Strona 4 z 39 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Kilka potężnych kontuzji temu. Wtedy tak... Szkoda, że nasi nie wybrali (w pełni świadomie wykorzystane słowo) w '99 właśnie niego zamiast Pecyny. Byłby miś na bank. Chociaż z drugiej strony Krzysztof na przestrzeni wielu lat dostarczył nam tyle radości! Czyżby: co się odwlecze to nie uciecze?

    Ułamka jak zmotywować? Kasą. Motywacyjny kontrakt z dużymi pieniędzmi na czele. Pamiętasz jak jechał w zeszłorocznym barażu z nami? U siebie 3,3,1,1,2*, w Gdańsku 0,3,3,0,2,2,0. Może bez cudów, ale jak trzeba było pojechać ostro na trasie to nawet sfaulować potrafił (Krystiana). A dlaczego ten teoretycznie bezpłciowo jeżdżący zawodnik to zrobił? Bo wiedział, że jak spadną to straci kupę kasy. I tutaj może być podobnie.

    Co do kwidzina to słyszałem, że ma opancerzonego Robura z armatką wodną na przedzie. Ale to mogą być plotki złośliwych patryotów.

    /edit
    W sobotę było wielkie święta a tu cisza... Mianowicie tego dnia minął równo miesiąc od ostatniej wiadomości na wybrzezegdansk.pl. Rzecznik i dyr. ds. mark. pracują pełną parą! Kto nie wierzy tego zapraszam na facebookowy profil GKS Wybrzeże SA. Takich cudów to nawet za wujka nie było.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 18-11-2013 o 13:11
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Dekalog czyli projekt regulaminu Stowarzyszenia

    Mam wolne 5 minut, więc proponuję projekt regulaminu. Tego oficjalnego i urzędowego.

    "1. Stowarzyszenie nosi nazwę Gdańskich Kibiców Stowarzyszenie Wybrzeże.
    2. Siedzibą Stowarzyszenia jest miasto Gdańsk.
    3. Stowarzyszenie ma charakter międzynarodowy.
    4. Stowarzyszenie ma demokratyczną strukturę i działa zgodnie z obowiązującym prawem.
    5. Stowarzyszenie działa przez swoich członków. Członkowie określą cele i sposoby działania Stowarzyszenia.
    6. Członkiem Stowarzyszenia może zostać każdy, o ile inaczej nie stanowi ustawa lub uchwała Stowarzyszenia.
    7. Członkowie mogą być wybierani i pełnić dowolne funkcje w Stowarzyszeniu.
    8. Utrata członkostwa może nastąpić na skutek zgonu, rezygnacji lub skreślenia z listy członków.
    9. Stowarzyszenie reprezentuje osoba upoważniona do reprezentacji Stowarzyszenia.
    10. Przepisy wykonawcze, szczegółowe, zasady głosowania i inne nieobjęte niniejszym regulaminem kwestie ustalą w sposób demokratyczny członkowie Stowarzyszenia."


    Myślę, że nie dało się krócej i bardziej ogólnie spełnić ustawowych wymogów.
    Wszelkie poprawki i zmiany mile widziane.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    8. Utrata członkostwa może nastąpić na skutek zgonu, rezygnacji lub skreślenia z listy członków.
    Czy kolejność jest przypadkowa czy nieprzypadkowa? Bo jeżeli nieprzypadkowa to ja się jeszcze muszę zastanowić
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Dobre pytanie. Trochę głupio wygląda. Powinno być "rezygnacji, skreślenia, zostania kibicem GKMu i zgonu"

    Z drugiej strony ze stowarzyszeń wylatuje się za brak składek*, u nas składek w regulaminie nie ma, więc nie wiem za co skreślić.


    Odejść nikt nie odejdzie, bo jak przejmiemy władzę to nie dorwie się do koryta, więc ten zgon to najbardziej prawdopodobna opcja.


    Jak to się mówi "Romantycy umierają młodo". Faszyści podobno też, a już jeden członek padł tutaj ofiarą takiej nagonki. Aż dziwie się, że nie wystosował w imieniu Stowarzyszenia jakiejś noty dementującej. W końcu jest prezydentem.

    *choć mistrz kateringu jednak uzbierał z nich 3 złote na kiełbasę.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    GKSW nie mogło wystosować dementi bo w czasie "nocy długich banów" nasza organizacja jeszcze nie była powołana do życia. Zapewne już gdzieś tam kołatała w głowie Mózga, który jak codzień myślał o tym jak przejąć panowanie nad GKS-em, ale to jeszcze nie był czyn.
    Żeby była jasność, nie mam pretensji do organizacji.
    Mi się też nie podoba kilka rzeczy:
    - mianowanie członków członkami. Kojarzy się z ch***. A nikt nie chce być ch***, więc już na starcie podcinamy gałęź, a na której siedzimy.
    - wspomniana wyżej kolejność ew. przyczyny utraty statusu członkostwa - jako autosugestia. Czuję się jednak w obowiązku o tym wspomnieć bo jak kolega Melas był zauważył nie jest on jeszcze ch..., pardon, członkiem, a więc siłą rzeczy nie posiadała głosu w temacie, który w najmniejszym choćby stopniu go nie dotyczy. Dlatego poczułem się w obowiązku poprzeć skądinąd słuszną uwagę.
    - czemu charakter demokratyczny, jawny i bez stopni? Liczyłem na odpowiednik loży masońskiej, bo jak pokazuje historia tylko w tej formie można przejąć panowanie nad światem.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 18-11-2013 o 16:23
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    od konca:
    bo tak muszą działać stowarzyszenia w Polsce.

    albo inaczej, w regulaminie muszą mieć taki sposób działania. jeszcze ktos to przeczyta i nam odmowia zgloszenia. dla mnie jako prawnika bylaby to potwarz.

    - chetnie zmienie ten punkt poprzez edycje- aporpos- nie moge edytowac 1 posta i dodac nowych stanowisk!
    najlepiej jak podacie dokladna tresc artykulu, ktory proponujecie w to miejsce wtedy zyskacie status tworcy regulaminu

    - nie wiem czy moge czlonkow stowarzyszenia nazwac prze*c*h*u*j****ami. , zreszta kazdy mezczyzna powinien byc dumny ze swojego czlonkostwa.

    doktryna prawnicza sprzecza sie do dzis czy zgloszenie stwoarzyszenia ma charakter deklaraoryjny czy konstytutywny, a filozofie od zaranai dziejow fakt istnienia lacza z idea powstala w glowie.

    alt mi troche szwankuje, sorki za brak polskich znakow.
    Ostatnio edytowane przez Lukash ; 18-11-2013 o 18:36

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przynajmniej nie zacząłeś "od tyłu"...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Przynajmniej nie zacząłeś "od tyłu"...
    ja moge byc zarowno czlonkiem jak i ch**u**m. Tak to juz mam w naturze.

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Zmartwiliście mnie Miśkowiakiem w Grudziądzu, potem jeszcze cios w plecy w postaci przepisów wykonawczych do Gdańskich Kibiców Stowarzyszenie Wybrzeże dyskryminujacych zostanie kibicem GKM.

    Chyba, że za datę dyskwalifikującą przyjmiemy datę założenia Stowarzyszenia i zaakceptujemy stan zastany.

    Obawiam się że Ułamek nawet regularnie i wysoko opłacany nie uniesie Ekstraligi. On sam już chyba do tego doszedł i rozważa spokojniejszy chleb na zapleczu.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ułamka jak zmotywować? Kasą. Motywacyjny kontrakt z dużymi pieniędzmi na czele. Pamiętasz jak jechał w zeszłorocznym barażu z nami?
    Idąc twoim tokiem myślenia to zakontraktujmy Świderskiego i Skórnickiego, wpiszmy im w kontrakt zaległe kwoty, które będą wypłacone jak wykręcą średnią minimum 2.000.

    ja moge byc zarowno czlonkiem jak i ch**u**m. Tak to juz mam w naturze.
    Kandydat idealny!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    voodie (19-11-2013)

  12. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Zmartwiliście mnie Miśkowiakiem w Grudziądzu, potem jeszcze cios w plecy w postaci przepisów wykonawczych do Gdańskich Kibiców Stowarzyszenie Wybrzeże dyskryminujacych zostanie kibicem GKM.

    Chyba, że za datę dyskwalifikującą przyjmiemy datę założenia Stowarzyszenia i zaakceptujemy stan zastany.

    Obawiam się że Ułamek nawet regularnie i wysoko opłacany nie uniesie Ekstraligi. On sam już chyba do tego doszedł i rozważa spokojniejszy chleb na zapleczu.
    Tak też to widzę. Kibiców GKMu nie wolno dyskryminować. Zwalczamy jedynie przechrzty.

    Także zapraszamy, szczególnie że w "dniu w którym spadły banany" potwierdziłeś swoją lojalność dla gdańskiej sprawy.


    Zresztą RT też był wcześniej jakimś pełnomocnikiem d/w w GKMie, więc ludzie z rodowodem grudziądzkim mogą się przydać w realizacji planu opanowania świata.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lukash za jego przydatny post!

    voodie (19-11-2013), yahata (19-11-2013)

  14. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    No nie wiem. Małomiasteczkowość, zaprzaństwo, kompleksy mogą skutecznie zahamować postęp i dialog!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  15. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Składam formalny wniosek o ustalenie rytuału poprzedzającego przyjęcie w poczet chu..., tzn. oczywiście członków. Moja propozycja obejmuje pomyślne przejście przez przegląd stanu uzębienia w jednym z zaprzyjaźnionych gabinetów stomatologicznych. K.M.W.T.W.Ż.C.O.P.
    Pragnę zwrócić uwagę na fakt, że "małomiasteczkowość, zaprzaństwo i kompleksy" są wynikiem li tylko środowiska, w którym dana osobowość się wychowała, nie zaś kwestią genetyczną. Choćby w takiej bydgoszczy chamów pod dostatkiem. I dlatego stanowczo naciskam na przyjęcie właśnie takiego stanowiska. Być może niezbędne będzie także przyjęcie "rezolucji ostatecznie rozstrztygającej kwestie genetycznego dziedzictwa". Jednocześnie pragnę za wczasu stanowczo zaprzeczyć pogłoskom, które moi przeciwnicy polityczni mogą wynieść na wierzch, jakoby moje stanowisko wiązało się z faktami zawartymi w konstrukcji mojego drzewa genealogicznego. Potwierdzeniem mojej prawdomówności niech... będę ja sam, któremu obce są wymienione przez jeszcze nie chu..., pardon, jeszcze nie członka Melasa wady społeczno-osobowe. K.M.Z.T.W.Ż.N.K.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 19-11-2013 o 15:39
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    yahata (19-11-2013)

  17. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    ja składam formalny wniosek do moderatora/administratora aby nie usuwał z tego tematu postów członków stowarzyszenia. jednocześnie liczę, że niektóre posty Melasa w końcu znikną, bo to typowy przykład zajadłych zewnętrznych ataków na wewnętrzne sprawy dobrze funkcjonującej organizacji.

    Chcesz się bawić z nami? To dołącz do Stowarzyszenia!


    Szczególnie, że mógłbyś zrobić najlepszą karierę w strukturach klubu. Jako jedyny masz kupę lat doświadczenia na STANOWISKU KIEROWNICZYM w sporcie żużlowym!

    To byłby piękny sen! Szkoda, że nie w Gnieźnie. Wtedy byłoby od kierownika startu do kierownika Startu.

    Ale kto wie? Może przejmiemy też władzę w Starcie. Rybki, małpy i króliki szybko się mnożą, więc naszych kandydatów na prezesów będzie co niemiara.

  18. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dziękuję za inspirację panie kolego.

    Składam formalny wniosek o złożenie formalnego wniosku do PZM i GKSŻ ws. zmiany nazwy osoby funkcyjnej z "kierownik startu" na "dyrektor ds. startu".
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 20-11-2013 o 00:45
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Podoba mi się. Złóż i podpisz się jako "kibice sportu żużlowego na świecie"- w końcu to prawda, bo ich reprezentuje stowarzyszenie.

    Niech to będzie prezydencka prerogatywa.

  20. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Patrzę na godziny dodawania postów przez Lu-Kasha i...
    1. "Wczoraj, 01:51"
    2. "Dzisiaj, 01:19"
    3. "Dzisiaj, 01:49"

    Co Ty kurka Batman jesteś czy jakiś inny Ninja?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  21. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Lu-KasH:
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 20-11-2013 o 17:44
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    RT prosil miasto o wcześniejsze wypłacenie srodkow przewidzianych na gdański żużel w 2014...szczyt dyletanctwa

  23. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Panowie, nie kopmy leżącego. Braciom, siostrom, wszelkiej maści dyrektorom a przede wszystkim SKWG dziękujemy za zbudowanie wielkiego Wybrzeża. Do usłyszenia. Kiedyś...

  24. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Post hoc, ergo propter hoc tow. kwidzin.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Macieju...mantrujesz tu łacina...ale jak juz Tobie tak zalezy to ad hoc i ad rem

  26. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Patrzę na godziny dodawania postów przez Lu-Kasha i...
    1. "Wczoraj, 01:51"
    2. "Dzisiaj, 01:19"
    3. "Dzisiaj, 01:49"

    Co Ty kurka Batman jesteś czy jakiś inny Ninja?
    Akurat przez dwie noce jechałem do Krakowa.

    Najlepsze przewroty robi się nocą.

    Mnie najbardziej przerażają ludzie, którzy na mejle i na forach odpowiadają np. o godzinie 6:15.


    Maćku:








    .

  27. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Zastanawiam się czy mecz z 22 września ma w tej chwili jakieś znaczenie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  28. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Zastanawiam się czy mecz z 22 września ma w tej chwili jakieś znaczenie.
    oczywiscie.

    ulatwia mi/nam plan dzialania.

    a wiec spolka firmy dla ktorej pracuje otwiera w przyszlym roku corke w Gdansku. Oczywiscie nie bede mowil kto bedzie szefem. By wam ulatwic zgadywanie to jego nick zaczyna sie na gksi...a konczy na ak.

    22 wrzesnia doprowadza do bardzo waznej sytuacji wyjsciowej.

    pierwsze kroki podjete.

    Stowarzyszenie zacznie od maja kopac glebokie dolki pod RT. Taczki juz mamy.
    A potem...a potem bedzie walka na CV. Yeahh.

    wiecie co: k.u.r.w.a Madzia z M jak Milosc jest powaznie chora. Ja ********. Sa wazniejsze sprawy w zyciu niz nasz GKS. Mam nadzieje ze dupa wyjdzie z tego. W Stowarzyszeniu mamy jeszcze miejsca.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 20-11-2013 o 21:08

  30. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jak załatwisz papier na milion Euro to uczynię Cię v-ce prezesem.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Kto może wzmocnić siłę rażenia beniaminka? Kogo trener Chomski chciałby zobaczyć w gdańskim zespole? Grega Hancocka, Nickiego Pedersena, Leona Madsena, Fredrika Lindgrena, Grzegorza Walaska, Rafała Okoniewskiego, Sebastiana Ułamka oraz Szymona Woźniaka.

    Raczej na pewno na Wybrzeże nie trafią pierwsi dwaj żużlowcy, którzy są poza finasowymi możliwościami klubu. Hancock może trafić do Tarnowa, a Pedersen do Leszna. Z całej listy najbliżej transferu jest podobno Leon Madsen, który otrzymał już nawet projekt kontraktu i gdy się zdecyduje na gdańską ekipę to może go w każdej chwili odesłać. Grzegorz Walasek spadł z PGE Marmą Rzeszów do I Ligi i także szuka klubu. Jedynym juniorem na liście jest Szymon Woźniak.
    Pytam poważnie. Kto to jest Madsen ?
    PROWOKATOR.... !!!

  32. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2010
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    Pytam poważnie. Kto to jest Madsen ?
    http://rlach.republika.pl/dmp/2009/gdwr_2.htm
    http://rlach.republika.pl/dmp/2012/gdta_1.htm

    Swoje punkty będzie robił.

  33. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Taaa, w 2009 to nawet Lindgren potrafił przywieźć okolice kompletu

  34. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Madsen to akurat niezły wybór. Jeśli nie będzie miał problemów zdrowotnych to jako prowadzący parę może osiągnąć 2,0/bieg.

    Odżyła także nasza oficjalna! Po 35 dniach wstydu. Chyba coś zaczyna się dziać i lokomotywa o nazwie "GKS Wybrzeże Gdańsk" powolutku się rozpędza.

    Bójcie się chamy, do Ekstraligi wracamy!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    [QUOTE]MaciekGKS-Bójcie się chamy, do Ekstraligi wracamy![QUOTE]

    alez Macku- zmien haslo, przeciez wrocilismy do tej eligi!

    A tak na serio, cos czuje ze nie bedzie zle ze skladem.
    Wypisz , wymaluj powtarza sie zeszly rok
    Sporo zamieszania, a potem calkiem calkiem sklad...
    Pozyjemy , zobaczymy.
    Tylko bez paniki i histerii!!!.
    Najwyzej, znowu jak w 2006 zmasakrujemy druga lige
    pozdr.
    v.

  36. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    alez Macku- zmien haslo, przeciez wrocilismy do tej eligi!
    Jeszcze nie wróciliśmy. Niech się boją. Jak uda się zrobić taki skład o jakim ćwierkają wróbelki to będzie szalenie ciekawa drużyna. Można spaść, pewnie i tak będziemy głównym kandydatem do spadku, ale równie dobrze możliwy będzie... medal. Jak kasa się będzie zgadzała to będzie dobrze!
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 21-11-2013 o 12:27
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Bez urazy, ale patrząc na to kto pozostał w tej chwili na rynku i biorąc pod uwagę, że Toruń, Leszno (dokładając Dzika), Wrocław, Gorzów, Zielona i Tarnów(dokładając Hancocka) się wzmocniły, a Częstochowa również nie musi być słabsza, to jakoś ten medal dla Gdańska, hmm, no cóż. Powodzenia.

    P.S Nie chcę nikogo skreślać na starcie, ale przypominam, że w przyszłym roku nie będzie słabego Gniezna, Bydgoszczy czy nawet mojego Rzeszowa (gdzie mimo, że jest kasa wszystko potrafią spier...). Czapki z głów jeśli ktoś z tych zawodników, którzy zostali na rynku zrobi coś więcej niż uratuje eligę.

  38. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    ale równie dobrze możliwy będzie... medal.
    taaaa...szczegolnie kiedy potencjalny lider druzyny zajmuje miejsce w okolicach 30 pozycji w rankingu SE za 2013 rok
    a do 25 pozycji juz wszyscy zaklepani

  39. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    taaaa...szczegolnie kiedy potencjalny lider druzyny zajmuje miejsce w okolicach 30 pozycji w rankingu SE za 2013 rok
    a do 25 pozycji juz wszyscy zaklepani
    Czyżby?
    13 Grzegorz Walasek PGE Marma Rzeszów 18 93 40 28 11 9 0 0 5 0 187 6 193 2,075 10,39 2,378 1,792
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #172
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Musial by byc ciezko chory, zeby pojsc na ten układ...no chyba ze ostatnio cos zle sie czuje...

  41. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Musial by byc ciezko chory, zeby pojsc na ten układ...no chyba ze ostatnio cos zle sie czuje...
    Jak chce jeździć w Ekstralidze to GKS jest jedyną opcją. A patrząc na składy drużyn to jeśli dojdzie do skutku transfer Okoniewskiego do GKM i Kildemanda do Częstochowy to raczej trudno będzie Stali awansować. 2 lata kiszenia ogóra w I lidze? A tak chociaż pojeździ po PGE Arenie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    O boże boże bożenko, co to były za czasy. Zwariowany 2009 rok. Pamiętam mecz, kiedy po kolejnym zerze przywiezionym przez AS, jakiś kibic wyrzucił z jego kierunku kiełbasę. I mało brakowało, aż by mu w turban przypier**lił

    Patrząc na tego Madsena, to swoje lata świetności ma za sobą
    W 2009 byłby z niego niezły pożytek, może uniknęli byśmy spadku

    Mnie ten Duńczyk nie przekonuje. Zamiast pajacować i z gówna kręcić bat, powinniśmy zatrzymać wszystkich, a w miejsce Dawida Stachyry wrzucić jakiegoś grajka z ekstraligowymi korzeniami. Bez żadnych długów, i bez pajacowania.
    Powrót Andersena ? Bałkańska siła Jurica Pavlić chyba że, idąc w comebacki może Bjerre ?
    PROWOKATOR.... !!!

  43. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jak chce jeździć w Ekstralidze to GKS jest jedyną opcją.
    Lepszy pierwszoligowy wrobel w garsci niz ekstraligowy galab na dachu nawet przez dwa sezony... wybor nalezy do niego...oby tylko potem nie piszczal poki co to poczekajmy na licencje.

  44. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    ja tam dzisiaj krotko.Przyszloroczne rozgrywki na zuzlu
    (poza Toruniem) powinny nazywac sie
    PROVIDENT SPEEDWAY EKSTRALIGA

    pozdr.
    v.
    ps.chodza ploty ze nawet i Zielona jezdzie na kredyt...

  45. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Chodzą słuchy, że od sezonu 2015 kluby, które nie będą miały kredytu na minimum 500 tys zł oraz przynajmniej dwóch ugód z zawodnikami, mogą mieć problemy z licencją i będą musiały dodatkowe audyty robić...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  46. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    Mihalo (22-11-2013), MrBiedrona (23-11-2013), markusmarkowski (22-11-2013), voodie (22-11-2013)

  47. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jest i Leon. Oficjalnie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Spóźniłeś się koleś. Ja wiem o tym już od 15.00. Wszyscy już wiedzą.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  49. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Bardzo dobry transfer z Waszej strony. My w Tarnowie byliśmy za pozostaniem Leona w Unii, ale cóż.... Regulamin robi swoje, poza tym Cieślak miał inną wizję składu. Będziecie mieli dużo radości z tego chłopa!

    Dziękujemy Leon za trzy sezony w Tarnowie i życzymy dużych zdobyczy punktowych dla Wybrzeża. Do zobaczenia w Tarnowie

Strona 4 z 39 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •