Strona 34 z 39 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1486
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oj Maciek, skoro większość osób patrzących w lewo uważasz za braci mniejszych bardzo, to nieźle cię nakręcili twoi prawi idole, nie ma co.
    Solidarność, pożal się Boże

  2. Powrót do góry    #1487
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ale o co chodzi?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1488
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jest szansa, że jednak nie wystartujemy w lidze. Do zawodnika, który nie chciał się porozumieć z klubem, dołączył drugi. Stawiam, że to Jonasson i Madsen. Czyli istnieje możliwość, że wspomniana dwójka nie dostanie jednak ani złotówki a my spokojnie wypożyczymy zawodników na sezon 2015, odłożymy jeszcze trochę grosza i spokojnie w 2016 roku zaczniemy od nowa, bez zbędnego bagażu...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  4. Powrót do góry    #1489
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas, czy wyslales juz oferte do Grudziadza? Domyslam sie, ze dla Twojego dalszego rozwoju niezbedne beda wystepy w Ekstralidze. Podobno Pieszczek ma tam jezdzic, wiec moglibyscie dzielic koszty dojazdu na dwoch.

  5. Powrót do góry    #1490
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    O jakim rozwoju mówisz? Zawodowo, prywatnie jestem spełniony. Ba. Nie musiałem emigrować na zmywak...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  6. Powrót do góry    #1491
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    O rozwoju kierowniczym startowym mowie.
    PS. Ale ja nie pracuje na zmywaku. ;*

  7. Powrót do góry    #1492
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ale ja nie mówię, że Ty pracujesz na zmywaku. Zbyt personalnie odbierasz moje wpisy. Ja po prostu mówię, że nie musiałem emigrować na zmywak.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  8. Powrót do góry    #1493
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ludzie!!!!!! Przekonajcie Pieszczka,żeby nie dał się podpuścić i nie podpisywał kontraktu na więcej niż rok w "myszogrodzie".Jeżeli już to za odpowiednią kwotę oni są zdeterminowani i zrobią,wyskoczą z kasy.

  9. Powrót do góry    #1494
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Załatwione. Ubieram się i jadę przekonywać Krystiana.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    Gadol (22-11-2014), Lawin (19-11-2014), sobotch (19-11-2014)

  11. Powrót do góry    #1495
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wyslalem wiadomosc na fb. Jeszcze nie wyswietlone, ale jestem dobrej mysli.

  12. Powrót do góry    #1496
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Powiadom nas, kiedy wyswietli..

  13. Powrót do góry    #1497
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Rzeszów odpuszcza ekstraligę i tu upatruję dużą szansę Wybrzeża na ponowne starty w ekstralidze. Trzeba się tylko dogadać co do wymogów np kandydat chcący startować w ekstralidze nie może mieć długu większego niż 4 mln złotych i maksymalnie dwóch zawodników nie zgadza się na propozycję wypłacenia tylko 30% zarobionych pieniędzy

  14. Powrót do góry    #1498
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Kara nałożona na szwedzkiego żużlowca jest wyższa od zobowiązań klubu. Wobec tego Wybrzeże nie jest już winne pieniędzy Jonassonowi.
    Za SF.

    Poszedłbym o krok dalej. Niech Jonasson resztę pieniędzy, które jest winien spółce, przekaże Miśkowiakowi i Stachyrze i kolejnych dwóch wierzycieli mamy z głowy. Zostanie Mroczka i Madsen.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  15. Powrót do góry    #1499
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Madsena też nie było na kilku spotkaniach, a więc wystarczy dać karę z nadwyżką taką, by starczyło na spłacenie Mroczki
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #1500
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    O to to! Właśnie! Jak by dobrze poszperał to jeszcze można coś ściągnąć z Grega Hancocka za 2005 rok, kiedy to bezczelny Amerykanin odważył się pojechać w kevlarze "nielotosowym".

    EDIT: Dzisiaj zadzwoniłem do firmy Energa Obrót celem zasięgnięcia informacji ws podpisania nowej umowy kompleksowej na dostawę prądu. Oto co usłyszałem na infolinii: "Jeżeli jesteś z obszaru Gorzowa Wielkopolskiego - wybierz 9. Jeżeli jesteś z innej części Polski - wybierz 1"!!! LOL, ROTFL i PKW!!! Popłakałem się ze śmiechu. I niech mi ktoś, że wszystko co na forum napisano o Gorzowie, nie jest prawdą!
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 28-11-2014 o 10:40
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Powrót do góry    #1501
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ****a nie wiem jak u was. Grudziadz obciaga Witkowskiemu? Nie wiem, byc moze cmentarz mu sie podoba. Nie wiem. Moze szuka miejsca.
    Ale tod tygodni czytam od Kempinskiego i Spolki taka wazeline ze jednak podziwiam nasz Gdansk.

    - nikogo napewno nie oszukamy
    - nie bedziemy mieli gwiazd...
    - W Grudziadz rozsadek ponad wszystko

    bla bla bla. bla bla bla. bla. bla bla. bla. bla. bla bla. bla. blabla ba. bla. ba ba ba. bi bu ba. bla bla.

    kurcze wiecie cos. Wole jedak nasze bagno niz tyle wazeliny. Kuzwa, 6/8 ekstraligi na nas jedzie. Niech raz tam pojada. O ****a.
    Ekstraligo.
    Nie wiesz co robisz.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 29-11-2014 o 22:27

  18. Powrót do góry    #1502
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    gksiak, prawda, nie idzie czytać tych głupot ale to raczej wina "dziennikarzy" za tytuły tych newsów.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #1503
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ale tod tygodni czytam od Kempinskiego i Spolki taka wazeline ze jednak podziwiam nasz Gdansk.
    No rzeczywiście, jest za co "podziwiać", a szczególnie za to:
    "Kara nałożona na szwedzkiego żużlowca jest wyższa od zobowiązań klubu. Wobec tego Wybrzeże nie jest już winne pieniędzy Jonassonowi."

  20. Powrót do góry    #1504
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    No rzeczywiście, jest za co "podziwiać", a szczególnie za to:
    "Kara nałożona na szwedzkiego żużlowca jest wyższa od zobowiązań klubu. Wobec tego Wybrzeże nie jest już winne pieniędzy Jonassonowi."
    to to jeszcze pikus. Nauczyli sie od innych. Wiec news z polki - langweillig.

    Osobiscie wole newsy w stylu:

    - nie mamy dlugow..albo inaczej: Dlug sie nie powieksza. Oczywiscie jak sie faktury wyrzuca do smietnika.
    - Zdunek: nie mialem czasu wiec nie wiedzialem co Terlecki tutaj wyrabia
    - Jonasson tak zabalowal ze do Prezesa noca wydzwanial by mu jeszcze cos przelal
    - zdjecia Terleckiego w czerwonych spodniach

  21. Powrót do góry    #1505
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Ze tez Tobie Arturze sie jeszcze chce...no chyba, ze juz masz do świąt wolne...

  22. Powrót do góry    #1506
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nieoczekiwanie Artur Mroczka i Robert Miśkowiak wyszli naprzeciw oczekiwaniom części z nas i nie zgodzili się na rozłożenia wierzytelności na raty z jednoczesnym anulowaniem 70% wartości zobowiązania. Szykuje się zatem sezon bez ligi i jazda w II lidze w sezonie 2016 z czystym kontem!!! Jestem za. A na sezon 2015 pomysł jest następujący, jeżeli będzie nieparzysta liczba drużyn startujących w II lidze to możnaby zorganizować spotkania towarzyskie dla drużyn, które akurat w danej kolejce pauzują. Na zasadzie mecz rewanż. Nasi rywale mecze na własnym torze musieliby opłacić we własnym zakresie, a mecze na naszym torze musiałyby być sponsorowane przez Wybrzeże w jakimś minimalnym zakresie, który spowodowałby, że goście zechcą do nas przyjechać. I na potrzeby tych meczów towarzyskich można założyć taką roboczą tabelę uwzględniającą punktówkę liczoną zgodnie z regulaminami RSŻ dla II ligi. Co Wy na to?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    voodie (03-12-2014)

  24. Powrót do góry    #1507
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ten Zdunek to ładny cham.

    Parafrazując.

    Powinien ktoś kupić od niego auto za 200 tys. w kredycie 50/50. Zapłacić mu połowę i powiedzieć, żeby się walił. Lepsze 50% w końcu niż nic?

  25. Powrót do góry    #1508
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Dlaczego akurat za 200 tys zł?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  26. Powrót do góry    #1509
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ten Zdunek to ładny cham.

    Parafrazując.

    Powinien ktoś kupić od niego auto za 200 tys. w kredycie 50/50. Zapłacić mu połowę i powiedzieć, żeby się walił. Lepsze 50% w końcu niż nic?
    brakuje szczegolow.

    U Zdunka by bylo tak.

    Klient kupuje u niego 5 letnia Dacie za 200 tys PLN. Klient zaliczkuje mu 30%.
    Reszte ma miesiecznie wplacac. Po kupnie klient zorientowal sie ze przeplacil - i to ostro. Za 200 tys dostanie juz BMWu.
    Wraca do Zdunka i mu mowi wal sie. Przeplacilem.

  27. Powrót do góry    #1510
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Maciej Polny.
    Mówi to wam coś ?
    Będzie zonk, bo słyszałem ciekawe informacje jakoby ludzie powiązani z nim miałyby położyć rękę na klubie
    PROWOKATOR.... !!!

  28. Powrót do góry    #1511
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Jeden z głównych zainteresowanych (?) ma podobny pomysł co Phenomenon:


    https://twitter.com/LeonMadsen/statu...19668040957952

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kleczes_GKM za jego przydatny post!

    polewaczka (04-12-2014)

  30. Powrót do góry    #1512
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    "Podobno w Gdansku jakis dealer sprzedaje nowe auta za 30% wartosci i rozklada platnosc na 3 lata"
    Źródło:
    Twetter - Slawomir Kryjom 25 listopada 2014.


    Wysłane z Commodore 64

  31. Powrót do góry    #1513
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ten Zdunek to ładny cham.

    Parafrazując.

    Powinien ktoś kupić od niego auto za 200 tys. w kredycie 50/50. Zapłacić mu połowę i powiedzieć, żeby się walił. Lepsze 50% w końcu niż nic?
    Piszesz bardzo nieładnie . Jeżeli nawet Terlecki po zaangażowaniu od razu mówił publicznie o grubym przepłaceniu Miśkowiaka i Stachyry. Jeżeli wchodząc do Eligi z braku pieniędzy wzięliśmy jakież niechciane ostatki z puli. Jeżeli tym Skandynawom wypłaciliśmy zdecydowanie większość pieniędzy, to p. Zdunek jest oszustem? To jak nazwać takiego THJ? Bezczelny, rozwydrzony... nie chcę się wyrażać. Nie widzieli padających klubów w Szwecji? Tak cacy tam było? Mówię Wam , ze nie. Nikt tu nie szukał Łaguty i Walaska. Jeżeli dzisiaj WSZYSCY łącznie z senatorem renegocjują PODPISANE umowy, to są chamy? Nie. Działają rozsądnie i prawidłowo.
    Jeżeli mi po ludzku żal, to Mroczki, Pieszczka, Szymki i Gafurowa. Zostali całkowicie na lodzie. Za lojalność. Pieszczka straciliśmy. Ale rozliczony honorowo. Mroczkę, Szymkę i Gafurowa trzeba spłacić też z honorem. A Polny może z Trojanowskim mieszać jak dostaną betoniarkę z napisem Lotos. Ja jednak mam taki niesmak, że wolę naszą młodzież z Gafurowem.

  32. Powrót do góry    #1514
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Jeżeli dzisiaj WSZYSCY łącznie z senatorem renegocjują PODPISANE umowy, to są chamy? Nie. Działają rozsądnie i prawidłowo.
    Po pierwsze - nie wszyscy. Rozsądni nie podpisywali umów na milion lat. Po drugie niewywiązanie się z umowy samo przez się chamstwem nie jest. Jest nim natomiast stawianie sprawy na zasadzie: "Albo dostaniesz 30% płatne przez 3 lata, albo spadaj na drzewo. I ciesz się, że cokolwiek ci proponuję".

    Umów należy po prostu przestrzegać.

  33. Powrót do góry    #1515
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Stawianie sprawy na zasadzie "Zaplace 30% albo nic" to na dobra sprawe to samo co "Ukradne 70% albo wszystko".

    Tylko ladniej brzmi.

    Teraz czytam "Jeszcze w ubiegłym tygodniu dawałem nam 30 procent szans na start. Teraz w mojej ocenie wzrosły one do 70 procent." to sie zacztynam zastanawiac czy to 70% szans na start to nie jest to 70% zabrane pracownikom.

    To sie nawet ladnie dopina w ogolnej logice.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    Penhall (04-12-2014), Phenomenon (04-12-2014), Yozayan (04-12-2014)

  35. Powrót do góry    #1516
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Po pierwsze - nie wszyscy. Rozsądni nie podpisywali umów na milion lat. Po drugie niewywiązanie się z umowy samo przez się chamstwem nie jest. Jest nim natomiast stawianie sprawy na zasadzie: "Albo dostaniesz 30% płatne przez 3 lata, albo spadaj na drzewo. I ciesz się, że cokolwiek ci proponuję".

    Umów należy po prostu przestrzegać.
    Wylewa się hipokryzja i demagogia. Milion lat. Stawianie sprawy.
    To, że stowarzyszenie nie zapłaci reszty pieniędzy to przedstawianie faktu. Prawdy.. Potępiasz to. Jak to łatwo. Z oddali zaprzeczać rzeczywistości. I co dalej? Zapłacą to społecznicy ze stowarzyszenia? Chodź po ziemi.
    Wyraźnie widać, że nawet dotychczasowe pieniądze były dla n.p. Miśkowiaka gigantycznymi, ale wirtualnymi pieniędzmi. A rzeczywiste, wypłacone i tak kontraktem życia. Te 30% dotyczą reszty należności, które p. Zdunek chce uczciwie spłacić. Wszystkie kluby maja problemy finansowe. I powtórzę Ci wyraźnie - wszystkie obniżyły sumy kontraktowe. Niektóre w trakcie sezonu były na granicy bankructwa i obniżyły szantażem wypłaty. Oszuści? Obelgami zapłacisz?
    Jeżeli 70 do 80 % kosztów stanowią koszty uposażeń zawodników, to kluby muszą upaść. Zawodnicy wznoszą się na szczyty obłudy. Nie wiedzą jak to wszystko wygląda? Jakie przekręty robią sami? Wtedy to przestrzegają umów? Nie widzisz do czego to prowadzi?
    Śmiech mój wywołało oświadczenie właściciela Twojego klubu, ile to milionów jest warta jego marka. Jeszcze jedno tąpnięcie w Elidze i klub jego i pozostałe są warte ZERO. O to wszyscy trzęsą portkami. A p. Marta najpiękniejsza , z wianuszkiem dziewicy na głowie. Jaka ta obłuda swojska. Polska. Nasza.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    ADASTAL (04-12-2014)

  37. Powrót do góry    #1517
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Jeżeli 70 do 80 % kosztów stanowią koszty uposażeń zawodników, to kluby muszą upaść. Zawodnicy wznoszą się na szczyty obłudy. Nie wiedzą jak to wszystko wygląda?
    A co ma stanowić koszty klubowe? Administracja? Granice 80% wydają się być jak najbardziej optymalne przy żużlowej specyfice wynagrodzeń.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1518
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Założyłeś " żużlową specyfikę wynagrodzeń ". Po co administracja? Nazwiemy ją biurokracją i zbiorowa potępimy. Menadżer, marketing, promocja,księgowa, prawnik, kierownik, sprzątaczka zbędni. Kierownika startu zostawimy? A spikera, sędziego? Zawody po ciemku, za wynajem stadionu nie płacimy. Kibice dmuchają w bandy, ciągną szynę, gracują, karetką jeżdżą, ochraniają,zabezpieczają i ubezpieczają, drukują, sprzedają bilety, opłacają ligę i PZM i szczamy po krzakach.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    ADASTAL (04-12-2014)

  40. Powrót do góry    #1519
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Stawianie sprawy na zasadzie "Zaplace 30% albo nic" to na dobra sprawe to samo co "Ukradne 70% albo wszystko".

    Tylko ladniej brzmi.

    Teraz czytam "Jeszcze w ubiegłym tygodniu dawałem nam 30 procent szans na start. Teraz w mojej ocenie wzrosły one do 70 procent." to sie zacztynam zastanawiac czy to 70% szans na start to nie jest to 70% zabrane pracownikom.

    To sie nawet ladnie dopina w ogolnej logice.
    mimo wszystko - czytajac ostatnio te wszystkie wpisy, rowniez Madsena - mowimy o 30% splacenia zaleglosci a nie ze chce im oddac 30% z calosci/calego kontraktowego wynagrodzenia.

    Zdunek oraz GKS placili zawodnikom.

    Jezeli przykladowo taki Jonasson dostal banke a wisza mu 200 tys to 30 Prozent z tych 200 tys to jednak nie 30% calej wyplaty. Takiemu Jonassonowi przy akceptacji przepadnie troche ponad 10% szczerze zarobionej kasy.

    Pisze to tylko bo obecnie wszedzie i kazdy wali o tych 30% jakby chodzilo o to ze chce im wyplacic 30% z calej pensji.

    aczkolwiek mozliwe ze ja cos zle zrozumialem. Ostatnio czytam tylko o tych 30%.

    Zreszta tym dwum Panom walnlalbym za niestawienie sie na mecz mimo powolania taka kare a zaoszczedzone pieniadze wyplacil Szymce, Gufurowi, Mroczce oraz Miskowiakowi.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 04-12-2014 o 20:54

  41. Powrót do góry    #1520
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Mam nadzieję ,że ta żenujaca historia powtarzajaca się w dziejach naszego klubu ..... kolejny raz ... skonczy się za kilka dni odrzuceniem przyznania licencji bez prawa odwołania . Poczekam rok na ten śmierdzący zapach spalin . (Rzuciłem palenie ... napisałem śmierdzacy hłe hłe ) i da się bez ciśnienia wrócić na swoje miejsce na tym po żal się Boże (oby dalej na nim ) stadionie .

    kaszel .
    Nas już nie ma .

  42. Powrót do góry    #1521
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jap,
    Czego wobec tego oczekujesz? Zeby kierownik startu dostawal 2 tys. za zawody? Robisz za lobby? Przy utrzymaniu wzglednie licznej administracji klubowej, wcale nie zarabiajacej glodowo, oplacajac osoby funkcyjne, organizacje zawodow (czesto kontrahenci wspolpracuja na zasadzie barteru lub wolontariatu), to wlasnie owe 70-80% to zupelne optimum. Jesli chcesz uzyskac nizszy udzial kosztow zawodniczych to musialbys po prostu zwiekszyc pozostale wydatki do zupelnie irracjonalnych (nierynkowych) kwot. Nie brnij w to.

    gksiak,
    Dobrze prawisz. Pytanie: skad wziales te 200 tys. zaleglosci do THJ? Kosmos czy info z Ostrowa?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1522
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    NIECH ŻYJE NAM GÓRNICZY STAN ... NIECH ŻYJE NAM GÓRNICZY STAN .
    Nas oczywiście nie ma.

  44. Powrót do góry    #1523
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Wiesz ,że jestem skończonym liberałem. Nie brnę w koszty. One nawet minimalizując są spore. Są ciągłe spory. Musisz pilnować pieniędzy i umów. Wolontariat owszem. Może do gracy. Odpowiadając za dynamiczną dyscyplinę masz koszty nieprzewidziane-odwołane mecze, kontuzje itd. Nie możesz oprzeć się na byle jakich ludziach " za grosze". Ogarnąć budżet klubu żużlowego w tolerancji +- 10% to mistrzostwo w tej branży. Kontraktujesz za obiecanki sponsorów. Za takie pieniądze, za jakie jeżdżą teraz paniska, to bilet musi kosztować 100 zł.

  45. Powrót do góry    #1524
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Nas nie ma ... pada kolejny ośrodek . mY z miAsTa prowincjonalnego musimy odpocząć od tej dyscypliny . Trudno damy sobie rade z tym w Gdańsku .

  46. Powrót do góry    #1525
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Wystarczą jakieś amatorskie zawody.
    Niech jeżdżą hobbyści dla siebie.
    Po co nam poważny żużel w Gdańsku?
    A w ogóle to kiedyś był?

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi krisracingteam za jego przydatny post!

    Sztucer (06-12-2014)

  48. Powrót do góry    #1526
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    A był, widziałem kolekcje programów swego ojca, te z lat 80', a w nim takie nazwiska jak Plech czy Berliński pod nazwą WYBRZEŻE.
    Nie gadaj że "nas już nie ma"
    "Ludzie się zmieniają, woda w Wiśle płynie. My będziemy zawsze, Wybrzeże nie zginie"

    ps. wieszanie psów na Zdunku mija sie z celem. Wpadł kiedy już było nasrane. Jest charetatywnie, nie bierze za to nic. Z własnej dobrej woli szuka porozumień, głowi się i kombinuje.
    Póki co najwięcej płaci... Za błędy poprzedników. Pytanie. Co byłoby gdyby teraz poszedł w***** ? Niewiele brakuje...
    PROWOKATOR.... !!!

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi BLACK_ASSASSIN za jego przydatny post!

    MaciekGKS (10-12-2014), gks-falubaz-sparta (09-12-2014), voodie (18-12-2014)

  50. Powrót do góry    #1527
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jedno jest dla mnie pewne na dzień dzisiejszy. Nic do tej pory nie zaszkodziło nam wizerunkowo bardziej niż ta akcja z wypłatą 30% zaległości w okresie 3 lat. Zawodnicy-wierzyciele się zjednoczyli i teraz cały internet o tym trąbi. Długo nam się te negocjacje będą czkawką obijać...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  51. Powrót do góry    #1528
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    MELAS-
    Wizerunkowo tak. Dla gawiedzi -tak. Myślący kibic widzi uczciwość propozycji. Dostaniecie 30% z reszty niezapłaconych faktur w 3 lata lub bankructwo i nie dostaniecie nic. Jak nie dostanie licencji, to p.Zdunek teraz powinien przystąpić do ofensywy. Wykazać ten fałsz, to zakłamanie w polskim żużlu. W całym żużlu. Hipokryzja pozostałych jest oczywista. Robili dokładnie to samo. Tylko po ciemku. Stworzono i utrzymywano system , który z uczciwych ludzi robił krętaczy, drobnych oszustów lub takich krętaczy przyciągał. Teraz pospuszczali głowy, cicho sza, żeby nikt nie wykazał ,że WSZYSCY z góry na dół płyną w jednej przeciekającej krypie. Krypie bez sternika. W środku szambo i dyrekcja z prezesami. Czym było POWSZECHNE od lat oszukiwanie się wzajemne żużlowców i prezesów. Takiego D. Stachyrę, z jego bezczelnymi komentarzami, to wyhodował ten system. System opłat za "przygotowanie" do sezonu, system dopłat za dojazd, system fałszywych faktur. System tworzenia długów, ich rolowania. System, który pozorował nadzorowanie klubów. System mieszanie ilością klubów w lidze, KSM-em, limitem finansowym.
    Taki przykład w sprawie tłumików. Wiosna 2011r. Jest z tego filmik. W. Komarnicki zwołuje naradę wszystkich prezesów w PZM. Do tego żużlowcy z aktualnym Mistrzem Świata T. Gollobem. Obwieszcza tryumf jedności polskiego żużla. Jedziemy na starych tłumikach. Po czym w prasie p. Witkowski obśmiewa to gremium mówiąc:- nowe już zdecydowane. To jest pospolite pajacowanie, publiczne ośmieszanie się. Zostaje mu tylko radzenie p. Półtorak i casting na angaż dla T. Golloba. Dalej ta zgraja nie ma sobie nic do zarzucenia !

    W sprawie Wybrzeża widać niezdrowe stosunki miasto-klub. Stąd chyba T. Zdunek wziął tego hochsztaplera? Snuł mu mity o znajomościach, kontakcie do polityki-czytaj: pieniądzach miejskich, Lotosu. To jest w całym sporcie chore. Jak w przykładowej Pile, naiwniakach w Bydgoszczy, Cze-wie i innych.

  52. Powrót do góry    #1529
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Fakt...zuzel przyciąga cwaniaków różnej maści...od senatora do dealera...

  53. Powrót do góry    #1530
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cwaniak ma w języku polskim zabarwienie pejoratywne. Pokaż to zło zrobione dla żużla przez w.w.

Strona 34 z 39 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •