Strona 10 z 296 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Wiele osob cieszylo sie tutaj z odejscia Dospelu,zanizajac kwoty do 200-300 tys za rok tytularnego sponsora
    Dospel po WIELKICH prosbach klubu wyłozyl 500 tys zł NA TEN ROK a niektorym bylo żle...dla pocieszenia w przyszlym roku wycofuja sie ze sponsoringu...czy byly jakies przecieki o aresztowaniach?tego nie wiem ale mleko sie rozlało.

    Emil u nas to juz raczej piesn przeszlosci.Za sam podpis i przygotowanie do sezonu krzyczy sobie 900 tys złotych wiec klub w obecnej sytuacji raczej odpusci temat

    Grigorij Walasek ten temat jest zaawansowany.Zawodnik ceni sie jesli chodzi o zdobyty punkt a za sam podpis nie zyczy sobie wielkich kokosow...klub czeka na posuniecie Holty i Emila

    Krzysiek Buczkowski-Temat był juz dograny lecz nie wiem jak to wyglada na ten moment w swietle sprawy KJG

    Szumina-Rybnik o niego zabiega-chca dac 2 juniorów w rozliczeniu,nic wiecej nie wiem na ten temat

    Holta-fakt,zaleglosci byly przez caly rok lecz nasz symaptyczny Rune chce dosc znaczna podwyzke...nie chodzi tu o terminowosc kasy itd ale nie wiem czy takowa dostanie...

    pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #407
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Pytanie naiwne ale może ktoś mi odpowie: Na czym ma polegać pranie kasy w przypadku klubu sportowego? Zawsze myślałem,że po to chce się je wyprać, żeby posiadać pozornie legalny majątek? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że na sponsoringu można coś zarobić?
    Sullivan

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    @Grigorij bredzisz. Dospel odchodzi czy też raczej odejdzie nie dlatego, że nie chce tylko z innych względów. Chyba, że położy więcej niż dawał. A zapłacił mniej niż twierdzisz. I to już kilka osób zorientowanych w sprawach klubowych potwierdziło.

    Co do spraw transferowych to wiem swoje. O ile zamieszanie z p. Arturem rzeczywiście nie będzie miało wpływu na funkcjonowanie klubu albo będzie miało wpływ niewielki to będzie przynajmniej z kogo się pośmiać później.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Zwracam uwagę na pewien niedoceniony wątek sprawy. Zgodnie z ksh w spółce prawa handlowego rządzi zarząd - prowadzi sprawy spółki i reprezentuje ją na zewnątrz. Wszyscy wiemy, jak to naprawdę we Włókniarzu bywało z tym rządzeniem przez zarząd... A teraz nastał czas próby i będziemy mogli się przekonać, co panowie Mizgalski z Kowalskim są tak naprawdę warci. Przypominam, że kasa z KJG nie była i nie jest jedynym źródłem finansowania klubu, że są inni sponsorzy, że jest miasto i promocja poprzez sport, że są inne możliwości pozyskania środków finansowych (kredyt, pożyczka). W sytuacji awaryjnej (a taką chyba mamy) zarząd ma możliwość naprawdę się wykazać, pokazać że ma coyones i bezpiecznie przeprowadzić klub twardą ręką na suchy grunt. Wydaje mi się, że niezależnie od problemów Sukiennika jest to możliwe, a i sam Artur S. nie rzuci wszystkiego w diabły i nie wycofa się nagle kompletnie i całkowicie ze wszystkiego. Wiadomo, że najważniejsze to takt i skuteczność w bieżących negocjacjach kontraktowych - trzymam kciuki za to, żeby wszystko poszło sprawnie. KLub to potężna maszyna organizacyjna, w ostatnim czasie znacznie bardziej wiarygodna niż za Maślanki i mam nadzieję, że jedno wydarzenie, choćby faktycznie niecodzienne, nie przekreśli tego wszystkiego.
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  5. Powrót do góry    #410
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    @Grigorij bredzisz. Dospel odchodzi czy też raczej odejdzie nie dlatego, że nie chce tylko z innych względów. Chyba, że położy więcej niż dawał. A zapłacił mniej niż twierdzisz. I to już kilka osób zorientowanych w sprawach klubowych potwierdziło.

    Co do spraw transferowych to wiem swoje. O ile zamieszanie z p. Arturem rzeczywiście nie będzie miało wpływu na funkcjonowanie klubu albo będzie miało wpływ niewielki to będzie przynajmniej z kogo się pośmiać później.

    3mam Cie za slowo i przypomne Ci to za jakis czas

    Pamietaj tylko,e pisaliscie o składzie:

    Grisza
    Buczek
    Jensen
    Holta
    Czaja

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pominąłeś jednego zawodnika. Ale przy nim jest mały znak zapytania i nie chodzi tu o finanse.

    No i jeszcze 1 a może 2 zawodników na rezerwie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    @Grigorij

    I z tego co usłyszałem te osoby we Włókniarzu będą na pewno.

    Rozchodzi się już tylko o jedno miejsce w składzie, które zajmie ktoś z dwójki Emil/Walasek. I mimo wszystko nadal znacznie bliżej jest tego pierwszego

  8. Powrót do góry    #413
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Emil bedzie tam , gdzie zagraja ,, glowne skrzypce`` czyli ......

  9. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta

    Nie był bym też optymistą jeżeli chodzi o uchylenie aresztu. Tutaj chodzi o należności publicznoprawne w wielkiej kwocie- jak pisałem wcześniej prokurator zastosuje zapewne areszt wydobywczy, a to zazwyczaj oznacza przedłużanie go do zakończenia sprawy sądowej. Ale... to oczywiście wróżenie z fusów.

    Pewnie jest jedno- na chwilę obecną nie wiemy nic. Zobaczymy jak będzie z licencją i kontraktami- wtedy będziemy w stanie powiedzieć coś więcej.
    Prokurator tylko wnioskuje o areszt - stosuje go sad. Gdy opiera sie na szybko na przedstawionych dowodach z tysiecy kartek (ponoc pol garazu zarekwirowali) to taki sedzia nie ma mozliwosci zapoznac sie z caloscia i opiera sie na tym co pokazal prokurator a czesto prokurator koloryzuje liczac ze w czasie sankcji powychodza rozne rzeczy
    Wiec poczekajmy do poczatku grudnia, bo mimo wszystko uwazam, ze okaze sie ze brak dowodow na stosowanie aresztu...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wiec poczekajmy do poczatku grudnia, bo mimo wszystko uwazam, ze okaze sie ze brak dowodow na stosowanie aresztu...
    Nie żebym nie chciał abyś nie miał racji- wręcz przeciwnie, natomiast jeżeli zgromadzili materiał dowodowy wskazujący na uszczuplenie w podatkach i akcyzie na 150 mln to uwierz mi, że nie znam sędziego który by nie klepnął prokuratorowi wniosku o przedłużenie aresztu. Ale pożyjemy- zobaczymy.

    I jedna poprawka- do stosowania aresztu potrzebne są dwie rzeczy; dowody na popełnienie czynu to jedna (prokurator tutaj uprawdopodabnia- udowadnia dopiero na rozprawie), a druga to przesłanki do zastosowania tego środka zapobiegawczego; a tutaj wystarczy groźba matactwa, ucieczki, czy wysokość kary grożącej podejrzanemu.

  11. Powrót do góry    #416
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    To nie pierwsze aresztowanie Sukiennika z podobnymi zarzutami. Bądźcie wszyscy spokojni to nie jest jeleń w branży i osobiście nic nie robił, żeby mieli go za coś do paki wsadzić. Areszt to zwyczajne "zastraszenie" i nic poza tym. Skończy się prawdopodobnie na kaucji za wcześniejsze wypuszczenie z aresztu i tyle.
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Pamietaj tylko,e pisaliscie o składzie:

    Grisza
    Buczek
    Jensen
    Holta
    Czaja
    To akurat nie jest trudne, ponieważ do podpisania zostały już tylko dwa kontrakty
    Ostatnio edytowane przez Tampax ; 26-10-2013 o 00:41

  12. Powrót do góry    #417
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Nie żebym nie chciał abyś nie miał racji- wręcz przeciwnie, natomiast jeżeli zgromadzili materiał dowodowy wskazujący na uszczuplenie w podatkach i akcyzie na 150 mln to uwierz mi, że nie znam sędziego który by nie klepnął prokuratorowi wniosku o przedłużenie aresztu. Ale pożyjemy- zobaczymy.
    I jedna poprawka- do stosowania aresztu potrzebne są dwie rzeczy;
    ...
    Miałem się nie odzywać, ale jestem po remanencie w domowej winiarni, więc co mi tam ...
    Jako żywo przypomina mi się historia z aresztowaniem dyrektora któregoś z naszych US, na podstawie nagrania poczynionego przez jego sekretarkę, czy inną łajze podczas imienin onego. Z przesłuchania całego nagranego skrycie materiału wynikała jedynie ilość popijających gości. Jednak prokurator z fragmentów nagranych, luźnych opowiastek sporządził stenotyp na podstawie, którego uzyskał 3 miechy aresztu dla naszego bohatera. Ciekawostka. Do rozprawy nie doszło, bo w papierach urzędu nie znalazło się na potwierdzenie prokuratorskich bredni dosłownie nic. Człowieka zniszczyli ze zwykłego q****wa.

    Swoją drogą w takich razach ciekawi mnie skąd biorą te kwoty. Tzn. gdyby ta maszyna co ją zajęli od dnia wyprodukowania, damała dzień i noc, to tyle by natłukła?

    Ostania rzecz. Choć to moralnie denne, to w przypadku potwierdzenia się zarzutów, nie ma zmartwienia o los p.Artura i pośrednio sprawy na które łoży. W takich razach zwykłe słupy, za samo doznanie ataku nagłej, niespodziewanej, totalnej amnezji szmalu mają po dziury.

  13. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Swoją drogą w takich razach ciekawi mnie skąd biorą te kwoty. Tzn. gdyby ta maszyna co ją zajęli od dnia wyprodukowania, damała dzień i noc, to tyle by natłukła?
    Hmmm, sama maszyna może i nie, ale czemu mafia paliwowa nie została u nas za III RP rozliczona?

    Bo są to gigantyczne pieniądze.

    I pewnie dlatego nie została rozliczona, że nad osobami, które w terenie kręcą lody, stoją bardzo wysokie osoby.

    To, że cały interes od zarania jest podejrzany - mówi o tym wielu.

    Teraz tylko kwestia na ile ktoś mocno podziała i agencje odpuszczą sobie sprawę. A może nazbierało się tyle, że ciężko będzie się wywinąć? Pozostaje czekać.

    A tam na marginesie - mimo, że zależy mi na losie klubu, to trzeba być srać we własne gniazdo pisząc że wszyscy oszukują US, ZUS itd.

    To właśnie dlatego, że te kręcące największymi pieniędzmi firmy oszukują, obrywa się tym malutkim i przykręca się ciągle kontrole i wymaga coraz to większej biurokracji. Oszustwa podatkowe jednej takiej firmy, to wpływy o US ze strony kilkudzięsieciu małych firemek.

    Te właśnie co do grosza rozliczają się z państwem, bo boją się konsekwencji.

    To, że państwo jest złodziejskie i coraz ciężej utrzymać rozrastającą się machinę biurokratyczną to jedno. Nie usprawiedliwia to jednak robienia wałów, bo robi się je nie tylko państwu, ale najzwyczajniej w świecie reszcie obywateli.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kalif za jego przydatny post!

    ADASTAL (26-10-2013)

  15. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Pan Sukiennik pewnie nie chciał podzielić się z tym kim trzeba. Stąd ten ktoś mu kłody pod nogi rzuca. Taki to kraj niestety. Wszędzie same q..wy i złodzieje.....

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    ADASTAL (26-10-2013)

  17. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zna ktoś tego człowieka osobiście?

    Ja tam zdania nie mam (bo niby skąd?), ale jak w każdym poście czytam usprawiedliwienia, tłumaczenia i pewność, że to nie on jest zły, tylko go te ***** udupiły, to zazdrość mnie bierze, że człowiek może mieć tyle zaufania. Bo we Włókniarzu wszystko cacy, dlatego

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    spitt22 (26-10-2013)

  19. Powrót do góry    #421
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    Zwracam uwagę na pewien niedoceniony wątek sprawy. Zgodnie z ksh w spółce prawa handlowego rządzi zarząd - prowadzi sprawy spółki i reprezentuje ją na zewnątrz. Wszyscy wiemy, jak to naprawdę we Włókniarzu bywało z tym rządzeniem przez zarząd... A teraz nastał czas próby i będziemy mogli się przekonać, co panowie Mizgalski z Kowalskim są tak naprawdę warci. Przypominam, że kasa z KJG nie była i nie jest jedynym źródłem finansowania klubu, że są inni sponsorzy, że jest miasto i promocja poprzez sport, że są inne możliwości pozyskania środków finansowych (kredyt, pożyczka). W sytuacji awaryjnej (a taką chyba mamy) zarząd ma możliwość naprawdę się wykazać, pokazać że ma coyones i bezpiecznie przeprowadzić klub twardą ręką na suchy grunt. Wydaje mi się, że niezależnie od problemów Sukiennika jest to możliwe, a i sam Artur S. nie rzuci wszystkiego w diabły i nie wycofa się nagle kompletnie i całkowicie ze wszystkiego. Wiadomo, że najważniejsze to takt i skuteczność w bieżących negocjacjach kontraktowych - trzymam kciuki za to, żeby wszystko poszło sprawnie. KLub to potężna maszyna organizacyjna, w ostatnim czasie znacznie bardziej wiarygodna niż za Maślanki i mam nadzieję, że jedno wydarzenie, choćby faktycznie niecodzienne, nie przekreśli tego wszystkiego.
    Słuszna uwaga. Ciekawe jak spiszą się Panowie mając "więcej przestrzeni" do podejmowania decyzji.
    Zastanawiam się też jak to jest z udziałami KJG we Włókniarzu. Jeśli KJG ma pakiet większościowy i sprawa jest rozwojowa to los Włókniarza jako obecnej spółki jest niepewny.
    Z tego co widzę to część kibiców założyła maski gazowe i udają, że nic się nie stało bo "Sukiennik już taki jest a i tak niczego mu nie można udowodnić". Tylko czy te maski działają też w przypadku sponsorów i zawodników...

  20. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Tylko czy te maski działają też w przypadku sponsorów i zawodników...
    Najblizsze tygodnie zweryfikuja czy my zalozylismy maski gazowe czy wy chcielibyscie upadku klubu poprzez problemy czlowiek ze srodowiska wlasciciela klubu i czy jesli zalozylismy jak do tego odniosa sie sponsorzy i zawodnicy.

    Na ktorejs stronie wczesniej wyliczalem ogolne dochody klubu. Uzbieralo sie tego okolo 5 mln bez wkladu KJG. Dramatu nie ma, powiedzialbym ze to calkiem niezly wynik i nawet gdyby wplywy z KJG sie calkiem uciely to i tak klub bedzie funkcjonowal tyle ze zamiast np Emila pojawi sie Buczkowski i tyle.
    Aczkolwiek mysle ze do tego nie dojdzie chocby z powodu zmian jakie maja w klubie nastapic w pewnych kwestiach co bylo planowane przed sytuacja z Sukiennikiem... Don pedro i Artem wiecej chyba moga tutaj napisac ale chyba nie bardzo chca albo jeszcze nie wiedza Choc w sumie liznieto w tym watku ten temat juz.

    Sytuacja na dzis tak na prawde opiera sie na firmach ktore dzialaly niecale 3 msc i byly... odsprzedawane wczesniej korzystajac z odroczenia platnosci vat. Gadalem ze znajomym prawnikiem od spraw cywilno-gospodarczych i on w takim postepowaniu nie widzi niczego sprzecznego z prawem, bowiem osoba, ktora kupowala dana spolke powinna odpowiednio zapoznac sie z sytuacja finansowo-majatkowa spolki i z pelna swiadomosc jej zobowiazan ja kupowac. Wiec jesli po czyjejs stronie jest obowiazek zaplaty tego vatu to... po stronie tego kto te spolki zakupil
    Panowie prokuratorzy prawdpodobnie opieraja sie na zamiarze nieoplacenia naleznego podatku poprzez uchylenie sie od tego poprzez sprzedaz firmy jednak... to tylko ich interpretacja i watpliwe zeby jakikolwiek sad uznal to za podstawe do skazania za wyludzenie czy oszustwo

    Zobaczymy. Powtorze jedna rzecz - Sukiennik palcem nie jest robiony.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #423
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    ... czy wy chcielibyscie upadku klubu poprzez problemy czlowiek ze srodowiska wlasciciela klubu...
    Błędne założenie.

  22. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Błędne założenie.
    Właśnie, że bardzo słuszne. Większość trolluńczyków aż się ślini na samą myśl Są też "bóldupne" przypadki z innych miast jak jakieś spitty, sobotche i inne bydgoszczaki

    Ale spokojna Wasza rozczochrana, będzie dobrze Włókniarz to my - kibice z największą frekwencją żużlową w Polsce(jak i na świecie).

  23. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Już się znalazło pary najlepiej poinformowanych "sędziów" forumowych , co to najlepiej wiedzą jak było i będzie.

    na ten czas to pewnie nawet sam prokurator nie wie wszystkiego, a tutaj już są znawcy tematu mafii paliwowej

    Włókniarz raczej nie zniknie z mapy żużla, co najwyżej bedzie troche biedniejszy ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Michausz (26-10-2013), herbie13 (26-10-2013)

  25. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Już się znalazło pary najlepiej poinformowanych "sędziów" forumowych , co to najlepiej wiedzą jak było i będzie.

    na ten czas to pewnie nawet sam prokurator nie wie wszystkiego, a tutaj już są znawcy tematu mafii paliwowej

    Włókniarz raczej nie zniknie z mapy żużla, co najwyżej bedzie troche biedniejszy ...
    To juz trzecie podejscie prokuratury do Sukiennika. Poprzednie dwa skonczyly sie tymczasowym aresztami ktore lacznie trwaly pare dni. Nic nie udowodniono, nie skazano.

    Opieraja sie teraz dokladnie na tym samym mechanizmie i sprawa skonczy sie dokladnie tak samo.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #427
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Najblizsze tygodnie zweryfikuja czy my zalozylismy maski gazowe czy wy chcielibyscie upadku klubu poprzez problemy czlowiek ze srodowiska wlasciciela klubu i czy jesli zalozylismy jak do tego odniosa sie sponsorzy i zawodnicy.

    Na ktorejs stronie wczesniej wyliczalem ogolne dochody klubu. Uzbieralo sie tego okolo 5 mln bez wkladu KJG. Dramatu nie ma, powiedzialbym ze to calkiem niezly wynik i nawet gdyby wplywy z KJG sie calkiem uciely to i tak klub bedzie funkcjonowal tyle ze zamiast np Emila pojawi sie Buczkowski i tyle.
    Aczkolwiek mysle ze do tego nie dojdzie chocby z powodu zmian jakie maja w klubie nastapic w pewnych kwestiach co bylo planowane przed sytuacja z Sukiennikiem... Don pedro i Artem wiecej chyba moga tutaj napisac ale chyba nie bardzo chca albo jeszcze nie wiedza Choc w sumie liznieto w tym watku ten temat juz.

    Sytuacja na dzis tak na prawde opiera sie na firmach ktore dzialaly niecale 3 msc i byly... odsprzedawane wczesniej korzystajac z odroczenia platnosci vat. Gadalem ze znajomym prawnikiem od spraw cywilno-gospodarczych i on w takim postepowaniu nie widzi niczego sprzecznego z prawem, bowiem osoba, ktora kupowala dana spolke powinna odpowiednio zapoznac sie z sytuacja finansowo-majatkowa spolki i z pelna swiadomosc jej zobowiazan ja kupowac. Wiec jesli po czyjejs stronie jest obowiazek zaplaty tego vatu to... po stronie tego kto te spolki zakupil
    Panowie prokuratorzy prawdpodobnie opieraja sie na zamiarze nieoplacenia naleznego podatku poprzez uchylenie sie od tego poprzez sprzedaz firmy jednak... to tylko ich interpretacja i watpliwe zeby jakikolwiek sad uznal to za podstawe do skazania za wyludzenie czy oszustwo

    Zobaczymy. Powtorze jedna rzecz - Sukiennik palcem nie jest robiony.
    Don Pedro ma zakaz wypowiadania się w sprawach klubowych do odwołania

  27. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To nie wypowiadaj się głośno tylko szepcz.

    Ale rzucić info czy jest ok czy też daleko ok chyba możesz bez wdawania się w szczegóły.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    To juz trzecie podejscie prokuratury do Sukiennika. Poprzednie dwa skonczyly sie tymczasowym aresztami ktore lacznie trwaly pare dni.
    Jeżeli rzeczywiście trwały łącznie parę dni to gwarantuję Ci, że to nie były tymczasowe aresztowania, a wyłącznie zatrzymania.
    C'mon You Gunners!

  29. Powrót do góry    #430
    Użytkownik Awatar VictorVector
    Dołączył
    21-03-2013
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Wybiórcza kręci nam inny skandal co się stało z psami

  30. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Jeżeli rzeczywiście trwały łącznie parę dni to gwarantuję Ci, że to nie były tymczasowe aresztowania, a wyłącznie zatrzymania.
    Kłócić się nie będę, swoje wiem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Psy mają się dobrze, z tego co wiem. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Fundacja Elpis dobrze o tym wie, ale że szuka pieniędzy na utrzymanie, to próbuje kopać leżącego. Więcej powiedzieć nie mogę, natomiast środowisko obrońców zwierząt jest bardziej zawistne, niż można przypuszczać.
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniel's ; 26-10-2013 o 23:30

  32. Powrót do góry    #433
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Jedyne co warto czytać na blogu Dariusza O. są wpisy Tomka

    Chcialbym juz na spokojnie (bo wiele zostalo napisane w tej sprawie) odniesc sie do sytuacji finansowej Wlokniarza. Prawda jest to ze wobec Emila sa niewielkie zaleglosci (na pewno nie milionowe) i dotycza negocjacji by przepisac je na przyszly sezon ze wzgledu na to iz w tym zakonczonym wiele bylo jego absencji oraz w drugiej czesci sezonu obnizyl swoje wyniki.

    Sprawa z kjg jest na tyle dobra, ze sprawa sama w sobie nie dotyczy Wlokniarza, jedynie posrednio lecz kwestie finansowe pozostana niezmienne o czym zapewniala zona Pana Artura .

    Potwierdzam to co zostalo wczesniej napisane, trwaja bardzo zaawansowane rozmowy sponsorskie z trzema firmami. Wsrod nich jest duzy bank oraz firma-corka firmy znanej ze sponsoringu sportu w zielonej gorze. Byc moze te firmy wejda w nazwe Klubu. niemal pewne jest, ze firma tytularna nie bedzie dospel, chyba ze zwiekszyli by 6-7 krotnie swoj wklad finansowy ( nowi sponsorzy o tyle wiecej planuja lozyc na klub).

    Ogolnie w klubie jest dobra atmosfera jest duza szansa na zostanie Emila.
    może nie będzie tak źle!

  33. Powrót do góry    #434
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jedyne co warto czytać na blogu Dariusza O. są wpisy Tomka



    może nie będzie tak źle!
    Ktoś dostanie po głowie za wylewność na blogu Darka O.

  34. Powrót do góry    #435
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Czyli że ten ktoś ma "dojście" do informacji

  35. Powrót do góry    #436
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Miejmy tylko nadzieję, że ta cała sytuacja nie wpłynie na dalsze rozmowy z tymi potencjalnymi sponsorami. Jakby naszego bossa zatrzymali miesiąc później, to już wszystko byłoby załatwione.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  36. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Miejmy tylko nadzieję, że ta cała sytuacja nie wpłynie na dalsze rozmowy z tymi potencjalnymi sponsorami. Jakby naszego bossa zatrzymali miesiąc później, to już wszystko byłoby załatwione.
    Nie wplynela.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    To kiedy oficjalnie dowiemy się czegoś na ten temat?

  38. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    To kiedy oficjalnie dowiemy się czegoś na ten temat?
    Podejrzewam, ze jak juz dogadaja wszystkie szczegoly i podpisza umowe/y
    Mizgalski nie jest kretynem. Nie rezygnowalby z Dospelu gdyby nei mial czegos w zanadrzu.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #440
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    obyś miał rację

  40. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubow83 Zobacz posta
    obyś miał rację
    Ja tam nic nie wiem tak sobie tylko pisze sa tu inni co wiedza to niech napisza
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    To czy wpłynęła to zobaczymy.Na ta chwile Artur S jest tylko zatrzymany i trzymajmy się faktów.Polska to taki kraj ze byle pomówienie i już sadza.Dla przykładu jak zniszczyli optimusa czy jakoś tak.KJG nie ma zablokowanych kont bankowych a i papiery ma kto podpisać wiec źle nie jest.Niestety tylko jeden redaktor z PS ma dylemat bomu został jeden strzał z odejściem Emila a jak to nie wypali to chłop może się załamać .Ale jak można poczytać w naszym wątku więcej optymizmu jest niż pesymizmu .Wiec muzyka gra.

  42. Powrót do góry    #443
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2013
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrząc na zarzuty dla naszego "Szefa" to powinno być dobrze.
    Ciężko udowodnić kierowanie grupą przestępczą. Prokurator będzie musiał oprzeć sie głównie na zeznaniach.
    A z zeznaniami to wiadomo chyba jak jest
    Jedni byli zastraszeni inni nie pamiętają....

  43. Powrót do góry    #444
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Niestety tylko jeden redaktor z PS ma dylemat bomu został jeden strzał z odejściem Emila
    De facto, zostały dwa strzały. Drugi w łeb.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jack Daniel's za jego przydatny post!

    Tampax (28-10-2013)

  45. Powrót do góry    #445
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Held Zobacz posta
    Ciężko udowodnić kierowanie grupą przestępczą. Prokurator będzie musiał oprzeć sie głównie na zeznaniach.
    A skąd wiesz co prokurator ma w aktach Przy przestępstwach gospodarczych i podatkowych, stosuje się zazwyczaj inne niż w przypadku "grup zbrojnych" środki dowodowe.

  46. Powrót do góry    #446
    Początkujący Awatar kuba_ckm
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drodzy Sympatycy Włókniarza!

    Większość z Was chyba przeoczyła pewien bardzo istotny fakt w tej całej "aferze".
    Włókniarz oraz firma jako firma KJG nie mają przedstawionych żadnych zarzutów.
    Obie te instytucje są czyściutkie! Jeśli byłoby inaczej to już byśmy o tym wiedzieli.

  47. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    A skąd wiesz co prokurator ma w aktach Przy przestępstwach gospodarczych i podatkowych, stosuje się zazwyczaj inne niż w przypadku "grup zbrojnych" środki dowodowe.
    Zakladajac, ze Sukiennik czyms kierowal to uwazasz ze na papierze bylo odnotowane przekazywane pieniedzy albo przekazywanie polecen?
    Jedyne czym moga go zagiac to podsluch rozmow, ale jak znam zycie to uzywane byly prepaidy i nie padaly nazwiska
    A ze glos taki sam... coz zaden dowod jedynie poszlaka dla dobrego prawnika a takimi otoczony jest na bank Sukiennik.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Held (28-10-2013)

  49. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Włókniarz oraz firma jako firma KJG nie mają przedstawionych żadnych zarzutów.
    Ale my to widzimy. Problemy z postrzeganiem rzeczywistości mają miłośnicy ucieczek.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    kapitan bomba (28-10-2013)

  51. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ale my to widzimy. Problemy z postrzeganiem rzeczywistości mają miłośnicy ucieczek.
    Generalnie wszyscy mocno kibicujecie, żeby goniony złodziej nie dał się złapać.

    Nie przypisuję oczywiście tego pejoratywnego określenia do wymienianego z imienia rzutkiego biznesmena.

    Jeśli sport ma tak działać, to nieźle. Chicago rok 1930.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    kingpin (28-10-2013)

  53. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Generalnie wszyscy toruńczycy mocno kibicujecie, żeby robiący w **uja cały polski speedway RK dalej robił cały polski speedway w **uja.

    Nie przypisuję oczywiście tego pejoratywnego określenia do wymienianego z imienia rzutkiego biznesmena.

    Jeśli sport ma tak działać, to nieźle. Toruń rok 2013.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •