Strona 12 z 39 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Znam...Niejaki THJ zgodzil sie poczekać do polowy stycznia...tylko nie wiem, czy Majken bedzie zadowolona
    Podobno Robert powiedział: "Majken & Tomas, my fold. Come to me. Plis, plis. Święta be, no not to be." Tradycja zobowiązuje.
    Niech jeszcze Andrzej przebierze się za Świętego Mikołaja i mały "Dżonasonek" będzie miał takie święta, że nie ma ch*** we wsi!
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 14-12-2013 o 17:04
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Chciałem jedynie zdementować jakoby Okoniewski, co niestety panuje w świadomości wielu, był jakoś wyjątkowo świetny na gdańskim torze. Dlatego brać Ułamka!
    To forma sportowa decyduje Maciuś? Myślałem, że menadżer. Po kryjomu...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    markusmarkowski (14-12-2013)

  4. Powrót do góry    #498
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Licencja nadzorowana to przedłużenie o kilka lat egzystencji rozgrywek w obecnej formie. Bez niej najprawdopodobniej w Elidze i I lidze wystartowałaby połowa zespołów. Co z resztą? Trudno powiedzieć. Teoretycznie dzisiaj nawet powołać nowego tworu się nie da bo nowy klub/spółka musi przejąć zobowiązania starego względem zawodników, US, ZUS i GKSŻ/EK S.A. żeby dostać licencję na starty w rozgrywkach. Władze żużlowe zabrnęły w ślepy zaułek. Wymyślono licencje, żeby ukrócić patologię. Nie przewidziano, że poziom lekkomyślności prezesów będzie nadal na niezmienionym poziomie i spowoduje konieczność dalszego wymyślania przepisów ad hoc.
    Niedopuszczenie nowego tworu do ligi, bo poprzedni klub z danego miasta miał długi to decyzja, która nie obroni się w żadnym sądzie administracyjnym. to jest rozwiązanie moralne, ale całkowicie bezprawne.

    Ale w żuzlu takich rzeczy jest bardzo wiele. Nikomu się nie chce tego ruszać, ale potrafię wskazać kilkanaście przepisów, które są niezgodne z prawem powszechnym. Kwestia zaskarżalności.

    Licencja nadzorowana spowodowała, że RT nawet nie zamierzał czasowo spłacić długów. To jest duży krok w tył. A problem jest taki, że władze żużlowe to prezesi klubów, albo ci najbardziej nieudolni byli prezesi.


    Cała reforma została źle pomyślana. Dopiero po kilku latach przewidziano coś takiego jak obniżenie wynagrodzenia zawodnika ze względu na spadek KSM. Dlaczego nie przewidziano innych zabezpieczeń? Nie wiem. Przecież co roku co najmniej dwa zespoły spadają z którejś ligi, co w 90% przypadków wpędza je w kłopoty finansowe. I nie koniecznie będące winą zarządu spółki. Są czynniki subiektywne takie jak drastyczny spadek frekwencji (np. Bydgoszcz), kontuzje zawodników, wahania u sponsorów czy outsiderzy, którzy powodują nieprzewidywalnie wysokie wygrane. Ja mam pomysł na co najmniej dwa zabezpieczenia takich sytuacji aby klub nie popadał w tarapaty, w tym ograniczające hulaszcze możliwości zarządów spółek sportowych.
    Te wszystkie czynniki powinny być przewidziane przez zarząd spółki. Władze nie ponoszą winy w sensie karnym, ale planowanie budżetów bez rezerwy, przejadanei wszelkich środków to są problemy. I wiem, że je dostrzegasz, bo sam pisałeś że kluby sportowe powinny inwestować, a nie wydawać wszystko co mają.

    RT przy objęciu stanowiska mówił i rezerwie budżetowej na 800 tysięcy. To była jedna z jego niewielu wypowiedzi, która mi się podobała.

  5. Powrót do góry    #499
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta

    Licencja nadzorowana spowodowała, że RT nawet nie zamierzał czasowo spłacić długów.
    Temat licencji nadzorowanych pojawil sie na koncu sezonu 2013...RT nie zamierzał spłacić dlugow juz pod koniec 2012

  6. Powrót do góry    #500
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Temat pojawił się chyba w połowie 2012roku.

  7. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W niektórych miejscach w sieci już pojawiła się informacja, że Sebastian Ułamek będzie reprezentował barwy GKS Wybrzeże Gdańsk. Jeśli ta nowina się potwierdzi to będę bardzo szczęśliwy. Sebastian w przeszłości spędził nad morzem dwa wspaniałe sezony pod względem wyników indywidualnych. Pozostaje mieć nadzieję, że efekt będzie bliższy temu z 99 niż 2000 roku.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach

  9. Powrót do góry    #503
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

  10. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Szkoda Ułamka. Dużo lepsza opcja od Okoniewskiego. Szkoda, że Chomski tak się uparł na "swojego".
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #505
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Rodzinie trzeba pomagać. Też z tej dwójki bezjajeczników wolałbym Ułamka.

    Z drugiej strony to teraz możemy marzyć, żeby był choć Okoniewski.
    Ostatnio edytowane przez Lukash ; 15-12-2013 o 20:58

  12. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Rodzinie trzeba pomagać. Też z tej dwójki bezjajeczników wolałbym Ułamka.

    Z drugiej strony to teraz możemy marzyć, żeby był choć Okoniewski.
    Jeśli o mnie chodzi, to rzeczonego Ułamka Sebastiana wypożyczyłbym do GKS za kilka tubek pasty do zębów. Wybitnie mi nie pasuje styl tego zawodnika. Już nie wiem, czy nie łatwiejszy do przełknięcia byłby Miśkowiak.

    Tęskno za siermiężnymi czasami Dery Marka z posklejanymi włosami, Jarosława Olszewskiego w wiecznie ufajdanej skórze,czy klasycznego lokalnego matadora Roberta Kempińskiego, co to po trzech kielichach nie może się wysłowić.

    Nie mogę rozgryźć strategii GKM. Awansować nie chcą, bo nie ma z czym i jak, jednocześnie budują naprawdę solidne składy rok po roku i -UWAGA-spłacają zawodników w sensownym czasie. Zysków z tego nie ma, widownia niezbyt duża, reklama pomijalnie mała. Taki speedway bez nienawiści i bez miłości.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Drapichrust (15-12-2013), sobotch (16-12-2013)

  14. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Reputacja Terleckich po ostatnich doniesieniach robi swoje. Zawodnicy chwytają się wszystkiego byle tylko nie trafić do GKSu rządzonego przez krętaczy. Ciekawe, czy Okoń da się "złapać" na bajeczki braci

    Skład na 4-5 miejsce jest - nikt nie mówił że chodzi o Ekstraligę

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pawel_R za jego przydatny post!

    MrBiedrona (16-12-2013)

  16. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Też z tej dwójki bezjajeczników wolałbym Ułamka.
    Jakie te życie jest skomplikowane. Z tej dwójki bezjajeczników wolałbym Okonia. Trudno, co zrobić.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    yahata (15-12-2013)

  18. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Z cyklu: "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm"
    Baśń o 5-6 miejscu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    el_kwas (15-12-2013), kingpin (15-12-2013), spitt22 (16-12-2013)

  20. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Hmm, może Włókniarz Wam wypożyczy Mirka Jabłońskiego i Emila Sajfutdinowa i już wcale tak źle nie jest

  21. Powrót do góry    #511
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Z niepokojem odliczam minuty dzielące nas od północy. Uda im się podpisać z Adamem czy nie...

  22. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak widać takie praktyki skutkują i zawodnicy o tym doskonale wiedzą. Wycwaniły się bestie

    http://espeedway.pl/news,thomas_h_jo...,66793,12.html

    THJ w akcji:

    - Zaczęli działać bardzo szybko, gdy poszedłem z tą sprawą do mediów. To był dobry sposób rozwiązania sprawy. Otrzymam pieniądze i dostanę nawet nieco więcej niż byli mi winni. W przypadku takiego rozwiązania cofam prawie wszystkie złe słowa, które wypowiedziałem o tym klubie - wyjaśnia Szwed.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #513
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Maciek. Warto było dla awansu społecznego kilku pasjonatów rozwalić klub?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 15-12-2013 o 23:17

  24. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A jaką masz pewność, że za Polnego byłoby lepiej? Jakby wygrał i byłaby chu*nia (a byłaby na bank) to byśmy tutaj płakali, że trzeba było dać szansę nowym. Po 7-latach karty się zgrały. A że jest jak jest? Nie wyszło... Poza tym walczymy do końca! GKS Wybrzeże istnieje i nie ma powodów do niepokoju. Nie z takich tarapatów się wychodziło! Sądzę, że ten gif świetnie oddaje sytuację:


    A dzisiejsza wypowiedź ws. ew. transferu Okoniewskiego: "Gdy działacze z Rzeszowa się zgodzą na wypożyczenie, będziemy z nim rozmawiali o tym, czy chce jeździć w ENEA Ekstralidze. W poniedziałek będziemy z nimi rozmawiali, czy jest w ogóle na to szansa. Tracenie czasu na różne podchody nie ma sensu. Gdy się okaże, że PGE Marma nie chce go puścić, będziemy musieli działać niezwłocznie. Co prawda są jeszcze inne alternatywy w kwestii pozyskania polskiego seniora, jednak nie ma możliwości znalezienia zawodnika pokroju Okoniewskiego." to w mojej ocenie majstersztyk, którego nie powstydziłby się Polny za swoich najlepszych lat. Wygląda na to, że Rogal w ramach protestu włoskiego postanowił nie autoryzować wypowiedzi kolegów z pracy.

    * * *
    Z przymróżeniem oka:
    Tytuł: "Kolejna dewastacja stadionu".


    Poza tym jakie to ma znaczenie, czy Ułamek, czy Okoniewski albo nawet Walasek? Ta drużyna i tak by spadła.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 15-12-2013 o 23:56
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #515
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Odwracajac pytanie...skad wiesz czy za Polnego byloby gorzej niz jest ?

  26. Powrót do góry    #516
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Melas mnie zdyskredytował jak wspomniałem o Szymce a tu popatrz. Mówiąc ciut poważniej, "jeżeli zdziwionym działaczom, którzy nie chcą tracić czasu na podchody" nie uda się wyrwać "niezwłocznie" Okonia, pozostaje chyba jedynie któryś z braci Jabłońskich. Osobiście stawiałbym na Mirka. Myślę, że to zawodnik wcale nie dużo słabszy od Arcziego.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  27. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Z cyklu: "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm"
    Baśń o 5-6 miejscu.
    Rzeczywiście skład, delikatnie mówiąc, dupy nie urywa, ale Sparta 2013 pokazała że czasem dzieją się cuda.

  28. Powrót do góry    #518
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Stabilnie?

  29. Powrót do góry    #519
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Stabilnie?
    no nie inaczej stabilizacja to utrwalenie pewnego stanu...

  30. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Odwracajac pytanie...skad wiesz czy za Polnego byloby gorzej niz jest ?
    2006-2012 to mało dowodów?! Nie kpij...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #521
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Nie przesadzaj z tym 2006... "fiordy" mu wtedy z reki jadly szperajac w roznych archiwach, mozna bylo miec pewnosc, ze wybiera sie podobnego czlowieka na stanowisko prezesa...
    sztuka dla sztuki ? Wczesniej bynajmniej nie bylismy takim obiektem drwin...niedlugo przycmimy Unibax a zagranie Fijalkowskiego z Ulamkiem to majstersztyk...pokazal Terleckim gdzie ich miejsce...

  32. Powrót do góry    #522
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Wciąż warto robić z siebie idiotę i świecić oczami za bajkopisarzy?

  33. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Poza tym jakie to ma znaczenie, czy Ułamek, czy Okoniewski albo nawet Walasek? Ta drużyna i tak by spadła.
    Jeżeli byłby u nas Walasek, to nie byłoby go w Częstochowie i składy byłyby z grubsza zrównoważone, z nieco słabszym Wybrzeżem, ale rokującym na sensowne miejsce w tabeli. Bez Walaska to w zasadzie bez różnicy moim zdaniem, kto zasili nasz zespół. Z punktu widzenia wizerunkowego źle się stało, że to Grudziądz decyduje kto u nas podpisze kontrakt. Pedersena w Lesznie mógłbym przeboleć bo to TOP5 i ma moralne prawo wodzić kluby za nos. Jednak fakt, że nie jesteśmy w stanie podjąć decyzji i przypieczętować kontraktu zawodnika pokroju Ułamek-Okoniewski to słabo to wygląda dla mnie. Mam nadzieję, że decyzja Sebastiana wynikała z faktu, że nasi ostatecznie są dogadani z Okoniem. Jeżeli nie to jadę do Kwidzina z bukietem róż!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  34. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Jeżeli nie to jadę do Kwidzina z bukietem róż!
    nie zapomnij o bileciku

  35. Powrót do góry    #525
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Jeżeli nie to jadę do Kwidzina z bukietem róż!
    Chcesz przyprawić moją małżonkę o zawał?

  36. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Idiotę to najwyżej robisz z siebie ty ze swoim nieustannym bólem dupy.
    Mi wystarczy umiejętne odstraszenie Lotosu, który niezależnie od wszystkiego zrezygnował z żużla wlaśnie z powodu 7-letnich działań MSP.
    To oznacza, że moglibyśmy zapomnieć o awansie w 2013 roku z nim u sterów. To czy bezwzględny awans był świetnym pomysłem to inna sprawa. Spadniemy? Szkoda. Ale to nic nowego. Za Szymona awansowaliśmy dwa razy i po roku spadaliśmy w kiepskich stylach. Najwyżej będzie kontynuacja. Czy w jeszcze gorszym stylu i z większymi długami? To się okaże. Polny miał swego czasu o tyle szczęście, że obowiązywał KSM. Dzięki temu było mu łatwiej ściągnąć solidnych zawodników. Kto mu ufał? Zazwyczaj zawodnicy niechciani. Dokładnie tak jak teraz.
    Nie mam zamiaru bronić braci Grimm bo okazali się krętaczami. Trudno. "Jest chu*owo, ale stabilnie".
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Idiotę to najwyżej robisz z siebie ty ze swoim nieustannym bólem dupy.
    Oczywiście lepiej sobie wmawiać, że jest *****iście i cieszyć jak głupi do sera po kontraktach z Szymkami.

    To oznacza, że moglibyśmy zapomnieć o awansie w 2013 roku z nim u sterów.
    Mógł zapomnieć bo? Brata nie zatrudniał, dyrektorów? Czy może brakłoby wsparcia ze strony Star Carboline i lubelskich sponsorów?

    "Jest chu*owo, ale stabilnie".
    Proponuję tą frazą rozpocząć pismo odwoławcze do komisji licencyjnej.

  38. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Pomiędzy "robieniem z siebie idioty" a "wmawianiem, że jest *****iście i cieszeniem się z kontraktów z Szymkami" jest jeszcze bardzo dużo przestrzeni do zagospodarowania.

    Przypominam, że Polny miał swego czasu dużo szczęścia z awansami. Najpierw, w 2008 roku, awansował po barażach bo Marta Półtorak pókłóciła się z Bjerre i do boju Stal desygnowała Stachyrę/Woodwarda, którzy razem zdobyli chyba z 5 punktów w dwumeczu. Z Dunem u Żurawi z pewnością ta rywalizacja skończyłaby się inaczej. Zaś w 2011 roku awansowaliśmy dzięki temu, że: powiększano ligę, w ostatniej chwili zakontraktowano Warda, który miał fantastyczny sezon choć rok wcześniej dziadował. A dużo nie brakło, żeby jego nie było bo Polny mówił, że i tak jest skład na awans. Inauguracja z Gnieznem oraz dalszy bieg sezon pokazały, że w najlepszym razie załapalibyśmy się do górnej połówki PO, choć i to wątpliwa sprawa. Nic więcej!

    Pomysł z frazą jest niezły. Ja bym dał jako tytuł.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #529
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Terlecki oczywiście szczęścia nie miał. Najsłabsza od lat I liga i brak chętnych do awansu. Na baśnie braci Grimm nie nabiera się już nawet dawny kolega:

    Powiem szczerze, że w tym przypadku nie chodziło o wysokość kontraktu. Dla Sebastiana kluczowa była stabilizacja finansowa. Warunki finansowe, które proponował Gdańsk, były bardzo dobre. Sebastian miał jednak trudny sezon. Do tej pory nie otrzymał zaległych wypłat z Gniezna. Płynność finansowa w jego przypadku została mocno zachwiana i dlatego postanowiliśmy wybrać Grudziądz, który ma pod tym względem dobrą opinię.
    A czy jest stabilnie dowiemy się od Majken 15 stycznia.

  40. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    1 liga jaka była taka była, ale od początku byliśmy murowanym faworytem do awansu. Pierwsza liga w 2011 roku dając 2 wejścia do Ekstraligi też nie była jakimś wielkim wyzwaniem. A i to ledwo się udało.

    Właśnie to boli najbardziej - że Ułamek, który miał być "człowiekiem Terleckiego" i tak mu nie zaufał. To bardzo zły omen. Pozostaje mieć nadzieję, że Sebastian nauczony doświadczeniem z Gniezna po prostu wolał kasę na stół, choćby była mniejsza. Wina Rusieckiego.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    zdarza sie niepowtarzalna okazja by ta sztucznie pompowana latami niby "ekstraliga", ktorej cichym duchowym patronem jest juz od dawna Provident w koncu z hukiem pierdyknela.
    Nie ludzmy sie ze urwiemy jakis punkt (chyba ze seria kontuzji a jakiejkolwiek eligowej druzynie-czego im nie zycze!).Pewnie bedzie troche walki u nas ale juz widze radosc kibicow w innych miastach kiedy bedziemy dobijac do 30-tu
    A gl.ksiegowa/y w tych miastach pewnie postawi nam pomniki w dowod wdziecznosci ze zrobilismy cos ok 30 a nie do 20 lub mniej...
    W kazdym razie nasze wizyty na obcych torach bedzie prawdziwym rarytasem dla tamtejszych koneserow zuzla oraz z cala pewnoscia zapoczatkujemy "mode" na samobojstwa gl. ksiegowych w Enea"Ekstralidze"
    Jednym slowem bedzie w Gdansku swojsko i wesolo
    Tak na marginesie.Jestem zaskoczony skladem GKM-u
    Czyzby ...?
    Cos tam sie plotkowalo, ze Rzeszow moglby...
    "Guzik z petelka".Nawet gdyby zostal Okon to i tak sa za slabi na GKM,
    co nie znaczy ze ta druzyna nie umoczy jakiegos meczu w przyszlym sezonie.
    Pozyjemy , zobaczymy
    pozdr.
    v.
    ps.bije zaklad, ze my spadniemy bez dwoch zdan.
    Ale ciekawe ile klubow nie wytrzyma tegorocznych wydatkow na sklad w sezonie 2014...
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-12-2013 o 11:38

  42. Powrót do góry    #532
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    juz widze radosc kibicow w innych miastach kiedy bedziemy dobijac do 30-tu.
    Nieciekawie będzie jak "tałzen" kibiców znad morza przyjedzie "autobaną" do Torunia, żeby zobaczyć skład: Gafurow, M. Szymko, Pieszczek, Thornbloem, Mroczka, Kossakowski, Beśko.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  43. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    W kazdym razie nasze wizyty na obcych torach bedzie prawdziwym rarytasem dla tamtejszych koneserow zuzla oraz z cala pewnoscia zapoczatkujemy "mode" na samobojstwa gl. ksiegowych w Enea"Ekstralidze"
    Ogłoszenie naszego składu może zapoczątkować lawinę renegocjacji kontraktów Speedway Ekstralidze.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    sobotch (16-12-2013)

  45. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    nie widzę nic złego w tym, żeby biegopunktówka była zależna od:
    a) rywala,
    b) etapu rozgrywek,
    c) wyniku końcowego drużyny.
    Zapoczątkujemy przełom!

    PS.
    Jaką ocenę od 1 do 5 punktów wystawiasz działaczom Wybrzeża za okres transferowy?
    5
    4
    3
    2
    1
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A "1" to najlepiej czy najgorzej?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  47. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    A "1" to najlepiej czy najgorzej?
    Przypominam, że jesteśmy w Polsce. Zapytaj córę czy ocena 1 to najlepiej czy najgorzej.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Z księżyca spadłeś? Moje córki w szkole nie mają ocen w skali 1-5. Są oceny A-B-C-D. Dlatego pytam mądralo.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  49. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Co to za jakieś dziwactwo? Szkoda, że nie dostają kółeczek, kwadracików i trapezików, gdzie 3 kółeczka dają kwadracik, 2 kwadraciki trapezik, te z kolei można w stołówce wymieniać na nagrody. A wszystkim chodzi o to, żeby dzieci nie dzielić na lepsze i gorsze bo to jest faszyzm, a wszyscy są równi.

    W polskich, katolickich szkołach wygląda/ło to następująco:
    5-bardzo dobry
    4-dobry
    3-dostateczny
    2-dopuszczający
    1-niedopuszczający
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Dopuszczający to chyba Ty jesteś? Albo popuszczający! Ocena 2 za moich czasów nazywała się "mierna".
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  51. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Dopuszczający to chyba Ty jesteś? Albo popuszczający! Ocena 2 za moich czasów nazywała się "mierna".
    Się tak nie ciesz, bo jesteś w takim wieku, w którym popuszczanie to tylko sfera marzeń.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Strona 12 z 39 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •