Strona 6 z 39 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ta, stylowo - tyle, że to jest typowy zawodnik startu. Ładnie jeździ, ale bez kontaktu z rywalami Porównanie z Kildemandem, który jest chyba najofensywniej jeżdżącym zawodnikiem na świecie (na pewno czołówka) jest totalnie chybiona.
    Póki co Kildemand może czyścić buty Ogórowi.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #227
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    LOL. Niby po czym to wnosisz?

    Nawet jeśli przyjmiemy tę abstrakcyjną tezę za prawdę, to nie zmienia ona nic w tym, że Jędrzejak to zawodnik typowo "defensywny" (ogólnie nie umiejący jeździć w trasie, klasyczny startowiec), a Kildemand to zawodnik mega "ofensywny".
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-11-2013 o 23:13

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A już nie chciałem się kłócić, spodziewając się podobnych odpowiedzi

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Pewnie po tym wnosi, że Ogór został IMP, a Kildemand nie

  5. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    LOL. Niby po czym to wnosisz?

    Nawet jeśli przyjmiemy tę abstrakcyjną tezę za prawdę, to nie zmienia ona nic w tym, że Jędrzejak to zawodnik typowo "defensywny" (ogólnie nie umiejący jeździć w trasie, klasyczny startowiec), a Kildemand to zawodnik mega "ofensywny".
    Dziwne, bo mam podobne zdanie do Ciebie. Świetny na orbitę, otrzaskany na przyczepnym torze. Szuka cały bieg, jak kiedyś T.Gollob czy Sajfutdinow. Widziałbym Go u nas i ...D. Jeleniewskiego. Nie przekonuje mnie G. Walasek. Już schyłek. Pojadę,ale bez ryzyka.

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Podbijam. Piotruś to super transfer. Będzie pasował stylem jazdy do ekipy i toru w Czewie. Oczywiście pierwsza i ekstra to dwa różne światy, ale dla gościa obtrzaskanego na angielskich torach nie powinno być problemów z przejściem szczebel wyżej, jeżeli tylko zainwestuje w silniczki, bo u nas po pierwsze motur, po drugie motur i po trzecie raz jeszcze motur. A chyba to zrobi, bo cel obrał świadomie, o czym wspominał wielokrotnie.

    Nawet jeśli nie będzie trzaskał kompletów, to z pewnością dostarczy kibicom sporo emocji, a chyba o to przede wszystkim chodzi, a nie medal, awans, utrzymanie za wszelką cenę, czy pogrążenie rywali z innego miasta. W każdym razie, kto oglądał od czasu do czas mecze Rudzików ten wie, że facet ma spory potencjał i biegi z jego udziałem do nudnych nie należą.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Podbijam. Piotruś to super transfer. Będzie pasował stylem jazdy do ekipy i toru w Czewie. Oczywiście pierwsza i ekstra to dwa różne światy, ale dla gościa obtrzaskanego na angielskich torach nie powinno być problemów z przejściem szczebel wyżej, jeżeli tylko zainwestuje w silniczki, bo u nas po pierwsze motur, po drugie motur i po trzecie raz jeszcze motur. A chyba to zrobi, bo cel obrał świadomie, o czym wspominał wielokrotnie.

    Nawet jeśli nie będzie trzaskał kompletów, to z pewnością dostarczy kibicom sporo emocji, a chyba o to przede wszystkim chodzi, a nie medal, awans, utrzymanie za wszelką cenę, czy pogrążenie rywali z innego miasta. W każdym razie, kto oglądał od czasu do czas mecze Rudzików ten wie, że facet ma spory potencjał i biegi z jego udziałem do nudnych nie należą.
    ja w porownaniu do innych nie mam nic przeciwko wpisow uzytkownikow z innych miast. Ale k..u.. spuszczac sie w watku GKSu nad zdolnosciami Pitrusia to juz przesada.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 26-11-2013 o 08:14

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    voodie (26-11-2013)

  9. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Wybacz, ale do wytrysku nad wirtuozerią jego krajana Leosia jakoś ciężko dojść, chociaż niewykluczone, że punktowo dużej różnicy nie będzie, bo w naszej lidze technika jazdy odgrywa drugorzędną rolę. Wpadłem nierozważnie z głównej, nie obwąchawszy uprzednio lokalnych murków i drzewek, więc jak komuś razi uczucia moja subiektywna opinia, niech Admin przeniesie posta do wątku Peter Kildemand - przyszły mistrz świata.

    Tak na marginesie, przy tej corocznej karuzeli transferowej, może za rok czy dwa, będzie można te posty przywrócić
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  10. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Wybacz, ale do wytrysku nad wirtuozerią jego krajana Leosia jakoś ciężko dojść, chociaż niewykluczone, że punktowo dużej różnicy nie będzie, bo w naszej lidze technika jazdy odgrywa drugorzędną rolę. Wpadłem nierozważnie z głównej, nie obwąchawszy uprzednio lokalnych murków i drzewek, więc jak komuś razi uczucia moja subiektywna opinia, niech Admin przeniesie posta do wątku Peter Kildemand - przyszły mistrz świata.

    Tak na marginesie, przy tej corocznej karuzeli transferowej, może za rok czy dwa, będzie można te posty przywrócić
    sluchaj polewaczka. Ja jestem czlwoeikiem tolerancyjnym. W naszym watku to od czasu do czasu nie takie proste. Szczegolnie jezeli piszemy o polityce.
    Ja nawet lubie jak ktos z innego miasta na nasz temat cos napisze, wysmieje nasz sklad, porowna zawodnikow itede itepe.

    Ale pisac w watku Wybrzeza o Wlokniarzu to juz przesada.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 26-11-2013 o 12:59

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    BLACK_ASSASSIN (27-11-2013), MaciekGKS (26-11-2013), MrBiedrona (26-11-2013), voodie (26-11-2013)

  12. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Gksiak nie widzisz, że forumowicz ma coś do powiedzenia? Ktoś w naszym wątku nie ma racji! Nie trolluj! Czytaj!
    Poza tym w naszym wątku od pewnego czasu dominują nurty narodowościowo-faszyzujące. W związku z tym mówienie tu o tolerancji może zostać źle odebrane/zrozumiane...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 26-11-2013 o 16:31
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  13. Powrót do góry    #236
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Jeśli wzmianka o faszystach dotyczy Stowarzyszenia lub jego członków to kieruję sprawę do sądu...

  14. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jakiego? Powszechnego? Partyjnego? Czy koleżeńskiego? Wróble ćwierkają, że w Stowarzyszeniu powstał radykalny nurt, który chce zrobić skok na kasę (3 zł) a w niedalekiej perspektywie przejąć władzę.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  15. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ostatecznego.

    Jak dostaniesz wezwanie/nakaz zapłaty to się dowiesz. Chyba, że przeprosisz.

    Nie ma na świecie prostszych rzeczy niż przejęcie władzy w Stowarzyszeniu. Trzeba się tylko zgłosić i poprosić o nią.

  16. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Dziwi mnie zainteresowanie Walaskiem. Klopoty z kregoslupem moga zakonczyc sezon 2014 w pierwszym uslizgu/ upadku w sezonie. Ryzykowane i to bardzo.

  17. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    sluchaj polewaczka. Ja jestem czlwoeikiem tolerancyjnym. W naszym watku to od czasu do czasu nie takie proste. Szczegolnie jezeli piszemy o polityce.
    Ja nawet lubie jak ktos z innego miasta na nasz temat cos napisze, wysmieje nasz sklad, porowna zawodnikow itede itepe.

    Ale pisac w watku Wybrzeza o Wlokniarzu to juz przesada.
    Rozumiem, że pisanie o polityce na forum sportowym nie uchodzi za off-top, ale już parę zdań o zawodniku który w ostatnim czasie pokręcił chyba więcej kółek w Gdańsku niż Częstochowie - jak najbardziej. Człowiek uczy się całe życie.

    Dla mnie zwyczajnie żużel nie kończy się za rogatkami miasta, z którego pochodzę. I bynajmniej nie jest to Częstochowa. Ja nawet powinienem bardziej alergicznie reagować na słowo Włokniarz, niż kibice z Wybrzeża. Ale mam do tego dystans, bo żużel nie jest dla mnie dodatkiem do kożucha o kolorze jakichś tam barw klubowych, które zresztą dla przeważającej ilości głównych aktorów tej zabawy znaczą mniej niż kolejne zera dopisywane co roku na kontrakcie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  18. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Rozumiem, że pisanie o polityce na forum sportowym nie uchodzi za off-top, ale już parę zdań o zawodniku który w ostatnim czasie pokręcił chyba więcej kółek w Gdańsku niż Częstochowie - jak najbardziej. Człowiek uczy się całe życie.

    Dla mnie zwyczajnie żużel nie kończy się za rogatkami miasta, z którego pochodzę. I bynajmniej nie jest to Częstochowa. Ja nawet powinienem bardziej alergicznie reagować na słowo Włokniarz, niż kibice z Wybrzeża. Ale mam do tego dystans, bo żużel nie jest dla mnie dodatkiem do kożucha o kolorze jakichś tam barw klubowych, które zresztą dla przeważającej ilości głównych aktorów tej zabawy znaczą mniej niż kolejne zera dopisywane co roku na kontrakcie.

    polewaczka.
    Najkrocej jak potrafie.
    Tez moge wejsc w watek Wlokniarza i "sobie a muzom" rozwazac
    czy np.Artur Mroczka lub Renat Gafurow byl/jest/bedzie Indywidualnym Mistrzem Swiata.
    Czy byc moze bedzie istotnym wzmocnieniem dla Wybrzeza...
    (lub tez nie)
    Nie wiem, moze znajda sie chetni do polemik w tym watku...
    (oczywiscie, nie uzurpuje sobie prawa reprezentowania
    gdanskiego czy tam czestochowskiego "oddzialu" SB)
    Byc moze takich znajdziesz , choc nie sadze...
    Mam nadzieje, ze kolega "zrozumial aluzje"
    pozdr.
    v.
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 26-11-2013 o 19:58

  19. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Rozumiem, że pisanie o polityce na forum sportowym nie uchodzi za off-top, ale już parę zdań o zawodniku który w ostatnim czasie pokręcił chyba więcej kółek w Gdańsku niż Częstochowie - jak najbardziej. Człowiek uczy się całe życie.

    Dla mnie zwyczajnie żużel nie kończy się za rogatkami miasta, z którego pochodzę. I bynajmniej nie jest to Częstochowa. Ja nawet powinienem bardziej alergicznie reagować na słowo Włokniarz, niż kibice z Wybrzeża. Ale mam do tego dystans, bo żużel nie jest dla mnie dodatkiem do kożucha o kolorze jakichś tam barw klubowych, które zresztą dla przeważającej ilości głównych aktorów tej zabawy znaczą mniej niż kolejne zera dopisywane co roku na kontrakcie.
    Waldek opisal co i jak. Ty sobie pisac mozesz co chcesz. Tylko we wlasciwym watku.

    A tak na serio.

    Dla nas zuzel to jak skarpeta do buta. Potrzebujemy go by nie zlapac grzyba.

    kuzwa. genialne. ile wypilem?

  20. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    Waldek opisal co i jak. Ty sobie pisac mozesz co chcesz. Tylko we wlasciwym watku.

    A tak na serio.

    Dla nas zuzel to jak skarpeta do buta. Potrzebujemy go by nie zlapac grzyba.

    kuzwa. genialne. ile wypilem?

    quzwa, quzwa
    Ty tu gksiak lepiej kup sobie w koncu bilet do stolicy walca

    Cytat z "Barfly":
    ..................
    "Nie pic to kazdy potrafi, umiec wypic to jest prawdziwa sztuka"
    (czy "cus" w tym rodzaju")
    pozdr.
    v.

  21. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Ok. Tylko po co robić z igły widły. Napisałem przecież, że trafiłem przypadkiem z głównej na hasło Kildemand, czy ja rozpocząłem debatę na jego temat? Jest sezon transferowy i różnie bywają zawodnicy przymierzani. Gdybym nie wspomniał słowem o Włókniarzu, na które komuś tam w kieszeni otwiera się scyzoryk, pewnie mógłbym sobie pleść ze dwie strony. Tak jak o, powiedzmy, Darcy Wardzie, byle tylko nie przypomnieć w jakim to okrytym hańbą klubie aktualnie jeździ.

    Peter pasuje do Włókniarza, taka moja była opinia i nie miałem zamiaru dalej drążyć tematu. Zrobiła się afera jak na sezon ogórkowy przystało.

    Pozdrawiam
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  22. Powrót do góry    #245
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Tak naprawdę to była inicjacja na członka Stowarzyszenia. Gdybyś przed zabraniem głosu w temacie przeczytał go od początku- jak należy robić na forum- wiedziałbyś że nie gadamy tu o żużlu.

    Forum sportowe to jest tylko z nazwy.

    A że się denerwujesz teraz jak panienka przed okresem to nie nadajesz się na CZŁONKA.


  23. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A więc to zwykły ch... Szkoda, widziałem w nim potencjał. W końcu czyta/słucha Michalkiewicza. Czasami mam wątpliwości, czy aby nasze warunki nie są zbyt restrykcyjne. To nie służy rozwojowi organizacji. Chociaż z drugiej strony elitarność także ma swoje plusy.

    Z bzdur warto odnotować, że Okoń blisko Grudziądza. Plus taki, że z nim czy bez niego i tak spadniemy, więc decyzja zawodnika jest akluczowa.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #247
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Siedzę przy drzwiach i zdezorientowało mnie. Też nerwus i do tego liberał. Zgłaszam akces na... czynnego uczestnika Stowarzyszenia. Członka już mam

  25. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    A więc to zwykły ch... Szkoda, widziałem w nim potencjał. .
    nie kazdy ch... ma potencjal na czlonka.

  26. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Tak naprawdę to była inicjacja na członka Stowarzyszenia. Gdybyś przed zabraniem głosu w temacie przeczytał go od początku- jak należy robić na forum- wiedziałbyś że nie gadamy tu o żużlu.

    Forum sportowe to jest tylko z nazwy.

    A że się denerwujesz teraz jak panienka przed okresem to nie nadajesz się na CZŁONKA.

    Szkoda to żadna, mam awersję do wszelkich stowarzyszeń i rola pospolitego ch... w tzw. społeczeństwie mnie zupełnie satysfakcjonuje. Bo na tych zebraniach nieraz się siedzi, czasem położy, lecz niekoniecznie członka włoży. Zresztą ruch gender wszystko wyrówna. Nawet Stasiu Wam nie pomoże.

    Prawdę mówiąc nie czytałem całego forum, ale chciałem powiedzieć parę słów na jego temat, panowie tutaj chyba dość, przepraszam członkowie, mylnie interpretują treść tego co czytali. Bo jeżeli ktoś tutaj w tej chwili, w konkretnych bardzo okolicznościach pisze, że nie jest to forum sportowe i w czasach kiedy dookoła od celów jest aż gęsto uprawia pogadanki polityczne pod przykryciem skarpet i szala klubowego to on tego nie pisze na trzeźwo.

    Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... forum proszę członka... I wychodzę...
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 27-11-2013 o 00:09
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Dziwi mnie zainteresowanie Walaskiem. Klopoty z kregoslupem moga zakonczyc sezon 2014 w pierwszym uslizgu/ upadku w sezonie. Ryzykowane i to bardzo.
    Jesteście dla nas niedoścignionym wzorem w tym zakresie.

    Jak dostaniesz wezwanie/nakaz zapłaty to się dowiesz. Chyba, że przeprosisz.
    Kogo?
    Dla mnie zwyczajnie żużel nie kończy się za rogatkami miasta, z którego pochodzę. I bynajmniej nie jest to Częstochowa. Ja nawet powinienem bardziej alergicznie reagować na słowo Włokniarz, niż kibice z Wybrzeża. Ale mam do tego dystans, bo żużel nie jest dla mnie dodatkiem do kożucha o kolorze jakichś tam barw klubowych, które zresztą dla przeważającej ilości głównych aktorów tej zabawy znaczą mniej niż kolejne zera dopisywane co roku na kontrakcie.
    Trzeba było tak od razu. Nie wiedzieliśmy, że taki spoko ziom jesteś! Nie było tematu!

    A więc to zwykły ch... Szkoda, widziałem w nim potencjał.
    Musicie jakąś gradację ch...w zrobić. W przeciwnym razie niejasne kryteria wprowadzania członka mogą postawić Was w złym świetle. Mam na myśli zwłaszcza posądzenie o korupcję w procesie rekrutacyjnym.

    Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... forum proszę członka... I wychodzę...
    Twój avatar jest dobry. Myślę, że masz szansę zostać wciągniętym na członka. Złóż CV i list motywacyjny. Chłopaki rozpatrzą.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 27-11-2013 o 00:41
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  28. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Twój avatar jest dobry. Myślę, że masz szansę zostać wciągniętym na członka. Złóż CV i list motywacyjny. Chłopaki rozpatrzą.
    Chłopaki to są w agencjach towarzyskich. My jesteśmy członkami Gdańsk Kibiców Wybrzeże Stowarzyszenie. Nie byle chu*ki.
    Szczerze mówiąc ja się Wam Melas dziwię. Działacie wyraźnie na swoją niekorzyść. I jak już chciałby człowiek wykorzystać te swoje koneksje, żeby jednak przyjąć ich w poczet członków, to Wy piszecie takie rzeczy, no, skandalicznie niekorzystne dla sprawy. Wytrącacie przyjaciołom argumenty. A rada patrzy i rada widzi. Wszystko! Tak że potem nie ma miłości. Nie ma.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 27-11-2013 o 01:25
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Szczerze mówiąc widziałem Was w nieco innym świetle. Myślałem, że jesteście poważnymi ch....i. A Wy zwykłe członki jesteście...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  30. Powrót do góry    #253
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Sytuacja napięta jak plandeka na żuku.

    Chyba dzisiaj widziałem THJ.
    Ktoś jest w stanie coś potwierdzić ?
    PROWOKATOR.... !!!

  31. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wróble doniosły, że swój box opróżnił. Mam nadzieję, że to tylko porządki przed zimą...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Tomasz będzie robił remont. Tynkowanie i malowanie ścian, docieplanie podłogi, uszczelnianie okien, wymiana elektryki. Dziwne jakby chciał to zrobić z pełnym boksem. Tomasz nigdzie się nie rusza! A nawet gdyby... Jest i dobra wiadomość - z nim czy bez niego i tak spadniemy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wy jako Stowarzyszenie ch...w naczelnych?

    Poza tym spada Leszno bo tam jest Pedersen!
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 27-11-2013 o 17:12
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  34. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Siedzę przy drzwiach i zdezorientowało mnie. Też nerwus i do tego liberał. Zgłaszam akces na... czynnego uczestnika Stowarzyszenia. Członka już mam
    Jak już pisałem 15 razy jesteśmy poważną organizacją. Złożyliśmy wniosek zgłoszeniowy i działamy oficjalnie. Na tym powaga się kończy.

    Ewidencje prowadzimy jednak imiennie, więc musisz któremuś z Ojców Założycieli (gksiak, Maciek lub ja) podać swoją godność.

    A potem urzędy i honory stoją otworem.
    ****************************

    Jednego takiego co kiedyś pisał na forum pod imieniem i nazwiskiem, a teraz kryje się za nickiem jak za gepardzią maską (kiedyś taka bajka była- tygrysia maska)będziemy pozywać za nazywanie nas(jednego z nas) faszystą. Z uzyskanej sumy odszkodowawczej dofinansujemy dział cateringu.

    Nieładnie kolego Melas, chcieliśmy przejąć władzę w Kolejarzu Opole i zrobić Cię Wielkim Imperatorem Startu. Ale kolega nie chce po dobroci współpracować. Chyba wyślemy nasze bojówki. Kiedyś nazywali ich cichociemnymi, dziś tacy nicponie bredzą coś o faszystach.

  35. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Idzie kto jutro do Multikina? Przydałaby się jakaś relacja. Na media nie liczę. Media kłamio.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Chyba wyślemy nasze bojówki.
    Świetnie. Poproszę rozmiar W32 L34.

    Idzie kto jutro do Multikina? Przydałaby się jakaś relacja. Na media nie liczę. Media kłamio.
    Skorzystaj z niezależnych! PiSowskich!

    Artur ja w tym roku ulepiłem bałwana i zdążył się już roztopić. A Ty????
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 28-11-2013 o 11:35
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  37. Powrót do góry    #260
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Idzie kto jutro do Multikina? Przydałaby się jakaś relacja. Na media nie liczę. Media kłamio.
    A po co Ci relacja z propagandowej szopki, zaaranżowanej ad hoc żeby zatkać gębę marudzącym fanom?

    Dług jest makabryczny. THJ ma zaległości rzędu 300 000. Ponoć parę dni temu zwinął się z boksu deinstalując nawet plakaty. Nie ma szans na spłatę należności wobec instytucji państwowych, a termin jest do dziś.W zeszłym sezonie dorobiono zaległości na 1,5 mln. Żyć nie umierać.

  38. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez mikowhy Zobacz posta
    Żyć nie umierać.
    Nie umierać, jeno kredyt brać! A państwo nie zając, pożyczać tyż umie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  39. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Co to znaczy "dorobiono zaległości na 1,5 mln zł"? Bo "dorobiono" wg. mnie znaczy, że do wcześniejszego ok. miliona złotych doszedł nowy dług w wysokości 1,5 mln zł, a więc w sumie/razem/łącznie dług wynosi ok. 2,5 mln zł. Oczywiście ta kwota jest oderwana od rzeczywistości i po prostu nieprawdziwa. Zgodnie z informacjami szerzonymi przez klub, i inne osoby mniej lub bardziej przychylne obecnemu zarządowi, dług wynosi 1,4 mln zł. Jeśli więc dług wobec zawodnika, który zdobył 117 punktów i 14 bonusów wynosi 300 tys. zł to nie mówimy o jakiejś niewiarygodnej kwocie.

    Marketing z definicji sprowadza się między innymi do siania propagandy. Nie jest to nic niezwykłego, skandalicznego i godnego potępienia. Lepiej więc, że robi się takie rzeczy niż jakby olewano kibiców i nie robiono nic w kierunku zdobycia ich przychylności, zaufania w tak trudnych czasach, dania im szansy do zadania pytania na forum publicznych - oczy w oczy prezesa. Swoją drogą dobrze wiedzieć, że my, forumowicze, cieszymy się tak wielkim szacunkiem, że specjalnie z myślą o nas robi się takie eventy. Gratuluję samemu sobie, a i samemu sobie dziękuje za te gratulacje skromnie udając, że to przecież nasz wspólny sukces.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Jak się przejmuje klub z długiem to na poziomie budżetowania planuje się go tak żeby go spłacić w okresie rocznym lub dłuższym. Inaczej zarządzanie jest złe i śmiało można mówić, że Terlecki zrobił 1.5mln.


    Wiedział co dostaje, skoro miał 4.5 do wydania to powinien zbudować skład i wydać za 3.5, skoro był milion długu.


    A z tego co zaobrserowałem to wszystkie sprawy prawne prowadzone są tragicznie, zamiata się zobowiązania pod dywan, a potem one wychodzą powiększone o odsetki.

    To jest sztuka narobić takiego długu, a jednocześnie nic nie wygrać i nie zakontraktować nikogo naprawdę dobrego.

  41. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Żeby była jasność: ja nie bronię RT. Przecież w Podsumowaniu niesportowym 2013, opublikowanym na wybrzeze.gda.pl, a podpisanym przez SKWG, jest mowa o tym, że zawodnicy zostali przepłaceni, kadra pracownicza została przepłacona i nawet przy milionowym długu to przy finalnym budżecie można było całość spłacić. I nawet jeśli RT został wprowadzony w błąd przed konkursem co do wielkości długu to mimo wszystko, skoro podjął się prowadzenia klubu/spółki, powinien go zmniejszyć a nie zwiększyć. Nawet jakby zmniejszył go o 100 tys. zł to byłby jakiś tam wynik finansowy i sygnał, że zmierza to w miarę dobrym kierunku. Ale nie! Dług został dodatkowo powiększony o kolejnych 0,4-0,5 mln zł, co obiektywnie należy ocenić jako porażkę organizacyjną. Tym niemniej mówienie, że "Terlecki zrobił 1,5 mln zł długu" to jest głupi żart. Bez urazy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Zgodnie z informacjami szerzonymi przez klub, i inne osoby mniej lub bardziej przychylne obecnemu zarządowi, dług wynosi 1,4 mln zł.
    Niewiele informacji podawanych przez Terleckiego się sprawdziło. Więc i w tym wypadku nie ma podstaw brać tej kwoty za dobra monetę. Informacja ta jest tak samo wiarygodna, jak wysokość długu rzekomo odziedziczonego po Polnym. Był audyt sezonu 2012? Nie? Więc nie ma tematu. Inną ciekawą kwestią jest nasz sponsoring tytularny. Na mieście huczy od plotek, że to nie był wkład, lecz zwykła pożyczka.

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    w Podsumowaniu niesportowym 2013, opublikowanym na wybrzeze.gda.pl, a podpisanym przez SKWG, jest mowa
    Nie mogę się nadziwić, że SKWG ma jeszcze czelność zabierać głos publicznie na te tematy. Przyprowadzili Terleckiego za rączkę na konkurs, wsadzili dwóch niedouczonych nierobów na ciepłe posadki i przez cały rok byli cali w skowronkach.

  43. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Co to znaczy "dorobiono zaległości na 1,5 mln zł"? Bo "dorobiono" wg. mnie znaczy, że do wcześniejszego ok. miliona złotych doszedł nowy dług w wysokości 1,5 mln zł, a więc w sumie/razem/łącznie dług wynosi ok. 2,5 mln zł. Oczywiście ta kwota jest oderwana od rzeczywistości i po prostu nieprawdziwa. Zgodnie z informacjami szerzonymi przez klub, i inne osoby mniej lub bardziej przychylne obecnemu zarządowi, dług wynosi 1,4 mln zł. Jeśli więc dług wobec zawodnika, który zdobył 117 punktów i 14 bonusów wynosi 300 tys. zł to nie mówimy o jakiejś niewiarygodnej kwocie.

    Marketing z definicji sprowadza się między innymi do siania propagandy. Nie jest to nic niezwykłego, skandalicznego i godnego potępienia. Lepiej więc, że robi się takie rzeczy niż jakby olewano kibiców i nie robiono nic w kierunku zdobycia ich przychylności, zaufania w tak trudnych czasach, dania im szansy do zadania pytania na forum publicznych - oczy w oczy prezesa. Swoją drogą dobrze wiedzieć, że my, forumowicze, cieszymy się tak wielkim szacunkiem, że specjalnie z myślą o nas robi się takie eventy. Gratuluję samemu sobie, a i samemu sobie dziękuje za te gratulacje skromnie udając, że to przecież nasz wspólny sukces.
    Skąd czerpiesz informacje na temat ksiąg klubu? Siedzisz tam z herbatą w szklance i śledzisz na bieżąco?

    Swoją droga Maćku jestem pełen podziwu dla Twego nieustannego entuzjazmu dla nowego prezesa, klubu i żużla w ogóle. Po takim zawodzie jak ten ze strony prezesa Terleckiego ja przynajmniej bym się nieco uciszył na forum. Albo kompletnie nie masz co robić albo lubisz dawać się dymać bez nawilżacza.

  44. Powrót do góry    #267
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Maciek jest ojcem chrzestnym "awansu społecznego" Terleckich i pozostałych nierobów, więc przynajmniej słowem jest wierny do samego końca. "Swojego lub jej".

  45. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Nie było audytu? No popatrz pan jaka rewelacja!

    mikowhy,
    Na szczęście Ty masz informacje z pierwszej ręki od księgowości: dług 2,5 mln! Fantastycznie.

    Nie bardzo rozumiem czemu miałbym stracić entuzjazm do sportu żużlowego jako takiego. Terleccy Terleckimi a żużel żużlem. W przeszłości miałem już wielokrotnie gorsze powody do odkochania się od żużla. I jakoś mi nie przeszło. Wyrok zapadł! Miłość aż po życia kres.
    Swoją drogą to szalenie ciekawe jak wraz z tow. kwidzinem próbujecie wmówić mi poparcie dla obecnego zarządu, choć nic takiego miejsca nie ma. Cieszy za to, że po kilku miesiącach postanowiłeś jednak do nas wrócić jako aktywny forumowicz. Choć już styl nieco żenujący. Powroty bywają trudne...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #269
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    [QUOTE=MaciekGKS;1563974
    Nie bardzo rozumiem czemu miałbym stracić entuzjazm do sportu żużlowego jako takiego. .[/QUOTE]

    Stracisz jak ja po takich formelach polnych teraz terleckich

    jeszcze kilka lat i wspomnisz moje słowa....
    GKS THE BEST

  47. Powrót do góry    #270
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    Stracisz jak ja po takich formelach polnych teraz terleckich

    jeszcze kilka lat i wspomnisz moje słowa....
    hihihi
    Jednak pozostal "sentyment" do Mr.Presidenta alias Majoneza

    pozdr.
    v.
    ps do MackaGKS i kwidzina .Dajcie juz sobie "pokoj" z tymi "ideologiczno-obyczajowymi"
    dogryzaniami.Dla mnie osobiscie Wasze polityczne "zapatrywania"sa znane, jednak nie maja
    dla mnie ZADNEGO prakt. znaczenia.A przynajmniej na gdanskim forum NASZEGO Wybrzeza.
    lepiej juz napiszcie cos w tym temacie
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40...kim-multikinie

Strona 6 z 39 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •