Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Autor słów miał na myśli, że w klubie nie ma z kim, ani o czym rozmawiać. Oczywiście podzielam wszelkie wątpliwości dotyczące zasadności montażu monitoringu. To tak jakby inwestować w siedzibę Amber Gold. O Henia się nie martwię. Poradzi sobie Kto przetłumaczy? Terlecki twierdził kiedyś, że dyrekcja zna języki.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Autor słów miał na myśli, że w klubie nie ma z kim, ani o czym rozmawiać. Oczywiście podzielam wszelkie wątpliwości dotyczące zasadności montażu monitoringu. To tak jakby inwestować w siedzibę Amber Gold. O Henia się nie martwię. Poradzi sobie Kto przetłumaczy? Terlecki twierdził kiedyś, że dyrekcja zna języki.
    Bo zna języki obce! Jest wiele języków obców... Nie samym angielskim człowiek żyje. Podobno mandaryński bije ostatnio rekordy popularności.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ja, mistrz cateringu chcialem tylko powiedziec ze torunska w Lidlu w przecenie.

    Kupic i zamrozic? w kasie mamy z periwszych skladen 3 PLN.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    gksiak,
    Cateringu raczej i tak nie uda nam się przejąć, więc toruńską bym odpuścił. Proponuję za to pospekulować walutą. Kup z łaski swojej 0,75€ za te 3 złociszę i zagrajmy na upadek Unji. Europejskiej, a nie tych z Leszna lub Tarnowa.
    Czy gremium przyjmuje mój plan naprawy finansów WGSK?

    /edit

    Krystian o sytuacji Wybrzeża i swojej przyszłości

    Od blisko dwóch tygodni trwa okienko transferowe w polskiej lidze żużlowej. Działacze Wybrzeża Gdańsk jak na razie szukają funduszy, które pozwolą im na start w Enea Ekstralidze. Jednym z zawodników, który czeka na dalsze losy klubu jest Krystian Pieszczek.


    W tej chwili Wybrzeże wykonało jeden ruch transferowy. Pożegnało się z Dawidem Stachyrą, który zasilił pierwszoligowy ŻKS ROW Rybnik. O zawodnikach, którzy mieliby jeździć w Ekstralidze w barwach gdańskiego klubu jak na razie cisza. Aneksu do ważnej umowy nie podpisał wciąż m.in. "Krycha" - Działacze jak na razie zawiesili rozmowy. Nie odzywają się do mnie od jakiś dwóch-trzech tygodni, po prostu tak, jakby nie byli mną zainteresowani. Faktycznie, aneksu nie mam podpisanego, ale to o niczym jeszcze nie świadczy - przyznaje Krystian Pieszczek.


    Krystian zapytany czy to fakt, iż klub zmaga się z problemami finansowymi, jest głównym powodem niepodpisanego jeszcze aneksu, odpowiada - Między innymi też, ale też i to, że nie dają włodarze znaku życia. Jestem traktowany w tym klubie jak obcy człowiek.


    Czy beniaminek Enea Ekstraligi zalega pieniądze jednemu z czołowych zawodników naszego kraju? Tak i to nawet dość sporo. W tej sprawie również nie ma jakichkolwiek lepszych prognoz...


    Gdańszczanie zapewne jak sami przyznają, będą ostatnią drużyną, która zbuduje skład na nowy sezon. W takim przypadku najczęściej zostają ci, którzy zostali odrzuceni przez inne klubu i nie gwarantują wysokich zdobyczy punktowych, a co za tym idzie, walki o medale - Chciałbym startować w drużynie, która walczy o medale. Na pewno musi to być niesamowite uczucie. Szkoda, że może znów być tak, że będziemy walczyć o utrzymanie.

    źródło: Pieszczek-Racing.pl
    Smutne to "trochę"...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    - Chciałbym startować w drużynie, która walczy o medale. Na pewno musi to być niesamowite uczucie. Szkoda, że może znów być tak, że będziemy walczyć o utrzymanie.
    Krystian szkoda ,że nie skorzystałeś z okazji przejścia do Falubazu, miałbyś już w kolekcji złoto DMP

    Oby wam się udało zmontować jakiś składzik i nie być tylko dostarczycielem punktów,ale widać szanse na to marne.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-11-2013 o 21:50
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    shelve,
    To nie Krystian nie skorzystał tylko GKS Wybrzeże nie skorzystało z wypuszczenia tego talentu.

    Swoją drogą słowa Krychy "trochę" kontrastują z tym co niedawno mówił Andrzej Terlecki w Radio Gdańsk niespełna tydzień temu:
    Włodzimierz Machnikowski: Jeśli chodzi o oferty, to z pewnością na ich brak nie narzeka Krystian Pieszczek. Jakie jest ryzyko-szansa, że jednak nie opuści Gdańska?
    AT: Krystian Pieszczek ma ważny kontrakt na kolejny sezon, ale nie ma ważnego aneksu finansowego. Cały czas z nim rozmawiamy. Dostał pewną propozycję od nas. Nam się nie chwali, czy dostał jakąś propozycję z innego klubu. Ale on cały czas utrzymuje, że chce jeździć w Trójmieście.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    shelve,
    To nie Krystian nie skorzystał tylko GKS Wybrzeże nie skorzystało z wypuszczenia tego talentu.
    Chwała młodemu za to ,że chciał startować w swoim klubie, ale jak widać potrzebny mu jakiś "kop" i w dobrej ekipie walczącej o najwyższe cele, to też troche inna motywacja.

    Może potrzebuje zmienić otoczenie, to w wielu przypadkach pomaga, ale to już bajka jego i klubu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Chwała młodemu za to ,że chciał startować w swoim klubie, ale jak widać potrzebny mu jakiś "kop" i w dobrej ekipie walczącej o najwyższe cele, to też troche inna motywacja.

    Może potrzebuje zmienić otoczenie, to w wielu przypadkach pomaga, ale to już bajka jego i klubu.
    Krystian nie potrzebuje pomocy w Twoim rozumieniu. On nie jest w dołku sportowym. W minionym sezonie osiągał świetne wyniki, pomimo jazdy w 1 lidze i mając do dyspozycji analogicznie niższy budżet.
    Krystian nie potrzebuje zmiany otoczenia tylko potrzebuje profesjonalizacji GKS-u Wybrzeże Gdańsk i bycia traktowanym adekwatnie do swojej wartości sportowej i marketingowej.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Krystian nie potrzebuje pomocy w Twoim rozumieniu. On nie jest w dołku sportowym. W minionym sezonie osiągał świetne wyniki, pomimo jazdy w 1 lidze i mając do dyspozycji analogicznie niższy budżet.
    Krystian nie potrzebuje zmiany otoczenia tylko potrzebuje profesjonalizacji GKS-u Wybrzeże Gdańsk i bycia traktowanym adekwatnie do swojej wartości sportowej i marketingowej.
    Jeżeli tak, to chyba na to szanse marne patrząc na to co się dzieje w klubie. Troche szkoda , bo to jakby nie było, Krystian to nadzieja polskiego żużla, a wiek juniora zleci szybko. Ale jak wiemy kasa robi wiele w tym sporcie, może znajdzie się bogaty "wujek" i klubowi się polepszy i młody poczuję się doceniony. Podobnie jest chyba z Dudkiem, bo jakoś niedoceniany się czuje, jak mówią rodzice $$$.

    Bez kasy ciężko aby to wszystko funkcjonowało na dobrym poziomie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-11-2013 o 23:06
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Trzeba odpocząć od gdańskiego żużla. Przynajmniej do czasu zmiany zarządu. Tego już się nawet komentować nie chce. Do usłyszenia...

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Krystianowi bym podziękował .... wypad !!! . Niech gówniarz nauczy się pokory od życia w innym klubie .

    P.S. Z podziękowaniem za to co było !

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    - Rozmowy z Krystianem nie zostały zawieszone. Do tej pory doszło do dwóch spotkań z obozem naszego wychowanka, a na kolejną turę negocjacji prezes Terlecki umówiony jest z ojcem zawodnika na najbliższy poniedziałek, co zresztą zostało ustalone już w miniony wtorek. Myślę, że o tym, iż Krystian Pieszczek jest dla klubu, drużyny i kibiców postacią ważną, nie trzeba dodatkowo przekonywać, bo jest to sprawa raczej oczywista - wyjaśnia przedstawiciel Wybrzeża.
    Tata mu nie powiedział...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Krystianowi bym podziękował .... wypad !!! . Niech gówniarz nauczy się pokory od życia w innym klubie .

    P.S. Z podziękowaniem za to co było !
    wypad to powinien miec mitoman terlecki razem ze swoim dworem nieudacznikow. wiecej szacunku dla swojego wychowanka. pytanie gdzie dzisiaj bylby pieszczek gdyby jezdzil w porzadnym klubie.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    wypad to powinien miec mitoman terlecki razem ze swoim dworem nieudacznikow. wiecej szacunku dla swojego wychowanka. pytanie gdzie dzisiaj bylby pieszczek gdyby jezdzil w porzadnym klubie.
    Wcale nie jest powiedziane, że nie podzieliłby losu np. Adamczewskiego, który w Unii jechał nieźle, a po przejściu do Falubazu jedzie DNO.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,220
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Adamczewskiego, który w Unii jechał nieźle, a po przejściu do Falubazu jedzie DNO.
    W Unii jechał takie samo dno jak w Falubazie, statystyki nie kłamią.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    wypad to powinien miec mitoman terlecki razem ze swoim dworem nieudacznikow. wiecej szacunku dla swojego wychowanka. pytanie gdzie dzisiaj bylby pieszczek gdyby jezdzil w porzadnym klubie.
    Pieszczek póki co jeździ w swoim macierzystym klubie .... a jak potoczyłaby się jego kariera gdyby jeździł cyt : "w porzadnym klubie" nie wiem i zapewne nikt się nie dowie bo nie doświadczył . Z uwagi na to ,ze gówno wiem i czekam na ... nie wiem na co ... to się nie wypowiadam .

    Skoro nic nie wiem to się nie wypowiadam o tym wcześniej napisałem bo i po co . Czuwam jednak aby dać upust !!!! swojej kołaczącej duszy

    cancer807 - komu kibicujesz bo mi się grzebać nie chce ???

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Osobiście bym po Krystynie nie płakał. Jednak to że zostanie w Gdansku jest pewne w 110%, jak ma gdzieś odejść to za rok. Coś go tu jeszcze trzyma.

    Za nami już drugi wtorek od rozpoczęcia okresu transferowego.
    Nie ma pierdzenia w kijek
    PROWOKATOR.... !!!

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    Osobiście bym po Krystynie nie płakał. Jednak to że zostanie w Gdansku jest pewne w 110%, jak ma gdzieś odejść to za rok. Coś go tu jeszcze trzyma.

    Za nami już drugi wtorek od rozpoczęcia okresu transferowego.
    Nie ma pierdzenia w kijek
    ja akurat w tym wywiadzie nie widze nic zlego. na koniec nawet mowi, ze szkoda ze znowu bedziemy walczyli o utrzymanie. Tam jest takie cos jak MY.

    A co do wychowankow. Tak jak wszedzie. Dudek, Pawliccy - wszedzie placza ze sa niedoceniani.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    gksiak, trafiles w sedno sprawy.
    Tez w tym wywiadzie z Krystianem nie widze niczego , co by mnie negatywnie "ustawilo"
    do jego osoby.

    Teraz tak troche subiektywnie.Poza czasem Sir Majoneza, przezywamy
    nieomal maly jubileusz
    Nazywa sie on 20 lat kichy gdanskiego speedwaya
    (mimo bohaterskich porywow i wiktorii )
    Moze jeszcze nie tak na "okraglo", bo w koncu w 1994 otarlismy sie o braz
    Potem juz jak co roku - serial pt."pod gorke"
    (juz wspomnialem- wyjatek Mr.Presidenta)

    Pomyslec jak to historia potrafi byc przewrotna.
    Dzisiaj Zielona nam pstryka w nos, ze my tam spod dupy....
    Ze dzieki "Rozowemu Koszulowi" sa jak szejkowie polskiego zuzla.
    Ze, jak to glupi jest Krystian ze nie jezdzi u "magicznych".

    A ja tam wierze , ze czas ma to do siebie ze niejedno mocarstwo
    rozlozyl na "lopatki".
    Tym bardziej moze bardzo szybko polozyc zielonogorska "magie"
    Ja tam nie zapomne, jak "magiczni" polecieli z eligi po barazu z nami
    w 2005.
    Pewnie, ze tez w 1974.Ale to juz zupelnie inna historia.
    Osiem lat minelo od tego czasu, a tu bryndza nadal u nas
    u nich sie skonczyla.
    Kiedys byla "wielka milosc" miedzy GKS-em a Falubazami.
    Byla sie i zmyla.
    Szkoda.
    Choc z drugiej strony jak czytam ,co tu wypisuja co niektorzy
    zielonogorzanie w temacie GKS-u a szczegolnie w temacie
    Krychy to przestaje sie dziwic ze "przymierze" umarlo.
    Pomyslec, ze kiedys gdanska ekipa jechala extra do Bydgoszczy
    by wspierac Zielona w barazu o ich utrzymanie sie w elidze...
    No coz, "szejkowie" z Zielonej "rzadza"
    (nie tylko w zuzlu , ale tez w koszu)



    Gdyby Krystian mial jednak odejsc ze Gdanska ( w co nadal nie wierze)
    to hmmmm...moze wydam sie dziwnym
    ale wolabym by odszedl do Torunia
    Blisko to i zawsze to tez Pomorze jak my
    ( a nie jakies tam pseudo- pomorskie derby tego miasta z Brzydgoszcza)

    Dobra.
    Czasem zbiera mi sie z marudzeniem.
    To co teraz sie dzieje troche przypomina mi zeszly rok o tej porze.
    Najpierw ma byc pieknie (wtedy odejscie Szymona, teraz awans)
    Potem jest zamieszanie (wtedy, dlugi wieksze niz sie spodziewano,
    teraz pomimo awansu jeden ch...j wie co dalej.Nawet Gniezno w zeszlym
    roku obliczalo szanse na co najmniej utrzymanie sie).
    Na koniec okazalo sie ze nie jest najgorzej ze skladem.
    Tylko te platnosci wzgledem zakontraktowanych zawodnikow....
    Nadal uwazam ze GKS moze sklecic ciekawy sklad z zawodnikow
    ktorzy do tej pory nie zadeklarowali sie co do klubowej przynaleznosci!.
    Jak sie dobrze zastanowic, to z nich MOZNA rzeczywiscie miec pierwsza
    czworke.

    Teraz taka byc moze bezsensowna dygresja.
    Trzeba przyznac ze Zielona Gora to w sumie nie najwieksze miasto w Polsce
    jednak sport jest tam nr. jeden.
    Nawet gdyby Stelmet przestal ich sponosorowac, to Carrefury,Biedronki i inne
    firmy wspieraly by nadal zuzel w tym miescie.
    Torun, to w zasadzie wylacznie p.Karkosik.
    Odnosze wrazenie, ze gdyby mu sie "odwidzial" speedway to Apator lezalby
    i kwiczal...
    A tak w ogole, to zuzel ma coraz mniej sponsorow i kasy.
    Za to ma sukcesy.
    Dla odmiany kopana ma coraz wiecej kasy, za to
    w temacie sukcesow....
    Zamilczmy...
    No chyba ze za sukces uznamy wczorajsza wygrana
    mlodziezowki z Malta, chyba 5:0 czy tam 5:1...

    W zuzlowych polskich ligach jezdza wylacznie NAJLEPSI
    w pilkarskich...
    nazwe to najdelikatniej.
    Polskie kluby pilkarskie, to "domy pogodnej starosci" dla
    wyblaklych "gwiazd" 2 i 3 ligi swiatowej "kopanej"...
    Jednak kasa na te dwie dyscypliny sportu idzie
    odwrotnie proporcjonalnie do miedzynarodowych sukcesow...
    pozdr.
    v.
    ps. sorry za elaborat

    jeszcze jeden pees.
    Jedno mnie szokuje.Zielona od "zawsze" miala swietnych wychowankow.
    Nagle przychodzi 2014 a tu dupa.
    Co prawda sam jestem emigrantem i wiem co to znaczy wybrac
    inny paszport.
    Nie mam nic do zmiany obywatelstw.
    Nawet w przypadku Olisadebe.
    Jednak zmieniac obywatelstwo TYLKO dla partykularnych
    klubowych interesow...
    fuj...
    Ten (Olisadebe)to chociaz pogral troche dla Polski...
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-11-2013 o 11:30

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Mnie też by nie nastawiało do niego negatywnie tylko ta śpiewka już sie zaczyna powtarzać z roku na rok . Z całym szacunkiem dla jego talentu ale za młody jest aby się dąsać z powodów jakie sam napisał . Do Pawlickich bądż Dudka jeszcze mu daleko a jakoś nie mogę zapomnieć ubiegłorocznych fochów i rozmów z Falubazami . Jest u nas cała grupa młodziaków nie dorastająca mu pewnie do pięt ,których wyszkolenie kosztowało tyle samo co jego ... kiedyś może eksploduje ich zapał może talent . Krystian w innym klubie w końcu będzie traktowany jak oczekuje czego mu życzę z całego serca .

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    vooide&gksiak,
    Jak to nie widzicie nic złego? Przekaz ze strony jest taki: "nie ma zainteresowania moją osobą, ostatni odzew był sprzed 2-3 tygodni". Reakcja kibiców? Przewidywalna: "Terlecki ch*ju, zrób coś w końcu. Polny wróóóóć!"

    Po tym red. Sumowski (Trojmiasto.pl) robi szybki tel. do rzecznika prasowego, i co słyszymy? "Od tygodnia jesteśmy umówieni na spotkanie z tatą, które będzie w poniedziałek (za 2 dni)".

    I teraz rodzi sie pytanie: czy Krystian o tym nie wiedział? A jeśli wiedział to na co liczył? Że prezes będzie dzwonił co drugi dzień i pytał: "Cześć Krystian, co u Ciebie? Jak się spało? Widziałeś może ostatnio jakiś fajny film, bo mam zamiar wybrać się ze swoją starą, a nie mam pomysłu na tytuł. A w ogóle jak się spało? Czy też jesteś wstrząśnięty spaleniem tej pedalskiej tęczy na Placu Zbawiciela? Faszyzm się odradza... A tak w ogóle to pamiętasz o tym, że na poniedziałek jesteśmy umówieni z tatą? No... To ten... Oddzwoń jak odsłuchasz wiadomość. Wszyscy w klubie stęskniliśmy się za Twoim głosem. Papacie. Robert. Prezes."

    Proszę Was...
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 11:44
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Maciek, wypowiedzi przedstawicieli klubu na temat Krystiana przedstawiają taką samą wartość jak koncepcja przewiezienia nawierzchni z Zawodników na PGE. Ale ciszej nad tą trumną. Słyszałem ostatnio, że jeden z naszych dyrektorów był wcześniej geodetą, a drugi podobno ankieterem. Czy to prawda?

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Naprawdę sądzisz, że klub podawałby w takiej sytuacji nieprawdziwe informacje? Przecież to byłoby samobójstwo, do którego nawet oni nie są zdolni (to komplement). Jakby Krycha skontrował: "To nie prawda, że klub jest umówiony z moim menadżerem na kolejną turę rozmów, a tym bardziej nie na najbliższy poniedziałek" to mogliby w zasadzie pakować walizki.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Maciek.
    Wyraze moja subiektywna opinie
    .
    Jednak uwazam, ze Szymon nie na darmo wyszedl jako gwiazda
    spod prasowej(czytaj Prasa) "miotly" jako "wybawiciel" gdanskiego zuzla.
    Niby odszedl, jednak NADAL ma wiele do powiedzenia.
    Inna sprawa (nie chce tutaj "miauczec" bez sensu)ze sami
    bracia Brothers (Terleccy) daja mu orez do reki.
    W koncu jakis tam Carbon mial byc strategicznym sponsorem.
    Wyszlo na to, ze gdyby nie szef Renault Gdansk ktory jest fanem
    Wybrzeza, byloby cienko....
    Szymon przez lata sie "madrzyl", bo mial za plecami Lotos.
    Zworccie uwage, ze Lotos w zeszlym roku sie wycofal ze sponsoringu.
    W tym sezonie ani bracia Brothers ani SZYMON nie mieliby juz Lotosu
    jako sponsora.

    Chcialbym sie mylic, ale za rok-trzy wielu bedzie cieplo wspominac,
    jak to za Szymona "oplywalismy w mleko i miod"
    Problem w tym, ze OBU "stronom" Lotos zrobil "kuku"
    Ciekawe, w jakim punkcie bylisbysmy dzisiaj, gdyby Szymon pozostal
    u wladzy.
    ...
    By nie nudzic.
    Moze Terlecki nie jest az tak medialny jak Szymon - czarodziej.
    Niemniej ma juz jeden plus u mnie .
    Nie "pieprzy trzy po trzy "jak to TYLKO Szymon potrafil....
    Co do Krystiana.
    Chce mi sie troche smiac.
    Jest takie zdanie w temacie "publicity".
    Tak naprawde, publicznie umierasz dopiero wtedy, gdy przestaja pisac o tobie"...
    Przestancie w koncu histeryzowac bojs
    pozdr.
    v.
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-11-2013 o 12:29

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Maciek. Wszyscy wiemy co Krycha miał na myśli. Kontrakt go zobowiązuje, to nie mówi wprost. Tu nie chodzi o głaskanie po główce, a o 400k zaległości kontraktowych. "Kwalifikacji" naszych dyrektorów rozumiem nie dementujesz.

    Voodie. Nie pieprzy? Zacytuj choć jedną sensowną i wyważona wypowiedź prezesa.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    [QUOTE
    Voodie. Nie pieprzy? Zacytuj choć jedną sensowną i wyważona wypowiedź prezesa.[/QUOTE]

    kwidzin.
    Czysta "scholastyka"slow...
    Tu nie chodzi o to, co OBECNY prezes powiedzial czy mowi.
    Nie zmuszaj mnie ,bym siegal do"historii" wypowiedzi OBU panow.
    Moze pech Szymona, ze byl dluzej "u steru".
    Jednak najdelikatniej ujmujac, nawet obecny "szef" GKS NIGDY
    nie dorowna "poziomem" ,do tzw."soczystej kwiecistosci"Szymona...

    Kiedys traktowalem powaznie jego tzw "sentencje" czy "glebokie
    przemyslenia" dot zuzla w Gdansku.
    Jerdnak gdy zaczal sie wypowiadac na SF...
    dramat...
    (najdelikatniej ujmujac)
    Co bylo za Szymona, kazdy wie.
    Co jest za braci Brothers tez kazdy wie.
    Rok jak bracia sa u "steru".
    Obiecali awans- jest.
    Niby mamy sie utrzymac w elidze w sezonie
    2014
    (tak obiecali).
    Zobaczymy...
    Ja tam jestem cierpliwy.Tez czasem mnie wquriiaja
    obecne "wladze" haslami typu:
    "celujemy w pierwsza czwroke"
    "sprzedam nazwe za poltora banki"
    po przegranym meczu w Rawiczu:
    "zrobimy wszystko , by splacic zaleglosci w/c zawodnikow

    itd, itp...

    Moze z "innej Manki"
    W obecnej chwili stoimy na "rozdrozu".
    Albo barcia Braders sa dalej.albo pozegnajmy zuzel na hmmm
    dluzej...
    Niyby tyle okazji bylo po odejsciu Szymona by ten bajzel w ogole
    ktos przejal...
    Mielismy nisamowity wybor TRZECH drog..
    dalej Szymon, bracia Braders albo zamknac ten burdel pt. speedway w Gdansku.
    Chyba ze cos spowodowalo, ze nie uslyszalem o tej czwartej opcji:
    pozdr.
    v.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Terlecki też nie jest prezesem moich marzeń jeśli chodzi o obecność w mediach. Wielokrotnie się zbłaźnił durnymi wypowiedziami. Na szczęście jego obóz po czasie, i po kilku sugestyach ze strony osób życzliwych, zaczął go trochę temperować. Autoryzacje wypowiedzi i te sprawy. Dzisiaj wiadomo, że Terleckiego trzeba trzymać z daleka od mikrofonu, bo poza pierwszym, pozytywnym wrażeniem niewiele ustępuje złotymi myślami swojemu poprzednikowi. ALE! O ile Polnemu nikt z jego otoczenia nie pomógł przez 7 lat(!), o tyle Terlecki ma trochę lepiej. A przecież wielkość ludzi poznajemy po tym kim się otaczają.

    Jeszcze rok temu o tej porze czytalibyśmy oświadczenie klubowe ws. wypowiedzi Krystiana, naturalnie podpisane przez Alfę i Romeo, MSP. Dostali do wglądu bilingi rozmów z ojcem, nagrania kamerą przemysłową nr 3 przy Lidlu, na którym byłby pokazany przejazd papy Pieszczka przez bramę wjazdową na stadion, i jego uścisk dłoni z Tadeuszem Z. (tu kamera przemysłowa nr 6 - od strony magazynów). Do tego zostałoby zdementowane, że klub ma wobec zawodnika jakiekolwiek zaległości. A na koniec prezes wlałby w serca kibiców kilka kropel nadziei mówiąc o tym, że wciąż trwają rozmowy z Lotosem, a poza tym w najbliższy wtorek mogą zapaść kluczowe decyzje.

    kwidzin,
    Niby dzwony dzwonią, ale chyba nie w tym kościele, o którym myślisz. To że ktoś pracował w danej branży nie musi świadczyć o... niczym. Jeśli ktoś był marketingowcem w sieci sklepów spożywczych to podważanie jego kompetencji przez stwierdzenie, że był kasjerem w Biedronce jest "trochę" niepoważne.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 13:09
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    BLACK_ASSASSIN (16-11-2013)

  29. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Jezus, Polska to nie tylko wódka kiełbasa i ogórki. Elektryk mógł zostać prezydentem III RP, to czemu geodeta czy ankieter nie mógłby zostać dyrektorem

    Pamiętam którąś wypowiedź RT, gdzie (może i kolokwialnie) powiedział że nie będziemy działać "na wyrost". I póki co się sprawdza. Nie robimy bóg wie jakich kontraktów, i nie obiecujemy gruszek na wierzbie
    Do 15 grudnia jeszcze kilka wtorków zostało. Ponoć cierpliwość popłaca.
    PROWOKATOR.... !!!

  30. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Voodie. Jestem ostatnim, który zapłacze za Polnym.

    Maciek. Napisałem, co usłyszałem. Nie muszę też podważać niczyich kompetencji. Zainteresowani doskonale robią to sami. Przez rok warcholstwa samodzielnie, bez niczyjej pomocy, zapracowali na opinię niekompetentnych dorobkiewiczów.

    Jak się Wam podoba pomysł wzięcia kredytu?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2013 o 13:25

  31. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Cały rok wylewasz łzy pełnymi strumieniami po MSP, a tu takie oświadczenie... Doznałem teraz niemałego dysonansu poznawczego i całe szczęście, że jest południe, a nie północ, bo mógłbym mieć ogromne problemy ze spokojnym w sen pójściem.

    John Maynard Keynes, ojciec założyciel ekonomii nieustannego zadłużania się, został kiedyś zapytany przez wścibskiego osobnika o skutki swojej filozofii: "Ależ tak nie można! Przecież kiedyś trzeba będzie te kredyty pospłacać." - powiedział ów osobnik. "W dłuższej perspektywie wszyscy umrzemy, więc cóż z tego?", odpowiedział z uśmiechem, tańcząc oberka, wesołek.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 17:10
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    markusmarkowski (16-11-2013)

  33. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Jak się Wam podoba pomysł wzięcia kredytu?
    kwidzin
    Jesli bracia Brothers wezma korzystny kredycik na SWOJA KLATE-WHY NOT?
    Jesli jak w Bydzi - na miejska
    To pierwszy zawolam
    PRECZ SK.........................y

    pozdr.
    v.
    ps kocham zwierzaki!.Wolabym by ta kasa poszla w calosci
    na futrzaki, niz na tych, co za filozofie zycia uznali by zyc
    z jezdzenia na kolkach, jako sposob na swoje utrzymanie
    na koszt miast.
    (pomijam cyrki)
    A tych nie brakuje.
    Np."kopana" w RP.
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-11-2013 o 15:28

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi voodie za jego przydatny post!

    kwidzin (16-11-2013), markusmarkowski (16-11-2013)

  35. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    Jesli bracia Brothers wezma korzystny kredycik na SWOJA KLATE-WHY NOT?
    Jesli jak w Bydzi - na miejska
    To pierwszy zawolam
    PRECZ SK.........................y
    Lubię to!

    **********

    Widzisz Maciek, wystarczy czytać ze zrozumieniem. Potem są dysonansy i tłumaczenia na poziomie idioty Bosaka w telewizorni.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2013 o 13:44

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    markusmarkowski (16-11-2013)

  37. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Hmm mozna wtrącić co nie co?

    Za czasów Szymona...powstała klubowa tv

    Co te nowe grono Rudych fachowców,z tym zrobiło?
    Zapewnili im sponsora który przeniósł ich w inny wymiar?

    Nic nie zrobiono w tym sezonie,sorry ledy
    To jeszcze niszczono to co było,działało i sprawdzało sie...

    O nowym sezonie nic lepiej nie pisać,wirtualne sprawy zostawmy dyrektorom,fachowca z kwalifikacjami
    GKS THE BEST

  38. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Mr.
    Nie bronie obecnej ekipy ktora ma JUZ co nieco "za uszami"
    Z innej strony "polityczny slusznie" Szymon
    MIAL SIEDEM LAT by zmienic image klubu.
    CO ZROBIL?
    Sam sobie dopowiedz.
    pozdr.
    ps.nie rozsmieszaj mnie z ta tiwi.Tivi dzisiaj miec to tak jak
    wydrukowac kiedys plakat zaiwadamiajacy o meczu ktory ma
    sie odbyc.Tiwi z tego co wiem z SF to ma kazdy szanujacy sie
    klub 1 ligi (przyklad Grudziadz,Lublin czy spadkowicz Gniezno)
    Jeszcze raz, byc moze bracia Braders daja ciala w ciagu
    minionych 12 miesiecy.Jednak CO zrobil Szymon przez 94 miesiace
    swojej dzialanosci?
    Na dodatek mial chlop szczescie ze mu co roku cos tam przyklepywala
    rafineria, a i lokalna prasa mu nie robila za "kolnierzem"...
    Braders nawet tego nie maja....
    Swoja droga klania sie Carbon cos tam , co to mial sypnac z rozporka melonem
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-11-2013 o 17:24

  39. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Widzisz Maciek, wystarczy czytać ze zrozumieniem. Potem są dysonansy i tłumaczenia na poziomie idioty Bosaka w telewizorni.
    Trawestując kpt. Tadeusza Stopczyka z kultowych "Psów":
    kwidzin, ty się, ku*wa, od Bosaka odp*erdol!

    Proponuję mniej telewizji (jako takiej, która burzy perspektywę) i więcej słuchania ze zrozumieniem. A kolega Bosak w zasadzie każdą potyczę w "telewizorni" kończy pięknym zaoraniem swoich dyskutantów (zazwyczaj gość + prezenter).

    MrBiedrona,
    Wybrzeże TV działało w nowym sezonie krótki okres - ostatnia relacja z majowego meczu w Grudziądzu. Czy jest szansa na jej powrót? Pewnie tak, ale tutaj dużo zależy od klubu. "Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi" jak zwykł mawiać śp. Andrzej Lepper. Chyba kluczowe dla ew. powstania z popiołów będzie po prostu spłacenie zaległości za dotychczasową współpracę. Nie mam pewności, czy "polne czasy" zostały uregulowane. Raczej wątpię. Problemem też były różne wizje rozwoju Wybrzeże TV: założyciela i strony klubowej. Pierwszy miał bardzo profesjonalne i odważne pomysły. Druga strona raczej liczyła na bardzo budżetową działalność. Tak więcej pewnie i tutaj musiałby nastąpić jakiś kompromis.

    /edit
    Uwaga! Herezja roku w wykonaniu Roberta Łukasika, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Startu Gniezno, który to klub po spadku ma blisko 2,0 mln zł długu:
    Etaty w klubie zostaną ograniczone do minimum do czasu, aż nasza sytuacja finansowa nie poprawi się.
    Głupi...

    Ten sam wywiad:
    Czy oprócz pana są jeszcze jakieś inne kandydatury na stanowisko prezesa?
    - Dla nas to jest temat naprawdę drugorzędny. Najważniejsze jest dojście do porozumienia z wierzycielami, po drugie dogadanie się z zawodnikami w zakresie startów w przyszłym sezonie, a po trzecie, zapięcie budżetu na najbliższy rok.
    Ma ktoś kontakt do Heńka od Carbo coś tam? Możnaby dla jaj pokazać, że jednak da się dwa razy wejść do tej samej rzeki. Mój pomysł: 3 mln zł i bierzemy nazwę. Tylko, psia mać, w tym Gnieźnie żadnej stoczni nie ma...
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2013 o 17:52
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Trawestując kpt. Tadeusza Stopczyka z kultowych "Psów":
    kwidzin, ty się, ku*wa, od Bosaka odp*erdol!
    Macie tam autorytety w tym Ruchu Narodowym. Bosak niech najpierw wyciśnie pryszcze i zamoczy porządnie, bo w TzG było widać jak go peszy dotyk kobiety.

    Heniek od Carbo zobaczył z kim/czym ma do czynienia i uciekł z wrzaskiem za góry i lasy.

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W TzG był 6 lat temu. To sporo czasu zwarzywszy na jego młody wiek. Jakie znaczenie dla jego intelektu i przekazywanych treści mają doświadczenia seksualne i ew. problemy dermatologiczne? kwidzin, po kim jak po kim, ale po Tobie takiej żenady jaką teraz odstawiłeś to się nie spodziewałem...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Lukash (16-11-2013)

  43. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Freuda poczytaj. Gdzieś trzeba kanalizować seksualne frustracje. Tym razem padło na tęczę.
    Skąd się biorą problemy dermatologiczne?


  44. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A co ma wspólnego Bosak z tęczą?! Nie on ją spalił. Nawet wątpię, żeby to był ktoś kto brał udział w Marszu Niepodległości. Inna sprawa, że dobrze się stało, że ją spalono. I mam nadzieję, że będą ją palić za każdym razem po tym jak Bufetowa ją odbuduje za publiczne pieniądze. Bo symbole zboczeńców nie powinny być obecne w przestrzeni publicznej.

    Przyczyny problemów dermatologicznych mogą być różne. Nie widzę w tym powodu do żartów. Poza tym brakuje związku z wartością przekazu imć K.B. Włącz sobie Warszawa Whore. Tam masz ludzi bez pryszczy, o gładkiej skórze i moczących 2 razy dziennie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Poza tym, że publicznie nawołuje do zniszczenia tęczy? Nic. Ale to dobrze. Im więcej takich idiotów na wizji, tym szybciej cała ta patologia wróci do nor, z których wypełzła.

  46. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie przypominam sobie, żeby Bosak kiedykolwiek publicznie nawoływał do zniszczenia tęczy. Jeśli już to stanowczo protestował przeciwko jej obecności w przestrzeni publicznej. I trudno się z tym nie zgodzić wszak obecność symbolu zboczeńców w przestrzeni publicznej świadczy bardzo źle o społeczeństwie, które do tego dopuściło. Swoją drogą spalona tęcza także coś symbolizuje - właśnie ów sprzeciw wobec postępującej homopropagandzie. Naród wciąż walczy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    A co ma wspólnego Bosak z tęczą?! Nie on ją spalił. Nawet wątpię, żeby to był ktoś kto brał udział w Marszu Niepodległości. Inna sprawa, że dobrze się stało, że ją spalono. I mam nadzieję, że będą ją palić za każdym razem po tym jak Bufetowa ją odbuduje za publiczne pieniądze. Bo symbole zboczeńców nie powinny być obecne w przestrzeni publicznej

    szczerze mowiac/piszac wieksze obawy mam przed mentalno-psychicznymi zboczencami ,niz przed seksualnymi.
    Z tymi drugimi da sie dogadac.Nie kazdy lubi seksualne innosci czy tam wygibasy.
    (swiadomie pomijam tu gwalt).
    Z tymi pierwszymi jest duzo gorzej.
    Wmawiaja wszystkim ze ludzka seksualnosc jest wazniejsza niz np.dobrobyt przecietnego
    obywatela.
    Tak hetero jak i homoseksualnego.
    Na tyle dlugo zyje na tym swiecie ze wiem
    by NIGDY NIE UFAC LUDZIOM lub jak kto woli politykom,
    dla ktorych czyjes "lozko" staje sie dla nich " panujaca ideologia"
    amen
    pozdr.
    v.
    ps.
    tak na serio, malo mnie ruszaja polityczno-obyczajowe "przepychanki".
    Nigdy z tego nic dobrego dla ogolu spolecznstwa nie wyniklo
    Moja filozofia w zyciu.Nie interesuje mnie kompletnie co ludzia "robia z soba
    w lozku"...
    Mnie bardziej interesuje to, co "robia" POZA NIM
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 16-11-2013 o 18:54

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi voodie za jego przydatny post!

    kwidzin (16-11-2013)

  49. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Źle o społeczeństwie świadczy przede wszystkim to, że dopuszcza aby kretyni spod znaku celtyka, falangi i innych świaszczyc, przemocą propagowali swoje wynaturzone idee. Nezavisną Drżavę Hrvatską chcecie nam tu zbudować?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2013 o 19:14

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    Drapichrust (16-11-2013)

  51. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Tu na "wsi" też słyszymy, że u "miastowych" jest dramatycznie. Oczywiście satysfakcji z tego nie mam, tylko se myślę, że te Mroczki i Miśkowiaki mogli tak dobrze nie jeździć tego 22 września. Znając Zbycha zakontraktowałby Buczka, Harrisa itp, sezon skonczył bez długów i ze 2-3 mecze byśmy wygrali i w 2015r. zobaczyli się znowu na stworzonym dla nas froncie pierwszoligowym.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  52. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    cancer807 - komu kibicujesz bo mi się grzebać nie chce ???
    Samemu sobie

    Proponuję mniej telewizji (jako takiej, która burzy perspektywę) i więcej słuchania ze zrozumieniem. A kolega Bosak w zasadzie każdą potyczę w "telewizorni" kończy pięknym zaoraniem swoich dyskutantów (zazwyczaj gość + prezenter).
    Macieju nie widzę powodów żeby chwalić Bosaka. W debatach telewizyjnych wypada korzystnie jedynie na zasadzie retoryki Kurskiego czy Niesiołowskiego. Bosak to kolejny rodzaj politycznej prostytutki, która zrobi wszystko, dogada się z każdym, byle osiągnąć cel. Próbował na kilka sposobów, nie udało się wypłynąć wyżej niż poseł na sejm, to chwycił się kolejnego bardzo chwytliwego sposobu. Ziarno padło na podatny grunt. Wszak nie ma dla Polaka milszych słów jak "bij Niemca", "bij Żyda" czy "bij komucha" albo "bij geja". Z gejem to jeszcze o tyle łatwiej, że nie odda.

    Bosak to typ człowieka jakiego należy zamknąć w zakładzie penitencjarnym albo psychiatrycznym.

    A z drugiej strony bardzo mnie martwi twoja fascynacja jego osobą i poglądami. Stajesz się faszystą powoli...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 16-11-2013 o 21:01
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    kwidzin (16-11-2013), voodie (16-11-2013)

Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •