Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 283

Wątek: UNIA TARNÓW 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez whiski Zobacz posta
    Gdzie jest przymus kontraktowania polskiego seniora?
    Dlaczego w miejsce polskiego seniora nie może jeździć polski junior?
    Za Buczkowskiego nie musi nikt jeździć, wystarczyło umieć wstrzymać odejście Macieja Janowskiego!
    Jasne ze moze jezdzic junior. Kogo proponujesz? Mazura? Lesiaka? na ktorym wyjdziemy lepiej niz na Buczkowskim?

    Co do Janowskiego - jasne, to takie proste. Wystarczylo zatrzymac. Najlepiej przykuc lancuchem przy parku maszyn - nie dosc ze zaoszczedzilibysmy na cieciu stadionowym to jeszcze nie trzebaby zwracac kosztow dojazdu.

    Niestety Janowski sie zorientowal i pochowal wszystkie lancuchy. I wyszlo jednak na to ze do tańca trzeba dwojga.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez whiski Zobacz posta
    Krzysztof Buczkowski jest UNII potrzebny jak piąte koło u wozu.
    Nic w "karierze" nie osiągnął, jeździ, bo jeździ, czasem mu silnik siądzie i cztery kółka jakoś przejedzie.
    Byli już w Tarnowie zawodnicy o wiele bardziej od Buczkowskiego "ciekawi", "obiecujący" i "interesujący" jak Hlib, Kasprzak czy Ułamek, po których tylko smród i niechęć pozostała.
    Jeśli klub przez tyle lat, i za tyle ciężkich milionów co roku łatwo przelewanych od sponsorów nie potrafi wyszkolić wychowanka pokroju cienkiej drugiej linii jak np. Buczkowski to bardzo z tym klubem mizernie.
    Transfer Buczkowskiego przypomina mi błędy rzeszowian - kupić byle kogo, bo podobno gdzieś tam jakoś dobrze kiedyś pojechał i może jakoś to będzie.
    UNII nie potrzeba zawodnika na 5-8 punktów w meczu, bo tyle to zrobi wychowanek po pół roku systematycznej jazdy w lidze i turniejach, UNII trzeba pewniaka na taktyczne i do piętnastego biegu i mam nadzieję, że się takiego kogoś na sezon 2014 doczekam.
    Szanuje odmiencow w pozytywnym tego znaczeniu a za takiego Cie uwazam,ale tym postem poplynales.
    Gdzie Ty chlopie porownujesz Buczka do Hliba czy Ulamka z okresu w ktorym startowali w Unii?To potwarz dla Krzyska,pomimo tego ,ze Ulamek jakies tam punkty robil.
    Kolejna sprawa.Wychowanek po polrocznej systematycznej jezdzie w e-idze ma robic 5-8 pkt? Takich mozesz policzyc na palcach jednej reki a Ty piszesz to jakby kazdy wpisany w program mial takie punkty robic.
    Kompletne nieporozumienie.
    Buczek pod okiem Cieslaka moze byc w Unii cholernie silna druga linia.
    Cieslak sprowadzajac takich a nie innych zawodnikow juz sie postara aby tor pasowal wszystkim a nie tylko Lagucie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Oj kingpin, przecież ktoś musi pielęgnować tarnowski folklor.
    Czym on się charakteryzuje?
    Ano tym, że z wszystkiego co nie po mojej myśli, muszę być niezadowolony. Ogólne narzekanie na wszystko co nas otacza, na większość osób, które są w naszym środowisku. Ot taka przypadłość nie jednego Tarnowiaka

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Przecież Whiski jest z Rzeszowa.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Powrót Grega stał się faktem.

    http://www.espeedway.pl/news,greg_ha...,66216,12.html


    Jeszcze tylko kilka podpisów pod umowami, by słowa przeszły w czyny i przed nami najspokojniejsza zima od kilku dobrych lat.
    #MistrzJestJeden

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Przecież Whiski jest z Rzeszowa.
    I w awatarze proporczyk Unii Tarnów


    Informacja o dogadaniu się Grega z Unią Tarnów, to miód na moje serducho.
    Czyli praktycznie skład mamy zamknięty i to skład z perspektywą walki o coś więcej jak spokojne utrzymanie

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Macie w tej chwili skład na spokojną obronę brązu.
    Cieślak ma nosa, Hancock zawsze był solidny a i podejrzewam że Buczek będzie objawieniem sezonu, vide Łaguta.
    Ciekawe co z nami...

    http://espeedway.pl/news,greg_hancoc...,66216,12.html
    PROWOKATOR.... !!!

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    No i pięknie Greg w parkingu to zawsze plus do atmosfery w drużynie. I odciąży to trochę Jaśka w liderowaniu, bo mimo wszystko Koldi woli chyba jednak być tym drugim w zespole niż tym na którego wszyscy patrzą. Szkoda Leona, przez tych kilka sezonów zżyliśmy się z nim a on chyba z nami. Ale gdzieś o uszy obiło mi się że jest opcja pozostania Duńczyka na rezerwie. Tylko czy nas na to stać? Przy ZZ tylko za najlepszego zawodnika taki mocny rezerwowy byłby skarbem. Ogólnie jestem zadowolona ze składu Jaskółek - jest swojsko, ambitnie, sympatycznie, jest się z kim utożsamiać. Mam nadzieję że Buczek fajnie wkomponuje się w ten zespół i będziemy mieć sporo radości z niego i reszty chłopaków.

    Patrząc na sklady Falubazu, Torunia, Gorzowa, Wrocławia, prawdopodobnie Leszna i mimo wszystko Czewy zapowiada się fantastyczny sezon Oby przebił ten miniony.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi _jaskolka_ za jego przydatny post!

    j-rules (18-11-2013)

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Sportowe Dementi czuwają, yyy ... oczywiście Fakty Najważniejsze z tego newsa chyba to, że trener "poinformował tuż przed godziną 16:00".
    #MistrzJestJeden

  12. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jesli sklad sie potwierdzi to dla mnie jest to paka wymarzona.
    Nie widze tam zadnych konfliktowcow a papa Greg to swietny mentor dla calej reszty ekipy. Nie dosc, ze sklad calkiem obiecujacy to jeszcze trener ktory ma jaja i wie co to taktyka. Prosze robic fajny tor do scigania jak na IMP a sukces gwarantowany!

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    i mimo wszystko Czewy zapowiada się fantastyczny sezon
    Pani raczy żartować?

  14. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Trzon Grisza, MJJ, Holta, Czaja to już jest niezły zalążek, nieobliczalny Szumina do tego i fajny tor do ścigania - możecie być mimo wszystko groźni, trochę wiary w swój zespół! Gorsi od Wybrzeża nie będziecie pewnie
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    o ile sie nie beda klasc na torze

  16. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon3.gif

    kingpin
    Buczek pod okiem Cieslaka moze byc w Unii cholernie silna druga linia
    Nie wierzę w takie bajki i przepowiednie.
    lampart miał być wzmocnieniem drugiej linii, Borowiczowi miało się chcieć a mu się wciąż nie chce i nawet się nie zapowiada by mu się chcieć chciało.
    A Krzysztof Buczkowski pewnie zdał sobie sprawę że nic w żużlu nie osiągnie (jak nie osiągnął) - więc może chociaż zarobi, a że znalazł się klub co się bez walki pozbył Macieja Janowskiego a jeszcze zamierza płacić i to dużo no to co takiemu Buczkowskiemu zależy.
    Cieslak sprowadzajac takich a nie innych zawodnikow juz sie postara aby tor pasowal wszystkim
    No, każdemu zrobi tylko dla niego 30 metrów toru, a i tak taki Buczkowski będzie opowiadał, że tor nie był taki jak na treningu i że przyszły elfy i w nocy zmieniły jego parametry a krasnoludki do tego go ubiły.
    Walus
    z wszystkiego co nie po mojej myśli, muszę być niezadowolony.
    Za to Ty przyjmujesz wszystko, jak leci, ktoś Ci powie, że to zupa a nie siki więc "Walus" uznaje to za zupę.
    Bezkrytycznie,
    Bezrozumnie,
    Bez swojego zdania
    Bardzo płytkie, ale za to wspaniałe masz życie.

    profesor
    Przecież profesor jest z Krosna, bywał w Machowej a nawet raz był widziany na ulicy Podrzecze w Krakowie.

    kingpin
    Gdzie Ty chlopie porownujesz Buczka do Hliba czy Ulamka z okresu w ktorym startowali w Unii?To potwarz dla Krzyska,pomimo tego ,ze Ulamek jakies tam punkty robil.
    Buczkowski, nigdy nie miał i nie będzie miał tak zwanych "papierów na jazdę" Buczkowski to taki Świderski, Petranov z ich najgorszych lat
    Wychowanek po polrocznej systematycznej jezdzie w e-idze ma robic 5-8 pkt? Takich mozesz policzyc na palcach jednej reki a Ty piszesz to jakby kazdy wpisany w program mial takie punkty robic.
    Człowieku, u nas są mini tory, u nas cierniak z baranem dzieciakom motory rozgrzewają, w Tarnowie stare po Rickardssonowe, po Gollobowe i po Kołodziejowe części i silniki to jeden za drugim są używane przez smarków, tu nie ma możliwości nie stać się gwiazdą w wieku 17 lat, no chyba, że się tarnowskim wychowankom w tym przeszkadza, a przeszkadza!
    Ostatnio edytowane przez whiski ; 17-11-2013 o 23:25

  17. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    whiski, dla Ciebie każdy kto ośmieli się mieć inne zdanie niż Ty (nawet jeśli jest z Torunia ) jest od razu klakierem Zarządu (ktokolwiek by w nim nie zasiadał). A może my po prostu jesteśmy zadowoleni że po jajach jakich byliśmy świadkami w latach ubiegłych, ta jesień i zima zapowiada się wyjątkowo spokojnie? Jeśli wierzyć osobom dobrze poinformowanym to tegoroczny skład budowany jest na normalnych zasadach, bez przepłacania - jest taki na jaki nas stać. I dobrze, może wreszcie w Tarnowie nastąpi stabilizacja a nie huśtawka nastrojów - od euforii po strach o brak licencji.

    PS. Powrót Grega też jest Twoim zdaniem błędem?
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No pewnie, ze powrot Grega jest bez sensu! Dac motor Lesniakowi i po roku objezdzania w elidze bedzie robil 10-16pkt !
    (logika whiski'ego)

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (18-11-2013)

  20. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Po co wchodzicie w gadkę z tym panem? Akurat znamy się, ale widać, że od momentu odejścia klanu Rempałów i Wardzałów należy się ******* do każdej sytuacji „wychowanków”. Po mojemu dla chłopa jest to najważniejsze tylko, że jest różnica z tym co było kiedyś, a co mamy teraz. Zmieniło się niemal wszystko i liczy się kasa, a za tym wynik. I nawet jak chodzisz 30 lat na Z3 to tego nie zmienisz, bo nie masz takiej siły. Lepiej srać pod swoje gniazdo tak?
    Ostatnio edytowane przez Grzeniek ; 18-11-2013 o 19:30

  21. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzeniek, bardzo chaotyczny Twój post, wybacz, ale czy mógłbyś bez emocji wytłumaczyć mi o co Ci chodzi, naprawdę staram się Ci na niego jakoś odpowiedzieć ale nie rozumiem... no może tylko to:
    jest różnica z tym co było kiedyś, a co mamy teraz. Zmieniło się niemal wszystko i liczy się kasa, a za tym wynik
    Kasa nie idzie razem z wynikiem, popatrz na wschód, popatrz na Toruń. Tak, od paru lat nie ma już sportu dla sportu, dla ambicji, jest sport który jest miejscem pracy i jak w każdym miejscu pracy chodzi o to by pracę wykonywać dobrze, a kto wykonuje swoją pracę dobrze Sadozwańczy prezes? czy mistrz błędnych decyzji, ciągłych prób, mister elokwencji, bezpodstawna legenda Cieślak?


    PS. Powrót Grega też jest Twoim zdaniem błędem?
    Gregory Alan „Greg” Hancock był nieprawdopodobny. Był nieprawdopodobny w Grand Prix, był nieprawdopodobny w kontaktach poza meczowych, był nieprawdopodobnym harpaganem, był zawsze uśmiechnięty i zawsze mu wszystko pasowało, był super gdy był w UNII, był najstarszym zawodnikiem we wszystkich kategoriach, był pewniakiem, boję się jedynie, że był... kiedyś!
    (Mam nadzieję oczywiście, że nie)

  22. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez whiski Zobacz posta

    Walus

    Za to Ty przyjmujesz wszystko, jak leci, ktoś Ci powie, że to zupa a nie siki więc "Walus" uznaje to za zupę.
    Bezkrytycznie,
    Bezrozumnie,
    Bez swojego zdania
    Bardzo płytkie, ale za to wspaniałe masz życie.
    Poziom Twojej wypowiedzi w stosunku do mojej osoby jest żenujący niczym na "onecie".
    Nie wiem na jakiej podstawie nie znając mnie, używasz wobec mnie takich inwektyw. Widocznie uważasz się za wszystkowiedzącego /prorok jaki, czy co?/
    Wiem natomiast, że trzeba jakoś odreagować swoje niepowodzenia życiowe, swoje niezadowolenie wobec wszystkiego, co niniejszym czynisz na tym forum. Powodzenia!
    A tak nawiasem mówiąc, życie w Tarnowie mam faktycznie fajne i dostatnie, mimo że byłem również w innych zakątkach świata. Dobrą zupę też bardzo lubię na pohybel Twoim porównaniom.

    Natomiast tarnowski żużel przyjmuję takim jaki jest, bo nie jestem frustratem i wiecznym narzekaczem. Swoje kibicowanie żużlowi rozpoczynałem za dobrych czasów Pytki, Kamińskiego, Curyły i wiem jakie było podejście do tej dyscypliny w tamtych czasach, a jakie jest obecnie i żaden whiski nie będzie mi narzucał swojego zdania, bo nie jest wyrocznią w sprawach tarnowskiego żużla.

  23. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Greg z nami w sezonie 2014

    1. Hancock
    2. Buczkowski
    3. Łaguta
    4. Vaculik
    5. Kołodziej
    6. Gomólski
    7. Borowicz/Mazur/Koza

    Skład bardzo wyrównany i, jeżeli wszystko pyknie jak należy to będzie solidny wynik na koniec sezonu. Szkoda, że Amerykanin trochę zaczął kręcić i musieliśmy czekać do dnia dzisiejszego na ostateczną odpowiedź no, ale jest już nasz, więc możemy się cieszyć. Dużą sympatią darze Grega. Wiadomo, że nie jest już młodym zawodnikiem, ale sądzę, że swoje zrobi. Końcówka sezonu w jego wykonaniu była bardzo dobra. Trzeba być pozytywnie nastawionym do nowego sezonu, bo dodać należy, że w końcu przygotowania do licencji i budowanie składu upłynęło w bardzo dużym spokoju.

    Na pewno łatwo nie będzie... Powalczymy o PO z Toruniem, Lesznem, Wrocławiem, Gorzowem czy Zieloną Górą. Liga znowu będzie ciekawa a poluzowanie KSM-u w końcu moim zdaniem będzie dobitną odpowiedzią, która liga na świecie jest najsilniejsza.

    Ps. whisky chodzisz jeszcze oglądać spotkania na Z3?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Grzeniek ; 21-11-2013 o 16:30

  24. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, przynajmniej co drugi, trzeci mecz, ale z wpinką biało niebieską nie wstydzę się zasiadać na prawie każdym wyjeździe, bo na wyjazdach można zobaczyć prawdziwą siłę drużyny i z miejscowymi pogadać o Jaskółkach.

  25. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    NO coz.. Zegnamy Leona. I nie powiem, ze jest mi to obojetne. Madsen bardzo mi imponowal, mimo slabszego ostatniego sezonu. Ogromny wklad w utrzymanie, rok pozniej ogromy wklad w złoto i w tym sezonie mimo swoich slabosci ogromny wklad w brąz. Zawsze bede go szanowal i bil mu brawo bo on szanowal mnie jako kibica. Zawsze dobrze sie wypowiadal o klubie i wystepy w Unii byly dla niego najwazniejsze. Ten sezon mial dziwny, przeplatany chorobami, nie lapal sie na szpryce juniorow w lidze nieraz, mimo to ogladalismy go walczacego w SGP. Ja osobiscie chcialbym go jeszcze w Unii kiedys zobaczyc. Rowny z niego gosc. Niepozorny chłopak, ale jesli chodzilo o druzyne szalenie ambitny. A para Leo-Vacul w 2012 to jedna z najlepszych par w dziejach eligi.

    Leo, wielkie dzieki i szacun za to jak walczyles ku naszej uciesze! Mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie bedziesz goscil na torach extraligowych!

  26. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Eh, szkoda odejścia Leona. Punktowo niby lepiej wygladał Maciek ale jakoś jego powrót do Wrocławia mnie aż tak nie zabolał. Z Madsenem jest inaczej... Po prostu Leona nie da się nie lubić. Różne byly w tym sezonie głosy na jego temat - zatajenie choroby, perypetie zdrowotne i nie tylko (kasa kasa kasa), ale jedno trzeba mu przyznać: zżył się z naszymi chłopakami, klubem, kibicami, widać było że zostawiał serce na torze. Może i jest "drewniany", nie robi "wygibasów" i "balansów", ale mimo wszystko w najważniejszych momentach nie zawodzi. Trzy sezony w Tarnowie i w każdym jego wkład w wyniki "Jaskółek" był olbrzymi. W 2011 pomógł się utrzymać, PO w 2012 były jego - żeby wspomnieć choćby półfinał ligi na MotoArenie, w 2013 przesądził w zasadzie sprawę brązowego medalu doskonałym występem w Częstochowie. A poza tym wszystkim jest dobrym duchem drużyny. Jedynym pocieszeniem jest to, że w jego miejsce sprowadzono równie sympatycznego Jankesa.

    A Leonowi powodzenia w Gdańsku. Mam nadzieję, że się tam odnajdzie i będzie sprawiał kibicom GKSu równie tyle radości co nam w Tarnowie.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  27. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    PO w 2012 były jego - żeby wspomnieć choćby półfinał ligi na MotoArenie,
    A drugi mecz finałowy i jego 14 pkt?

  28. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    No to też, jasne, ale na torze w Tarnowie w tamtym sezonie byliśmy przyzwyczajeni do jego super jazdy. Ale wyjazd to wyjazd. I tak jak w rundzie zasadniczej w Toruniu tyłek uratował nam Maciek, tak w PO zdecydowanie Leon
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  29. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Tarnowska Unia straciła dziś chyba swojego najwierniejszego kibica Odszedł Szymon Ligęski, znany bardziej jako mały1965. Choć często nie zgadzałam się z jego opiniami na temat tarnowskiego, i nie tylko, żużla to jednak miłości, pasji i serca do "czarnego sportu" i "jaskółek" odmówić mu nie można było. A teraz pozostał tylko smutek i żal

    Mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci lepiej Spoczywaj w Pokoju Szymonie [']
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi _jaskolka_ za jego przydatny post!

    spitt22 (26-11-2013)

  31. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Bardzo smutna wiadomość. Kto Go znał osobiście wie jakim był oddanym kibicem Unii. Z wieloma z Was pewnie dyskutował w prywatnych rozmowach na różnych forach. Wielka strata, bo takich ludzi coraz mniej w czarnym sporcie. W wielu sprawach z Nim się nie zgadzałem, ale jednak szacunek pozostawał i będzie zawsze za wiedzę jaką posiadał i za miłość do klubu któremu oddał bardzo dużo. Jesteś i będziesz w naszej pamięci maly!

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Grzeniek za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (26-11-2013), spitt22 (26-11-2013)

  33. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2013
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia nie dostała licencji i nikt słowa nie napisze ? Komentarz klubu: http://www.unia.tarnow.pl/wiadomosc.php?id=889

    Wie ktoś o co chodzi w sporze z Lesiakiem ?

  34. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaq Zobacz posta
    Unia nie dostała licencji i nikt słowa nie napisze ? Komentarz klubu: http://www.unia.tarnow.pl/wiadomosc.php?id=889

    Wie ktoś o co chodzi w sporze z Lesiakiem ?
    Nikt nic nie pisze, bo Unia T. co roku nie dostaje licencji, a potem jedzie w lidze. Więc w czym problem?

  35. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    A co tu wiele pisać? Będzie licencja nadzorowana i tyle. Długi niestety ciągną się od minimum 4 lat, kiedy władze w klubie sprawowały dwie osoby. Zawsze udawało się z pieniążków Azotów spłacać zawodników i długi, by uzyskać licencję. Tym razem Azoty powiedziały pas i spółka niejako sama musi sobie poradzić z tym problemem. Głównie chodzi tutaj o spłatę zawodników. W klubie niby już przygotowano terminy spłat, więc nie powinno być problemów z uzyskaniem licencji warunkowej/nadzorowanej. Do końca stycznia wszystko ma być uregulowane.

    Niestety, nie ma w Tarnowie czy okolicach człowieka, który wziąłby na siebie sterowanie spółką i klubem. Mamy takich, a nie innych ludzi z nadania w zarządzie i trzeba jasno powiedzieć, że, gdyby w Tarnowie nie było Azotów i… CIEŚLAKA… A z resztą sami sobie możecie odpowiedzieć

    A Lesiak chce kasy podobnie jak inni juniorzy której nie dostał. Chodzi o przygotowanie itp. bo punktów ten chłopak w lidze akurat nie robił.

  36. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Caly ten system licencji to pic na wode - fotomontaż. To bardziej straszak na kibicow niz kluby.

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jeśli Unia miałaby odpuścić sobie Amerykanina aby uzdrowić finanse to ja popieram Grega w Gdańsku.
    Precz z wirtualnymi budżetami bez pokrycia!
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  39. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nie ma tematu Grega w Gdańsku, bo podpisany kontrakt na rok podpisany przez Hancocka dotarł do Tarnowa.
    http://espeedway.pl/news,hancock_na_...,66710,12.html

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku !

  41. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W każdej chwili możemy się spodziewać radosnej wiadomości dla Państwa Kołodziejów. Otóż Janusz Kołodziej już niedługo będzie mógł się cieszyć ze swojego potomka, który w każdej chwili może przyjść na świat.
    Z serdecznymi gratulacjami oczywiście wypada poczekać do momentu rozwiązania a ze sportowego punktu widzenia muszę napisać, że dobrze, że to się dzieje w tej chwili a nie w środku sezonu.
    Oczywiście szanowna małżonka Janusza ma też w tym nie mały udział, więc trzymajmy i za nią kciuki!

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Idzie nowe w Tarnowie, oby te zmiany były na plus i można było tam oglądać widowiska takie jak w IMP, bo było to super ściganie.

    500 ton sjenitu dosypano dzisiaj na torze Unii Tarnów. - Nawierzchnia będzie bardziej atrakcyjna do ścigania - mówi trener zespołu Marek Cieślak. - Dosypanie nowego materiału oznacza, że będzie więcej luźnej nawierzchni i więcej linii do ścigania i wyprzedzania - wyjaśnia szkoleniowiec.

    - Dla zawodników ta zmiana oznacza, że będą musieli na nowo dopasować swoje motocykle. W każdym razie musieliśmy dodać sjenitu, bo ubytki nawierzchni były już bardzo duże. A zrobiliśmy to teraz, żeby ten nowy materiał "wygazował" i zdążył się związać ze starym. Sjenit to zmielona skała, która potrzebuje czasu na tak zwane przegryzienie się ze starą nawierzchnią. Wiosną dosypiemy dodatkowo glinki i będziemy mieli spokój z torem na kolejne dwa lata - zauważa Cieślak.

    Dosypanie nowej nawierzchni oznacza też, że Unia będzie miała większy komfort z przygotowaniem toru na zawody. Duża ilość nowej, luźnej warstwy daje bowiem większe możliwości.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    08-02-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko krąży opinia że nasz szanowny pan trener to jest najlepszy w Polsce specjalista od preparowania toru, a jego ulubiona nawierzchnia to beton, dlatego zastanawia mnie co on właściwie mówi. A i nie dajcie sobie zamydlić oczu komisarzami, to bujda wymyślona po to żeby ktoś mógł wziąć pieniądze. Masakra

  44. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Główny sponsor od wielu lat zostaje z Unią..

    Nowa nazwa zespołu zgłoszona do rozgrywek e-ligi to Grupa Azoty Unia Tarnów . Podczas dzisiejszej prezentacji, która nadal trwa pojawili się wszyscy zawodnicy z Gregiem na czele.

    Strasznie umarł ten nasz tarnowski wątek

  45. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Dobrze mieć Grega w teamie

    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  46. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam 4 bilety na SBPC na piatek a nie dam rady sie pojawic. I chetnie je odsprzedam.

    Bilety kategorii 3 poziom 1 strefa zielona rząd 5 miejsca 12,13 oraz 16,17 (jakoś tak)

    wszystkie 4 za 100 lub 25zł za sztuke.

    sprawa pilna moze macie kogoś chętnego.

    Kontakt crumper@go2.pl
    lub 501146225

    Będę wdzieczny za pomoc. !! pozdrawiam

    jesli post nie w tym temacie to z góry sorry

  47. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Witam wszystkich ciekawy jestem postawy Hancocka w Lesznie bo to dla niego ostatni sprawdzian przed GP Nowej Zelandii.

  48. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    06-03-2007
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    No i jesteśmy po pierwszym i jedynym na naszym torze sparingu.

    Wiadomo początek sezonu. Najważniejszy jest kontakt z motocyklem i przeciwnikami.
    Jednak po tym co dziś zobaczyłem ciśnie się na usta pytanie czy jest sens organizowania takich zawodów. Praktycznie zero mijanek, walki, a na dodatek kurzyło się niemiłosiernie.
    1) Jeleniewski i Magosi w składzie. Dla mnie porażka i skandal. Nie mamy własnych juniorów? Czemu nie pojechali Dąbrowski czy Matura. Kiedy mają się czegoś nauczyć jak nie podczas rywalizacji w takich meczach.
    2) Przeciwnik. Wiadomo to tylko sparing, ale żużlowcy z Rzeszowa zaprezentowali się tragicznie. Jedynie na dystansie próbował coś walczyć Larsen i Sówka. Reszta jak wystartowała tak dojechała.
    3) Trudno ocenić naszych seniorów. Vaculik, Laguta i Buczkowski nie mieli z kim przegrać. Najbardziej na dystansie odjeżdżał Vaculik, jak zwykle atomowo startował Laguta, a Buczek najwięcej musiał "namęczyć się" z rywalami.
    4) Juniorzy. Widać nie tylko po dzisiejszym występie, że może to być sezon Gingera. Jest szybki, wyszczuplał i jego jazda wydaje się bardziej dojrzała i uporządkowana. Zresztą jeśli chce dalej jeździć na poziomie Ekstraligi musi dać z siebie wszystko w tym sezonie. Zobaczyłem także dwa oblicza Kozy. Początek tragiczny. Po wygranym stracie dał się w biegu juniorów objechać jak dziecko. Potem było już lepiej. Nie wiem czy to dopasowanie sprzętu czy inny silnik, ale gdyby nie defekt na koniec byłyby dwie trójki. Wiadomo, że w obliczu kontuzji Borowicza Ernest ma swoją szansę. Czy ją wykorzysta? Zobaczymy.
    5) Brak Janusza Kołodzieja. Wiadomo nie było sensu ryzykować w meczu o nic. Mam tylko nadzieję, że na mecz w Zielonej Górze będzie już gotowy na 100%. A został już tylko jeden tydzień. Lekko nie będzie, ale trzeba powalczyć o jak najlepszy wynik, gdyż w tak wyrównanej lidze bonusy będą miały niebagatelne znaczenie.
    Unia Pany!
    Ostatnio edytowane przez jinnah ; 05-04-2014 o 17:49

  49. Powrót do góry    #90
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Chyba za dobrze żarło w tym roku...

    Gomólski odniósł jakieś obrażenia w Danii: ramię i noga. Miejmy nadzieję, ze nic poważnego...

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •