Strona 31 z 39 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jest w stanie Markus. Każdy z nas byłby w stanie. Wiemy doskonale, że w I lidze te 4-5 tys ludzi przyjdzie na mecz. Jeśli dodamy do tego dotację miejską i środki od sponsorów to lekko licząc budżet nie chce być mniejszy niż 2-2,5 mln zł. Z tego można spłacić zadłużenie w ciągu powiedzmy 3 lat. Myślę, że przy rozsądnym gospodarowaniu uda się poukładać sprawy finansowe. Nastawmy się na skład w stylu: Mroczka, Gafurov, Zetterstroem, może jakiś Tarasienko, Puodżuks lub Lebedevs i nasi juniorzy bez Krystiana. Albo opcja druga - realizacja planu Stasia Chomskiego czyli głównie nasi juniorzy, wsparci trzema prowadzącymi parę Mroczka, Gafurov, Zetterstroem lub za niego ktoś dużo młodszy i tani i głównie inwestycje sprzętowe żeby chłopaki jechali na żyletach.

    Taki lub podobny wariant powinien spokojnie pozwolić na wyprowadzenie klubu na prostą. Niestety to trzy sezony wegetacji pierwszoligowej i balansowania w środku tabeli. Mimo wszystko chyba każdy z nas bierze taki wariant w ciemno... Jeżeli do tego mielibyśmy oglądać skład złożony w 60-70% z naszych zawodników to ja jestem bardzo na tak!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  2. Powrót do góry    #1352
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    ))) juz kiedyś mi ktoś udowadnial, ze srednio 6 tysi...czy nawet 7 będzie na meczu eligowym...niestety wyszlo na moje...druga sprawa, to miasto...uważam, ze czasy promocji przez zuzel minely bezpowrotnie...wystarczy, ze stadion utrzymują...no i sponsorzy...osobiście musialbym byc mocno chory, by dac złotówkę na ten grajdol...ni chyba, ze znajdzie sie nowy starcarbolajn...

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    kwidzin (22-08-2014)

  4. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    ))) juz kiedyś mi ktoś udowadnial, ze srednio 6 tysi...czy nawet 7 będzie na meczu eligowym...niestety wyszlo na moje...druga sprawa, to miasto...uważam, ze czasy promocji przez zuzel minely bezpowrotnie...wystarczy, ze stadion utrzymują...no i sponsorzy...osobiście musialbym byc mocno chory, by dac złotówkę na ten grajdol...ni chyba, ze znajdzie sie nowy starcarbolajn...
    amator - spojrz do podrecznika:

    " Jak budzetowac klub zuzlowy".

    - przewidywana ilosc kibicow razy dwa
    - przewidywane dotacje z miasta razy dwa
    - wirtualny sponsor

    na dwa lata starczy. pierwszy rok konczysz ze stosunkowo malym dlugiem (tzn maly nie musi byc ale taki ktory w oczach zawodnikow jest do splacenia), zawierasz ugody z zawodnikami i przedstawiasz plan naprawczy lub splaty.
    W polowie drugiego jezdzisz skladem oszczednosciowym a potem wylatujesz.

    Odchodzisz majac w kieszeni jakies 400 tys brutto wiecej.

    Oczywiscie, swoj byt, posadke oraz wyplate na koncie mozesz spokojnie przedluzyc o nastepne dwa lata biorac od banku kredyt.
    tutaj powinienes byc jednak wiarygodnym partnerem (lub tak wygladac) i znalezc jakiegos glupka jako zyranta - zawyczaj miasto.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 22-08-2014 o 18:02

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    kwidzin (22-08-2014), markusmarkowski (22-08-2014)

  6. Powrót do góry    #1354
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    No tak...amator...Do podręcznika dołączyć należy tez w gratisie "Opowiesci z Narni"

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    gksiak (22-08-2014), kwidzin (22-08-2014)

  8. Powrót do góry    #1355
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    gksiak,
    Przepraszam bardzo, ale co Melas ma do obrazania sie na zuzel? Ze nie placa w Gdansku? Nigdy nie placili. Ze jestesmy posmiewiskiem na zuzlowej mapie? Od przynajmniej 10 lat jestesmy. Ze nie ma dobrej atmosfery wokol zuzla? Od nastu lat nie bylo. Ze jest slaby wynik sportowy? Po 1999 ani razu nie zblizylismy sie nawet do walki o medale! Gnoj byl i gnoj jest - raz wiekszy, raz mniejszy. Zupelnie jak w zyciu. Widocznie kolega stracil animuszu. Moze to starosc. A moze kolejna madrosc etapu? Nic nadzwyczajnego. Zone tez sie kocha, a po czasie pozostaje przyjazn. Moze i z zuzlowa miloscia jest podobnie?...

    Mowiac dosc eufemistycznie: chlopaki sie nie popisali. Glownie jednak wina obarczony zostal rudy, bo wymagania wzgledem niego byly spore - jako do dyr. ds. marketingowych. Co zostalo zrobione? NIC. Oskar? Ja do dzisiaj nie wiem co on tam wlasciwie robil, jaki mial zakres obowiazkow.
    Wszystko co bylo planowane zostalo totalnie spierdolone: jednoczesnie srodowiska, transparentnosc, budowanie pozytywnego wizerunku etc. Wiele przewin bylo jemu (rudemu) wypominane na forum milijon razy. Jak czytales uwaznie to wiesz o tym doskonale. Dlatego tez przestal pisac, bo ciagle wymagania, zarzuty, pytania. Bez odpowiedzi rzecz jasna, a jak juz to wymijajace. Znudzilo sie nam i jemu takze. Teraz nie sadze by ktokolwiek sie z nim tam utozsamial. Jego rzecz.

    Miejsce na zuzel w Gdansku jest. Niestety na chwile obecna trudno bedzie sie wlaczyc o cos powazniejszego. Balansowanie na poziomie I ligi i Ekstraligi juz wyczerpalo resztki przyzwoitosci. Ale tez nikt nie powiedzial, ze w 1 lidze nie mozna zyc. GKM siedzi tam od lat i fajnie sie bawia. A ktoregos dnia moze znajdzie sie ktos chetny do pociagniecia wozka ku bardziej swietalnej przyszlosci? Cierpliwosci najwyrazniej nam trzeba. Zycie wszak pokazuje, ze porywanie sie z motyka na slonce to slaby pomysl, ktory ludziom po 2-3 kolejkach przestaje sie podoba. Wola wiec walke o gore w 1 lidze. Bo widza w tym jakis sens.

    Nie wiem jak wygladaja relacje wewnatrz srodowiska zuzlowego w Gdansku. Czy wiele sie zmienilo przez ostatni rok, dwa lata. Pytanie tez: czym wlasciwie jest srodowisko zuzlowe? Stara gwardia bylych zawodnikow, lokalni sponsorzy, wierna grupa kibicow, marynarki z ratusza, aktywni forumowicze na SB i nieoficjalnej? Na odleglosc moge tego nie dostrzegac, ale czy rzeczywiscie jest az tak gorzej niz bylo? A jesli tak to z czego to wynika? Moze ktos udzieli szerszej odpowiedzi na te pytania.

    Melas,
    Spojrz na sklady pierwszoligowych druzyn i porownaj je z zaproponowana opcja by Stan Chomsky. Spojrz na te sklady jeszcze raz i ponownie porownaj. Serio wierzysz, ze to bylaby opcja na wegetacje pierwszoligowa? Jak dla mnie to byly nawet problem zeby powalczyc o cos wiecej w 1 lidze z takim skladem. Nawet jakby chlopcy dysponowali: zyletami.

    Tym niemniej wydaje sie ze faktycznie wyjscie z obecnego stanu to przy 1.ligowych warunkach dla gdanskiego zuzla c.a. 3 sezony rzezby.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 22-08-2014 o 18:33
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1356
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Jesteście w podobnej sytuacji co Gniezno w zeszłym roku, może warto iść ich śladami..? Zbudowali tani i ambitny skład oraz zabezpieczyli środki na spłatę zobowiązań z poprzednich latach. W Gdańsku jako stolicy Trójmiasta jest zapotrzebowanie na speedway tylko jak to w niektórych ośrodkach częściej decyduje jakaś chora ambicja działacza niż zdrowy rozsądek. Co prawda taki Mroczka, Gafurov powinni dać radę w 1 lidze, to bracia Szymko mogą co najwyżej szukać miejsca w 2 lidze lub dać sobie spokój z żużlem. Wychowanków paru swoich macie, więc można ich próbować w startach na torach pierwszoligowych. Wydaję mi się, że też taki Kuciapa czy Ljung są jak najbardziej w możliwościach finansowych Gdańska. To są przykłady pierwsze lepsze z brzegu, ale jeśli zadecyduje zdrowy rozsądek to spokojnie się odbudujecie.

  10. Powrót do góry    #1357
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aureliusz Bieliński
    Problemy gdańskiego klubu są powszechnie znane. Odbijają się one na możliwościach młodzieży. - Jako junior nie mam za dużo sprzętu i muszę sobie radzić z tym co mam. Większość kupuje mój tata. Od klubu nie dostajemy zbyt dużo. Kiedy pokazałem osobie, która pełni ważną funkcję w Stowarzyszeniu GKŻ Wybrzeże podarte rękawiczki, w których jeździłem, zaśmiał mi się w twarz. Żużel to drogi sport i bez wsparcia finansowego nie mogę się równać z zawodnikami będącymi w lepszej sytuacji niż ja. Mam nadzieję, że przed przyszłym sezonem uda mi się znaleźć kilku sponsorów, co pozwoli mi na zakup odpowiedniego sprzętu - wyznał Bieliński.
    Budowanie wizerunku klubu sportowego, odc. 143.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1358
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Był ktoś na pogrzebie?

  12. Powrót do góry    #1359
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    1,124
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Był ktoś na pogrzebie?
    Nawet księdza nie było . Kwiaty drogie, na stypę nie proszą. więc...
    Taki nowy świecki obyczaj-pochówek pod bandą.

  13. Powrót do góry    #1360
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Przepraszam bardzo, ale co Melas ma do obrazania sie na zuzel? Ze nie placa w Gdansku? Nigdy nie placili. Ze jestesmy posmiewiskiem na zuzlowej mapie?
    Takiej popeliny w sensie sportowym to ja jeszcze w Wybrzeżu nie oglądałem. Stąd moja frustracja. Miarka się przebrała. Mówię dość. Na razie do marca 2015.
    Nawet w latach chudych było lepiej niż w tym roku. W 2002 wygraliśmy 4 mecze i 1 zremisowaliśmy, ale było utrzymanie. W 2003 spadek ale znowu 4 mecze wygrane i 1 remis. Lata 2005 i 2009 sportowo wyglądały nieporównywalnie lepiej więc nie ma sensu nawet wyliczać.

    Jak dodamy do tego słowotwórstwo zarządu i całą otoczkę to nie dziw się Maćku, że w tym roku się zagotowałem. Zwłaszcza druga połowa sezonu to po prostu katastrofa...

    Był ktoś na pogrzebie?
    Nie sądzę żeby ktoś z forum był. Podobno znalazło się ok. 350 sadomasochistów.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    kwidzin (25-08-2014)

  15. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Rybnik w ktoryms z sezonow ekstraligowych wygral tylko jeden mecz. Gdy GKS w polowie lat 90. spadal z 1 ligi razem z Lublinem to tamci przegrali wszystko. A nikt sie nie obrazal. Jeslis szczerze milujesz to jeszcze wrocisz. Tak jak wroca lepsze czasy.

  16. Powrót do góry    #1362
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Przecież napisałem, że wrócę. W tym roku jestem wypalony jak Kenneth Bjerre czy Thomas Jonasson.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Powrót do góry    #1363
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Przecież napisałem, że wrócę.
    A będzie gdzie?

  18. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Będzie.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    voodie (26-08-2014)

  20. Powrót do góry    #1365
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Rybnik w ktoryms z sezonow ekstraligowych wygral tylko jeden mecz. Gdy GKS w polowie lat 90. spadal z 1 ligi razem z Lublinem to tamci przegrali wszystko. A nikt sie nie obrazal. Jeslis szczerze milujesz to jeszcze wrocisz. Tak jak wroca lepsze czasy.
    Tarnow 2008 - jedna wygrana ze Sparta, mimo, ze okazala to przerznelismy i tak bonusa...

  21. Powrót do góry    #1366
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Był ktoś na pogrzebie?
    Był.
    Atmosfera nie była pogrzebowa, wręcz przeciwnie.
    Pieprzyć wynik, liczy się Wybrzeże Gdańsk i jazda jego zawodników.
    Przed 15 biegiem ludzie wstawali z miejsc i krzyczeli GKS, GKS, jakby od tego biegu zależał medal DMP.
    A jaka euforia była, kiedy Mroczka pozbawił Kołodzieja kompletu punktów...
    Ten sezon poszedłby na marne, gdyby nie wygrana z Apatorem Toruń.
    Ostatnio edytowane przez krisracingteam ; 26-08-2014 o 00:00

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi krisracingteam za jego przydatny post!

    voodie (26-08-2014)

  23. Powrót do góry    #1367
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Gratuluję samozaparcia.

  24. Powrót do góry    #1368
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    1 x pisze jak "krisracing"....Mimo, ze ze zrozumialych powodow nie bylo mnie na tym meczu !!!.Najwiecej zuzla sie nalykalem od 1970 do 1981.Wtedy to tez bywalo roznie.Wiem,TERAZ to inne czasy i inna tzw"rzeczywistosc".Klub dawal az do 81`cos "pod dupe" by ktos "jechac mogl",plus tzw etaty (najczesciej milicyjne).Te czasy minely zapewne bezpowrotnie.Nie zapomne (nie pamietam juz dokl.daty, to znaczy nie chce mi sie grzebac w programach!) PRZEDOSTATNIA KOLEJKE 1 ligi sezonu 1998 w Rawiczu.To byl mecz "prawdy" dla GKS.Awans, albo nadal 2 liga (dzisiejsza 1).Wzielem wtedy extra urlop i "pultalem" sie przez nieomal polowe Europy by zobaczyc MOICH IDOLI(ja wiem.sex, uczicie zwane wyzszym, kasa ,osobisty "prestiz", i tzw kariera .To w sumie niby najwazniejsze "rzeczy"w zyciu).Jednak mimo to, SWIADOMIE jechalem do tego Rawicza.Jak ja sie "modlilem" o wygrana MOJEGO ...no nie wiem jak TO nazwac....Pamietam wielokrotne "w pape" , czyli wyniki "do tylu"w Tarnowie (tez musialem brac urlopy).Jest TU (chyba) jeszcze goscio na SB , (nie tylko z nim!), z ktorym mialem isc do gdanskiej klatki( baraz 2003 -Tarnow).Nie wiem jak to nazwac.Nie bede ukrywal, myslalem ze w ogole nie przyjde na ten mecz nastepnego dnia , bo dalem MOCNO w "rure" z poznana w pociagu szwajcarska ekipa.Gdy dojechalem z nimi do Krakowa (ale mialem ochote "porzadzic dalej).Oderwalem "na sile ryja od "kufla" i od towarzystwa, ktore mnie kusilo by dawac dalej w "rure" po Krakowie.....
    JEDNAK BYLA DLSA MNIE "RZECZ SWIETA"..................GKS !!!!!!!!!!!!!!!!
    Pamietam tez jeden z moich wypadow do Cz-wy.Wpier .dol byl straszny (gdzies ok 1995-pamietacie spadek z Mervynem?).Co pamietam.Jak czestochowscy "kibice" PRZED meczem mieli dac "przybszom" z Gdanska w pape...
    Gdy wracaleem na dworzec , by wrocic do siebie,na dworcu w tym miescie spotkalem "skasowanych" wynikiem kibicow z Gdanska....
    Gdy im mowilem , ze nie jade z nimi lecz dalej nie wierzyli mi ze mam na punkcie speedwaya "pierdo...lca)
    (BYWA,CHYBA JESTEM PRZYPADKIEM DO "LECZENIA")
    STALO SIE.....
    BYL NAWET BRAZ W 1999.
    Potem roznie.
    NIGDY NIE ZAPOMNE jak mimo DNA, trafialo mi sie spotykac innych fanatykow speedwaya.
    NIE ZAPOMNE sp.Romka Losia................
    (w Opolu przed meczem 2002)
    NIGDY NIE ZAPOMNE Z NIM OSOBISTEJ ROZMOWY...
    MOWIL MI BEZ OGRODEK...SZOK...
    Jednoczesnie mialem tez okazje poznac (dzieki gdanskim znajomosciom) szefostwo
    Kolejarza Opole m.in pana Mariana Spychalem i maly szok.
    Piotrek Zyto jako trener.
    Dlugo by pisac o wycieczce przed meczem po Opolu.
    .......
    Dobra...KONIEC pieprzenia bez sensu...
    Przez 20 lat "pompowano dziurawy balonik" zwany GKS.
    ........
    Jedni odchodzili, inni przychodzili.
    Za kazdym razem wydawalo sie , ze juz gorzej byc nie moze.
    Jesli juz, to tylko lepiej...
    A jednak bylo...
    JESZCZE GORZEJ...

    WIECIE CO MNIE NAJBARDZIEJ DOLUJE ???????????
    (tez publicznie dyskutowalem w tym temacie na PZLD).
    Ze nalezy zaplacic zawodnikom SLUSZNIE zarobiona kase za swoj "zawod"
    Najlepiej REGULARNIE (co jest prakt."poboznym zyczeniem"" w polskich ligach)
    Ze ZUZEL to nie "kopana", gdzie nawet "trampki" ,"majtki na dupe"
    FUNDUJA sponsorzy....
    PIENIADZE NIEPOROWNYWALNIE WIEKSZE od zuzla...

    Gdzie klub motoru juz nie zafunduje jak za "komuny"...
    Byleby "zakladowa gwiazda pojechala"...

    NAJKROCEJ, CO MNIE ZABOLALO.....
    ZE "OBCY", RENATA i ARTUR mimo nedzy i dna
    jezdza ...
    Ze, szkolka GKS-u WALCZY jak lwy...
    nie pytajac sie , czy bedzie kasa po zawodach , czy tez nie...
    i czy w ogole...
    Wiem, wiem
    TAK BYC NIE POWINNO !!!!
    Mialem "okazje" obejrzec sobie na SF foty z tego meczu...
    ZALAMA....
    Wiadomo o kogo chodzi...
    Usmieszek , chyba guma do zucia....
    ......................
    ROZUMIEM JEGO PODEJSCIE
    JEST KASA -JADE
    NIE MA,NIE JADE....
    .............

    ARTUR ................na "osiolku" jechal DLA NAS
    ...............................
    TAK DLA NAS..............
    Gdybym mial kase i Artur mialaby miec za "komplet" po meczu np.70 tys.
    DALBYM MU 2 razy WIECEJ....
    ZA ALTRUIZM i ZA DUCHA SPORTU....
    ...................................
    WIEMY , ze mamy juz spadek nizej.
    Niby do 1 ligi z "awansu"
    Ja bym "spuscil sie " (co za podejrzane slowo)
    DO NAWET TRZECIEJ...
    BYLEBY GKS jezdzil DALEJ...
    BYLEBY SPEEDWAY W GDANSKU NIE ZDECHL....
    (na co sie zapowiada)
    To tylko slyszalem, nie znam kulisow, bo wiadomo.
    NIE MA MNIE W POLSCE od bardzo dawna...
    LECHIA GDANSK (nawet po przewalach pt.Olimpia-Lechia Gdansk)
    OSIAGNELA ABSOLUTNE DNO W ROZGRYWKACH KOPANEJ...
    JEDNAK ZNALEZLI SIE LUDZIE.KTORZY NIE OPUSCILI SWOJEGO KLUBU...
    Od chyba "okregowki" (V liga) powoli wyciagali LECHIE W GORE...
    GDZIE DZISIAJ LECHIA a GDZIE GKS?

    Z zuzlem prosciej.
    Moim zdaniem , to ostatni sezon podzialu lig na ekstra, 1 i 2 lige.
    Juz wczesniej pisalem, ze koniec tego sezonu bedzie masakra w tzw."najlepszej
    lidze swiata"....
    NADMUCHANY BALONIK CHORYCH AMBICYJEK PROWINCJONALNYCH "GURU",
    ktorym poprzez upierdzielanie "konkurencji" z innej dzielnicy" pomoze im w dalszych
    "skokach" w co najmniej lokalnych karierach" ...

    ZUZEL ZDYCHA W DUZYCH MIASTACH (pow 300tys.)
    Jeszcze jest Wroclaw (choc ledwo zipie)
    Gdansk -jeszcze "zyje", tylko co to za "zycie"...
    Lodz...JEDEN FACET "ciagnie ta zabawe", choc skarzy sie , ze miasto ma to w dupie.
    Krakow...owszem...JEST ZUZEL i tyle... (BRAWO ZE JEST !)
    Jest zuzel w W-wie ?
    NIE
    Jest w Szczecinie ?
    NIE
    Jest w Bialmystoku czy Olsztynie ?
    NIE BYLO,I WATPIE BY BYL KIEDYKOLWIEK...
    Jest w Poznaniu?
    Byl...to wszystko w tym temacie...
    ...................
    Pomyslec...
    GB i Szwecja kraje o wiele bogatsze niz Polska
    gdzie ludzie zarabiaja wiecej
    placa MNIEJ "artystom" speedwaya...
    TO bylo juz od wielu lat DO PRZEWIDZENIA, ze "TO" wczesniej
    czy pozniej pierdyknie w RP...
    I PIERDYKNIE....
    NA BANK !
    I chyba TERAZ to zaczyna sie "lawina"...

    DOBRA.KONIEC ELABORATU
    Widze, ze Gafi dostal jakas "laurke" od??????
    (Melas- podpowiedz!)
    Artur (TEZ "OBCY")
    "ZABIJA" SIE DLA GKS-u...
    Bracia "Braders"Szymko jada na "motorach"
    (pewnie z GKS-wskiego muzeum po Zenku Plechu)
    GKS-wskie "malolactwo" WALCZY NA ILE POZWALA tzw. "SPRZET"...
    ....................
    RESZTA TO MILCZENIE....
    KONKLUZJA.
    JESLI KLUB BEDZIE JESZCZE ISTNIAL!
    TO JECHAC TYM SKLADEM z niedzieli !!!
    ( o ile Artur i Gafi beda chcieli zostac)
    Tzw."GWIAZDY".....
    NIECH ZNAJDA TYCH,CO BEDA CHCIELI IM PLACIC TYLE
    by nie musieli przychodzic jak pewien nasz gdanski wychowanek,
    na mecz,by strzelac "glupie miny" do obiektywu i ogladac zawody jako widz...
    .......
    Mam nadzieje, ze w przyszlym roku znowu ktos tam odpali ze startu "motury"
    a Melas bedzie mial znowu okazje bic rekordy w "skoku wzwyz" jak w XV biegu
    niezapomnianego meczu
    GKS-APATOR...
    pozdr
    w.
    ps wybaczcie mi wszelkiego rodzaju bledy ort. skladnie i gramatyke.
    Coraz zadziej mam ochote w ogole pisac COKOLWIEK w temacie zuzla.
    SZCZEGOLNIE GDANSKIEGO...

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi voodie za jego przydatny post!

    Drapichrust (26-08-2014), MELAS (26-08-2014), Semen (26-08-2014), kwidzin (26-08-2014)

  26. Powrót do góry    #1369
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Z tym Rawiczem '98 to tak nie do końca... Czepiam się może, ale to był mój pierwszy sezon poważniejszego zainteresowania żużlem, więc jakoś tak... Przez wakacje u chrzestnego (pod Grudziądzem, a jakże) opuściłem tylko jeden mecz - z Tarnowem - o domowych mowa, rzecz jasna! 10 lat. Wracając do rzeczy to wsparłem się teraz rlach bo coś mi nie pasowało. Nasz awans był jasny już przed ostatnią kolejką. Tj. musiałby mieć miejsce istny kataklizm (totalny wpieprz od niedźwiadków) żebyśmy nie wywalczyli wtedy awansu - kosztem Włókniarza, z którym mieliśmy RÓWNY bilans bezpośrednich meczów (po 54:36 dla gospodarzy w obu). OK, mieliśmy wtedy masę szczęścia bo Ułamek był połamany jakiś czas. W Gdańsku jechali Rachwalikiem i Osumkiem, i z Chińskim na rez (w sumie 3 pkt.). W rewanżu już Seba pojechał (3,3,3,3,3), ale za to Havelock dał ciała (0,0,1). Na koniec sezonu rlack podaje: GKS +657 (najwięcej w lidze!), Włókniarz +559. Nie chce mi się szukać kto był wtedy rywalem Włókniarza w ostatniej, ale tam być może nawet i matematycznych szans dla Lwów już nie było.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1370
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Dokładnie tak. Czewa miała wyjazd do Rybnika, gdzie wygrała wysoko, ale przecież już kolejkę wczesniej po meczu z Łodzią świętowaliśmy awans przy grochówce Kędziory.

    Także voodie- niepotrzebnie jechałeś przez pół Europy. To był mecz o pietruchę.

  28. Powrót do góry    #1371
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukash Zobacz posta
    Dokładnie tak. Czewa miała wyjazd do Rybnika, gdzie wygrała wysoko, ale przecież już kolejkę wczesniej po meczu z Łodzią świętowaliśmy awans przy grochówce Kędziory.

    Także voodie- niepotrzebnie jechałeś przez pół Europy. To był mecz o pietruchę.
    Marek Dera jadąc w czerwonym kevlarze, w meczu z Łodzią, pobił paroletni rekord toru należący do Jarosława Olszewskiego (o 0,01 s.?). Taka nagroda za udany sezon - o samym rekordzie krążyły jeszcze długi czas anegdotki, ale już nie będę ich przytaczać...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1372
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Marek Dera jadąc w czerwonym kevlarze, w meczu z Łodzią, pobił paroletni rekord toru należący do Jarosława Olszewskiego (o 0,01 s.?). Taka nagroda za udany sezon - o samym rekordzie krążyły jeszcze długi czas anegdotki, ale już nie będę ich przytaczać...
    Wybaczcie.
    Czasem mam dosc tego "wszystkiego" zwanego zuzlem.
    Czasem mi sie tez troche "pipcy" tzw. pamiec.
    (mam prawo
    Madrzy ludzie mowia:"nikt nie jest doskonaly"
    Z cala pewnoscia maja racje.
    SUBIEKTYWNE SPOJRZENIE.
    Tzw."uklady i ukladziki" sa do dzisiaj i maja sie dobrze.
    Kogos sie tam lubi/nie lubi "regionalnie"
    To tak troche jak "wrogi" uklad np.Lechia Arka czy Lech Wisla.
    Jednym sie nie odpusci innych sie pusci.
    Czy z sympati???
    Nie.
    Z "profilaktyki"
    Dzisiaj my wam jutro wy nam.
    To ze Apatora "puszczono w kwietnik" w niczym mnie nie zaskoczylo
    Ten "regionalny rak" toczy zuzel od bardzo dawna!
    (pamietacie jak Unia Leszno "dogadala" sie w przedostatniej kolejce Z Cz-wa
    w 2000 roku, by spuscic pewnien klub z nad morza?)
    Tzw kibice/fani moga sie nawzajem lubiec czy nie lubiec.
    Ich sprawa, ale by tzw.
    ODPOWIEDZIALNI ZA SPORT EWIDENTNIE PRZYKLADALI DO TEGO SWOJA REKE?????
    To ja NAIWNY sie spytam...
    GDZIE TU SPORT i ZDROWA RYWALIZACJA ??????

    Ja pamietam 1998/1999 gdy zaczeto MANIPULOWAC zuzlem na maxa.
    Nagle PRZEPISY ROZGRYWEK ZACZETO NAGINAC do LOKALNYCH "potrzeb"
    LOKALNYCH SZOWINISTOW, zwanych tez czasem "politykami" czy tez lokalnymi kacykami..
    Gdy PO SKONCZONYM SEZONIE, najlepszy zawodnik 1 ligi , po awansie stal sie tzw
    KSM-wa -.SUPERGWIAZDA" eligi...
    "Wymyslono" PIERWSZY RAZ PO SKONCZONYM SEZONIE tzw.KSM
    (dlaczego nie PRZED????)
    Pamietacie (nie pamietam dokladnie jak to wygladalo, ale chyba def,def,def,def def Holty rok - dwa pozniej?)
    Jak pozniej "na chama rasowano"tzw KSM?
    Pamietacie, tzw przeliczniki" wziete z tzw "SUFITU" 1.3?
    Pamietacie , jak pozniej KOMBINOWANO "NA CHAMA" z przepisami ???

    A bo to tylko jeden alien skladzie, a bo to dwoch, A bo to z GP to nawet Polak
    (tak-krajowiec!!!) byl traktowany jako alien z GP?????????????
    Kiedy ten zuzel juz przestal byc sportem , gdzie by "go"rozumiec O CO CHODZI
    w meczu, trzeba bylo CO ROKU "STUDIOWAC" ZAGMATWANE , ustalane z roku na rok
    przepisy (pod lokalne ukaldy interesow)?????
    A dzisiaj LAMENT , ze ktos w ogole jezdzi w tzw "najlepszej lidze swiata" w skladach
    ktore by pewnie mialyby problem wygrac mecz w 2 lidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    TO, co teraz sie dzieje w rozgrywkach, to zaden przypadek !!!!
    TO WIELOLETNIE POKLOSIE tych tzw "SMIERDZACYCH RYB", ktore GNIJA zgodnie z PRAWAMI NATURY
    ....
    OD GLOWY....
    .....TE "siedzace i pierdzace w stolki"tzw "wladze" plus *****, dla ktorych zuzel
    nie byl tym, czym kochaja, tylko prymitywna "trampolina" w karierze...
    TO ONI DOPROWADZILI POLSKI ZUZEL DO PUNKTU , w KTORYM SIE DZISIAJ ZNAJDUJE...
    I UMYWAJA RECE jak FARYZEUSZE...
    ZE MYLE SIE ?????
    (bez nazwisk!)
    PEWIEN PAN Z PEWNEGO WYBRZEZOWEGO KLUBU, ktory mial OLBRZYMI WKLAD
    w dzisiejsza MIZERIE gdanskiego zuzal, nagle "odnalazl" we WLADZACH POLSKIEGO SPEEDWAYA...
    A PRZECIEZ ONI MAJA DECYDOWAC O PRZYSZLOSCI....
    O TEMPORA,O MORES...
    dosc
    pozdr.
    w.
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 26-08-2014 o 16:38

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi voodie za jego przydatny post!

    MELAS (27-08-2014), Semen (26-08-2014), markusmarkowski (26-08-2014)

  31. Powrót do góry    #1373
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Wiesz Waldek, co w tym jest najśmieszniejsze ? Ze banda *****ow mieniaca sie kibicami, w imie tych ***** daloby sie pociąć niczym islamisci jacyś wystarczy poczytać inne watki...

  32. Powrót do góry    #1374
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    No w końcu! Grudziądz już się szykuje na przyjazd szlachty z wybrzeża.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1375
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    No w końcu! Grudziądz już się szykuje na przyjazd szlachty z wybrzeża.
    Że niby teraz kibicujemy GKM?

  34. Powrót do góry    #1376
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Poniekąd. Artur Mroczka to ich wychowanek. W jego karierze można zmienić wszystko, z wyjątkiem klubu, który go wychował.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  35. Powrót do góry    #1377
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1378
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Poniekąd. Artur Mroczka to ich wychowanek. W jego karierze można zmienić wszystko, z wyjątkiem klubu, który go wychował.
    Znaczy Krystyna...przepraszam...Krystian skończy w Grudziądzu ?!

  37. Powrót do góry    #1379
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    dziekowac bogu ze tam konkursu nie robiliscie.

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    MELAS (07-09-2014), greggor (09-09-2014), kwidzin (07-09-2014), markusmarkowski (07-09-2014)

  39. Powrót do góry    #1380
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    dziekowac bogu ze tam konkursu nie robiliscie.
    Jeszcze wszystko przed nimi...jak wrócą...

  40. Powrót do góry    #1381
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Sezon skończony ... jak to mówią dupy nie urwało . Upokorzeń od ...uja i ciut ciut . Zakład wygrałem spadliśmy . Mnie żużel w życiu nie przeszkadza .... czasami mogę na niego chodzić . Czas pokaże ... czy w końcu uda mi się z nim zerwać .

  41. Powrót do góry    #1382
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    A kto się założyl, ze nie spadniemy ? Bez urazy...ale to musi dobry kolega być...

  42. Powrót do góry    #1383
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    PZMot klub nam zawiesił...

  43. Powrót do góry    #1384
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    To taki wybieg taktyczny. Co ma wisieć - nie utonie!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Powrót do góry    #1385
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Co nie utonie, to na wierzch wypłynie

  45. Powrót do góry    #1386
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Kruk krukowi oka nie wykole!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  46. Powrót do góry    #1387
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Fakt...

  47. Powrót do góry    #1388
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    A kto się założyl, ze nie spadniemy ? Bez urazy...ale to musi dobry kolega być...
    Córka ale to ja miałem duże wyzwanie w związku z zakładem

  48. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    http://www.weszlo.com/2014/09/16/jak...ad-przepascia/

    Cieszta się z tego co jest. Nie musicie dziękować.

  49. Powrót do góry    #1390
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Koledzy i koleżanki z Gdańska. Z uwagi na to, ze przebywam na obczyznie mozna prosic o jakies namiary na pub w Gdansku/Gdyni, gdzie moge zobaczyc jutro szlake. Z gory dzieki. Pozdrawiam

  50. Powrót do góry    #1391
    Początkujący Awatar emiel_regis
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Dwa świetne wpisy pod artykułem na trójmiasto.pl ( http://sport.trojmiasto.pl/Polny-Sro...trona=1#opinie ) o umorzeniu postepowania wszczętego z zawiadomienia RT o popełnieniu przez MP przestępstwa polegającego na "nadużyciu udzielonych uprawnień i niedopełnienie ciążących na nim obowiązków". Nawiasem mówiąc zarzuty takie można kierować wobec funkcjonariuszy publicznych, a nie prezesów prywatnych spółek, jakkolwiek w lwiej części finansowanych ze środków publicznych.

    Jeśli faktycznie taki zarzut RT (jego prawnik) wpisali do zawiadomienia o przestępstwie, to dziwne, że umorzenie sprawy zajęło Prokuraturze tyle czasu. Generalnie mamy kolejny, który to już ???!!! przykład "profesjonalizmu" RT i jego ekipy. Mam nadzieję, że TZ (jego prawnicy) odcinający się teraz w każdym wywiadzie od "pracy" RT, poza nieudzieleniem absolutorium RT, złoży lepsze zawiadomienie o przestępstwie RT lub pozew o zapłatę odszkodowania przeciwko RT. Jakoś powinien przecież uwiarygodnić swoją aktualną głodną gadkę pt.: "Dałem się wydymać gołodupcowi". Z drugiej strony - będzie się mu chciało to robić ? Jak pokazuje wpis wuja, kibice GKS-u i tak wszystko łykną.

    ---
    Czasy się zmieniają, pamięć pozostaje. Pamiętam wypełniony Speedway Pub na Chlebnickiej, gdy Majewski prezentował dream team i płaczących ze szczęścia kibiców. Potem prezentacja w Manhattanie drużyny Formeli i znów flagi i szaliki. Potem meeting przed bramą stadionu: Adamowicz i Polny. I znów radocha kibiców. Parę lat później napisy: Polny ch.., złodziej itd. Nowy król - Terlecki i znów radocha - kibole dyrektorami!!! Teraz chcieliby ich w ziemię wdeptać. A efekt - spalona gleba, dno,wstyd na całą Polską. Komu teraz będziecie klaskać?


    wuj

    ---
    Poprostu daliśmy sie nabrać ale nikt powtarzam nikt nie przypuszczał że ten kłamczuch w tak wyrafinowany sposób omami tyle ludzi. Ci co go znali wiedzieli że to oszust no ale ich było zbyt mało dziwi mnie jedno jak można wejśc do klubu jako gołodupiec nagadać bzdur o Carboline brac pensje dla siebie i tego grubasa pozostawić spaloną ziemie a potem odejść bez ŻADNYCH KONSEKWENCJI to jest dramat


    ZZZ
    ---
    Ostatnio edytowane przez emiel_regis ; 30-09-2014 o 22:26
    Jeżeli dwóch kłóci się, a jeden ma rzetelnych 55 procent racji, to bardzo dobrze i nie ma co się szarpać. A kto ma 60 procent racji? To ślicznie, to wielkie szczęście i niech Panu Bogu dziękuje! A co by powiedzieć o 75 procent racji? Mądrzy ludzie powiadają, że to bardzo podejrzane. No, a co o 100 procent? Taki, co mówi, że ma 100 procent racji, to paskudny gwałtownik, straszny rabuśnik, największy łajdak.

    Stary Żyd z Podkarpacia

    motto "Zniewolonego umysłu" Czesława Miłosza

  51. Powrót do góry    #1392
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #1393
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Pozytywem sezonu jest to , że mleko się wylało ...... nad morzem i na jurze krakowsko-częstochowskiej . Fajnie ,że u nas morze to ścierwo zmyje poszumi i ... zapomnimy o tym .... a tam gdzieś w zagłębieniu ... będzie śmierdzieć dłuuuugie lata . Ręczna to jest ta dyscyplina co zacznie mnie kęcić .

  53. Powrót do góry    #1394
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Wybrzeże bez licencji na sezon 2015 - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...e-bez-licencji

  54. Powrót do góry    #1395
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No i *****iscie. Teraz rok przerwy i wracamy w 2016 bez dlugow z carte blanche.

Strona 31 z 39 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •