Strona 110 z 296 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160210 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,906 do 4,950 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4906
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Jakie to szczęscie że to Grzesiek zasugerowal że karkosiki Toruń słabe w portfel są. Dlaczego? Bo go w razie czego stać żeby klubowi Cykorbax Toruń zapłacić. Jakby to jakis juniorek powiedział to "waleczny" karkosik zdarłby z niego skórę.
    A koleżkowie z Turonia jednego mogą być pewni. W jakimś tam meczyku o pucharek fair play to Wasz klub raczej nie pojedzie. Opluwali Włókniarza a teraz ich klub pokazał swój wredny pysk.

    O! Napisali że Karkosik może odejść. To chyba trzebaby, panowie torunianie, Grześka przeprosić-)))))

  2. Powrót do góry    #4907
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ostafiński napisał:

    Normalnie poziom piaskownicy. Do tego mocno zaangażowany emocjonalnie po jednej ze stron jak na prawdziwego dziennikarza przystało.
    Co tam bloger bloguje nikt temu wiary nie daje. Ale na litość boską, to co wyczyniacie wkoło Emila odbije wam się czkawką.
    Po za tym te dodatkowe wymogi odnośnie wypożyczenia, są oznaką waszej słabości nie siły.
    Po wtóre kibice spod Jasnej chcą pewnie pożegnać lidera ze stosowną pompą.
    UNSCARED

  3. Powrót do góry    #4908
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Ja tam nie mam powodu żeby go żegnać w szczególny sposób.

    Wracając do spraw przyjemnych i czysto żużlowych. Jabłoński jest chyba dobrze przygotowany do sezonu. Szkoda go zakisić na ławie. Chyba trzeba go wypożyczyć, bo nie wiem czy z ,,markami" jakie są w składzie ugra cokolwiek. Druga sprawa, Maksiu chyba ,,to'' ma, wprawdzie Borys to nie jest jakiś przeciwnik, ale sposób w jaki go mijał... Trzecia sprawa, Oskar Polis(mam nadzieję, że się nie pomyliłem), fajnie wygląda, nóżka z haka dynamiczna sylwetka
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 12-03-2014 o 20:52

  4. Powrót do góry    #4909
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ja tam nie mam powodu żeby go żegnać w szczególny sposób.

    Wracając do spraw przyjemnych i czysto żużlowych. Jabłoński jest chyba dobrze przygotowany do sezonu. Szkoda go zakisić na ławie. Chyba trzeba go wypożyczyć, bo nie wiem czy z ,,markami" jakie są w składzie ugra cokolwiek. Druga sprawa, Maksiu chyba ,,to'' ma, wprawdzie Borys to nie jest jakiś przeciwnik, ale sposób w jaki go mijał... Trzecia sprawa, Oskar Polis(mam nadzieję, że się nie pomyliłem), fajnie wygląda, nóżka z haka dynamiczna sylwetka
    Potwierdzam Jablo prezentuje się dość dobrze nawet z Walachem dzisiaj wygrał.
    Jeśli chodzi o Maksa to czekam na pojedynki chociaż z marka taką jak Łęgi
    Jeśli chodzi o Polisa to faktycznie największe zaskoczenie in + Fajna sylwetka i dużo luzu w jeździe.Jest szansa że będzie z niego dobry zawodnik.
    W MDMP mając tylu zdolnych juniorów chyba jesteśmy faworytami

  5. Powrót do góry    #4910
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Co tam bloger bloguje nikt temu wiary nie daje. Ale na litość boską, to co wyczyniacie wkoło Emila odbije wam się czkawką.
    Po za tym te dodatkowe wymogi odnośnie wypożyczenia, są oznaką waszej słabości nie siły.
    Po wtóre kibice spod Jasnej chcą pewnie pożegnać lidera ze stosowną pompą.
    Styl pożegnania wybrał w listopadzie zawodnik z najcwańszym z menadżerów pod słońcem.

    Wiele osób mówi, że odbije nam się to czkawką... Rozumiem, że ta czkawka to przyjście Walasa i Pająka?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #4911
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach


    ENDŻOJ
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    BFM (13-03-2014), Gadol (12-03-2014)

  8. Powrót do góry    #4912
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Dariusz pisze:
    Karkosik mówi jednak, że po sezonie 2014 może odejść. Dodaje, że w tej chwili szanse na pozostanie ocenia 50 na 50. Dlaczego? Z dwóch powodów. Po pierwsze sprawa Emila Sajfutdinowa. Pan Roman ma pretensje do Ekstraligi Żużlowej, która jego zdaniem nie zrobiła absolutnie nic, żeby pomóc w rozwiązaniu problemu. Unibax ciągle nie ma zawodnika, choć umowę podpisał z nim ponad 3 miesiące temu, więc właściciel jest wściekły. Drugi powód, to brak wpływu na to co robi władza. Karkosik od lat wykłada konkretne pieniądze na żużel, a obecnie nie ma nic do powiedzenia. Ktoś powie, że przecież to normalne, ale z drugiej strony, jak już ktoś wykłada wielką kasę, to chce mieć możliwość ułożenia choć kilku klocków po swojemu. Szef Aniołów tego nie może zrobić. I nie może tego przeboleć. A ekstraliga wiele mu zawdzięcza. Bo Karkosik, to nie tylko Unibax, ale i pierwszy sponsor tytularny Centernet, który pomógł przeżyć ciężkie czasy i wyłożył 4 miliony złotych w ciągu 3 lat. W ubiegłym roku maestro wyłożył prawie pół bańki na SEC.
    Czyli mam pieniądze i moge robić co mi się podoba, a reszta cicho? Ostafiński w najwyższej formie. Kabaret. Karkosik się wkurza, że pieniądze nie pozwalają mu na wprowadzanie zmian w rozgrywkach ligowych. Nie ma ludzi niezastąpionych.

  9. Powrót do góry    #4913
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zapłacze się nam biedactwo:
    W ubiegłym roku odszedł Józef Dworakowski, a Marta Półtorak znacznie ograniczyła finansowanie żużlowego klubu z Rzeszowa. Teraz rezygnację zapowiedział Robert Dowhan. Jeśli do tego dojdzie Karkosik, to już chyba nie będziemy mieli ligi, którą będziemy mogli się szczycić.

    Orzeczenia Trybunału PZM (na piśmie) w sprawie Emila Sajfutdinowa nie ma, bo w związku padł system. Informatycy usuwają usterkę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #4914
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Poziom waszych kompleksów jest niesamowity

    Irytuje was pajacyk Ostafinski, to go ignorujcie. Po co sie meczycie?

  11. Powrót do góry    #4915
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Etacik za wypisywanie bałwochwalstw pod adresem Unibaxu ucieka to i Dariusza dopadła sr.ka.

    W ubiegłym roku maestro wyłożył prawie pół bańki na SEC.
    Buahahahaha
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #4916
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    maestrię pokazał w finale
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #4917
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cudowny żarcik Gadol. Zreszta nie pierwszy w twoim wykonaniu. Marnujesz sie chłopie na SB. Oj marnujesz.

  14. Powrót do góry    #4918
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Smutne w tym jest to, że to nie żart tylko szczera prawda.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #4919
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Heh chyba mi nie bedziesz wkrecal ze to cie smucilo.

  16. Powrót do góry    #4920
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    wkur...o przede wszystkim, śmieszyło mnie wszystko co było później, szczególnie fantaści szukający drugiego dnia i snujący wizje prywatnej ligi Maestra z Torunia
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #4921
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    To smucilo czy smieszylo? Zdecyduj sie.
    Choć twoja twórczość po pamiętnym finale raczej nie wskazywała na uśmiechnięty wyraz Twojej twarzy.

  18. Powrót do góry    #4922
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    Jest dziś trening?

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

  19. Powrót do góry    #4923
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Na rynek wrócił makaron Malma.
    Nowy właściciel, na pewno nie wie co to Włókniarz.
    Może warto pojechać, zadzwonić, wysłać ofertę?
    Współpraca kiedyś układała się wzorowo
    Nie mówię od razu o sponsorze tytularnym, ale w naszej sytuacji liczy się chyba każdy tysiąc.

  20. Powrót do góry    #4924
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Na rynek wrócił makaron Malma.
    Nowy właściciel, na pewno nie wie co to Włókniarz.
    Może warto pojechać, zadzwonić, wysłać ofertę?
    Współpraca kiedyś układała się wzorowo
    Nie mówię od razu o sponsorze tytularnym, ale w naszej sytuacji liczy się chyba każdy tysiąc.
    Malma to teraz marka z portfolio Maspex'u zakupiona przez spółkę Lubella, a jeżeli Maspex miałby zamiar promować się przez sport to ma wiele innych, lepiej dopasowanych produktów niż makaron.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 13-03-2014 o 11:46

  21. Powrót do góry    #4925
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Malma to teraz marka Maspex'u (przez Lubellę), a jeżeli Maspex miałby zamiar promować się przez sport to ma wiele innych, lepiej dopasowanych produktów niż makaron.

    Tylko kto to ma załatwić ?Jarek Dymek zajmuje się drużyna.Szefowa fundacji?No nie ma komu złożyć ofertę.

  22. Powrót do góry    #4926
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    A właśnie.
    Cóż to za tajemnicza fundacja powstała koło klubu? Bo coś o ciekawe dość
    Wiadomo już też, kto jest tym specem od PR?marketingu klubu??

    Można pisać na PW
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #4927
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Wiesz, nie jestem marketingowcem, o sponsoringu mam pojecie od niemarketingowej strony. Ale sponsorowi trzeba dać coś więcej niz pełne trybuny, zapalić go do pomysłu, jakies plansze z zawodnikami z jego logo na stroju przygotować, zabrać na zawody,pozwolic sie wyczuć. Jezeli kogos takiego u nas w klubie nie ma...to za Włókniarzem w drugiej lidze tez będe jeździł

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  24. Powrót do góry    #4928
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pierwszym argumentem podczas pozyskiwania nowego sponsora przez Włókniarza powinien być fakt, że ów darczyńca prawdopodobnie zaoszczędzi na wypłatach dla zawodników, tzn. na braku tych wypłat.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Lawin (13-03-2014), kingpin (13-03-2014)

  26. Powrót do góry    #4929
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Wykazałeś się błyskotliwością. Mama/Żona będzie dumna z synka/męża, nie zapomnij się pochwalić victorią.

  27. Powrót do góry    #4930
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...227,1,984.html

    O, Emil nie ma kontraktu z Włókniarzem. Nie ma więc Włókniarz żadnych zaległości wobec Emila
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #4931
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Wykazałeś się błyskotliwością. Mama/Żona będzie dumna z synka/męża, nie zapomnij się pochwalić victorią.
    Sobotch błyszczy, w przeciwieństwie do Waszego zarządu. w obecnej atmosferze wejść w nazwę może kumpel z celi obok... prywatna wojna z Emilem tylko dolewa oliwy do ognia.

    muuu- od skakania Ci się siniaki porobią. nie ma kontraktu- nie ma porozumienia. tzn jest kontrakt, zeszłoroczny, nierozliczony.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 13-03-2014 o 14:33
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  29. Powrót do góry    #4932
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...227,1,984.html

    O, Emil nie ma kontraktu z Włókniarzem. Nie ma więc Włókniarz żadnych zaległości wobec Emila
    I bardzo dobrze bo Mizgalski plus kilku forumowicz myślało ze jeszcze kasę na nim Włókniarz zrobi. .Prezesie Mizgalski nawarzyłeś piwa to je trzeba wypić

  30. Powrót do góry    #4933
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale zaległość to ta rata listopadowa-kara. Innych nie było, był kontrakt na nowy sezon i wynagrodzenie za ów kontrakt na 2014.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #4934
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Zarząd nie jest szałowy, ale co kibic może z tym zrobić ? Mam włożyć garnitur, lecieć na Olsztyńską i kazać im wypierniczać po czym rozsiąść się w fotelu i zacząć działać ? Bo nie rozumiem spiny. Zajmijcie się swoimi sprawami, bo wciskacie się już nawet w takie pierdoły jak nasz dział marketingu zupełnie niepotrzebnie. Zaczynam się obawiać, że niedługo przy wyborze mleka w markecie wyskoczy zza lodówki kibic Apatora, nazwie złodziejem, bo jeszcze nie zapłaciłem za mleko, potem powie, że w obecnej atmosferze w Częstochowie powinny być sprzedawane jedynie woda i chleb ze smalcem ze względu na solidarność z kumplami spod celi.

  32. Powrót do góry    #4935
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    Ok fajnie temat Emila byłby zamknięty, ale
    Jest on wolnym zawodnikiem wiec nie ma kontraktu też z Toruniem, a czas podpisywania kontraktów minął.
    Pytam tylko nikogo nie atakuje, chce by ta sprawa się w końcu zakończyła

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Zubow83 za jego przydatny post!

    pakosik (13-03-2014)

  34. Powrót do góry    #4936
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Zarząd nie jest szałowy, ale co kibic może z tym zrobić ? Mam włożyć garnitur, lecieć na Olsztyńską i kazać im wypierniczać po czym rozsiąść się w fotelu i zacząć działać ? Bo nie rozumiem spiny. Zajmijcie się swoimi sprawami, bo wciskacie się już nawet w takie pierdoły jak nasz dział marketingu zupełnie niepotrzebnie. Zaczynam się obawiać, że niedługo przy wyborze mleka w markecie wyskoczy zza lodówki kibic Apatora, nazwie złodziejem, bo jeszcze nie zapłaciłem za mleko, potem powie, że w obecnej atmosferze w Częstochowie powinny być sprzedawane jedynie woda i chleb ze smalcem ze względu na solidarność z kumplami spod celi.
    no ale co ja Ci na to poradzę?
    to forum ogólnopolskie, wątek nie jest "Wasz" a dotyczy Waszego klubu. gdzie forumowicz ma wyrazić swoje zdanie? w wątku Wandy Kraków? czy odmawiasz komukolwiek posiadania własnego zdania czy też samej wypowiedzi?
    znowu: to, że musisz nas znosić to również wina Waszego zarządu. tak jak nie było Waszą winą wchodzenie w toruński wątek po finale. niektóre rzeczy wypada po męsku wziąć na klatę a "blachę" sprzedać Mizgalskiemu. lub Arturowi... lub jego żonie... do ustalenia w momencie "sprzedawania".

    Zubow- nie silmy się, to nie ma sensu. będzie wykładnia to się dowiemy.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 13-03-2014 o 14:52
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  35. Powrót do góry    #4937
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubow83 Zobacz posta
    Ok fajnie temat Emila byłby zamknięty, ale
    Jest on wolnym zawodnikiem wiec nie ma kontraktu też z Toruniem, a czas podpisywania kontraktów minął.
    Pytam tylko nikogo nie atakuje, chce by ta sprawa się w końcu zakończyła

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    Ktoś już kiedyś o tym pisał, że w przypadku gdy PZMot orzeka, iż zawodnik jest wolny to może podpisać kontrakt w dowolnym momencie. Wam pozostaje natomiast nierozliczony dług z sezonu 2013... I bez napinania się proszę, bo tylko informuję.

  36. Powrót do góry    #4938
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    muuu- od skakania Ci się siniaki porobią. nie ma kontraktu- nie ma porozumienia. tzn jest kontrakt, zeszłoroczny, nierozliczony.
    Rozliczony.
    Emil zgłosił brak zaległości przy podpisywaniu umowy na sezon 2014, tak byśmy mogli dostać licencję
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #4939
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Czy jakieś dwa częstochowskie pajace przewidywały utrudnianie Emilowi przejscia jakoś do czerwca?

  38. Powrót do góry    #4940
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    To wy łykajcie łatkę uciekinierów i nie płaczcie, wzajemność. Już kiedyś rozmawiałem ze znajomymi, że nasz wyjazd do Torunia i w drugą stronę może skończyć się przykro, za dużo złej energii. oby do tego nie doszło.

  39. Powrót do góry    #4941
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Rozliczony.
    Emil zgłosił brak zaległości przy podpisywaniu umowy na sezon 2014, tak byśmy mogli dostać licencję
    ??????????????????????????????chłopie z tobą coraz gorzej.brak obiektywizmu,brak rozsądku,teraz to już naprawdę odbiłeś sobie mózg od skakania.przestań skakać uratujesz chociaż nogi bo na głowę już za póżno.

  40. Powrót do góry    #4942
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Taka decyzja powinna być dawno już wydana oszczędzilibyśmy sobie tych szopek .Niewielu wierzyło w tę plan prezesa .Teraz można powiedzieć ze Włókniarz więcej stracił na tej komedii Finasowo Medialnie w każdym aspekcie .Teraz tylko czekać co tam wywiadzie nasz strateg wymyśli.Stawiam nałożenie kary za to ze PZM rozwiązał kontrakt.

  41. Powrót do góry    #4943
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    To wy łykajcie łatkę uciekinierów i nie płaczcie, wzajemność. Już kiedyś rozmawiałem ze znajomymi, że nasz wyjazd do Torunia i w drugą stronę może skończyć się przykro, za dużo złej energii. oby do tego nie doszło.
    łykajcie jak łykacje... zapraszam do naszego wątku i pisz do woli, że toruńska drużyna uciekła. właściciel, zawodnicy, Kryjom, każdego z imienia... i nie wiem jak inni kibice, ale Ci których znam z ZG nie uciekali. tak jak Ty nie okradłeś Emila.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  42. Powrót do góry    #4944
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    ??????????????????????????????chłopie z tobą coraz gorzej.brak obiektywizmu,brak rozsądku,teraz to już naprawdę odbiłeś sobie mózg od skakania.przestań skakać uratujesz chociaż nogi bo na głowę już za póżno.
    W "rollowaniu" długu chodzi o to, że zawodnik zrzeka się wszystkich zobowiązań i wlicza je w kontrakt na 2014. Jeśli tak właśnie zrobiono, a jednocześnie unieważniono kontrakt na 2014 rok, to nie ma już żadnego długu wobec Emila Oczywiście nie znamy szczegółów więc możemy tylko przypuszczać.
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Wiesz, nie jestem marketingowcem, o sponsoringu mam pojecie od niemarketingowej strony. Ale sponsorowi trzeba dać coś więcej niz pełne trybuny, zapalić go do pomysłu, jakies plansze z zawodnikami z jego logo na stroju przygotować, zabrać na zawody,pozwolic sie wyczuć. Jezeli kogos takiego u nas w klubie nie ma...to za Włókniarzem w drugiej lidze tez będe jeździł
    To o czym piszesz to standard i to od dobrych paru lat

  43. Powrót do góry    #4945
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Emil może podpisać umowę z Unibaksem i nie jest do tego potrzebna umowa wypożyczenia z Włókniarzem -->> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...nibaksem-torun

  44. Powrót do góry    #4946
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    To o czym piszesz to standard i to od dobrych paru lat
    To KFC moim zdaniem wzięło się stąd, że efektów tej roboty nie widać. Jak na budowie drugi tydzień nic się nie dzieje to każdy zacznie się zastanawiać co robią robotnicy, a robotnicy dali się złapać z gaciami w dole pod KFC.

  45. Powrót do góry    #4947
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    W "rollowaniu" długu chodzi o to, że zawodnik zrzeka się wszystkich zobowiązań i wlicza je w kontrakt na 2014. Jeśli tak właśnie zrobiono, a jednocześnie unieważniono kontrakt na 2014 rok, to nie ma już żadnego długu wobec Emila Oczywiście nie znamy szczegółów więc możemy tylko przypuszczać.

    To o czym piszesz to standard i to od dobrych paru lat
    Chyba, że jest tak jak pisałem wcześniej - uznano pozorność całokształtu czynności dokonanych pomiędzy Emilem, a Włókniarzem. Wtedy: nie ma kontraktu na rok 2014, długi z 2013 roku są, pytanie co z warunkami licencji nadzorowanej? Również sobie przypuszczam Mam jednak poważne wątpliwości, żeby Trybunał zajmował się w ogóle stwierdzeniem nieważności kontraktu. A skoro nie zajmował się stwierdzeniem nieważności, to tym bardziej jestem ciekaw jak uzasadnił możliwość podpisania kontraktu przez Emila z Unibaksem.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 13-03-2014 o 15:23

  46. Powrót do góry    #4948
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    A w trybunale jest ktoś kto mógł wpaść na pomysł zaglądania do KC ?

  47. Powrót do góry    #4949
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Już się w tym pogubiłem.

    Włókniarz posiada z Emilem ważny kontrakt na sezon 2014. Prezes Ekstraligi W. Stępniewski twierdzi, że zgodnie z wyrokiem Trybunału PZM Emil może związać się z Toruniem niezależnie od tego, czy ten podpiszę umowę wypożyczenia z Włókniarzem. Czy ja dobrze rozumiem, czy Emil będzie miał teraz podpisane dwa kontrakty? Bo przecież obecny kontrakt z Włókniarzem nie mógł zostać rozwiązany (bo niby na jakiej podstawie). Nic już z tego nie czaję..
    Pzdr,
    Garfield

  48. Powrót do góry    #4950
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez bazyli Zobacz posta
    Emil może podpisać umowę z Unibaksem i nie jest do tego potrzebna umowa wypożyczenia z Włókniarzem -->> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...nibaksem-torun
    98% kibiców Włókniarza jest z tego faktu zadowolona .Choć zadajemy pytanie czemu tak późno.
    No i co podpisał Włókniarz z Emilem jak nie byl to kontrakt.
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 13-03-2014 o 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •