Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 186 z 186

Wątek: Sparta Wrocław 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Żałujecie Jabłońskiego??
    Poważnie Panowie podejdźcie do żużla proszę

    Miruś nadaje się swoim poziomem sportowym na 2. ligę, a marzy o pewnym miejscu w zespole z Ekstraligi. Taki tam przerost ambicji, stąd też nieporozumienie ze Spartą.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    To ja już wolę, żeby zamiast Jabłońskiego objeżdżał się Dróżdż.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Na marginesie: podobno zarząd zachował się nie fair wobec Mirka, tak jak niedawno wobec Nermarka. Potwierdza się to, co można od dłuższego czasu zaobserwować: kluby i zawodnicy dymają się wzajemnie bez wahania. Jak w takiej atmosferze można skutecznie coś zbudować?
    Baron twierdzi zupełnie coś innego i dla mnie jest on bardziej wiarygodną osobą od szukającego miejsca pracy Jabłońskiego. W/w mógł się subiektywnie poczuć oszukany, bo dotychczas zawodnicy traktowali kluby jak dojne krowy i nie zawracali sobie głowy pytaniami o kondycją finansową klubów. Zdaniem zawodników (także sporej części kibiców) pieniądze dla żużlowców mają załatwić działacze, w dodatku w takiej ilości, aby wszyscy byli zadowoleni , a na rynku nie został żaden bezrobotny krajowy jeździec.
    Nie zgadzam się także z sensownością zatrudniania rezerwowego, który poziomem od juniorów drastycznie nie odbiega. W przypadku (odpukać) absencji np. Janowskiego, sytuacja Sparty z Jabłońskim w składzie, czy też bez niego, jest praktycznie taka sama.

  4. Powrót do góry    #184
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Rzecz w tym, że w meczach chodzi o punkty, a za "objeżdżanie się" ich nie przyznają. Dla Drożdża/Drabika/Gały na początek wystarczą wyścigi juniorskie (miejsce w składzie to pewnie kwestia do rozstrzygnięcia) i zawody młodzieżowe. Mimo wszystko Jabłoński dawał większą szansę na jakiekolwiek punkty niż wyżej wymienieni. Z Suchym miało być tak samo - plastron, dziura w składzie itd. - a bywały mecze, w których dorzucał parę oczek, czasem nawet sporo.
    Ostatnio edytowane przez Franz ; 01-12-2014 o 21:01
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach

    icon19.gif

    Wrzucam ten wywiad w tym wątku bo tu najwięcej było dyskusji o Gregu.

    "Hancock z pewnością chce zapewnić sobie miejsce w którejś z ekip. Herbie nie chce być jednak używany jako "karta przetargowa" w negocjacjach klubów z innymi zawodnikami. - Miałem kontakt z kilkoma innymi klubami, które przedstawiły swoją ofertę, jednak nadal nie mogę być pewny tego, co się wydarzy. Wiele rzeczy dzieje się pomiędzy klubami i pozostałymi zawodnikami, oni próbują grać nami przeciw sobie. Musimy poczekać i zobaczyć, co się stanie. Powinniśmy startować w tych zespołach, które chcą nas w swoich składach, a nie w tych, które próbują używać nas przeciwko innym zawodnikom. Nie chcę brać udziału w takiej walce. Kluby powinny wybrać zawodnika, którego widziałyby u siebie i prowadzić z nim negocjacje. Jeśli chcą go u siebie, powinni znaleźć sposób, aby to się udało. Pomiędzy zawodnikiem i klubem powinien zostać osiągnięty kompromis. To nie jest łatwe zadanie, a ja nie chciałbym pozostać na lodzie. Jednak na tym etapie nadal czekam na ten klub, który naprawdę chciałby mnie mieć w swoim zespole - mówi nieco rozgoryczony postawą polskich działaczy Hancock "


    Komentarz- Amerykanin żdziwiony jest że w Polsce prezesi zaczęli działać wspólnie i przez to to ONI dyktują warunki.

    I bardzo dobrze.W końcu ktoś was sprowadził na ziemię, "wy gwiazdeczki z bożej łaski".
    "Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka"

  6. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    http://www.kupbilet.pl/index.php?f78...5&f106=sw0138&

    bilet normalny 36 zł w karnecie bez miejsca numerowanego to sporo.

    edit: nawet wychodzi 40 pln (280 za sezon). 36 to do końca roku.
    Ostatnio edytowane przez Raymond ; 06-12-2014 o 00:01
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •