Strona 184 z 209 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,236 do 8,280 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8236
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No najlepiej. Może jeszcze wódkę powinni sprzedawać. Zawsze myślałem, że na stadion się przychodzi oglądać mecz, ewentualnie oglądać mecz i kibicować, a nie tankować procenty.
    No generalnie masz rację. Co by jednak nie być zbyt kryształowym to w dawnych czasach na Bronka na jesienne mecze zabierało się czasem wzmocnioną colę w celach ogrzewczych.
    Co do sprzedaży alkoholu na stadionie to ja jestem przeciwny, nawet jeśli chodzi o piwo. Niestety jako naród nie dorośliśmy jeszcze do takich przywilejów.

  2. Powrót do góry    #8237
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Żużel nie jest jedynie dla koneserów tematu ale dla zwyczajnych ludzi chcących przyjemnie spędzić czas również. W innych krajach piwo jest normalnym dodatkiem do oglądania sportu i wszystko jedno, czy mówimy o kopanej czy o snookerze. Kowjanko ma poniekąd rację, że nie dorośliśmy, co z drugiej strony nie oznacza, że mamy się godzić na sprzedawanie nam ścierwa bez sposobu na polepszenie towaru. To samo tyczy się gastronomii ogólnej, nikomu nie smakuje kiełbasa z psa sprzedawana po 15 zeta za sztukę, bo za tę cenę mogłaby być z konia itp.

    Nie wmawiajmy też człowiekowi, że cały czas ma siedzieć na dupie i oglądać wyścigi traktorów tylko dlatego, bo przychodzi się głównie kibicować

  3. Powrót do góry    #8238
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Przyznam, że trochę nie rozumiem tej wypowiedzi. To tylko koneserzy mogą oglądać żużel na trzeźwo? Piwo na stadionach jest. Sam nie jestem miłośnikiem smaku niskoprocentowych browarów, ale podczas tych niecałych dwóch godzin meczu jestem w stanie się "poświęcić" (chociaż to złe słowo, bo ja przychodzę na żużel, a nie na piwo) i jeśli jakoś strasznie zachciałoby mi się akurat piwa to mogę wypić takie jedno niskoprocentowe.

  4. Powrót do góry    #8239
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Jeśli nie Twoja to opinia to zaproś tą osobe na Forum, załóż jej konto i z chęcia podzielimy się informacjami doświadczonego kibica. Bo mnie bawią takie osoby jak Ty które powołują się na kogoś a nie na siebie. Siadałem w młynie i to nie raz i wiem jak to wygladało kilkanaście czy dziesiąt lat temu i wiem jak to wygląda dziś. Jak chcesz sie Ausssie bawić w partyzantke to Ukraine masz nie daleko
    Haha oj jak boli was ze nie tylko mlynarze z gimbazy moga miec inny poglad. Tak zwany bol dupy.
    Serio siadales w mlynue x lat temu? To chyba starczy uwiad ci pamięć zabral bo czasy mlyna sprzed lat w porównaniu z obecnym to raczej totalny brak kultury. A jak pięknie w 80tych ublizano nawet spod trybuny to Wystarczy sobie youtube wlaczyc i posłuchać bez obrazu na przyklad derbow. Oczywiście sie zaraz dowiem ze i YT jest zaklamany.

    Lego czy tam kwadrat no starasz sie byc zabawny, starasz sie chociaż...
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Buszmen Ukryta zawartość
    Gdyby Ci co jechali słabo, pojechali dobrze, to Ci, którzy jechali w tym meczu przeciętnie - automatycznie mieliby mniejsze zdobycze punktowe

  5. Powrót do góry    #8240
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Haha oj jak boli was ze nie tylko mlynarze z gimbazy moga miec inny poglad. Tak zwany bol dupy.
    Serio siadales w mlynue x lat temu? To chyba starczy uwiad ci pamięć zabral bo czasy mlyna sprzed lat w porównaniu z obecnym to raczej totalny brak kultury. A jak pięknie w 80tych ublizano nawet spod trybuny to Wystarczy sobie youtube wlaczyc i posłuchać bez obrazu na przyklad derbow. Oczywiście sie zaraz dowiem ze i YT jest zaklamany.

    Lego czy tam kwadrat no starasz sie byc zabawny, starasz sie chociaż...
    Aussie, czytająć Twoje komentarze sądze żę jesteś takim niedobitkiem lat 80.

  6. Powrót do góry    #8241
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Nic bardziej mylnego. Ale śmiać mu sie chce jak lata temu zdarzalo sie ze rzucano czym ppopadnie w zawodnikow, ublizano na potege, ale sie okazuje ze czasy obecnego mlyna sa be... no coz, tak to jest jak ktos sobie szuka na sile wroga.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Buszmen Ukryta zawartość
    Gdyby Ci co jechali słabo, pojechali dobrze, to Ci, którzy jechali w tym meczu przeciętnie - automatycznie mieliby mniejsze zdobycze punktowe

  7. Powrót do góry    #8242
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Nic bardziej mylnego. Ale śmiać mu sie chce jak lata temu zdarzalo sie ze rzucano czym ppopadnie w zawodnikow, ublizano na potege, ale sie okazuje ze czasy obecnego mlyna sa be... no coz, tak to jest jak ktos sobie szuka na sile wroga.
    Takie rzucanie "mięsem" w zawodników czy przedmiotami zdarza się i będzie zdarzać. Takie rzeczy spotkać można nie tylko w Toruniu. Nie tylko u nas plują na zawodników, nie tylko nasi żużlowcy **********ą przed kibicami-idiotami, nie tylko w Toruniu robi sie demolki toalet czy stadionu. Jeśli chodzi o pijaństwo na stadionie w Toruniu to na Bronka wielu kibiców z młyna przychodziło pod wpływem alkoholu na mecz i ten trend funkcjonuje po dziś.

    Wielu kibicom chodzi przede wszystkim o wspolny doping, głosny kulturalny bez ubliżania. Na moje to kibic może przyjść na procentach, ale pod warunkiem że będzie normalnie kibicował, a nie odgrywał głownego dowodzącego i udawadniał swoją nastoletnia męskość. W Polsce ludzie po alkoholu też potrafią się bawić, ale więszkość która zasiada w młynie po piwsku czy wódzie nie potrafi sie przyzwoicie zachować, brak jest w tym kraju kultury picia.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 18-09-2014 o 14:30

  8. Powrót do góry    #8243
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Aha czyli pije tylko mlyn, na pozostałej czesci stadionu panuje już policyjny dozor.

    Przepraszam, prosze wskazac kiedy ostatnio mlynarze rzucali w zawodnikow.

    No i zdaje mi się to nie oni maja/mieli miejsca nad parkinguem zeby pluc na zawodnikow.

    Jedyny "swoj" zawodnik jakiemu się dostawalo to ikona toruńskiego zuzla tomasz gollob. Dlaczego tak bylo... no nue wiem nie wiem. Zawsze byl taki kochany
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Buszmen Ukryta zawartość
    Gdyby Ci co jechali słabo, pojechali dobrze, to Ci, którzy jechali w tym meczu przeciętnie - automatycznie mieliby mniejsze zdobycze punktowe

  9. Powrót do góry    #8244
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Aha czyli pije tylko mlyn, na pozostałej czesci stadionu panuje już policyjny dozor.

    Przepraszam, prosze wskazac kiedy ostatnio mlynarze rzucali w zawodnikow.

    No i zdaje mi się to nie oni maja/mieli miejsca nad parkinguem zeby pluc na zawodnikow.

    Jedyny "swoj" zawodnik jakiemu się dostawalo to ikona toruńskiego zuzla tomasz gollob. Dlaczego tak bylo... no nue wiem nie wiem. Zawsze byl taki kochany
    a gdzie ja napisałem że pije tylko młyn ? czytaj ze zrozumieniem.

  10. Powrót do góry    #8245
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    a gdzie ja napisałem że pije tylko młyn ? czytaj ze zrozumieniem.
    ale więszkość która zasiada w młynie po piwsku czy wódzie nie potrafi sie przyzwoicie zachować, brak jest w tym kraju kultury picia.
    może nie dosłownie, ale każdy normalny człowiek zrozumie do czego zmierzasz, czyli podkreśleniu ze na****** w młynie to awanturnik, a na****** w innej części stadionu to już nie.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Buszmen Ukryta zawartość
    Gdyby Ci co jechali słabo, pojechali dobrze, to Ci, którzy jechali w tym meczu przeciętnie - automatycznie mieliby mniejsze zdobycze punktowe

  11. Powrót do góry    #8246
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    aussie czlowieku masz bardzo wybujałą wyobraźnie i nie rozumiesz to co jest napisane.

  12. Powrót do góry    #8247
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    dobra chlopaki peace love and extacy,
    nadchodzi nowe oby lepsze. Wszyscy muszą włożyć trochę pracy żeby ten stadion znowu się rozbujał.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    Oracle (18-09-2014)

  14. Powrót do góry    #8248
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Kiedys na meczu z Lesznem jakos przelozony byl mecz w srodku tyg i bylo tak raczej mniej kibicow jak mnie nie myli byl to chyba 1997 rok.
    To jakos usiadlem tak jeszcze na koncowce prostej kolo kiboli i Ci wtedy mieli taką fazę ze wyzywali Golloba od wszystkiego co slina przyniosla na jezyk, a smiac mi sie chcialo wtedy niemiłosiernie, az w koncu ktos sie polapal o co chodzi i zaczeli Romana wyzywać

  15. Powrót do góry    #8249
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Znowu odgrzewamy kotlety pt. "młyn", czyli w toruńskim żużlu dzieje się dobrze. to w sumie dobrze. ale że wam się nie nudzi ciągnąć ten serial?

  16. Powrót do góry    #8250
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    Nie rozumiem dlaczego nie można jednego łączyć z drugim. Sprzedawanie normalnego piwa na stadionie nikomu by chyba nie zaszkodziło. Nie mówię tutaj o upijaniu się tylko o zwykłym, kulturalnym wypiciu dajmy na to trzech browarów. Wolno mi, czy szanownemu Koledze to przeszkadza i powinienem w tym czasie emocjonować się wyścigiem traktorów tudzież dokonywać głębokiej analizy możliwości taktycznych poszczególnych drużyn (po alkoholu się lepiej analizuje )? Co do wódki... niekoniecznie. Łyski z lodem byłoby fajne. Tym niemniej chyba nie zniósłbym picia łyskacza z plastikowych kubeczków... Z lodem pewnie też byłby problem... (Żartuję z tym łyskaczem, szanowny Kolega strasznie się spina...)

  17. Powrót do góry    #8251
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Przecież mi nic nie przeszkadza. Z tego co czytam to raczej Tobie przeszkadza, że nie ma normalnego piwa ; ] Jeśli pragnienie jest zatem tak silne, że jest problem z wytrzymaniem dwóch godzin to polecam zaproszenie VIP na strefie czerwonej. Tam, z tego co się orientuję, od % się nie stroni, a piwo jest jednym z najłagodniejszych alkoholi.

  18. Powrót do góry    #8252
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przecież mi nic nie przeszkadza. Z tego co czytam to raczej Tobie przeszkadza, że nie ma normalnego piwa ; ] Jeśli pragnienie jest zatem tak silne, że jest problem z wytrzymaniem dwóch godzin to polecam zaproszenie VIP na strefie czerwonej. Tam, z tego co się orientuję, od % się nie stroni, a piwo jest jednym z najłagodniejszych alkoholi.
    Dokładnie można łoić do woli

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  19. Powrót do góry    #8253
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Człowiek który przyczynił się do upadku młyna oraz zepsuł atmosfere w Toruniu jest podobno rozchwtywany

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...230,1,984.html

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...wsza-w-kolejce
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 19-09-2014 o 09:28

  20. Powrót do góry    #8254
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    "Decydując się na roczne zawieszenie wzięliśmy pod uwagę wiele czynników, w tym, że jest to pierwsze przewinienie Patryka Dudka"
    stwierdził przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański
    Unibax za walkower po dupie od razu dostał aż wióry poleciały a jakiś ćpak dla przykładu już w połowie maja na tor wróci. To się nazywa konsekwencja w działaniach.
    http://www.espeedway.pl/news,kara_dl...,72939,12.html
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 19-09-2014 o 10:20

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Malin017 (19-09-2014)

  22. Powrót do góry    #8255
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #8256
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A co to ma do rzeczy?

    Ja rozumiem komunistyczną mentalność instytucji decyzyjnej, ale porównywanie tych dwóch przypadków wzięte raczej z dupy, aniżeli z podobieństw

  24. Powrót do góry    #8257
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A co to ma do rzeczy?

    Ja rozumiem komunistyczną mentalność instytucji decyzyjnej, ale porównywanie tych dwóch przypadków wzięte raczej z dupy, aniżeli z podobieństw
    Kara jest karą. Przypomnij sobie jak Stępień i reszta głośno mówiła o surowych karach i zaostrzeniu wszystkich przepisów w Polskim żużlu. To ja sie pytam gdzie są te zaostrzenia ? w którym miejscu ? Kara na Dudka to są dosłownie wielkie jaja. Od dziś jestem kibicmem WADA i trzymam kciuku za podniesienie wyroku do dwóch lat. Mam nadzieję że różowa mafia w składzie senator III RP, prezes dinozaur oraz Szymński i Wojtek który nie został strażakiem szybko zakończy swoj żywot

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Penhall (19-09-2014)

  26. Powrót do góry    #8258
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    priorytet, nie skrzywdzic zawodnika. Za to na klub nalozona zostala kara, jaka tylko 1 klub (a w zasadzie 1 osoba) byl w stanie przelknac, bez grozby upadku.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #8259
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Mam nadzieję że różowa mafia w składzie senator III RP, prezes dinozaur oraz Szymński i Wojtek który nie został strażakiem szybko zakończy swoj żywot
    swoją drogą włazi jeden drugiemu w dupę już bez żadnego skrępowania

  28. Powrót do góry    #8260
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Kara jest karą. Przypomnij sobie jak Stępień i reszta głośno mówiła o surowych karach i zaostrzeniu wszystkich przepisów w Polskim żużlu. To ja sie pytam gdzie są te zaostrzenia ? w którym miejscu ? Kara na Dudka to są dosłownie wielkie jaja. Od dziś jestem kibicmem WADA i trzymam kciuku za podniesienie wyroku do dwóch lat. Mam nadzieję że różowa mafia w składzie senator III RP, prezes dinozaur oraz Szymński i Wojtek który nie został strażakiem szybko zakończy swoj żywot
    Rozumiem przeto, że będąc kibicem WADA, trzymasz również kciuki w kwestii 2 lat bezwzględnego zawieszenia dla Warda ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #8261
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Znajać dzisiejsze układy to WARD i tak dostanie 2 lata, a Dudkowi to jeszcze do 6 miesiecy zjadą. Ogloszą to pewnie na gwiazdke czyli 24 Grudnia tak żebyś prezent Mariuszku dostał pod choinke

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Malin017 (19-09-2014)

  31. Powrót do góry    #8262
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Kara jest karą. Przypomnij sobie jak Stępień i reszta głośno mówiła o surowych karach i zaostrzeniu wszystkich przepisów w Polskim żużlu. To ja sie pytam gdzie są te zaostrzenia ? w którym miejscu ? Kara na Dudka to są dosłownie wielkie jaja. Od dziś jestem kibicmem WADA i trzymam kciuku za podniesienie wyroku do dwóch lat. Mam nadzieję że różowa mafia w składzie senator III RP, prezes dinozaur oraz Szymński i Wojtek który nie został strażakiem szybko zakończy swoj żywot
    To świadczy o tym jak wielki pi'ar' ma Falubaz z Dudkiem i jakie wpływy tam, gdzie Toruń tych wpływów nie ma.
    Można rozważać świadomie-nieświadomie, można rozważać jaki wpływ to świadomie-nieświadomie miało na postawę
    Dudka w meczach i na osiągnięcia całej drużyny i próbować chłopaka rozgrzeszać i minimalizować wpływ tego
    świadomie-nieświadomie na postawę drużyny, a zwłaszcza na zdobycze punktowe. Ale jak się patrzy na styl
    załatwienia sprawy, czyta niektóre bezczelne teksty w mediach, to nóż się w kieszeni otwiera i człek stwierdza,
    że tak miły chłopiec powinien dostać co najmniej rok bezwzględnego zakazu startu, ze 100.000 zł kary, a Falubaz
    powinien być pozbawiony jego indywidualnych zdobyczy od początku sezonu. A tak, to sprawę się rozmydla,
    robi pozorne działania niczym z lewymi tłumikami. Wszyscy wiedzą o co chodzi, a jakoś władzuchny się zabetonowały
    i afery w zasadzie nie ma.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #8263
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Znając dzisiejsze układy to WARD i tak dostanie 2 lata, a Dudkowi to jeszcze do 6 miesiecy zjadą. Ogloszą to pewnie na gwiazdke czyli 24 Grudnia tak żebyś prezent Mariuszku dostał pod choinke
    Jakie układy? W WADA też są?

    Po pierwsze, Dudek został osądzony zgodnie z przepisami obowiązującymi w kraju, które m.in. przewidywały drabinkę od pół roku do dwóch lat - są frustraci, którzy bez gadania walnęliby maxa dla zasady, są na szczęście też ludzie, którzy sądzą ważąc rację obu stron. Co do Warda, też bym chciał, żeby dostał minimum, ale nie ma to wpływu, jako że kłopocików sobie narobił podczas zawodów międzynarodowych.

    Co do Stępniewskiego, to raczej pretensje nie do kibiców z Zielonej.

  33. Powrót do góry    #8264
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Znajać dzisiejsze układy to WARD i tak dostanie 2 lata, a Dudkowi to jeszcze do 6 miesiecy zjadą. Ogloszą to pewnie na gwiazdke czyli 24 Grudnia tak żebyś prezent Mariuszku dostał pod choinke
    Ale przecież dla mnie WADA to mafia. Ja tam życzę Wardowi jak najmniejszej kary. Więc jaki to dla mnie prezent ?

    Ty natomiast unikasz odpowiedzi na zadane pytanie. Dla Warda też będziesz domagał się 2 letniego, bezwzględnego zawieszenia ? A jak dostanie mnie to będziesz bluzgał an FIM ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #8265
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jakie układy? W WADA też są?

    Po pierwsze, Dudek został osądzony zgodnie z przepisami obowiązującymi w kraju, które m.in. przewidywały drabinkę od pół roku do dwóch lat - są frustraci, którzy bez gadania walnęliby maxa dla zasady, są na szczęście też ludzie, którzy sądzą ważąc rację obu stron. Co do Warda, też bym chciał, żeby dostał minimum, ale nie ma to wpływu, jako że kłopocików sobie narobił podczas zawodów międzynarodowych.

    Co do Stępniewskiego, to raczej pretensje nie do kibiców z Zielonej.
    Frustratów to można było sie nasłuchać, naoglądać i naczytać po finale w ZG w roku 2013. Kary to dosłownie były z kosmosu ? Wszyscy nagle bronią DUDKA i tu sie pytam kogo bronią ? Koksa ? Czlowieka który swoim wykroczeniem ze SPORTEM nie ma nic wspólnego ? TE ****a - 8 to miało coś ze sportem wspólnego ? Przestańcie mi tu gadać o ratowaniu zawodnika. Mariuszu WARD dostanie taką kare na jaką zasłużył. Jeśli będzie to dwa lata to widocznie na nią zasłużył i przyjme jako kibic to na klate, ale DUDEK swoim NIECZYSTYM i NIESPORTOWYM NIE MAJĄCYM NIC WSPÓLNEGO Z ZASADAMI ZDROWEJ I SPORTOWEJ RYWALIZACJI FAIR PLAY zachowaniem powinien dostać 2 LATA jak w morde strzelił.

    CEGIELSKI(wielki ideał i wzór cnót oraz moralności), CIEŚLAK bronią zawodnika który prowadzi nieczystą konkurencję i jeszcze sie od tego broni ? Powiedz mi czy taka śmieszna kara i jeszcze SANKI od władz będą przestrogą dla innych ? ZObacz co zrobili z WARDEM ? Alkohol nagle stał się środkiem który trafił na liste substancji za które można wyhaczyć dwójasia, a tutaj w równoległym czasie POLSKIE władze za KOKS dają upust i możę ****a jeszcze w najbliższym czasie rabat na odżywke MADE IN DUDI ? TYLKO idiota powtarzam idiota nie dostrzega tego co sie w tym żużlu dzieje.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 19-09-2014 o 11:29

  35. Powrót do góry    #8266
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dla Warda też będziesz domagał się 2 letniego, bezwzględnego zawieszenia ?

    Mario no bez przesady 2 lata za Pawełka z adwokatem?

  36. Powrót do góry    #8267
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale co się unosisz? Ja też uważam, że połowa kar dla Unibaxu to jawna kpina, no ale co to ma do rzeczy z pluciem na Dudka to wiesz tylko ty.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kingpin (19-09-2014)

  38. Powrót do góry    #8268
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale co się unosisz? Ja też uważam, że połowa kar dla Unibaxu to jawna kpina, no ale co to ma do rzeczy z pluciem na Dudka to wiesz tylko ty.
    Wydaje mi się, że moim przedmówcom chodzi o to, że są równi i równiejsi. W moim odczuciu kara dla Unibaxu miała być przestrogą. Zero tolerancji dla patologii w polskim żużlu (cokolwiek to oznacza). Przekręty z licencjami pozorowanymi jak również wyrok na Dudku jest tego zaprzeczeniem. O taki kontekst chyba chodzi...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    Lauda (19-09-2014)

  40. Powrót do góry    #8269
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Kara dla Dudka jest adekwatna do przewinienia. Jawną kpiną i skandalem są jednak zapowiedzi możliwości jej skrócenia.
    Dowodzi to, że senatorskie lobby najchętniej Patryka by nie karało albo dało wyrok w zawiasach ale wtedy WADA dowaliłaby taki domiar, że wszyscy mieliby pełne portki.
    Cóż, taka sprawiedliwość wg PZMłota.
    Jestem więc za tym aby WADA dołożyła Dudkowi do pełnego "715" a później niech sobie skracają o połowę.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 19-09-2014 o 11:56

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Penhall (19-09-2014)

  42. Powrót do góry    #8270
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Spisek, spółdzielnia, układy, skandal, kpina, hańba. Cały świat przeciwko Unibaxowi.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 19-09-2014 o 12:07

  43. Powrót do góry    #8271
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Nie dziwię się radości zielonogórskich ludków z wymiaru kary. Lokalny szowinizm zawsze przysłania meritum sprawy. Jeśli kara dla Dudka zostanie skrócona to oznacza, że jego przewinienie (bezsprzeczne) zostanie tak naprawdę bez kary.
    Także Bomba daruj sobie takie wpisy. Idź lepiej na spacer, może chłodny wiaterek trochę otrzeźwi Twój umysł.

  44. Powrót do góry    #8272
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Zobaczymy czy w podobnym tonie będziesz wypowiadał się po ogłoszeniu wyroku dla Warda. Lokalny szowinizm Cię nie dotyczy, więc rozumiem, że 2 lata to minimalna kara jakiej życzyłbyś sobie dla rudego.

  45. Powrót do góry    #8273
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach

  46. Powrót do góry    #8274
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Miedzin i tak jest bez formy, więc pomimo słabej obsady raczej się nie załapie.

  47. Powrót do góry    #8275
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    ciągną go za uszy do SGP jak Unię do PO

    Miedziński w toruńskim stylu, mimo tylu okazji, sprawę zawali. Zabraknie 1 pkt.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (19-09-2014)

  49. Powrót do góry    #8276
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Zobaczymy czy w podobnym tonie będziesz wypowiadał się po ogłoszeniu wyroku dla Warda. Lokalny szowinizm Cię nie dotyczy, więc rozumiem, że 2 lata to minimalna kara jakiej życzyłbyś sobie dla rudego.
    I tu się mylisz. Dostanie Ward dwa lata to trudno. Sam na to zapracował. Są inni zawodnicy. Ale pamiętam głosy sprawiedliwych w ubieglym roku, że Unibaxowi nie powinno się darować bo brak skruchy, przeprosin itp. Ward przeprosił i wziął wine na klatę. Dudek zero skruchy w dodatku jeszcze raczył sugerować, że jest ofiarą bo inni też oszukują. A mimo to łagodnie potraktowano jego doping.
    I jak tu nie wkurzać się na tak wybiórczo realizowaną sprawiedliwosc.

  50. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Lauda (19-09-2014), Malin017 (19-09-2014), Zubr (19-09-2014), davids (19-09-2014), lego (19-09-2014), pawel_KST (19-09-2014)

  51. Powrót do góry    #8277
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    I tu się mylisz. Dostanie Ward dwa lata to trudno. Sam na to zapracował. Są inni zawodnicy. Ale pamiętam głosy sprawiedliwych w ubieglym roku, że Unibaxowi nie powinno się darować bo brak skruchy, przeprosin itp. Ward przeprosił i wziął wine na klatę. Dudek zero skruchy w dodatku jeszcze raczył sugerować, że jest ofiarą bo inni też oszukują. A mimo to łagodnie potraktowano jego doping.
    I jak tu nie wkurzać się na tak wybiórczo realizowaną sprawiedliwosc.
    Jednego nie bierzesz pod uwagę. Mianowicie faktu, że właściciel Unibaxu zakpił sobie bezczelnie, rękoma Kryjoma, z dosłownie wszystkich. Kibiców, działaczy, TV. Zrobił to z pełna premedytacją. Tego samego o Patryku powiedzieć nie możesz. Choćbyś nie wiem jak kombinował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #8278
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jednego nie bierzesz pod uwagę. Mianowicie faktu, że właściciel Unibaxu zakpił sobie bezczelnie, rękoma Kryjoma, z dosłownie wszystkich. Kibiców, działaczy, TV. Zrobił to z pełna premedytacją. Tego samego o Patryku powiedzieć nie możesz. Choćbyś nie wiem jak kombinował.
    Mariusz..................................dosłowni e brak mi słów. Mirek Kowalik to przy Tobie pikuś.

  53. Powrót do góry    #8279
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jednego nie bierzesz pod uwagę. Mianowicie faktu, że właściciel Unibaxu zakpił sobie bezczelnie, rękoma Kryjoma, z dosłownie wszystkich. Kibiców, działaczy, TV. Zrobił to z pełna premedytacją. Tego samego o Patryku powiedzieć nie możesz. Choćbyś nie wiem jak kombinował.
    Patryk doskonale wiedział co ma wziąć by dostać kopa (czego przecież się w kilku wersjach swoich tłumaczeń nie wypierał), by osiągnąć lepsze wyniki na torze.
    Teraz wychodzi na to, że w tej całej sprawie to on no i oczywiście wielki Falubaz jest pokrzywdzony. I ta kara 5000 zł............. hahahaha.
    Gdzie weryfikacja wyników Falubazu ? No tak. Falubaz zażyczył sobie, by karę ogłoszono dopiero po pierwszym meczu Play Off, aby już układu par nie szło zmienić !
    TO JEST DOPIERO KPINA !

  54. Powrót do góry    #8280
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Patryk doskonale wiedział co ma wziąć by dostać kopa (czego przecież się w kilku wersjach swoich tłumaczeń nie wypierał), by osiągnąć lepsze wyniki na torze.
    Teraz wychodzi na to, że w tej całej sprawie to on no i oczywiście wielki Falubaz jest pokrzywdzony. I ta kara 5000 zł............. hahahaha.
    Gdzie weryfikacja wyników Falubazu ? No tak. Falubaz zażyczył sobie, by karę ogłoszono dopiero po pierwszym meczu Play Off, aby już układu par nie szło zmienić !
    TO JEST DOPIERO KPINA !
    Ale jakiego układu par ? O czym ty w ogóle mówisz ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •