Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 724

Wątek: Speedway Grand Prix 2014

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No jak się czyta o Smolińskim to można odnieść wrażenie jakby chop już został mistrzem świata a to przecie dopiero pierwsza runda była.Poczekajmy jeszcze troszeczkę bo już w sobotę będzie miał okazję udowodnić jaki z niego fifa rafa a potem jeszcze chyba dziewięć razy.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    mhsol (24-04-2014)

  3. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakiego rodzaju?
    Takich, które nie przynoszą mu splendoru, wręcz przeciwnie.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pewność siebie poparta sukcesami i osiągnięciami może irytować, ale jednocześnie trudno ją kwestionować. Tak jest w przypadku Nickiego, Northuga, Schlierenzauer, Golloba.

    Ale żaden z nich nie napinał się nigdy aż tak (Smoliński w jego "piosence" czy "boks" przed kamerami) nie mają jednocześnie za tym żadnych argumentów nabytych wcześniej.
    Pedersen w 2002 rzucał fuckami bodajże w kierunku Rickardssona (Vojens), a porównywać ich wtedy było nie sposób. Widocznie niektórzy lubią nie mieć zbyt wielu przyjaciół, bo to ich dodatkowo napędza.

    mhsol, biorąc pod uwagę, że rozmawiamy o zawodniku który wiele razy najpierw coś robił/mówił, a później myślał wcale nie jestem w 100% przekonany, że tam chodziło tylko o tor. No ale spoko, sprawiasz wrażenie jakbyś co najmniej pracował w tamtym okresie w teamie Golloba i wiesz dokładnie "co poeta miał na myśli", więc nie będę się dalej sprzeczał.

  4. Powrót do góry    #543
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Szanse na wyprzedzenie Warda były zerowe. W takiej sytuacji jazda niebezpiecznym fragmentem toru była moim zdaniem niepotrzebna. Wypadku można było uniknąć.
    Rozbrajasz mnie tym motywem ze Smolińskim i ciągłym lamentem. Wsiądź na motocykl, pościgaj się trochę i w podobnej sytuacji jak Smoły z Wardem napisz, że szanse na wyprzedzanie są zerowe - może odrobinę optyka by się zmieniła. Uwierz mi, że dla innych odbiorców tej imprezy a już tymbardziej dla żużlowca, który jedzie zdeterminowany i z rozgrzaną przed wielotysięczną widownią czachą nie jest to tak klarowne; nie będąc przy tym prymitywem/głupkiem/kretynem/dodaj kolejne z ulubionych swoich określeń.

    To może ustalmy kolejny żużlowy przepis - nie możność atakowania będąc >10 metrów za rywalem

  5. Powrót do góry    #544
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tak, tylko te wszystkie sytuacje to była raczej złość chwili, a tego tu nie widzę. Tu jest nadmierna i nieuzasadniona pewność siebie, cygańskie zachowanie. Do tego kompletny brak szacunku wobec ludzi, którzy go otaczają. Tych zakapował, tamtym wisi 100 tysięcy i kpi sobie w żywe oczy, że on w Polsce jeździć nie musi. Innego skasował, a potem nawet w minimalnym stopniu (zero pozorów) nie zainteresował się jego losem. Porównujesz to wszystko do jakichś obustronnych przepychanek i nieporozumień, a to jest zupełnie inna sytuacja.

    Co do Golloba w Goeteborgu. Nie widziałem, aby jakikolwiek zawodnik, który jedzie na prowadzeniu był szczęśliwy z powtórzenia tego biegu.

    Toolowiec: no atak 10 metrów za rywalem na ostatnim łuku jest rzeczą tak bezsensowną, że nie trzeba regulować tego przepisami, aby normalny człowiek tego nie robił. Co do Smolińskiego - myślałem, że to już zostało ustalone. "Akcja" na Wardzie ukazała jego prymitywizm w sensie sportowym, natomiast w sensie życiowym - mam na myśli resztę jego "show".
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-04-2014 o 23:23

  6. Powrót do góry    #545
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Ze Smolinskim jest bardzo podobnie jak z Twoim idolem Buszmen 20 lat temu. Nikt go nie lubi, wiec po jakimkolwiek incydencie na torze Smole i jak Twojemu idoli trudno o jakakolwiek skruchę.

    Kto wygra w Bydzi?

    Nie wiem.

    Oby tylko

    https://www.youtube.com/watch?v=ledD5N0mxqU i jest miód

    A to dla Smoły.

    You can do it...

    https://www.youtube.com/watch?v=4Csr2h4UW1A
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 25-04-2014 o 00:59

  7. Powrót do góry    #546
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Buszmenie bronisz tezy nie do obronienia z podziwu godnym zapałem, cała wioska Ci mówi, że kosmici nie istnieją a Ty dalej swoje.

    Smutne, że nie pamiętasz, iż Twój Gollob to do końca lat 90, był takim samym wynalazkiem, co to nie jeździł w ówczesnej najlepszej lidze świata-angielskiej.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 25-04-2014 o 01:19
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  8. Powrót do góry    #547
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Pamiętam. Przecież napisałem wyraźnie i wypunktowałem różnicę. Gollob w GP 1995 był zawodnikiem, który miał niesamowite dokonania w lidze polskiej, IMŚ, 1/2 IMŚ (94), czy MŚP. Był gościem, który irytował czołówkę nie tylko pochodzeniem i zachowaniem, ale liczono się z nim pod względem sportowym i to poniekąd podsycało niechęć.

    W Bydgoszczy moim faworytem jest Zagar.

    ps. Nie pamiętam aby Gollob kogokolwiek zakapował i aby komuś wisiał pieniądze i bezczelnie śmiał się w twarz, że nie odda.
    ps2. Co jest nie do odrobienia? Że zachowanie Smolińskiego jest żenujące? To każdy ocenia wg własnych standardów. Dla niektórych Cygan na mieście z harmoszką też może być OK.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-04-2014 o 14:04

  9. Powrót do góry    #548
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Zachowanie Smolinskiego nie jest niczym czego cykl GP jeszcze nie widział, może poza wygraną Niemca w turnieju, którą to można podciągnąć pod to, że ze Smolinskim należy zacząć się liczyć pod względem sportowym, bo nie jest w płachcie bujany. Zobaczymy co pokaże jutro. Sprawa z bankiem Pana Golloba, czy jak to był wtedy określany Tomasza G. nijak nie przystaje do jakiegoś długu Martina ?
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 25-04-2014 o 14:09
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  10. Powrót do góry    #549
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie. Dlatego, że w tej sprawie to bank był głównym wygranym W sprawie Smolińskiego, Krosno jest głównym przegranym.

    ps. Kiedy cykl widział, że ktoś sprzedał dziennikarzom brudy ze środowiska? Czas i miejsce akcji i mnie nie ma w tej dyskusji.

  11. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,398
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ps. Nie pamiętam aby Gollob kogokolwiek zakapował i aby komuś wisiał pieniądze i bezczelnie śmiał się w twarz, że nie odda..
    Słyszałem w którymś z wywiadów " To on sie na mnie wyłożył ". Czyż to nie jest kapowanie ?

  12. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Dla mnie stwierdzenie, że dwóch mechaników popiło i awaturowało się w samolocie to żaden grzech. Sam bym tego nie zrobił, ale to mechanikom powinno być bardziej wstyd.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Powrót do góry    #552
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    W Bydgoszczy moim faworytem jest Zagar.
    Jak będzie tak dramatycznie wolny i niestabilny jak w meczu z Lesznem to sukcesu nie wróżę. W zeszłym roku był mocniejszy na początku.

  14. Powrót do góry    #553
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Smutne to tegoroczne GP. Nie dość, że z pewnością nie jadą najlepsi zawodnicy na świecie, to w dodatku Ci wydawałoby się pewni uczestnicy jak Woffinden, Holder, PUK, Zagar są daleko od optymalnej formy. W efekcie liderem cyklu z ogromną przewagą jest Kasprzak, a najbardziej drętwy i jadący całe turnieje tą samą ścieżką Smoliński również kręci się w czołówce. I pomyśleć, że już niedługo SEC z Gollobem, Emilem, Łagutą i być może innymi walczakami typu Bogdanovs, Lebiediew czy Kildemand

    Ot, takie efekty polityki BSI.

  15. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Ja tam się nie smucę. Obejrzałem bardzo dobre zawody w Auckland i jeszcze lepsze w Bydgoszczy. Ze ścisłej czołówki światowej brakuje tylko Sajfutdinova (Laguty nie liczę, bo o jego braku ambicji napisałem już sporo), ale póki na torze będzie się działo tyle co podczas dwóch pierwszych rund to ten brak Emila będzie praktycznie niezauważalny.

  16. Powrót do góry    #555
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Łaguta jest konsekwentnie nieambitny(nie chce bo nie), czego nie można powiedzieć o Emilu(nie chce bo nie wiadomo co). Fakt faktem, że w cyklu brakuje Emila i Griszy, oraz np. Kołodzieja, czy jakiejś świeżej Duńskiej krwi typu MJJ.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  17. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Zachowanie zarówno Sajfutdinova jak i Laguty splendoru im nie przynosi. Co do Kołodzieja - był w GP i jeździł delikatnie mówiąc słabo. Natomiast jeśli chodzi o Duńczyków to tu można winić jedynie los, że spośród trójki Bjerre, Jepsen Jensen, Kildemand awans z Challengu uzyskał akurat ten najbardziej drewniany.

  18. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Łaguta jest konsekwentnie nieambitny(nie chce bo nie), czego nie można powiedzieć o Emilu(nie chce bo nie wiadomo co). Fakt faktem, że w cyklu brakuje Emila i Griszy, oraz np. Kołodzieja, czy jakiejś świeżej Duńskiej krwi typu MJJ.
    Hmm, mi w cyklu brakuje takich nazwisk jak Emil, Grisza, Piotrek Pawlicki, Patryk Dudek, ZMarzlik, Kołdi, Vaculik. Chętnie bym ich zobaczył zamiast np. Harrisa, Batcha, Bjerre czy nawet Smolińskiego. BSI powinno jednak zmienić zasady doboru zawodników. W cyklu powinno pozostawać góra trzech pierwszych zawodników. Do eliminacji zawodnicy powinni być typowani poprzez swoje macierzyste federacje. Może wtedy mielibyśmy taką sytuację, ze w cyklu jeździli by najlepsi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Jak miał jeździć Kołodziej, skoro w swoim pierwszym GP doznał takich obrażeń i jeździł z nimi do końca sezonu. Za szybko wrócił na tor po tym dzwonie w Lesznie. Psycha niestety siadła i dopiero pod koniec sezonu przestał zamykać gaz.

  20. Powrót do góry    #559
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Pawlickiemu, Zmarzlikowi, dajmy jeszcze czas, ewentualnie Dudek mógłby nieśmiało pukać do drzwi cyklu. Kołodzieja, jak pisałem, brak mi zdecydowanie, jest to jeden z moich ulubionych obecnie jeżdżących polskich żużlowców. Z Kildemandem, nie chciałbym się na ten moment wygłupiać, każdy chciałby oglądać walczaków jak on, tylko ciekawe, czy dysponuje na ten moment zapleczem godnym GP. Swoją drogą liczę, że może Batchelor utrzyma formę z Bydzi, bo przyznacie po pierwszych startach się odnalazł i wstydu nie było, a tuner podobne ten sam co u Tajskiego. Smoła niech zostaje, niech nadal wjeżdża do półfinałów na złość chrzączących go prymitywem.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  21. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Smutne to tegoroczne GP. Nie dość, że z pewnością nie jadą najlepsi zawodnicy na świecie,
    znowu narzekania. bo pewnie gdyby jechali Ci najlepsi to mijanke byloby 3-4 razy wiecej? juz nie przesadzajmy na 2 rundy GP, 2 byly ciekawe. a ze ktos nie lubi jak Smola jest przed Tajskimi Zagarami itd. to juz ich problem

  22. Powrót do góry    #561
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zna ktoŚ moŻe tytuŁ utworu z powtÓrek i intra grand prix w tym roku ?

  23. Powrót do góry    #562
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez united Zobacz posta
    Zna ktoŚ moŻe tytuŁ utworu z powtÓrek i intra grand prix w tym roku ?
    https://www.youtube.com/watch?v=Gh8rR7EVB3c

  24. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ja tam się nie smucę. Obejrzałem bardzo dobre zawody w Auckland i jeszcze lepsze w Bydgoszczy. Ze ścisłej czołówki światowej brakuje tylko Sajfutdinova (Laguty nie liczę, bo o jego braku ambicji napisałem już sporo), ale póki na torze będzie się działo tyle co podczas dwóch pierwszych rund to ten brak Emila będzie praktycznie niezauważalny.
    Mniej ambicji ma raczej Emil aniżeli Grisza

    Emil powiedział, że nie pojedzie bo nie wiadomo co,
    zaś Grisza pojedzie, jak dostanie dziką kartę.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Nie wiem czemu ma służyć taka licytacja. Przecież to nie jest konkurs na to kto jest mniej ambitny. Laguta to też nie wiem na co liczy. Mógłby wykazać choć minimum zainteresowania cyklem (np. poprzez start w eliminacjach, które konsekwentnie zlewa od bodajże 2011 roku), a miałby łatwiej o tego dzikusa.

  26. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zachowanie zarówno Sajfutdinova jak i Laguty splendoru im nie przynosi. Co do Kołodzieja - był w GP i jeździł delikatnie mówiąc słabo. Natomiast jeśli chodzi o Duńczyków to tu można winić jedynie los, że spośród trójki Bjerre, Jepsen Jensen, Kildemand awans z Challengu uzyskał akurat ten najbardziej drewniany.
    KK kiedys tez jezdzil delikatnie mowiac slabo a teraz? Kolodziej w 2010r nie jezdzilw GP slabo, na dwa starty mial dwa finaly.
    Kraksa z Leszna w 2011 wybila mu apetyt na wyniki.. Ale mimo to mial kilka turniejow. Goeteborg (przerwany w deszczu) byl w czubie, Cardiff otarł sie o polfinaly a mial najgorsze mozliwe jak sie potem okazalo losowanie (ale jako jeden z nielicznych wyprzedzal wtedy po trasie)
    Jesli KK moze byc najlepszym na swiecie (a przypomnijmy sobie ile sie on juz ogonow nawozil w tym GP w calej swojej karierze), to Kolodziej tez moze, nie mam co do tego watpliwosci.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    istanbul (28-04-2014)

  28. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Mi się wydaje, że Kołodzieja cały czas hamują te ciągłe kombinacje. Chcą z Cegłą znaleźć złoty strzał. I takie mam wrażenie, że Cieślak cały czas się wścieka na tego Kołodzieja, bo on ni tak ni siak. A potencjał jest ogromny.

  29. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie wiem czemu ma służyć taka licytacja. Przecież to nie jest konkurs na to kto jest mniej ambitny. Laguta to też nie wiem na co liczy. Mógłby wykazać choć minimum zainteresowania cyklem (np. poprzez start w eliminacjach, które konsekwentnie zlewa od bodajże 2011 roku), a miałby łatwiej o tego dzikusa.
    Z tym, że te eliminacje są tak ciężkie do przejścia, że często jest to strata kasy i silników. Taki Łaguta mógłby wygrywać za ciosem rundy wstępne. Przyszedłby turniej finałowy i jeden defekt może zniweczyć całą pracę. Co innego gdyby z finału Challenge wchodziło np 5 zawodników co dawałoby tylko 2 stałe dzikie karty, wtedy zainteresowanie eliminacjami wśród takich zawodników jak właśnie Grisza byłoby większe.

  30. Powrót do góry    #568
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    znowu narzekania. bo pewnie gdyby jechali Ci najlepsi to mijanke byloby 3-4 razy wiecej? juz nie przesadzajmy na 2 rundy GP, 2 byly ciekawe. a ze ktos nie lubi jak Smola jest przed Tajskimi Zagarami itd. to juz ich problem
    Zawody ciekawe - to fakt, jednak z pewnością nie wyłaniają najlepszego zawodnika na świecie To tylko przytyk odnośnie niskiej frekwencji.

  31. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Jak lubię Griszkę, tak powiem, że Challenge jest identyczny dla wszystkich, wymaganie,abym to ja dostał dziką kartę na ładne oczy, czy tam wynik w lidze trąci arogancją. Tak jak arogancją trąci wpieranie, przez Emila, że na GP nie ma kasy. Jak pisałem, dla mnie trzech największych nieobecnych to dwaj wyżej wymienieni Rosjanie oraz Kołodziej. Gollob swoje w turnieju ujechał i choć, mimo mojego chłodnego wobec Tomka nastawienia, miło jakby on także stawił się pod taśmą.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  32. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Zawody ciekawe - to fakt, jednak z pewnością nie wyłaniają najlepszego zawodnika na świecie To tylko przytyk odnośnie niskiej frekwencji.
    no to przychyle sie do Twojej argumentacji. tak samo jak w 2012 Holder nie byl najlepszy na swiecie bo w GP jezdzily Bjarne Ljungi Harrisy Anderseny czy inne Lindbaecki

  33. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach

  34. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44...ce-sprawic-nik

    Jak nie lubię Pedersena, tak za wypowiedź na temat Woffindena ma u mnie plusa. Wytatuowany to chyba ma ambicje, aby zostać księciem Twittera/Facebooka. Najpierw po Auckland żenujące filmiki na temat Smolinskiego, teraz jakieś pożałowania godne zaczepki w stronę Pedersena. A w parku maszyn, podczas kolejnej rundy SGP, przechodząc obok Duńczyka będzie pewnie szukał wzrokiem mrówek w ziemi. Żałosne.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Robi (20-06-2014), alan1990 (19-06-2014)

  36. Powrót do góry    #573
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    W tym battlu też trzymam stronę Nickiego, ale z tymi medalami to nie wiem jak on to wyliczył.

  37. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Pewnie dodał medale z DPŚ.

  38. Powrót do góry    #575
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    To i tak nie ma chyba więcej.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-06-2014 o 23:02

  39. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Zgadza się, tamta trójka ma 19 medali IMŚ+DMŚ, a sam Nicki 15

    G.Hancock IMŚ: 6(2 zł, 1 sr, 3 br) DMŚ: 7(3 zł, 0 sr, 4 br), razem 13 medali
    Ch.Holder IMŚ: 1(1zł) DMŚ: 4(0 zł, 3 sr, 1 br), razem 5 medali
    T.Woffinden IMŚ: 1(1zł) DMŚ: brak, razem 1 medal


    N.Pedersen IMŚ: 5(3 zł, 1 sr, 1 br) DMŚ: 10(3 zł, 3 sr, 4 br), razem 15 medali
    Ostatnio edytowane przez dockm ; 19-06-2014 o 23:16

  40. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Chyba, że Pedersen nie liczy DMŚ, tylko DPŚ i wtedy mamy:

    Nicki - 5 medali IMŚ + 9 medali DPŚ = 14
    Greg - 6 medali IMŚ + 0 medali DPŚ = 6
    Chris - 1 medal IMŚ + 4 medale DPŚ = 5
    Tai -1 medal IMŚ + 0 medali DPŚ = 1

    Czyli Nicki 14 - 12 (Greg, Chris, Tai).

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Robi (20-06-2014), dockm (20-06-2014)

  42. Powrót do góry    #578
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Hancock ma jeszcze medale MŚP.

    ps. Nicki w ogóle tego nie liczył. Megalomania policzyła za niego.

  43. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Hancock ma jeszcze medale MŚP.
    W moim zestawieniu dodałem medale z MŚP do DMŚ.

  44. Powrót do góry    #580
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No chyba nie bardzo. Razem z MŚP Hancock ma: 4-1-4, a to daje 9 krążków drużynowych, czyli w sumie 15 wszystkich.

  45. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Zgadza się wszystko. Nie dodałem medali z MŚP Hancocka z lat 92-93, kiedy to rozgrywano jeszcze i MŚP i DMŚ jednocześnie.

  46. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wolę mistrza megalomana Nickiego niż dzieciaków, których szczytem ambicji jest nagranie filmików z lodami. Kiedyś podniecano się, jakim superambasadorem żużla byli Nielsen bądź Rickardsson, teraz o fajności świadczy co innego

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Aussie (20-06-2014)

  48. Powrót do góry    #583
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie pasuje mi ten gosc wogole w Unii,ale trzeba przyznac,ze jest jednym z ostatnich z pokolenia starych mistrzow,ktorzy swoja jazda,ambicja,charakterem przyciagali na stadion,czy przed tv.

    Teraz chłopaki scigaja sie na ilosc tatuazy,fajnych fotek,czy wypitego monstera/redbulla przed kamera

  49. Powrót do góry    #584
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Bez przesady. Po prostu czasy się zmieniają i dziś media społecznościowe to standard. Zresztą używają ich również Hancock, czy Nicki właśnie. Ilość tatuaży to raczej "zajawka" tylko Taia. Jeśli ktoś z nim "rywalizuje" to Janowski, czy Hampel. Bo np. Holder i Ward to jakoś tatuaży nie eksponują (o ile w ogóle posiadają). Monstera i Redbulla nikt nie pije, to zwyczajnie element reklamy.

    Atak na Nickiego bez sensu, zwłaszcza że faktycznie i Tai ma swoje na sumieniu. Atak na Smolińskiego... można się spierać. Dla mnie każdy kto jest wrogiem Niemca, stoi po tej samej stronie co ja + no faktycznie swoją tandetą Niemiec sam wystawił się na strzał i wyszydzenie.

  50. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    oj tam z tymi medalami jest tak ze napisalem na twiterze Nickiego ze ma ich wiecej niz cala trojka razem wzieta, polubil wpis i udzielil wywiadu hahah takze sorry ale fakt ja nie liczylem DMS tylko same DPS + SGP a Tajski to dostalby strzala i by mu sie odechcialo kozaczyc na twiterze.

Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •