Strona 19 z 39 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jakby ktoś miał ochotę zobaczyć nędzę i rozpacz to polecam:
    http://www.pomorska.tv/videos/video/...i---w-4-oczy//
    przysnalem...

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Na forum wybrzeze.gda.pl jest prowadzona przedsprzedaż nowych koszulek GKS. Wzory całkiem niezłe. Szczególnie nr 2 mi się podoba.

    Jak ktoś będzie chętny to wybrzeze.gda.pl/forum: GKS Wybrzeże Gdańsk Strona Główna » INNE » Sklep » Nowe koszulki Wybrzeża! ZAPISY!

    * * *
    Przed chwilą światło dzienne ujrzały także wzory kevlarów i obić motocykli, w których będą prezentować się nasi rycerze (hehe).


    Na "papierze" wygląda o wiele lepiej niż w zeszłym roku, więc zasłużone brawa dla Rogala. Nie podoba mi się przede wszystkim czerwone siodło, które zbyt będzie się rzucało w oczy na zdjęciach. Białe, z czerwono-niebieskimi wstawkami byłoby dużo lepsze.
    Szkoda też, że nie poszli z herbem w stronę old-schoolową (korona 3d):
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 19-03-2014 o 15:00
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #813
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Chudy rok to i krzyże z koroną muszą być chudsze od tych z lat osiemdziesiątych. Przekaz jest bardzo jasny, metaforyczny że tak powiem. Nie czepiałbym się. Zwłaszcza z emigracji...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  4. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    Masz jakiś problem z faktem mojej emigracji? Przynajmniej banderowcy na mnie nie zapolują - bo nie siegną. Ty masz ich za rogiem - "memento mori". Pozostaje mieć nadzieję, że katechon W.Cz. WWP zaprowadzi porządek. Liczę na jakieś specjalne wydanie rosyjskojęzycznych programów - specjalnie dla fanów Wybrzeża z Kaliningradu. Może z Włodzimierzem Władymirowiczem w kevlarze Wybrzeża?

    Przy okazji moja propozycja wizualizacji kevlarów na sezon 2014:

    Specjalnie dla fanów z Obwodu Kaliningradzkiego.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 19-03-2014 o 16:10
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #815
    Początkujący Awatar emiel_regis
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jakby ktoś miał ochotę zobaczyć nędzę i rozpacz to polecam:
    http://www.pomorska.tv/videos/video/...i---w-4-oczy//
    Nihil novi sub sole.
    Ten sam co zawsze poziom ogólności, okraszony błędami językowymi (mecenat ) , logicznymi i uciekaniem od tematu pytania w bezsensowne dywagacje.
    Teraz przeszkodą w pozyskaniu dużego mecenata jest niski standard stadionu (niech pojedzie do Wrocławia, Tarnowa albo Grudziądza) ?
    Pół roku potrzebował na zorientowanie się w strukturze finansowej i niuansach klubu ??
    Dzisiaj ma dzwonić sponsor od lipcowego turnieju ???
    Przecież utrzymywanie na stanowisku prezesa GKS człowieka mówiącego takie rzeczy to wstyd dla akcjonariuszy.
    Gdzie jest rada nadzorcza, która zgodnie z Kodeksem spółek handlowych ma nadzorować zarząd? Przecież członkowie RN ponoszą odpowiedzialność za niewłaściwy nadzór.

    Dlaczego nikt nie reagował na to wcześniej? Przecież ten styl wypowiedzi RT prezentuje od zawsze. I podczas rozmów z dziennikarzami na temat klubu koszykarskiego z Lublina i podczas rekrutacji na stanowisko Prezesa GKS-u i teraz. Czemu nikt przed powierzeniem RT funkcji prezesa spółki akcyjnej nie wyciągnął wniosków z jego dokonań w okresie bezpośrednio poprzedzającym rekrutacje na stanowisko prezesa. Czy nikt nawet nie wpisał w Google hasła: Robert Terlecki ?

    I jeszcze jedna ciekawostka. RT twierdzi, że klub ma 1,6 miliona zrolowanego zadłużenia. W sytuacji, gdy SA nie ma majątku tej wartości (a nie ma bo stadion jest miasta) RT jako prezes powinien zgłosić wniosek o upadłość (art. 11 ust. 2 Prawa upadłościowego i naprawczego) i to pod rygorem odpowiedzialności karnej (art. 586 Ksh). Uwaga ta dotyczy też Polnego. Warto by obejrzeć w KRS bilanse spółki, ciekaw jestem jaki majątek tam wykazują. Z drugiej strony ciekawe na czym polega to rolowanie ?

    Jak się nad tym wszystkim zastanawiam, to dochodzę do wniosku, że w niedługim czasie czeka nas koniec żużla ekstraligowego w Gdańsku na wiele lat.
    RT już pewnie skupia się na tym jak wyjść z całej sytuacji bez zarzutów działania na szkodę spółki. A po tym co pokazali działacze GKS i kibice zaangażowani w odwołanie Polnego nie widzę szans na jakikolwiek porządnie zorganizowany klub żużlowy (nawet w II lidze) w najbliższym czasie.
    Bardzo chciałbym się mylić.
    Ostatnio edytowane przez emiel_regis ; 19-03-2014 o 18:21
    Jeżeli dwóch kłóci się, a jeden ma rzetelnych 55 procent racji, to bardzo dobrze i nie ma co się szarpać. A kto ma 60 procent racji? To ślicznie, to wielkie szczęście i niech Panu Bogu dziękuje! A co by powiedzieć o 75 procent racji? Mądrzy ludzie powiadają, że to bardzo podejrzane. No, a co o 100 procent? Taki, co mówi, że ma 100 procent racji, to paskudny gwałtownik, straszny rabuśnik, największy łajdak.

    Stary Żyd z Podkarpacia

    motto "Zniewolonego umysłu" Czesława Miłosza

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi emiel_regis za jego przydatny post!

    markusmarkowski (19-03-2014)

  7. Powrót do góry    #816
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    no ku....wa nie wpisali...
    sb z przed lat nie czytali...
    no i co ? psipadek ?

  8. Powrót do góry    #817
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez emiel_regis Zobacz posta
    w niedługim czasie czeka nas koniec żużla ekstraligowego w Gdańsku na wiele lat.
    RT już pewnie skupia się na tym jak wyjść z całej sytuacji bez zarzutów działania na szkodę spółki. A po tym co pokazali działacze GKS i kibice zaangażowani w odwołanie Polnego nie widzę szans na jakikolwiek porządnie zorganizowany klub żużlowy (nawet w II lidze) w najbliższym czasie.
    Bardzo chciałbym się mylić.
    Jest *******, ale stabilnie.

  9. Powrót do góry    #818
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    fajne spodnie...

  10. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wnioskuję o ban dla Lu-KasH za dublowanie kont.

    Owsiakowe kalesony - klasyka fashion.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #820
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Wnioskuję o ban dla Lu-KasH za dublowanie kont.
    tak na marginesie...ktos, kto wpada na takie pomysly, musi miec niezle zryta pale...

  12. Powrót do góry    #821
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Nowy nick na nowe czasy gdańskiego speedwaya!

  13. Powrót do góry    #822
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    jeszcze sie okaze, ze kwidzyn to mr Hyde MaciekGKS...ku...wa *****y
    czyli Melas mial racje...lekarza Wam potrzeba...nie jednego...wielu...
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 19-03-2014 o 23:32

  14. Powrót do góry    #823
    Początkujący Awatar emiel_regis
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukash Zobacz posta
    Nowy nick na nowe czasy gdańskiego speedwaya!
    Tak, tak, przy tym prezesie nick od imienia wampira z książek fantasy pasuje jak ulał!

    Dopiero teraz tak to skojarzyłem. Wcześniej po prostu wybrałem przeulubioną postać z dawno czytanego pięcioksiągu (nie chodzi o Torę )
    Jeżeli dwóch kłóci się, a jeden ma rzetelnych 55 procent racji, to bardzo dobrze i nie ma co się szarpać. A kto ma 60 procent racji? To ślicznie, to wielkie szczęście i niech Panu Bogu dziękuje! A co by powiedzieć o 75 procent racji? Mądrzy ludzie powiadają, że to bardzo podejrzane. No, a co o 100 procent? Taki, co mówi, że ma 100 procent racji, to paskudny gwałtownik, straszny rabuśnik, największy łajdak.

    Stary Żyd z Podkarpacia

    motto "Zniewolonego umysłu" Czesława Miłosza

  15. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ale wciąż Żyd. -_-
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #825
    Początkujący Awatar emiel_regis
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Wnioskuję o ban dla Lu-KasH za dublowanie kont.
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Ale wciąż Żyd. -_-
    Masz 100% racji
    Ostatnio edytowane przez emiel_regis ; 20-03-2014 o 01:37
    Jeżeli dwóch kłóci się, a jeden ma rzetelnych 55 procent racji, to bardzo dobrze i nie ma co się szarpać. A kto ma 60 procent racji? To ślicznie, to wielkie szczęście i niech Panu Bogu dziękuje! A co by powiedzieć o 75 procent racji? Mądrzy ludzie powiadają, że to bardzo podejrzane. No, a co o 100 procent? Taki, co mówi, że ma 100 procent racji, to paskudny gwałtownik, straszny rabuśnik, największy łajdak.

    Stary Żyd z Podkarpacia

    motto "Zniewolonego umysłu" Czesława Miłosza

  17. Powrót do góry    #826
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    tak na marginesie...ktos, kto wpada na takie pomysly, musi miec niezle zryta pale...
    jeszcze sie okaze, ze kwidzyn to mr Hyde MaciekGKS...ku...wa *****y czyli Melas mial racje...lekarza Wam potrzeba...nie jednego...wielu...
    Na początku nie chciałem być niegrzeczny, ale trochę się zapędzasz za daleko, kompromitując się przy tym jak wtedy gdy father niby podał Twojego facebooka. Czasami lepiej darować sobie komentarze, bo wtedy tylko może się wydawać że nie złapałeś dowcipu. Jednak Twoje posty rozwiały w tej kwestii wątpliwości...

  18. Powrót do góry    #827
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    mlody kolego...nie wiem z czym masz problem...napisałem wyraźnie, ze według mojej oceny, ktos kto tworzy sobie w cyberprzestrzeni druga tozsamosc musi miec coś nie w porządku z glowa...zrob sobie sondaż i zobacz jakie bedziesz mial wyniki...no chyba, ze zrobisz go w Tworkach...tam mogą odbiegac od normy...co do kompromitacji...no coz...człowiek ma swoje lata...pije tez trochę więcej niz inni...zdaza sie...ja potrafię sie publicznie przyznac do wtopy czego i kademu życzę...zegnam.

  19. Powrót do góry    #828
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Dowcipna uwaga Maćka dotycząca dwóch kont dotyczyła tego, że po latach żałosnego zapisu mojego imienia mam normalnie wyglądającego nicka, dzięki uprzejmości administratora. To tak jakbyś sobie zmienił nicka na smarkowski.marku(czy jak to kiedyś Melas pisał), a my byśmy udawali, że masz dwa nicki.

    Te dalsze uwagi o lekarzach są trochę niepotrzebne. Przynajmniej w tym kontekście.

    Ale nikt się nie gniewa za reakcję nieadekwatną do niezrozumianego żarciku.

  20. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Odnoszę wrażenie, że doszło tutaj do jakiegoś nieporozumienia... Ale to już sobie sami wyjaśniajcie. A jak nie wyjaśnicie to zawsze można się ustawić na 13 kwietnia, żeby dać sobie buzi. Lub po buzi. Jeśli o mnie chodzi to mam już wszystkie terminy zajęte. Być może jakiś wolny termin znajdę dopiero na rewanżowy z Tarnowem (sierpień). Popularność forumowa jak widać ma swoją cenę.

    Swoją drogą zamilczeliście nienawistnie sukces Fryderyka Lindgrena, który wygrał jakieś śmieszne zawody z raczej śmieszną stawką zawodników. Ale fakt jest faktem! Zamiast się cieszyć, budować pozytywną atmosferę wokół gdańskiego żużla to NIE! Uprawiają milczenie nienawiści. Niczym "Kaczafi".

    Lukash,
    Mnie chodziło o coś innego. Mianowicie, że konto "emiel_regis" to też Ty. Użytkownik zaczął rzucać zapisami z regulaminu, więc skojarzyło mi się z Tobą. Bo sam nick dość świeży i raczej nie kojarzę człowieka... Choć tekst w sygnaturce jakby znany.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #830
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Uprawiają milczenie nienawiści.
    O, to dobre jest.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    MaciekGKS (20-03-2014)

  23. Powrót do góry    #831
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukash Zobacz posta

    Ale nikt się nie gniewa za reakcję nieadekwatną do niezrozumianego żarciku.
    Przeczytaj jeszcze raz...ze zrozumieniem...moj wpis...jeden i drugi...i przemysl swoja reakcje. Czego oni teraz Was w tych szkołach uczo to ja nie wiem...jedno wiem na pewno...egzamin na mojego papuga oblales z kretesem

  24. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    czyli Melas mial racje...lekarza Wam potrzeba...nie jednego...wielu...
    Jeżeli chodzi o MaciejaGKS to jeden dobry specjalista (wąska specjalizacja) myślę wystarczyłby.

    Bo sam nick dość świeży i raczej nie kojarzę człowieka...
    Nie wierzę, że jest ktoś kogo nie kojarzysz!!! Żartujesz sobie teraz?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  25. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ciebie z gęby kojarzę, więc zacznij ważyć słowa, albo zacznij niepokoić się przed zbliżającym meczem. Pewnie znowu uciekniesz na murawę...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #834
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Z drugiej strony...czy ukrywanie sie pod nickami ma jakis sens...trzeba stanąc przed "wrogiem" z otwartą przylbica a tak, kiedy pisze sie nawet madre rzeczy "anonimowo" to traci to trochę gowniazerka...

  27. Powrót do góry    #835
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    To dawaj profil do swojego fejsa cwaniaku.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Żebyś zaczął się pastwić nad kolejną ofiarą. Wystarczy, że ja nie mogę się Ciebie pozbyć z fejsowego konta. No fu..ing chance!!!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  29. Powrót do góry    #837
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przecież już nie piszę. -_- Zresztą nie zasługujesz na to skoro nie rozumiesz katechonicznej roli WWP.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #838
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    To dawaj profil do swojego fejsa cwaniaku.
    pogadaj z fatherem...On ma
    Melas...zaloz mu blokadke i będziesz mial spokój...
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 20-03-2014 o 15:32

  31. Powrót do góry    #839
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Na gg już zablokowałem, to na FB zaczął pisać że niby na gg niedostępny jestem. Mucha śmietnikowa to mały pikuś przy tym forumowiczu. Jeszcze te wstawki polityczne co chwilę...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #840
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Wampir energetyczny

  33. Powrót do góry    #841
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach

  34. Powrót do góry    #842
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Moze Grudziądz i Bydgoszcz sa zainteresowane niech skladajo...

  35. Powrót do góry    #843
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz...ze zrozumieniem...moj wpis...jeden i drugi...i przemysl swoja reakcje. Czego oni teraz Was w tych szkołach uczo to ja nie wiem...jedno wiem na pewno...egzamin na mojego papuga oblales z kretesem
    Szukaj sobie innego papuga, bo zaraz składam pozew o naruszenie dóbr osobistych! I nie denerwuj się tak na stare lata...

    Maciek, faktycznie był wpis z regulaminami, już miałem się do niego odnosić, ale zapomniałem. Zresztą ja regulamin wkleiłem raz, a już uchodzę za jakiegoś fetyszystę.

  36. Powrót do góry    #844
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Krótka piłka - w świetle przepisów Gafurov jest Polakiem, czy może będziecie jeździli z którymś z Szymków w składzie?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #845
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    To dawaj profil do swojego fejsa cwaniaku.
    Dostales szanse...baraszkowales w nocy i skrewiles ?

  38. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Dostales szanse...baraszkowales w nocy i skrewiles ?
    Nie rozumiem...

    Na chwilę obecną jedziemy Marcelem.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #847
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nie rozumiem...
    Wysłałem Tobie zaproszenie na salony intelektualno-politycznej rozkoszy...niby zaakceptowałes w nocy, a rano nie mialem Ciebie wśród znajomych...ale wiadomo...ja w te klocki malo rozgarniety jestem

  40. Powrót do góry    #848
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    To byłeś Ty?! Skąd miałem wiedzieć... Napisz PW. Czasami obcy ludzie mi wysyłają zaproszenia, więc już wyrobiłem w sobie reakcję, żeby akceptować i wywalać od razu.

    PS. Nie sądziłem, że JEST PAN TAKI STARY.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #849
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Teraz to Ty mi wyślij...mnie z racji wieku juz nie wypada

  42. Powrót do góry    #850
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    w tym GKS-ie jest tak *****iscie i poch.....uju , ze pozostaje nam juz tylko zglosic ta druzyne do rozgrywek speedrowera!.Bo na wiecej nas nie stac!.Fajnie, ze druzyna jeszcze "bryluje w salonach.A tak na serio- bryndza,brmdza,bryndza i jeszcze raz bryndza.Az nie chce mi sie pisac , a co dopiero spiewac.pozdrawiam ostro "podzielona ideologicznie" ()gdanska ekipe na SB!
    v.
    ps 1.najwiekszy RESPEKT DLA RENATA!!!,czy zle czy dobrze (kiedy to bylo dobrze?),ZAWSZE BYL Z NAMI!!!!.I prosze bez podtekstow w zwiazku z obecna sytuacja miedzynarodowa!
    ps.2.parafraza dot. sytuacji GKS-u.Jest juz tak dobrze, ze gorzej byc juz nie moze!
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 23-03-2014 o 19:21

  43. Powrót do góry    #851
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    United we stand, divided we fall


  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    markusmarkowski (23-03-2014), voodie (23-03-2014)

  45. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    Casting na podprowadzające - cz. II
    No panie kolego, jeśli casting nie był ustawiony to niedzielne wieczory mogą być godne pozazdroszczenia.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #853
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    ojjj...niechybnie zmierza ku laj...tfu...doroslosci

  47. Powrót do góry    #854
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    u mnie tez powoli, powoli...

    Pierwsze spotkanie z Prezesem za nami

    http://www.youtube.com/watch?v=IL0osswR29M

  48. Powrót do góry    #855
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    Pierwsze spotkanie z Prezesem za nami
    Nie zapominaj o dyrektorach.


Strona 19 z 39 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •