Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 724

Wątek: Speedway Grand Prix 2014

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nerw mi już trochę zluzował i tak sobie myślę, czy przypadkiem decyzja FIM paradoksalnie nie wyjdzie wszystkim na dobre i zaszkodzi najbardziej właśnie dojarkom z BSI?
    A szkoda,że zluzował. Przynajmniej o tym mówisz. Reszta podkuliła ogony jak żużlowcy. Dziwne prawda?
    Nie lubisz dojarki ręcznej BeSI jak wszyscy ostatnio. Taka siła. Cytowani są kibice z Niemiec, Anglii, dopytują o genewski adres.Chcą zalać mailami FIM. A my? Szkoda gadać? Potrafimy tylko -a koszul, a Marta, a Roman K., a wtedy, a dobrze im, a niech ich... Tysiące zatwardziałych, wiernych kibiców. Nikt nie zapytał o możliwość wsparcia polskiej firmy. Sponiewierali nas? Nieeee. To Romana K. strzelili w pysk. Dobrze mu tak krwiopijcy. Może nasz klub zarobi, jak BeSI-a wydoi nasze miasto. Obłuda panie. Nuda panie,nuda.
    Wesoło będzie jak miasta powiedzą dość tej zabawy za miliony z BeSIą. Promocja miasta. Promocja głupoty i ego prezydenta na prowincjonalnych igrzyskach. Taki karuzel to jest na każdym jarmarku.

  2. Powrót do góry    #137
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Romana K.? Ciekawe.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Potrafimy tylko -a koszul, a Marta, a Roman K., a wtedy, a dobrze im, a niech ich...
    Już tak nasza krajowa uroda, że bardziej niż zdrowie własnej krowy, cieszy nas kiedy sąsiadowi zdechła.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nerw mi już trochę zluzował i tak sobie myślę, czy przypadkiem decyzja FIM paradoksalnie nie wyjdzie wszystkim na dobre i zaszkodzi najbardziej właśnie dojarkom z BSI? Bo załóżmy, że One Sport zamiast wsuwania tłustej koperty kolesiom Witkacego utrzyma wysokie nagrody dla zawodników? Jak myślicie, co wybierze np. taki Laguta?
    Utrzyma wysokie nagrody dla zawodników? Póki co to te nagrody są niższe niż w GP.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W SGP poza Darkiem, momentami Taiem to praktycznie sami silnikowcy i nudą wieje na kilometr. A pogłoski już były, że Darek myśli o przyjęciu polskiego, czy tam angielskiego obywatelstwa, z czym pewnie większość Australijczyków nie miałaby problemu.
    Holder jest silnikowcem? Sajfutdinov jest silnikowcem? Jonsson jest silnikowcem? Zresztą stawianie sprawy w ten sposób jest niepoważne (jakby w SEC jeździli sami wirtuozi).

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A ile jeszcze sezonów Dziadzia pojeździ? Mogłoby się jeszcze okazać, że za rok czy dwa to w Grand Prix będą jeździć same, bez urazy, Ljungi i inne odpady, a w SEC śmigać śmietanka speedwaya?
    Śmietanka speedwaya czyli ci silnikowcy, którzy obecnie jeżdżą w GP? Wtedy przestaną być silnikowcami? Zresztą, prawdę mówiąc, to wątpię aby taki scenariusz kiedykolwiek został zrealizowany.

    Ja, odkąd powstała inicjatywa SEC, mam na nią jeden pomysł. 6 turniejów, w których startowałoby 15 najlepszych żużlowców nie jeżdżących w GP. Obsada mogłaby być naprawdę ciekawa (G.Laguta, A.Laguta, Jepsen Jensen, Kildemand, Jonasson, Dudek, Kołodziej, Miedziński, Harris, Lebedev itp.), a ja jako kibic nie musiałbym co sobota oglądać tych samych zawodników, raz w GP, innym razem w kalce GP.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Już tak nasza krajowa uroda, że bardziej niż zdrowie własnej krowy, cieszy nas kiedy sąsiadowi zdechła.
    Homo sevieticus to nie jest "nasz" krajan.

    Faktycznie strasznie brakuje tutaj publicznego postawienia się zawodników. Cegła chyba ma rację. Większość to zwykłe ciotki.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Utrzyma wysokie nagrody dla zawodników? Póki co to te nagrody są niższe niż w GP.
    Możesz podać jakieś źrodło? Bo ja słyszałem, że właśnie jest odwrotnie i w SGP zarabia tylko czołówka i to głównie na kontraktach u "energetyków".

    Silnikowiec to nie jest obelga, w końcu to sport motorowy.

    Zresztą nie o spór kto jest wirtuozem żużla tu chodzi.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #142
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nagrody są bardzo podobne, natomiast inny jest ich podział. BSI płaci za miejsca, przy czym jest to podział bardzo nierównomierny. W SEC zawodnicy dostają za punkty. Przy czym, to był pierwszy rok SEC, więc samo to że nagrody były porównywalne do wieloletniego cyrku SGP, to jednak jest przewaga SEC.

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Możesz podać jakieś źrodło? Bo ja słyszałem, że właśnie jest odwrotnie i w SGP zarabia tylko czołówka i to głównie na kontraktach u "energetyków".
    SEC to 450 euro za punkt, czyli 56,700 na turniej. W przeliczeniu na dolary daje to około 75,400 USD. W GP pula nagród na turniej wynosi 84,500 USD. Przy czym w SEC są 4 turnieje, a w GP 12. W skali pojedynczych zawodów różnica nie jest może tak wyraźna, w skali sezonu nie ma jednak porównania.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    polewaczka (06-11-2013)

  10. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    - Jeżeli chodzi o Mistrzostwa Europy, to w zeszłym roku wpłynęła do Rybnika oferta. I ta oferta jest bardzo mocno przesadzona, wyższa, niż GP. Byłem z tym u pana prezydenta.]Jakieś przymiarki były, ale to absolutnie mija się z celem - powiedział prezes.
    Nie moze byc. To jakas szykana i pomówienie. Konfident obcego wywiadu. Jeszcze Polska nie zgineła.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 09-11-2013 o 12:42

  11. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    w zeszłym roku wpłynęła do Rybnika oferta. I ta oferta jest bardzo mocno przesadzona, wyższa, niż GP.
    Hmmm, skąd "Rybnik wie" ile dzisiaj kosztuje GP? Z gazet? Od Ostafińskiego? Czy może od "kolegów z branży", albo "na mieście tak mówią"? Tak tylko pytam Panie drozd
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 09-11-2013 o 13:39

  12. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    A skąd 95% kibiców wie, że za organizację turnieju GP płaci się więcej niż za organizację turnieju SEC? Tak tylko pytam Panie mhsol

  13. Powrót do góry    #147
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zapytaj w toruńskim urzędzie miasta, to może się dowiesz i przestaniesz siać propagandę.

  14. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Jaką propagandę człowieku? To już nie można zadać pytania? Przypominam tylko, że o wynagrodzeniach była podobna śpiewka, w SEC rzekomo miało się zarabiać dużo więcej niż w SGP, po pewnym czasie okazało się jednak, że w istocie jest inaczej. Zastanawiam się po prostu czy w przypadku kosztów organizacji turniejów nie jest podobnie (a w zasadzie to interesuje mnie stosunek wydatków jakie trzeba ponieść na organizację rundy, do zysków jakie się później wyciąga). Żadnej propagandy nie sieję, bo nie jestem w jakikolwiek sposób związany z SGP. Żeby to jednak dostrzec, musiałbyś w końcu przestać kierować się zasadą "kto nie jest z nami, jest przeciwko nam".

  15. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Nie chciałbym tu się wtrącać między wódkę i zakąskę, ale chyba nie chodzi tu, kto zażąda czy zapłaci więcej. Nikt nikomu pod pistoletem brać oferty BSI czy SEC nie nakazuje, tak jak do kupowania biletów nie biorą kibiców z łapanki.

    Idziesz do sklepu i wybierasz buty tej czy innej marki twój wybór. Jeden będzie chodził w trampkach z dyskontu drugi będzie biegał w innych made in vietnam 10 razy droższych, bo ładniejszy logotyp nadrukowany. Tylko tu mamy sytuację, jakby jakaś samozwańcza organizacja producentów butów wydała zezwolenie na wyroby ze skóry tylko jednej firmie, reszta może robić co najwyżej skóropodobne.

    Jeszcze tylko tydzień panowie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (09-11-2013)

  17. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    A skąd 95% kibiców wie, że za organizację turnieju GP płaci się więcej niż za organizację turnieju SEC? Tak tylko pytam Panie mhsol
    Nie przesądzam, nie rozstrzygam Taka mała różnica. Tylko pytam

  18. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Hmmm, skąd "Rybnik wie" ile dzisiaj kosztuje GP? Z gazet? Od Ostafińskiego? Czy może od "kolegów z branży", albo "na mieście tak mówią"? Tak tylko pytam Panie drozd
    Wspaniała pozytywistyczna postawa. Goraco trzymam kciuki, ze zawsze prezentowana przy innych donosach prasowych. np ze Gollob musi zmienić technikę, czy ze tłumiki zabijają.

  19. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Wspaniała prawda? A tłumiki - cóż, na pewno w niczym nie pomogły, niczego nie ułatwiły. Z tego co mówią zawodnicy, którzy ich używają przyczyniają się do utraty kontroli nad motocyklem przy zamknięciu gazu i upadków. Zwiększają koszty (zupełnie irracjonalnie) remontów, bo częstotliwość wymiany przegrzewających się części jest większa. Tyle...powiedzmy faktów prasowych. To nie moje opinie a zawodników, którzy jednak na nich jeżdżą. Natomiast mam wrażenie zupełnie subiektywnie - (podobnie jak w przypadku Rybnika i kosztów GP), że zmniejszyły atrakcyjność zawodów.
    PS: Życzę Rybnikowi turnieju GP
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 10-11-2013 o 13:29

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Buszmen (11-11-2013)

  21. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...chmiastowych-d

    Widzę, że burza o polską inicjatywę przycichła. Popyskowali sobie prowincjusze i morda w kubeł. W końcu ogony podkulili i siedzą na przypiecku.
    Bodaj 17-tego p. Witkowski będzie debatował w FIM o próbie zdławienia SEC. Był na forum ogień....słomiany, taki polski. Stanowiąc największą siłę pozwalamy się zapędzić do kąta jak niepiśmienna hołota. Kto nas uszanuje , jak sami się nie szanujemy ?
    SEC mówi o swojej krzywdzie. Rozwija wici. Protestowali zagraniczni kibice. Pokażmy Polacy,że nam zależy,że stanowimy jedność, solidaryzujemy się z polską inicjatywą. Nie zgodzimy się na postawienie nas jak kundli za płotem.

    office@uem-moto.eu

    Ja lekcję z polskiego odrobiłem. Apeluję-nie leńcie się. Taki ogromny zespół kibiców polskich. Zasypcie mailami FIM Europe. Elegancko, stanowczo i bez fuck'ów.

  22. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...chmiastowych-d

    Widzę, że burza o polską inicjatywę przycichła. Popyskowali sobie prowincjusze i morda w kubeł. W końcu ogony podkulili i siedzą na przypiecku.
    Bodaj 17-tego p. Witkowski będzie debatował w FIM o próbie zdławienia SEC. Był na forum ogień....słomiany, taki polski. Stanowiąc największą siłę pozwalamy się zapędzić do kąta jak niepiśmienna hołota. Kto nas uszanuje , jak sami się nie szanujemy ?
    SEC mówi o swojej krzywdzie. Rozwija wici. Protestowali zagraniczni kibice. Pokażmy Polacy,że nam zależy,że stanowimy jedność, solidaryzujemy się z polską inicjatywą. Nie zgodzimy się na postawienie nas jak kundli za płotem.

    office@uem-moto.eu

    Ja lekcję z polskiego odrobiłem. Apeluję-nie leńcie się. Taki ogromny zespół kibiców polskich. Zasypcie mailami FIM Europe. Elegancko, stanowczo i bez fuck'ów.
    Możesz wkleić treść swojego maila? Jeśli to zrobisz to proszę również o pozwolenie na jego rozpowszechnianie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Tymczasem w Rydze...

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...stanie-sie-cud

    Ciekawe jak będzie to wyglądać 16 sierpnia

  24. Powrót do góry    #156
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ładny obiekt. Mnie jednak inspiruje ten Motoboł Ma ktoś jakieś video z tych rozgrywek?

  25. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bazyli za jego przydatny post!

    Buszmen (14-11-2013)

  27. Powrót do góry    #158
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie mam słów

  28. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Na razie przystopowano trochę zapędy BSI, ciekawe czy wycofają się teraz raczkiem z tego swego pomysłu?!.
    Za bardzo się chyba rozpędzili z tą swoją arogancką postawą.

    http://espeedway.pl/news,nie_ma_zaka...,66227,12.html
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-11-2013 o 13:22
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    według redaktora O. do wczoraj Tomasza Gollob miał podjąć decyzję co do startów w SGP.. informacji brak

  30. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Na blogu napisał to:
    Co do Tomka Golloba i jego startu w GP 2014 to dziś nie zapadła żadna wiążąca decyzja. Znam szczegóły, ale nie pora i miejsce, żeby o tym pisać. W stosownym momencie, może już jutro, cała zagadka zostanie rozwiązana.
    już jest decyzja http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...809,1,985.html

    Oby tylko nie dali Harrisa. Wg mnie teraz DK powinni dać Jensenowi lub Dudkowi. Grisza pewnie nie będzie chciał.
    Ostatnio edytowane przez tomkoz ; 03-12-2013 o 10:05

  31. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    On już wie, ale jeszcze nie powie, ale dzisiaj będzie wiadomo.

    Edit/ Ano właśnie jak wyżej.

  32. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    To ja Wam powiem, że moje źródła mi doniosły, że wystartuje

  33. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Polski Związek Motorowy już powinien się zacząć zastanawiać co zrobić, jeśli Tomasz odrzuci propozycję startów w przyszłorocznym cyklu. Niewątpliwie trzeba będzie powalczyć o dziką kartę dla innego polskiego zawodnika. Kandydatury są trzy: Adrian Miedziński, Patryk Dudek i Maciej Janowski. Przy czym dwie pierwsze mają przewagę. Na Dudka wskazują ubiegłoroczne sukcesy, na Miedzińskiego wygrana w Finale GP w Toruniu i niesamowity sezon w lidze.
    Przepisy chyba jasno okreslaja co nalezy zrobic w takiej sytuacji.

  34. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    No wlaśnie a kto tam był za Smolińskim w tym challengu ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Bomber Harris

    Swoją drogą to nie mogę zrozumieć jakim cudem on jest pierwszym rezerwowym cyklu, skoro w Poole jechał jako rezerwa toru. Pierwszym rezerwowym cyklu powinien być Batchelor i to on powinien teraz zastąpić Tomka.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bazyli za jego przydatny post!

    ADASTAL (03-12-2013)

  37. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Powinien jechac Batch. I temu chłopakowi kibicowalbym. Jesli pojedzie Harris, z racji przemytu jego osoby do Challengu, z calego serca zycze mu samych zer.

  38. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Grand Prix w obecnym kształcie nadaje się do likwidacji. Potrzebny jest nowy i bardziej ekscytujący system rozgrywania IMŚ (co roku cztery turnieje normalnie punktowane + piąty finałowy turniej podwójnie punktowany). Emocje będą większe, zwłaszcza podczas ostatnich zawodów, które z uwagi na swój ciężar gatunkowy będą przypominały dawne jednodniowe finały.

    1. Maj - Dania (Kopenhaga)
    2. Czerwiec - Szwecja (Sztokholm)
    3. Lipiec - Rosja (Togliatti)
    4. Sierpień - W.Brytania (Londyn)
    --------------------------------------
    5. Wrzesień - Polska (Toruń)

  39. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Jeśli te plotki o Gollobie okażą się prawdą to na pewno szkoda, że to już koniec. Chociaż patrząc z drugiej strony to może lepiej, że nie będzie dawał powodów dla krytyki i wyśmiewania dla swoich krytyków po ewentualnych nie udanych występach.

    Mam nadzieję, że dostanie dzikie karty na turnieje w Bydgoszczy i Toruniu, wygra je i wyprzedzi Crumpa w ilości zwycięstw.
    A w DPŚ również w Bydgoszczy zdobędzie swoje ostatnie złoto

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    tomkoz (04-12-2013)

  41. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Buszmen, w wątku Falubazu napisałeś posta, którego sens był mniej więcej taki, że Gollobowi odechciało się jeździć w GP (treści nie przytoczę, bo cała rozmowa została wykasowana). Po co on w takim razie przyjmował dziką kartę? Wtedy jeszcze mu się chciało? Pytam nie bez powodu, bowiem gdyby określił się już wtedy to teraz nad cyklem nie zawisłoby widmo startów Harrisa, gościa który z wiadomych przyczyn jest na czele listy zawodników nie zasługujących na start w GP 2014.

  42. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Wtedy byłaby szansa wstawić za niego Polaka. Dlaczego tak sie stało to oczywista sprawa. Ale gdy o tym pisałem na fejsie do znajomych dziennikarzy, to sie ze mnie nabijali. No to niech sie teraz pośmieją.

  43. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Możesz napisać o co chodziło? Tutaj albo na PW.

  44. Powrót do góry    #173
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Buszmen, w wątku Falubazu napisałeś posta, którego sens był mniej więcej taki, że Gollobowi odechciało się jeździć w GP (treści nie przytoczę, bo cała rozmowa została wykasowana). Po co on w takim razie przyjmował dziką kartę? Wtedy jeszcze mu się chciało? Pytam nie bez powodu, bowiem gdyby określił się już wtedy to teraz nad cyklem nie zawisłoby widmo startów Harrisa, gościa który z wiadomych przyczyn jest na czele listy zawodników nie zasługujących na start w GP 2014.
    Po pierwsze, co ma Gollob do tego, że Harrisa wstawiono jakimś przekrętem do GPCH? On go tam nominował, on z nim przegrał w tym GPCH, że to jego wina? Chłopie, zastanów się. Tak samo te całe lamenty, że można by było "wstawić" innego Polaka. No można by było i Chińczyka pewnie, gdyby się taki znalazł. Ale to wina Golloba, że Janowski, czy Dudek nie potrafią awansować do GP/GPCH? On ma jakiś obowiązek scedować swoje miejsce na ich barki? Niby jakim prawem? Co to ma Golloba obchodzić, że ktoś jest za cienki, żeby wywalczyć miejsce w elicie?

    Natomiast czemu dopiero teraz? Przede wszystkim w październiku, to Gollob był w ciężkim stanie zdrowotnym i trudno było wtedy cokolwiek planować. Rezygnując wtedy z karty, byłby w sytuacji bez odwrotu, a może potrzebował czasu na przemyślenia. Może nie spodziewał się takich akcji na linii BSI -> SEC, może liczył na zmiany w tłumikach i BRAK ZMIAN w kwestii wprowadzenia jakichś chorych skór etc, może spodziewał się wsparcia sponsorów (związanych z GP), którego jednak nie dostał. Widocznie miał jakiś powód, natomiast pierwszy raz spotykam się, żeby koniec kariery/koniec kariery reprezentacyjnej spotykał się z takim ostracyzmem. To naprawdę podchodzi już pod jakąś skrajną obsesję na punkcie tego człowieka.

    Gollob nie musi się z niczego tłumaczyć. Jazda w SGP póki co nie jest obowiązkiem. No ale tak, Harris w cyklu to jego wina. Pewnie Smoliński też.

    Zresztą, taki Rickardsson, jadący jako aktualny MŚ znudził się udziałem w cyklu w jego połowie. Dostał dwa razy z rzędu bęcki, rozpłakał się i zwinął zabawki. I co, też zabierał miejsce innym? To było jego miejsce i zrobił z nim co chciał, tj. zmarnował. To było właściwe "dopiero", bo Gollob określił się akurat bardzo szybko (jeszcze przed nowym rokiem). A kogo obchodzi, że ktoś sobie uzurpuje jakieś prawo do DK?

    Za to, że Harris pojechał jakimś irracjonalnym manewrem w GPCH to można mieć pretensje do BSI, a za to że awansował to do reszty uczestników tej imprezy, z Maciusiem Janowskim na czele, który na SWOIM torze przegrał z gościem z 10kg nadwagi, wyjętym prosto z baru z niedoleczoną kontuzją. Jeżeli to ma być kandydat do DK, to równie dobrze można tam wstawić Rafała Szombierskiego.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-12-2013 o 01:14

  45. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    TomiX (04-12-2013), Zubr (04-12-2013), apator_uk (04-12-2013), kowjanko (04-12-2013), mhsol (04-12-2013), spitt22 (04-12-2013)

  46. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Gdzie ja napisałem, że start Harrisa w GP 2014 to wina Golloba? Pytanie było zadane bez spiny, ale widać targnąłem się na świętość, więc nie potrafiłeś normalnie odpisać. Jeśli więc ktoś tu ma obsesję na punkcie Golloba to jesteś to niestety Ty. Stwierdziłem oczywisty fakt, że gdyby określił się wcześniej to jego dziką kartę mógłby dostać zawodnik bijący Harrisa na głowę umiejętnościami (i wcale nie musiałby to być Polak - może BSI udałoby się wtedy namówić G.Lagutę, a jeśli nie to mogli odezwać się do Jepsena Jensena czy nawet Kildemanda) przez co GP byłoby ciekawsze. Tam nie było żadnych pretensji, może jedynie frustracja, że Harris dostanie kolejną szansę.

    Serio, mogłeś ograniczyć się jedynie do tego PW. Chociaż z drugiej strony powinienem Ci chyba pogratulować, bo, jak widzę, znalazłeś odbiorców tego swojego ataku.

  47. Powrót do góry    #175
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Gdzie ja napisałem, że start Harrisa w GP 2014 to wina Golloba?
    "Pytam nie bez powodu, bowiem gdyby określił się już wtedy to teraz nad cyklem nie zawisłoby widmo startów Harrisa, gościa który z wiadomych przyczyn jest na czele listy zawodników nie zasługujących na start w GP 2014. "

    To twoje słowa. Wybacz, ale ich wydźwięk jest jasny: przez brak decyzji Golloba "grozi" nam jazda Harrisa w GP. Znamy twoją niechęć do Chudego ale, jak pisał Buszmen, to już zajeżdża obsesją.

  48. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A może mi ktos wytłumaczyć co znaczy jakby sie określił wczesniej to może nie byłoby Harrisa a ktoś inny (może awet polak) bo nie czaje co ma czas do decyzji? jeżeli prawnie należy sie ona Harrisowi to dostanie ją on teraz i dostał by wcześniej.

  49. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    "Pytam nie bez powodu, bowiem gdyby określił się już wtedy to teraz nad cyklem nie zawisłoby widmo startów Harrisa, gościa który z wiadomych przyczyn jest na czele listy zawodników nie zasługujących na start w GP 2014. "

    To twoje słowa. Wybacz, ale ich wydźwięk jest jasny: przez brak decyzji Golloba "grozi" nam jazda Harrisa w GP. Znamy twoją niechęć do Chudego ale, jak pisał Buszmen, to już zajeżdża obsesją.
    To nie jest odpowiedź na cytowane przez ciebie pytanie. Słowa "gdyby określił się już wtedy to teraz nad cyklem nie zawisłoby widmo startów Harrisa, gościa który z wiadomych przyczyn jest na czele listy zawodników nie zasługujących na start w GP 2014", to jest fakt, a nie żadna pretensja. Wyciąganie z tych słów tak daleko idących wniosków świadczy albo o zaślepieniu, albo o braku umiejętności czytania tekstu pisanego. Ewentualnie ktoś po prostu spojrzał na nicka, avatar, skojarzył "oho, on nie lubi Golloba" i wszystko stało się jasne. Wyjątkowo płytki tok myślenia. Myślałem, że sportsboard pozbawiony jest takich osób.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A może mi ktos wytłumaczyć co znaczy jakby sie określił wczesniej to może nie byłoby Harrisa a ktoś inny (może awet polak) bo nie czaje co ma czas do decyzji? jeżeli prawnie należy sie ona Harrisowi to dostanie ją on teraz i dostał by wcześniej.
    Gollob w momencie przyjęcia dzikiej karty stał się uczestnikiem cyklu GP 2014, więc w przypadku wycofania się z rywalizacji, jego miejsce może zająć tylko pierwszy rezerwowy cyklu czyli Harris. Gdyby Gollob nie przyjął dzikusa, wtedy BSI mogłoby go dać jakiemukolwiek innemu zawodnikowi, a Harris nadal byłby jedynie pierwszym rezerwowym.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 04-12-2013 o 10:55

  50. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Dobra panowie, przekażcie sobie znak pokoju
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A może mi ktos wytłumaczyć co znaczy jakby sie określił wczesniej to może nie byłoby Harrisa a ktoś inny (może awet polak) bo nie czaje co ma czas do decyzji? jeżeli prawnie należy sie ona Harrisowi to dostanie ją on teraz i dostał by wcześniej.
    Dziką kartę dostałby ktoś inny, myślę że nie Harris.

  52. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Gdyby Gollob nie przyjął dzikusa, wtedy BSI mogłoby go dać jakiemukolwiek innemu zawodnikowi, a Harris nadal byłby jedynie pierwszym rezerwowym.
    Ja w kwestii formalnej: Jak wygląda/ na czym polega "przyjęcie dzikusa"? Zawodnik podpisuje jakieś papiery? Pytam serio.

Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •