Strona 10 z 39 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Teraz nic już nie uratuje Wybrzeża przed spadkiem

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40...-victorii-pila

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    voodie (10-12-2013)

  3. Powrót do góry    #407
    Początkujący Awatar emiel_regis
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    MaciekGKS ubiegłeś mój post odnośnie THJ!. Inna sprawa, że co do THJ mam lekko (lekko dzięki dobrej jeździe w I lidze) niechętne nastawienie - nie zapomnę jego "jazdy" w meczach barażowych z Wrocławiem. Ale chyba nawet fani jego talentu i zżycia się z drużyną zmienią odrobinę zdanie na jego temat. Klub ma wobec niego w porównaniu z innymi zawodnikami jedno z najmniejszych zadłużeń (a w stosunku do wielkości kontraktu pewnie najmniejsze), a ten zachowuje się jakby nie dostał ani grosza.
    Może pewne znaczenie ma inna mentalność. Facet wychował się w cywilizowanym kraju, a w Polsce jeździ tylko dlatego, że tu są (były/są obiecywane) nieosiągalne jak na warunki szwedzkie pieniądze i prezesi pokroju RT szastający nieswoimi pieniędzmi.

    Jeszcze trochę o Zdunku. W poprzednim poście o to pytałem, a teraz JAP zapytał czy TZ długo jeszcze wytrzyma niekompetencję RT.
    Zastanawiam się nad innym wyjaśnieniem całej sytuacji.
    Zdunkowi odpowiada RT w roli prezesa. Ma prezesa, którym może sterować. TZ zaspokaja swoje ambicje co do faktycznego kierowania klubem żużlowym. Z tylnego siedzenia i tak podejmuje strategiczne decyzje, a gromy spadają na "biednego" RT, brata i pracowników klubu. Przypomina mi się któraś z konferencji prasowych z udziałem RT i TZ. Odniosłem wrażenie, że w wielu momentach RT robił za asystenta TZ i to na okresie próbnym. I wszystko to + nazwę zespołu TZ ma za niewiadomo jakie pieniądze. I jeszcze w wywiadach może się kreować na gościa, który uratował GKS - bo RT nie potrafił załatwić sponsora tytularnego z zewnątrz.
    Ostatnio edytowane przez emiel_regis ; 10-12-2013 o 18:25

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Teraz nic już nie uratuje Wybrzeża przed spadkiem

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40...-victorii-pila
    Jak sie nieoficjalnie dowiedzielismy to Walasek chyba we Wlokniarzu.
    Starczy spojrzec watek wyzej albo nizej. W zaleznosci gdzie Wlokniarzowy sie obecnie znajduje.

    Jezeli informacja ta sie potwierdzi to znowu Stowarzyszenie mialo jako pierwsze ta informacje. Patrz kilka stron wczesniej.

  5. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    Jak sie nieoficjalnie dowiedzielismy to Walasek chyba we Wlokniarzu.
    Starczy spojrzec watek wyzej albo nizej. W zaleznosci gdzie Wlokniarzowy sie obecnie znajduje.

    Jezeli informacja ta sie potwierdzi to znowu Stowarzyszenie mialo jako pierwsze ta informacje. Patrz kilka stron wczesniej.
    Spokojnie, nie zapeszaj i poczekaj na oficjalne info
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Spokojnie, nie zapeszaj i poczekaj na oficjalne info
    Sorry Oman,

    ale zapeszanie jest nam akurat na reke.

    Myk w tym ze informacje Stowarzyszenia zawsze sie zgadzaja.

    Naszym liderem rajderem bedzie Colgate.

    Wiecej informacji oraz Updatow transferowych ok 01:30. Wtedy Lukasz bedzie mijal Czestochowe. Ja jestem w drodze do Lublina by dograc szczegoly z Miskowiakiem.
    Ten od dwoch godzin w Lublinie.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 10-12-2013 o 18:42

  7. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A nie Lindgren?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A nie Lindgren?
    nie.

    Colgate. Podobnoo jest tak zdesperowany by trafic do Gdanska ze od 6 tygodni nie myje sobie zebow.

    Jego menago telefonicznie kazal przekazac: Sebastian chce jezdzic w Gdansku. To jego miejsce, to jego ludzie. Tu jego kibice. W ramach integracji Sebastian postanowil ie myc zebow.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 10-12-2013 o 18:49

  9. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Lindgren dzisiaj do mnie dzwonił w sprawie startów w Gdańsku. Niestety nie rozumiem szwedzkiego, ale nagrałem rozmowę, zrobię transkrypcję, wrzucę w google translator i do kwietnia napiszę co i jak.

    Jednak także potwierdzam sprawę Ułomka. W nocy będę wiedział co i jak z resztą.

  10. Powrót do góry    #414
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Miałem przyjemność zamienić kilka słów z Krzyśkiem Pecyną i twardo stoi na stanowisku, że jak będzie miał kilka minut więcej na przesiadkę w Tczewie, to jest gotów pomóc GKS. Obiecuje 6-8 pkt w meczu.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  11. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Grzegorz Walasek o krok od Włókniarza!
    Z Ułamkiem też damy radę! Jak kasa będzie na czas to Seba zakręci się w okolicach 2,0. Do tego zdrowy Madsen to 8-12 punktów, sezon życia Lindgrena, prawie sezon życia Jonassona, Mroczka okaże się odkryciem ligi, Krycha potwierdzi swoją supremację w kategorii juniorów, zaś Kossakowski okaże się drugim Pieszczkiem - byle tylko inwestycje w sprzęt zostały poczynione. Celujemy w play-offy, a medal jest sprawą otwartą.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #416
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Obiecuje 6-8 pkt w meczu.
    Jeszcze byśmy z kimś trzydziestki dobili. Czy ty wiesz co na to księgowa?

  13. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Grzegorz Walasek o krok od Włókniarza!
    Z Ułamkiem też damy radę! Jak kasa będzie na czas to Seba zakręci się w okolicach 2,0. Do tego zdrowy Madsen to 8-12 punktów, sezon życia Lindgrena, prawie sezon życia Jonassona, Mroczka okaże się odkryciem ligi, Krycha potwierdzi swoją supremację w kategorii juniorów, zaś Kossakowski okaże się drugim Pieszczkiem - byle tylko inwestycje w sprzęt zostały poczynione. Celujemy w play-offy, a medal jest sprawą otwartą.
    hei Macieju czarodzieju, czary mary, czary mary, Stowarzyszeniu nie dajesz wiary?

    a wiesz dlaczego Colgate lub jego menago tak placze? Bo by zalapac sie na ekstra zostal mu tylko niewyplacalny Gdansk.
    Resztka sil probuja jeszcze na rynku zwrocic uwage ze jest jeszszce taki rajder o nazwisku Colgate.

    nastepnym wielkim niusem Stowarzyszenia beda rozliczenia ze Skarbowki naszej armii administracyjnej. Ujawnimy jako pierwsi!

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    kwidzin (10-12-2013), markusmarkowski (10-12-2013)

  15. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Lajk za rymy, to tak by Melas nie wyciągnął...wniosków znaczy sie

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MELAS (11-12-2013), gksiak (10-12-2013)

  17. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Seba w 2010 1,771, w 2011 1,892, w 2012 1,699, w 2013 1,597. Przy w miarę wypłacalnym klubie, kontrakcie motywującym do dobrych wyników to jest zawodnik będący w stanie zakręcić się pod 1,9-2,0 na bieg. Taką trzeba siać propagandę bo na inaugurację ludzie nie przyjdo!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Lajk za rymy, to tak by Melas nie wyciągnął...wniosków znaczy sie
    w ramach podziekowania zglosilem twoj post do black list albo po polsku, zraportowalem twoj post jako zly post

  19. Powrót do góry    #421
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Mackowi nie dam lajka...nie dosc, ze wyciaga...zle wnioski oczywiscie, to jeszcze naród chce w błąd wprowadzic

  20. Powrót do góry    #422
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Z Ułamkiem też damy radę!
    Nie założę się. Menago Ułamka wyraźnie dał do zrozumienia, że nie jest w stanie wpłacić do piętnastego kwoty 1,2 miliona za przywilej jazdy w GKS. A to jak wiadomo oznacza brak premii świątecznej dla prezesa i dyrektorów, więc temat startów Colgate'a nad Bałtykiem umrze śmiercią naturalną.

  21. Powrót do góry    #423
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    temat startów Colgate'a nad Bałtykiem umrze śmiercią naturalną.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40...-od-wlokniarza

    Bójcie się chamy, do pierwszej ligi wracamy
    Tam przynajmniej się wygrywa na wyjazdach i kuźwa można się prężyć przed meczami. A przed samym sezonem to można się zakładać iloma punktami będziemy mieć przewagę nad drugimi
    Nic tylko pierwsza liga...
    PROWOKATOR.... !!!

  22. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jezeli informacja ta sie potwierdzi to znowu Stowarzyszenie mialo jako pierwsze ta informacje. Patrz kilka stron wczesniej.
    Phi. Ja byłem w posiadaniu tej informacji już w lutym bieżącego roku.

    Colgate. Podobnoo jest tak zdesperowany by trafic do Gdanska ze od 6 tygodni nie myje sobie zebow.
    Colgate nie myje zębów od 6 tygodni na znak protestu przeciw skróceniu okresu transferowego. Skóra w ramach tegoż protestu nie myje włosów a Drabik szklanek do whisky...

    Lajk za rymy, to tak by Melas nie wyciągnął...wniosków znaczy sie
    Ja tu nie jestem od wyciągania wniosków. Pełnię rolę kaowca. Kwidzin wie, Kwidzin pamięta. Lajków nie będzie. Markus chyba poczuł się dotknięty bo lajkuje GKSiaka teraz hahaha

    Włókniarz z Walaskiem niestety będzie silniejszy od nas. Skład z Walaskiem i Ułamkiem dawałby podstawy do wiary w utrzymanie. Bez Walaska słabo to widzę. Znowu będziemy liczyć na sezon konia u kogoś. Tym razem u Lingrena, Madsena, Ułamka i ponownie Mroczki.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 11-12-2013 o 11:15
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  23. Powrót do góry    #425
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Może Marcel Szymko zbyt pochopnie rozważa odejście z Wybrzeża. W obecnej sytuacji kadrowej może się przydać...
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...stuje-w-sprzet
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  24. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wy jak zwykle nie awansujecie, my możemy spaść. Jeżeli spadniemy to za rok Marcel się przyda. Na Grudziądz jak znalazł.

    Walasek podpisał umowę reklamową z firmą z Częstochowy. Zatem transfer do Włókniarza pewny. To tym bardziej Marcel przyda się na Grudziądz w przyszłym roku!
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 11-12-2013 o 13:26
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  25. Powrót do góry    #427
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Może Marcel Szymko zbyt pochopnie rozważa odejście z Wybrzeża. W obecnej sytuacji kadrowej może się przydać...
    Ta decyzja została gruntownie przemyślana przez Zarząd. Marcel to przecież wychowanek, a jak tu od swojaka brać kasę za podpis? W ten sposób budżetu na poziomie siedmiu baniek nie zgromadzimy. Trzeba szukać na zewnątrz. Do dziś trwały zaawansowane rozmowy z Martinem Smolińskim, ale Niemiec uznał w ostatniej chwili, że nie jest mentalnie przygotowany na trudy budowy Wielkiego Wybrzeża i nie zdecydował się na przelew bezzwrotnej kaucji. Szkoda. Szukamy dalej. Całkiem poważnie rozważana jest opcja Maksyma Drabika. Ojciec zaproponował, że za każdy start młodego w biegu, stawia dużą łychę. Jednak prezes wyraźnie dał do zrozumienia, że w obecnej sytuacji nie myśli o sobie i pracuje za darmo. W związku z powyższym, o losie tego transferu zadecydują najbliższe dni, o ile Ułamek odeśle umowę i zasili klubowe konto kwotą 0,9 miliona.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 11-12-2013 o 13:46

  26. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #429
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Spokojnie. Prezes nie załamuje rąk.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40...s-rozbieznosci


    Uwielbiam ten wątek, macie chłopy niezly kabaretowy skill w swoich wpisach
    Szkoda jedynie ze pewnie skaldem jaki zbudujecie wygracie max jednen mecz, co szanse na awans Toruniua do Play-off obniza prawie do zera

  28. Powrót do góry    #430
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    "Trudno mi na ten moment powiedzieć jak dokładnie będzie wyglądał skład, bo nie chcę zdradzać z kim rozmawiamy..."


    Mam dosyc duze poczucie humoru, sporo dystansu do siebie i innych...ale to to osiagnelo juz takie granice absurdu, ze i lez brak.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    kwidzin (11-12-2013)

  30. Powrót do góry    #431
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Stanowisko Menadżera w sprawie Walaska: "-Tak, to prawda. Były niewielkie rozbieżności. Zażądaliśmy od Grzegorza kwoty 1,5 miliona za podpis. Zawodnik oferował 1,5 stówy. Szanowni Państwo. Nie róbmy jaj z pogrzebu. Tyle to my bierzemy od kontraktu warszawskiego. Rozmowy trwają. Więcej szczegółów wkrótce."

    *********************************

    Pełna treść Oświadczenia Zarządu w sprawie przyszłości Krystiana Pieszczka:
    "Oczywiście jesteśmy żywo zainteresowani dalszymi startami Krystiana w Gdańsku. Zawsze staliśmy na stanowisku, że wychowankowie powinni mieć szczególny wkład w budowę Wielkiego Wybrzeża. Jest absolutną nieprawdą, że żądamy od startujących w klubie juniorów adekwatnych kwot za wyszkolenie. Żądamy tych kwot od ich rodziców."

    *********************************

    Szanowni Państwo! Sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Nasz Niestrudzony Zarząd, ocierając pot kapiący rowkiem, pierwszy raz w historii domknął budżet przed zbliżającym się sezonem. To niebywały sukces, jakiego nie było tu od lat! Poniżej przedstawiamy prowizoryczny zarys, głównych założeń:

    1. Magistrat plus spółki miejskie za możliwość promocji przez Wielkie Wybrzeże - 1,9 mln
    2. Zawodnicy za podpis (kwota za możliwość reprezentowania Wielkiego Wybrzeża i na przygotowanie zarządu do sezonu - przyp.red.) i kwoty odprowadzone do klubowej kasy za biegopunktówkę - 3,8 mln (przy założeniu, że każdy z zawodników zdobędzie około 8 pkt w meczu - przyp.red.)
    3. Sponsoring tytularny - duży baner reklamowy - szt. 1; czapki z logo sponsora - szt. 25

    Po odliczeniu prowizji na rzecz prezesa, menadżera, trenera i premii za nieoceniony wkład w rozwój Wielkiego Wybrzeża przez dyrektorów powinna pozostać kwota, która pozwoli na zakup kilku worków wapna. Produkt ten pozwoli na wytyczenie grasstracku na PGE Arena i zorganizowanie specjalnego turnieju. Nasz klub zawsze był prekursorem i dbał o rozwój wszystkich odmian speedwaya. Środki uzyskane od lubelskich sponsorów i trzech dużych firm spoza miasta, całkowicie pokryją koszt organizacji w/w turnieju, jak i innych imprez organizowanych w Gdańsku w sezonie 2014. Oczywiście ten plan naprawczy wymaga jeszcze zatwierdzenia przez centralę, ale to oczywiście zwykła formalność. Jednym z istotnych założeń planu naprawczego jest frekwencja, a raczej jej brak. Skoro kibice nie potrafią docenić nowej jakości jaka zapanowała w klubie, a jakiej nie było tu od blisko ćwierć wieku, niech nie przychodzą! Dajemy sobie radę bez Lotosu, damy radę i bez kibiców!

    OGŁOSZENIE

    Klub poszukuje wolontariuszek chętnych do pracy na stanowisku podprowadzającej. Umiejętności kandydatek winny być poświadczone kilkuminutowych materiałem audiowideo w formacie Matroska 1080i. Spis wymaganych umiejętności zawiera załącznik 8B.

    Klub organizuje przetarg otwarty nieograniczony, do kwoty poniżej 5.000 euro, na dostawę tematycznej bielizny erotycznej dla podprowadzających. Preferencji dotyczących katalogu firm producenckich należy doszukiwać się między wierszami, podczas bryfingów organizowanych przez władze klubu.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 11-12-2013 o 16:43

  31. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    "Trudno mi na ten moment powiedzieć jak dokładnie będzie wyglądał skład, bo nie chcę zdradzać z kim rozmawiamy..."


    Mam dosyc duze poczucie humoru, sporo dystansu do siebie i innych...ale to to osiagnelo juz takie granice absurdu, ze i lez brak.
    Stoarzyszenie wyjasnia:

    Prezes zostal zle zacytowany. Prawidlowo bylo

    "Trudno mi na ten moment powiedzieć jak dokładnie będzie wyglądał skład, bo nie wiem ..."
    Redaktor dodal sobie. Prezes nie wie kto bedzie startowal no bo nie wie. Powysylal propozycje kontraktow i jeszcze nikt nie odpisal.

  32. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Życzymy Walaskowi, żeby Włókniarz wisiał mu 10 milionów i nigdy nie spłacił zobowiązań!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  33. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A niby od kiedy Andrzej Terlecki jest prezesem? O_o

    Jako że lubię wszelkiego rodzaju cyferki to przeanalizowałem wyniki Ekstraligi od czasu reformy w 2000 roku. Najsłabsze drużyny (niekoniecznie spadkowicze! - zależy od systemu rozgrywek) osiągali następujące wyniki:

    Chyba też rozszyfrowałem przekaz prezesa, Roberta Terleckiego, gdy ten mówił, że planem jest zajęcie 5-6 miejsca. Otóż jeśli udało mi się złamać enigmę to prezes liczy na jakieś 2 zwycięstwa i 1 remis w 14 meczach. Ambitnie.
    * * *
    Z forum GKS:

    Nawet zabawne.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 11-12-2013 o 16:33
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #435
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    "czarny humor" a la Muppets

    A mnie sie wydaje, ze klubem z ulicy Zawodnikow rzadzi prawdziwy Machiavelli.Zobaczyl to, czego my nie widzimy.
    Mianowcie- co niektore kluby tak sie "uzbroily" i "opancerzyly", ze nie uniosa tego ciezaru
    Po prostu przygniecie ich ciezar wlasnych wydatkow na "gwiazdy
    W rezultacie my dojedziemy do Play Offow z bracmi Szymko , za to w kilku klubach juz w polowie sezonu
    niektore gwiazdy zrobia strajk a la Kenio w 2008
    Czyli odmowia jazdy.
    Rezulat.
    My bedziemy walczyli o medale DMP, a inni beda zaciekle walczyli o chlopakow z Wawrowa by ci
    zastapili strajkujace gwiazdy
    Trzeba przyznac, ze ten wariant wcale nie jest taki niemozliwy
    Amen
    pozdrawia Was
    "wieszcz"
    v.
    ps choc tez istnieje taka mozliwosc, ze bracia "Braders"Szymko za zdobyte punkty dostana kase
    w najblizszym roku komety,czyli hmmmm
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 11-12-2013 o 20:08

  35. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Miał być Walasek, a jest Gafurow. Też spoko.
    http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/...v-nadal-z-nami
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Miał być Walasek, a jest Gafurow. Też spoko.
    http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/...v-nadal-z-nami
    oczywiscie, Gafurov jest mlodszy, isnt he?

    Mecieju angolu. Jak bylem na finale ligi mistrzow to zapadlo mi w uchu: ...,isnt it? Czy moge w tym przypadku powiedziec. isnt he?

  37. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #439
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Myślisz, że da się wydymać drugi raz?

  39. Powrót do góry    #440
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    To może jeszcze Gollob? Kto wie czy jego kontrakt jest ważny? Może prezesowi w Toruniu pistolet do skroni przystawił, jak to ma w zwyczaju?

    Jacek niestety już w Pile.

  40. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Myślisz, że da się wydymać drugi raz?
    Tarnowski fallus i tak czycha na jego kaliforniski annus. Myślisz, że tam się przelewa? Paru chłopaków ma Azotowe kontrakty, a reszta jeździ za "co łaska".
    Poza tym miałby bliżej do domu (Szwecji). A i na sezon mają otworzyć Hard Rock Cafe, co może mieć swoją wartość dodaną!
    Temat Hancocka ma również drugie dno, otóż dzięki temu moglibyśmy sobie wykreować w Unii T. rywala do walki o utrzymanie. Byle tylko w zamian nie wzięli THJ. A my byśmy mogli ich z przyczajki rozłożyć Madsenem, Hancockiem i Ułamkiem.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 11-12-2013 o 23:07
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Hancock robi różnicę. Oby nie okazało się, że kolejny raz nadgorliwy dziennikarzyna spalił temat...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  42. Powrót do góry    #443
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Pasożyt nie ma ani budżetu, ani licencji a ci tu o Hancockach. Pozazdrościć dobrego samopoczucia.

  43. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Przypomnij mi Kwidzin ile razy na przestrzeni ostatnich 10 lat mieliśmy licencję w pierwszym terminie?
    Brak licencji nie oznacza, że należy porzucić wszelkie rozmowy z zawodnikami. Co byś napisał, gdyby wszyscy dobrzy zawodnicy podpisali kontrakty w innych klubach, bo nie rozmawialiśmy z nimi z powodu braku licencji a potem okazałoby się, że mamy warunkową/nadzorowaną licencję i jedziemy Mroczką, Gafurem, Miśkowiakiem, Stachyrą i np. Drymlem? Odpowiedziałbyś zapewne "Pasożyty. Przespali okres transferowy. Kiedy trzeba było rozmawiać, nic nie robili...". Nie jest tak? Czarnuchu?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Powrót do góry    #445
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Rozmawiać owszem można. Pytanie tylko o czym? O kolejnych wirtualnych kontraktach, które zabezpieczenia nie mają nawet w teorii? Licencja. Drobny szczegół. Nawet na nadzorowaną trzeba mieć plan naprawczy. Inne kluby mimo długów i kredytów, załatwiły poręczenie przez magistrat. Co ma Terlecki? Kompletne bzdury o zyskach z jakiegoś turnieju.

  45. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Kwidzin Ty sam nie wiesz co mówisz. Lepiej mieć kredyt niż plan naprawczy? Lepiej mieć poręczenie kredytu na 3,5 mln zł przez UM, niż obsługiwać zadłużenie bez kredytu generującego kolejne odsetki, marże i polisy ubezpieczeniowe? Jeżeli tak to rzeczywiście Włókniarz, Unia Tarnów, Stal Gorzów są w lepszej sytuacji...

    Rozumiem, że poręczenie kredytu przez miasto, czy wogóle zaciągnięcie takiego, uprawnia do rozmów z zawodnikami, a ich brak już nie?
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 12-12-2013 o 12:41
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  46. Powrót do góry    #447
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Oczywiście, że są. Mają środki na zabezpieczenie kontraktów oraz czas na stworzenie i wprowadzenie w życie planu naprawczego. Skoro kredyt taki zły, to dlaczego Terlecki błagał radnych o poręczenie? Kredytu nie otrzymał, sponsorów nie ma, planu naprawczego również. To z kim, o czym i na jakiej podstawie chcesz rozmawiać?

  47. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Kluby mające kredyt są w takiej samej sytuacji jak my. Mają zadłużenie, które trzeba obsługiwać, które generuje większe koszty niż w naszym przypadku. Mogą ewentualnie (ale nie na pewno) mieć więcej czasu na spłatę tych zobowiązań. Tyle.
    Jakie środki na zabezpieczenie kontraktów? Przecież kredyty ledwo pokryły zobowiązania powstałe w 2013 roku...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 12-12-2013 o 13:06
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  48. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Co to znaczy są w takiej samej sytuacji? Spłacili sezon 2013 i klecą budżety na rok następny. My nie mamy ani jednego, ani drugiego. Rozumiem, że nasze zobowiązania nie generują żadnych odsetek? Inni przynajmniej kredyt dostali, ktoś im go poręczył. Z naszym bajkopisarzem nikt rozmawiać nie chce. Zapytam ponownie. Jakie podstawy ma Terlecki do rozmów z zawodnikami? Zniżkę na marsjańskie działki im obiecuje?

  49. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...#BoxSlotII3img

    Choć marne to pocieszenie, ale kolejny z naszych byłych prezesów dostał wyrok (za niski...). Marek F.

    A co do składu, to chyba nawet cud nam nie pomoże... Chociaż były już sezony, że nie dawano nam żadnych szans na utrzymanie, a tu bracia Cieślewicze i Adam Fajfer uratowali nasz klub przed degradacją... Nic jednak nie zdarza się dwa razy...

Strona 10 z 39 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •