowie będą mogli zobaczyć wyłącznie traktory, albo jak gdzieś zgaśnie światło.
    Jakoś nie narzekam na brak żużla w telewizji, a wręcz ukuwam powoli twierdzenie, im więcej żużla w telewizji, tym mniej żużla w żużlu...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #9295
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Hit to będzie jak znowu jak w przerwie między setami widzowie będą mogli zobaczyć wyłącznie traktory, albo jak gdzieś zgaśnie światło.
    Eurosport to poza tenisem jest właśnie takim kanałem od pokazywania wyścigów traktorów, kilkugodzinnego rzucania lotkami do tablicy czy też zamiatania lodu na wyścigi. Tu akurat widzowie są przygotowani na takie megaemocje

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Morciasz (27-10-2014)

  33. Powrót do góry    #9296
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z tym Eurosportem bym się tak nie cieszył. Tam priorytetem są mecze tenisowe. Podczas wielkich turniejów pokazywane są często od białego rana do wieczora.
    Wystarczy chwila deszczu lub dwie pięciosetówki i masz po speedwayu
    Jak w artykule zostało wspomniane - jest jeszcze Eurosport 2 i nie jest powiedziane, że Tenis i Speedway będą na jednym kanale...
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #9297
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Ja akurat uważam że Nka pokazuje żużel całkiem sprawnie i napewno dużo lepiej jak robiła to TVP a hit ostatnich meczy to kamera obrotowa na pierwszym łuku.
    TVP pokazywało zawsze wszystko tylko nie walkę o pkt. A Polsat był taki jak TVP. Czasy się niby zmieniają ale jakość hd na np w TVP Sport to jakaś pomyłka bitrate fatalny abo dźwięku DD zapomnij. Lepiej niech już zostanie te NC plus

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  35. Powrót do góry    #9298
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jeszcze słuchanie Feddka...to już wolę Olkowicza...
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #9299
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Laguta otwarcie mowi.ze rozmawia m.in z nami.
    Ciekawe czy brany jest pod uwage jako zmiennik Emila, z ktorym wcale tak rozowo podobno nie jest,czy zamiast Warda ,na ktorego podobno nawet trzech kolejek nie poczekaja.
    Tak czy siak skoro Grisza szuka klubu wyplacalnego,pole do negocjacji ma niewielkie.
    Pytanie tylko co rozumie pod pojeciem klubu wyplacalnego?Jesli pieniadze na czas,to chyba tylko dwa lub trzy kluby tak placily,jesli wyrownanie przed kolejna licencja,tych klubow troche wiecej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-10-2014 o 14:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #9300
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dajcie spokój. Może i dla zasięgu żużla lepsza byłaby szmaciarska transmisja w Eurosport. Ale dla kibiców lepsza jest transmisja w NC+, która ma najlepszą sportową redakcję i możliwości w kraju i po prostu nikt lepiej i w większym wymiarze żużla w Polsce nie pokaże.

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    pawel_KST (27-10-2014), sparta_mistrz (27-10-2014), tomkoz (27-10-2014), zabovsky (27-10-2014)

  39. Powrót do góry    #9301
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,a co sądzicie o rewelacjach DO z PS odnośnie Darka?Przecież to się kupy nie trzyma,Darek został zawieszony przed rundą SGP w Gorzowie tzn przed 30.08.14.nawet jeżeli oberwie 6 miesięcy to liczyć trzeba od dnia zawieszenia,to było by to do 02.15.

  40. Powrót do góry    #9302
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Dokladnie.Eurosport robil juz wielkie hallo z transmisji z ligi szwedzkiej.Jak wyszlo kazdy wie.Niektore mecze z poslizgiem,niektore tylko w playerze a czasem i calkiem odpuszczali na rzecz tenisa. Lepsze jest wrogiem dobrego wiec niech juz pozostana przy Nce, tym bardziej,ze po polaczeniu z Cyfra,platforma oferuje naprawde kupe sportu.

    Co do DO to szkoda pary.
    Adamczewski? No kuswa,ludzie.
    W glupote Gajesia odpuszczajacego sobie Warda tez nie wierze.Bylibysmy pieknymi frajerami dajac innemu szanse na zakontraktowanie Darka.Spokojnie poczekac na wyrok i wtedy podjac decyzje.Mam nadziej,ze to kwestia 2-3 tygodni.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-10-2014 o 16:27

  41. Powrót do góry    #9303
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dajcie spokój. Może i dla zasięgu żużla lepsza byłaby szmaciarska transmisja w Eurosport. Ale dla kibiców lepsza jest transmisja w NC+, która ma najlepszą sportową redakcję i możliwości w kraju i po prostu nikt lepiej i w większym wymiarze żużla w Polsce nie pokaże.
    Amen. Eurosport to byłaby klęska dla żużla. Ja po cichu liczyłem, że mimo tej trzyletniej umowy to oni w ogóle dadzą sobie spokój z ligą szwedzką i Elitserien wróci do Orange, gdzie mimo fatalnego momentami komentarza to jednak ta liga była traktowana poważnie, bez żadnych playerów czy cięć w połowie transmisji. Dodatkowo na Eurosporcie moglibyśmy pomarzyć o transmisjach z IMP, IMME, WSL czy spotkań typu Polska - Rosja, Polska - Australia. Oby więc NC+ się obroniło.

  42. Powrót do góry    #9304
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dodajmy Magazyn, serię "Czarny Charakter" etc. No naprawdę nie widzę powodów do narzekań na NC+. OK - nie jest może super powszechnie dostępny, ale każdy może mieć dostęp. A wtedy przynajmniej dostaje się określony, fajny produkt. Oby to były tylko strachy na lachy i próba podbicia ceny NC+ jednak dużo włożyło w żużel i nie sądzę, by tak łatwo to "puścili".

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    tomkoz (27-10-2014)

  44. Powrót do góry    #9305
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W glupote Gajesia odpuszczajacego sobie Warda tez nie wierze.Bylibysmy pieknymi frajerami dajac innemu szanse na zakontraktowanie Darka.Spokojnie poczekac na wyrok i wtedy podjac decyzje.Mam nadziej,ze to kwestia 2-3 tygodni.
    te 2-3 tygodnie skad? Pobożne zyczenia, do tego slyszane od od miesiaca, dwoch. Wyglada mi to naprawde na sytuacje, ze fim bardzo chce Warda udupic, ale pokpili sprawe przy badaniu i teraz sie boksuja.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #9306
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Ostatnio Gajes wspominal,ze za dwa-trzy tygodnie bedzie cos wiadomo.Bylo to tydzien temu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #9307
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    11.10.2014
    Cytat Zamieszczone przez sf
    Nowy menedżer toruńskiego klubu spotkał się z Wardem przy okazji Grand Prix Polski w Toruniu. Australijczyk i torunianie muszą uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. - Darcy był w Toruniu. Poinformował mnie, że decyzja w jego sprawie zapadnie w ciągu dwóch lub trzech tygodni. Wtedy powinien już wiedzieć, jakie sankcje go czekają - podkreślił Gajewski.
    24.10.2014
    Cytat Zamieszczone przez sf
    Jeśli chodzi natomiast o Warda, to rzeczywiście będziemy mieli dzięki temu więcej czasu, by podpisać z nim kontrakt. Nadal nie wiemy przecież, kiedy zapadnie w jego sprawie jakaś decyzja - powiedział menedżer Aniołów, Jacek Gajewski w rozmowie z naszym portalem. Rozmawiam z Darcym praktycznie codziennie. On sam próbuje się dowiedzieć czegoś więcej i pyta osoby z FIM-u, kiedy ostateczna decyzja zostanie ogłoszona. Póki co panuje niestety cisza.

  47. Powrót do góry    #9308
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dajcie spokój. Może i dla zasięgu żużla lepsza byłaby szmaciarska transmisja w Eurosport. Ale dla kibiców lepsza jest transmisja w NC+, która ma najlepszą sportową redakcję i możliwości w kraju i po prostu nikt lepiej i w większym wymiarze żużla w Polsce nie pokaże.
    No i zawsze były dwa mecze w niedzielę, a ostatnio nawet w sobotę. Polsat pokazywał jeden mecz, a TVP niby miała pokazywać dwa, a w czasie igrzysk czy turniejów piłkarskich był jeden mecz albo wcale. Podobnie byłoby na Eurosporcie.

  48. Powrót do góry    #9309
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Pierwszy speedway best Paris w eurosporcie faktycznie pokazali prawie w całości, tyle ze 15 tysięcy kibiców na stadionie w Toruniu musiało czekać 1,5 godziny na zakończenie meczu tenisowego. Ten ciągnął sie jak krew z nosa, co wobec możliwości obejrzenia speedwaya live w tv było dla mnie oczywista oczywistością. Ot tak spojrzałem sobie w program stacji, zerknalem ze wcześniej będzie relacja meczu tenisowego i już wiedziałem co sie wydarzy Ja tam już wole telewizje Tv Skarpa od Ojrosportu.

  49. Powrót do góry    #9310
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Pierwszy speedway best Paris w eurosporcie faktycznie pokazali prawie w całości, tyle ze 15 tysięcy kibiców na stadionie w Toruniu musiało czekać 1,5 godziny na zakończenie meczu tenisowego. Ten ciągnął sie jak krew z nosa, co wobec możliwości obejrzenia speedwaya live w tv było dla mnie oczywista oczywistością. Ot tak spojrzałem sobie w program stacji, zerknalem ze wcześniej będzie relacja meczu tenisowego i już wiedziałem co sie wydarzy Ja tam już wole telewizje Tv Skarpa od Ojrosportu.
    A kiedy to było? bo nie pamiętam aby na tym turnieju był komplet. Na moim pierwszym była garstka kibiców, moze na twoim był komplet.

  50. Powrót do góry    #9311
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Sam miałem takie przemyślenia. Dopóki Żyto nie zaczął robić magicznego gnojowiska, dając przykład innym, było jakoś normalniej. Wspaniałe finały z Lesznem, gdy tor tamtejszy był synonimem wspaniałego widowiska czy boje z dream teamem Cz-wy (a i ich wcześniejsze wygrane z naszym DT) będzie się pamiętało przez lata. Raz się wygrało, raz się przegrało, ale wszystko było to bliższe sportowej rywalizacji, a nie krętactwu. To nie są tak odległe czasy, byśmy musieli wracać pamięcią do lat 80-tych czy 90-tych. Może teraz, gdy zaczyna klubom brakować kasiory, znowu zacznie być normalniej.
    ja liczę na mały powrót w 2015 niektórych smaczków żużlowych, które przypomną nam choćby w 1% dawny speedway:
    - TG znów przyjedzie jako gość, będzie napalony żeby nam pokazać, kto jest górą,
    - może będzie rywal zza miedzy i derby mniejsze,
    - stadion GKMu który kojarzy mi się z początkami Kostka w zielonym kevlarze, i dzwonem Ryana i Wiecha, i o tym właśnie pomyślę zerkając na ten drugi łuk,
    - drużyny może nie będą przyjeżdżać osłabione przez strajk nieopłaconych zawodników.

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    kingpin (28-10-2014), terrax (28-10-2014), wokie (31-10-2014)

  52. Powrót do góry    #9312
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach

    Wspominkowo 1993 cd :)

    https://www.youtube.com/watch?v=uS64bIhiBOE


    Unia Tarnów - Apator Toruń 1993 prezentacja
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  53. Powrót do góry    #9313
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    My tutaj gadu,gadu,a 01.11.14 już za kilkadziesiąt godzin,a nowej nazwy dla klubu,drużyny ani słychu,ani widu.Ktoś,coś słyszał,widział?

  54. Powrót do góry    #9314
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Byc moze ugoscimy finalistow DPS.

    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ml#indeks_news
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Penhall (28-10-2014), el_kwas (28-10-2014)

  56. Powrót do góry    #9315
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...na-dzika-karte

    jak rozumiem Stal Gorzów także zostaje wyrzucona z ligi w przyszłym roku?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •