Strona 30 z 31 PierwszyPierwszy ... 2028293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1371

Wątek: Stal Gorzów 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gratuluję Wam złotego medalu MPPK.
    Co prawda obsada nie tak doborowa jak w 1998 r., ale zawsze złoto to złoto.

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Nigel
    jadąc na waszym torze wszyscy są walczakami i z nim walczą
    zwłaszcza ci z drużyn przeciwnych

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Aż mi się łezka w oku zakręciła czytając wywód Nigela, teraz już tylko czekam na moment, w którym dowiem się, że w Gorzowie zawodnicy jeżdżą charytatywnie, dla idei, ku chwale wielkiej Stali i jej wspaniałych kibiców, a pieniądzmi się brzydzą, bo nie pozwolą sobie by ktoś ich nazywał najemnikami czy nie daj boże złotówami. Kasprzak to pewnie jeszcze dopłaca, by móc być częścią tej wspaniałej rodziny, wzruszające

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    No i kolejne złoto. Super i gratki dla zawodników

  5. Powrót do góry    #1310
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Kapitan przestań. Od dawna wiemy, że tak dobrze to tylko za czasów magii w Zielonej

    Co do dzisiejszych zawodów to Stal zrobiła wszystko na co miała wpływ. Na postawę ekstraligowców dostający łupnia od dwóch najgorszych drużyn pierwszej ligi wpływu nie mamy. Kolejny medal do pięknej kolekcji trafia do Gorzowa i to dzisiaj najważniejsze

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    kapitan bomba (19-10-2014)

  7. Powrót do góry    #1311
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Złoto DMP. Złoto IMP. Złoto MPPK. Krzysztof ze srebrem IMŚ. Piękny sezon

  8. Powrót do góry    #1312
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Aż mi się łezka w oku zakręciła czytając wywód Nigela, teraz już tylko czekam na moment, w którym dowiem się, że w Gorzowie zawodnicy jeżdżą charytatywnie, dla idei, ku chwale wielkiej Stali i jej wspaniałych kibiców, a pieniądzmi się brzydzą, bo nie pozwolą sobie by ktoś ich nazywał najemnikami czy nie daj boże złotówami. Kasprzak to pewnie jeszcze dopłaca, by móc być częścią tej wspaniałej rodziny, wzruszające
    Jeszcze Ci trochę łez zostało z tego płaczu nad Falubazem po play-off'ach? Czy może cebule kroiłeś? Wywód o charytatywnej jeździe trzyma właściwy dla Ciebie poziom konfabulacji i infantylnej nadintepretacji, wyczuwalne są w nim również nutki depresji...

    To złoto w parach trzeba było zdobyć i plan wykonano szkoda, że zawody tej rangi podobnie jak Złoty Kask uległy takiej dewaluacji.

  9. Powrót do góry    #1313
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Ale przecież ja ani o play-offach, ani o złocie w parach, akurat sukcesów sportowych nigdy nie deprecjonowałem, a korzystając z okazji to i nawet pogratuluję. Proponuję przeczytać mój post jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem

  10. Powrót do góry    #1314
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Ale przecież ja ani o play-offach, ani o złocie w parach, akurat sukcesów sportowych nigdy nie deprecjonowałem, a korzystając z okazji to i nawet pogratuluję. Proponuję przeczytać mój post jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem
    Tekst o MPPK był w drugim akapicie - nie do Ciebie, tylko taka ogólna luźna uwaga o tym, że kiedyś Złote Kaski i mistrzostwa par były prestiżowymi zawodami a teraz mają rangę zawodów zaplecza kadry juniorów. O tempora, o mores ...

  11. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W zasadzie to w Stali żadne zmiany są niepotrzebne...jedna zmiana to ktoś ciekawszy w zamian za Gapińskiego typu Lindgren,Bech,Łoktajew,Walasek czy Doyle.Taki co zrobi te 6-8 punktów i ma potencjał.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  12. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z potencjałem polecamy Strzelca, bo pewnie po zmianie otoczenia na lepsze te 6 punktów zrobi, a i młody na dodatek

  13. Powrót do góry    #1317
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Jezu, ale Zmarzlik wczoraj przydzwonił. Cud, że nic mu się nie stało.

  14. Powrót do góry    #1318
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Trzeba podziękować juniorom z Torunia, że jakoś minęli Bartka. Ale wypadek wyglądał fatalnie.

    http://www.youtube.com/watch?v=ivxD_WNYZG8

  15. Powrót do góry    #1319
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    To nasze 9 złoto w MPPK, niedługo pewnie łykniemy Polonię , Gollob już tam więcej nie natłucze
    Poniżej czołowa siódemka ever :

    zł sr br razem
    1. Polonia Bydgoszcz 11 6 1 18
    2. Stal Gorzów 9 5 6 20
    3. Unia Leszno 7 7 2 16
    4. Apator Toruń 4 4 6 14
    5. Falubaz Zielona Góra 4 4 2 10
    6. Sparta Wrocław 2 4 3 9
    7. Unia Tarnów 2 2 1 5

  16. Powrót do góry    #1320
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    To nasze 9 złoto w MPPK, niedługo pewnie łykniemy Polonię , Gollob już tam więcej nie natłucze
    Poniżej czołowa siódemka ever :

    zł sr br razem
    1. Polonia Bydgoszcz 11 6 1 18
    2. Stal Gorzów 9 5 6 20
    3. Unia Leszno 7 7 2 16
    4. Apator Toruń 4 4 6 14
    5. Falubaz Zielona Góra 4 4 2 10
    6. Sparta Wrocław 2 4 3 9
    7. Unia Tarnów 2 2 1 5
    Moje małe trzy grosze w temacie - na wstępie, uprzedzając ewentualne nieporozumienia, wyjaśniam, że uważam SG za zwycięzce tegorocznej klasyfikacji. Medale rangi MP
    są określone, inne rozgrywki ( trofea ) typu LJ czy Kaski, wlicza się do osiągnięć klubu wprawdzie, ale wspomniana kategoria ich nie zalicza ( i słusznie ).
    Jedyny zgrzyt, dla wielu nieistotny pewnie, jest taki, że w tym roku "tfurcy" regulaminów pozbawili UL szansy uczestnictwa w ostatnich zawodach rangi MP
    ( Stali Gorzów również, ta ostatnia "skorzystała" jedynie z wyautowania Włókniarza,gdyby zawody odbyły się w planowanym terminie... też zdobycia medalu byłaby pozbawiona ).
    Za rok, dwa, nominacje do IMP, albo ( sarkazm ) finału DMP też może zapadną po burzy myśli i pomysłów Szymańskich i Witkowskich, a ich uczestnicy będą musieli wykazać się średnią z trzech sezonów do tyłu i uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej.
    Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że w ostrzejszym lub stonowanym bardziej tonie, za upadek rangi rożnych zawodów oskarża się kluby, zawodników, kibiców,
    a tymczasem to marynary ciągną je w dół, nie tyle traktując po macoszemu, skąpiąc środków na nagrody i punktówki, co także radosną twórczością regulaminową.

  17. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    ADASTAL (22-10-2014), GoTrEk (22-10-2014), Nigel (21-10-2014), Phenomenon (21-10-2014)

  18. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zgadzam się w ppełni z tym co napisałeś. Dodam tylko, że ci pie.rdoleni hipokryci jak Witia i inne Szymańskie od lat pieprzą , że trzeba przywrócić rangę sprzed lat IMP, MPPK i Złotemu Kaskowi. I na pieprzeniu w gazetach się kończy.

  19. Powrót do góry    #1322
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    W moim odczuciu w składzie Stali na 2015 rok wystarczą kosmetyczne zmiany, a dokładniej kosmetyczna zmiana, tj. wymiana Gapińskiego na lepszego (czy raczej solidniejszego) Polaka, idealnie Buczkowskiego, w ostateczności K. Gomólskiego. I oby nie Walaska Szkoda w sumie Gapy, mam sentyment do gościa, ale kompletnie stracił sezon i bardzo mnie zdziwi jeśli zdecyduje się na pozostanie w Gorzowie i walkę o skład zamiast odbudować się w I lidze, gdzie przy odrobinie szczęścia może być nawet liderem zespołu.

    Sezon 2014 pokazał, że najważniejsze to mieć w miarę wyrównany skład, dobrą parę juniorską, długą ławkę i szczęście. Tegoroczny skład, minus Gapiński, plus Buczkowski/Gomólski powinien dać spokojnie awans do rundy PO, a potem to już wszystko zaczyna się od nowa

  20. Powrót do góry    #1323
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Czy tylko ja myślę, że Rafał Karczmarz= Jacek Gollob ?

  21. Powrót do góry    #1324
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Czy tylko ja myślę, że Rafał Karczmarz= Jacek Gollob ?
    Daj mu boże takich sukcesów jak Jaca.

  22. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Daj mu boże takich sukcesów jak Jaca.
    Dokładnie tak.

    Po kontraktach Ivera i Sundstroema zostaje coraz mniej zagadek. Zakładam pozostanie Świderskiego i chyba jednak MJJ zamiast Zagara. Takie mam przynajmniej odczucia . Jeśli chodzi o wartość sportową to w zasadzie na jedno wychodzi - przynajmniej jeśli chodzi o ligę. Odnośnie wysokości kontraktów , to jednak Jensen chyba tańszy tym bardziej biorąc pod uwagę jego doświadczenia z Czewy nie powinien specjalnie szarżować. A z Zagarem kwasy w sezonie były i to nawet takie widoczne w tv. Szkoda tylko , że wybór jest pomiędzy zawodnikami z GP.
    A nie zdziwię się również jeśli nie będzie żadnego z nich i jakaś niespodzianka typu np. Buczkowski plus ktoś jeszcze jako rezerwowy?

  23. Powrót do góry    #1326
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Sam uważam, że do Stali przyjdzie Kacper Gomólski. Wbrew temu, co pisze ursus, ja się właśnie spodziewam, że Zagar zostanie, a Jensen jednak nie podpisze w Gorzowie kontraktu. Nie umiem tego uzasadnić niczym innym jak przeczucie.

  24. Powrót do góry    #1327
    Początkujący Awatar A R E S
    Dołączył
    20-07-2013
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dla mnie MJJ to zawodnik na poziomie Zagara z tym wyjątkiem że ma chłodniejszą głowę od niego. Punkty panowie przywiozą te same. Zamiast Gomólskiego jeżeli już to wolałbym Buczkowskiego
    To o wiele lepszy technicznie zawodnik od Gomólskiego.

  25. Powrót do góry    #1328
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Tak w ramach podsumowania sezonu zastanawiam się nad najciekawszymi biegami w tym roku w lidze. Z tych meczy które widziałem to szczególnie utkwiła mi walka Bartka Zmarzlika z Tomkiem Jędrzejakiem w 1 kolejce we Wrocławiu.

    Bieg X: Sparta - Stal:

    http://www.youtube.com/watch?v=pxMZmvhikso

    I rewanż - Bieg XIV: Sparta - Stal: (niestety słabsza jakość)

    http://www.youtube.com/watch?v=g1FMPAZs-S4

    Co ciekawe - to w 2013 roku Zmarzlik i Jędrzejak stoczyli we Wrocławiu równie pasjonujący pojedynek:

    2013 - big 10: Sparta - Stal

    http://www.youtube.com/watch?v=2IWdbilGzp8
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 28-10-2014 o 21:46

  26. Powrót do góry    #1329
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Znalazłem w necie mecz GKM - Stal Gorzów z 2007 roku. 46:44, kapitalny mecz. Kto wie może za rok będzie okazja po 8 latach się spotkać ponownie.

    http://sport.tv9.pl/?p=1210, polecam też pomeczowe wypowiedzi tuż po 15 biegu, między innymi Chomski.

    Skład Stali z tego meczu też jest bardzo ciekawy:
    1. Matej Ferjan
    2. Joonas Kylmaekorpi
    3. Magnus Zetterstroem
    4. David Ruud
    5. Jesper B. Jensen
    6. Mateusz Mikorski
    7. Thomas H. Jonasson
    8. Paweł Hlib

    Chyba dobrze, że teraz są te wymagania 2 Polaków seniorów i juniorów i nikomu nie przychodzi do głowy skład złożony z samych obcokrajowców.

  27. Powrót do góry    #1330
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Dla mnie wizyty w Grudziądzu to wspaniałe wspomnienie odgłosu starych rur mijających sektor gości dosłownie na wyciągnięcie ręki. Można było niemal klepać zawodników po kaskach Co ciekawe bywali też tacy wyjazdowicze którzy potrafili przespać tam niemal cały mecz i nie miało to nic wspólnego z marnej jakości widowiskiem na twardym jak beton torze na który skąpiono nawet minimalnych ilości wody...

    Do przyzwoitości w ekstralipie trzeba będzie te 5-6 baniek uciułać... Dacie radę?

    ps.Wykluczenie Zorra w 3 biegu to istna masakra

  28. Powrót do góry    #1331
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Do przyzwoitości w ekstralipie trzeba będzie te 5-6 baniek uciułać... Dacie radę?
    Podobno ma się udać zebrać 5 - 5,5 mln realnej kasy.
    Czy wystarczy to na utrzymanie? Pewnie będzie ciężko, chociaż zobaczymy jak się rozwinie sytuacja w Tarnowie.
    Okoniewski i Jeleniewski już są. Będzie Buczkowski + może Mroczka albo Ułamek. Do tego chodzą słuchy na mieście, że być może Madsen, Bjerre albo THJ.
    I podobno jest naprawdę spora szansa, że Pieszczek wybierze GKM, więc wtedy mielibyśmy solidnego ekstraligowego juniora.

    PS. Pierwsza część remontu stadionu, która ma się zakończyć do końca listopada obejmuje pół prostej przeciwległej, czyli praktycznie sektor gości, więc chociaż przyjezdni będą mogli prawdopodobną ekstraligę oglądać w dobrych warunkach.

  29. Powrót do góry    #1332
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Podobno ma się udać zebrać 5 - 5,5 mln realnej kasy.
    Czy wystarczy to na utrzymanie? Pewnie będzie ciężko, chociaż zobaczymy jak się rozwinie sytuacja w Tarnowie.
    Okoniewski i Jeleniewski już są. Będzie Buczkowski + może Mroczka albo Ułamek. Do tego chodzą słuchy na mieście, że być może Madsen, Bjerre albo THJ.
    I podobno jest naprawdę spora szansa, że Pieszczek wybierze GKM, więc wtedy mielibyśmy solidnego ekstraligowego juniora.

    PS. Pierwsza część remontu stadionu, która ma się zakończyć do końca listopada obejmuje pół prostej przeciwległej, czyli praktycznie sektor gości, więc chociaż przyjezdni będą mogli prawdopodobną ekstraligę oglądać w dobrych warunkach.
    Wiesz, my w Gnieźnie raz mieliśmy mieć w E-Lidze budżet 6 mln. Te wyliczenia okazały się kijem na wodzie pisane. Te nazwiska, nie powalają. Nam tez się wydawało,że z powodu Ekstraligi będą tłumy co mecz, a tak nie było.
    Życzę jednak powodzenia. Oby Wam się udało.

  30. Powrót do góry    #1333
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Wiesz, my w Gnieźnie raz mieliśmy mieć w E-Lidze budżet 6 mln. Te wyliczenia okazały się kijem na wodzie pisane. Te nazwiska, nie powalają. Nam tez się wydawało,że z powodu Ekstraligi będą tłumy co mecz, a tak nie było.
    Życzę jednak powodzenia. Oby Wam się udało.
    Od 2003 roku w Grudziądzu ani razu nie było problemu z płatnościami na czas i długami. Nam jako kibicom GKMu pozostaje mieć nadzieję, że zarząd nadal będzie się tej taktyki trzymał i wydawał tylko to co ma i żadnych wirtualnych kontraktów jak nie było w Grudziądzu tak nie będzie.

  31. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Kildemand jest typem zawodnika który jest w stanie zrobić przynajmniej to co Zagar,jest bojowy,dobry technicznie,umie zapindalać i po krawężniku i po szerokiej,utożsamia się z klubem,pewnie nie aż taki znowu drogi no i jeszcze młody.Jensen to taki trochę typ wędrowniczka.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  32. Powrót do góry    #1335
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach

  33. Powrót do góry    #1336
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Całe szczęście

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    j-rules (29-10-2014), kapitan bomba (30-10-2014)

  35. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pogratulować, [tfu]mistrzowski[/tfu] skład pozostaje niezmieniony co świadczy o stabilności tak finansowej jak i emocjonalnej w zarządzie (brak Władysława). Bardzo dobrze, bo jak będziemy was prali za rok, jak małe dzieci w karty, to będziemy prali [o ja pier.ole]prawdziwego mistrza[/o ja pier.ole], a nie to co z niego pozostało
    Jakies ploty kto następny?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  36. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Pogratulować, [tfu]mistrzowski[/tfu] skład pozostaje niezmieniony co świadczy o stabilności tak finansowej jak i emocjonalnej w zarządzie (brak Władysława). Bardzo dobrze, bo jak będziemy was prali za rok, jak małe dzieci w karty, to będziemy prali [o ja pier.ole]prawdziwego mistrza[/o ja pier.ole], a nie to co z niego pozostało
    Obyście znowu nie musieli prać, ale brudów publicznie. Typu brudna pielucha Jarka.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 29-10-2014 o 19:00
    UNSCARED

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Nigel (29-10-2014)

  38. Powrót do góry    #1339
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Dopóki w Falubazie liczy się wszystko tylko nie żużel sam w sobie, Twoje groźby nie robią na mnie wrażenia

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    RUSTY (29-10-2014)

  40. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Dopóki w Falubazie liczy się wszystko tylko nie żużel sam w sobie, Twoje groźby nie robią na mnie wrażenia
    Zobaczymy co będzie się liczyło w Stali po tegorocznym majstrze. Pogadamy za rok, może za dwa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1341
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    A co ma piernik do wiatraka?

  42. Powrót do góry    #1342
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zobaczymy co będzie się liczyło w Stali po tegorocznym majstrze. Pogadamy za rok, może za dwa.
    Typowa zielonogórska śpiewka: za rok, za dwa ... bankructwo, komornik i kozy na II łuku

  43. Powrót do góry    #1343
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    http://m.sportowefakty.pl/zuzel/4782...na-dzika-karte paczpan co robio!!!! Jakby stalerna chciala distac dzikusa uprawniajacego do jazdy w ekstralidze w przyszlym sezonie poleglaby w puncie piatym niespelniajac minimalnch wymogow aby o owego dzikusa sie ubiegac!!!!!

    Hahaha jak to mowia na zawarciu co misz to misz hahaha misz polski druzynowy zreszta
    Falubaz to MAGIA!!!

  44. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Jestes pewny,ze Falubaz nie jechal na kredycie?
    Ploty kraza rozne a slychac i takie,ze senator cos tam poreczal.
    Zreszta warunki ubiegania sie o licencje durne.
    Ciekawe ile obecnie jezdzacych w SE druzyn by te warunki spelnila.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #1345
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zobaczymy co będzie się liczyło w Stali po tegorocznym majstrze. Pogadamy za rok, może za dwa.
    Głupszej odpowiedzi dawno na żadnym forum nie widziałem. A za 3 lata pogadamy o tym co się będzie liczyło w Falubazie, a za 4 znowu co w Stali. Ale koleś. Chociaż odbijając piłeczkę w ten sposób de facto potwierdziłeś, że w Falubazie żużel jest, ale raczej nie na pierwszym miejscu

  46. Powrót do góry    #1346
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jestes pewny,ze Falubaz nie jechal na kredycie?
    Ploty kraza rozne a slychac i takie,ze senator cos tam poreczal.
    Zreszta warunki ubiegania sie o licencje durne.
    Ciekawe ile obecnie jezdzacych w SE druzyn by te warunki spelnila.
    No tu akurat pewnosc jest bo Kopenik wielokrotnie mowil o tym w mediach. Zreszta tego w SSA nie daloby sie ukryc. A senator nie poreczal tylko wylozyl z wlasnej kieszeni. Co tez bylo jawne i spowodowane odwolanym finalem w zeszlym roku. Z tego co pamietam okolo 0,5 mln. Jak wiemy zasadzone kary splacily dlug z nawiazka a sprawa sadowa o kolejna banke jest jeszcze w sadzie i Karku zdeklarowal sie nowym wladza ze to on pokryje kare jesli zostanie prawomocnie zasadzona.
    Wiec wiele mozna mowic o dzisiejszym Falubazie, ze spasone koty, znudzeni kibice, zarzad dziwny ale jednego powiedziec nie mozna, ze finasowo zle stoja.
    Przyznac trzeba ze finanse oparte na trzech a od nowego sezonu czterech filarach (Kronopol, Spar, Stelmet i Lotto) to zasluga zarzadu a zwlaszcza Dowhana. Do tego drobni sponsorzy, kibice i miasto oraz ekstraliga za transmisje i mamy 10mln co rok leciutko.
    Jednak co innego jak 4-6mln wpadaja o kilku sponsorow a co innego jak od jednego jak w tarnowie czy gdansku kiedys. Sponsor ma problemy lub ma dosc i klub lezy.
    Falubaz to MAGIA!!!

  47. Powrót do góry    #1347
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez haryztybetu Zobacz posta
    Głupszej odpowiedzi dawno na żadnym forum nie widziałem. A za 3 lata pogadamy o tym co się będzie liczyło w Falubazie, a za 4 znowu co w Stali. Ale koleś. Chociaż odbijając piłeczkę w ten sposób de facto potwierdziłeś, że w Falubazie żużel jest, ale raczej nie na pierwszym miejscu
    Odpowiedź była skierowana do Hitmana na jego wpis. Ty, jak widzę, czytasz tylko samą odpowiedź i nic z niej nie rozumiesz. Dlatego dla ciebie jest ona głupia.

    Nigel

    Typowa zielonogórska śpiewka: za rok, za dwa ... bankructwo, komornik i kozy na II łuku
    Ale kto tu pisze (poza Toba) o bankructwach, komornikach i kozach ?

    Po zdobyci majstra, teraz dopiero zarząd Stali stoi przed zupełnie nowym zadaniem. Kibic i sponsor w Gorzowie dostał już złoto. I teraz apetyt będzie rósł w miarę jedzenia. Teraz przy jakichkolwiek niepowodzeniach Stal będzie wytykana palcami. Presja będzie rosła, nie malała. A kibic będzie żądał następnych medali. W tej nowej dla was atmosferze, zobaczysz, za rok, za dwa, ile żużla będziesz miał w Stali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1348
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odpowiedź była skierowana do Hitmana na jego wpis. Ty, jak widzę, czytasz tylko samą odpowiedź i nic z niej nie rozumiesz. Dlatego dla ciebie jest ona głupia.
    Ależ ja przeczytałem wypowiedź Hitmana, jedynie zacytowałem tylko Twoją, podobnie z resztą jak teraz. I wszystko doskonale rozumiem. I tym bardziej uważam, że jest ona głupia. Jest to gdybanie na tak abstrakcyjnym poziomie, że zakrawa to o śmieszność. Przewidzieć to można próbować przyszłoroczne wyniki, czy na ten moment raczej przyszłoroczne składy drużyn (ze Stalą i Falubazem włącznie) a nie stan finansowo-marketingowy Stali za 2 lata. Rozumiesz?

    Jednocześnie jednak wychodząc na przeciw Twym obawom i idąc Twoim tokiem myślenia życzę Ci by Falubaz w najbliższej np. dekadzie nie zdobył żadnego tytułu DMP i co za tym idzie by jego władze nie musiały stawać przed tak straszliwym dylematem jak włodarze Stali w tym roku (i za 2 lata oczywiście też)

  49. Powrót do góry    #1349
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tylko co to znaczy żużla? Żużel to widzieli ze trzy razy, jak Paluch się napił i zapomniał narobić dziur
    Poza tym, należy zrozumieć, że nie da się rokrocznie robić złota, dwa pozostałe medale też warto przyjąć z dumą.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kapitan bomba (30-10-2014)

  51. Powrót do góry    #1350
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tylko co to znaczy żużla? Żużel to widzieli ze trzy razy, jak Paluch się napił i zapomniał narobić dziur
    Kto jak kto ale dawni wyznawcy Piotra Żyto nie powinni na ten temat się wypowiadać gdyż poziom hipokryzji w takim momencie jest po prostu zbyt duży

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •