Strona 30 z 39 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    A czemu mialaby nie istniec?
    Nie liczy od dwoch lat tylko liczy paru miesiecy, tj. od kiedy R.T. "podal sie do dymisji". Czyz nie? W przeciwnym razie zarzut o wprowadzenie w blad bylby irracjonalny.
    Jakbym powiedzial, ze widzialem faktury to tez bys nie uwierzyl wiec uznajmy, ze wiesz lepiej a ja gorzej...
    Zarzad dobieral sobie pracownikow. Ja od poczatku krytykowalem strukture zatrudnienia wskazujac na zbyt rozbudowana kadre. Tak czy nie? Jesli masz do kogos pretensje do kieruj je personalnie - do odpowiednich osob - a nie w powietrze.
    Czy podwazyles kiedykolwiek wyniki wyborow demokratycznych w Polsce? Wydaje mi sie, ze znalazlbym duzo wiecej argumentow do uznania ich za ustawione anizeli tamten konkurs.
    Zdunkowi mozna sporo zarzucic, ale akurat publicity ma calkiem niezle. Jak zaden w Gdansku od czasow H&M.
    Najwyrazniej nie wszyscy w tamtym okresie z tamtej grupy kierowali sie wyzszymi ideami. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia.

    Jap,
    Zupelnie nie odczytales kontekstu mojego przykladu z Tuskiem. To ze Polny nie byl przygotowany do roli w 2006 roku to fakt. Mial jednak swietne warunki do nabierania oglady. Niestety z czasem mimo zdobywania exp'a zaczal gwiazdorzyc.
    Czy Walesa byl przygotowany do bycia prezydentem? A kimze ten prezydent jest w naszym ustroju jesli nie fasadowym bawiludkiem? Praktycznie zero wladzy w okresie pokoju. Walesa mialby szanse siebie uratowac. Gdyby tylko nie wycofal tamtego ogloszenia z TV zaraz po objeciu prezydentury...
    Inna rzecz, ze z perspektywy czasu mozna uznac, ze faktycznie nie kazdy kto zostal zatrudniony w klubie wywiazal sie ze swoich obowiazkow i oczekiwan gawiedzi w odpowiedni sposob. "Wspolwladza" - jak to pieknie brzmi. Nie bylbym az tak daleki w ocenie wplywu tych osob na losy klubu. Nie wydaje mnie sie, zeby np. mieli wiedze i przede wszystkim glos ws. kwot kontraktowych. W przeciwnym razie (raczej) nie przytakneliby kontraktom tak dalece odbiegajacym od stanu posiadania.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 13-08-2014 o 19:59
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1307
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Widzę, że następuje zlot sępów, więc jestem i ja.

    Upadłość układowa? Nasi na razie nie potrafią złożyć skutecznie sprzeciwu. Inna sprawa, że wniosek o upadłość jest zasadny przy takim zadłużeniu, choć kluby sportowe ogólnie działają na poziomie bankructwa z perspektywy normalnych spółek kapitałowych.

    A potem? Etap dobierania się do dupy członkom zarządu, niestety żużlowcy to idioci przyzwyczajeni do nieodzyskiwania swojej kasy. Wobec Polnego jakieś podchody się już chyba zaczęły, ale wiadomo- to wyższa szkoła jazdy, najpierw trzeba się nauczyć składać skutecznie sprzeciw.Ogólnie polecam oświadczenie Polnego, styl jak zawsze ten sam, można się śmiać że pisze to sobie sam i nawet nie czyta przed puszczeniem, ale merytorycznie punktuje Zdunka.

    CO do konkursu to niektórzy mają krótką pamięć. Początkowo nazywaliście go "konkursem na Polnego". Wymagania kwalfikacyjne niszczyły każdego sensownego człowieka, bo sensowny człowiek nie miesza się tyle lat w żużel. Potem jednak pojawiły się obietnice i utworzono komitet poparcia RT.

    Pamiętacie słowo Kiszkisa jako członka komisji konkursowej? Jego zdaniem "żaden z kandydatów nie spełnia oczekiwań". Dziś to on może chodzić z podniesioną głową, a to co Maciek napisałeś dalej chwaląc rewolucje jest zwyczajnie przykre, bo wynika z tego że gdybyś mógł cofnąć czas to niewiele byś zmienił...

  3. Powrót do góry    #1308
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    A to paradoks jest, ze Kiszkis może chodzić z podniesiona głową...ale na to wygląda.

  4. Powrót do góry    #1309
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    A czemu mialaby nie istniec?
    Nie do końca wierzę w kunszt prokurenta Michalaka.

    Jakbym powiedzial, ze widzialem faktury to tez bys nie uwierzyl wiec uznajmy, ze wiesz lepiej a ja gorzej
    Jakie to ma znaczenie coś widział, a czego nie, skoro od dwóch sezonów podajesz liczby wyłącznie z sufitu.

    Jesli masz do kogos pretensje do kieruj je personalnie - do odpowiednich osob - a nie w powietrze.
    Od początku jako winowajców wskazuję byłych/obecnych dyrektorskich pasożytów, plus oczywiście tych niedoszłych, którzy wycofali się rakiem i udają, że ich sprawa nie dotyczy.

    Czy podwazyles kiedykolwiek wyniki wyborow demokratycznych w Polsce? Wydaje mi sie, ze znalazlbym duzo wiecej argumentow do uznania ich za ustawione anizeli tamten konkurs.
    Bez komentarza.

    Zdunkowi mozna sporo zarzucic, ale akurat publicity ma calkiem niezle.
    Buehehehehhehe

    Najwyrazniej nie wszyscy w tamtym okresie z tamtej grupy kierowali sie wyzszymi ideami.
    Owszem nie wszyscy. Nikt.

    Ja sobie nie mam nic do zarzucenia.
    Masz to szczęście, że dla ciebie brakło posadki i możesz spokojnie umyć rączki.

  5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Lukash,
    Konkurs byl organizowany na fali krytyki Polnego. Ta z definicji stawiala go w roli tego, ktorego nie chcialoby sie juz wiecej widziec we wczesniejszej roli. Wracajac na polityczny grunt to jesli dochodzi do przyspieszonych wyborow, w ramach procedur demokratycznych, to w kolejnych wyborach niemal zawsze wygrywa opozycja. Normalka.
    Oczywiscie, ze jest wiele rzeczy, ktore zostaly zrobione w nieodpowiedni sposob, nie zostaly dopilnowane. Nie wiem czy mialem mozliwosc to zmienic, nawet z ta wiedza ktora mam dzisiaj - wszak nie bylem tam glownym szachista. Tym niemniej zadne z moich dzialan nie byly ukierunkowane na zyskanie stanowiska. Oczywiscie kwidzin moze to podwazac, bo takie jego prawo i chyba przypisana rola przez rezysera, tym niemniej moge Ciebie, kwidzinie, zapewnic ze zaden z moich kolegow/znajomych z SKWG w zyciu by nie okreslil moich dzialan jako ukierunkowanych na wlasne korzysci i bylbym w tym zupelnie szczery z wlasnym sumieniem. Przykro mi... Z mojej strony EOT.

    Ciekawy jest ten cytat z Kiszkisza. Tylko pytanie: co w zwiazku z tym? Oglosic kolejne podejscie liczac, ze znajdzie sie wieksza ilosc kandydatow? Ktos musial ten wozek pociagnac. Bylo juz cholernie pozno. Cieszylem sie wtedy i ciesze sie dzisiaj, ze to nie byl Polny (tym od wozka). Jednak z perspektywy czasu Terlecki okazal sie rownie nieodpowiedzialny co jego poprzednik.

    kwidzin,
    A kiedy i jakie ja podawalem kwoty? Jesli cos wczesniej pisalem to w oparciu o publikacje prasowe. Nigdy nie nadstawialem reki, ze sa to liczby faktyczne - obecnie wychodzi na to, ze z czasem ich rozrzut wzgledem rzeczywistosci nabieral rozpedu. Dodam tez, ze przy okazji bodajze czerwcowego wywiadu w Radio Gdansk z RT podwazalem autentycznosc sugerowanych przez niego zaleglosci, ktore okazalo sie mocno zanizone.
    Zdunek wbrew pozorom robi b. dobra robote z punktu widzenia PR. Nie wszystko jest idealne, ale na tle swoich poprzednikow bije ich na glowe poziomem i trescia komentarzy. Szczegolnie "na Czestochowie" zbil spory kapital w moich oczach. Bo wyglada na to, ze zawodnicy mocno pocisneli w ch*** - co zdaje sie potwierdzac dzisiejsza wypowiedz trenera Szymko, ktory wspomina o osobistym przekazaniu umowionej kwoty THJ, po czym ten spier***. Czego chciec wiecej?
    Owszem, nie wszyscy. Niektorzy. Mam to szczescie, ze nigdzie sie nie pchalem na sile. To sie chyba nazywa przyzwoitosc?

    PS. Lukash, juz balem sie ze zrezygnowales z forum. A tu widze troche scierwa rzucono i juz padlinozercy sie sciagaja ze wszechstron.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 13-08-2014 o 21:16
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1311
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Kretacz z Ciebie Macieju...taki mlody a juz taki cfany...myślałem, ze masz resztki jaj...widać ostaly sie skorupy ktore pozwoliły chociaż na wpis z Twojej strony...

  7. Powrót do góry    #1312
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dalej sie mscisz za usuniecie z FB? Daj juz spokoj...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1313
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Zdunek ich bije na głowę. Poziomem żenady. Gdzie był przez ostatnie dwa lata jako prezes GKŻ? Na Księżycu? Pracownicy są cudni. Pieniądze będą we wrześniu... Znamy to skądś? No chyba, że deficyt pokryje z organizacji rejsów po zatoce.

  9. Powrót do góry    #1314
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Panowie ,że Wam się jeszcze chce pisać o tym klubie . Nas powinni zlikwidować i sprzedać tereny i zapomnieć ,że taki klub istniał .

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sztucer za jego przydatny post!

    kwidzin (13-08-2014)

  11. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Panowie ,że Wam się jeszcze chce pisać o tym klubie . Nas powinni zlikwidować i sprzedać tereny i zapomnieć ,że taki klub istniał .
    "Nie chcem ale muszem!"
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Melas- Ten przepis nie przeszkadza zacząć od 2-giej ligi. Prawda?
    No właśnie przeszkadza. Nie mam czasu w tej chwili szukać, później wkleję. Ale generalnie chodziło w nim o zlikwidowanie patologii polegającej na tym, że nie można bez konsekwencji odciąć się od zadłużonego klubu, powołać nowy i jechać sezon od zera podczas gdy zawodnicy zostają niespłaceni a z klubu-dłużnika nie da się np. nic wyegzekwować bo nie ma majątku trwałego ani środków. Wiem, że w tym roku tak to działa i raczej nic nie wskazuje aby ten przepis miał się zmienić. Swego czasu w Rybniku w ten sposób uniknięto rozliczeń z zawodnikami, w Ostrowie. O ile mnie pamięć nie myli to Bydgoszcz bodajże byłą pierwszym klubem, któremu powiedziano stop na takie praktyki.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  13. Powrót do góry    #1317
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    No właśnie przeszkadza. Nie mam czasu w tej chwili szukać, później wkleję. Ale generalnie chodziło w nim o zlikwidowanie patologii polegającej na tym, że nie można bez konsekwencji odciąć się od zadłużonego klubu, powołać nowy i jechać sezon od zera podczas gdy zawodnicy zostają niespłaceni a z klubu-dłużnika nie da się np. nic wyegzekwować bo nie ma majątku trwałego ani środków. Wiem, że w tym roku tak to działa i raczej nic nie wskazuje aby ten przepis miał się zmienić. Swego czasu w Rybniku w ten sposób uniknięto rozliczeń z zawodnikami, w Ostrowie. O ile mnie pamięć nie myli to Bydgoszcz bodajże byłą pierwszym klubem, któremu powiedziano stop na takie praktyki.

    z tego co ja pamietam, to nie da sie juz chyba od jakiegos czasu "zdegradowac "do drugiej ligi i "wyzerowac" dlugi jak ongis zmieniajac nazwe.
    Inna sprawa , o czym tu juz wspomnalem.Polskie ligi to jak Ruscy-"Kolos na glinianych nogach". Ten rok 2014, a wlasciwiej po zakonczonym sezonie polskiego speedwaya,bedzie jednoczesni "sadnym dniem"!.Polowa tzw eligi jezdzi na bankowa kreche, lub z nadzieja, ze znowu jakos sie "upiecze" w nastepnym sezonie.
    O tym jakie bagno towarzyszy polskiemu speedwayowi, jest np.temat "kariery" M.Polnego.Facet ktory przez 7 lat doprowadzil gdanski klub do zapasci.
    (choc miedzy "Bogiem a prawda", to zdychal juz od czasow przemian w Polsce)
    Facet za ktorego "rzadow" odszedl jedyny w miare powazny sponsor, nagle "za kare" dostaje sie do wladz GKSZ ktora
    ma DECYDUJACY GLOS w temacie FUNKCJONOWANIA POLSKIEGO ZUZLA....
    O tempora, o mores....
    Nasuwa mi sie automatycznie "na mysl" casus kariery "Nikodema Dyzmy"...
    Z tym, ze Nikus jeszcze potrafil sluchac madrzejszych od siebie...

    Krotko.
    Wlokniarz i GKS to kluby ktore w koncu ruszyly "lawine"...
    Tu nie chodzi TYLKO o przyszlosc GKS-u ale calego polskiego zuzla...
    Ciekawe kto przezyje lawine...
    pozdr.
    w.
    ps. mam wrazenie, ze "najlepsza liga swiata" to ljuz od dluzszego czasu najlepszy klient firmy "Provident"
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 14-08-2014 o 12:09

  14. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ten rok 2014, a wlasciwiej po zakonczonym sezonie polskiego speedwaya,bedzie jednoczesni "sadnym dniem"!
    Voodie pacjent zwany Ekstralipą jest jedną nogą na tamtym świecie ale póki co chyba jednak dalej będzie utrzymywany pod respiratorem, z użyciem elektrowstrząsów od czasu do czasu, gdy tętno będzie zanikać. Słychać już tu i ówdzie, że Częstochowa dostanie znowu licencję nadzorowaną. Czyli mamy jasny sygnał z centrali, że można bezkarnie powiększyć dług i dalej ścigać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wprowadzono licencje, żeby ograniczyć zadłużanie się. Nie pomogło to zaserwowano nam licencję nadzorowaną. Pomogła?

    Myślę, że kolejnym krokiem powinna być licencja nadzorowana nadzwyczajna albo licencja nadzorowana specjalnej troski, albo licencja nadzorowana warunkowa. A jeżeli trzeci etap licencji nie pomoże w ograniczeniu zadłużania się to warto pomyśleć o parytetach. Np. klub można zadłużyć w danym sezonie na kwotę nie większą niż 1% PKB.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  15. Powrót do góry    #1319
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Melas, to co napisales kojarzy mi sie z orkiestra na Titanicu.Ponoc, grali wyjatkowo pieknie...
    Z tym ze tam bylo zal ludzi, a w przypadku polskiego speedwaya?
    Juz kiedys napisalem, na szczescie jest wiele wiecej ciekawych rzeczy na Ziemi, niz zuzel.
    Moze to tez troche smutny dla mnie objaw.Rundy GP czy tzw SEC ogladam sporadycznie.
    Z reguly po paru biegach przelaczam np. na kopana lub kosza.Najczesciej na kanaly zwiazane
    z historia, ktore sa moja pasja (np.m.in TVP Historia,Discovery Historia,National G. czy Planete)
    Tak na serio, to temat SPORTU kojarzy mi sie juz prakt. tylko ze skokami.Kiedys, byl to zuzel
    (wiosna, lato,jesien) i skoki (jesien,zima,wiosna).....
    Co tu duzo ukrywac.Zuzel mi sie juz przejadl.Chyba ze jak tutaj w Austrii .
    Jest - dobrze,nie ma go tez dobrze.
    Jednak jesli juz jest , to koniecznie obejrzec go przy herbatce z np.rumem
    Na szczescie dla mnie!!!!!!!!
    ZAWALU SERCA OD SPEEDWAY-u,NA PEWNO NIE DOSTANE!!!!!!
    I DZIEKI CI BOZE !!!!!

    LOL
    pozdr.
    v.

  16. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Mam podobne symptomy do Ciebie, jednak z nieukrywanym niepokojem stwierdzam, że ostatnio zacząłem odczuwać zadowolenie z oglądania pucharu Wielkiej Brytanii w rozgrywkach golfa.

    Jeszcze w nawiązaniu do słów Macieja, broniących SKWG. Podczas odejścia Macieja Polnego pod klubem czekała taczka a na murach klubowych i w internecie pojawiły się hasła typu "Polny - my ciebie rozliczymy!". Dlaczego teraz prezes Terlecki odszedł po cichu, nie ma taczki, nie ma napisów, SKWG siedzi cicho i nawet słowem nie skomentuje faktu, że prezes Terlecki podobno przez 1,5 roku działalności pozostawił dług dwukrotnie większy niż prezes Polny przez 7 lat? Podwójna moralność? Jakieś podwójne standardy? Czy kwestie finansów, stanowisk spowodowały, że tym przypadku nie może być mowy o interwencji czy publicznym oczernianiu, tak jak to miało miejsce z poprzednikiem? Może się sekretarz łaskawie wypowie w tej sprawie? Sprawa jak dla mnie jest co najmniej śmierdząca...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 14-08-2014 o 14:01
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    kwidzin (14-08-2014), markusmarkowski (14-08-2014)

  18. Powrót do góry    #1321
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Golfem ? to faktycznie akt desperacji...a co do zachowania SKWG...właśnie tego tez oczekuje Panie Sekretarzu Maciej...a co do fejsbuka, to bylo troszku inaczej...za stary jestem, by punktowac Ciebie z okresu naszej znajomości...fejsbukowej ofc

  19. Powrót do góry    #1322
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    Skad ja mam wiedziec takie rzeczy? Mieszkam 1500 km od tego grajdolu. Pytaj obecnych na miejscu. Ale jak Ci tak zalezy to moge sprobowac sie dowiedziec jak sprawy sie maja.

    markusmarkowski,
    Łaskawco...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1323
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    No to sie dowiedz...mi zależy...

  21. Powrót do góry    #1324
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    No to sie dowiedz...mi zależy...
    Ale ja pytalem Melasa, czy jemu zalezy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1325
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Znowu pitolisz ...jakaś różnica jest ?

  23. Powrót do góry    #1326
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Znowu pitolisz ...jakaś różnica jest ?
    Marku, nie mozesz sobie przywlaszczac czyichs kompetencji. Pytanie zadalem Melasowi, a nie Tobie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1327
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jakby nie zależało to bym nie pisał nie?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    markusmarkowski (14-08-2014)

  26. Powrót do góry    #1328
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Z nieoficjalnych zrodel dowiedzialem sie, ze ekipa czeka na zwyciestwo w wyborach JKM-a i przywrocenie przez Krula prawa do publicznej chlosty. Inne prawo mowi, ze nie mozna karac dwa razy za to samo, zgadza sie Lukash?, wiec chyba takie przeczekanie do chwili, gdy bedzie mozna prawomocnie zadac wiekszy bol wydaje sie bardzo rozsadne. Poza tym: gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1329
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Aleś wymyślił...znaczy nie spodziewałem się czegoś innego...

  28. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Aleś wymyślił...znaczy nie spodziewałem się czegoś innego...
    Cieszę się, że nie zawiodłem Twoich oczekiwań.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1331
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zawiodłeś za to oczekiwania moderatorów
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    markusmarkowski (18-08-2014)

  31. Powrót do góry    #1332
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Cieszę się, że nie zawiodłem Twoich oczekiwań.
    Szkoda, ze pewnych zachowań nie da się obstawiac u buka...jakaś korzysc by była z tej pisaniny...ale może kiedyś zostaniesz plemielem...

  32. Powrót do góry    #1333
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    9. Artur Mroczka
    10. Aureliusz Bieliński
    11. Marcel Szymko
    12. Cyprian Szymko
    13. Renat Gafurow
    14. Patryk Beśko
    Aż się łezka w oku kręci. Blisko ćwierć wieku musieliśmy czekać, na silny ekstraligowy team złożony głównie z wychowanków. Należy się spodziewać rekordowego zwycięstwa i rekordowej frekwencji. Oto nasze wytęsknione Wielkie Wybrzeże! Za tą nieopisaną moc wzruszeń, chciałbym podziękować Najukochańszemu Sponsorowi, Szacownym Dyrektorom i nieocenionej grupie stowarzyszonych kibiców, bez której ten historyczny sukces nie byłby możliwy.

    A teraz mniej poważnie. Do usłyszenia gdzieś, kiedyś jak nam odbudują żużel w Gdańsku.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    emiel_regis (20-08-2014), michalgdansk (21-08-2014)

  34. Powrót do góry    #1334
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,135
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    15. Dominik Kossakowski
    Pozwoliłem sobie uzupełnić. Pieszczek na obiecanym zydlu od prezesa(prokurenta) ?: dobani:

  35. Powrót do góry    #1335
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,657
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Spokojnie pobijemy rekord z Polonią Bydgoszcz z 1992 roku 18-72, chyba, że Mroczka i Gafurov nie urwą punktów Kozie...

  36. Powrót do góry    #1336
    Początkujący Awatar emiel_regis
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...n-on-dzialal-n

    i jeszcze za trójmiasto.pl:

    "- Obejmując posadę prezesa klubu Robert Terlecki oszukał nas. Miał ratować Wybrzeże, a praktycznie je zatopił. Na pewno nie otrzyma absolutorium, a czy odczuje to finansowo, trudno powiedzieć, choć rozpatrujemy różne warianty. Z klubu powinien wylecieć już dawno, ale ja nie uciekam od odpowiedzialności za to, że mu zaufałem. Biorę to wszystko na swoje barki. Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia biznesplanu na dwa najbliższe lata. Chcemy podnieść klub finansowo, a czy uda nam się stworzyć zespół na środek tabeli w I lidze, czy na coś więcej, czas pokaże - wyjaśnia Zdunek."


    Się szybko zorientował. Wystarczyło poczytać to forum półtora roku, rok temu - 12 m-cy x 40.000 ale byłyby oszczędności na samej administracji.

    Nie wierzę w jego nowy biznesplan na kolejne 2 lata. Pamiętam konferencję prasową z RT - te same gadki o sprzątaniu po Polnym.
    TZ albo nie ma czasu na porządne zajmowanie się klubem albo ma wyjątkowego pecha do podwładnych. Albo jedno i drugie.
    Jeżeli dwóch kłóci się, a jeden ma rzetelnych 55 procent racji, to bardzo dobrze i nie ma co się szarpać. A kto ma 60 procent racji? To ślicznie, to wielkie szczęście i niech Panu Bogu dziękuje! A co by powiedzieć o 75 procent racji? Mądrzy ludzie powiadają, że to bardzo podejrzane. No, a co o 100 procent? Taki, co mówi, że ma 100 procent racji, to paskudny gwałtownik, straszny rabuśnik, największy łajdak.

    Stary Żyd z Podkarpacia

    motto "Zniewolonego umysłu" Czesława Miłosza

  37. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przeciez o tych oszczednosciach pisalem od samego poczatku tamtej prezesury.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Przecież Ty byłeś największym orędownikiem tej ekipy i tych dyrektorów. I teraz śmiesz pisać, że radziłeś ale naiwni nie posłuchali??? Bezczelny typ!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    markusmarkowski (21-08-2014)

  40. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Przecież Ty byłeś największym orędownikiem tej ekipy i tych dyrektorów. I teraz śmiesz pisać, że radziłeś ale naiwni nie posłuchali??? Bezczelny typ!
    bo wiesz, to tak jak z napadem.
    skaczesz z kolega przez plot, patrzysz policja za toba i krzyczysz: Panie policjancie, Panie policjancie, on tam za rogiem. Gonilem go ale za szybki dla mnie s****iel. Dzieki bogu pojawiliscie sie na czas.

    ach wspomnienia:

    fajna ta konferenca z tym od farb jako nowy sponsor. chyba gosciu sam pomyslal: o ****a, co ja tu robie. przeciez ja tu mam malutki sklepik kolo warzywniaka z farbami a oni mnie tu na prezesa. Szef od marketingu chyba u niego cos raz albo dwa kupil, na papierosie pozartowali i jako nowego sponsora przedstawili.

    do dzisiaj czekam na info jak sie ten sponsor pojawil i w jakich okolicznosciach uciekl.

    teraz dalej do wspomnien. napisalem kiedys o zarobkach rudego. Chyba Maciej jako pierwszy tutaj w obronie wyskoczyl. Wierzac Zdunkowi ze chce obnizyc koszta administracji o 40.000 Pln miesiecznie to chyba az tak daleko od faktycznego zarobku nie bylem
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 21-08-2014 o 13:15

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    MELAS (21-08-2014), kwidzin (21-08-2014), markusmarkowski (21-08-2014)

  42. Powrót do góry    #1340
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,523
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 252 w 134 postach
    9. Artur Mroczka
    10. Aureliusz Bieliński
    11. Marcel Szymko
    12. Cyprian Szymko
    13. Renat Gafurow
    14. Patryk Beśko
    Tylko zwycięstwo , Wybrzeże tylko zwycięstwo

  43. Powrót do góry    #1341
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Na wybrzeze.gda.pl sa moje artykuly krytykujace koszty administracyjne klubu. W nich sugerowalem ze ograniczenia dalyby oszczednosci rzedu 300-400 tys. rocznie, wiec prosze nie pisac bzdur. Tak samo krytykowalem od zawsze stanowisko AT, ktorego z kolei sam Melasie broniles. Podobnie ma sie rzecz z duetem Mirek-Oskar, gdzie obowiazki takze byly dublowane. Zamiast pisac bzdury, panowie, sugeruje na odwrot.

    Jeden z krytykujacych tekstow: "Studniówka" zarządu Roberta Terleckiego - datowany na poczatek marca 2013.
    Całości dopełniają koszty utrzymania GKS Wybrzeże Gdańsk II - kadry niejeżdżących pracowników klubu - które prawdopodobnie przewyższają ligowy budżet beniaminka, Kolejarza Rawicz, oraz każdego z drugoligowców.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 21-08-2014 o 22:18

  44. Powrót do góry    #1342
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Na wybrzeze.gda.pl sa moje artykuly krytykujace koszty administracyjne klubu. W nich sugerowalem ze ograniczenia dalyby oszczednosci rzedu 300-400 tys. rocznie, wiec prosze nie pisac bzdur.
    10 tysięcy? Kamerad gksiak, na zabalsamowane zwłoki nieboszczka Lenina, skąd Wyście to wzięli?! Bo jeśli z dupy to chyba jakaś murzyńska to to musiała być - taka wie-lka. A towarzysz kwidzin już zlajkował. To jest mściwa bestia... Tylko by pałował! Ale to typowe dla tej formacji ideologicznej, żeby cudzym do portfela zaglądać i weryfikować, czy każdy proletariusz ma po równo. Ni więcej nawet o grosika, bo wtedy to już burżuazja, a jak wiadomo tę trzeba ewaporować.
    To masz złe źródło. Koniec, kropka.

    ----

    To masz złe źródło. Koniec, kropka. Sam wiesz jak to jest z łysymi. Im nigdy nie można ufać bo mogą być rudzi

    ----
    Dowód? A jakich dowodów byś oczekiwał? Kopii umów, wyciągów z kont bankowych? Nie żartuj. Wiem i już. Ale jeśli Ty dysponujesz dowodami potwierdzającymi to co napisałeś to w ramach ciekawostki, bo mnie szczerze mało interesuje ile inni zarabiają, mogę rzucić okiem. Jeśli pracownik spółki zarabia daną kwotę to znaczy, że prezes uznał to za zasadne. Jeśli prezes przeszacował wynagrodzenie któregoś z pracowników lub jego praca nie jest warta danej kwoty (moim zdaniem w tym konkretnym przypadku nie jest warta nawet połowy wymienionej przez Ciebie kwoty) to zarzuty można kierować TYLKO i wyłącznie w stronę prezesa, a nie pracownika




    Macieju,

    nie znam cie na tyle by wiedziec jak twoja glowa pracuje i ile gowna produkuje.

    Ale powiedzmy sobie szczerze. I nie chodzi mi o to ze Polny byl super albo cos w tym stylu. Rowniez uwazam ze Polny powinien wyleciec.

    Chodzi o cala akcje. Z dnia na dzien stworzyliscie akcje " Polny musi odejsc", smieszne konkurs na Prezesa, jeszcze jak w komiksie ustawiony, nowe wladze, nowa przyszlosc no i rudy.

    Ale potem palcem na to wszystko pokazywac? Kurcze, siedziec cicho, powiedziec raz szczerze, inaczej sobie to wyobrazalismy. Chcielismy ale nie wyszlo.

    To tak jak bym puscil bombe atomowa na Hiroshime a tydzien pozniej zasiadal w jakies komisji etycznej do zbrodni wojenych przez bomby atomowe.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 21-08-2014 o 23:57

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    MELAS (22-08-2014), kwidzin (22-08-2014), markusmarkowski (21-08-2014)

  46. Powrót do góry    #1343
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Jak fajnie, ze nie trzeba nic pisac...tylko klikasz i masz satysfakcję

  47. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    O co chodzi z tymi 10 tys. zł?...

    Porównanie z ostatniego akapitu z dupy. Od samego początku krytykowalem proponowaną strukturę administracyjną, tj. gdy RT nawet nie obwieścił publicznie, że zamierza kandydować. Ale żeby była jasność - koszty administracyjne były bardzo porównywalne do tych u Polnego. Tam po prostu dzielono na paru gości tylko. Tym nie mniej to wciąż były pieniądze wyrzucane w błoto - tak jak pisałem.

    Po stosownym czasie zacząłem dzielić się z internautami moimi osobistymi przemyśleniami. Czyny Taddyego zdają się idealnie potwierdzać to co pisałem. On zresztą swego czasu poparł RT. On, wielki lokalny biznesmen. A co dopiero taki skromny ja? I co? Też teraz krytykuje RT. Czy on jest OK bo robi to po 1,5 roku, czy też jest jak ten z komisji od Hiroshimy?

  48. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    To tak jak bym puscil bombe atomowa na Hiroshime a tydzien pozniej zasiadal w jakies komisji etycznej do zbrodni wojenych przez bomby atomowe.
    Superhiperturboekstrapointa!!! To tak jakby w stacji metra City dał się zerżnąć bandzie Murzynów albo Ruskich a potem brał udział w pochodzie dziewic w Boże Ciało, w dodatku wymachując białą chorągiewką...

    Daliście dupy Tsuthera i spółka. Przez Was pierwszy raz w życiu mam dosyć żużla...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  49. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Proponuję przyjąć filozofię antynatalną. Ona jest lekiem na całe zło.

  50. Powrót do góry    #1347
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Jak Melas ma dosyć żużla, to sprawa poważna musi być...

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    kwidzin (22-08-2014)

  52. Powrót do góry    #1348
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Za Polnego polykaly. Ot cala zagadka. A kolega od razu na caly zuzel sie obraza...

  53. Powrót do góry    #1349
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Za Polnego polykaly. Ot cala zagadka. A kolega od razu na caly zuzel sie obraza...
    jak byles gowniarzem i cie po stadionie ganiali to madrzej pisales niz teraz.

    w jednym punkcie, aczkolwiek ty i tak tego nie wylapiesz, zgadzam sie z wami.
    pisalem to juz na klubowym.

    akcja byla jaka byla. czasu sie nie cofnie. do dzisiaj na wymioty mnie bierze jak rudy wypisywal strategie marketingowa, plany oraz co mozna zrobic itede. Chyba po dwoch miesiacach mial dosc dzielenia sie swoimi pomyslami i na klubowym tez sie na wszystkich obrazil. w sumie jak najbardziej zasadne, ma niezla pensyjke, co bedzie sie z bandytami stadionowymi zadawal.

    ale do sedna sprawy. Uwazam (mimo ze nie powinno sie wtedy przeprowadzac konkursu, i bez pomyslu dzialac) mimo wszystko ten czas za nie stracony. Niebawen okaze sie czy zuzel w Gdansku bedzie istnial czy go zakopiemy. Wierze Zdunkowi ze zalezy mu na zuzlu i nie chce przejsc do historii jako ten co go pochowal. Nie wierze Zdunkowi ze nie wiedzial o sytuacji.
    Teraz musial wyjsc z "ukrycia" i juz jego nazwisko bedzie kojarzone z tym co przyszlosc przyniesie. Kto wie czy nie musial wyjsc przez Terleckiego ktory umowy oraz ugody na Zdunka jako poreczyciela wystawial (patrz Jonasson). Wiec zrobilo sie i dla Zdunka goraco.

    Mimo wszystko, jak nie da rady to mamy tez jasna odpowiedz: na zuzel w Gdanski nie ma miejscu. Zakopia go a po latach ktos sprobuje go odkopac. stadion jest, "infrastruktura" jest wiec nie bedzie musial wymyslac wszystkiego od zera tak jak w Poznaniu czy Warszawie.

    A do was:

    Dziwni jestescie ale to chyba tak dzisiaj wychowuja. W pracy przeciez podobnie. Jak ukryc blad by na mnie nie bylo. Przyznanie sie do bledu, spieprzenia czegos to juz wyjatki. SKWG ktore przed konkursem o nowych standardach, przejzystosci oraz innych cnotach pierdzialo wydelegowalo 2 swoich przedstawicieli do klubu. Jeden z nich dalej tam siedzi. Na miejscu SKWG (jezeli jeszcze istnieje) bym pojechal pod biuro i wywiozl tego pana na taczce na druga strone Motlawy. Ten gosciu czy chcecie czy nie dalej kojerzony jest ze Stowarzyszeniem.

    A najlepsze (albo i nie) w tym wszystkim:

    SKWG chcialo zjednoczyc srodowisko zuzlowe w Gdansku a z kazdym nowym krokiem coraz bardziej je dzielilo.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 22-08-2014 o 13:38

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    kwidzin (22-08-2014)

  55. Powrót do góry    #1350
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Moim zdaniem TZ nie jest w stanie uratować zuzla w Gda...trochę sie kompromituje ostatnimi wypowiedziami. I nie tylko ostatnimi. Na żużel w Gdańsku jest miejsce. Tylko nie w tym miejscu i nie z tymi ludźmi...juz kiedyś pisalem...obecne środowisko jest tym dla zuzla, czym Kostecki dla hokeja...

Strona 30 z 39 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •