Strona 35 z 39 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 1736

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Cwaniak ma w języku polskim zabarwienie pejoratywne. Pokaż to zło zrobione dla żużla przez w.w.
    To samo chciałem napisać! Bycie cwaniakiem jest cechą jak najbardziej pozytywną. markusmarkowski, Ciebie jako osobę na danym stanowisku czy Melasa jako właściciela danego biura cechowało w przeszłości i obecnie m.in. cwaniactwo niezbędne do osiągnięcia tychże chwalebnych sukcesów. Jest to cecha zupełnie niezbędna do osiągnięcia sukcesu w gospodarce (pseudo)kapitalistycznej jak to ma miejsce w dzisiejszej Polsce. Podobnie bywa z określeniem - kombinator.
    Osoby próbujące coś ugrać pojawiają się wszędzie tam gdzie są duże pieniądze. W polskim żużlu stężenie takich osób jest proporcjonalne do innych biznesów z podobnymi kwotami w tle.
    Co do Dowhana to zdaje się, że jest to mega dziany facet, który ma swoje dobrze prosperujące biznesy. Dodatkowo ma pozycję polityczną. Gdyby nie on to Falubaz pałętałby się po Rawiczach i innych Piłach. Można go nie lubić, nie zgadzać się z pewnymi aspektami jego polityki (w klubie, o polityce sensu stricto nawet nie wspominam - to PeOwczyk), ale to jest gość z głową na karku, którego można życzyć każdemu klubowi.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1532
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie."...tak więc tkwijcie sobie dalej w tej pejoratywnosci...

  3. Powrót do góry    #1533
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Dzisiaj sądny dzień a Wy sobie tu dowcipkujecie. Odnoszę wrażenie, że tym razem nie będzie przesuwania terminu więc po południu si rozstrzygnie czy jedziemy w II lidze w 2015 roku czy nie.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  4. Powrót do góry    #1534
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A to nie mialo sie okazac jutro? 13 grudnia, w razie niepowodzenia mozna by wyjsc na ulice dolaczajac do JarKacza.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1535
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    1,124
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Dzisiaj sądny dzień a Wy sobie tu dowcipkujecie. Odnoszę wrażenie, że tym razem nie będzie przesuwania terminu więc po południu si rozstrzygnie czy jedziemy w II lidze w 2015 roku czy nie.
    Jak można było się spodziewać. M.Polny wybiegł przed szereg. GKSŻ ciągnie za uszy kluby do życia. Sądny dzień przełożony. Trochę da miasto, trochę obiecanki, poklepanie po plecach i karuzel się wiosną pokręci.
    Gorzej z CZe-wą. Ks. Kordecki na prezesa. Obiecywać umieją. Na cudach się znają. Nie mają z giełdy na tacę?

  6. Powrót do góry    #1536
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mam nadzieję, że ugody odpowiednie uda się zawrzeć ze wszystkimi wierzycielami i Wybrzeże pojedzie. Mam również nadzieję,
    że ugody będą porządne, a nie byle-jakie na 30% o których się mówiło. Potrafiono zawierać spore kontrakty to trzeba się z nich
    wywiązać.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #1537
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Jedno jest dla mnie pewne na dzień dzisiejszy. Nic do tej pory nie zaszkodziło nam wizerunkowo bardziej niż ta akcja z wypłatą 30% zaległości w okresie 3 lat. Zawodnicy-wierzyciele się zjednoczyli i teraz cały internet o tym trąbi. Długo nam się te negocjacje będą czkawką obijać...
    Tak jakby dobrze posłuchać Zdunka poćwiczyć % nie koniecznie organoleptycznie wyszło by na to ,że wizerunkowo to nie jest aż taki babol . Jednak Czekański w tym swoim felietonie i cała zgraja trolii internetowych podchwyciła "Renówki" za 30 % i mamy łatę jak ...uj. W moim odczuciu wizerunkowo straciliśmy jeszcze więcej dziś ..... to oznajmienie przez Polnego o licencji ...... normalnie to u nas dłuuuuuuugo nie będzie .

  8. Powrót do góry    #1538
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że ugody odpowiednie uda się zawrzeć ze wszystkimi wierzycielami i Wybrzeże pojedzie. Mam również nadzieję,
    że ugody będą porządne, a nie byle-jakie na 30% o których się mówiło. Potrafiono zawierać spore kontrakty to trzeba się z nich
    wywiązać.
    nie widze takiej opcji. Co w tym momencie z tymi ktorzy podpisali pod grozba upadlosci? Jedni 30% inni 60%, 70%?


    W tym kontekscie, cytuje:

    "Jak informuje sport.trojmiasto.pl - jeśli strony nie osiągną porozumień, PZM może zaangażować się w ten konflikt odgórnie, nakazując im warunki ugody."

    Jak PZM moze zaangazowac sie w ten konflikt? Przeciez jak PZM nakaze ugode, powiedzmy zamiast 30% bedzie 60%, to PZM jawnie pozwala oszukiwac zawodnikow.
    Jezeli nakaz bedzie splata calych zaleglosci, to ostateczny krzyz na GKS.

    Moim skromnym zdaniem PZM nie moze i nie ma prawa wtracac sie w konflikt. A jak juz sie wtraci to jak powyzej nie maja prawa kreaowac ugod.
    Jedynym wtraceniem sie PZM w caly konflikt to przyznanie lub nie licencji.

    Jest wymog: GKS musi przedstawic ugody. Albo je przedstawi albo nie.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 15-12-2014 o 19:26

  9. Powrót do góry    #1539
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    nie widze takiej opcji. Co w tym momencie z tymi ktorzy podpisali pod grozba upadlosci? Jedni 30% inni 60%, 70%?
    Niestety w przypadku takich porozumień i tak się może zdarzyć - należy to porównać do zawierania kontraktów
    - jeden za podobną pracę zarobi mniej, inny więcej. I dlatego ktoś może podpisać 40%, inny wytrwały i ostry
    może i wyciągnąć swoje 100%.
    Ważne, żeby to uregulować na zasadzie dwustronnych porozumień, z których choć trochę obie strony będą zadowolone
    i obie strony się zgodzą, a następnie ze swoich zobowiązań wywiążą. Lepsze to niż stwierdzenie "a tych panów już nie znamy
    i już ich nie spłacamy".
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #1540
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Marcin ?! to Ty piszesz ? czy ktoś podszywa się pod Twój nick ? gksiak dobrze reasumuje...albo sa ugody albo nie...jak sa to jest licencja i nie ma płaczu...jak nie ma to nie na licencji. Zawodnicy sa poduszczani przez dzialaczy...przy aprobacie centrali...podpiszczcie...a potem co? Ustami członka GKSŻ okazuje sie, ze zostaną na lodzie...bawcie sie dalej...w Hiszpanii corrida tez byla niczym święta krowa...nomen omen.

  11. Powrót do góry    #1541
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Sedgmen to rówieśnik Lahtiego. W poprzednich rozgrywkach urodzony w Mildurze zawodnik wystartował tylko w dwóch spotkaniach, ale zdobył w nich łącznie 16 pkt i bonus (śr. bieg. 1,889). Być może trener Dzikowski częściej stawiałby na niego w Gdańsku? Wybrzeże służy Australijczykom, o czym kibice doskonale pamiętają wspominając Darcy'ego Warda i jego popisy w sezonie 2011.
    Za Trojmiasto.pl.

    Ciekawe stwierdzenie. Można również pokusić się o stwierdzenie, że Wybrzeże doskonale służy Eskimosom, Toosie i Hucułom.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  12. Powrót do góry    #1542
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Na corridach to chyba byki a nie krowy?...

    Melas,
    Ale to prawda. Wystarczy przypomniec przyklad Crumpa, Sullivana czy Adamsa, ktorzy zawsze spuszczali nam wpier... przyjezdzajac na mecz z Wybrzezem. Dodac mozna, ze Wybrzeze sluzy tez wroclawianom ze Sparty, ktora trzy razy z rzedu utrzymala sie w lidze naszym kosztem.
    W zasadzie to mozna na tym oprzec jakas kampanie marketingowa: Wybrzeze dla wszystkich. Z twarza Andrzeja Terleckiego - nigdy nie bylem glodny.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 17-12-2014 o 13:26

  13. Powrót do góry    #1543
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Krowy...święte...jako synonim nietykalności...

  14. Powrót do góry    #1544
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sorry, ale nie znam się na obrządkach heretyckich.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1545
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    A to akurat sie zgadza...i nie tylko))

  16. Powrót do góry    #1546
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Dziwne... wydawać by się mogło, że MaciekGKS wie wszystko i zna się na wszystkim!!! Myślę, że Maciek tylko Ciebie podpuszcza a tak naprawdę zna się na wszystkim.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    markusmarkowski (20-12-2014)

  18. Powrót do góry    #1547
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Melas jeszcze trochę i zacznę się zastanawiać czy MaciekGKS nie jest moim teściem .

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sztucer za jego przydatny post!

    BLACK_ASSASSIN (23-12-2014)

  20. Powrót do góry    #1548
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nic mi nie wiadomo.

  21. Powrót do góry    #1549
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Sądząc po waszych relacjach na forum to raczej teściową...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  22. Powrót do góry    #1550
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sądząc po Twoich wpisach to chyba niedługo przestaniesz być kier. star.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1551
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    MaciekGKS nie zna sie na wszystkim...nie nauczyli go logicznego myślenia...taka ułomnośc polskiego systemu edukacji...

  24. Powrót do góry    #1552
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Ja to myślę że w związku z cięciami budżetowymi, kierownikiem startu tymczasowo będzie T. Zdunek.
    Panowie. Zdrowych i pogodnych świąt w rodzinnej atmosferze, sukcesów zawodowych i ogółem - pomyślności.

    Zastanawiam się co swemu ojcu życzyć. Co roku albo awansu Wybrzeża, albo DMP..
    Ano tak, awansu w lidze sezonów bo zdarza nam się pograć w fifę Zawsze coś. ehhhh...
    PROWOKATOR.... !!!

  25. Powrót do góry    #1553
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Zdrowia życz ojcu swemu...zdrowia. Wesołych i Spokojnych ludeczkowie mili

  26. Powrót do góry    #1554
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Moze sprobuj w druga strone i zycz spadku i braku dmp?

    Wiem markus, was za komuny to dopiero uczono. Nie to co teraz...

    To ja zycze przede wszystkiem zdrowia. Do tego duzo łaski Pańskiej wprost z niebios. Nic wiecej nie potrzeba. A jak ktos zachlanny to niech i mu rondo przed domem wyrosnie.

  27. Powrót do góry    #1555
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta

    Wiem markus, was za komuny to dopiero uczono. Nie to co teraz...
    Dokładnie...porownaj sobie chociażby program nauczania matematyki w szkołach srednich...kto zlikwidowal matematyke na maturze ? czym jest matematyka ?

  28. Powrót do góry    #1556
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przecież napisałem, że kiedyś lepiej uczono. Niestety niektórzy po gwałcie palcem Karola Marska do dzisiaj nie mogą się otrząsnąć z diamatu. W takich okolicznościach wysoki poziom nauczania, np. matematyki, staje się li tylko "łyżką miodu w beczce dziegciu".
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1557
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Nas nie ma . ale wrócimy ....

  30. Powrót do góry    #1558
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    święta święta i po świętach
    jak to wkońcu jest, będziemy w 2015 czy nie..?
    PROWOKATOR.... !!!

  31. Powrót do góry    #1559
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    święta święta i po świętach
    jak to wkońcu jest, będziemy w 2015 czy nie..?
    Za dokładnie 5 dni. Oczywiście według kalendarza gregoriańskiego. Według kalendarza markusa to w 2015 roku byliśmy ponad 3 700 lat temu...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1560
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2015

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sztucer za jego przydatny post!

    voodie (02-01-2015)

  34. Powrót do góry    #1561
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Bojcie sie chamy do ekstraligi wracamy!

  35. Powrót do góry    #1562
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    No ok, a o jaką dyscyplinę sportu chodzi?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  36. Powrót do góry    #1563
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    1,124
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Co znaczy dla wizerunku, nowego otwarcia klubu artystyczna prowokacja Będzie się mówiło-byle po nazwisku.
    Może nie znasz Unimil miejscowego rynku sztuki, ale nie jest tajemnicą, że gksiak jest impresariem p. Nieznalskiej "od krzyża". Stąd można przyjąć założenie graniczące z pewnością, że doczekamy się wielu szokujących "instalacji". Zapowiedź padła na ostatnim spotkaniu w restauracji (nomen omen) Metamorfoza. Projekty:- casting na podprowadzające p.t. Czy do okrycia piękna kobiecego ciała wystarczy parasolka i połączenie go ze znanym show: Rolnik szuka żony. Mówi się w kuluarach o wielkim widowisku p.t. "Senatorowie Rzymu" w Łaźni Miejskiej w pobliżu stadionu. Mini tor przed meczem ma być zalewany 4 tonami budyniu dla walk gladiatorek. Sponsorem jest miejscowy Dr. Oetker. No magia Z.G. dostanie szkołę.

  37. Powrót do góry    #1564
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Witam!

    Jaka Cisza hmm tak piękne wielkie miasto,tak wielki region,północna polska. Gdzie wszyscy ludzie?
    Rok 1999 na meczu 15-17 tys ludzi
    Gdzie oni teraz?
    Londyn zmywak?

    Byl taki jeden co mieszkał tu na forum od kiedy pamiętam a ze pamieć mam dobra to wiem ze jego posty były liczone w tysiącach
    Zawsze miał dużo do powiedzenia,zawsze chciał starał sie mieć ostatnie zdanie.
    Wielokrotnie negował innych

    Pewien rudy tubylec,w okolic gdańska tak tak nawet nie z gdańska

    To doskonały przykład tego co na co dzień serwują nam wiejska

    Ludzie sie pchają wszędzie nawet rudzi

    Zostaje smród zostaje problem

    Dziś mamy czas w którym nas zaorali szczerze nie spodziewałem sie ze zajdzie to az tak daleko.

    To chory kraj,regulaminy przepisy....gdzieś na pewno jest furtka która da sie to obejść,zresztą jak wszystko

    Trzeba sobie zadać jedno pytanie na co to komu i czy jest w ogolę po co dla kogo.

    Do prawdy dziwne to czasy
    Żeby pokazać synkowi żużel nie będzie nam dane iść na spacer,a jechać 100km autostrada?


    Pozdro
    GKS THE BEST

  38. Powrót do góry    #1565
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Max rok i wróci ligowy żużel. Może nawet w tym roku pojadą? A jeśli nie ligę to z pewnością jakieś pokazowe/towarzyskie. Cierpliwości.

  39. Powrót do góry    #1566
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Kwidzina czarnowidztwo się spełnia cały czas, a może to racjonalizm...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  40. Powrót do góry    #1567
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Czyżby?

  41. Powrót do góry    #1568
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Nas nie ma ... ale wrócimy bójcie się ........... bo do rozgrywek wracamy

  42. Powrót do góry    #1569
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Spokojnie Panowie. Partacze z PZM jeszcze w gacie narobią. Zobaczycie. Wystraszyli się pozwu ze strony zawodników i nagle wszystkie ustalenia wzięły w łeb i powołali się na niespełnienie warunków licencji warunkowej na 2014 rok. Zapomnieli jednak, że wpuszczając kluby w maliny, narazili się na pozew z drugiej strony. Pozwolili żeby ten cały cyrk dalej się kręcił i wygenerował potężne koszty, by potem wpuścić setki ludzi (sponsorów, zawodników, pracowników klubów, kibiców) w maliny. Są na to dowody, nagrania rozmów, maile, dokumenty. Prezes Stowarzyszenia z Częstochowy już zapowiedział pozew w sprawie zwrotu kosztów. Wybrzeże powinno również pójść tym śladem a amatorzy z ZG PZM popuszczą na rzadko jak jeden mąż i zrobią wszystko żeby nie doszło do procesu...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    MaciekGKS (21-02-2015), Sztucer (21-02-2015)

  44. Powrót do góry    #1570
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Inna sprawa, że zesrani są też zawodnicy, którzy stracą w sumie ze 2 mln zł(?) do podziału.
    Zachowanie Zdunka pozwala jednak sądzić, że sprawa ma drugie dno. Jego spokojna i wyważona reakcja zupełnie do niego nie pasuje. Ja, jak już pisałem na klubowym, nie dałbym sobie ręki uciąć za stwierdzenie, że Wybrzeże nie pojedzie w 2 lidze w sezonie 2015.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1571
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    az nie chce sie pisac. Krotko.CZARNA DU...PA. WSZYSCY STRACILI, NIKT NIE ZYSKAL. A winowajcy maja sie dobrze , chocby "gdanscy wspoltworcy sukcesow" gdanskiego Wybrzeza, panowie P. i T...ps.1. z zuzla ostala mi sie Lechia w tiwi, oraz rundy GP. No i Falubaz (nie ze wzgledu na ten klub , tylko na "Kryche")ps.2. mala to satysfakcja, ale "wyprorokowalem" jeszcze przed ok.7-8 laty ze to wszystko cos sie zwie polskim zuzlem pierdyknie z hukiem. Mam niejasne wrazenie, ze "dzisiaj" w 2 lidze pojedzie Pila,Rawicz,Krosno, byc moze Lublin i Opole. Byc moze...a to dopiero poczatek LAWINY....ps3..max 2018 "ostanie" sie moze 12 osrodkow, a do 2020 bedzie mozna "na luzie zrobic" juz TYLKO jedna lige...(niekoniecznie parzysta)
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 23-02-2015 o 14:40

  46. Powrót do góry    #1572
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    voodie,
    Dramatyzujesz. Liga podpisała umowę z telewizją na 25 mln zł za 3 sezony. Do tego doszedł tytularny i jego kolejnych 10 mln zł. Dają radę. Najważniejsze to trochę ogarnąć się z wydatkami i powiększać ligę. Nawet do 12.klubów.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    vicar (10-03-2015)

  48. Powrót do góry    #1573
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,519
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 249 w 132 postach
    Nawet jak dadzą 35 mln to i tak prezesi zrobią manko Na wyższych budżetach skorzystają głównie zawodnicy , będzie po prostu większa bitka w okresie transferowym. Miśkowiak nie ma szczęścia do klubów

  49. Powrót do góry    #1574
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Może to kara Boska?

    EDIT: Choć dzisiaj nie Wigilia to Dawid przemówił ludzkim głosem. Jutro ważny dzień...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 05-03-2015 o 17:23
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  50. Powrót do góry    #1575
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Jutro ważny dzień...
    Taki duży, a jeszcze sie nakręca niczym mlody jakiś...

Strona 35 z 39 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •