Strona 226 z 296 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228236276 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,126 do 10,170 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10126
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Czaja w ostatnim czasie to dramat i niech się nie tłumaczy sytuacją w klubie bo to go nie usprawiedliwia. Po raz kolejny pokazał, że nie ma sobie równych jeśli chodzi o błędy na trasie... Dramat ... Indywidualnie też jedzie dno. A Mroczke nawet fajnie sie oglądało .

  2. Powrót do góry    #10127
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Miałem sobie dziś odpuścić ten cyrk... ale jak zwykle z obietnic wyszła dupa.....
    Poszedłem i stwierdzam ,że począwszy od dnia dzisiejszego zaczynam odwyk!
    I nie chodzi tu o aspekt sportowy ,choć mecz nudny jak flaki z olejem... a i wynik mógłby być różny przy kompletnym składzie Wybrzeża.
    Otóż organizacja i pogrywanie z kibicami (moim zdaniem) osiągnęło apogeum.
    Od strony Marysi kasa nieczynna (strzałka w lewo), ale kolejka do przetargania biletu ,a jakże jest *****ista!!
    No to dymam do ul Żużlowej.... kolejka!!
    Oczywiście dowiaduję się ,że przy kasie mnie nie wpuszczą, bo to sektor "przyjezdnych" (których?) trza wracać!
    Czyli dwie drogi i dwie kolejki.... das ist skandal
    Przy kasie okazuję się ,że nie ma programów (za dużo kibiców przyszło) i co ciekawe BILETÓW ULGOWYCH BRAK!!
    Chcesz wejść?.... to kup se normalny!!
    Po przejściu wszystkich zasieków wchodzę uradowany "jestem na miejscu"
    .... ale co się okazuje....cały drugi wiraż na którym gniotę dupę od lat 30 "otaśmowany" i puściutki .... szukam więc tabliczki GROZI ZAWALENIEM lub UWAGA NIEWYBUCH
    Ale nie znalazłem, więc wyfroterowałem wylosowany fotel i się rozsiadłem.
    Po pięciu minutach przylatuje Chuck Norris w czarnym kombinezonie i grzecznie daje mi do zrozumienia bym wypier***ł
    Odpowiedziałem że jak mi wyczyści fotel w miejscu dostępnym ,to się przesiądę.... nie chciał.
    Po krótkiej wymianie zdań zapytałem.... o co chodzi?
    Otrzymałem rozbrajającą odpowiedź OSZCZĘDNOŚCI!!
    Otóż zamykając cały drugi wiraż ,klub mógł zmniejszyć ilość osób firmy ochroniarskiej!!!!!!!!!!!!!!
    Czyli reasumując .... klub zaprasza i zarazem dziękuje wiernym kibicom, jednocześnie machając środkowym palcem pozdrawiając ich....
    Cytując Wyżykowskiego i Jarońskiego .... PCHAMY,PCHAMY,PCHAMY..... ale ****a beze mnie!!!!

  3. Już 20 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Alaryk (11-08-2014), CKMik (10-08-2014), Gadol (10-08-2014), GriN (10-08-2014), Jack Daniel's (11-08-2014), Jjasiek (10-08-2014), Kazoon (11-08-2014), Lafan (10-08-2014), Lenq (11-08-2014), Michał Kamiński (11-08-2014), Petroniusz (11-08-2014), ROLAND (11-08-2014), Sopell (10-08-2014), artem (11-08-2014), cokus1 (11-08-2014), gustawson (11-08-2014), kigen (10-08-2014), olino (11-08-2014), sprytnyd (10-08-2014), szyba213 (11-08-2014)

  4. Powrót do góry    #10128
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Borys ponoć leżał na treningu w piątek na plecach po zrobieniu świecy po awarii sprzętu.
    Dokladnie. Pod parkiem maszyn mial probny start. Zawrocil i puscil sprzeglo,ktore poczatkowo sie poslizgnelo a pofem nagoe skleilo i powedrowal w gore wraz z bajkiem. Walnal glebe i bajk go tez walnal. Karetka na torze... 10 min lezakowania i wstal. Ale poobijany i motorek potrzaskany. Tak to wygladalo


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #10129
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    .... ale co się okazuje....cały drugi wiraż na którym gniotę dupę od lat 30 "otaśmowany" i puściutki .... szukam więc tabliczki GROZI ZAWALENIEM lub UWAGA NIEWYBUCH
    Ale nie znalazłem, więc wyfroterowałem wylosowany fotel i się rozsiadłem.
    Po pięciu minutach przylatuje Chuck Norris w czarnym kombinezonie i grzecznie daje mi do zrozumienia bym wypier***ł
    Odpowiedziałem że jak mi wyczyści fotel w miejscu dostępnym ,to się przesiądę.... nie chciał.
    !
    Żenujące jest to, że sektor był ogrodzony, zastawiony barierkami a łosie i tak siadały pyszcząc że nie zejdą.
    Kłótni było od groma i aż się dziwię cierpliwości ochrony, ze tak chciała grzecznie pertraktować za każdym razem i z każdym z osobna
    Takie z Was ludzie wzorowe cebulaki, że musicie się wszędzie za wszelką cenę władować i robić oborę??

    Poza tym cały mecz to dno organizacyjne.
    Otwarte bramy na oścież praktycznie do 1,5h przed meczem, nieczynne kasy, popsuta polewaczka, niedziałające "maszyny" do malowania linii, nawet muzyka z dupy...
    Ja pierdziele... 3. liga...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 11-08-2014 o 00:04
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    gustawson (11-08-2014)

  7. Powrót do góry    #10130
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Czyli co dzisiaj była wersja demo sezonu 2015 2 ligi niżej?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Powrót do góry    #10131
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ja podobnie jak Lolex miałem nie iść, ale obiecanki cacanki a oman na stadionie. Czuło się już klimat organizacyjno-kibicowski rodem z 2 ligi. I nie było takiego lansu jak na wcześniejszych meczach - jak to stwierdziła moja małżonka 'laseczkarium' się skończyło.

    Organizacyjnie nie wiem jak było bo dotarłem po 3 biegu.

  9. Powrót do góry    #10132
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Oho, zaczyna sie czepianie polewaczek, bram i kas. Od razu widac, ze Wlokniarz wygral i nie ma sie juz do czego przypie.dolic

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #10133
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    To, że nikomu nic się już nie chce - nie ma się co dziwić.
    Każdy chyba chciałby zakończyć już ten sezon i nie martwić się dalej.

    Mecz z gatunku do pewnego wygrania, a tymczasem gdyby nie absencja dwóch zawodników Wybrzeża, wszystko mogło się zdarzyć.
    Dlatego śmieszą mnie takie wywody jak "podrażnione lwy po ostatniej przegranej we Wrocławiu"

    No zapomniałem, że przecież mamy drim tim, i Włókniarz nie zwykł przegrywać, nawet na wyjazdach.

    A laseczki Ananasek faktycznie wyparowały
    Czar pryska, podobnie jak frekwencja, stąd ostają się sami zainteresowani żużlem i potrafiący wymienić zawodników we własnym składzie.

    Pomału wszystko to przypomina sytuacją na trybunach z końcówki lat '90.

    Ale spokojnie, wrócą wyniki, pojawi się jakaś kasa, laski w szpilkach szybką wrócą na stadion.

  11. Powrót do góry    #10134
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    I nie było takiego lansu jak na wcześniejszych meczach - jak to stwierdziła moja małżonka 'laseczkarium' się skończyło.
    Ależ był.
    No chyba, że to tak tylko koło mnie siadły te wszystkie dupeczki

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Oho, zaczyna sie czepianie polewaczek, bram i kas. Od razu widac, ze Wlokniarz wygral i nie ma sie juz do czego przypie.dolic
    A widziałeś AŻ TAKIE problemy w meczach, które przegrywaliśmy?? (czyli przez prawie cały sezon)
    Bo ja nie.

    Wczoraj był dramat. Nikt nic nie wie, nikomu się nic nie chce, nic nie działa. PORAŻKA.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #10135
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja nie widziałem dupeczek Same matki z dzieckiem i kobiety lepiej zbudowane ode mnie.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Powrót do góry    #10136
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ja nie widziałem dupeczek Same matki z dzieckiem i kobiety lepiej zbudowane ode mnie.
    Bo to zalezy co dla kogo jest laseczka Szymon stary kawaler to i inne progi oczekiwan sa
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #10137
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Miałem sobie dziś odpuścić ten cyrk... ale jak zwykle z obietnic wyszła dupa.....
    Poszedłem i stwierdzam ,że począwszy od dnia dzisiejszego zaczynam odwyk!
    I nie chodzi tu o aspekt sportowy ,choć mecz nudny jak flaki z olejem... a i wynik mógłby być różny przy kompletnym składzie Wybrzeża.
    Otóż organizacja i pogrywanie z kibicami (moim zdaniem) osiągnęło apogeum.
    Od strony Marysi kasa nieczynna (strzałka w lewo), ale kolejka do przetargania biletu ,a jakże jest *****ista!!
    No to dymam do ul Żużlowej.... kolejka!!
    Oczywiście dowiaduję się ,że przy kasie mnie nie wpuszczą, bo to sektor "przyjezdnych" (których?) trza wracać!
    Czyli dwie drogi i dwie kolejki.... das ist skandal
    Przy kasie okazuję się ,że nie ma programów (za dużo kibiców przyszło) i co ciekawe BILETÓW ULGOWYCH BRAK!!
    Chcesz wejść?.... to kup se normalny!!
    Po przejściu wszystkich zasieków wchodzę uradowany "jestem na miejscu"
    .... ale co się okazuje....cały drugi wiraż na którym gniotę dupę od lat 30 "otaśmowany" i puściutki .... szukam więc tabliczki GROZI ZAWALENIEM lub UWAGA NIEWYBUCH
    Ale nie znalazłem, więc wyfroterowałem wylosowany fotel i się rozsiadłem.
    Po pięciu minutach przylatuje Chuck Norris w czarnym kombinezonie i grzecznie daje mi do zrozumienia bym wypier***ł
    Odpowiedziałem że jak mi wyczyści fotel w miejscu dostępnym ,to się przesiądę.... nie chciał.
    Po krótkiej wymianie zdań zapytałem.... o co chodzi?
    Otrzymałem rozbrajającą odpowiedź OSZCZĘDNOŚCI!!
    Otóż zamykając cały drugi wiraż ,klub mógł zmniejszyć ilość osób firmy ochroniarskiej!!!!!!!!!!!!!!
    Czyli reasumując .... klub zaprasza i zarazem dziękuje wiernym kibicom, jednocześnie machając środkowym palcem pozdrawiając ich....
    Cytując Wyżykowskiego i Jarońskiego .... PCHAMY,PCHAMY,PCHAMY..... ale ****a beze mnie!!!!
    Dodam do tego brak dziurkaczy(jakkolwiek to nazwać) do przebijania karnetów na głównej bramie i prośba aby sobie poczekać, bo im mają donieść...

  15. Powrót do góry    #10138
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lenq Zobacz posta
    Dodam do tego brak dziurkaczy(jakkolwiek to nazwać) do przebijania karnetów na głównej bramie i prośba aby sobie poczekać, bo im mają donieść...
    Żartujesz... Prawda?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #10139
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Ty Cebulak .... kopa to Ty nie pragniesz?
    Walczysz o marketing , to masz!!
    Zwykle przy mniej atrakcyjnym meczu stosuje się promocje, tak by zachęcić kibiców.
    U nas się ich zniechęca zamykając kasy ,zamykając 1/3 stadionu (widzieliście gdzieś takie praktyki?)
    Albo w kasie tłumacząc ... (mniemam studentowi),że musi kupić bilet normalny, albo se gdzieś poszukać ulgowego.
    Gdzieś.... hahahahaha zakładam ze 100% pewnością ,że na następny mecz nie przyjdzie!!

    Tak się teraz zastanawiam... w Bydgoszczy (przy ich frekwencji) już dawno na drugim łuku powinna stać biedronka.

  17. Powrót do góry    #10140
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Żartujesz... Prawda?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Niestety nie. Rzuciłem do ochroniarza tekstem, że jak chce może mi nawet przegryźć zębem, ale nie będę tu stał to powiedział że jak chce to śmiało sam sobie mogę przegryźć.
    Za ile im donieśli to nie wiem, bo nie czekałem. Tyle ludzi już się zbierało, że nawet nie wiedzieli kto czeka na przebitkę, a kto im umykał.

  18. Powrót do góry    #10141
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Niech zamykają tylko niech informują na litość boską o utrudnieniach by ludzie byli przygotowani.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #10142
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tak jeszcze w temacie laseczek....
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...zielona-gora-r

    Polecam skrot filmowy. Wiele wyjasnia nt zainteresowan tamtejszych i powodow ich frustracji
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #10143
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Ty Cebulak .... kopa to Ty nie pragniesz?
    Walczysz o marketing , to masz!!
    Jasne, ****ali że nie powiedzieli nikomu ale skoro dogrodzone, to po co tam siadać i upierać się jak osły na swoim skoro ochroniarze grzecznie zwracali uwagę by tego nie robić?
    To takie zachowanie godne cebulaka

    Co innego jednak z marketingiem i organizacją. Tu jak pisałem, był dramat totalny.

    I mam takie pytanie, zupełnie z ciekawości.
    Na jaką cholerę sektor ultras zbiera do puszek?? Opraw nic, flagi te same ciągle, więc na co ta kasa idzie?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #10144
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Na oprawy podczas imprez patriotycznych albo urodzin członków skcw.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (11-08-2014)

  23. Powrót do góry    #10145
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ultrasi poszli w slady rzadzacych klubem. Kasa znika nie wiadomo na co

  24. Powrót do góry    #10146
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    swoją droga http://www.wlokniarzforum.net/index.php

    można już testować.

    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #10147
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cieszmy się forum tak szybko Krówka je psuje.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #10148
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Nadal szwankuje


    A w Toruniu już płaczą i coś o różowych drukarniach piszą. A dopiero co na nas wylewali żale, że mamy paranoje. Wieśniaki :-D Go Go Unia L. !
    Ostatnio edytowane przez Zord ; 11-08-2014 o 21:43

  27. Powrót do góry    #10149
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    I mam takie pytanie, zupełnie z ciekawości.
    Na jaką cholerę sektor ultras zbiera do puszek?? Opraw nic, flagi te same ciągle, więc na co ta kasa idzie?
    W najbliższym czasie planujemy ufundować potrzebującym dzieciom wyprawkę szkolną. Właśnie temu celowi pragniemy poświęcić jutrzejszą zbiórkę na stadionie. Oprócz tego prosimy o przynoszenie do Pub Na Wirażu długopisów, kredek, bloków, zeszytów itd. Szczegóły akcji po weekendzie. z fejsa SKCW.

  28. Powrót do góry    #10150
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zord Zobacz posta
    Nadal szwankuje
    A co dokładnie?

    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    W najbliższym czasie planujemy ufundować potrzebującym dzieciom wyprawkę szkolną. Właśnie temu celowi pragniemy poświęcić jutrzejszą zbiórkę na stadionie. Oprócz tego prosimy o przynoszenie do Pub Na Wirażu długopisów, kredek, bloków, zeszytów itd. Szczegóły akcji po weekendzie. z fejsa SKCW.
    Dzięki wielkie, nie śledzę.
    Szkoda że na stadionie nie było nagłośnione.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #10151
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Shoutbox np.

    Oczywiste stało się faktem Brawo Unia

  30. Powrót do góry    #10152
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zord Zobacz posta
    Shoutbox np.

    Oczywiste stało się faktem Brawo Unia
    Jaka przeglądarka? Pod chrome i ff śmiga


    Eee Unia wygrała i nie mamy już szans na PO
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #10153
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Firefox.

    Wątków też się nie da otworzyć i strony czasami też nie, wyskakuje Computer Center

  32. Powrót do góry    #10154
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    W najbliższym czasie planujemy ufundować potrzebującym dzieciom wyprawkę szkolną. Właśnie temu celowi pragniemy poświęcić jutrzejszą zbiórkę na stadionie. Oprócz tego prosimy o przynoszenie do Pub Na Wirażu długopisów, kredek, bloków, zeszytów itd. Szczegóły akcji po weekendzie. z fejsa SKCW.
    Beata urodziła, czy wraca do szkoły?

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jack Daniel's za jego przydatny post!

    Gadol (12-08-2014), ROLAND (17-08-2014)

  34. Powrót do góry    #10155
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    to ona była w szkole kiedyś :o ??

  35. Powrót do góry    #10156
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zord Zobacz posta
    Firefox.

    Wątków też się nie da otworzyć i strony czasami też nie, wyskakuje Computer Center
    Dzięki za uwagi,
    to kesz serwera/domeny/podobne
    Się ustatkuje na dniach.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #10157
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    - Chcemy wypracować układ z wierzycielami, porozumieć się z zawodnikami co do spłaty zobowiązań. Myślę, że realny termin uregulowania całości tych zobowiązań to dwa - trzy lata - mówi prezes Włókniarza SA Dariusz Śleszyński.
    Tadeusz Iwanicki: O kłopotach Włókniarza od kilku miesięcy mówi się praktycznie na okrągło. Proszę powiedzieć, jak określiłby pan sytuację klubu, jak duże jest zadłużenie?

    Dariusz Śleszyński: -
    Wkrótce otrzymam sprawozdanie finansowe za rok 2013 zbadane przez biegłego rewidenta i wtedy będziemy mogli powiedzieć, jak znaczne są to kwoty i z jakiego tytułu one powstały. Potem czeka nas zebranie rady nadzorczej klubu i nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy, na którym to sprawozdanie zostanie zatwierdzone. O konkretnych kwotach trudno mi w tej chwili mówić. Media podają, że to 3-4 miliony złotych, ale ja nie mogę tego potwierdzić. Od tego jest biegły rewident, aby zweryfikował te kwoty.

    Ale na temat bieżącej sytuacji może pan chyba powiedzieć więcej?
    - Od kwietnia 2014 roku wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży biletów i reklamy przekazywane są na spłaty zobowiązań bieżących i za rok ubiegły. Jeśli chodzi o ubiegły rok, mówię o zobowiązaniach wobec zawodników i firm, które świadczyły klubowi usługi np. ochroniarskie czy reklamowe. Staraliśmy się wypłacać zaległe pieniądze i regulować bieżące płatności wobec tych firm oraz pracowników klubu i zawodników. W międzyczasie doszło redukcji kadrowych, zlikwidowaliśmy też umowy zlecenia, wprowadziliśmy plan oszczędnościowy. Uważam, że we w miarę rozsądny sposób uporządkowaliśmy politykę finansową. Nie powiem, że jest dobrze, bo, niestety, jest źle. Zawarte przed tym sezonem kontrakty z zawodnikami były dla nich bardzo optymistyczne. Mieli otrzymać wysokie kwoty na przygotowanie do sezonu, bardzo wysokie zapisane zostały także tzw. punktówki. Kwoty te nie mają żadnego poparcia w realiach ekonomicznych, budżecie na bieżący okres. W tych kontraktach brakuje też bardzo ważnego z punktu widzenia klubu punktu: wymagań w stosunku do zawodnika. Są takie, ale tylko na linii zawodnik - klub. Mówiąc inaczej, klub zapewniał określone, duże kwoty na przygotowania, a nie nakładał obowiązku startu w zawodach.

    Nie chce pan mówić o konkretach, ale proszę przynajmniej powiedzieć, czy jest w ogóle szansa, a jeżeli tak, to w jakim terminie, na wyprowadzenie klubu na prostą?
    - Długów na pewno nie uda się spłacić w tym roku. Na przykład Emil Sajfutdinow otrzymał dotychczas 1/3 należności i już wiadomo, że te zobowiązania zostaną przeniesione na kolejne lata. W jego imieniu czynności sądowe podjął komornik, co było oczywiste w tej sytuacji. Zajętych zostało 350 tysięcy złotych, które mieliśmy otrzymać z Urzędu Miasta z tytułu promocji miasta przez sport. Ale podejmiemy działa, aby te środki uwolnić.

    Czy wchodzi w grę ogłoszenie upadłości, o którym mówi się coraz częściej?
    - Będziemy robić wszystko, aby Włókniarz SA istniał i startował w ekstralidze. Chcemy wypracować układ z wierzycielami, porozumieć się z zawodnikami co do spłaty zobowiązań. Myślę, że realny termin uregulowania całości tych zobowiązań to dwa - trzy lata. Na kolejny sezon chcemy podpisać realne kontrakty, z zawodnikami, na których będzie nas stać.

    Ekstraligi nie będzie jednak, jeżeli nie otrzymacie licencji, która już przed tym sezonem była mocno zagrożona. Uważa pan, że mając w pamięci wydarzenia z minionego sezonu, władze ligi znowu pójdą klubowi na rękę i wyrażą zgodę na licencję nadzorowaną?
    - Jesteśmy w trakcie rozmów z zarządem ekstraligi, który potwierdza przyznanie licencji w przypadku pozytywnego zakończenia negocjacji z zawodnikami. Na pewno mamy szanse z licencję nadzorowaną i kolejny sezon startów w ekstralidze. Ale tak jak już mówiłem, już z kontraktami na rozsądnym poziomie. Chcemy tak wszystko poukładać, aby zaległości za rok 2013 i ewentualne za rok 2014 nie utrudniały bieżącej działalności klubu.

    Kibice powinni się więc nastawić, że w przyszłym roku Włókniarz będzie miał oszczędnościową wersję drużyny?
    - Oszczędnościową? To chyba nie jest najlepsze słowo, ale to fakt, że nie będzie obudowana wielkimi nazwiskami. Nie bez powodu. Proszę zwrócić uwagę, jaką wartość dla obecnej drużyny ma Peter Kildemand, który ma realnie skonstruowaną umowę. To bardzo dobry zawodnik i w oparciu o takich właśnie Kildemandów, Holtę, Jensena będziemy chcieli zbudować zespół. Nie stać nas na to, żeby rywalizować z klubami typu Tarnów czy Toruń, które mają za sobą wielki kapitał. Myślę, że będzie nas stać na zespół, który będzie walczył o miejsce w środku tabeli, który nie będzie musiał się martwić o utrzymanie.

    Póki co w niedzielę wygraliście z Wybrzeżem i obroniliście się przed spadkiem...
    - To najważniejsza informacja dla kibiców. Ale ważne było też to, co w niedzielę działo się na torze. Działo się dużo, a o to przecież chodzi. O to, aby junior Łęgowik zdobywał punkty po walce, żeby były ciekawe wyścigi.

    Nie dopisali, niestety, kibice. W porównaniu z początkiem sezonu, trybuny wypełniły się jedynie w jednej trzeciej, co nie ułatwia wam zadania?
    - Frekwencja nie była zła, myślę, że na poziomie meczu z Unią Tarnów. Trudno mówić, że kibice się od nas odwrócili. Pamiętajmy, że teraz są wakacje.

    Czy jest szansa na to, że Grzegorz Walasek wróci w tym sezonie do składu Włókniarza?
    - Nie będzie go z nami do końca miesiąca. A potem wiele będzie zależało od jego oczekiwań finansowych. Pamiętajmy, że Grzegorz Walasek nie prezentuje w tym sezonie stabilnej formy, zaliczył jeden rewelacyjny mecz w Gorzowie i na tym koniec...

    A co z Griszą Łagutą. On teraz jest kontuzjowany, ale podobnie jak Walasek upominał się o swoje pieniądze i stawiał warunki?
    - Mieliśmy kontakt telefoniczny. Nadal leczy kontuzję.


    Rozmawiał Tadeusz Iwanicki

    artykuł z gazeta.pl
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #10158
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    - Jesteśmy w trakcie rozmów z zarządem ekstraligi, który potwierdza przyznanie licencji w przypadku pozytywnego zakończenia negocjacji z zawodnikami.
    Witek z nami, z dłużnikami
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #10159
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Kildemand, Jensen, Holta - jestem za! Do tego np Doyle i jakiś niechciany obiecujący senior do walki z Mirkiem o skład i pasuje

  39. Powrót do góry    #10160
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A pieniądze na taki skład spadną z nieba
    Z tych nazwisk to realny wydaje się być tylko Holta.

  40. Powrót do góry    #10161
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Realnie to nikt może nie chcieć u nas jeździć, jednak uważam, że byłoby nas stać na powyższy skład. Zauważ, że odciążono by finanse kosmicznymi kontraktami Łaguty czy Walaska. A to razem daje z 4 miliony, mało? Doyle weźmie więcej?

  41. Powrót do góry    #10162
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    W sytuacji startu w ekstralidze budżet będzie obciążony zaległościami za 2013 i 2014 rok.
    PR wokół klubu tragiczny więc o sponsorów będzie nadal bardzo ciężko.
    Na Kildemanda, Jensena i Doyla będą chętni - czyli spokojnie zaoferują więcej niż Włókniarz.
    Nie sądzę, aby Włókniarz wchodził w jakiekolwiek licytację.
    Skład to będzie złożony z odpadów. I to tego najgorszego sortu.

  42. Powrót do góry    #10163
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ok zgoda, ale kto będzie chętny na tego Kildemanda, Jensena i Doyle'a? Będą ze trzy bogate kluby, w których do obstawienia jest tylko 5 miejsc seniorskich. Zawsze znajdą się wolni zawodnicy mający wybór: niższa kasa w Ekstralidze albo I liga.

  43. Powrót do góry    #10164
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Trzy bogate kluby i cztery zamożniejsze i tak od Włókniarza.
    Na Kildemanda i Jensena chętni się znajdą.
    A poza tym.
    Po pierwsze to trzeba się utrzymać oraz jakimś cudem otrzymać licencję.
    A nawet gdyby te warunki zostały spełnione to pewnie start Włókniarza w ekstralidze nie byłby przesądzony

  44. Powrót do góry    #10165
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Na PK kazdy bedzie chetny bo udowodnil sowja wartosc ligowa. MJJ tez jest lakomym kaskiem. Co do Doyle'a moze byc roznie.

    Na kazdego z nich czaja sie np w Toruniu Marta bedzie chciala cos wyrwac, nie wiadomo jak Falubaz bedzie kompletowal sklad w obliczu braku Dudka, moze tam nastapic przemeblowanie.

  45. Powrót do góry    #10166
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Trzy bogate kluby i cztery zamożniejsze i tak od Włókniarza.
    Na Kildemanda i Jensena chętni się znajdą.
    A poza tym.
    Po pierwsze to trzeba się utrzymać oraz jakimś cudem otrzymać licencję.
    A nawet gdyby te warunki zostały spełnione to pewnie start Włókniarza w ekstralidze nie byłby przesądzony
    Po przeczytaniu tego wywiadu ze Sleszynskim o licencje jestem spokojny

    Co do wzmocnien - sadze, ze chetni na starty we Wlokniarzu spokojnie sie znajda i nie beda to tylko odpady.
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #10167
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Na moje w przyszłym roku bedą trzy kluby które mogą mieć zakusy na jakieś bomby. To Toruń, Zielona Góra i Rzeszów.

    Tarnów wątpie aby coś zmieniał, chyba że Cieślak będzie chciał zrobić jakąś wymianę mniej więcej fifty fifty.
    Gorzów raczej droższego składu miał nie będzie niż ma teraz.
    Wrocław raczej spokojnie tym co ma będzie jeździł bez szaleństw.
    Leszno jedynie wymiana Pedersena na jakiegoś innego lidera, bo coś tak wydaje mi się, że nie przyjął się

    Toruń na bank pozbędzie się Golloba i być może Holdera(?), jakieś bomby sa na ich miejsce potrzebne.
    Zielona Góra jeśli capną Dudka na rok to będzie im potrzebny Polak oraz wydaje mi się że Jonsson to nie jest poziom o ktorym marzą, więc Polak i Lider tam będzie potrzebny.
    Rzeszów to wiadomo cały skład będzie musial sobie kupić.

    Z Włókniarza sądze że Łaguta będzie miał pole do popisu, bo na bank oferty swoją złożą Toruń i Rzeszów, do tego jak Falubaz podziękuje Jonssonowi to też parol zagną na "kaj są moje diengi". No i prócz wartości zawodniczej u Łaguty jest też poteżna wartość marketingowa.
    Walasek to wróci pokornie do Marty, albo do Falubazu.
    Jensena chcą w Toruniu.
    Holty raczej nikt prócz nas nie bedzie chciał.
    Kildemandem wydaje mi się Rzeszow bedzie zainteresowany.

    Oczywiście jak nas dopuszczą do elipy w 2015 to widziałbym taki skład:
    1. Rune Holta (Na Rysia raczej nie bedą się rzucać bo PESEL nie kłamie, więc Holta i Włókniarz wydają się być skazani na siebie)
    2. Tutaj jest pomysł bo przy tej formie składu może to być zarówna Polak jak i obcokrajowiec. Może jakiś Jędrzejak coś tego.
    3. Peter Kildemand (W oparciu o to że ma być liderem zespołu, fajnie jakby został, bo w przypadku odejścia Łaguty fajnie jakby był ktoś kto nie przymyka gazu)
    4. Artur Mroczka/ Mirek Jabłoński (Podobny poziom jednak wydaje mi się, że zadbać o Mroczkę i może mieć lepszy sezon niż teraz w Gdańsku, a raczej wymagań mieć nie powinien)
    5. Jason Doyle lub Kenni Larsen (Zagrywka rodem jak z Kildemandem)
    6. Artur Czaja (oczywiście z mniej optymistycznym kontraktem jak to ładnie nazwał Śleszyński)
    7. Oskar Polis

  47. Powrót do góry    #10168
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Po przeczytaniu tego wywiadu ze Sleszynskim o licencje jestem spokojny

    Co do wzmocnien - sadze, ze chetni na starty we Wlokniarzu spokojnie sie znajda i nie beda to tylko odpady.
    Nie chciałbyś wiedzieć z kim Włókniarz prowadzi wstępne rozmowy.

  48. Powrót do góry    #10169
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Nie chciałbyś wiedzieć z kim Włókniarz prowadzi wstępne rozmowy.
    Rozwiń temat proszę .
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #10170
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Niestety na razie wszystko jest na zasadzie wiem, ale nie powiem.
    Zresztą takie nazwiska nawet mi przez klawiaturę nie chcą przejść

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •