Strona 191 z 296 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193201241291 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,551 do 8,595 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8551
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    ja prdl
    jehcalismy na 5;1 Petere wywiozl CZaje
    moglo byc 6 pkt przewagi

  2. Powrót do góry    #8552
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam w nowym wcieleniu i dziękuje administratorom za brak odzewu.
    A teraz CKM. Podstawowym zadaniem klubu jest podziękować Holcie. Dzięki Rysiu ale kasa to nie wszystko. Gdzie Twój honor.
    Griszka aut na Łotwę tam płacą lepiej i więcej.
    Jechać bez nich i musi być lepiej. Za rok dwa młode Polisy i Drabiki będą naszym magnesem jak kiedyś Jarmuła, Drabik, Screen, Osa.
    Wyrwać chwasty i do przodu.

  3. Powrót do góry    #8553
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez hith Zobacz posta
    Witam w nowym wcieleniu i dziękuje administratorom za brak odzewu.
    A teraz CKM. Podstawowym zadaniem klubu jest podziękować Holcie. Dzięki Rysiu ale kasa to nie wszystko. Gdzie Twój honor.
    Griszka aut na Łotwę tam płacą lepiej i więcej.
    Jechać bez nich i musi być lepiej. Za rok dwa młode Polisy i Drabiki będą naszym magnesem jak kiedyś Jarmuła, Drabik, Screen, Osa.
    Wyrwać chwasty i do przodu.
    No tak. Nie dość, że klub im nie płaci, to teraz jeszcze oni mają dopłacać ze swojej kieszeni za to, że mogą dla Was startować ?

  4. Powrót do góry    #8554
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale przecież nie startują.
    Wg mnie już nie powinni ja kibic ich nie chcę, poniał?

  5. Powrót do góry    #8555
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez hith Zobacz posta
    .
    Wyrwać chwasty i do przodu.
    To ja bym zaczął od zmian u góry.

  6. Powrót do góry    #8556
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Też jestem zdania żeby podziekować i Rune (dzięki za wcześniejsze lata!) o Griszy. Niech jeździ Jabol i Polis bo SzuSzu raczej nie da rady

  7. Powrót do góry    #8557
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    To ja bym zaczął od zmian u góry.
    Ja też gdybym miał parę baniek na zbyciu.

  8. Powrót do góry    #8558
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Ręcę opadają.
    Tak, po prostu w połowie sezonu podziękować najbardziej zasłużonemu zawodnikowi ostatniej dekady (ponad), bo dwucyfrówek nie przywozi i śmie domagać się od pracodawcy pieniędzy NA KTÓRE SIĘ Z NIM UMÓWIŁ.
    Kildemand na nowego bożka, bo forma jest.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_CKM za jego przydatny post!

    kingpin (08-06-2014)

  10. Powrót do góry    #8559
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Szombierski to takie dno, że już wolałbym oglądać Miturskiego... albo kogokolwiek... tylko nie on

  11. Powrót do góry    #8560
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Jak Szuminie ktoś nie da w mordę, na opamiętanie, to chyba sam się do Częstochowy przejadę...

  12. Powrót do góry    #8561
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Kildemand na zawodnika wszechczasów Włókniarza!
    Sprawa jest prosta; to nie zawodnicy robią popelinę, tylko włodarze... nie napiszę zarząd bo takowego nie ma.
    Wystawienie Szuminy wiedząc, że chce on wypożyczenia- majstersztyk taktyczny. Już lepiej trzeba było zabrać ze sobą Łegowika, albo Polisa...

  13. Powrót do góry    #8562
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_CKM Zobacz posta
    Ręcę opadają.
    Tak, po prostu w połowie sezonu podziękować najbardziej zasłużonemu zawodnikowi ostatniej dekady (ponad), bo dwucyfrówek nie przywozi i śmie domagać się od pracodawcy pieniędzy NA KTÓRE SIĘ Z NIM UMÓWIŁ.
    Kildemand na nowego bożka, bo forma jest.
    A skąd Ty to wszystko wiesz.
    Najpierw wynik potem pieniądze.

    Kiedyś ścigano się dla prestiżu, patrz Jarmuła, Kacperak , Rurarz, no ale teraz duch sportu już nie istnieje.
    Wszystko robimy dla pieniędzy. Odnoszę wrażnie , że również kibicujemy lub przynajmniej piszemy o własnym klubie dla pieniędzy.

    Sławek Drabik OLE!

    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Kildemand na zawodnika wszechczasów Włókniarza!
    Sprawa jest prosta; to nie zawodnicy robią popelinę, tylko włodarze... nie napiszę zarząd bo takowego nie ma.
    Wystawienie Szuminy wiedząc, że chce on wypożyczenia- majstersztyk taktyczny. Już lepiej trzeba było zabrać ze sobą Łegowika, albo Polisa...
    Tak zgadzam się + jeden junior do końca sezonu.
    Ktoś tam u steru nie widzi że Szumina chce powrotu do Rybnika a za rok do chłodni?
    Rafał fajnie parę razy pojechałeś, dziękujemy z całego serca. Droga wolna.

  14. Powrót do góry    #8563
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Co to kurna mać dziś w tym Gorzowie sie stało??
    O co chodzi?? Czemu zmuszają Szumine do punktów, skoro ich (co każdy wie od dawna!) nie zrobi???
    Co robi Łaguta??
    Co robi Jensen?
    Co to za sinusoida Walaskowa??

    Tyle pytań...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 08-06-2014 o 21:03
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    pakosik (08-06-2014)

  16. Powrót do góry    #8564
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Tyle pytań, a mecz z palcem w dupie do wygrania.

  17. Powrót do góry    #8565
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Co robi Łaguta??
    Nie chce skakać jak mu zagrają (czyt. nie zapłacą)?

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (08-06-2014)

  19. Powrót do góry    #8566
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To odstawić go do końca sezonu. Nie powiększy się zadłużenia. Trzeba było to zrobić już po pierwszym fochu.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #8567
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez hith Zobacz posta
    A skąd Ty to wszystko wiesz.
    Najpierw wynik potem pieniądze.

    Kiedyś ścigano się dla prestiżu, patrz Jarmuła, Kacperak , Rurarz, no ale teraz duch sportu już nie istnieje.
    Wszystko robimy dla pieniędzy. Odnoszę wrażnie , że również kibicujemy lub przynajmniej piszemy o własnym klubie dla pieniędzy.
    Sławek Drabik OLE!
    Kiedyś było kiedyś. Sport się skomercjalizował. Funkcjonujemy w systemie, w którym takie słowa jak honor czy prestiż (jeśli nie ma związku z pieniędzmi), nie znaczą wiele. Kapitalistyczna logika to, z czego da się zrobić produkt, przemienia w produkt, nie do mnie pretensje.
    Jeśli Ci się to nie podoba to następnym razem nie głosuj już na Korwina, a daruj sobie pretensje do zawodników, dla których jest to także jedyny zawód.
    Mnie się na przykład średnio podoba, toteż raczej straciłem zainteresowanie sportem zawodowym.
    Pozostał żużel. Poza faktem, że to piękny sport, to w dużej mierze również dzięki temu, że na tle takiej piłki nożnej jest wciąż dość swojski i lokalny, zawodnicy nie płaczą co kwadrans. Poza tym ryzykują na torze naprawdę wiele, nie można odmówić im serca do tego sportu.

    Niedobrze mi się robi gdy czytam kolejne wjazdy na co raz to nowych zawodników.
    Ilu w ostatnich miesiącach było już "tych najgorszych"? Najpierw Emil, bo domagał się spłaty zobowiązań. Co tam, że to sympatyczny chłopak, który z tego co pamiętam wyłożył np. kilka ładnych tysiaków na zakup wózka Cieślarowi, pomógł też kilku innym chłopakom. Przecież poszedł to Torunia! Gwiżdżmy.
    Później zdążył się załapać niemal każdy z naszej obecnej kadry. Wymieniając tylko tych z zarzutami natury finansowej - Jensen, Łaguta, ostatnio Walasek (po dzisiejszym się uspokoi...) a teraz nawet Holta, co jest dla mnie już totalnym przegięciem. Żaden z wciąż aktywnych zawodników nie zrobił dla Włókniarza tyle, co Ryszard.

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kibic_CKM za jego przydatny post!

    Giani (08-06-2014), GriN (08-06-2014), Lawin (08-06-2014), Penhall (08-06-2014)

  22. Powrót do góry    #8568
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Pogodzic sie z Ryskiem i tyle.
    Dla Mnie Grisza po tym co robi,nie powinien sie pojawic w druzynie do konca sezonu,zrobił dla Nas duzo,kibcie GO pokochali,ale to nie powod zeby tak traktowac klub.(rozumiem oczywiscie ze zaleglosci sa)
    mecz do wygrania,ale Stal w koncowce sie obudziła i zasluzenie wygrała.

    Dobrze ze za tydzien nie bd meczu w tv,a zeby tak ***** bylo znow piekne sciganie i neich NC+ sie wysr*

  23. Powrót do góry    #8569
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2013
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Walaskowi na razie to płaci klub, tylko i wyłącznie. Ze swojej działki się wywiązują.
    A to Walasek miał z klubem podpisany jakiś wielki kontrakt z klubem? Czy to chodzi o tak małą kasę że ich stać

    Od KJG Walasek w tym sezonie jeszcze nic nie dostał. Zero, null!

  24. Powrót do góry    #8570
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Niestety czas Łaguty we Włókniarzu minął. I nie chodzi już o to, że nie chce startować ale bardziej o styl bo Włókniarz nie jest pierwszym i jedynym klubem w historii żużla który ma problemy z płatnościami. Szkoda meczu w Gorzowie bo był on do wygrania, zresztą i ten w Lesznie też o meczu z Toruniem nie pisząc.
    Teraz zostaje nam chyba spokojne odjechanie ligi do końca byle tylko uniknąć baraży.Musi być czas na wyprostowanie spraw bo w innym przypadku Witkowski za ch... nie da nam tym razem licencji za dobre oczy.

  25. Powrót do góry    #8571
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Pogodzic sie z Ryskiem i tyle.
    Dla Mnie Grisza po tym co robi,nie powinien sie pojawic w druzynie do konca sezonu,zrobił dla Nas duzo,kibcie GO pokochali,ale to nie powod zeby tak traktowac klub.(rozumiem oczywiscie ze zaleglosci sa)
    mecz do wygrania,ale Stal w koncowce sie obudziła i zasluzenie wygrała.

    Dobrze ze za tydzien nie bd meczu w tv,a zeby tak ***** bylo znow piekne sciganie i neich NC+ sie wysr*

    a co się dziwicie że tv was nie chce jak nie wiadomo czy 5 juniorami nie pojedziecie o ile w ogóle. zażalenie znowu do waszego zarządu.

  26. Powrót do góry    #8572
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a co się dziwicie że tv was nie chce jak nie wiadomo czy 5 juniorami nie pojedziecie o ile w ogóle. zażalenie znowu do waszego zarządu.

    Tyle, że od razu wiadomo było, że jakim składem nie pojedziemy i tak będzie duuużo ciekawiej niż w Tarnowie, gdzie w tym roku warto pokazać chyba tylko mecz z Falubazem i może z Toruniem...

  27. Powrót do góry    #8573
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a co się dziwicie że tv was nie chce jak nie wiadomo czy 5 juniorami nie pojedziecie o ile w ogóle. zażalenie znowu do waszego zarządu.
    Patrz a Sparta pojechała 2 i ujechala tyle samo punktów co Wlokniarz z pięcioma juniorami w składzie. To teraz zarząd Unii T. Powinien wystosować oświadczenie, ze Sparta zabija ten sport .
    A w ogóle to do tej pory nie pojechał tylko Unibax i jego konsumenci. Wiec tutaj nie trafiłeś

  28. Powrót do góry    #8574
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_CKM Zobacz posta
    Kiedyś było kiedyś. Sport się skomercjalizował. Funkcjonujemy w systemie, w którym takie słowa jak honor czy prestiż (jeśli nie ma związku z pieniędzmi), nie znaczą wiele. Kapitalistyczna logika to, z czego da się zrobić produkt, przemienia w produkt, nie do mnie pretensje.
    Jeśli Ci się to nie podoba to następnym razem nie głosuj już na Korwina, a daruj sobie pretensje do zawodników, dla których jest to także jedyny zawód.
    Mnie się na przykład średnio podoba, toteż raczej straciłem zainteresowanie sportem zawodowym.
    Pozostał żużel. Poza faktem, że to piękny sport, to w dużej mierze również dzięki temu, że na tle takiej piłki nożnej jest wciąż dość swojski i lokalny, zawodnicy nie płaczą co kwadrans. Poza tym ryzykują na torze naprawdę wiele, nie można odmówić im serca do tego sportu.

    .

    Niedobrze mi się robi gdy czytam kolejne wjazdy na co raz to nowych zawodników.
    Ilu w ostatnich miesiącach było już "tych najgorszych"? Najpierw Emil, bo domagał się spłaty zobowiązań. Co tam, że to sympatyczny chłopak, który z tego co pamiętam wyłożył np. kilka ładnych tysiaków na zakup wózka Cieślarowi, pomógł też kilku innym chłopakom. Przecież poszedł to Torunia! Gwiżdżmy.
    Później zdążył się załapać niemal każdy z naszej obecnej kadry. Wymieniając tylko tych z zarzutami natury finansowej - Jensen, Łaguta, ostatnio Walasek (po dzisiejszym się uspokoi...) a teraz nawet Holta, co jest dla mnie już totalnym przegięciem. Żaden z wciąż aktywnych zawodników nie zrobił dla Włókniarza tyle, co Ryszard.
    Nie mieszaj polityki do uprawiania sportu, i idei uprawiania sportu. Nie mam pretensji do Rysia. Po prostu już mu dziękuję. Niech sobie chłopak robi jakiś inny biznes np. w Norwegii i nie pluje na klub który mu otworzył okno na świat.
    Żaden "Włókniarz" nie zrobił tyle dla Ryśka co CKM Włókniarz. Jak do tej pory dla Łaguty też.
    Po co nam niezadowoleni zawodnicy? Dobrze wiemy jak jest. Nie będzie już Camaro i F16 w nagrodę.
    Jedziemy czy nie?

    Kto nie skacze ten z Torunia. Hej!

  29. Powrót do góry    #8575
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Szombierskiego wyslać nie do Rybnika, ale niech sobie chłop wróci do Niemiec na budowe i sobie przypomni i porówna gdzie lepiej.
    Bądź jak tak bardzo pokochał Rybnik to niech Rybnik zwróci za to co Szumina dostał za przygotowanie do sezonu i krzyż mu na drogę.

    Zarząd też powinien z góry powiedzieć Grigorijowi Łagucie dziękuje i w tym sezonie sobie w Polsce nie pojeździsz.
    Tak się nie zachowuje człowiek który mówi ze kocha kibiców w Częstochowie i po raz kolejny robi takiego płaskiego nam kibicom. I dziwi mnie zachowanie niektórych, że piszą jaki to klub zły wobec Griszy. Dosyć. Jest biednie, ale przypominam, ze nie ma zawodnika ktory by nie dostał kasy od Włókniarza, prędzej czy poźniej wiem, że wszystko bedzie spłacone.

    Dlatego do konca sezonu widze taki skład:

    1.Jensen
    2.Holta
    3.Walasek
    4.Jabłoński
    5.Kildemand
    6.Czaja
    7.Kelner jakis

    Na utrzymanie styknie. Wyrównać zaległości. Zbudować zespoł na miare naszych możliwości, priorytetem niech będzie zostawić Kildemanda. Pożegnać się z Holtą i Walaskiem, znormalizować kontrakt z Jensenem. I jechać może nie o najwyższe cele, ale żeby jechać stabilnie.

    Bardzo żałuje że w klubie nikt nie ma jaj aby zatrudnić takiego Alexa Fergusona żużlowego.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Gadol (08-06-2014), jazzmanik (09-06-2014)

  31. Powrót do góry    #8576
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez hith Zobacz posta
    Nie mieszaj polityki do uprawiania sportu, i idei uprawiania sportu. Nie mam pretensji do Rysia. Po prostu już mu dziękuję. Niech sobie chłopak robi jakiś inny biznes np. w Norwegii i nie pluje na klub który mu otworzył okno na świat.
    Żaden "Włókniarz" nie zrobił tyle dla Ryśka co CKM Włókniarz. Jak do tej pory dla Łaguty też.
    Po co nam niezadowoleni zawodnicy? Dobrze wiemy jak jest. Nie będzie już Camaro i F16 w nagrodę.
    Jedziemy czy nie?

    Kto nie skacze ten z Torunia. Hej!
    Eeeeee nie przesadzaj z tymi zaslugami.
    Holta - ok, moze i u nas dostal wyjatkowa szanse gdy bylismy w 1 lidze, ale taki Laguta wczesniej czy pozniej jezdzilby w Elidze.


    Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy.
    Zadluzenie jest zmniejszane. Od poczatku roku zmalalo o okolo 1,5 mln, zawodnicy dostaja - nie wszystko - jakies pieniadze na konto.
    Wiedza, ze wczesniej lub pozniej te pieniadze dostana. Wiedza, ze klub czeka na pieniadze z miasta - blisko 1 mln zlotych.
    Wiedza, ze toczyly sie rozmowy, ktore przez ich zachowania zostaly zerwane lub zawieszone, a ktory mialy przyniesc kolejne 0,5 mln do kasy klubu.
    Do tego wszystkiego nie wyjezdzajac na tor nie zarabiaja pieniedzy, ktore i tak dostana tyle ze z poslizgiem.
    Najciekawsze jest to ze najwiecej halasu robia zawodnicy z ktorymi kontrakty negocjowali "pewni panowie" i o dziwo ci pewni panowie sa wiazani z cala sytuacja w jakis niejasny i nieoficjalny sposob.

    Nic to...
    Stalo sie dzisiaj co sie stalo. Moglismy pyknac slabiutka Stal gdyby lezakujacy na trybunach Grisza raczyl sie chocby na dwa biegi przebrac w kevlar.
    Walasek doznal istnego przebudzenia i strzelil czysty, duzy komplet co mu sie zdarzylo ostatnio... kiedy to bylo bo nie potrafie sobie przypomniec?
    MJJ markuje defekty ... chyba odeszla mu chec do jazdy
    Szombierski robi olimpiade zeby tylko nie zdobyc punktu i rowniez zjezdza z toru...

    Skonczmy juz sie szarpac o PO bo nie ma to sensu i tak i tak. Nie z tymi zawodnikami, nie w tej sytuacji ktora jest w klubie.
    Podziekujmy za wystepy w tym roku Lagucie i trzeba by sie rowniez zastanowic nad Jensenem.
    Szombierskiemu trzeba jasno wytlumaczy, ze albo bedzie robil punkty dla Wlokniarza, albo do marca przyszlego roku moze sobie tylko trenowac i startowac w indywidualnych zawodach PZM bo na inne nie dostanie zgody od klubu, a juz o jakimkolwiek innym wypozyczeniu moze zapomniec.
    Choc po tym co dzis zrobil to nie powinno byc ani tematu jazdy w pierwszym skladzie, ani wypozyczenia.
    Przeprosic sie z Holta, bo to legenda, a legend nie mozna traktowac jak wszystkich innych.
    Wyjeb@c zyto na zbity pysk, sciagnac Czernickiego (choc sie wypowiadal ze w tym roku do zuzla nie wroci) lub namowic do powrotu Dzikowskiego i robic w koncu tor, ktory bedzie nam pasowal a jednoczesnie bedzie widowisko.
    Koniecznie wygrac za 3 z Gorzowem, na ktorym po dzisiejszym wyniku bedzie duzo ludzi - moze nie 16-18 tysiecy ale te 12 powinno przyjsc. Wygrac, zeby zachecic ludzi do przyjscia na mecz z Tarnowem.
    Oplacac tych zawodnikow, ktorzy beda jezdzic, a to co bedzie zostawac przelewac tym, ktorym podziekowano.
    W razie podziekowania za wystepy Lagucie, Szombierskiemu i MJJ wystawiac Artura jako seniora a dawac Polisowi szanse jazdy.

    Boli mnie bardzo, ze niektorzy zawodnicy traktuja klub jak dziwke, ktora sobie biora kiedy maja kaprys.
    Boli mnie ze doprowadzono Wlokniarza do takiej sytuacji w jakiej dzisiaj jest, ze mielismy takie zarzady, ktore nie potrafily sobie radzic z sytuacja i nie znali nie tyle kalkualtora co chociaz liczydla.

    Edit///
    Co ciekawe... w rozmowach z ludzmi baaaaaaaaaaaaaaardzo blisko zwiazanymi z klubem przewija sie jedno slowo - "ZDRADA"...
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 08-06-2014 o 22:38
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #8577
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    W najbliższym tygodniu powinno się wyjaśnić, na kogo możemy w tym sezonie jeszcze liczyć, a na kogo nie. Zainteresowani niech jadą, natomiast reszcie najzwyczajniej podziękujmy. Grigorij, Rune czy Szumina mogą nawet dostać podziękowania i kwiaty na murawie. Zrobili dla Włókniarza dużo, nikt im tego nie odbiera, natomiast jeśli jazda sprawia im przykrość, jeśli czują się w jakikolwiek sposób oszukani - droga wolna. Dojedźmy sezon do końca, spłaćmy co mamy do spłacenia i budujmy drużynę od nowa. A póki to nastąpi walczmy tym co jest o jak najlepszy wynik na torze - bo nic innego do zrobienia nam w tych rozgrywkach nie pozostało.
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 08-06-2014 o 22:38
    Pzdr,
    Garfield

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    hith (08-06-2014)

  34. Powrót do góry    #8578
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Włókniarz - kraina absurdu.
    Na nowe odcinki zapraszamy już od poniedziałku.

  35. Powrót do góry    #8579
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Bardzo żałuje że w klubie nikt nie ma jaj aby zatrudnić takiego Alexa Fergusona żużlowego.
    A w ogóle jest taki gość w żużlu?

  36. Powrót do góry    #8580
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    hith napisał:
    Kiedyś ścigano się dla prestiżu, patrz Jarmuła
    Jarmuła odmówił jazdy w Śląsku Świętochłowice i pauzował przez rok, żeby móc startować we Włókniarzu.
    Pod koniec jego kariery we Włókniarzu też były jaja. Nie pamiętam o co chodziło, ale pauzował dwa lata by wrócić do Śląska Świętochłowice
    Także nie ścigano się dla prestiżu, a Jarmuła to taki Szombierski czy Łaguta. Trudni ludzie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #8581
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44...ign=newswidget

    Sleszynski o meczu z Gorzowem i naszych asach.
    Dobrze by bylo zeby jeszcze potrafili Jensenowi tak przetlumaczyc sprawe jak Walaskowi.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #8582
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Grisza realizuje plan polegający na tym by odpadł Włókniarz z rywalizacji o PO, w ten sposób zwalniając miejsce dla innego klubu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #8583
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Grisza realizuje plan polegający na tym by odpadł Włókniarz z rywalizacji o PO, w ten sposób zwalniając miejsce dla innego klubu.
    Jesli jest tak jak piszesz to... no co tu napisac? Wypada tylko podziekowac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #8584
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Szumina chce tak bardzo do Rybnika? Ok. Ale najpierw wpłata od Rybnika kasy jaką otrzymał już w tym sezonie Szumina i zwrot za sprzęt, który otrzymał. M.in. przed IMP w Lublinie. Ciekawe czy nadal będą zainteresowani.

    Łagucie podziękować za zasługi, w końcu to najlepszy zawodnik w historii klubu (wg głosowania kibiców). I niech weekendy poświęca albo na zawody crossowe albo zwiedzanie wystaw/salonów włoskich samochodów sportowych.

    Z Ryśkiem i MJJ mam nadzieję, że się dogadają jak z Walaskiem. W stosunku co było gdy Mizgalski opuszczał stołek a co jest obecnie to niebo i ziemia. Tylko ślepy by nie zauważył, że zmierza ku lepszemu. No chyba, że niektórzy zawodnicy mają klapki na oczach...

    I najważniejsze pomijając to w jakim składzie pojedziemy dalej w tym sezonie - budować z głową skład na następny sezon. Spokojnie poczekać w okresie transferowym bez chorego licytowania się i nie budować składu na walkę o zaszczyty ale skład na jaki nas stać. Fajnie jakby wziąć pod uwagę przy tym możliwość robienia ciekawego widowiska przez danego rajdera.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #8585
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jesli jest tak jak piszesz to... no co tu napisac? Wypada tylko podziekowac
    Ja w inny sposób tego nie potrafie wytłumaczyć. Ma być kasa z miasta, jakies płatności idą wiec po co te strajki?
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 08-06-2014 o 23:13
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  42. Powrót do góry    #8586
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tydzien temu Walas be.
    Teraz Walas cacy
    2 tyg temu Grisze be
    tydzien temu Grisza troche be ale troche tez cacy
    teraz Grisza be

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (08-06-2014), Yozayan (08-06-2014)

  44. Powrót do góry    #8587
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Grisza realizuje plan polegający na tym by odpadł Włókniarz z rywalizacji o PO, w ten sposób zwalniając miejsce dla innego klubu.
    No szczególnie tydzień temu go realizował.

  45. Powrót do góry    #8588
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Szumina chce tak bardzo do Rybnika? Ok. Ale najpierw wpłata od Rybnika kasy jaką otrzymał już w tym sezonie Szumina i zwrot za sprzęt, który otrzymał. M.in. przed IMP w Lublinie. Ciekawe czy nadal będą zainteresowani.

    Łagucie podziękować za zasługi, w końcu to najlepszy zawodnik w historii klubu (wg głosowania kibiców). I niech weekendy poświęca albo na zawody crossowe albo zwiedzanie wystaw/salonów włoskich samochodów sportowych.

    Z Ryśkiem i MJJ mam nadzieję, że się dogadają jak z Walaskiem. W stosunku co było gdy Mizgalski opuszczał stołek a co jest obecnie to niebo i ziemia. Tylko ślepy by nie zauważył, że zmierza ku lepszemu. No chyba, że niektórzy zawodnicy mają klapki na oczach...

    I najważniejsze pomijając to w jakim składzie pojedziemy dalej w tym sezonie - budować z głową skład na następny sezon. Spokojnie poczekać w okresie transferowym bez chorego licytowania się i nie budować składu na walkę o zaszczyty ale skład na jaki nas stać. Fajnie jakby wziąć pod uwagę przy tym możliwość robienia ciekawego widowiska przez danego rajdera.
    Taaa....zawodnicy mają klapki na oczach. Przecież w Częstochowie idzie ku lepszemu. Nie rozumiał tego Sajfutdinow zimą, nie rozumie tego teraz Łaguta...Tylko Ananas z Gadolem rozumieją to doskonale.

  46. Powrót do góry    #8589
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Taaa....zawodnicy mają klapki na oczach. Przecież w Częstochowie idzie ku lepszemu. Nie rozumiał tego Sajfutdinow zimą, nie rozumie tego teraz Łaguta...Tylko Ananas z Gadolem rozumieją to doskonale.
    No wybacz, ale akurat Emyl rozumie bo sam potwierdzil ze jest splacony
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #8590
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No szczególnie tydzień temu go realizował.
    pamiętasz początek?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  48. Powrót do góry    #8591
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    @ananasek

    Sukiennik robi na fb błędy ort? Niezły z niego widać AS. Pisaniem książek się na pewno nie dorobił.

    Mówiłem Ci ostatnio, że we Włókniarzu Jensen i Łaguta będą mieli zaangażowanie godne Golloba do startów w innych ligach to mnie wyśmiałeś.
    Teksty, że Łaguta nie jeździ bo mu ktoś tam(zapewne ten zły i bogaty Toruń) posmarował na konto są żenujące. Kacap się z niego okazał wredny i niegodny tego, że został okrzyknięty zawodnikiem wszechczasów? CKM'u...Pomyśleć, że jeszcze na niego kibice zbierali. Ciekawe czy jeszcze kiedyś kibice z Czewy z nim poskaczą do znanego rytmu...

    Walasek dostał to pojechał. Nic dziwnego w jego wykonaniu. Zwykła złotówa z niego, co zresztą jest wiadome już od dawna.

  49. Powrót do góry    #8592
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Taaa....zawodnicy mają klapki na oczach. Przecież w Częstochowie idzie ku lepszemu. Nie rozumiał tego Sajfutdinow zimą, nie rozumie tego teraz Łaguta...Tylko Ananas z Gadolem rozumieją to doskonale.
    Ważne, że teraz rozumie - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...-mozna-sie-dog

    Link był wiele razy na forum prezentowany ale widzę, że trollunie mają klapki na oczach to wklejam po raz n-ty.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #8593
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Taaa....zawodnicy mają klapki na oczach. Przecież w Częstochowie idzie ku lepszemu. Nie rozumiał tego Sajfutdinow zimą, nie rozumie tego teraz Łaguta...Tylko Ananas z Gadolem rozumieją to doskonale.
    Bierz Szuminę, już za rok może się przydać.
    Uwaga tylko na niuanse przy sędziowaniu upadków.

  51. Powrót do góry    #8594
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    @ananasek

    Sukiennik robi na fb błędy ort? Niezły z niego widać AS. Pisaniem książek się na pewno nie dorobił.

    Mówiłem Ci ostatnio, że we Włókniarzu Jensen i Łaguta będą mieli zaangażowanie godne Golloba do startów w innych ligach to mnie wyśmiałeś.
    Teksty, że Łaguta nie jeździ bo mu ktoś tam(zapewne ten zły i bogaty Toruń) posmarował na konto są żenujące. Kacap się z niego okazał wredny i niegodny tego, że został okrzyknięty zawodnikiem wszechczasów? CKM'u...Pomyśleć, że jeszcze na niego kibice zbierali. Ciekawe czy jeszcze kiedyś kibice z Czewy z nim poskaczą do znanego rytmu...

    Walasek dostał to pojechał. Nic dziwnego w jego wykonaniu. Zwykła złotówa z niego, co zresztą jest wiadome już od dawna.
    Fakt, ze dziwisz sie bledom ortograficznym swiadczy o tym ze masz zerowe pojecie o kulisach czestochowskiego zuzla.
    A druga sprawa to zdziwilbys sie jakie bledy robia pisarze czy dziennikarze gazetowi i jak duzo pracy maja dzialy korekty.

    Cytat Zamieszczone przez hith Zobacz posta
    Bierz Szuminę, już za rok może się przydać.
    Uwaga tylko na niuanse przy sędziowaniu upadków.
    oni nie maja problemow z sedziowaniem - przeciwnie, wiedza jak te problemy rozwiazac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #8595
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ciekawe czy jeszcze kiedyś kibice z Czewy z nim poskaczą do znanego rytmu...
    On już nie skacze bo sam nie wie czy jest czy nie jest
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •