Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 330

Wątek: Wanda Kraków 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Czego oczekiwać po klubie który przed finałem potrafił wędrować do lidera swoich przeciwników z walizką pieniędzy...
    Czasy gdy Gorzów z Ostrowem toczyli swoje boje już dawno mięły ale jak widać pewne rzeczy się nie zmieniają. Tylko kibiców żal bo pewnie nie jeden pali się dzisiaj ze wstydu
    Ostatnio edytowane przez libky ; 06-10-2014 o 12:42

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    spitt22 (06-10-2014)

  3. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    to juz nawet Wande wałkują ???
    Co za tałatajstwo pcha sie klase wyzej !?
    Ehhhhh , wstyd , hańba i brak jaj
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Czego oczekiwać po klubie który przed finałem potrafił wędrować do lidera swoich przeciwników z walizką pieniędzy...
    Czasy gdy Gorzów z Ostrowem toczy swoje boje już dawno mięły ale jak widać pewne rzeczy się nie zmieniają. Tylko kibiców żal bo pewnie nie jeden pali się dzisiaj ze wstydu
    A ja myślę, że nie brakuje również kibiców, co są pod stronie kombinatorów z klubu.

  5. Powrót do góry    #49
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dokładnie, brak Drymla i cztery razy zużyty Drabik spowodował spore napięcie w Ostrowie. Takie ku***a już dawno nie widziałem. Ważniejszy wynik niż honor. Gdyby Ovia przegrała, wszyscy by bili brawo, że mimo przeciwności losu walczyli do końca. Gdyby triumfowała wszyscy biliby brawo, że mimo przeciwności losu wywalczyli awans. A tak, to każdy ma ich w poważaniu.
    3 razy, ale za to bardzo zużyty

  6. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Nie wiem czy ktoś tu zwrócił już na to uwagę, ale w awizowanych pod 14 był Wawrzyniak a pod 15 Drabik, a w meczu ostatecznie pojechali odwrotnie. Ktoś wie czym to skutkuje? Odjęciem punktów/walkowerem?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,379
    Kliknij i podziękuj
    1,808
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Odjęciem punktów. Cóż to kolejny argument za sabotażem Ostrovii

    Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,674
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Zostawcie bezpiecznika!
    Nie wyciągajcie go!
    W Ostrowie gra muzyka
    Tam wszyscy jechać chcą

  9. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2006
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie byli obecni

    Jeżeli chodzi o sam przebieg zawodów to początkowo wydawało się, że powtórzymy scenariusz z Piłą czyli odrobimy większość strat po pierwszej serii.
    Niestety bandycki atak na Drymla w 3 biegu i defekty na punktowanych pozycjach nieco pokrzyżował plany.
    Mimo tego nikt nie tracił wiary w końcowy rezultat bo było widać, ze goście ustępowali naszym na starcie i punkty zdobywali dzięki szczęściu czy też naszym pechu.

    Co do "awarii" oświetlenia to z zewnątrz nie wygląda to dobrze ale każdy kto opuszczał stadion od strony parku widział, że ulice wokół stadionu też były ciemne.
    Także do tego "spisku" trzeba dołaczyć też w takim razie ENERGĘ


    P.S.
    Karol Baran tłumaczył Allena, ze wjechał w dziurę i stąd ten wypadek. Tak się składa, że tor był wczoraj równy jak stół i chyba mu się pomyliło z Krakowem.
    Allen wjechał w Drymla z premedytacją kto stał na pierwszym łuku to widział doskonale.

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,379
    Kliknij i podziękuj
    1,808
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Dlaczego ostrowski kolego nie odniosłeś się do wałku odnośnie numerów startowych juniorów Ostrovii? Poza tym awarię w okolicy stadionu można było wykonać lawinowo.

    Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #55
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Grzegorz Dzikowski: Przez awarię oświetlenia nasza praca poszła na marne



    ps. 3 dni trenowali, światło hulało, a poszło AKURAT w dniu meczu, AKURAT w porze meczu, AKURAT zaraz po odwiezieniu Drymla i porażce Karlssona 2-4 i zorientowaniu się, że jest lipa z juniorskimi numerami. Dobre... Przewinienie Unibaxu to przy tym jest dosłownie nic i skoro Unibax dostał takie kary, to mam nadzieję, że Ostrów dostanie proporcjonalnie większe.

    Walkower dla Wandy to wierzchołek góry lodowej złożonej z kar, które powinny spotkać klub z Ostrowa.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-10-2014 o 16:22

  12. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    W Ostrowie nazwy klubów się zmieniają, ale jak widać dalej ta sama mentalność.
    Znając GKSŻ to będzie powtórka meczu, zero konsekwencji dla Ostrowa. Mam nadzieję jednak, że Wanda awansuje do 1 ligi, nawet jeśli mieliby jeszcze raz jechać do Ostrowa.

  13. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Ostrów to murowany kandydat do tegorocznego finału zawodów fair-play.
    Skoro Toruniowi dowalili punkty ujemne i kary finansowe za nie odjechanie zawodów, to jaki wymiar kary należy się za taki numer jaki odwaliła Ostrowia?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 06-10-2014 o 17:48

  14. Powrót do góry    #58
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No ale sam awans Wandy to wg mnie będzie totalnie mało. Jeżeli Unibax za walkower, który jest sportowo haniebny, ale no nie jest oszustwem, Unibax spotkały takie kary, to jakie kary powinny spotkać Ostrów? -20 punktów i 5 milionów kary? Przecież zasobność portfela nie może decydować o wysokości kar i mam nadzieje, że Ostrów zostanie potraktowany zgodnie z proporcjami taryfikatora.

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,425
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    Dzikowski to na drugie powinien miec Wałkarz.
    Zero szacunku do typa. Wiekszy kombinator niz łysy Marek
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    MaciekGKS (06-10-2014), sparta_mistrz (06-10-2014), spitt22 (06-10-2014)

  17. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Heheh kilka przypadków na raz to nie przypadek
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  18. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,674
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale sam awans Wandy to wg mnie będzie totalnie mało. Jeżeli Unibax za walkower, który jest sportowo haniebny, ale no nie jest oszustwem, Unibax spotkały takie kary, to jakie kary powinny spotkać Ostrów? -20 punktów i 5 milionów kary? Przecież zasobność portfela nie może decydować o wysokości kar i mam nadzieje, że Ostrów zostanie potraktowany zgodnie z proporcjami taryfikatora.
    A czy nie jest czasem tak, że aby była kara, to musi najpierw być wina? Uprzedzając ewentualne riposty - głupota jest dla mnie głupotą a jej wartościowanie mnie absolutnie nie interesuje, ale w tym przypadku jak na razie są tylko i aż "zbiegi okoliczności".

    Z kolei tak zupełnie prywatnie dodam, że chyba najgorszą rzeczą jest fakt, iż możliwość "nieprzypadkowego" działania do siebie dopuszczam. Zawsze jestem za tym, by winnego osądzać na podstawie niezbitych dowodów i do tego przykładnie karać, ale tu sytuacja jest o tyle trudna, że trzeba podjąć decyzję w bardzo krótkim czasie, co znacznie zawęża pole manewru i zwiększa margines ewentualnego błędu/wypaczenia, niezależnie od tego, kto na tym straci czy zyska.

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,925
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Mysle sobie,ze jak do bezpiecznika dotarlo,ze ze wzgledu na zaslabniecie Drymla i zamienione numery juniorow awans staje sie pomalu nierealny,spalil sie ze wstydu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (06-10-2014), MaciekGKS (06-10-2014), j-rules (06-10-2014), mhsol (06-10-2014)

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    FPS w czystej postaci...
    Niestety żużel w Polsce to często sport robiony przez ograniczonych cwaniaczków dla ograniczonych kibiców. Sad but true.

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Wande przewałkowano i ostrowia czy jak to zwał powinno zostac odstawione na bocznice. unibaksu bym nie porównywał , pamietac nalezy ze cykory uciekły z finału e-ligi do której nigdy nie awansowały w sportowej walce wiec problemu nie ma. Oni są a jakoby ich nie było . Oni nie sa nawet zerem.D
    Dzikowski miał szanse wyjsc na ludzi pracując w Czestochowie , niestety nie skorzystał z zyciowej szansy . Trudno , drugiej nie dostanie
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #65
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    A czy nie jest czasem tak, że aby była kara, to musi najpierw być wina? Uprzedzając ewentualne riposty - głupota jest dla mnie głupotą a jej wartościowanie mnie absolutnie nie interesuje, ale w tym przypadku jak na razie są tylko i aż "zbiegi okoliczności".

    Z kolei tak zupełnie prywatnie dodam, że chyba najgorszą rzeczą jest fakt, iż możliwość "nieprzypadkowego" działania do siebie dopuszczam. Zawsze jestem za tym, by winnego osądzać na podstawie niezbitych dowodów i do tego przykładnie karać, ale tu sytuacja jest o tyle trudna, że trzeba podjąć decyzję w bardzo krótkim czasie, co znacznie zawęża pole manewru i zwiększa margines ewentualnego błędu/wypaczenia, niezależnie od tego, kto na tym straci czy zyska.
    No OK - jak dla mnie to jak najbardziej sprawa powinna trafić do prokuratury i jeżeli śledztwo to wykaże, skończyć się również pociągnięciem do odpowiedzialności karnej. W takim razie, na szybko walkower, a okoliczności czy będą dalsze konsekwencje karne, to niech zdecyduje prokuratura, a następnie sąd. Dla mnie sprawa jest dość oczywista, choć oczywiście jakiś 0,00001% prawdopodobieństwa, że to był zwykły zbieg okoliczności jest. Chociaż nawet w tym przypadku (gdyby jednak ten 0,00001% się sprawdził), Wandzie należy się walkower. To sprawa Ostrovii, że im padło światło. Godzinę sami sobie taką życzyli z uwagi na własne problemy kadrowe.

    Unibaxowi złej woli też nikt w 2013 nie udowodnił a jednak dostał nierealne sankcje za czyn nieporównywalnie mniejszego kalibru.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-10-2014 o 18:22

  24. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    994
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 235 w 122 postach
    A dlaczego w ogóle sędzia dopuścił do zmiany numerami juniorów?
    Kolejny który nie zna regulaminu?

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    To był as z serii "puste pole", więc nie ma się co dziwić.

  26. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,697
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Wande przewałkowano i ostrowia czy jak to zwał powinno zostac odstawione na bocznice. unibaksu bym nie porównywał , pamietac nalezy ze cykory uciekły z finału e-ligi do której nigdy nie awansowały w sportowej walce wiec problemu nie ma. Oni są a jakoby ich nie było . Oni nie sa nawet zerem.D
    Czyli wnioski z tego płyną takie:
    Kara dla Apatora niezasłużona, bo ich nie powinno być (no i nie było) w finale?
    Skoro jesteś przeciwnikiem niesportowych awansów, to z trzeciej ligi nie powinien wejść nikt? Ostrovia nie, bo wałek i Wanda też nie, bo nie wywalczyła, ani nie wywalczyłaby tego awansu w sportowej walce?
    Ciekawe teorie...

  27. Powrót do góry    #69
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Z tego co czytam na ostrowskim forum, to na przedmeczowej oprawie pojawił się ksiądz i były jakieś obrzędy. Zatem może to faktycznie był cud

  28. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,674
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    A niech nawet się i sam papież tym zajmuje, byle tylko prawda wyszła na jaw i na jej podstawie wydano werdykt. Ale jest za mało czasu na to i na dziś/jutro trzeba podjąć decyzję, której w razie błędu nie da się cofnąć za miesiąc czy dwa.

    Z Unibaxem walkower został orzeczony zasadnie i nawet nie było co do tego ani ćwierć grama wątpliwości. Wyjazd z ZG był również umyślny i nie ma to raczej nic wspólnego z dobrą czy złą wolą. A kary? Dla jednych zapewne za wysokie, dla niektórych być może za niskie. Nie mnie oceniać.

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen napisał:
    Unibaxowi złej woli też nikt w 2013 nie udowodnił a jednak dostał nierealne sankcje za czyn nieporównywalnie mniejszego kalibru.
    Przepraszam, co może być gorszego od ucieczki z finału DMP? wysyłanie monitu z karą za nieodbyty finał? bo już sam nie wiem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #72
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    A niech nawet się i sam papież tym zajmuje, byle tylko prawda wyszła na jaw i na jej podstawie wydano werdykt. Ale jest za mało czasu na to i na dziś/jutro trzeba podjąć decyzję, której w razie błędu nie da się cofnąć za miesiąc czy dwa.

    Z Unibaxem walkower został orzeczony zasadnie i nawet nie było co do tego ani ćwierć grama wątpliwości. Wyjazd z ZG był również umyślny i nie ma to raczej nic wspólnego z dobrą czy złą wolą. A kary? Dla jednych zapewne za wysokie, dla niektórych być może za niskie. Nie mnie oceniać.
    Decyzja jest oczywista i nie wymaga żadnego śledztwa: walkower. Powtarzam, nawet gdyby awaria była wynikiem przypadku, czy modlitw - i tak Wandzie należy się walkower. Ostrów był gospodarzem, miał kaprys jechać o 20:00 co samo w sobie było nieuzasadnionym nonsensem - ich ryzyko.

    Natomiast to, czy prokuratura dopatrzy się celowego działania i ludzie ewentualnie za to odpowiedzialni zostaną wsadzeni do więzienia - to nie wymaga natychmiastowego rozstrzygnięcia. Całą zimę można prowadzić śledztwo.

    @Blacktop: Oszustwo sportowe (doping, korupcja, celowe wysyłanie karetek w miasto/wyłącznie światła, ale i również: niepłacenie zawodnikom) to nieporównywalnie większy kaliber zabijania sportu niż rezygnacja z walki. Sam brak uczestnictwa w finale to było w zasadzie "samoukaranie". Ucierpieli na tym głównie kibice Unibaxu i klub Unibax - brak złota. Liga nie została wypaczona w najmniejszym stopniu. Nikt nie został oszukany.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-10-2014 o 18:48

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mhsol (06-10-2014)

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    unibaksu bym nie porównywał , pamietac nalezy ze cykory uciekły z finału e-ligi do której nigdy nie awansowały w sportowej walce wiec problemu nie ma. Oni są a jakoby ich nie było . Oni nie sa nawet zerem.D

    Żartujesz, czy naprawdę jesteś kaleki umysłowo ?
    Emil jako swego Nicka wpisałeś przez przypadek, czy miało być "Debil" ?

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,962
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,580 w 776 postach
    Alez zadnego walkowera nie bedzie... Musialby byc twardy dowod, a kto taki przedstawi? Zaklad energetyczny w Ostrowie? Myslicie, ze jego dyrektor i pracownicy nie chcieliby, aby druzyna zuzlowa z ich miasta awansowala? I to w sytuacji, gdy w pierwszym meczu rywal robi na torze gnoj, a w rewanzu jego zawodnik pakuje ostrowianina do szpitala? Impossible
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie słyszałem aby finał DMP został odwołany przez cytuję:celowe wysyłanie karetek w miasto
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #76
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    A co to za różnica czy finał DMP, czy finał II ligi, czy mecz 12 kolejki?

    PS. Zeszłoroczny finał DMP nie został odwołany.

  36. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A co to za różnica czy finał DMP, czy finał II ligi, czy mecz 12 kolejki?

    PS. Zeszłoroczny finał DMP nie został odwołany.
    Fakt co do zeszłorocznego finału DMP, tylko wtedy zamiast karetek to zawodnicy zostali wysłani w miasto

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Emil (06-10-2014), blacktop (06-10-2014)

  38. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,697
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Przepraszam, co może być gorszego od ucieczki z finału DMP? wysyłanie monitu z karą za nieodbyty finał? bo już sam nie wiem.
    Gorsze jest oszustwo.
    Oszukiwanie kibiców, czy handel meczami (Unia Tarnów - Włókniarz 1987)
    Oszukiwanie zawodników, poprzez niepłacenie im (jakiś ciekawy przykład by się znalazł)
    Itp.

  39. Powrót do góry    #79
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No tak, tylko w ten sposób ZG nie została sportowo pokrzywdzona. Dostali złote medale, czyli wszystko co było do wygrania.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Aussie (06-10-2014)

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cyniczna rezygnacja z finału jest czymś nieporównywalnym. Odżywki można przyjąć nieświadomie, światło w tym przypadku mogło faktycznie zdechnąć, ale cynizmu Unibaxu i jego kibiców nic chyba w sporcie nie przebije. Poza nieszczęsnym monitem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #81
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Myślę, że nic nie przebije zimowego podziwu częstochowskich kibiców dla "Siary", który "dyma frajerów", jeżeli chcesz się licytować.
    Natomiast jeżeli uważasz, że poddanie meczu jest gorsze od korupcji/oszustwa, to musisz się naprawdę fatalnie czuć jako kibic klubu, który seryjnie celowo poddawał mecze w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-10-2014 o 19:05

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mhsol (06-10-2014)

  44. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,000
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    Panie Administratorzu - dyskusja zeszła poza wątek. Ludzie znowu przepychają się o zeszłoroczny finał DMP, który ni chu chu nie ma nic wspólnego z tematem Wandy Kraków.

    Co do samego meczu w Ostrowie...jestem głęboko rozczarowany zaistniałą sytuacją. Zastanawia mnie np. jak to jest, że jedna połowa stadionu jest zasilana z innego źródła niż druga skoro światło zgasło tylko na jednym łuku. Po drugie...kto wymyślił mecz o tej porze? Kolidowało to z meczem o złoto DMP co mogło odciągnąć część kibiców ze stadionu. A ci którzy przyszli podwójnie pokrzywdzeni - ani jednego, ani drugiego meczu nie było im dane obejrzeć...

    Mam nadzieję, że postępowanie wyjaśniające zostanie szybko przeprowadzone (ale i rzetelnie) i w przypadku winy gospodarzy zostaną oni pociągnięci do odpowiedzialności (która wg mnie powinna skutkować i walkowerem i karą punktową na sezon kolejny). Jeśli stwierdzony będzie faktyczny zbieg okoliczności (nie chce mi się wierzyć, ale wykluczyć nie można) to powtórka zabawy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    To można raczej wytłumaczyć ślepą miłością do klubu i akceptację podpisania paktu z diabłem.
    Natomiast Wasza zuchwałość w popełnionym czynie i jego obrona jest nie do przebicia. poza monitem oczywiście.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Spojrzenie na sprawę Karola Barana:
    https://www.facebook.com/pages/Karol...85957091528752

  47. Powrót do góry    #85
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Raczej nie widziałem, aby ktokolwiek z Torunia bronił zachowanie z września 2013, skoro to my, jako fani tej drużyny jesteśmy największymi ofiarami tej decyzji. Poczytaj z forum 2013, potem się wypowiadaj, bo widać nie wiesz co mówisz (nihil novi).

    Mentikk:

    Jeśli awaria przypadkowa - walkower i koniec innych konsekwencji.
    Jeżeli celowa - walkower, brak udziału w barażu, kara finansowa, ujemne punkty, odpowiedzialność karna.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-10-2014 o 19:13

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kapitan bomba (06-10-2014), mhsol (06-10-2014)

  49. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,674
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Decyzja jest oczywista i nie wymaga żadnego śledztwa: walkower. Powtarzam, nawet gdyby awaria była wynikiem przypadku, czy modlitw - i tak Wandzie należy się walkower. Ostrów był gospodarzem, miał kaprys jechać o 20:00 co samo w sobie było nieuzasadnionym nonsensem - ich ryzyko. Natomiast to, czy prokuratura dopatrzy się celowego działania i ludzie ewentualnie za to odpowiedzialni zostaną wsadzeni do więzienia - to nie wymaga natychmiastowego rozstrzygnięcia. Całą zimę można prowadzić śledztwo.
    Jeśli więc to taka prosta decyzja, to powinna zostać podjęta już wczoraj, choć od momentu zakończenia spotkania do północy pozostawało mniej niż 90 minut.

    I jak zwykle wylewny Mike: "wiem, ale nie powiem".

  50. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cały czas to robicie. Marginalizujecie i udajecie głupa. Najbardziej rozwala mnie fakt, że myślicie że inni tego nie rozumieją, nie wiedzą co mówią itd.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #88
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No to jak długo to zajmuje to nie kwestia tego, czy decyzja jest prosta, tylko kwestia tego kto nad tym siedzi. Jeżeli siedzą nad tym giganci intelektualni pokroju Szymańskiego, to faktycznie - może to trochę potrwać.

    Blacktop: Nikt tego nie marginalizuje. 99% kibiców to jednoznacznie i bardzo wymownie potępiła. Problemem są jednak kary, które otrzymał Unibax, a są one bezprecedensowe nie tylko w polskim żużlu, ale w całym polskim sporcie, podczas gdy innych patologii nie brakuje, a pozostają one bezkarne. I to jest powód bezustannego wracania do sprawy.

  52. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,674
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Jeśli jest to tak proste i oczywiste jak piszesz, to taką decyzję mógł/powinien podjąć wczoraj p. Najwer i owi giganci pokroju p. Szymańskiego nie musieliby być do niczego angażowani.

  53. Powrót do góry    #90
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No mógł, ale jest głupi i tego nie zrobił. Mam się tłumaczyć za niekompetentnego sędziego? Przecież on nawet nie zauważył zmienionych numerów juniorskich...

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •