Strona 203 z 296 PierwszyPierwszy ... 103153193201202203204205213253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,091 do 9,135 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9091
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    W kontekście kasy za podpis, jestem w stanie przyjąć i zrozumieć takie rozwiązanie w stosunku do juniora, który zaczyna swoją karierę i najzwyczajniej w świecie musi mieć na czym śmigać. Alternatywne rozwiązanie, klub zapewnia młodym godziwy sprzęt pod tyłkiem. Ale cała reszta zawodników, którzy ścigają się od kilku, kilkunastu lat niech inwestują w siebie z tego co zarobili podczas lat ubiegłych. Tyle, że są to rozważania czysto teoretyczne, a ich wprowadzenie jest równie prawdopodobne jak to, że jutro spadnie śnieg.

  2. Powrót do góry    #9092
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A ja mysle, ze wystarczyloby wprowadzenie przepisu jeden zawodnik jeden klub. Rozwijac SEC ktory staje sie juz alternatywa dla GP i w przypadku kar poszczegolnych federacji dla zawodnikow ktorzy odmowiliby startu w rodzimych ligach z wiadomych powodow (nie wierze, ze ktorykolwiek zrezygnowalby z tak duzej kasy w PL na rzecz Anglii, Szwecji, Danii, Rosji, Czech bo te ligi razem wziete nie dadza tyle co nasza) bylyby to alternatywne mistrzostwa a w konsekwencji powstalaby niezalezna od FIM federacja zuzlowa.

    W dalszej perspektywie zamiast 7 meczow u siebie byloby ich 14 plus PO za te same pieniadze przy duzo wiekszych wplywach do klubow...

    Rozmarzylem sie. Ale gdyby ktos mial troche jaj to by to przeprowadzil...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #9093
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2014
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A ja mysle, ze wystarczyloby wprowadzenie przepisu jeden zawodnik jeden klub.
    Nie realne, za mało zawodników na poziomie uprawiających ten sport. Mielibyśmy jedną ligę silną, np tutaj w Polsce bo tu płacą a reszta to jakieś totalne pomyłki. Bo kto wówczas by jeździł w Anglii, Szwecji czy nawet Danii??

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Co najsmieszniejsze..... plakaty reklamujace dzisiejsza impreze beda dopiero..... w PONIEDZIALEK!! Tylko pogratulowac. To cos podobnego jak zeszloroczne 1/2 DPS, gdzie "komus" dupe uratowal deszcz, bo zawody przeniesione na niedziele i dopiero na niedziele byly programy.
    A kto za to odpowiada? Pani Beata?? Bo jeśli tak, to faktycznie nie nadaje się kompletnie do pełnienia tej funkcji jaką pełni.

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Najlepsze będą po sezonie zaległości wobec Griszy który nawet nie odjedzie 1/3 sezonu.
    A może go ukarać, że nabawił się kontuzji w lidze rosyjskiej i przez to nie może jechać w lidze polskiej. Ale to chyba zależy od kontraktu, co ma wpisane jako priorytet. A jeśli ma ryczałt, że jedzie czy nie to kasa sie należy to powiesić za jaja tego, kto tak te kontrakty skonstruował, mniemam, że Mizgalski i Kowalski.

  4. Powrót do góry    #9094
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie realne, za mało zawodników na poziomie uprawiających ten sport. Mielibyśmy jedną ligę silną, np tutaj w Polsce bo tu płacą a reszta to jakieś totalne pomyłki. Bo kto wówczas by jeździł w Anglii, Szwecji czy nawet Danii??
    Zycie nie znosi pustki i luka zostalaby wypelniona mlodymi.
    A przed okresem lat 90 jakos sie scigali i bylo dobrze?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #9095
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wszystkie reformy zmierzające ku zasadzie jeden zawodnik jeden klub mają jeden mankament.
    Są o jakieś 20 lat spóźnione.

  6. Powrót do góry    #9096
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Wszystkie reformy zmierzające ku zasadzie jeden zawodnik jeden klub mają jeden mankament.
    Są o jakieś 20 lat spóźnione.
    Racja.
    Ale lepiej pozno niz wcale.

    Tymczasem w Lodzi Maks 0,0,0 a Oskar 3,2,1
    Niestety w 2 i 3 starcie stracil pozycje. Mogl byc komplet.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 22-06-2014 o 16:05
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #9097
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Ogromna prośba do zarządzających klubem. Niech sobie Miruś "zawsze uśmiechnięty" odpocznie od składu. Do końca sezonu.
    Nic z niego na prawdę nie będzie.
    Starać może się i stara ale robi to od pol roku, a nadal jedzie piach-wniosek : jest nieudolny.
    Mamy swoich zawodników młodych i niech oni woza zera. Nauczą się czegoś przez ten czas i będzie dużo pożytku w przyszłości.
    Dziękuję.

    Ps. Żeby nie było, widzę ze Walasek tez jeździ jak dziad.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 22-06-2014 o 18:26
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #9098
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Po dzisiejszym meczu nasza drużyna z Walaskiem, Łagutą, Holtą, Jensenem, Kildemandem i Czają ma 4 pkt, czyli tyle samo, co Gdańsk z Szymką, Jonassonem i Mroczkiem.

    W tym miejscu należą się brawa dla ludzi zarządzających klubem. Nie każdy byłby w stanie dokonać czegoś takiego.
    Pzdr,
    Garfield

  9. Powrót do góry    #9099
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 168 w 87 postach
    Niektórym widzę zdarła się płyta?! Obwinianie Jabłońskiego, który w składzie wymienionym w powyższym poście przez Garfielda, śmiało mógł i powinien służyć za plastron to są jakieś jaja i kpiny. Obecny "dorobek" punktowy Włókniarza to wstyd i kompromitacja. Pytanie jest inne. Jakim prawem zawalający mecz za meczem (z wyjątkiem wyjazdu w Gorzowie) Walasek nie tylko nie jest odstawiany od zespołu, ale jeszcze prowadzi parę i to mając u boku juniora. Jest to chyba możliwe tylko dzięki specyficznej konstrukcji kontraktu żużlowca, bo na zdrowy rozum wytłumaczenia żadnego nie ma. Moim zdaniem tylko drastyczne ruchy kadrowe mogą przyczynić się do oczyszczenia atmosfery.

    Żeby było śmieszniej, nie jest wykluczone, że Wybrzeże jeszcze jakiś mecz u siebie wyciągnie i sprawa 8 miejsca nie musi być przesądzona. Patrząc na totalny rozkład w ekipie Włókniarza, brak woli walki zawodników i żenujący styl kolejnych porażek, widmo spadku może spojrzeć w oczy. I nie mówcie, że jest to science fiction. Przed barażowym rewanżem ze Startem Gniezno też wydawało się, że jest to tylko formalność. A wyszedł dramat z happy endem. Czy któryś z żużlowców Gdańska nie może stać się takim powiedzmy ... Mirkiem Jabłońskim z rewanżu ze Startem?
    AZS-CKM the leading polish teams

  10. Powrót do góry    #9100
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A ja już mam na to wszystko wyje......
    Sezon 2014 uważam za zakończony. Wynik sportowy mnie też już nie interesuje.
    Za dużo tego wszystkiego się wydarzyło. Wkoło klubu jak i całej dyscypliny.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    GriN (22-06-2014), veronek (23-06-2014)

  12. Powrót do góry    #9101
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To coś późno. Ja na wynik w lidze mam wyrąbane od 1.06. ale mam nadzieję zobaczyć trochę dobrego ścigania przy Olsztyńskiej jeszcze w tym sezonie
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #9102
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Raczej pisałem to w odniesieniu do tego czy spadniemy czy się utrzymamy.
    Pooglądać ściganie wybiorę się na jakieś zawody juniorskie.
    Za tydzień w czasie meczu z Tarnowem jest 1/8 MŚ.
    Wybór dla mnie jest oczywisty.

  14. Powrót do góry    #9103
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Niektórym widzę zdarła się płyta?! Obwinianie Jabłońskiego, który w składzie wymienionym w powyższym poście przez Garfielda, śmiało mógł i powinien służyć za plastron to są jakieś jaja i kpiny.
    Nikt nie obwinia Jabłońskiego za wynik w lidze, obwiniamy sztab trenersko-menedżerski i nie tylko za wstawianie jako plastron zawodnika nic nie rokującego zamiast jakiekolwiek juniora. W przypadku młodzieżowca zaprocentować to może w przyszłości. Robienie punktów na trupach Jabolowi w niczym nie pomoże.

    Żal jeszcze mam do klubu, że w stawiano na lizodupa zamiast wziąć się za naprawdę utalentowanego zawodnika jakim jest Rafał. To teraz Rafał będzie punktował dla Rybnika a my będziemy oglądać uśmiechniętego, miłego, dobrego zawodnika o potencjale średniego pierwszoligowca.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #9104
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    10466844_641275382615001_1788050963_n.jpg

    Utwierdzam sie w przekonaniu, ze to cham i prostak jakich mało.
    Skoncz czlowieku juz pisac cokolwiek bo siegnales poziom rynsztoku a z twoich ust (palcow) wylatuje gowno.

  16. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    BFM (22-06-2014), Buszmen (23-06-2014), Joaśka (24-06-2014), Lipa_PL (23-06-2014), Yozayan (23-06-2014), spitt22 (23-06-2014)

  17. Powrót do góry    #9105
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    We wszystkich lekko przegranych meczach brakowalo nam LIDERA.
    Faceta, ktory pociagnie towaszystwo do przodu, poderwie do walki, pokaze jak jechac, uzyczy sprzetu w razie potrzeby.
    Nie mamy takiego zawodnika w druzynie. Mial nim byc Laguta a jak sie okazalo kazdy wie.
    Dzisiaj bardzo fajne zawody pojechali Peter i Rune i to jedyne jasne punkty. Widac, ze Holta wrocil do zywych ale to nic nowego, ze on zaczyna jechac w czerwcu...

    No i nie ma TRENERA/MENAGO. Drugi upadek psychola, przy Arturze jest Ruszel i sie nim zajmuje. Po co tam dymek? Co mu pomoze?
    Powinien SZOROWAC do budki i dzwonic do sedziego domagajac sie czerwonej kartki argumentujac to POLOWANIEM na zawodnikow Wlokniarza, bo jeden upadek mozna tlumaczyc jakos, ale dwa i to jeszcze w tym samym miejscu no to juz nie jest przypadek...
    Ale jarus dalej robi za kumpla, ktory musi najpierw byc tam gdzie bylby kibic z trybuny zamiast tam gdzie byc powinien prawdziwy menago, ktory dba o losy DRUZYNY.
    Nie mowiac juz o sytuacji po upadku Legowika, gdzie ewidentnie Artur nie wiedzial co zrobic ze sprzetem, jakie korekty, czy zmieniac motor czy nie i w efekcie doradzal mu.... JABLONSKI!!!! Jablonski ****@a!!!
    Dzis tracilismy pozycje jak dzieciaki. I to kazdy bez wyjatku. Nawet dobrze jadacy Peter i Rune. BO NIE MA W PARKINGU CZLOWIEKA, KTORY POTRAFILBY CZYTAC TOR I TO JAK SIE ZMIENIA I POTRAFIL TA WIEDZE POTEM PRZEKAZAC ZAWODNIKOM
    Pomijam ze np Artur zupelnie nie potrafi sobie poradzic z dopasowywaniem sprzetu, bo nikt go tego po prostu nie nauczyl. Nie mowiac o Legowiku. Ale takze starsi zawodnicy maja z tym problem i zdanie kogos z boku kto sie ZNA NA RZECZY bywa bezcenne nawet dla najbardziej doswiadczonych.
    To samo tyczy sie czytania sciezek, bo ewidentnie niektorzy mieli z tym problem...

    Ten sezon przypomina mi 1997.
    I moze dobrze by bylo zebysmy z hukiem polecieli?

    Moim zdaniem z obecnego skladu powinni odpoczac Jablonski i Walasek.
    Niech jedzie Czaja jako senior i Polis na juniorke. Plus moze dla utarcia nosa wziac Berntzona i zobaczyc co pojedzie?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #9106
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Dno żal człowieka.

  19. Powrót do góry    #9107
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Plus moze dla utarcia nosa wziac Berntzona i zobaczyc co pojedzie?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44...a-pila-relacja
    Spójrz pod nr 9
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #9108
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Szkoda

    Nie sledze 2 PLZ poza luknieciem ogolnych wynikow.
    To chyba nie bardzo jest kogo za drobne wziac w ramach straszaka.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #9109
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nikt nie obwinia Jabłońskiego za wynik w lidze, obwiniamy sztab trenersko-menedżerski i nie tylko za wstawianie jako plastron zawodnika nic nie rokującego zamiast jakiekolwiek juniora. W przypadku młodzieżowca zaprocentować to może w przyszłości. Robienie punktów na trupach Jabolowi w niczym nie pomoże.

    Żal jeszcze mam do klubu, że w stawiano na lizodupa zamiast wziąć się za naprawdę utalentowanego zawodnika jakim jest Rafał. To teraz Rafał będzie punktował dla Rybnika a my będziemy oglądać uśmiechniętego, miłego, dobrego zawodnika o potencjale średniego pierwszoligowca.
    Problem nie jest związany z Mirosławem Jabłońskim, a z rządzącymi klubem amatorami, dzięki którym wymienieni przeze mnie dobrzy żużlowcy marzą tylko o tym, jak z niego jak najszybciej spie..olić.

    A co do słów Sukiennika - tu ciśnie się tylko jedno: MARIAN WRÓĆ

    EDIT: ups, zapomniałem, że jego już we Włókniarzu "nie ma"
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 22-06-2014 o 20:07
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #9110
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem jakie są dalsze plany Włókniarza, ale na pewno mu nie zazdroszczę. My, w przeciwieństwie do częstochowian, pozostajemy w walce o play-offy i na pewno się nie poddamy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy walczyć do ostatniej kolejki, by znaleźć się na czwartym miejscu w tabeli

    Jeśli prezes Unibaxu zaczyna się o Nas martwić to już jest z Nami naprawdę źle
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #9111
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Unibax to się może stać naszym głównym sponsorem przed ostatnią kolejką

  24. Powrót do góry    #9112
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    O awansie Unibaxu do PO może decydować wynik naszego meczu z Lesznem w ostatniej kolejce więc nic dziwnego, że się przymila
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #9113
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    O awansie Unibaxu do PO może decydować wynik naszego meczu z Lesznem w ostatniej kolejce więc nic dziwnego, że się przymila
    Mam nadzieje, ze przegramy ten mecz.

    Tymczasem ja zacytuje innego prezesa:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44...ezma-pieniedzy

    Podobnie jak w poprzednim meczu, na wysokości zadania w łódzkiej drużynie nie stanęli polscy zawodnicy. Solidnie zapunktowali bowiem jedynie Mads Korneliussen (15) i Jason Doyle (17+1). - Polacy jak zwykle zapomnieli jak się jeździ na żużlu. Wczoraj trenowali, a dziś (w niedzielę) mówią, że zmienił się tor. Zawodowiec z zagranicy wsiada w samolot, zjawia się na stadionie i wszystko wygrywa, nie szukając żadnych wymówek.
    Cos jak u nas Peter i reszta...

    I jeszcze jeden cytat

    Jeśli zawodnicy mają odrobinę honoru, to sami z wynagrodzenia za ten mecz zrezygnują. Jeżeli okaże się inaczej i powiedzą, że według kontraktu należą im się pieniądze, to im je wypłacimy. Głęboko wierzę jednak w to, że honor w tym przypadku zwycięży - dodał Skrzydlewski.
    Wyglada na to ze nasi zawodnicy w ogole nie poznali takiego slowa jak honor.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    GriN (22-06-2014)

  27. Powrót do góry    #9114
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Untitled-4.jpg

    Rece opadaja.

  28. Powrót do góry    #9115
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    A jaką masz pewność że on kłamie ??

  29. Powrót do góry    #9116
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie jest to kwestia - klamie zy nie. Kwestia kultury i slownictwa. Ktos sie musi dowartosciowywac publicznie nazywajac zawodnika ****@

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    GriN (22-06-2014)

  31. Powrót do góry    #9117
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta

    Rece opadaja.
    Rece opadaja widzac postawe wiekszosci zawodnikow Włókniarza.Oprocz Kildemanda reszta dno z malymi wyjatkami.Sukiennik mogl inaczej swoje zlote mysli sformulowac .
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 22-06-2014 o 23:31

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    GriN (22-06-2014)

  33. Powrót do góry    #9118
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    OK. Ale gość łożył na to swoje PRYWATNE pieniadze. TAK CZY NIE ? Ma prawo czuc sie w****i00ny zły , tak CZY NIE ?
    Postawcie sie na jego miejscu.

  34. Powrót do góry    #9119
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Koledzy z Czewy!

    Czytanie Waszego wątku w tym sezonie przypomina oglądanie serialu "Moda na sukces".

    Można ominąć parę odcinków, a nic się nie straci...

    Przykre, ale prawdziwe.

    Mimo wszystko pozdrawiam z Leszna.
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  35. Powrót do góry    #9120
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A jaką masz pewność że on kłamie ??
    Żadnej. Mam natomiast pewność, że takie wypowiedzi mimo iż w wykonaniu osoby już nie związanej oficjalnie z klubem to dalsze sranie na wizerunek klubu.


    A i jeszcze jedno. Nawet jeśli zawodnicy są gotowi na jakieś ustępstwa wobec klubu to jak myślisz jak zareagują na takie obrzucanie łajnem przez Sukiennika?

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    OK. Ale gość łożył na to swoje PRYWATNE pieniadze. TAK CZY NIE ? Ma prawo czuc sie w****i00ny zły , tak CZY NIE ?
    Postawcie sie na jego miejscu.
    Ktoś mu kazał i zmusił go do tego? Czy każdy mniejszy lub większy biznesmen, który wyłożył się na sporcie ma rzucać na wszystkich wkoło łajnem? I najważniejsze pytanie - kto z tymi zawodnikami podpisał takie a nie inne kontrakty nie mając na nie pokrycia?

    Spójrz na wypowiedzi również mocno wkurzonego postawą zawodników Orła Skrzydlewskiego. Można zachować jakąś klasę.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 22-06-2014 o 22:06
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Buszmen (23-06-2014), GriN (22-06-2014), Joaśka (24-06-2014), Lipa_PL (23-06-2014), Yozayan (23-06-2014)

  37. Powrót do góry    #9121
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta

    Rece opadaja.
    Wulgarna wypowiedź pod wpływem emocji, ale to że zawodnicy tworzą widowisko, które jest produktem do sprzedaży to fakt i widać że zaangażowanie zawodników jest marne a w ten sposób podcinają gałąź na której siedzą. Teraz sytuacja jest konkretnie nieciekawa i nawet zwycięstwo z Wybrzeżem u siebie nic nam nie gwarantuje, a na coś więcej ciężko liczyć(z Tarnowem plecy a z Lesznem mecz o przyszłość), z Wybrzeżem też będzie ciężko bo oni przyjadą również walczyć o wszystko. Zawodnicy sprawiają wrażenie że naprawdę mają klub w dupie i chyba tak jest. Jedynym zawodnikiem z którego postawy można być zadowolonym w tym sezonie jest Pająk i nikt więcej.Reszta jedzie piach, na czele z gwiazdą Łagutą(do tej pory).Jakimś cudem trzeba się utrzymać, uporządkować finanse i zacząć od nowa z większością nowych zawodników.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 22-06-2014 o 23:31

  38. Powrót do góry    #9122
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak ogladalem mecz to tez ciskalem co chwila slowami, ktorych tutaj przytaczac nie bede. Emocje, w****, frustracja to jedno, ale to co publicznie sie pisze to drugie i tutaj powinno sie lekko emocje powstrzymac.
    Ale nie dziwie mu sie, ze jak wlozyl tam kilka baniek i finalny efekt jest taki, ze gwiazdory albo sie lamia w pieciorzednych zawodach albo totalnie odpuszczaja mecze co w konsekwencji doprowadza do konca sezonu dla klubu juz w czerwcu... to zylki pekly i zolc sie wylala...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #9123
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Ten idiota ma jeszcze czelność dalej pic do Emila. Dzieki jego uprzejmości w ogóle ten klub wystartował w lidze...
    Brak słów. Widać wszyscy są fajni dopóki dają sie ****** i jadą za darmo.

  40. Powrót do góry    #9124
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Wulgarna wypowiedź pod wpływem emocji, ale to że zawodnicy tworzą widowisko, które jest produktem do sprzedaży to fakt i widać że zaangażowanie zawodników jest marne a w ten sposób podcinają gałąź na której siedzą. Teraz sytuacja jest konkretnie nieciekawa i nawet zwycięstwo z Wybrzeżem u siebie nic nam nie gwarantuje, a na coś więcej ciężko liczyć(z Tarnowem plecy a z Lesznem mecz o przyszłość), z Wybrzeżem też będzie ciężko bo oni przyjadą również walczyć o wszystko. Zawodnicy sprawiają wrażenie że naprawdę mają klub w dupie i chyba tak jest. Jedynym zawodnikiem z którego postawy można być zadowolonym w tym sezonie jest Pająk i nikt więcej.Reszta jedzie piach, na czele z gwiazdą Łagutą(do tej pory).Jakimś cudem trzeba się utrzymać, uporządkować finanse i zacząć od nowa z większością nowych zawodników.
    Ja bym Rune nie skreslal bo dzis pokazal ze potrafi jechac na poziomie. Problemy ma juz chyba za soba i wcale sie nie zdziwie jak kolejny raz bedzie nam ratowac elige do spolki z Pajakiem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #9125
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2014
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Właściwie Holte w kontekście przyszłego sezonu można rozważyć, pomimo, że już młody nie jest to walczyć potrafi, a i po takim sezonie jak ten, wymagań finansowych wygórowanych mieć nie będzie.

  42. Powrót do góry    #9126
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Oczywiście język Pana Sukiennika jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, nawet biorąc pod uwagę jego rozżalenie i stratę dużej kasy.
    Bo inaczej tego tłumaczyć nie można.
    Ale.... Dla każdego lekko rozgarniętego kibica jest oczywistym ,że wyniki Grześka w dwumeczu z Apatorem są niewytłumaczalne...
    Jak jest możliwe by zawodnik klasy Walaska robił w jednym meczu duży komplet (Gorzów) by za chwilę zachowywać się na torze jak dziecko we mgle?
    Przecież to gołym okiem widać ,że jakby mógł to jechałby w prawo!!
    Nie chcę pisać scenariusza i wydawać wyroków, bo prawdę powiedziawszy cała ta prowizorka przestaje przykuwać moją uwagę, ale
    gdyby to odemnie zależało to Pan Grzegorz więcej w barwach Włókniarza by nie wystartował!
    I tak analogicznie ,by była równowaga.... to zdecydowanie uważam ,że postępowanie Łaguty jest klarowne... "nie ma kasy, nie ma jazdy"
    Krótko i na temat.... porównanie tych dwóch przypadków jest dla mnie oczywiste.

  43. Powrót do góry    #9127
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jakie skreślanie Rune wszak podpisał na 3 lata cyrograf

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Mam nadzieje, ze przegramy ten mecz.
    Wygrana może nas uchronić przed barażami więc mam nadzieję, że skończy się jak w 2012 mecz o podobną stawkę dla nas i Unii.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #9128
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Dla mnie Pan Sukiennik jest grabarzem Włókniarza!!!
    Wiem, że przejmował klub w złej formie, że dużo zainwestowała jego między innymi firma.
    Ale...
    To ON chciał spełniać zachcianki kibiców i zawodników
    To ON odpowiada za sytuację jaka jest teraz w klubie, bo pozwolił zarządzać nim ludziom pokroju byłego prezesa M.
    To ON (poprzez swojego prezesa M.) podpisywał kontrakty z zawodnikami - kontrakty nierealne, nie mające pokrycia w budżecie klubu
    To ON teraz ma czelność publicznie nazywać swoich zawodników Sprzedawczykami i Kur**mi
    Żal mi tego Pana i tych ludzi, którzy w trakcie meczów czy prezentacji drużyny z pełnym przekonaniem skandowali ARTUR SUKIENNIK
    Szkoda, że nie da się cofnąć czasu....bo bardzo jestem ciekawa czy gdyby w kryzysowym momencie nie pojawił się ON ze swoją KJG...gdzie teraz byłby Włókniarz???
    Może już kryzys byłby za nami??? Może nie, ale na pewno teraz dzięki działalności Pana S. i spółki jesteśmy w głębokiej DUPIE i szybko z niej nie wyjdziemy.
    Ten sezon stracony, następny pewnie tez będzie oszczędny, żeby wyjść ze wszystkich długów...i co potem?
    Klub zostanie wyprowadzony na prostą i co dalej....znowu znajdzie się jakis dobroczyńca - jakiś Pan S. potrzebujący zabawki na chwilę, który zostawia klub w najgorszym momencie na lodzie??!!
    Kocham ten klub ale serce boli jak się na to patrzy!!!

  45. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi KIKA25 za jego przydatny post!

    Agiana (23-06-2014), Gadol (23-06-2014), GriN (22-06-2014), Jack Daniel's (23-06-2014), Jjasiek (22-06-2014), Lafan (22-06-2014), Mildura (22-06-2014), ROLAND (22-06-2014), Zubow83 (23-06-2014), artem (23-06-2014)

  46. Powrót do góry    #9129
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ja bym Rune nie skreslal bo dzis pokazal ze potrafi jechac na poziomie. Problemy ma juz chyba za soba i wcale sie nie zdziwie jak kolejny raz bedzie nam ratowac elige do spolki z Pajakiem.
    Rysiek jest u nas legendą i szacun, tyłek nam wielokrotnie ratował, ale nie licząc dzisiejszego meczu to co pokazuje na torze to jakiś dramat - większego drewna w lidze nie ma.Jeśli Rysiek faktycznie uporał się ze sprzętem i forma sportowa też będzie dobra to można rozważyć Go w perspektywie kolejnego sezonu.
    Pająk, Rysiek, Czaja,Polis ok natomiast Walasek i Łaguta niech idą gdzie chcą.Mam jeszcze mieszane uczucia względem MJJ chłop ma potencjał, ale jedzie jak dupa.
    I na koniec na tego Jabłońskiego to już się patrzyć nie da.Sympatyczny chłopak, ale to jest ekstraliga i dla takich zawodników nie ma tu miejsca.On NIGDY nie pojedzie dobrego meczu w ekstralidze bo po prostu nie ma na tyle potencjału, jest słaby i tyle.Nie ma nawet pomysłu jak jechać czy po zewnętrzne, wewnętrznej, środkiem, miota się jak junior po licencji. Jego też trzeba się pozbyć.

  47. Powrót do góry    #9130
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jakie skreślanie Rune wszak podpisał na 3 lata cyrograf



    Wygrana może nas uchronić przed barażami więc mam nadzieję, że skończy się jak w 2012 mecz o podobną stawkę dla nas i Unii.
    To sie jeszcze okaze, bo nie tylko od nas zalezy.


    Zapominamy w tej dyskusji o jednej bardzo waznej sprawie.
    950 tysiecy, ktore klub ma otrzymac od miasta, gdyby byly na koncie klubu w marcu, czy kwietniu juz nawet sprawilyby ze sytuacja bylaby zupelnie inna. Bo i Laguta bylby w wiekszosci zaplacony i wobec Jensena pewnie nie byloby cyrkow i dzis pewnie ze 4 pkt byloby wiecej na koncie.
    Wiec mozemy takze panu marszalkowi i spolce podziekowac, ze pol roku robia konkurs na promocje i zrobic go nie moga.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #9131
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Będzie możliwość podziękowania im już niedługo.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Andrzej Kubat (22-06-2014), GriN (22-06-2014)

  50. Powrót do góry    #9132
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ktos wspomnial o Skrzydlewskim i slusznie. Mialem okazje poznac tego goscia, i jest szorstki, czasem niemily w obyciu ale jego wypowiedzi to co najmniej 10 klas wyzej niz Sukiennika. Swoje powie, dosadnie ale kulturalnie. Ale to roznica klas jednak. To, ze Walasek zawalil oba mecze z Toruniem nie ulega watpliwosci ale nic nie usprawiedliwia publicznego obrazania zawodnika. Tak samo pisze o Lagucie. Rok temu w gacie robil jak Laguta mijal torunian jak tyczki, dzis dla niego Laguta to k@r@a.
    Placze teraz ze wlozyl swoja kase - ale kto mu kazal? To tak jakbym kupil sobie sok pomidorowy, swiadomie, zalal sie tym sokiem, uwalil ciuchy i mial pretensje, ze wydalem kase na ten sok. Bo gdybym nie wydal to bla bla bla bla...

    Zenujacy styl, zenujace slowa, zenujaca postawa. Wstyd.

  51. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    BFM (23-06-2014), Buszmen (23-06-2014), Gadol (23-06-2014), GriN (22-06-2014), Jack Daniel's (23-06-2014), Jjasiek (22-06-2014), Joaśka (24-06-2014), KIKA25 (22-06-2014), Yozayan (23-06-2014), Zubow83 (23-06-2014), adrenalinas00 (22-06-2014), artem (23-06-2014), herbie13 (23-06-2014), spitt22 (23-06-2014)

  52. Powrót do góry    #9133
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    OK. Ale gość łożył na to swoje PRYWATNE pieniadze. TAK CZY NIE ? Ma prawo czuc sie w****i00ny zły , tak CZY NIE ?
    Postawcie sie na jego miejscu.
    Dramatem jest, gdy do naszego sportu trafiają przeambicjonowani ludzie z pieniędzmi. W Toruniu niby sraczka na wynik jest, w Rzeszowie... ale klimat do sportu buduje się tam, gdzie kasa jest "z dupy" (Tarnów) lub z magii/miłości (ZG i Leszno Dworakowskiego). Sukcesy przychodzą zawsze przy okazji, nigdy za pieniądze. Z szacunkiem podchodzę do tych, co łożą na ten piękny sport i zaciskają zęby... Z Marty wszyscy drą/darli łacha, z Romana podobnie, ale na litość boską to co się u Was dzieje to szczyt patologii. niech ktoś Siarze wytłumaczy czym jest sport, że nie tylko on chce wygrać, że są inne kluby w lidze zainteresowane wygrywaniem, i propo "kupowania" zawodników- niech nie mierzy wszystkich swoją miarą, bo mu w końcu pompka wysiądzie. życzyłem zmian za Mariana, miało być inaczej ale na pewno nie gorzej. jak widzę życie brutalnie zweryfikowało tą tezę. współczuję.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  53. Powrót do góry    #9134
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2014
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Może to i lepiej, że tego człowieka nie ma już w tym klubie

  54. Powrót do góry    #9135
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Tyle, że pozostaje pytanie czy oby na pewno już GO nie ma??? Śmiem wątpić!!!
    Niestety jeszcze oficjalnie (czyt. formalnie) Włókniarz się z nim nie rozstał, nieprawdaż?
    Ostatnio edytowane przez KIKA25 ; 22-06-2014 o 23:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •