Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    V.

    Nie bronie Szymona gdzie tam!

    Z tym co napisałeś zgoda

    Tyle ze kto robił rewolucje....netowi fachowcy poszli z takim szumem do sterów i jakoś szumnie to im ne wychodzi

    Sorry każdy może wydać swoja opinie.

    Moja jest taka ze nie ma nic ani sponsorów,ani zmian w klubie.
    kontakt kibic klub,spotkania,iwenty
    byli zawodnicy i ich funkcja w klubie....chyba ich brak
    Olszak....

    Jeśli start spada z 2 bankami z extra
    my robimy 1.4 w pierwszej to jesteśmy najlepsi
    GKS THE BEST

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MrBiedrona za jego przydatny post!

    kwidzin (16-11-2013)

  3. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Tu na "wsi" też słyszymy, że u "miastowych" jest dramatycznie. Oczywiście satysfakcji z tego nie mam, tylko se myślę, że te Mroczki i Miśkowiaki mogli tak dobrze nie jeździć tego 22 września. Znając Zbycha zakontraktowałby Buczka, Harrisa itp, sezon skonczył bez długów i ze 2-3 mecze byśmy wygrali i w 2015r. zobaczyli się znowu na stworzonym dla nas froncie pierwszoligowym.
    apropos Artura...

    Dac gosciowi cos "konkretnego pod dupe" to pojedzie ze hoho.
    Nie jest to pitolenie "na wyrost".
    Widzialem go najczesciej (nie raz) na itvpl.
    Widzailem go tez live)
    Facet ma "z..ajebiste papiery" na klasowego ridera.
    Jego pech...
    Pech do klubow.

    Nie chce przez to powiedziec/napisac ze GKS "Wybrzeze" to jego pech
    ale serio
    "Znawcy speedwaya" uwazaja goscia za "druga linie".
    BZDURA!!!!!
    Dac mu "pod dupe", a bedzie walil w kazdym meczu ok. 10-tki...
    (bez znaczenia czy w elidze czy w 1)
    pozdr.
    v.
    ps.uwazam, ze Grudziadz bardzo wiele stracil na jego odejsciu...
    ale to juz inna "historia"...

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    MrBiedrona,
    Daj już spokój z tym Olszakiem. Po rzeczach, które usłyszałem na jego temat to zwolnienie go, i to w dość spokojnych okolicznościach, to jedyne rozsądne rozwiązanie jakie mogło wyjść ze strony klubu. Tacy ludzie nie powinni mieć styczności z młodymi sportowcami, bo jedyne czego mogą ich nauczyć to patologiczne zachowania z niemożliwością pełnienia obowiązków zawodowych z powodu "wpłwu" na czele.

    Melas,
    Porównanie Bosaka do Kurskiego lub Niesiołowskiego nie świadczy najlepiej o Tobie jako obserwatorze sceny politycznej i/lub okołopolitycznej. Wypada świetnie bo bardzo dobrze dobiera argumenty. Polityczna prostytutka?! Bo? Był w Sejmie z LPR, gdzie trafił dzięki wieloletniej i wyróżniającej się działalności w Młodzieży Wszechpolskiej. Działa nieprzerwanie w jednym środowisku i choć po przedwcześnie przerwanej kadencji w 2007 miał różne możliwości "prostytuowania się" to nic takiego nie miało miejsca. Dział równolegle w wolnorynkowym think-thanku "Fundacja Republikańska", którą dzisiaj z różnych względów, niekoniecznie słusznych, kojarzy się z... PiS-em, który nie ma nic wspólnego z republikanizmem i treściami, które promowała sama fundacja.
    Bosak nigdy także nie powiedziałby: bij Niemca/Żyda/komucha/geja. Takie zarzuty to tylko potwierdzenie Twojego słabego rozpoznania. Ba, zgaduję, że myślisz o kimś innym niż piszesz. Za publiczne nazwanie go faszystą mógłbyś zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej.

    Jego ostatni występ w Polsat News:
    http://www.youtube.com/watch?v=2zfGP8O3K-Y

    Może się nieco zreflektujesz...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    JaacPoz (17-11-2013), kOrEa (16-11-2013)

  6. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    [QUOTE
    Jeśli start spada z 2 bankami z extra
    my robimy 1.4 w pierwszej to jesteśmy najlepsi [/QUOTE]

    Mr.
    Jezusmaryjabozeswiety

    Netowi obalili dobrego krola Szymona Zbawce....
    i od tego momentu zaczely sie wszystkie nieszczescia w GKS-ie
    ...
    Szymon moze i dobrze zaczal dzieki kasie z Lotosu i tam paru innych
    dobroczynnych instytucji.
    Czy tzw netowi sa winni kontraktow z np.
    Swidrem i Bogdanovsem po ciezkich kontuzjach?
    Czy to wina netowcow , ze Swider procesowal sie jeszcze dlugo
    dlugo w tym roku z GKS-em?
    By nie bylo.
    Nie uwazam braci Braders za zbawienie.
    Nawet do tej pory,gdy jeszcze nie znamy skladu.
    Dalem im "kapital zaufania", mimo ze wszystko jest przeciw nim
    Ale tez wiem, o czym wspomnialem we wczesniejszych postach
    ze ich poprzednik mial wiele wiecej czasu i zaufania ze wszystkich stron
    niz obecne "wladze"...
    Jeszcze raz.
    GDZIE BYLBY GKS DZISIAJ po spadku z eligi w 2012,z Szymonem...
    ????
    Nie wiem.
    Pewnie w tym roku Lukoli bilby sie na wydeptanej z Lotosem
    o bycie "tytularnym"...
    pozdr.
    v.
    ps by nie bylo.Tez mnie przeraza ta cisza (jak w zeszlym roku)
    Pamietacie ogloszenia w gdanskim Urzedzie Pracy z przed roku?
    Poltoraraza poszla w nasze slady

  7. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jego ostatni występ w Polsat News
    Dalej pryszczy nie wycisnął? Zwyczajowy w wykonaniu tego pana pokaz chamstwa i impertynencji. Nic wielkiego.
    Odpowiedzialność karna? Nie rozśmieszaj mnie. Jak narodowcy plują wokoło od lewactwa, żydostwa, komuny i masonerii artykułując w co drugim zdaniu groźby karalne, to jest cacy. Nazwij takiego faszystą to zaraz sądem straszą. W każdym normalnym kraju jakiś Bundesamt für Verfassungsschutz zrobiłby porządek z tym towarzystwem. Niestety w Polsce w myśl źle pojmowanej demokracji, każdy oszołom może sobie wyjść w kominiarce i podpalić miasto.

    Ponowie pytanie. NDH chcecie nam tu urządzić? Jak dotąd jedyny, na szczęście nieudany, narodowo-katolicki eksperyment?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2013 o 21:49

  8. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    V.

    spokojnie

    Nie wmawiaj mi tego czego nie napisałem

    Masz racje w tym co mówisz zgadzam sie

    Dla mnie z dużej chmury mały deszcz.

    Rożnicy wielkiej nie ma,a zapowiedzi były

    Tez kredyt dałem
    Mamy po sezonie czas na podsumowania

    Cel zrealizowali,to juz pomniki stawiać?
    Zanosi sie na kopie startu...niestety

    Macius

    Sorry wole naszego Jarka i jego wady
    od Leszka ze wsi z jego patologia
    GKS THE BEST

  9. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    A Ty dalej urządzasz wycieczki ad personam? Widzę, że jak tylko pojawia się wątek antysocjal-internacjonalistyczny to dostajesz jakiegoś ataku szału jakby to Tobie osobiście grożono. Czyżby hasła: "a na drzewach zamiast liści..." oraz "raz sierpem, raz młotem..." wywoływały u Ciebie poczucie zagrożenia? Ludzie uczciwi nie muszą się bać. Nigdy. Chyba, że przychodzi zaraza bolszewicka, która zwykła gwałcić, palić i mordować wszystko co wystaje ponad barbarzyństwo.
    O ile nazwanie kogoś Żydem, lewakiem czy masonem z powodu samego znaczenia tych słów nie może być uznane za znieważnie, o tyle nazwanie kogoś faszystą, co jednoznacznie kojarzy się oprawcami z okresu IIWŚ, może podlegać karze.
    W każdym normalnym kraju tacy ludzie jak Ty byliby pozbawieni przywilejów emerytalnych i części praw publicznych (z pełnieniem funkcji publicznych włącznie). I to byłby porządek.
    Poza tym jakie podpalenie miasta? Przecież to co miało miejsce podczas tegorocznego MN to jakieś incydentalne wydarzenia, wśród których jedynie to co stało się z budką wartowniczą (de facto należącą do miasta, a nie ambasady Federacji Rosyjskiej) było rzeczą godną największego potępienia. Pomijając ułomność policji, która nie potrafiła upilnować placówki dyplomatycznej obcego państwa, z którym nasze relacje są wyjątkowo specyficzne, to warto zauważyć, że poza budką, kilko brzydkimi słowami i paroma racami, które rzucono na posesję, tłum nie dał się sprowokować do jakiejś fatalnej akcji.
    Na koniec fantastyczne zdanie z FB, od kolegi kolegi:
    "(...)Choć z drugiej strony szacunek, że po 3 godzinach zamieszek jesteśmy w stanie to skończyć i iść na chatę, a nie tak jak w przypadku innych państw kontynuować to w najlepszym przypadku tydzień."
    Świat się z nas śmieje? Wskazuje palcem? Londyn i Paryż marzą o takiej skali "napięć społecznych".

    MrBiedrona,
    Z tego co wiem, to właściciel Akademii Żużla, rodzice oraz same dzieci bardzo sobie chwalą współpracę z L.K. W przeciwieństwie do tych, którzy mieli "przyjemność" współpracować z J.O. Rozumiem sentyment do żywej legendy gdańskiego żużla, ale rzeczy trzeba nazwać po imieniu.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 22:37
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nie przypominam sobie, żeby Bosak kiedykolwiek publicznie nawoływał do zniszczenia tęczy. Jeśli już to stanowczo protestował przeciwko jej obecności w przestrzeni publicznej. I trudno się z tym nie zgodzić wszak obecność symbolu zboczeńców w przestrzeni publicznej świadczy bardzo źle o społeczeństwie, które do tego dopuściło. Swoją drogą spalona tęcza także coś symbolizuje - właśnie ów sprzeciw wobec postępującej homopropagandzie. Naród wciąż walczy.
    Macieju,

    mojemu synowi *********** marzenia. Zawsze chcial przejsc tecza na druga strone.

    Ostatnio, na serio, byla tecza. Juz go nie interesowala.

    zlodzieje
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 16-11-2013 o 22:39

  11. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    o tyle nazwanie kogoś faszystom
    Uwłacza przede wszystkim rodzimemu językowi, o którego pielęgnację tak podobno dbają narodowcy.

    W każdym normalnym kraju tacy ludzie jak Ty byliby pozbawieni przywilejów emerytalnych i części praw publicznych (z pełnieniem funkcji publicznych włącznie). I to byłby porządek.
    Bo?

    Ale czego wymagać od ludzi, którzy walczą z komunistami nie widząc w życiu żadnego na oczy, bo ich wtedy tata w jajkach nosił.

    Przecież to co miało miejsce podczas tegorocznego MN to jakieś incydentalne wydarzenia
    Arabscy rebelianci na bliskim wschodzie podobnie się tłumaczą.

    Reszty komentować nie będę. Wyborcy raz już udowodnili Bosakom gdzie ich miejsce. NDH w Polsce nie będzie.

    Z tego co wiem, to właściciel Akademii Żużla, rodzice oraz same dzieci bardzo sobie chwalą współpracę z L.K. W przeciwieństwie do tych, którzy mieli "przyjemność" współpracować z J.O. Rozumiem sentyment do żywej legendy gdańskiego żużla, ale rzeczy trzeba nazwać po imieniu.
    Będzie kolejny dyrektor i trener w czapeczce Startu.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2013 o 22:36

  12. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ja to mi taksowkarz w srode w katowicach mowil. stan wojenny. dostalsimy cynk ze samolot zostanie uprowadzony - do berlina. my po bilety na lotnisko. lecimy, ********, szampany, samolot laduje....ale ****a, widac palac kultury. pomylili samaolot.

    Prawda - nie wiem.

    powedzial tylko: ci ****a dzisaj. Pala tecze a k zyciu gowno wiedza.

    zmienilismy temat. dworzec w katowicach. Mowie, wie pan co, kurde, gdzie teraz Taki zul pojdzie.

  13. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wcześniej napisałem: "Za publiczne nazwanie go faszystą mógłbyś zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej." Tym razem musiał mi się palec omcknąć. Pewnie jakbyś poszukał uważniej to jeszcze więcej błędór ortograficznych, nie wspominając o interpunkcyjnych, byś znalazł. Czy to mnie czyni gorszym Polakiem? Trochę pewnie tak. Bo skoro zaniżam poziom kultury...

    Ale czego wymagać od ludzi, którzy walczą z komunistami nie widząc w życiu żadnego na oczy, bo ich wtedy tata w jajkach nosił.
    Kwestia definiowania komunisty. Idąc Twoim tokiem myślenia to nawet Józef Stalin nie był komunistą. A czy nie widział? Z tego co pamiętam z ubiegłorocznego MN to było tam wiele osób także w wieku 50+, a więc mających w dorosłym życiu do czynienia z owocami dobrodziejstw "komunizmu".
    Arabscy rebelianci na bliskim wschodzie podobnie się tłumaczą.
    Tak tak... Porównuj zniszczenia policzone na 50 tys. zł (tęczy za 70 tys. z przyczyn oczywistych nie wliczam) do regularnej bitwy z bronią palną, hukiem granatów i jękiem mordowanych ofiar, do tego co widzimy w Polsce.
    Reszty komentować nie będę. Wyborcy raz już udowodnili Bosakom gdzie ich miejsce.
    Przy tak intensywnej propagandzie antynacjonalistycznej to i tak to środowisko nieźle sobie radzi. O nich się nie martw. Jak dojdzie co do czego to osiągną niezły wynik. Na pewno lepszy niż Twoi koledzy z SB.

    gksiak,
    Może to i lepiej? Pod tą tęczą jeszcze by się chłopcu krzywda stała. Ze zboczeńcami nie ma żartów! Szczególnie tymi, którzy utożsamiają się z tą tęczą i chcą uznać pedofilię jako kolejną orientację seksualną, a tym samym ją zalegalizować. Takie rzeczy panie...
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 22:53
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    MrBiedrona,
    Z tego co wiem, to właściciel Akademii Żużla, rodzice oraz same dzieci bardzo sobie chwalą współpracę z L.K. W przeciwieństwie do tych, którzy mieli "przyjemność" współpracować z J.O. Rozumiem sentyment do żywej legendy gdańskiego żużla, ale rzeczy trzeba nazwać po imieniu.
    Zapytaj ludzi,bo zdaje sie o żużlu niewiele wiedziałeś...jak przebiegała przygoda ludzi z tym wąsem,sprzedawczykiem bo nazywajmy rzeczy po imieniu,podczas poprzedniej pracy z adeptami

    Tak,tak bo to on odpowiadał wtedy za wszystko co było związane z treningami a raczej ich brakiem
    Poszukaj jak stawiał na jednego juniora,pseudo motokrosowy talent w naszym klubie.
    Gdzie teraz jest ten motokrosowiec? z Tata? gdzie uciekali przed wymiarem sprawiedliwości.

    Kolego mało wiesz...

    Nie dziwi mnie ze teraz sprzedajny was spokorniał....a ma jakieś wyjście? rachunki trzeba płacić

    Sorry ja po prostu wole naszego...jak to nazwałeś żywa legendę
    GKS THE BEST

  15. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Ponowie pytanie. NDH chcecie nam tu urządzić? Jak dotąd jedyny, na szczęście nieudany, narodowo-katolicki eksperyment?
    Odpowiem śpiewająco

    https://www.youtube.com/watch?v=hDP0x7MyV1o

    albo

    https://www.youtube.com/watch?v=nksKcMh71xQ
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 16-11-2013 o 23:05
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  16. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Kwestia definiowania komunisty.
    Te sprawy są dobrze zdefiniowane. Ale skąd taki Bosak ma o tym wiedzieć? Tata mu opowiadał?

    Tak tak... Porównuj zniszczenia policzone na 50 tys. zł (tęczy za 70 tys. z przyczyn oczywistych nie wliczam) do regularnej bitwy z bronią palną, hukiem granatów i jękiem mordowanych ofiar, do tego co widzimy w Polsce.
    Na szczęście polscy "patrioci" nie mają szerokiego dostępu do broni palnej, granatów i takich tam. Retoryka o ulicach spływających krwią lewaków, brudasów, ciapatych itp. podobna.

    Jak dojdzie co do czego to osiągną niezły wynik.
    O Korwinie też tak pisałeś. Ale rodzimym ustaszom nawet taki wynik nie grozi.

    Na pewno lepszy niż Twoi koledzy z SB.
    Chcesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności za publiczne pomówienie?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2013 o 23:04

  17. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    dobra
    Dalem sobie dzisiaj "po kielichu" wiec "wchooJ".
    Zawsze mnie przerazaly dwie "postawy"
    Tzw."lewa" tak i tzw"prawa"
    Jedni sa warci drugich.

    Swiat mial do czynienia tak z jednymi jak i drugimi
    (i nie popierdykajcie, ze Hitler byl socjalista)

    O co w tym wszystkim chodzi.
    Kazda z opcji-tak narodowa jak i hmmmm...komunistyczna
    jest warta siebie.Jedni i drudzy licza na to
    ze spoleczenstwo bedzie szlo z nimi takt w takt nap....lajac
    ze szczescia w bebny -bebenki.
    Tym czasem przecietny Mueller czy Kowalski woli miec miejsce
    pracy, miec staly dochod by zapewnic swoje rodzinie (i sobie)byt.
    Nie wiem co jest wazniejszym jako kryterium nieszczescia w przecietnej
    rodzinie gdziekolwiek w Europie...
    brak pracy dla corki/syna czy ich osobista inna seksualnosc...
    (bez wzgledu na jej manifetowanie).Dlugo by w tym "temacie pisac"...

    Dla mnie sa duzo grozniejsi "wieczni uszczesliwacze"
    z "gotowymi receptami szczescia" jak
    m.in narodowcy,komunisci i temu podobni.
    Od ok 20-30 lat doszli na dodatek prawdziwi fanatycy religijni.
    Quzwa, to po to Europa zabijala sie nawzajem przez kilka stulec , po to by dzisiaj
    mozna bylo sobie pozwolic na "luksus"bycia np niewierzacym czy nawet lesbijka...

    by byle pustynne przybledy chcialy miec TERAZ ...
    europejski kalifat....
    TU jestem ciety...
    pozdr.
    v.
    ps jeszcze raz.Mnie tam nie ruszaja Narodowcy czy Komunisci.
    Jedni sa warci drugich.
    Szanuje te partie/politykow, ktorzy daja zyc innym. nie wmawiajac
    im jak i kiedy maja byc lub beda "szczesliwi".
    "Dzieki nim"

    ´znowu ps.moze jeszcze jasniej.

    Bardziej mnie przerazaja radykalowie wszystkich politycznych odcieni
    niz ci , co biegaja ze teczowymi flagami...
    Ci z cala pewnoscia ("teczowi") nie mieli i nie maja ochoty
    na to, by hmmmm...eliminowac swoich przeciwnikow
    LOL
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-11-2013 o 23:13

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ale ja nie bronię L.K. Bynajmniej nie jest to dla mnie żaden wzór, szczególnie po tym co słyszałem na temat jego działalności w Wybrzeżu w latach 99-2000.
    Akurat tak się składa, że sam miałem okazję na początku mojej przygody współpracować z tym trenerem. O ile do dzieci ma fantastyczne podejście, o tyle do nieco starszej młodzieży już niekoniecznie. Choć i tak wydaje się być dużo lepszym szkoleniowcem niż Mirosław Berliński czy Grzegorz Dzikowski. Z Olszewskim miałem tylko raz trening. Było "normalnie". Swoją ocenę sytuacji opieram jedynie na relacjach bardzo wiarygodnych osób, które opisywały wydarzenia widziane na własne oczy.

    A Jakub Walczak? No cóż. W środowisku się mówi: "z motocrossowca nie będzie żużlowca". Gollob złamał ten paradygmat. Jak widać Gollob jest tylko jeden. Poza tym jaki jest związek między nieudaną karierą żużlową Walczaka a bójką/pobiciem, w którym brał udział? Podobno chłopak miał wielki talent do motocrossu. Szkoda, że tam nie został. Niestety realia w naszym kraju są takie, że żużel jest jedynym sportowem motorowym, który daje stosunkowo szerokiej liczbie sportowców możliwość zarobkowania na niezłym poziomie.

    Cytat Zamieszczone przez kwidzin
    Chcesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności za publiczne pomówienie?
    Bardzo chętnie.
    A Korwin obecnie ma, w niektórych SB-ckich sondażach ponad 5%.

    Drapichrust,
    Szukaj wolności w komuniźmie. Powodzenia.

    voodie,
    Hitler był socjalistą. Typowy czerwony. Powiem więcej. Hitler był zdania, że bardzo chętnie przyjmie do siebie każdego komunistę ponieważ są ideologicznie bardzo sobie bliscy. Co ciekawe nie widział możliwości "transferów" w drugą stronę, tj. zostania przez nazistę komunistą.
    Polscy narodowcy nie mają zwyczaju zabijać/mordować. Ta aktywność charakteryzuje dopiero narodowymch socjalistów (vide Hitler) - 20 mln. Jeszcze gorzej ma się sprawa z socjalistami interncjonalistycznymi (vide Stalin) - 100 mln.
    Nikt nikomu nie odbiera prawa do ateizmu, lesbijstwa czy innych fanaberii. Sprzeciw następuje dopiero przy propagandzie zboczeń, chęcią stworzenia nowego, lepszego człowieka - patrz marskizm.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 23:23
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Buszmen (17-11-2013), kOrEa (17-11-2013), kleczes_GKM (18-11-2013), p00lie (17-11-2013)

  20. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    Mnie tam nie ruszaja Narodowcy czy Komunisci.
    Jedni sa warci drugich.
    Szanuje te partie/politykow, ktorzy daja zyc innym. nie wmawiajac
    im jak i kiedy maja byc lub beda "szczesliwi".
    "Dzieki nim"
    I tego trochę szanownemu przedmówcy zazdroszczę. Patrząc w telewizornię czasem żałuję, że w latach 80-tych nie zebrałem stąd swoich zabawek.

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Bardzo chętnie.
    Nie cwaniakuj.

    Hitler był socjalistą.
    Jakaś nowa ustaszowska wersja historii? Znów tata bajki na dobranoc opowiadał?

  21. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sam nie cwaniakuj. Bo najpierw piszesz bzdury, a potem odwracasz kota ogonem.

    A możesz mi przypomnieć jak się nazywała partia Hitlera? Czy aby nie Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, czyli Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Taka bajka...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Buszmen (17-11-2013)

  23. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    jezusmaryjabozeswiety Maciek
    zacytuje Ciebie...
    "voodie,
    Hitler był socjalistą. Typowy czerwony. Powiem więcej. Hitler był zdania, że bardzo chętnie przyjmie do siebie każdego komunistę ponieważ są ideologicznie bardzo sobie bliscy. Co ciekawe nie widział możliwości "transferów" w drugą stronę, tj. zostania przez nazistę komunistą."

    Pomijam tu troche dziwne pasaze ze Hitler byl zainteresowany "transferami"

    Macius.
    Nie Stalin dal kase na zbrojenia.
    Choc Stalin dal poligony dla Wielkiej Rzeszy...
    (quzwa, jestem wyjatkow ciety na wielkorosyjska tfu...komunistyczna propagande)

    To, ze Hitler nazwal sie narodowo-socjalistyczna partia
    to wytlumacz mi dlaczego akceptowal tzw."kapital"?
    (to w koncu dzieki niemu zaistnial)
    Dlaczego wsadzal do Mauthausen czlonkow SPD?
    (Socjalistyczna Partia Niemiec)
    Dlaczego w 1938 powiedzial slynne slowa...
    "wielu ma do mnie pretensje, ze calkowicie wyeliminowalem
    w Niemczech komunistow?"
    ...
    " I maja racje,wyeliminowalem ich....
    i nie tylko ich
    Ale WSZYSTKIE INNE PARTIE"...


    Bez jaj
    Maciek, znasz te slowa Hitlera??????

    Jesli nie, to hmmmm..
    powaznie..
    Nie do konca znasz historie
    pozdr
    v.
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-11-2013 o 23:44

  24. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Macius

    Talent do motocrossu w Polsce maja ci którzy a raczej ich rodzice maja trochę grosza więcej od innych.
    Jedyny talent jaki w ostatnich latach przychodzi mi do głowy to Tadek

    Golloba bym w to nie mieszał to jest ewenement w skali światowej
    Gosc zrobi wynik wydaje sie na każdym sprzęcie,jaki dostanie,czy to cross czy inny motor.
    GKS THE BEST

  25. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Sam nie cwaniakuj. Bo najpierw piszesz bzdury, a potem odwracasz kota ogonem.

    A możesz mi przypomnieć jak się nazywała partia Hitlera? Czy aby nie Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, czyli Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Taka bajka...
    A ja znam partie ktora nazywa sie Prawo i Sprawiedliwosc - i co z tego?

  26. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Sam nie cwaniakuj. Bo najpierw piszesz bzdury, a potem odwracasz kota ogonem.
    Ja nie cwaniakuje i nikogo publicznie nie pomawiam. Zazwyczaj zlewam twoje szczeniackie zaczepki, ale moja cierpliwość też ma swoje granice

    A możesz mi przypomnieć jak się nazywała partia Hitlera? Czy aby nie Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, czyli Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Taka bajka...
    Skrajny antykomunista czerwonym? Paczpan, patrioci chcą nas uczyć orwellowskiej historii.

  27. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Może Kędziora liczył, że trafi na kolejny diament? Nie wyszło. Życie toczy się dalej.

    voodie,
    A dlaczego Lenin wprowadził NEP? Lenin nie był komunistą?
    Socjaliści korzystali z kapitału, żeby zniszczyć kapitalizm. Tak było na całym świecie. Oczywiście tych, którzy działali zgodnie z ideałami było z każdym rokiem co raz mniej, szczególnie gdy doznawali dysonansu poznawczego obcując fizycznie z dobrodziejstwami kapitalizmu.

    Konkurencyjna frakcja o podobnym zabarwieniu ideowym zawsze będzie największym wrogiem politycznym. Prawa demokracji. (odnośnie SPD)

    Idąc tym tropem łatwo zauważyć, że poza więzami ideologicznymi komuniści i naziści mieli bardzo odmienne pomysły na osiągnięcie swoich celów. Komuniści wierzyli w rewolucję światową, bez państw, rządów, granic - wszyscy ludzie będą braćmi. Naziści zaś, że to Niemcy są krajem wybranym, który musi zapanować nad światem i zaprowadzić socjalizm.

    Orwellowską historią jest zakłamywanie prawdy nt. nazizmu. Prawdy, którą pokolenie 68, nota bene bardzo bliskie ideowo Adolfowi Hitlerowi, zakłamuje dla własnych celów politycznych - tj. zohydzenia prawicy.

    KrisKiller,
    Też socjaliści.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 23:59
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    A Jakub Walczak? No cóż. W środowisku się mówi: "z motocrossowca nie będzie żużlowca". Gollob złamał ten paradygmat. Jak widać Gollob jest tylko jeden.
    Artur Czaja do Włókniarza trafił również z motocrossu

  29. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Maciek.
    Nasza "polemika" zaczyna sie "obracac"wokol paradoksow, lub tez scholastyki
    ("ile diablow mozna zmiescic na czubku")

    Prawda jest prozaiczna.
    Hitler zrobil kariere dzieki niemieckiemu (i nie tylko-np. Ford) kapitalowi.
    Na dodatek trafil na histryczna *****, ktora byla jak on
    PSYCHOPATA...
    Jeden wiedzial o drugim to samo...
    (Stalin)
    Dla nich nie bylo miejsca na tej Ziemi.
    Dzieki Bogu (pierwszy raz uzywam swiadomie slowa Bog)
    OBAJ poszli sie j............bac na smietniku
    historii
    Jeden byl takim samym pychopata jak i drugi!!!

    Zabawne, ze do dzisiaj sa klotnie kto z nich byl kim naprawde
    Ani jeden ani drugi nie byl ANI KOMUNISTA ANI KAPITALISTA...

    Jedynym prawdziwym komunista o ktorym slyszalem byl...
    paradoks
    JEZUS CHRYSTUS...

    By nie bylo.
    Nie chce sie wychylac jako sympatyk Spielberga w Polsce.
    Ci najczesciej byli przeciw Polsce (historycznie)
    Czasem wydaje sie mi, ze rzeczywiscie co
    niektorzy polscy politycy sa jak "zemsta narodu wybranego"

    Nie jest przypadkiem, ze USA robi rozpiz...
    w swiecie
    na KOSZT CYWILIZOWANEJ EUROPY..
    PRZYKLAD?
    Tzw "Kosovo"....

    Jesli juz USA tak bardzo kocha pokoj, niech lepiej wezmie
    do siebie tzw "Kosovarow", zcyli tych ktorym zafundowali "loda"...
    A Europie da swiety pokoj z muzulmanami...
    Ich jest az za duzo u NAS ...

    W koncu tzw "boat people" chca zyc "pokojowo" w Europie
    (np.Lampedusa)
    a nie w krainie wiecznej szczesliwosci...
    czyli w USA...
    W koncu Atlantyk to nie to samo co przeplynac 30 km morzem

    Multikulti....
    z minaretami jako motto "zwyciestwa rozumu nad przesadami"
    quzwa, zaczynam watpic czy np.Pitagoras,Platon...
    Kant
    czy chocby Mozart czy Szekspir ...
    ...
    ...
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 17-11-2013 o 00:25

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi voodie za jego przydatny post!

    kwidzin (17-11-2013)

  31. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jezus Chrystus komunistą?! Tego to chyba nawet kwidzin by nie wymyślił. Kolega już da spokój z tą voodką...

    /edit
    Chociaż z drugiej strony zaczynam rozumieć "podziękowanie" kwidzina dla tego wpisu.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 17-11-2013 o 00:18
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ja nic nie mam do "komuny". Warunek jest jeden. Musi być dobrowolnie przyjętym systemem współżycia w społeczeństwie przez każdą pojedyńczą jednostkę. Wiadomo jak to jest na "domkach" itd. Niestety komuna narzucona pod przymusem, jako system polityczny, to rzecz, która nie ma sobie równie złych na całym Bożym świecie.
    Gdyby Polska była Polską, czyli państwem ceniącym sobie przede wszystkim wolność, to nie miałbym nic przeciwko gdyby w danych społecznościach ludzie organizowali się w komuny. Ale! Gdyby nagle narzucali innym swoje zdanie to kula w łeb.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2013
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "A możesz mi przypomnieć jak się nazywała partia Hitlera? Czy aby nie Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, czyli NarodowosocjalistycznaNiemiecka Partia Robotników. Taka bajka..."

    Heh, a dzisiejszymi, dzikokapitalistycznymi Chinami rządzi KOMUNISTYCZNA Partia Chin, w której próżno szukać komunistów.
    Nazwa nazwą, rzeczywistość rzeczywistością.

  34. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    O ile jestem w stanie pojąć przyczyny spalenia tęczy i przyjąć do wiadomości,że tę instalację przyjęto jako symbol homopropagandy, to nie jestem w stanie pojąć co tym bojownikom-patryjotom przeszkadzały drzewka.

    MAĆKU czy w wolnej Polsce będzie trzeba połamac wszystkie drzewka, czy będzie pewna dowolność?

    Czy to Ty ustawicznie łamiesz posadzone w Gdańsku (za niewspółmierne do wartości pieniądze-to inna sprawa) drzewka?

    Wreszcie, czy nie masz wrażenia, ze zdjęcia sfingowano, a do łamania drzewek rzuciło się kilkudziesięciu tajniaków celem zdyskredytowania pokojowego marszu patryjotycznie nastawionej części społeczeństwa?

    Czepianie się, widocznie niewydajnego na ręcznym, Bosaka jest poniżej godności, zaś wypominanie biednym mieszkańcom powiatu grudziądzkiego słabego dostępu do opieki stomatologicznej już się mieści w kodeksie młodego falangisty?

    Żeby było cokolwiek na temat: Żużel
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-11-2013)

  36. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Falubazik90,
    Wyjątki potwierdzają regułę. Jak chcesz to możemy też przyjąć, że Związek Socjalistycznych Republik Sowieckich też tylko się tak nazywał, a w rzeczywistości panował tam ułomny bo ułomny, ale jednak kapitalizm.

    yahata,
    Też nie wiem czym kierowali się ci od drzewka. Tym nie mniej generalizowanie na podstawie tego przypadku wydaje się mało poważne. Dlatego na pytanie o sytuację drzewek w wolnej Polsce odpowiedz sobie sam.

    Pokazywanie zdjęć paru (nie "kilkudziesięciu") szarpiących drzewko, które po lekkiej korekcie ogrodnika dalej będzie sobie rosło, jako przykładu ogromnych zniszczeń, które objęły połowę Warszawy, także się wydaje dosyć marną manipulacją. Niestety jak widać są tacy, którzy się na to łapią...

    Nie znam żadnych falangistów.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 17-11-2013 o 10:52
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #121
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    A ja znam partie ktora nazywa sie Prawo i Sprawiedliwosc - i co z tego?
    Podobnie jak jest partia, która w nazwie ma Obywatelska , a tylko w ostatnim okresie nawoływała obywateli do niebrania udziału w referendum oraz głosowała za odrzuceniem projektu ustawy pod którym podpisało się baaardzo wielu obywateli (podobno ministrowie wiedzą lepiej...)...

    To tak z nazwami.

    Odnośnie tego materiału z Polsatu (który podlinkował MaciekGKS), to faktycznie - prowadząca zachowywała się jak oskarżyciel a nie moderator dyskusji. Pełna amatorka... A na końcu ten bełkot, że dotychczas bronili narodowców ... Po prostu szopka, a nie obiektywny wywiad.

    --------------

    A co do żużla: trzymam kciuki, by jednak Gdańsk zebrał sensowny skład na ligę. Szkoda byłoby, gdyby spadł z ligi bez walki chwilę po awansie.... Liczę na emocje w meczach z Wami.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 17-11-2013 o 11:17

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    MaciekGKS (17-11-2013), kleczes_GKM (18-11-2013)

  39. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Liczę na emocje w meczach z Wami.
    Jak nam komornik pozwoli, to kto wie.

  40. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Jak nam komornik pozwoli, to kto wie.
    To może chociaż ciut emocji na wyjeździe?


  41. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    U nas to jak z regulaminem. Nikt nie wie kim, czym, za ile i w jakiej lidze

  42. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Z tego co można przeczytać w sieci wynika, że Miśkowiak nawet nie chciał z klubem gadać póki ten nie spłaci zaległości (parę set tysięcy złotych). I ten zawodnik raczej już jest stracony. Ja tam po nim płakał nie będę. Jakby ktoś jednak za nim tęsknił to jest też i dobra wiadomość. Jego nowym klubem ma być pobliski GKM Grudziądz.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jego nowym klubem ma być pobliski GKM Grudziądz.
    Od czasu do czasu gdzies na ten zuzel trzeba bedzie sie wybrac

  44. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A będziesz woził ze sobą transparent: "Misiek, Ty jeździłeś dla nas, my jeździmy za Tobą do Edenu stomatologicznego"?

    Tym razem Ostafiński na swoim blogu, gdzie znajdują się głównie informacje nieprawdziwe (95%) podaje info, że u nas będą: Madsen, Ułamek i Okoniewski. Gdyby tym razem dla odmiany redaktor miał rację to zapowiada się drodzy Państwo pasjonujący sezon.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Gdyby tym razem dla odmiany redaktor miał rację to zapowiada się drodzy Państwo pasjonujący sezon.
    Dzie-ku-je-myy Ehhh, dzieci rewolucji

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Post hoc, ergo propter hoc.

    * * *
    Wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać:
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 18-11-2013 o 09:23
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Post hoc, ergo propter hoc.

    * * *
    Wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać:
    Wyborcza... I nie potrzeba komentarza... Jak zawsze obiektywni i bezstronni...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 18-11-2013 o 11:05

  48. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Tym razem Ostafiński na swoim blogu, gdzie znajdują się głównie informacje nieprawdziwe (95%) podaje info, że u nas będą: Madsen, Ułamek i Okoniewski. Gdyby tym razem dla odmiany redaktor miał rację to zapowiada się drodzy Państwo pasjonujący sezon.
    Proszę Cię Maciuś. Co gwarantuje Okoniewski? Co gwarantuje Ułamek? Na tą chwilę tyle samo co Mroczka czy Miśkowiak. Obaj nadal wahają się między I a E-ligą. Madsen ponoć już się nie waha.
    Taki skład...
    1. Madsen
    2. Mroczka/Gafurov
    3. Jonasson
    4. Ułamek
    5. Pedersen
    6. Pieszczek

    ... dałby nam szansę na nawiązanie walki u siebie z każdym. Są dwa warunki. 1. Musimy mieć lidera. 2. Wzmocnienia to muszą być zawodnicy z ekstraligi.

    Maciuś - przestań bronić bydło. Normalny człowiek, patriota nie chodzi na marsze żeby demolować czy bić się z kimkolwiek. Skoro tak zawzięcie bronisz faszyzujących radykałów to dlaczego sam nie poszedłeś spalić Kwidzinowi albo Polnemu samochodu?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  49. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    dlaczego sam nie poszedłeś spalić Kwidzinowi samochodu?
    Kwidzin to na bank ma nysę sukę
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  50. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Anyway. Spalić zawsze można nie? Albo drzewko wyrwać i zasadzić w czyimś samochodzie! Buk Honor Ojczyzna!
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 18-11-2013 o 11:50
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  51. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Proszę Cię Maciuś. Co gwarantuje Okoniewski? Co gwarantuje Ułamek? Na tą chwilę tyle samo co Mroczka czy Miśkowiak. Obaj nadal wahają się między I a E-ligą. Madsen ponoć już się nie waha.
    Taki skład...
    1. Madsen
    2. Mroczka/Gafurov
    3. Jonasson
    4. Ułamek
    5. Pedersen
    6. Pieszczek

    ... dałby nam szansę na nawiązanie walki u siebie z każdym. Są dwa warunki. 1. Musimy mieć lidera. 2. Wzmocnienia to muszą być zawodnicy z ekstraligi.

    Maciuś - przestań bronić bydło. Normalny człowiek, patriota nie chodzi na marsze żeby demolować czy bić się z kimkolwiek. Skoro tak zawzięcie bronisz faszyzujących radykałów to dlaczego sam nie poszedłeś spalić Kwidzinowi albo Polnemu samochodu?
    Pasjonujący w sensie, że będziemy się pasjonować walką o utrzymanie, a nie jakieś tam nudy, że środek tabeli gdzie drugą połowę sezonu jedzie się o nic.

    Sam nie wiem kogo bym wolał: Ułamka czy Okoniewskiego. Obaj od lat jadą na opinii. Z jednej strony Ułamek w Gdańsku przy dobrej motywacji potrafi jechać świetnie, z drugiej Okoniewski, który w końcu kiedyś musiał do nas trafić. Już za Majewskiego był mocno przymierzany. Pamiętam nawet taki fotomontaż z Tygodnika Żużlowego z 2000 roku, gdzie dość ułomnie doklejono do naszych zawodników Okonia w plastronie Pergo Gorzów.

    Co do Pedersena to... eh. Nie wierzę w jego przyjście. Na toruńskim piszą, że Karkosik go chce, choć sztab woli Emila. Ten z kolei jest blisko Leszna, ale wiadomo, że Toruń może mieć praktycznie każdego kogo zechce - w pełnym tego słowa znaczeniu. Tym niemniej w Lesznie też powróciły dobre czasy i wobec powodzenia sponsorów ci okazali się chojniejsi niż w poprzednich latach. Zatem dwójkę Nicki-Emil raczej podzielą miedzy siebie: "Anioły" i "Byki", a nie gwardyści z gumowymi pałami w łapkach na ubeckich pensyjach..

    Michałku - nie bronię "bydła". W pochodzie wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób (niektórzy szacują nawet na 100 tysięcy). To co miało miejsce to jakieś incydentalne wydarzenia, które wobec frekwencji, skali wydarzenia i kontrastu jaki nadają podobne imprezy w innych krajach, są po prostu śmieszne. A mówienie o spaleniu połowy Warszawy... W sieci już chcą wysyłać misje ratunkowe. A niektórzy porównują skutki marszu do tragicznych wydarzeń z '44. Stąd też proponuję mały konkurs pt. znajdź 3 różnice:


    Zwycięsca otrzyma 3 "podziękowania" pod wpisem.

    Co do faszyzujących radykałów to bardzo mnie cieszy, że dostrzegasz zagrożenie faszyzmem w Polsce. Problem w tym, że defniujesz nie te źródła zła, które są nimi w rzeczywistości. Odwróć głowę w lewą stronę. Powodzenia.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Z jednej strony Ułamek w Gdańsku przy dobrej motywacji potrafi jechać świetnie, z drugiej Okoniewski, który w końcu kiedyś musiał do nas trafić. Już za Majewskiego był mocno przymierzany. Pamiętam nawet taki fotomontaż z Tygodnika Żużlowego z 2000 roku, gdzie dość ułomnie doklejono do naszych zawodników Okonia w plastronie Pergo Gorzów.
    Jak zatem proponujesz zmotywować Ułamka aby dobrze jechał?

    Też pamiętam to zdjęcie z Okoniem. Tyle, że wówczas Okoń to była potęga. Dzisiaj cień samego siebie...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •