Strona 205 z 296 PierwszyPierwszy ... 105155195203204205206207215255 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,181 do 9,225 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9181
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Rozliczy go Bóg i historia.

  2. Powrót do góry    #9182
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Panie,panowie dla rozluźnienia klimatu mam pytanie,orientujecie się kto zapłaci Walaskowi za 2 pkt zdobyte wczoraj w Toruniu?
    Jemu zapłacono przecież już za brak 20 punktów w dwumeczu
    Tak dla rozluźnienia atmosfery

  3. Powrót do góry    #9183
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Skład super ale skąd pieniądze na niego?
    Jeżeli nas na taki skład nie będzie stać, to nie ma po co się w tej e-lidze utrzymywać.

  4. Powrót do góry    #9184
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Żadnego Miśkowiaka, to DOBRY zawodnik na I ligę. Wg mnie brakuje mu ambicji.

    Miśkowiak to przede wszystkim taki 1 ligowy odpowiednik Hampela czyli tylko start. Przeciwienstwo tego co lubicie bo jest drewiniany na trasie.

  5. Powrót do góry    #9185
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jeszcze nie wiadomo czy i gdzie wystartujemy w następnym sezonie a tu już składy budują...
    Dokładnie.
    Śleszyński twierdzi, że Włókniarz nie jedzie o utrzymanie a o spokojny środek tabeli. Forumowicze już sezon zakończyli i grają sobie koncert życzeń na następny.
    Tymczasem sezon obecny dopiero się rozkręca. W niedzielę wpierd*l od Tarnowa a po przerwie poprawka we Wrocławiu. Rzecz jasna drużyna będzie walczyć jak lwom przystoi ale jak to zwykle bywa, czegoś zabraknie.
    I tym sposobem 10.08 odbędzie się w Częstochowie pojedynek niezwykły. Mecz sezonu, mecz o wszystko, czyli o siódme miejsce
    i uniknięcie bezpośredniej degradacji. I jeżeli Włókniarz wyjdzie z tej batalii zwycięski, to na deser dostaniemy łomot od Leszna oraz jesienną wisienkę w postaci dwumeczu barażowego. Oczywiście ewentualna porażka z Gdańskiem okroi nam emocje o baraż, ale ranga bitwy z Lesznem wzrośnie niepomiernie. Tak czy inaczej, jeszcze wiele się w tym sezonie zadzieje a jego finał może być różny.

  6. Powrót do góry    #9186
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Swoją drogą to Walasek jak jeździł w Bydgoszczy i w Rzeszowie to też narzekał na tor

    Skład do remontu ewidentnie.
    Chociaż nie rozumiem naszych gwiazdeczek. Jeśli Włókniarz jest zły i postanowili że nie będą się starać o punkty to sami na siebie bata ukrecają bo ich przyszły pracodawca będzie brał pod uwagę ich ostatni sezon i za nic bedzie mial ich tłumaczenia ze im sie nie chcialo jeździć.

  7. Powrót do góry    #9187
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,445
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez spoo Zobacz posta
    ale ranga bitwy z Lesznem wzrośnie niepomiernie.
    Zwłaszcza, że może być tak, że oddanie meczu oznaczać będzie NO-PO dla Torunian. Ciężko będzie się zdecydować, oj ciężko
    UNSCARED

  8. Powrót do góry    #9188
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2014
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Ja bym o to szóste miejsce nie był taki pewny. W najgorszym wypadku możemy wygrać do końca sezonu jeszcze tylko jedno spotkanie z Gdańskiem i to nie wystarczy do szóstego miejsca, a jeszcze może byc tak (odpukać) że Peter nam się rozwali i wtedy jesteśmy w czarnej d*pie.

  9. Powrót do góry    #9189
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Takie nazwiska wynalazki tu padaja ze szok. Korneliussen pojechal fajne zawody w sobote i juz go do skladu niektorzy biora. Smiechowe troche.
    Na marginesie... caky sezon najwiecej uwag do toru ma Walasek. Szkoda ze taki Kildemand wysiada z samolotu, przyjezdza na stadion widzi tor i jedzie jak z nut. A stary wyga Walasek...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Niektorzy Korneliussena wymieniali jeszcze przed zawodami i to dosc sporo, ale to trzeba czytac wypowiedzi zeby wiedziec.
    Kildemand tez jest wynalazkiem i jak widac to najjasniejszy punkt zespolu. Zyczylbym sobie skladu z samymi wynalazkami bo dzis pewnie mielibysmy 8 albo 10 punktow a nie 4...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (23-06-2014)

  11. Powrót do góry    #9190
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach

  12. Powrót do góry    #9191
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    "Przede wszystkim chodzi o to, że Dymek nie uczulił zawodników wystarczająco mocno na to, jakimi ścieżkami mają poruszać się po trasie."
    Jasne, to Dymek ma wyczulać byłych Mistrzów Polski, uczestników SGP i SWC jak mają poruszać się po trasie.

    Całe szczęście teraz jest trener Tajchert i on ich wszystkiego nauczy

    Ehh..
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 24-06-2014 o 12:54
    Pzdr,
    Garfield

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ROLAND (24-06-2014)

  14. Powrót do góry    #9192
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Z tego, co Tajchert mówił "W Paszczy Lwa" to jest trenerem Stowarzyszenia, nie Spółki. Na ile jest prawdą, że zajmie się też spółką?

  15. Powrót do góry    #9193
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Korneliussen? Berntzon? Tarasenko? Przestańcie. Z takich nazwisk, to jedynie Lebiedew może się wybić tak jak Kildemand i na niego bym postawił. Będzie miał sprzęt na elige, to będzie zasuwał aż miło

    Świderski? Po co nam kolejny zawodnik charakterem zbliżony do Walaska? Zacznie brakować kasy i zacznie się ciąganie po sądach.

    Z tego, co wiem, to są plany by zostali Holta, Łaguta i Kildemand. Jensen, to zależy, czy się zgodzi na obniżkę kontraktu (sporą).

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    GriN (24-06-2014), Joaśka (24-06-2014), pakosik (24-06-2014)

  17. Powrót do góry    #9194
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,825
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Korneliussen? Berntzon? Tarasenko? Przestańcie. Z takich nazwisk, to jedynie Lebiedew może się wybić tak jak Kildemand i na niego bym postawił. Będzie miał sprzęt na elige, to będzie zasuwał aż miło

    Świderski? Po co nam kolejny zawodnik charakterem zbliżony do Walaska? Zacznie brakować kasy i zacznie się ciąganie po sądach.

    Z tego, co wiem, to są plany by zostali Holta, Łaguta i Kildemand. Jensen, to zależy, czy się zgodzi na obniżkę kontraktu (sporą).
    MJJ chętnie do Leszna może zawitac...chociaż po tym jak nas olal to nie wiem czy zarząd będzie chcial.....nie mniej jednak Ja widzialnym go z bykiem na klacie

  18. Powrót do góry    #9195
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Z Jensenem jest ten problem, że wyszedł mu jeden sezon w Gorzowie, a tak ciągle przeplata dobre występy z tragicznymi, a ceni się jak lider.

    Co do obsadzenia Polaka - ja bym się przyjrzał zawodnikom, którzy będą wchodzić w wiek seniora - T. Musielakowi i Woźniakowi

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    GriN (24-06-2014)

  20. Powrót do góry    #9196
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z Jensenem jest ten problem, że wyszedł mu jeden sezon w Gorzowie, a tak ciągle przeplata dobre występy z tragicznymi, a ceni się jak lider.

    Co do obsadzenia Polaka - ja bym się przyjrzał zawodnikom, którzy będą wchodzić w wiek seniora - T. Musielakowi i Woźniakowi
    Właśnie o tym pisałem. Takich zawodników brać a nie inwestować w Holte czy Walaska...

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #9197
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,825
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z Jensenem jest ten problem, że wyszedł mu jeden sezon w Gorzowie, a tak ciągle przeplata dobre występy z tragicznymi, a ceni się jak lider.

    Co do obsadzenia Polaka - ja bym się przyjrzał zawodnikom, którzy będą wchodzić w wiek seniora - T. Musielakowi i Woźniakowi
    Nie no kolego Toffek Nie do wyciągnięcia

  22. Powrót do góry    #9198
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Korneliussen? Berntzon? Tarasenko? Przestańcie. Z takich nazwisk, to jedynie Lebiedew może się wybić tak jak Kildemand i na niego bym postawił. Będzie miał sprzęt na elige, to będzie zasuwał aż miło

    Świderski? Po co nam kolejny zawodnik charakterem zbliżony do Walaska? Zacznie brakować kasy i zacznie się ciąganie po sądach.

    Z tego, co wiem, to są plany by zostali Holta, Łaguta i Kildemand. Jensen, to zależy, czy się zgodzi na obniżkę kontraktu (sporą).
    Jak będzie we Włókniarzu mój idol Ążej to skład może składać się z Ciury Miturskiego i Juchy i tak będę w 7 niebie.
    A tak na przyszłość to Rysiek zostać musi, bo to Lew, z drewna, ale Lew. Z Kildemanda tez byłbym bardzo zadowolony. Grisza super jeżeli by się udało. MJJ jakiś surowy w tym sezonie jest... Tylko myślę, że po opuszczeniu Włókniarz odpali i będzie smutek, mimo to Lebiediew >>>MJJ (opinia subiektywna jak tylko się da)

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  23. Powrót do góry    #9199
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z tego, co wiem, to są plany by zostali Holta, Łaguta i Kildemand. Jensen, to zależy, czy się zgodzi na obniżkę kontraktu (sporą).
    juz to widze jak Laguta zostanie. on juz chyba ma dosc CKM-u...

  24. Powrót do góry    #9200
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Nie mów hop. Nie jest pewnie dobrze, ale popatrzymy po sezonie, jeżeli odejdzie to wypadnie podziękować za te niecałe lata i ruszyć dalej

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  25. Powrót do góry    #9201
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    juz to widze jak Laguta zostanie. on juz chyba ma dosc CKM-u...
    Nie CKM-u tylko Sukiennika, którego w klubie już nie będzie.

  26. Powrót do góry    #9202
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Z Lebiediewem to raczej póki co wszystko na to wskazuje, że bliżej mu do Bogdanowa niż Łagutów.

    Gomólski jeszcze będzie zapewne do wzięcia.

    Z zawodników, którzy lubią wasz tor to jeszcze Batchelor, ale on nie gwarantuje absolutnie nic na wyjeździe.

  27. Powrót do góry    #9203
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Rudego nie chcę widzieć, przerost formy nad treścią, pierwszy niezły sezon w jego wykonaniu, a tu szał pał.
    Co do Lebiediew, to widziałeś występy, czy opierasz się na punktówce ? Daj gościowi maszynę pod dupe i będzie przeciag

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 24-06-2014 o 15:27
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  28. Powrót do góry    #9204
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Rudego nie chcę widzieć, przerost formy nad treścią, pierwszy niezły sezon w jego wykonaniu, a tu szał pał.
    Co do Lebiediew, to widziałeś występy, czy opierasz się na punktówce ? Daj gościowi maszynę pod dupe i będzie przeciag

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    Widziałem kilka biegów w tym i poprzednim sezonie i uważam, że kompletnie stanął w rozwoju. Bogdanow za juniora też był świetny w I lidze a wiadomo jak skończył się przeskok do e-ligi i to słabszej personalnie niż dziś.

  29. Powrót do góry    #9205
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    sparta_mistrz, chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę jakimi motocyklami dysponuje Bogdanow, a z jakich "części" motocykle składa Lebiedew Przy okazji jego pobytu w Częstochowie w zeszłym roku i wstępnych planach, by pokusić się o niego już na ten sezon sporo przyglądano się temu, na czym jeździ. I przy Czai, to różnica była kolosalna na korzyść Artura

  30. Powrót do góry    #9206
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    sparta_mistrz, chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę jakimi motocyklami dysponuje Bogdanow, a z jakich "części" motocykle składa Lebiedew Przy okazji jego pobytu w Częstochowie w zeszłym roku i wstępnych planach, by pokusić się o niego już na ten sezon sporo przyglądano się temu, na czym jeździ. I przy Czai, to różnica była kolosalna na korzyść Artura
    Możliwe, jeśli tak to zwracam honor. Nie wiem, na jakim sprzęcie jeździ Lebiediew

  31. Powrót do góry    #9207
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Korneliussen? Berntzon? Tarasenko? Przestańcie. Z takich nazwisk, to jedynie Lebiedew może się wybić tak jak Kildemand i na niego bym postawił. Będzie miał sprzęt na elige, to będzie zasuwał aż miło

    Świderski? Po co nam kolejny zawodnik charakterem zbliżony do Walaska? Zacznie brakować kasy i zacznie się ciąganie po sądach.

    Z tego, co wiem, to są plany by zostali Holta, Łaguta i Kildemand. Jensen, to zależy, czy się zgodzi na obniżkę kontraktu (sporą).
    Kildemand oby zostal reszta won .Pokazali na co ich stac z reszta juz widze jak z kontraktu zjezdzaja.

  32. Powrót do góry    #9208
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    gdyby się tak zdarzyło że Wrocław spadnie można by pomysleć nad powrotem naszego "wychowanka", czy to za Łagute czy Jepsena.

  33. Powrót do góry    #9209
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No na pewno realne, przy takiej opinii jaką wyrobił sobie Włókniarz w ostatnich sezonach

  34. Powrót do góry    #9210
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Nie wchodzą w grę. Grisza zostanie jak Sukiennik się uspokoi a widać ze chłopa nosi.

    Holta jest skreslony nawet po takim meczu jak w Toruniu.

  35. Powrót do góry    #9211
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    gdyby się tak zdarzyło że Wrocław spadnie można by pomysleć nad powrotem naszego "wychowanka", czy to za Łagute czy Jepsena.
    Suchecki jest Waszym wychowankiem?

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (24-06-2014)

  37. Powrót do góry    #9212
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No na pewno realne, przy takiej opinii jaką wyrobił sobie Włókniarz w ostatnich sezonach
    większym problemem jest chyba że w Częstochowie nie ma dobrego salonu tatuażu ; )

  38. Powrót do góry    #9213
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,825
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Czyli co sugerujecie rozbiór Częstochowy po tym sezonie???

  39. Powrót do góry    #9214
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wątpię aby Tai robił jakikolwiek tatuaż w Polsce, no ale w sumie mogę się mylić (i nie jest to wielce istotne). Ale jeżeli myślisz, że gość który dostanie oferty z każdego klubu (jedne lepsze od drugich) wybrałby klub o takiej fatalnej reputacji... Z Omanem się rzadko zgadzam, ale tu ma rację, pisząc gdzieś tam wcześniej, że w obecnej sytuacji musicie szukać zawodników z jakimś "defektem", ewentualnie niedocenionych (jakim był np. Doyle ale PRZED tym sezonem, gdzie dla mnie jego wyniki nie stanowią żadnego zaskoczenia). I to nawet nie chodzi o stan klubowej kasy. Nawet gdybyście mieli naprawdę pełne skarbce, to ciężko będzie namówić do startów w tym klubie zawodników z takiego topu.

  40. Powrót do góry    #9215
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Wracając do tematu, że pieniądze dla zawodników powinny leżeć na torze...mam pytanie do WAS!!!
    Co myślicie o tym, by zawodnicy mieli kontrakty motywujące z tzn. drabinkami finansowymi.
    Zawodnik, który zdobywa od 0 do 4pkt - BRAK WYPŁATY!!! Zero złotych za punkty, tylko zwrot pieniędzy za dojazd itp.
    Później jakaś drabinka do ustalenia z konkretnymi zawodnikami czyli inna kasa jeśli zdobędzie poniżej 8 pkt a inna jeśli powyżej. W tym sezonie mamy jednego takiego zawodnika i z tego co wiem i On i klub są zadowoleni!
    Zapraszam do dyskusji!

  41. Powrót do góry    #9216
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Tak powinno być.
    A kasa na przygotowanie do sezonu/za podpisanie kontraktu tylko dla nielicznych - ale wtedy więcej przestrzeni reklamowych na kewlarze powinno iść dla zawodnika.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #9217
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zawodnik, który zdobywa od 0 do 4pkt - BRAK WYPŁATY!!! Zero złotych za punkty, tylko zwrot pieniędzy za dojazd itp.
    No bardzo mądre. Doprawdy.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mhsol (24-06-2014)

  44. Powrót do góry    #9218
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,445
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    No nie wiem Buszmen po co ten sarkazm. Jeżeli każda drużyna ma z urzędu do rozdzielenia 15 punktów za dojechanie do mety i uniknięcie dubla.To daje 15/6 = ponad 2 punkty na zawodnika. Płacenie za to jest raczej mało mądre.

    To samo punkty bonusowe. Po co za to się płaci ? I czemu nie pójść dalej i płacić zawodnikowi chociaż za 0,5 punktu za 4 miejsce skoro w wyścigu jest remis ? Czy tak po prostu jest i już ?
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 24-06-2014 o 19:34
    UNSCARED

  45. Powrót do góry    #9219
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Moim zdaniem nie powinno się płacić za punktówkę w biegach przegranych 5-1, płacenie za zero to już w ogóle śmieszne. Nie szalałbym z nie płaceniem za 4 ptk, bo wszystkie te punkt mogą być przywiezione w wyścigach wygranych 4-2. Ogólnie rzecz biorąc puntkówka powinna być wypłacana za pokonanie przeciwnika.

  46. Powrót do góry    #9220
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Poza tym wystarczy wyobrazic sobie sytuacje ze dwoch zuzlowcow ma ten sam dorobek 3,1(wygral z partnerem bieg 4-2),0,0 z tym ze jeden z nich zdobyl bonusa i ma 3, 1+1 (remis w biegu 3-3),0, 0. Ten z bonusem bedzie mial zaplacone za punkty bo przekroczyl te 4pkt w meczu a ten pierwszy bedzie bez wyplaty za punktowke tylko dlatego ze jego partner w biegu spisal sie swietnie i przyjechal pierwszy a nie drugi pozbawiajac go bonusa. Dla mnie absurd.

  47. Powrót do góry    #9221
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jasne, to Dymek ma wyczulać byłych Mistrzów Polski, uczestników SGP i SWC jak mają poruszać się po trasie.

    Całe szczęście teraz jest trener Tajchert i on ich wszystkiego nauczy

    Ehh..
    Pewnie, ze od jarka nie mozna takich rzeczy wymagac.
    Trudno wymagac od kogos czegos czego nie umie/nie zna sie.

    A dal temu pokaz na FB mowiac jakie sciezki zalecal zawodnikom w Toruniu.

    Nie wiem czy Tajchert bedzie lekiem na cale zlo, ale od niego na pewno mozna wymagac tego ze dopowie zawodnikom jakie przelozenia dobrac, jakie sciezki wybrac. A jak sie spisze to sie okaze choc to ruch i tak mocno spozniony, Ale moze zaczyn na przyszly sezon?



    Jak napisalem o Konreliussenie, Berntzonie i innych tego typu zawodnikow to pojawilo sie wrecz obrzydzenie u niektorych forumowicz i to o dziwo u tych, ktorzy znaja sytuacje klubu. Widze ze dalej chca w kolejnym sezonie czytac o strajkach zawodnikow, juniorskich skladach na wyjazdach czy placzu zawodnikow ze faktury niezaplacone... hmm....

    Gdyby Sparta spadla a nas byloby stac na jakas gwiazde to kosztem Griszy wolalbym Taia, ale to pobozne zyczenie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #9222
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Nie za 4 punkty/mecz tylko powiedzmy średnia 1/bieg.

    Nie płacimy za przegrywanie 1:5.
    Inna drabinka dla lidera i 2 linia.
    Jeśli taki Jabłoński jedzie tylko dwa biegi raz wygrywa później jest ostatni i do końca meczu zmieniany nie można karać takiego zawodnika bo osiągnął mimo wszystko właśnie taka średnia biegowa.

    Lider nie płacimy za 0-5 od 6-8 80% 9-12 100% 12+ 120%
    2 linia nie płacimy 0-3 (chyba ze średnią jest powyzej1/bieg) 4-6 80% 7-9 100% 10+ 120%
    Oczywiście wszystko trzeba dopracować co do proporcji dom/wyjazd i klasy zawodnika

  49. Powrót do góry    #9223
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    No nie wiem Buszmen po co ten sarkazm. Jeżeli każda drużyna ma z urzędu do rozdzielenia 15 punktów za dojechanie do mety i uniknięcie dubla.To daje 15/6 = ponad 2 punkty na zawodnika. Płacenie za to jest raczej mało mądre.

    To samo punkty bonusowe. Po co za to się płaci ? I czemu nie pójść dalej i płacić zawodnikowi chociaż za 0,5 punktu za 4 miejsce skoro w wyścigu jest remis ? Czy tak po prostu jest i już ?
    Mało mądre to jest ogólnie płacenie za punkty. Marzy mi się mecz w NBA gdzie zagrają wyłącznie zawodnicy wynagradzani za punkty i asysty. byłoby wesoło. u nas już jest, ale mało kto to widzi bo nikt nie pamięta na czym ten sport polega.
    pieniądze na torze to cyrk a nie sport.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Buszmen (24-06-2014)

  51. Powrót do góry    #9224
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Nie za 4 punkty/mecz tylko powiedzmy średnia 1/bieg.

    Nie płacimy za przegrywanie 1:5.
    Inna drabinka dla lidera i 2 linia.
    Jeśli taki Jabłoński jedzie tylko dwa biegi raz wygrywa później jest ostatni i do końca meczu zmieniany nie można karać takiego zawodnika bo osiągnął mimo wszystko właśnie taka średnia biegowa.

    Lider nie płacimy za 0-5 od 6-8 80% 9-12 100% 12+ 120%
    2 linia nie płacimy 0-3 (chyba ze średnią jest powyzej1/bieg) 4-6 80% 7-9 100% 10+ 120%
    Oczywiście wszystko trzeba dopracować co do proporcji dom/wyjazd i klasy zawodnika
    A co w sytuacji gdy lider bedzie mial 2,3, u/niezdolny, upadek nie jest z jego winy ale nabawil sie kontuzji i jest niezdolny do dalszej jazdy. Nie dosc, ze przyplacil zdrowiem wystep w zawodach to jeszcze wyplaty mu nie dadza pomimo ze w dwoch biegach punktowal jak lider.

  52. Powrót do góry    #9225
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Mało mądre to jest ogólnie płacenie za punkty. Marzy mi się mecz w NBA gdzie zagrają wyłącznie zawodnicy wynagradzani za punkty i asysty. byłoby wesoło. u nas już jest, ale mało kto to widzi bo nikt nie pamięta na czym ten sport polega.
    pieniądze na torze to cyrk a nie sport.
    To raz. A dwa, że koleżanka wyżej dopominała się aby płacić tylko za pkty (a nie za podpis/ryczałt/cokolwiek) i jednocześnie nie płacić za 0-4 pkt. To co, za darmo mają jeździć, nie płacić rachunków, czynszu, iść na bruk? Że o inwestycjach w sprzęt nie wspomnę...

    Podział na liderów i drugą linię to już w ogóle nie wiem jak skomentować. Niech rynek dyktuje ceny, a jeżeli w żużlu będą poważni ludzie u klubowych sterów, to nie będzie żadnych problemów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •