Strona 33 z 39 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Hmmm... Moze np Ty, zestawiajac ich w jednym zdaniu? Opinie na temat A.M. sa niejednoznaczne, a ew. krytyka jest prosta do obalenia poprzez wymienienie obiektywnych faktow dotyczacych klubow...
    itepe itede...
    Czego one teraz w tych szkołach uczo...znaczy tez jesteś zwolennikiem pana Mandziary jak i byłeś pana Terleckiego...i nie pisz mi tylko, ze tez ich porównuje...twoja polonistka pali sie ze wstydu...

  2. Powrót do góry    #1442
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem Mandziary z prostego powodu. On nie jest podmiotem w tej dyskusji. Jest to wysoko postawiony pracownik klubu, który został wyznaczony przez grupę właścicieli, którzy uznali, że widocznie Adam Mandziara nadaje się do realizacji ich wizji klubu Lechia Gdańsk. Ew. dyskusja na temat bycia zwolennikiem lub przeciwnikiem obecnej sytuacji w klubie może odnosić się tylko i wyłącznie do grupy właścicieli z Wernze na czele. Uprzedzając kolejne pytanie: nie ma powodu żeby być przeciwnikami tej grupy. Popełnili pewne błędy, ale widać też, że z upływem czasu korygują kurs. Problem wydaje mi się, że wynika z tego, że wielu uwierzyło, że Lechia będzie wielka jak za dotknięciem różdżki. A to (nie)stety w sporcie jakim jest nożna tak nie działa o czym przekonali się o wiele bogatsi i mądrzejsi niż kibice i działacze dzisiejszej Lechii.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1443
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Pragniemy podkreślić, że Stowarzyszenie GKŻ Wybrzeże ma formułę otwartą, jest ono ciałem demokratycznym i każda osoba, która interesuje się tą dyscypliną sportu, może wziąć udział w jego pracach. Co więcej, chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współpracy, bo pomoc bez wątpienia nam się przyda.
    Maciek, wciąż masz szansę zostać dyrektorem.

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Co więcej, chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współpracy, bo pomoc bez wątpienia nam się przyda.
    Skarbnikowi z pewnością, pomoc psychologa...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Maciek, wciąż masz szansę zostać dyrektorem.
    Nigdy nie bylo moja ambicja zostac dyrektorem. Jak chcesz to sam sprobuj. Np moglbys przyprowadzic do klubu etos milicyjnosci. Moze to jest wlasnie ten brakujacy pierwiastek? Jeden Senger, zreszta nawet nie pracownik klubu, to widocznie za malo.
    Jakbys nie mogl na strychu znalezc swojej gumowej palki to sprobuj w ECS w dziale z rekwizytami. Z braku laku jakis dildo moze tez styknie.

  6. Powrót do góry    #1446
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Ambicją może i nie było...

  7. Powrót do góry    #1447
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Już nawet na SB zostaliśmy zdegradowani do drugiej ligi.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1448
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    I to na wyrost...nas nie ma nawet w lidze dla amatorów...

  9. Powrót do góry    #1449
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Edyta-
    Celnie mówisz Markus.
    Nie daje mi spokoju casus Zdunka. Mianowicie-dlaczego upiera się, by trwać w długach? Roczna kwarantanna zdejmuje to odium.
    Czy tak obawia się utraty wizerunku? I tak go diabli wzięli.
    Czy ewentualne roszczenia wobec osób funkcyjnych w klubie, żużlowców, ZUS-u itp., byt młodzieży w Stowarzyszeniu? Jest jednak właścicielem Stowarzyszenia i akcji klubu.
    Dziwna niemoc decyzyjna w wybraniu Terleckiego, tolerowaniu jego mitomańskich szachrajstw. Nie mogę tego zrozumieć. Jakieś skamlenie o dopuszczenie klubiku z takim garbem długów do jazdy w 3-ciej lidze juniorami?
    Ostatnio edytowane przez Jap ; 06-11-2014 o 19:37

  10. Powrót do góry    #1450
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jap,
    Nie wiem czy tutaj jako w de facto biznesie ze sporymi pieniędzmi w tle można mówić o sentymentach, ale z pewnością dla zarządu każdej firmy priorytetem powinno być jej ratowanie, tj. walka o dobre imię firmy, uczciwość wobec byłych i obecnych podwładnych (zawodnicy i pracownicy klubowi wobec których istnieją duże zaległości), kontrahentów itd. Skoro podjęto rękawice to widocznie widzą w tym jakiś cel i przede wszystkim możliwość powodzenia misji ratowania. Tak to można ocenić z przymrużonym i całkiem łaskawym okiem. Gdyby chcieć zagłębić się nieco bardziej to mimo wszystko trudno jest doszukiwać się ukrytych interesów osobistych T. Zdunka. Chyba, że np. stan prawny nie jest tak jednoznaczny jak to się próbuje mówić i "pozbycie się długów" za pomocą "nożyczek" nie jest takie proste/w ogóle możliwe. Tutaj przydałaby się opinia fachowca. Szkoda, że Lu-kash już tutaj nie zagląda(?), bo wydaje się odpowiednią osobą do zaprezentowania stanu faktycznego w danej materii. Paradoksalnie najgorszą decyzją Zdunka wydaje się w dniu dzisiejszym pozwolenie Terleckiemu na odejście z funkcji Prezesa Zarządu GKS Wybrzeże SA, z "klubu".
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1451
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Witam chciałem sie zameldować w 2 lidze ... mam nadzieje ,że w niej nie pojedziemy innym składem jak juniorami . Won dusigroszom złotówom kuternogom ,jednorocznym IMP, Nie dla : __>Polnych ,Terleckich, Zdunków, Adamowiczów, Olechnowiczów i innym prawie przyjaznych tej dyscyplinie

  12. Powrót do góry    #1452
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sztucer, czuje sie pominiety.

  13. Powrót do góry    #1453
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    to Sztucer, MaciekGKS-
    Odnoszę wrażenie, że idziesz trochę obok.
    Priorytetem jest nie działanie na szkodę w tej chwili. O żadnym ratowaniu bankruta bez licencji nie może być już mowy. Karencja jest doskonałą możliwością pozbycia się spółki. Stowarzyszenie zostaje z czystą kartą. I tu w swoim chciejstwie raczej się nie mylę, ale kto z nas zna te umowy?
    Zapętlenie się Zdunka z tymi czerwonymi gaciami jest zadziwiające. Tego nie można poskładać rozumem.

    W tej chwili decydujący głos otrzymało miasto, nie Zdunek. Jeżeli Adamowicz zamiesza z Polnym, to PZM napluje sobie na gębę i swoje regulaminy i ogłosi casting na " dziką kartę " dla wszystkich klubów w Polsce na udział w 3-ciej lidze. Nazwie to walką o dobro żużla i Ojczyzny naszej. Albo amnestią ku chwale Witka i okolic. I od nowa Polska Ludowa. Cze-wa i Gdańsk zachowane. Trąbimy sukces
    Tylko gość, który jest cenny - wyłożył pieniądze i serce na stół zostanie szefem szkółki, gracowym mini toru. Z obliczem oszusta. Nowy twór poprowadzi jakiś miejski pajacyk. A tego bym nie chciał dla klubu. Tylko nie to !

  14. Powrót do góry    #1454
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Witam chciałem sie zameldować w 2 lidze
    Proponuję wątek wrzucić do poznańskiego worka. Wybrzeża już nie ma.

  15. Powrót do góry    #1455
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nie daje mi spokoju casus Zdunka. Mianowicie-dlaczego upiera się, by trwać w długach? Roczna kwarantanna zdejmuje to odium.
    Czy tak obawia się utraty wizerunku? I tak go diabli wzięli.
    Może dlatego, żeby się inny podmiot nie pojawił w miejsce Stowarzyszenia w przypadku rocznej karencji? Jak to mówią życie nie znosi pustki...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  16. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Może dlatego, żeby się inny podmiot nie pojawił w miejsce Stowarzyszenia w przypadku rocznej karencji? Jak to mówią życie nie znosi pustki...
    A teraz nie może się pojawić? Jeśli będzie karencja to dla całego miasta/stadionu więc to akurat żadna różnica.

    Jap,
    Może jednak wierzą, że da się to jeszcze jakoś uratować nie zostawiając na lodzie paru osób, które zasłużyły na coś więcej niż poklepanie po plecach przez czerwone spodnie?

    PS. Nie znam sondaży gdańskich, ale czy sukces Budynia jest taki pewny? Do mnie jakoś nie dotarła jego "kampania". Może był zajęty liczeniem mieszkań...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1457
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Z pewnością. Trojanowski już pieje, gdacze i kwacze. Jakąś pacynkę ma gotową na stolec. Wtedy uderzy w trąby jerychońskie, koszulę na piersi rozedrze i rzuci się dla ratowania... wizerunku Urzędu Miasta kolebki.

    kwidzyn-
    Był temat męskiego atutu dość długo. Temat dupencji zdecydowanie lepszy. Damy radę Poznańskiego wora?-nie znam. Podolski złodziej go niósł?

  18. Powrót do góry    #1458
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A teraz nie może się pojawić? Jeśli będzie karencja to dla całego miasta/stadionu więc to akurat żadna różnica.
    I w jaki sposób przejmie zadłużenie spółki akcyjnej? Przecież to jest warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach LŻ2015.

    Ja też jestem zdania, że należy położyć laskę i dać sobie spokój na rok. Ale jeżeli ktoś jednak podejmuje się przejęcia długów i spłaty zobowiązań i rzeczywiście robi to dlatego, żeby być fair wobec zawodników a nie w celu utrzymania ośrodka żużlowego we własnych rekach to chapeau bas!!!

    Słyszeliście o ostatnim dowcipie dotyczącym konkursu ofert na Dziką Kartę do startu w Elipie? Podobno w kryteriach przyznania dzikusa brakowało jeszcze tylko warunku, że ośrodek starający się o dziką kartę musi mieć cmentarz położony nie dalej niż 100 metrów od toru żużlowego!
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 07-11-2014 o 16:58
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    voodie (07-11-2014)

  20. Powrót do góry    #1459
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    I w jaki sposób przejmie zadłużenie spółki akcyjnej? Przecież to jest warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach LŻ2015.

    Ja też jestem zdania, że należy położyć laskę i dać sobie spokój na rok. Ale jeżeli ktoś jednak podejmuje się przejęcia długów i spłaty zobowiązań i rzeczywiście robi to dlatego, żeby być fair wobec zawodników a nie w celu utrzymania ośrodka żużlowego we własnych rekach to chapeau bas!!!

    Słyszeliście o ostatnim dowcipie dotyczącym konkursu ofert na Dziką Kartę do startu w Elipie? Podobno w kryteriach przyznania dzikusa brakowało jeszcze tylko warunku, że ośrodek starający się o dziką kartę musi mieć cmentarz położony nie dalej niż 100 metrów od toru żużlowego!
    Na wątku Cze-wy na identyczne pytanie zaproponowałem, że przez porozumienie. Zagotowali się Uratowałem tylko życie.
    P. M. Półtorak nie popuści " bandzie sześciorga ". Tego jestem pewien. Ósmą drużynę będą szukać po lasach.

  21. Powrót do góry    #1460
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jap napisał:
    P. M. Półtorak nie popuści " bandzie sześciorga ". Tego jestem pewien. Ósmą drużynę będą szukać po lasach.
    Jeśli Marta się postawi to mamy:
    1. Gorzów (utrzymany skład na kredyt)
    2. KS Toruń (średni skład do powrotu Warda)
    3. ZG (średni skład do powrotu Dudka)
    4. Leszno (planują jedno wzmocnienie)
    5. Wrocław średni skład (planują jedno wzmocnienie)
    6. UT (oszczędnościowy skład)
    7. Rzeszów (oszczędnościowy skład)
    8. Grudziądz (oszczędnościowy skład)

    Odpływ dużych sponsorów raczej pewny, TV i powolna agonia. Marta może ich rzeczywiście zaszachować.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-11-2014 o 01:30
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #1461
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Półtorakowej chodzi o decyzję ws. Okoniewskiego?

    blacktop,
    Bez urazy, ale to co piszesz mnie osobiście śmieszy. Jakie znowu warianty oszczędnościowe?! To jest żużel. Jest xx zawodników. Dla nich alternatywą dla jeżdżenia w Ekstralidze jest niejeżdżenie nigdzie. To nie jest piłka nożna, że w razie gorszej kondycji finansowej w danej lidze zawodnicy emigrują do innych krajów licząc na podobne/bardziej stabilne finanse. Jak 1-2 niezłe nazwiska zejdą do 1 ligi to nikt nawet nie odczuje tego.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 08-11-2014 o 06:32
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1462
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Po przeniesieniu Włókniarza tam gdzie jego miejsce w Ekstralidze wszystko będzie średnie

  24. Powrót do góry    #1463
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Po przeniesieniu Włókniarza tam gdzie jego miejsce w Ekstralidze wszystko będzie średnie
    Będzie jeden świetny klub tylko jeszcze nie wiadomo jak się będzie nazywał ale jego kibicom tu obojętne bo nie mają honoru i tradycji. Ten klub rozniesie wszystkich Gomółą, Miedziokiem (chyba że się wykopyrtnie) i Pijokiem.

    Przylazłeś na gdański wątek żeby tu jakieś podpierdułki uprawiać? To nienormalne.

    Przepraszam kibiców z Gdańska za te wpisy na ich wątku.

  25. Powrót do góry    #1464
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Półtorakowej chodzi o decyzję ws. Okoniewskiego?
    ...Wszyscy pamiętają pewnie słynny mecz naszej drużyny w Lesznie, kiedy zawodnicy podpisali oświadczenia, potwierdzające fakt, że nie wyjeżdżają na tor w obawie o swoje życie. Podpis złożył także Rafał Okoniewski. Po tym wszystkim, do Trybunału napisał oświadczenie o zupełnie innej treści...o każdego żużlowca w Rzeszowie podchodzimy z dość dużym zaufaniem. Wiedzieliśmy jednak, że zawodnik raz skłamał i poprosiliśmy o rozliczenie jego kontraktu. Zgodnie z przepisami, suma stała kontraktowa powinna być wydana na przygotowanie do meczów. Rafał Okoniewski przedstawił rozliczenie, ale nie na całą kwotę. Na liście wydatków znajdował się między innymi jego pobyt w Zakopanem, prywatne wydatki na paliwo, remonty prywatnego samochodu, ubezpieczenie i faktury na ponad 100 tysięcy złotych na remont sprzętu. Rozmawialiśmy jednak z firmą, która ten remont prowadziła. Jej właściciel twierdzi, że prowadzi firmę transportową i niczym takim się nigdy nie zajmował. Ale są kolejne podejrzenia. Coś ewidentnie z tym wszystkim jest nie tak jak powinno.
    Rafał Okoniewski zakupił silnik we wrześniu, a my rozgrywki skończyliśmy w... sierpniu. Zadaję pytanie: do jakich zawodów się przygotowywał? Na pewno nie robił tego w celu reprezentowania naszego klubu.
    To jest wierzchołek góry lodowej.
    Na czym jeździł u nas Stachyra, Chrzanowski ? Jak spuścił nas z ligi Świderski i po sądach włóczył ?
    Jak zdemolowały pozostałe kluby Eligi nasze i Cze-wy treningi punktowane ? Kto za to odpowiada ?
    Ma p. Półtorak zadrę. Kto lubi być robiony durniem i za to płacić ciężkie pieniądze ? Teraz Eliga klęczy u jej stóp.

    Postulowałem skończenie z zapłatą za podpis, z płaceniem za dojazd. To preferuje zagranicznych. Skończył z tym p. Skrzydlewski. Ma świetne wyniki za wiele mniejsze pieniądze. Mało tego. Połączył wypłaty z wynikami klubu. Można?

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    MELAS (10-11-2014)

  27. Powrót do góry    #1465
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Spojrzałem w kalendarz i...EUREKA ! Klaudii imię stoi. Klaudia Szmaj uratuje nasz klub. Bierzemy Klaudię z Z.G. W pakiecie z młodym Dudkiem. Do wiosny jako fordanser oczywiście. Oddajemy Pieszczka w barterze. W umowie zastrzegamy niepokalaność z wianuszkiem kwietnym na głowie. Mamy trzon. Wokół grono naszych młodych, urokliwych z potencjałem Strzelca na początek. Odpada nam problem z przywiązaniem do barw. Nikt nie odejdzie z konkurów. Klaudia w tv, Klaudia na trybunach, bilbordy, gale. Klaudia na motocyklu ubrana wyłącznie w czapeczkę Mikołaja. No...taką dłuższą. Następuje moda i...magia .
    Siedzibę klubu stawiamy w Pruszczu. Tor najlepiej wzorem Cze-wy przy giełdzie.
    I budzikom śmierć !

  28. Powrót do góry    #1466
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Sztucer, czuje sie pominiety.
    Maćku drogi z całą starannością dobierałem nazwiska i zakończyłem na tym co zapisałem .
    Jeżeli czujesz się pominięty ?????? (kokietujesz?) to i tak Cię nie dopiszę

  29. Powrót do góry    #1467
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Maciek napisał:
    blacktop,
    Bez urazy, ale to co piszesz mnie osobiście śmieszy. Jakie znowu warianty oszczędnościowe?! To jest żużel. Jest xx zawodników. Dla nich alternatywą dla jeżdżenia w Ekstralidze jest niejeżdżenie nigdzie.
    Maciek z całym szacunkiem, jeśli nie będzie zapewniona konkretna kasa to zawodnik nie wystartuje w polskiej Ekstralidze.
    Marta może wystartować zawodnikami typu Larsen i tym podobnymi. GKM już zakontraktował Okonia i Jelenia. Walasek otwarcie powiedział, że może wystartować na zapleczu. To jest dopiero początek.
    Miśkowiak, Gomólski, Buczkowski rozmawiają z Toruniem a do czołowych zawodników nie należą. Kilka drużyn cierpi na deficyt juniorów.
    Też nie wyobrażałem sobie, żeby podupadła liga angielska, a jednak. Wszystkie reformy i możliwe zmiany regulaminowe tam przetestowano. W Polsce też chętnie z nich korzystano.
    Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Poczekajmy, a wtedy z przyjemnością przyznam Ci rację.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 09-11-2014 o 01:04
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #1468
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    blacktop,
    I myślisz, że długo tak będą wybierali jazdę za 200 funtów zamiast 3 tysięcy złotych? No nie wydaje mi się. Oni mogą sobie protestować, obrażać się na ligę, ale koniec końców albo wrócą z podkulonym ogonem i zaczną jeździć za mniejsze stawki, albo zaczną pracować na stacjach benzynowych w swoich krajach.

    Jap,
    Pamiętam jak około 2 lata temu miałem okazję spotkać się z p. Gerardem Sikorą. On podał ciekawy pomysł. Mianowicie, że jeśli klub daje kasę zawodnikowi na "przygotowanie do sezonu" to on musi rozliczyć się z każdej wydanej złotówki, a po sezonie ów sprzęt w całości staje się własnością klubu. Rozwiązanie pośrednie między wariantem łódzkim, dla mnie osobiście również optymalnym dla tego sportu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    voodie (09-11-2014)

  32. Powrót do góry    #1469
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Nie odmawiam G. Sikorze znajomości żużla. Jednak dziwi bardzo mnie ta propozycja w kwestii biznesowej. I to w jego wykonaniu.
    Klub by stał się w polskich realiach magazynem złomu za własne pieniądze. To jakiś socjalizm z Korei Płn.

    Z gdańskiego podwórka linkowałem już List Otwarty Z. Plecha. W skrócie:

    -likwidacja PO

    -likwidacja synekur Komisarza Toru i Komisarza d.s. Ochrony Środowiska

    -likwidacja podmiotów tytularnych ( Enea i Nice ).-Tego nie rozumiem

    -kaucja wpłacana przed sezonem przez kluby(bez najniższej ligi)-to jest realne, przy zastosowaniu instrumentów bankowych
    -5 Polaków i 2 obcokrajowców w drużynie. Powrót KSM. W 3 lidze tylko Polacy.- Ograniczenie obcokrajowców działa na szkodę klubów. Na powrót KSM musimy upaść na kolana. W 3 lidze tylko Polacy to bardzo mądre.

    -postulat wprowadzenia punktu kontraktowego ustalanego dla zawodników przez GKSŻ. Gospodarz spotkania miałby płacić zawodnikom gości za punkty i bonusy jakąś podstawową stawkę jak zrozumiałem wynikającą z punktu kontraktowego.-Kontrowersyjna teza. Chyba jak z KSM. Musimy doczekać stanu żużla angielskiego. Kierunek już mamy.

  33. Powrót do góry    #1470
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Nie odmawiam G. Sikorze znajomości żużla. Jednak dziwi bardzo mnie ta propozycja w kwestii biznesowej. I to w jego wykonaniu.
    Klub by stał się w polskich realiach magazynem złomu za własne pieniądze. To jakiś socjalizm z Korei Płn.
    "Ekspert" jak i same postulaty, jak najbardziej po linii naczelnego bolszewika forum Maćka.

  34. Powrót do góry    #1471
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    To zabawne gdy mentalny komunista wyrzuca komus od bolszewikow. A moze to gest przyjazni?!
    Sam pomysl wbrew pozorom duzo lepszy od obecnego stanu. Zawodnicy ograniczyliby zakupy, kluby ograniczylyby wydatki przesezonowe, a mlodziez i szkolka mialaby sprzetu pod dostatkiem. Moze dla absolutnego topu jechanie dwoch sezonow pod rzad na tej samej ramie lub silniku to duza przesada, ale sredniak spokojnie sobie radzi z tym dyshonorem.

    PS. Pomysl G.S. jesli nawet ma odcien rubinowy to i tak jest niczym przy wniosku Henia o tym zeby w razie posiadania przez ktoregos z adeptow prywatnego sprzetu mogli go uzytkowac wszyscy w szkolce. W ramach rownych szans.

  35. Powrót do góry    #1472
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Pomysł znakomity. Żywcem wyrwany z Ekonomiki i organizacji przedsiębiorstwa socjalistycznego... Rewolucje, władza w klubie w ręce gawiedzi, na trybunach światopoglądowa urawniłowka, teraz kołchozowa własność. Macieju, Lenin byłby dumny.

  36. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przecież jasno zadeklarowałem, że wariant łódzki jest optymalny dla tego sportu. Pieniądze tylko i wyłącznie za punkty.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zamiast prowadzić tu jakieś frajerskie przepychanki słowne, zapytalibyście lepiej dyrektorów. Oni wiedzą co jest najlepsze dla żużla i dla Wybrzeża, i co najważniejsze, wiedzą, jak to osiągnąć. Mieli wiedzę, teraz mają również doświadczenie (pieniędzy pewnie nie ). Nie wierzę, żeby się nie podzielili wiedzą...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    kwidzin (10-11-2014), markusmarkowski (10-11-2014)

  39. Powrót do góry    #1475
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Nie biorą sie teraz czasem za restrukturyzację żużla na Wyspach ?

  40. Powrót do góry    #1476
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mam nadzieję, że dotrzyma słowa.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...295,1,984.html
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #1477
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mam nadzieję, że dotrzyma słowa.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...295,1,984.html
    Nie ten wątek.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Śmiałeś się przecież z wariantów oszczędnościowych, a stają się one coraz bardziej realne.
    Głównie nawiązuję do słów autorstwa Japa:
    Ma p. Półtorak zadrę. Kto lubi być robiony durniem i za to płacić ciężkie pieniądze ? Teraz Eliga klęczy u jej stóp.
    Z czym trudno się nie zgodzić. Natomiast trudno oczekiwać że zawodnicy koniec końców będą pracownikami stacji paliw. Nie wiem kogo miałeś na myśli. Nawet jeśli to była metafora.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 10-11-2014 o 21:38
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #1479
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Informacja z klubowego:
    Cytat Zamieszczone przez ferme_00
    Witam.
    W dniu jutrzejszym (11 listopad 2014) kandydat na Prezydenta Gdańska Andrzej Jaworski zaprasza wszystkich fanów czarnego sportu na spotkanie w budynku Akwenu z siedziba Solidarności na przeciwko Zieleniaka. Widzimy się o 18 na miejscu. Kandydat pragnie nam przedstawić plan spłaty długów i rozwoju Naszego ukochanego klubu. Zapraszamy wszystkich ilość miejsc nieograniczona ! Do zobaczenia jutro ! :bed:

    Zainteresowanych spotkaniem prosimy o komentarz w celu oszacowania ilość zainteresowanych
    źródło: wybrzeze.gda.pl

    kwidzin, szczególnie dla Ciebie ta wiadomość może się wydawać ciekawa. Co prawda nie jest to komunista Formela, ale wciąż czerwono...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1480
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mam nadzieję, że dotrzyma słowa.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...295,1,984.html
    pewnie zostanie Ostrow.

    Tym razem jednym z warunkow bedzie ze musi to byc osrodek w ktorym przynajmniej raz w ostanich 6 tygodniach zgaslo swiatlo.
    Tutaj jednak i Wlokniarz i GKS wyskocza z argumetami.

    rok jeszcze i beda trawiaste trybuny/piknik
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 11-11-2014 o 22:26

  45. Powrót do góry    #1481
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ja pier... Spadlismy z ligi. Nie wiadomo czy w ogole zuzel w Gdansku przetrwa, a te kmioty usuwajo pol strony komentarzy pocieszenia. Skrot SB to nie przypadek.

  46. Powrót do góry    #1482
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Pewnie z ruchu narodowego są...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  47. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jednak stawiam na SLD. Popytaj w rodzinie. Moze jacys znajomi.

  48. Powrót do góry    #1484
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nie mam kontaktu z twoją rodziną niestety...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  49. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Z twoją nie masz? Przykro mi...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Strona 33 z 39 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •