Strona 8 z 39 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    My do utrzymania potrzebujemy przede wszystkim odpalenia jakiegoś zawodnika. Lindgren ma najwyższy potencjał ze wszystkich dostępnych. Zresztą u nas prezentował się na ogół spoko- baraż z Wrocławiem.
    Bullshit Lu-Kash. Jeżeli skład będzie taki jak wyżej piszą to do utrzymania potrzebujemy utrzymania formy co najmniej 5 zawodników. Ekstraliga 2014 będzie tak mocna, że jeden dwóch zawodników cieniujących powoduje, że nie ma szans wygrania meczu. Jeżeli Krystian zostanie i będzie za.......ł to możemy ewentualnie zniwelować gorszą formę jednego z seniorów. Anyway. Przy takim składzie będziemy drżeć o formę głównie Artura i Sebastiana. Powiedz mi proszę, który z tych zawodników jest tak naprawdę prowadzącym parę? Bo moim zdaniem żaden z nich nie jest stuprocentowym pewniakiem na lidera pary. Patrząc na ten skład zakładam, że skład jest budowany na zasadzie 6x8 pkt. Junior ewentualnie będzie miał wyciągnąć wynik w razie gorszej postawy któregoś z seniorów.

    Historia pokazuje, że lepszą opcją jest skład 4x12 pkt + dwa ogórki. Liderzy z prawdziwego zdarzenia z reguły ciągną wynik. Zawodnicy z naszego składu nie gwarantują wyniku. Statystyki nie kłamią. Średnicy częściej miewają wahania formy. Oby nas ominęły kontuzje i kłopoty finansowe 2014 roku - jest szansa się utrzymać.

    Z tego co pisał Ostafiński to Lindgren jest wydatkiem rzędu 0,8-1,0 mln zł (zależnie od dyspozycji), czyli w miarę budżetowa opcja.
    Jeżeli 1 mln złotych to moim zdaniem został przepłacony. Po sezonie 2013 wg mnie nie jest więcej wart niż jakieś 700-800 tys zł. Z kolei te 6x8 to z ust Tobie to wyjąłem! Dokładnie tak samo to widzę.

    Mroczka miał super końcówkę sezonu. Na naszym torze zawiódł raz z Grudziądzem w 1 rundzie.
    Tak tylko, że chyba popełniamy błąd zakładając udany sezon Mroczki w ekstralidze. Bezpieczniej będzie zakładać 3-4 pkt z jego strony. Ten sam błąd popełnialiśmy zresztą co sezon po awansie, zakładając, że każdy z zawodników, którzy jeździli u nas w I lidze, odpali potem w ekstralidze. Artur nie miał jeszcze żadnego udanego sezonu w Ekstralidze. Więc bez presji trzeba podchodzić do jego startów...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 05-12-2013 o 16:18
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    Jap (05-12-2013)

  3. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Mroczka miał super końcówkę sezonu. Na naszym torze zawiódł raz z Grudziądzem w 1 rundzie.
    I nie porównywałbym 1 ligi z elipą, bo nie ma się co oszukiwać, że dzieli te ligi przepaść przez duże P (patrząc na obecne składy w I lidze, gdyby przykładowo Półtorak, która spadła z eligi po mega beznadziejnym sezonie chciała utrzymać ten sam skład, czyli Pedersen, Walasek, Okoniewski, Pavlic, Lampart, Sówka - podejrzewam, że w Rzeszowie nikt nie wyszedłby z 30, a i na wyjazdach byłaby sieczka). W pierwszej lidze Mroczka stawał przy taśmie np. z Harrisem i Karpovem, a teraz przyjdzie stanąć bark z bark z np. Wardem i Gollobem. Życzę chłopakowi jak najlepiej, bo jako zawodnik niesamowicie się u Was odbudował, ale nie zdziwi mnie fakt jeśli w elidze będzie odgrywał rolę takiego Brzozowskiego.

    pozdr.

  4. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Na sam wpierw chciałbym zdementować słowa Melasa jakobym miał mu z ust cokolwiek wyciągać. Jak wiadomo, aby coś wyjąć najpierw należy włożyć/wsadzić, a nic takiego nigdy nie miało miejsca. Nie miało i nie będzie mieć. Tak mi dopomóż Bóg.

    A teraz sprawy żużlowe:
    1. Przy obecnym regulaminie z możliwością Z/Z tylko za lidera opcja 4x12 zdaje się być nieco bardziej ryzykowna. Poza tym ilu jest zawodników gwarantujących 12 punktów w meczu? Na palcach obu rąk można policzyć, a drużyn 8. No i tych bogatszych tak jakby więcej.
    2. Lindgren musiałby pojechać naprawdę świetny sezon, żeby zarobić 1 mln zł. Jak pojedzie to swoje coroczne średniactwo to max 0,8 mln zł zarobi i i tak wszyscy będą szczęśliwi.
    3. Fryderyk wciąż jedzie na reputacji. Dziwi, że nawet tak czujny kibic jak Lu-KasH daje się nabierać na miny a'la Rickardsson. Lindgren jest średnim zawodnikiem, który czasami wypali jak mu silnik doskonale przypasuje. W przeciwnym razie jest w stanie przegrać z zawodnikami pokroju Hliba. Poza tym zobaczcie sobie jego zeszłoroczne wyniki na wyjazdach. Jedynie dwa razy pojechał na dobrym poziomie: we Wrocławiu, w którym wcześniej jeździł, i gdzieś tam jeszcze - chyba w Gorzowie. A reszta? Padlina na poziomi 3-4 punktów. Cała nadzieja, że w Gdańsku się spasuje i będzie cudem robił w okolicach 8 punktów co mecz.
    4. Mroczka jak Brzozowski? Bez żartów. Owszem, Mroczka kosił na gdańskich torze z leszczami z 1 ligi, ale w jakim stylu?! Brzoze to by odstawił na 100 metrów po drugim okrążeniu. Skoro był NAJLEPSZYM zawodnikiem na naszym torze, to jaka logika nakazuje spodziewać się po THJ i Pieszczku dużych ilośc punktów, a po Arturze nędzy? Tym niemniej obawiam się, że na wyjazdach będzie typowym kelnerem, co poniekąd udowodnił finał IMP w Tarnowie. Jednak u siebie powinien robić naprawdę niezłe punkty.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Źle przeczytałeś mój post z tymi ustami albo coś Ci się pomyliło...

    Ad.1
    Pisałem ogólnie o opcji budowania składu. Niestety my byliśmy z góry skazani na opcję 6x8 pkt a raczej 6x7 pkt

    Ad.2
    Zarobienie 0,8 mln przy średniactwie o nadal przepłacenie tego zawodnika. Uważam, że jest wart 0,8 mln jak będzie robił po 8-10 pkt w meczu i tak bym go motywował w kontrakcie. Myślę, że Lindgren po słabym sezonie był w pewnym sensie pod ścianą i nasi podpisali z nim rozsądny motywacyjny kontrakt.

    Ad.3
    Ja liczę na progresję wyników u tego zawodnika. Zapowiedział zmiany. Do tego mniejsze obciążenie po rezygnacji z EL. Myślę, że progresja będzie, jednak chciałbym takiej ponad 2.000 a nie z 1,7 na 1,75.

    Ad.4
    Taka logika, że Artur zaliczył najlepszy sezon od kilku lat. Logika podpowiada również, że zawodnik jego pokroju nie miewa dwa razy pod rząd sezonu konia. Obym się mylił i oby okazało się, że Stasiu&Julia wycisną maksa z Artura ale realnie patrząc będę się cieszył z jego dorobku na poziomie 4-5 pkt na mecz.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 05-12-2013 o 16:20
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jeśli miniony sezon określasz "sezonem konia" w wykonaniu Artura to bardzo nie doceniasz tego zawodnika.

    Julia niech lepiej z Mroczki nic nie wyciska...

    A Ty nie edytuj postów zakłamując tym samym rzeczywistość. Mam screeny i nie zawaham się ich użyć łajdaku!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #321
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Melas, forma 5 z tego sezonu nie wystarczy do utrzymania. Ktoś musi odpalić. Bo na razie to jest Lindgren 8, Madsen 8, Mroczka 3, Pieszczek 5, THJ 8 i jakiś Ułamek 6. Któryś z tych gości musi jechać lepiej niż wskazuje logika.

    Maciek,
    Lindgren to chimeryczny zawodnik, temu nie przeczę. Ale sam to napisałeś. Jak mu podpasuję coś to potrafi być nieuchwytny i wtedy klasa światowa. Tym możemy się łudzić w grudniu.

    Co do forumowiczów z innych miast i Mroczki. Do połowy sezonu uważaliśmy, że na eligę z tego składu nadaje się 3 gości: pod numerami 10,12 i 14. THJ, Misiek i Pieszczek. Niemniej w drugiej połowie sezonu Mroczka(nie tylko wynikowo) prezentował się bardzo solidnie. Chłopak w Stali właściwie nie jeździł, ciężko stwierdzić czy jest w stanie dalej się rozwijać czy zeszły rok to był jego max. Z przyzwoitości i braku kasy GKS powinien to sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez Lukash ; 09-12-2013 o 15:21

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W związku z zapowiadanymi anomaliami pogodowymi w całej Polsce chciałbym złożyć formy wniosek na forum Gdańsk Stowarzyszenie Wybrzeże Kibiców o oficjalne połączenie się w bulu z naszymi przyjaciółmi po szalu, których nieprzyjemne wiatry dotkną w najbliższych dniach.

    Śmierć wielkiego laureta Pokojowe Nagrody Nobla, już śp. Nelsona Mandeli, przypomniała mi taki oto dowcip:
    Janusz Korwin-Mikke leży na łożu śmierci.Zwołał całą rodzinę i oznajmia:
    -Od dziś staję się komunistą!
    Rodzina w szoku :
    -Dlaczego? Przecież całe życie byłeś prawicowcem!
    -Wiem.Ale jak umrę to będzie jedną czerwoną k*** mniej.


    Niech mu ziemia lekką będzie. [*]

    * * *
    Na Trójmieście jest ciekawy fragment z informacją, którą zdaje się podano do publicznej wiadomości podczas niedawnego podsumowania w Multikinie:
    Jeśli nie, żużlowcy będą musieli poczekać do końca stycznia. Wtedy mają bowiem wpłynąć pierwsze transze od sponsorów na organizację Superpucharu Polski Par Klubowych, czyli imprezy, która ma być ratunkiem dla budżetu klubu.
    Brakuje jeszcze informacji, że klub czeka na ostatnie przelewy od sponsorów na Pomeria Cup 1,5 km i od Grupy Lotos na szkółkę, dzięki temu będą mieli z czego uregulować zaległości za sezon miniony.
    Tym ludziom należy się jakaś Nagroda Darwina...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    t Lindgren 8, Madsen 8, Mroczka 3, Pieszczek 5, THJ 8 i jakiś Ułamek 6
    THJ na razie jest niewiadomą. Mam nadzieję, że się nie obrazi za opóźnienia w spłacie i jednak u nas zostanie. Ja jestem odrobinę większym optymistą. Lindgren, THJ, Madsen i Ułamek i Krystian po 8. Do tego Artur to co się uda. Krystian będzie pewnie obarczony nie lada presją. Z pewnością wiele meczów odjedzie z sześciobiegowym dorobkiem. Dlatego myślę, że te 8 pkt jest jak najbardziej realne z jego strony.

    A Ty nie edytuj postów zakłamując tym samym rzeczywistość. Mam screeny i nie zawaham się ich użyć łajdaku!
    Trochę szacunku do byłego sponsora młokosie!!!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    Najpierw piszesz, że wyciągam Tobie z ust, teraz że byłeś moim sponsorem. W jakim Ty mnie świetle stawiasz?

    Zima zaskoczyła dyrektora ds. zarządzania pozycją startową:


    Utnijmy ten skandaliczny temat, który po prostu nie przystoi być poruszonym na szacownym forum SportsBoard.pl.

    W niedzielę o godzinie 12:00 w Hali 100-lecia Sopotu w charytatywnym meczu siatkówki zmierzą się ze sobą żeglarze i żużlowcy.
    (...)
    Ze strony żeglarzy wystąpią m.in. Przemysław Miarczyński, Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Piotr Kula i Paweł Kołodziński. Żużlowców reprezentować będą: były indywidualny mistrz świata juniorów Maciej Janowski, a także znani ligowcy: Krzysztof Buczkowski, Szymon Woźniak, Norbert Kościuch oraz bracia Emil i Kamil Pulczyńscy.
    źródło: Trojmiasto.pl

    Tak wielu zawodników Wybrzeża...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 06-12-2013 o 21:28
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Żeglarze to egoiści. Na pewno będą kopać na całego. Po co ryzykować kontuzję?

    Temat możemy zakończyć ale musisz wiedzieć, że już poszło w świat.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  12. Powrót do góry    #326
    Początkujący Awatar emiel_regis
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Witam wszystkich forumowiczów !

    Od kilkunastu lat jestem kibicem GKS-u.
    Dość często przeglądam to forum.
    Chciałbym podzielić się z Wami moimi obawami, co do przyszłości GKS-u pod rządami R. Terleckiego.
    Przyglądając się jego działalności jestem pełen najgorszych przeczuć.
    Facet się kompletnie nie nadaje na stanowisko prezesa klubu żużlowego.
    Jego osiągnięcia dobrze podsumował internauta na trójmiasto.pl:

    --------------------------------------------
    terlecki ze zdunkiem przecież przez cały rok wali kit za kitem
    1. carboline - ściema
    2. miało być dwóch tytularnych sponsorów - został zdunek na siłe za pożyczoną kasę
    3. miał być budżet 6 mln później 5,5 a skończyło się pewnie 4mln czyli miasto i kibice plus 0,5 mln terlecekiego i zdunka
    4. rozliczenie polnego i audyt - skończyło sie na pomówieniach na polnego i żadnych faktów i dokumentów
    5. przepłacił kontrakty
    6. organizacja turnieju rowerowego
    7. miał zarobić na organizacji Mistrzostw Europy - skończyło się na skandalu i całkowitym brakiem współpracy klubu z organizatorami, a gdzie zarobek?
    8. zagwarantował w trakcie sezonu, że budżet nie jest zagrożony
    9. miała być nowa jakość - jaka ?
    10. marketing - gdzie on jest? katastrofa
    11. jednoczenie środowiska - tutaj jest dramat (Plech, Olszak i inni same skandale)
    12. kibice skłóceni
    13. żużlowa Polska śmieje się z naszego klubu
    14. zawodnicy mówią "najgorszy klub"
    15. bajki o kolejnym turnieju - baran liczy wpływy a nie koszty stąd mu wychodzi zysk
    16. nepotyzm - bez komentarza
    17. i ten jego wredny usmieszek ... nie mogę na typa patrzeć

    nasz GKS upadł na prawdę nisko
    --------------------------------------------

    Na początku jego kadencji miałem nadzieję, że trafił się facet znający się na biznesie.
    Wydawało mi się, że poważny biznesmen (Zdunek) nie będzie współpracował z dyletantem.
    Nie wiem ile jeszcze potrzeba sygnałów aby Zdunek zorientował się, że klubem
    zarządza osoba, która nie nadaje się do tej roli. Osoba, której wypowiedzi są albo pustosłowiem,
    albo ucieczką do przodu, albo gadaniną próbującą naśladować poważny biznesowy żargon.

    Poszperałem trochę w internecie w poszukiwaniu informacji o działalności Prezesa w koszykówce.
    Najpierw znalazłem dwa artykuły z wypowiedziami Prezesa dziwnie przypominającymi to co słyszeliśmy przed i po wyborze na Prezesa GKS-u.
    Potem zerknąłem do KRS-u, żeby sprawdzić przy pomocy jakiej spółki R. Terlecki chciał budować koszykarską potęgę w Lublinie (z Ignerskim w składzie).
    Informacje na temat zarządzanej przez niego spółki Basket Lublin SP. z o.o. (numer KRS: 0000419188) są interesujące.
    Spółka ma najniższy przewidziany Kodeksem spółek handlowych kapitał zakładowy (5.000,00 zł), została założona w Kancelarii Notarialnej w Gdyni, a jednym z jej wspólników jest Łukasz Terlecki.

    Poniżej wywiad sprzed upływu terminu na ubieganie się o dziką kartę na grę w ekstraklasie:
    http://koszykowka.przegladsportowy.p...265,1,297.html

    i po tym terminie:
    http://www.kurierlubelski.pl/artykul....html?cookie=1

    Momentami włos się jeży na głowie. To wszystko działo się ledwie półtora roku temu.

    Nie do końca przekonują mnie argumenty, że mogło być gorzej, nie było innej alternatywy albo, że Gdańsk nie jest dobrym miejscem do prowadzenia klubu żużlowego. Nawet jeśli są one mniej lub bardziej słuszne (temat na osobną dyskusję), to nie rozumiem dlaczego klub żużlowy majacy tylu kibiców, poważne wsparcie miasta nie może zatrudnić na stanowisku Prezesa osoby będącej w stanie nim sprawnie i z inwencją zarządzać. W czasach, kiedy na posadę za średnią krajową jest po kilkudziesięciu, a czasem i kilkuset chętnych; na stanowisko Prezesa GKS-u (ze znacznie wyższą pensją) wybiera się między M. Polnym, a R. Terleckim ? A jak już Terlecki zostaje wybrany i przez rok pokazuje, co potrafi, władze klubu (Rada Nadzorcza, Walne Zgromadzenie) nie podejmują żadnych działań
    zmierzających do poprawy sytuacji.

  13. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi emiel_regis za jego przydatny post!

    MrBiedrona (07-12-2013), kwidzin (06-12-2013), markusmarkowski (06-12-2013), voodie (07-12-2013)

  14. Powrót do góry    #327
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Upadł tak nisko, ze podnieść sie będzie ciezko...chyba, ze Maciej pomoze...

    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Upadł tak nisko, ze podnieść sie będzie ciezko...chyba, ze Maciej pomoze...
    Edycja: Maciek...koles od drugorzednych rajdów samochodowych osobowością roku wg. FIA...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 07-12-2013 o 13:38

  15. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    http://www.sportmarketing.pl/aktualn...p-do-wiezienia
    Też sposób!

    PS. Chyba Maciek Pomorze...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #329
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    THJ na razie jest niewiadomą. Mam nadzieję, że się nie obrazi za opóźnienia w spłacie i jednak u nas zostanie.
    Naprawdę będziesz za nim płakał?
    Jakim on jest gwarantem pkt w 8 zespołowej extralidze?
    Skoro w 10 zespołowej sobie nie radził...kapitan? Raczej 2 linia niz jakiś lider,zawodnik na 8 pkt tak na swoim torze moze i jest to realne
    Zawodnik bez głowy rok rocznie łapiący kontuzje...odnoszę wrażenie ze co raz bardziej poważne
    GKS THE BEST

  17. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,014 w 1,241 postach
    Gdyby miał płacone na czas, a co za tym idzie miałby na bierzące inwestycje sprzętowe, to dzisiaj nie mówił byś o nim jako o II linii tylko jako o pełnowartościowym liderze. Doszły mnie słuchy, że podobno jest już dogadany w Rzeszowie, więc prawdopodobnie straciliście dobrego, taniego zawodnika z wielkim potencjałem. Warto było na siłę pchać się*do tej ekstraligi ?

  18. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Warto było na siłę pchać się*do tej ekstraligi ?
    Oficjalne stanowisko Stowarzyszenia


    Przepraszamy.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    voodie (07-12-2013)

  20. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dementuję. Nie przepraszamy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #333
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Dementuję. Nie przepraszamy.
    Rozłam we władzach?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  22. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Raczej prowokacja. IP wiadomości wskazuje na Zawodników 1. Przypadek? Nie sądzę.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #335
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Raczej prowokacja. IP wiadomości wskazuje na Zawodników 1. Przypadek? Nie sądzę.
    Moze znów ktos im na kompy sie wbil...

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    voodie (07-12-2013)

  25. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Artur po prostu nie zmienił hasła. Zdarza się. Nie szukałbym w tym sensacji.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #337
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Artur po prostu nie zmienił hasła. Zdarza się. Nie szukałbym w tym sensacji.
    Jednak bym zglosil na policje...

  27. Powrót do góry    #338
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    A jak Adam S.? Nadal jest liderem w Wybrzeżu?

    Edit. Chodzi mi o Bożenę, jakby ktoś nie zajarzył.

  28. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Macieju...sprawdz i to IP. ..jak irish to bardzo podejrzany

  29. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jednak bym zglosil na policje...
    Po co na policję. Macie przecież Kwidzina. Pałowałbym!
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 08-12-2013 o 18:13
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  30. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Może jednak ten Walas trafi do was? Istny młyn z tym Walasem.
    Tylko czy kasa się znajdzie , a jak wiadmo Walas lubi mieć na koncie należną sobie kase.

    http://espeedway.pl/news,walasek_bli...,66632,12.html
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    a jak wiadmo Walas lubi mieć na koncie należną sobie kase.
    Lubi mieć kasę na koncie to trudno. Zrobimy dla niego wyjątek...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #343
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    "Zarówno ten, jak i poprzedni zarząd nie chciał finansowych problemów zamiatać pod dywan."

    Stasiu to dyplomata, czy asekurant

  33. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    "Zarówno ten, jak i poprzedni zarząd nie chciał finansowych problemów zamiatać pod dywan."

    Stasiu to dyplomata, czy asekurant
    Asekurant.

    Stowarzyszenia dziala i zyje co pokazuja ostatnie wydarzenia na tym forum.

  34. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    I gdzie są te kmioty, które zapewniały przez ostatnie tygodnie, że teraz to już tylko Włókniarz, a najwyżej Stal Rzeszów są w grze, bo przecież nie Wybrzeże. A czemu? Bo w kolejce w Biedronce kasjer powiedział, że tak mówił ktoś kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto robił sobie zdjęcie z Walaskiem jak ten jeździł jeszcze we Włókniarzu, i że info pewne bo córka Walaska polubiła na FaceBooku komentarz Maxa Drabika: "Panie Grzegorzu, tata zaprasza na spotkanie z Janem Wędrownikiem pod Jasną Górę".

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand
    Walasek już nieaktualny.
    Jak się potwierdzi Walasek, zostanie THJ, Mroczka i Gafur na rezerwę to będzie nadzieja tak gdzieś do połowy lipca:
    1. Walasek
    2. Mroczka
    3. THJ
    4. Lindgren
    5. Madsen
    6. Kossakowski/Beśko
    7. Pieszczek
    Jeszcze jaja by były jakby się okazało, że np. zamiast Gafurowa na rez. trafi Mroczka kosztem jakiegoś wartościowego krajana.
    Piekielnie ciekawa Ekstraliga się zapowiada. Aż szkoda, że spadniemy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    [QUOTE=MaciekGKS;1565638]I gdzie są te kmioty, które zapewniały przez ostatnie tygodnie, że teraz to już tylko Włókniarz, a najwyżej Stal Rzeszów są w grze, bo przecież nie Wybrzeże. A czemu? Bo w kolejce w Biedronce kasjer powiedział, że tak mówił ktoś kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto robił sobie zdjęcie z Walaskiem jak ten jeździł jeszcze we Włókniarzu, i że info pewne bo córka Walaska polubiła na FaceBooku komentarz Maxa Drabika: "Panie Grzegorzu, tata zaprasza na spotkanie z Janem Wędrownikiem pod Jasną Górę".


    ujawniam sie. Napisalem raz. Ale niech bedzie ze przez ostatnie tygodnie.
    Szkoda ze juz twoja mama nie pisze z toba postow. Bylo spokojniej. Od czasu do czasu cos na priva dostalem


    Mi powiedzial kasjer w Biedronce a PSowi Karlsson.

  36. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ty się nie liczysz.


    Adept Akademii Żużla powoli szykuje się do przejścia na duży tor. Jakby mu dać ramę po Schoffieldzie to powinien pojechać.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 08-12-2013 o 21:18
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jak się potwierdzi Walasek, zostanie THJ, Mroczka i Gafur na rezerwę to będzie nadzieja tak gdzieś do połowy lipca:
    1. Walasek
    2. Mroczka
    3. THJ
    4. Lindgren
    5. Madsen
    6. Kossakowski/Beśko
    7. Pieszczek
    Taki skład, ewentualnie z Ułamkiem lub Okoniem zamiast Artura, dałby szansę na walkę o 5 miejsce, z zespołami Włókniarza, Unii czy Sparty. Warunek - stabilne finanse, wypłaty na bieżąco, inwestycje w sprzęt. Mecze u siebie z zespołami z pierwszej czwórki i bonusy zadecydują o tym, kto znajdzie się w strefie spadkowej.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  38. Powrót do góry    #349
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Warunek - stabilne finanse, wypłaty na bieżąco, inwestycje w sprzęt.


    Cytat z RT z dnia 11 listopada...
    "Przystąpimy do procesu licencyjnego z rzetelnie przygotowaną dokumentacją i będziemy oczekiwać decyzji -powiedział Robert Terleckiw rozmowie z naszym portalem."

    A tymczasem...

    "- GKS Wybrzeże Gdańsk SA - klub nie spełnił warunków przyznawania licencji, nie dostarczył zaświadczenia o braku zaległości w stosunku do Urzędu Skarbowego, nie dostarczył umowy dotyczącej korzystania ze stadionu w roku 2014 oraz potwierdzenia uregulowania należności za korzystanie w sezonie 2013. Nie uregulował także zobowiązania wobec PZM z tytułu kary nałożonej przez GKSŻ, posiada także zobowiązania wobec zawodników wykazanych w opinii biegłego rewidenta poświadczającej oświadczenie Zarządu GKS Wybrzeże o stanie zobowiązań na dzień 30 listopada 2013 wobec zawodników"

    zostawiam to bez komentarza...
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 09-12-2013 o 11:39

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MaciekGKS (09-12-2013), MrBiedrona (09-12-2013), emiel_regis (10-12-2013), kwidzin (09-12-2013)

  40. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Właśnie chciałem napisać: "Wybrzeże nie otrzymało licencji w pierwszym terminie. Kwidzin, Markus, gdzie jesteście?"
    Ale widzę, że jestem wolny jak ślimak podczas suszy...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  41. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta


    Cytat z RT z dnia 11 listopada...
    "Przystąpimy do procesu licencyjnego z rzetelnie przygotowaną dokumentacją i będziemy oczekiwać decyzji -powiedział Robert Terleckiw rozmowie z naszym portalem."

    A tymczasem...

    "- GKS Wybrzeże Gdańsk SA - klub nie spełnił warunków przyznawania licencji, nie dostarczył zaświadczenia o braku zaległości w stosunku do Urzędu Skarbowego, nie dostarczył umowy dotyczącej korzystania ze stadionu w roku 2014 oraz potwierdzenia uregulowania należności za korzystanie w sezonie 2013. Nie uregulował także zobowiązania wobec PZM z tytułu kary nałożonej przez GKSŻ, posiada także zobowiązania wobec zawodników wykazanych w opinii biegłego rewidenta poświadczającej oświadczenie Zarządu GKS Wybrzeże o stanie zobowiązań na dzień 30 listopada 2013 wobec zawodników"

    zostawiam to bez komentarza...
    a czy to wina Roberta? Gowno wiecie a jak zawsze bzdury piszecie. My jako Stowarzyszenie dotarlismy do tajnych dokumentow sztabu licencyjnego Roberta. Przy odrobinie fantazji licencje mozna nam bylo przyznac.

    W skarbowce byl ale byla zamknieta
    Na kare jeszcze kibice nie zaplacili no bo to oni
    Na zawodnikow czeka na transze od sponsorow za sjuper puchar

    czy ten PZMot czytac nie umie? nie, wiec robert wyslal potwierdzenie na wszelki wypadek

    skarbowka.png

    Zaswiadczenie od sponsora

    Oswiadczenie.png

    a kibicow dobudzic nie moze by mu na kare dali. Ten zbieral.

    kibic.gif
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 09-12-2013 o 12:59

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    MaciekGKS (09-12-2013), MrBiedrona (09-12-2013), kwidzin (09-12-2013)

  43. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ten kibic to mi akurat na Niemca wygląda, ewentualnie z Grudziądza...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    MaciekGKS (09-12-2013)

  45. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Ten kibic to mi akurat na Niemca wygląda, ewentualnie z Grudziądza...
    Ciezko oraz trudno nam na ten temat cos powiedziec. Sa to tajne dokumenty sztabu.
    Mozliwe ze wlasnie ten maly blad zawazyl ze licencji nie dostalismy.

    Poczekajmy na oswiadczenie sztabu Roberta. Ciekawe jak wytlumaczy zdjecie tego kibica.

    Jezeli to prawde ze to szwab to jak najbardziej powinny za to glowy poleciec. Jezeli to ktos z Grudziadza to da sie wytlumaczyc - trzeba cos w stylu machnac ze to kibic ktory sie przeprowadzil. Aczkolwiek jak teraz czytam glosno te zdania to leze ze smiechu. Mysle ze i Grudzadza nie da sie wytlumaczyc. Z Gdanska do Grudziadza?
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 09-12-2013 o 13:29

  46. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Hobbit czyli tam i z powrotem!
    Zdjęcie najpewniej zrobione po ostatnim meczu play off podczas powrotu na zawiślańskie rubieże...

    Swoją drogą szalik delikwenta to bardzo interesująca hybryda!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  47. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przy odrobinie fantazji licencje mozna nam bylo przyznac.
    Bingo! Szymon już kopie wykorzystując koneksje w centrali. Mnie z kolei wobec braków w dokumentacji zastanawia jakie właściwie dokumenty dostarczono, bo z opisu wynika, że w zasadzie połowa dokumentów została pominięta...

    Co do kibica z, prawdopodobnie, Grudziądza to faktycznie wiele wskazuje na prawidłowe wskazanie przez was jego pochodzenia. Proszę zwrócić uwagę na nisko opadnięte policzki, które mogą wynikać z fundamentalnych braków w uzębieniu. Kto wie, czy tam jeszcze cokolwiek jest?!
    Mi przypadł do gustu deseń na ubraniu, łączący płynnie główne części garderoby: koszulkę i spodnie. Dzięki temu nie widać, gdzie się kończy jedno, a drugie zaczyna. To wobec mało wysportowanej sylwetki osobnika pozwala to uzyskać wizualny efekt "slim".
    Melas, jeszcze rok temu i Tobie bym polecił tego typu gadżet, ale teraz naturalnie nie ma mowy! Szczypiorze.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #356
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Terlecki musi odejść!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lukash za jego przydatny post!

    kwidzin (09-12-2013)

  50. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Co do kibica z, prawdopodobnie, Grudziądza to faktycznie wiele wskazuje na prawidłowe wskazanie przez was jego pochodzenia.
    Z drugiej strony zrośnięte brwi mogłyby wskazywać na Gorzów... Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  51. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nawet Wanda Kraków wysłała wszystkie dokumenty. A przecież nasz budżet administracyjny jest wyższy niż ich całego klubu. Why?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #359
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Policzyłem nominowane Walaska z ostatnich dwóch lat.
    2012 r.
    dom- 2,1,2,2,1,0,3,2,3=16 śr. 1,77
    wyjazd-2,3,0,1,0,3,2,1,1=13 śr. 1,44
    2013 r.
    dom- 1,1,1,0,3,3,3,2,3=17 śr. 1,88
    wyjazd-3,1,2,2,!,0,1,3,0=13 śr 1,62 ( bez Wrocławia)

    Zawodnik na 10 punktów powinien być zdecydowanie lepszy. Cieniutko go widzę. Nie za te pieniądze ta strzelba. No, ale może przechrzcimy Roberta na Romana? Bo jak wykopki zimą?

  53. Powrót do góry    #360
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    przecież nasz budżet administracyjny jest wyższy niż ich całego klubu. Why?
    Ponieważ GKS Wybrzeże Gdańsk Spółka Akcyjna zatrudnia przynajmniej o jednego brata i trzech dyrektorów za mało.

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    MrBiedrona (09-12-2013), markusmarkowski (09-12-2013)

Strona 8 z 39 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •