Strona 12 z 31 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1371

Wątek: Stal Gorzów 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd wiesz, że Stal wygrałaby wszystkie biegi stosunkiem 5 - 1 ? Skąd wiesz czy Gollobowi, w dalszej części meczu nie spadłby łańcuch, nie zrobiłby sławetnej dźwigni ? Skąd wiesz, czy niczym Hancockowi, któremuś zawodnikowi Stali nie przytrafiłaby się kontuzja ? itd, itp
    A skad wiesz ze Hancock zdobylby jeszcze jakies punkty? Dlaczego wiec zakladasz ze was oslabil?
    Giniesz od wlasnej broni.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pierwszy to możesz być w kolejce po browca. I powiedz mi jeszcze, jak mam Ci udowodnić coś co de facto miejsca nie miało ?

    Dasz radę
    Wlasnie o to chodzi ,zebys mi udowodnil ,ze to nie mialo miejsca.
    Tobie na gebe nie uwierze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A skad wiesz ze Hancock zdobylby jeszcze jakies punkty? Dlaczego wiec zakladasz ze was oslabil?
    Giniesz od wlasnej broni.
    A gdzie ja pisałem, że na 100% zdobyłby jakieś punkty ? Wystarczyłoby aby skutecznie przeszkadzał w ich zdobyciu zawodnikom Stali, na tyle skutecznie, że kolega z pary przywoziłby dwójki lub trójki. Myśl, to nie boli

    Kingpin

    Wlasnie o to chodzi ,zebys mi udowodnil ,ze to nie mialo miejsca.
    Tobie na gebe nie uwierze.
    Ty twierdzisz, że coś miało miejsce. Więc na twierdzącym spoczywa proces dowodowy. Kombinuj dalej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ja pisałem, że na 100% zdobyłby jakieś punkty ? Wystarczyłoby aby skutecznie przeszkadzał w ich zdobyciu zawodnikom Stali, na tyle skutecznie, że kolega z pary przywoziłby dwójki lub trójki. Myśl, to nie boli :

    Chyba jednak ty mysl. Potencjalnie Stal Gorzow mogla wiecej ugrac w 7 biegach niz Hancock w dwumeczu. I taka tez byla teza Buszmena.
    Niestety, nie ogarnales

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Chyba jednak ty mysl. Potencjalnie Stal Gorzow mogla wiecej ugrac w 7 biegach niz Hancock w dwumeczu. I taka tez byla teza Buszmena.
    Niestety, nie ogarnales
    Ogarnąłeś, ogarnąłeś. Bo teza Buszmena z gruntu rzeczy jest fałszywa. Opiera się na zbyt wielu niewiadomych, bardziej na jego chciejstwie niż na faktach. A z faktów, jedyne co wiemy to to, ze bez Hancocka,w rewanżu, Falubaz po 8 biegach odrobił to co stracił w Gorzowie, również po 8 biegach. I to są fakty, wszystko inne to gdybanie i pobożne życzenia Buszmena i jemu podobnych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Świętoszki, tyle to było krzyku i biadolenia ,że Falubaz , "wypina" na swoich kibiców.
    Jak widać, klub z Gorzowa też nie chce mieć ze swoimi za wiele wspólnego.

    http://espeedway.pl/news,kibice_stal...,69519,12.html

    Unia Tarnów ŻSSA informuje, że podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów, a Stalą Gorzów Kibice drużyny przyjezdnej nie będą wpuszczani na sektor gości. Klub z Wielkopolski nie bierze odpowiedzialności za swoich Kibiców stąd podjęta została taka decyzja.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-05-2014 o 12:07
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Wejdą obok klatki i tylko ochrona będzie miala więcej roboty ...

    Durne przepisy
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Świętoszki, tyle to było krzyku i biadolenia ,że Falubaz , "wypina" na swoich kibiców.
    Jak widać, klub z Gorzowa też nie chce mieć ze swoimi za wiele wspólnego.

    http://espeedway.pl/news,kibice_stal...,69519,12.html
    Posterunkowy, w ilu wątkach na raz chcesz wywołac o tym dyskusje?

  9. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Bartek w swoim pierwszym biegu zaliczył solidnego dzwona i losowi powinniśmy dziękować, że wyszedł z tego bez złamań. Jestem jednak pewny, że miało to wpływ na dalszą jazdę. Każdy kto zaliczył takiego gonga, choćby na nartach, potwierdzi że po takim upadku na bark i głowę ciężko jest zebrać myśli a co dopiero walczyć z tak silnym rywalem. Dla mnie Zmarzlik ma ten występ całkowicie wybaczony..

    Bardziej niepokoi mnie forma Iversena, który w tym sezonie jest mocno zagubiony pod taśmą. Jeszcze w Gorzowie dobrze to wygląda ale w reszcie zawodów męczy się niemiłosiernie, nie patrząc nawet na wczorajszą niemoc w Tarnowie. Bez jego dobrej wyjazdowej formy będzie nam naprawdę trudno więc wizyta i mocna rozmowa z tunerami jest bardzo wskazana...:/
    Występ Zagara nie był tragiczny, plus dla niego że jako pierwszy z naszych już w swoim drugim biegu zaczął coś jechać. W 4 swoich biegach wygrał z przeciwnikiem ( w jednym defekt zaraz za startem)co jak na wczorajsze warunki jest dla mnie promykiem nadziei.

    Teraz przed Stalą ciężkie zadanie. Za pewne do składu wróci Gapa i dostanie szansę na rozjechanie się w meczu z Gdańskiem. Później jednak terminarz zgotował nam swego rodzaju horror. Czekają nas wyjazdy do 2 najsilniejszych personalnie drużyn. Nie wiem na kim biedny Gapa ma robić punkty w Zielonej i w Toruniu bo nawet młode Falubazy pokazały u siebie dobrą jazdę i spasowanie. Lepszej alternatywy jednak nie mamy W tych zawodach nie możemy już pozwolić sobie na tak łatwe oddanie bonusów bo to one będą decydować o losach awansu do 4. Co gorsza 2 kolejne lania mogą podciąć drużynie skrzydła i wprowadzić niepotrzebną nerwowość.

    Paluch musi przygotować twardą nawierzchnię na Jancarzu lub lepiej zorganizować serię treningów na innym niż Gorzowski tor. Wszystko oparte o analizę pól startowych, ich przyczepności, konsystencji i wilgotności, jakie są przygotowywane w Zielonej i Toruniu. Tam trzeba zrozumieć o co chodzi w startach na takiej nawierzchni by od początku starać się trzymać kontakt w tych trudnych wyjazdach. Przy dobrych wyjściach spod taśmy na torze w Zielonej nie trzeba być wirtuozem speedwaya by wygrywać biegi czy robić dobre punkty. Pokazał to wczoraj Fajfer czy Strzelec. Przy takiej stawce, Ci zawodnicy nie powinni mieć nic do powiedzenia... To droga dla Gapy i Świderskiego którzy na papierze odstają od formacji seniorskich Apatora czy Falubazu ale nie muszą być skazani na pożarcie. Teraz tylko dużo, bardzo dużo pracy nad startami i trzeba liczyć, że będzie dobrze

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    ursus (05-05-2014)

  11. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zdecydowanie losowi powinniście dziękować. Dzwon zupełnie dziwny i jakby wynikający z braku pomysłu jak pojechać, bo nadziania się na tylne koło w połowie prostej nie ma jak inaczej tłumaczyć. Z nartami się zgadzam, dokładnie jak piszesz

  12. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Trochę może dziwnie to zabrzmi, ale... dobrze, że Bartek zrobił co zrobił i skończyło się na strachu. Za mocno się czuł ostatnio i taka sytuacja go trochę przytęperuje w szarżowaniu i chodzeniu na żyletki.
    A co do nart - co wy tacy delikatni

  13. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Przykro było na to patrzeć , ale taki solidny strzał w gębę bardzo się przyda. Cieślak pokazał innym trenerom/ toromistrzom na jakim torze Stal nie istnieje. I wypadek Zmarzlika niewiele zmienił jeśli chodzi o jego zdobycz punktową. Teraz niech dzwonią do Ostrowa czy Gniezna i załatwiają tam jakieś treningi. Toru na Jancarzu nie ruszać ! - tu jadą wszyscy z drużyny i na twardszym i na bardziej przyczepnym torze. Treningi na betonie u siebie niewiele dadzą.
    Nie ma co lamentować tylko wyciągnąć wnioski, żeby podobnej klęski już nie oglądać. Ewidentnie błądzili jak dzieci we mgle , skoro Ernest Koza wozi Ivera czy Zagara to widać jak istotne jest dziś spasowanie z torem.

  14. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A co do nart - co wy tacy delikatni
    Oj tam delikatni. Ja byłem w takim szoku, że widząc wystające coś przy szyji(skóry nie przebiło) kazałem pierwszemu spotkanemu instruktorowi natychmiast mi to nastawić Po drodze do szpitala miałem przyjemność jechać oglądając wystającą kość jakiejś miłej pani która darła się przez całą drogę w karetce.Widok niezapomniany. W szpitalu kolejny błąd czyli poprosiłem o nastawianie na żywca, dopiero ten ból pozwolił zrozumieć mi, że do końca świadomy tego co robiłem nie byłem.

    Domyślam się, że podobny mechanizm działa u żużlowców. Wczoraj byłem w szoku gdy młody Byczek wypożyczony do Grudziądza(Marcin Nowak) po bardzo podobnym dzwonie jaki zaliczył Ward w Nowej Zelandii wsiadł na motocykl w powtórce biegu. Widać było, że nie za bardzo wie gdzie jest ale przejechał 4 kółka a w następnym starcie jako kolejny wybił Andersenowi żużel z głowy przywożąc podwójne zwycięstwo. Naprawdę nie wiem z czego tych żużlowców robią
    Ostatnio edytowane przez libky ; 05-05-2014 o 11:13

  15. Powrót do góry    #509
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Naiwność początkującego

    Co do tego betonu. Rzecz właśnie w tym, że beton cieślakowy to nie jest typowe betonisko. Nasi sobie na twardym torze też poradzą. Nie trzeba tu wielkiej filozofii. U Cieślaka na moje jest przyczepniej na starcie i piaskowo po torze. My przegrywaliśmy nie tyle moment startowy co dojazd do łuku. No i te dziwaczne ścieżki na wyjściu z pierwszego wirażu. Gdzie Tarnów nie wjechał, tam niosło, a nasi stali w miejscu...

    A najbardziej wkurzający we wczorajszej relacji był ten szczerozłoty uśmiech Wardzały. Lubię gościa, ale tak się wczoraj szczerzył, że mnie szlag trafiał

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-05-2014), ursus (05-05-2014)

  17. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Przykro było na to patrzeć , ale taki solidny strzał w gębę bardzo się przyda. Cieślak pokazał innym trenerom/ toromistrzom na jakim torze Stal nie istnieje. I wypadek Zmarzlika niewiele zmienił jeśli chodzi o jego zdobycz punktową. Teraz niech dzwonią do Ostrowa czy Gniezna i załatwiają tam jakieś treningi. Toru na Jancarzu nie ruszać ! - tu jadą wszyscy z drużyny i na twardszym i na bardziej przyczepnym torze. Treningi na betonie u siebie niewiele dadzą.
    Nie ma co lamentować tylko wyciągnąć wnioski, żeby podobnej klęski już nie oglądać. Ewidentnie błądzili jak dzieci we mgle , skoro Ernest Koza wozi Ivera czy Zagara to widać jak istotne jest dziś spasowanie z torem.
    Bez przesady. Cieślak pokazał tylko, że na takim torze w Tarnowie Stal nie istnieje. Zresztą nie tylko Stal. Podejrzewam, że wczoraj na Mościcach żaden przyjezdny team nie wyszedłby z 40.
    Nie znaczy to, że na Gorzów starczy zrobić beton żeby wygrać mecz. Wcale tak nie jest. Podejrzewam, że gdyby np. Zielona próbowała w taki sposób pokonać u siebie Gorzów, to strzeliłaby sobie w kolano.

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kingpin (05-05-2014), libky (05-05-2014), ursus (05-05-2014)

  19. Powrót do góry    #511
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Teraz niech dzwonią do Ostrowa czy Gniezna i załatwiają tam jakieś treningi. Toru na Jancarzu nie ruszać ! - tu jadą wszyscy z drużyny i na twardszym i na bardziej przyczepnym torze. Treningi na betonie u siebie niewiele dadzą.
    Sęk w tym, że tak jak pisze Carlitos beton betonowi nierówny i np. w Gnieźnie nasi dają sobie całkiem nieźle radę (vide zeszłoroczny mecz czy Chrobry w tym roku). Mam tylko nadzieję, że jeśli awansujemy do play-off i wpadniemy na Tarnów, to drugiej takiej plamy nie damy. W zeszłym roku Falubaz też tam dostał straszny łomot w rundzie zasadniczej, ale w półfinale już udało im się wyczuć ten tor i awansowali. Teraz trzeba się skupić na walce o bonusy z Toruniem i Zieloną. Podoba mi się spokój Zmory w pomeczowych komentarzach; nie musimy już czytać tekstów o "spasionych kotach", wysyłaniu na ryby czy pytań typu "Kto to jest Gollob?"

  20. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Przekonaliście mnie
    Ten cieślakowy beton faktycznie nie był typowym betonem-betonem. Rzeczywiście było tak , że gospodarze odjeżdżali nam około 30 metra jakby włączali jakiś dopalacz do motóra a sam moment startowy był całkiem ok. A przypadek zielonych sprzed roku wspomniany wyżej świadczy o tym , że Cieślak zaskoczyć może tylko raz

  21. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jest jeszcze taka mądrość, która mówi, że nie ważne jak się zaczyna, tylko jak się kończy Teraz jest ważne żeby się załapać do play-offs. We wrześniu oddzielimy mężczyzn od chłopców

  22. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Domyślam się, że podobny mechanizm działa u żużlowców.
    to adrenalina, która wytwarza się podczas takich sytuacji, człowiek nie działa wówczas sensownie.
    Sam miałem wypadek samochodowy. 3 razy fikołkowałem na autostradzie pod Berlinem, majtało mną jak workiem kartofli po kabinie w Fordzie Connect, bez pasów, bo spałem na siedzeniu.
    Wylądowaliśmy w rowie. Jakoś z auta wyszedłem i pierwsze co mi do głowy przyszło to szukać navigacji [wtedy jeszcze była rarytasem] bo nie była moja, a pożyczona. I to nic, że mi krew ciekła po plecach na ziemię, to nic że świeżo co bark mi nastawili gdzieś na poboczu. Najważniejsza była nawigacja

  23. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Przykro było na to patrzeć , ale taki solidny strzał w gębę bardzo się przyda. Cieślak pokazał innym trenerom/ toromistrzom na jakim torze Stal nie istnieje. I wypadek Zmarzlika niewiele zmienił jeśli chodzi o jego zdobycz punktową. Teraz niech dzwonią do Ostrowa czy Gniezna i załatwiają tam jakieś treningi. Toru na Jancarzu nie ruszać ! - tu jadą wszyscy z drużyny i na twardszym i na bardziej przyczepnym torze. Treningi na betonie u siebie niewiele dadzą.
    Nie ma co lamentować tylko wyciągnąć wnioski, żeby podobnej klęski już nie oglądać. Ewidentnie błądzili jak dzieci we mgle , skoro Ernest Koza wozi Ivera czy Zagara to widać jak istotne jest dziś spasowanie z torem.
    Tu się zgadzam że tor powinien zostać taki jaki jest bo tak jest dobrze a jakieś kombinacje z betonem to tylko robienie sobie pod górkę.Oni sobie powinni teraz pojechać gdzieś do Gniezna i uczyć się jazdy na betonach,przygotować sobie nawet jakieś oddzielne silniki które się sprawdzają na takich nawierzchniach.O formę fizyczną nie ma co się martwić bo to nie ma żadnego związku...Nie jest to normalne jeśli Koza(z całym szacunkiem dla niego) wygrywa biegi o długość prostej a zawodnicy nagle jednocześnie nie stracili przecież formy.Jakieś punkty Zagara czy Cyfera to bardziej wynikały z tego że oni po prostu mieli najsłabsze osiołki i to akurat się sprawdziło.Na Jancarzu w innych warunkach ten sam Zagar znowu będzie się pocił i dukał.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  24. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    A figa. W Gnieźnie na betonie Kasper i Zmarzlik w tygodniu fajnie pojechali. Można? Można. Było już wyżej pisane, nie beton jest problemem.

  25. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A figa. W Gnieźnie na betonie Kasper i Zmarzlik w tygodniu fajnie pojechali. Można? Można. Było już wyżej pisane, nie beton jest problemem.
    Nie wiem jak określić tą popierdółkę ale ten prezent Cieślaka bardzo przypominał mi podobny prezent z meczu Falubaz - Stal 2011 w fazie play off
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  26. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    I dokładnie o to się rozchodzi panie kolego. Tylko wczoraj mniej bolało

  27. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    I dokładnie o to się rozchodzi panie kolego. Tylko wczoraj mniej bolało
    Cieślak jest znany z takich sztuczek.A autentyczną formę Buczkowskiego,Herbatnika czy Kozy będzie można przetestować w rewanżu.Dla mnie to oni tam żadnej wielkiej formy nie mają,popełniają te same babole co zwykle tyle że idealnie dopasowali się do nawierzchni jakie się teraz promuje
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  28. Powrót do góry    #520
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    W tym meczu Stal po raz pierwszy przegrała od wyjazdu w czerwcu do Zielonej Góry (!!!), więc może po takim strzale co poniektórzy się obudzą i uświadomią sobie, że wiele pracy przed gorzowianiami, a zwłaszcza Iversen wreszcie zacznie przypominać siebie. Bo nawet nie chodzi mi o poprzedni mecz co o ogólne wrażenie - gość ma niestety wolny sprzęt, nie ma takich rakiet jak rok temu i bez niego Stal nic nie zrobi.

    W pewnym momencie meczu pomyślałem, że "jak Cyfer ma najwięcej punktów to znak, że jest bardzo źle"

  29. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Iversen w ubiegłym roku tak wysoko zawiesił sobie poprzeczkę, że trudno liczyć, że w tym, przy silniejszej lidze to powtórzy. Trzeba sobie tylko z tego zdawać sprawę, a nie liczyć na 13-15 punktów każdym meczu.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Vilgefortz (06-05-2014)

  31. Powrót do góry    #522
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Sedzia i komisarz toru sa slepi? Oni i ten kto przygotowal tor maja Szymke na sumieniu jesli cos sie stalo. W kazdym biegu prawie ktos upadal przez ogromna koleine na 1 luku. Prawie upadl Swiderski, potem prawie upadl Iversen, w koncu upadl Szymko.
    Ostatnio edytowane przez NaveoN ; 11-05-2014 o 18:24

  32. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    właśnie czytam opis biegów na SF i wygląda to tam jak za dawnych czasów gdy Gorzów trenował Czernicki czy Chomski, a komisarze to było science-fiction;
    strach się bać

    dużo tam padało w Gorzowie przed meczem?
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 11-05-2014 o 18:26

  33. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Troche popadalo, nic specjalnego.

    Tor byl porzadku, nie bylo dziur, byla tylko ta koleina na 1 luku przez cale zawody.

  34. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez GollumGW Zobacz posta
    Sedzia i komisarz toru sa slepi? Oni i ten kto przygotowal tor maja Szymke na sumieniu jesli cos sie stalo. W kazdym biegu prawie ktos upadal przez ogromna koleine na 1 luku. Prawie upadl Swiderski, potem prawie upadl Iversen, w koncu upadl Szymko.
    Ta koleina jest już tam kilka sezonów. Tam na I łuku macie problem z dosuszeniem nawierzchni. Podobno ten stan rzeczy zawdzięczacie zadaszeniu trybuny która rzuca cień w tamto miejsce. Nawierzchnia toru w tamtym miejscu rwie się coraz bardziej po każdym równaniu toru.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mariusz jak zwykle koledzy po szalu robią aferę i doszukujecie się sensacji.W Szwecji tor jest odmoczony,pada przez cały mecz,ktoś się wywraca i jest normalnie a tu oczywiście staleczka chciała spreparować tor bo tak się bali megakosmicznego Gdańska.W Lesznie tak się Wam przyjemnie jechało.Tam zawodnicy tak jakoś dziwnie skakali po tym niby równym torze?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  36. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mariusz jak zwykle koledzy po szalu robią aferę i doszukujecie się sensacji.W Szwecji tor jest odmoczony,pada przez cały mecz,ktoś się wywraca i jest normalnie a tu oczywiście staleczka chciała spreparować tor bo tak się bali megakosmicznego Gdańska.W Lesznie tak się Wam przyjemnie jechało.Tam zawodnicy tak jakoś dziwnie skakali po tym niby równym torze?
    Rusty, pokaż mi gdzie ja słowem wspomniałem o jakiejkolwiek preparacji toru ? Ty wpadłeś już chyba w jakiś obłęd, wszędzie doszukujesz się spisku wokół Staleczki. Jestes bardziej gorzowski niz Ursus, Hitman i Libky razem wzięci
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusty, pokaż mi gdzie ja słowem wspomniałem o jakiejkolwiek preparacji toru ? Ty wpadłeś już chyba w jakiś obłęd, wszędzie doszukujesz się spisku wokół Staleczki. Jestes bardziej gorzowski niz Ursus, Hitman i Libky razem wzięci
    Mariusz ja do Ciebie apeluje bo zielonogórzanie bardziej przejmują się stanem gorzowskiego toru niż zdrowiem własnych zawodników Ugaś ten pożar choć chyba nie musisz bo jakoś nikt tam specjalnie się nie przejmuje tym że Dudek już w pierwszym starcie zaliczył stosunek z bandą,Strzelcowi prawie kciuka urwało a zawodnikami miotało jak Darem Pomorza na ostrym sztormie.Tu ważniejszy jest wypadek gdańskiego młokosa który wpadł oczywiście przez diabelskie sztuczki.Wszystkie inne tory są perfekcyjne ma się rozumieć i równe.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Hitman (12-05-2014), kingpin (12-05-2014)

  39. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mariusz ja do Ciebie apeluje bo zielonogórzanie bardziej przejmują się stanem gorzowskiego toru niż zdrowiem własnych zawodników
    właśnie dlatego się przejmują, wszak za miesiąc derby w Gorzowie

  40. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    właśnie dlatego się przejmują, wszak za miesiąc derby w Gorzowie
    Po prostu w Lesznie umieją wygrywać.Pepe który wiecznie skomle na ten tor popierdyla tam lepiej jak na swoim własnym.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  41. Powrót do góry    #531
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2007
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasper uszkodzone więzadła - operacja i 6 miesięcy rehabilitacji koniec sezonu albo bardziej prawdopodobne możliwość stabilizacji stawu kolanowego specjalistyczną ortezą i tejpowaniem. Jeśli pokona ból to na pewno nie odpuści i będzie próbował się ścigać jak Darcy

  42. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Miałem podobny uraz 1,5 roku temu. Operacja w takich przypadkach to 50% szansy na poprawę a drugie tyle może niestety pogorszyć uraz. Przypuszczam, że chłopak będzie miał najlepszych specjalistów więc i szansa na wyleczenie pewnie duża. Mnie tam do tej pory boli, no ale ch..j .Biegać nie muszę. Chodzenie mi wystarczy

  43. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    I znowu bedzie gadanie, ze Falubaz wygral na farcie ehhhh magia. Kasper szybkiego powrotu do zdrowia!

  44. Powrót do góry    #534
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wyobraź sobie, że Falubaz to w tej chwili nasz najmniejszy problem...

  45. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W tej chwili tak, ale po ewentualnie wygranych derbach bez KK posypia sie komentarze tego typu. Nawet zacytuje sam siebie, bo jestem tego bardziej niz pewien

  46. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    A nie macie jak narazie trochę tego szczęścia? Ono jest potrzebne w każdym sporcie więc się cieszcie i pozwólcie, że ci, którzy mają go mniej trochę pomarudzą. Mieliście kilka lat chudych w których przeszły przez Falubaz chyba wszystkie możliwe tajfuny, teraz macie z górki, a za jakiś czas znowu historia zatoczy koło. Ciekaw jestem jak byś śpiewał, jakby wam Hampela wyautować. Przyjąłbyś na klatę bez szemrania i złorzeczenia na los?

  47. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez michal1999333 Zobacz posta
    Kasper uszkodzone więzadła - operacja i 6 miesięcy rehabilitacji koniec sezonu albo bardziej prawdopodobne możliwość stabilizacji stawu kolanowego specjalistyczną ortezą i tejpowaniem. Jeśli pokona ból to na pewno nie odpuści i będzie próbował się ścigać jak Darcy
    Przy wszelkich urazach stawu kolanowego tylko zabieg operacyjny! Sa zerwane 3 wiezadla czyli...niestabillnosc Kolana masakrycznie slaba, KK jest w dobrych rekach u jednego z najlepszych fizjoterapeutów w Polsce u Pana Buczaka jest w dobrych rekach pozdro KK

    Troche zle napisali chodzi o wiezadlo poboczne piszczelowe, glowny problem to krzyżowe niestety tylko zabieg, jeśli tego nie zrobi to...lipa ciezka będzie w przyslosci z Panem Buczakiem cos wymysla ale jestem pewny ze będzie namawial go do zabiegu 3maj się KK
    Ostatnio edytowane przez Falubaz7 ; 12-05-2014 o 21:13

  48. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A nie macie jak narazie trochę tego szczęścia? Ono jest potrzebne w każdym sporcie więc się cieszcie i pozwólcie, że ci, którzy mają go mniej trochę pomarudzą. Mieliście kilka lat chudych w których przeszły przez Falubaz chyba wszystkie możliwe tajfuny, teraz macie z górki, a za jakiś czas znowu historia zatoczy koło. Ciekaw jestem jak byś śpiewał, jakby wam Hampela wyautować. Przyjąłbyś na klatę bez szemrania i złorzeczenia na los?
    Trochę? Chłopie my mamy szczęście od 2007 roku. Nie wierzysz? Poczytaj dokładnie

  49. Powrót do góry    #539
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Eh.. My to mamy niefart..(

    W tym całym nieszczęściu dobrze dla Krzycha, że to lewa noga. Dobrze, bo jestem przekonany, że jeśli tylko będzie możliwość i póki starczy mu sił to będzie jechał. Przynajmniej dopóki w GP będą szanse na medal. Wiadomo, lewa noga w żużlu to tylko i aż balans. Usztywniony na pewno nie będzie mógł pokazać 100% a co gorsza każda mocniejsza gleba to koniec sezonu i masa, masa bólu.

    No nic, decyzja należy do Krzyśka. Nam kibicom przyjdzie ją jedynie zaakceptować.

  50. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Libky kurde......jemu ten zabieg już jest potrzebny najlepiej jutro jezdzac delikatnie mowiac zrobi sobie tylko gorzej uwierz mi

Strona 12 z 31 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •