Strona 135 z 296 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137145185235 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,031 do 6,075 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6031
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    CKM Włókniarz kantoronline.pl Częstochowa - można się powoli przyzwyczajać

    EDIT:
    Jednak KantorOnline Włókniarz Częstochowa
    Ten brak .pl dla kibiców korzystny, choć dziwne, że przedstawiciele firmy się zgodzili na brak domeny w nazwie
    Ostatnio edytowane przez pankracy_ckm ; 08-04-2014 o 12:20

  2. Powrót do góry    #6032
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Brzmi słabo, ale cóż... kasa jest...

  3. Powrót do góry    #6033
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    Brzmi słabo, ale cóż... kasa jest...
    Zawsze to lepiej niz cinkciarz.pl

    Ktos sie orientuje na ile opiewa umowa sponsorska?

  4. Powrót do góry    #6034
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    "KantorOnline Włókniarz Częstochowa" z klubowego fp.

  5. Powrót do góry    #6035
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zawsze to lepiej niz cinkciarz.pl

    Ktos sie orientuje na ile opiewa umowa sponsorska?
    Podobno barter. Tzn. sponsor zadeklarowal, ze bedzie sprzedawal nam euro po preferencyjnym kursie 1:1
    Pzdr,
    Garfield

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (08-04-2014), Jack Daniel's (08-04-2014), Lafan (08-04-2014), ananasek_vel_oman (08-04-2014)

  7. Powrót do góry    #6036
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zawsze to lepiej niz cinkciarz.pl

    Ktos sie orientuje na ile opiewa umowa sponsorska?
    Cinkciarz nie sponsoruje teraz kadry piłkarzy czy dopiero zacznie po odejściu orange.

    no i kolejne 10 stron w wątku .
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 08-04-2014 o 12:27

  8. Powrót do góry    #6037
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    https://kantoronline.pl/wkrotcewserwisie

    Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z tym Klubem? Odpowiedź jest bardzo prosta – to najwaleczniejsza drużyna w lidze, która dzięki swoim zawodnikom walczącym zawsze do końca - przysparza niesamowitych emocji Kibicom. Drugim z powodów naszej decyzji są właśnie Kibice częstochowskiego Klubu. To, w jaki sposób związani są całymi rodzinami z tym sportem, jak angażują się w życie Klubu i jak emocjonują się na stadionie oraz to jak dopingują swoją ukochaną drużynę z zachowaniem wysokiej kultury, było decydującym argumentem za naszym pełnym zaangażowaniem się w sponsorowanie Klubu i zostanie Sponsorem Tytularnym.
    Ze swojej strony mamy nadzieję, że będzie to początek naprawdę długofalowej współpracy a dla naszych Klientów jak i dla Kibiców KantorOnline Włókniarza Częstochowa przygotowujemy wiele atrakcji w trakcie sezonu, takich jak kupony rabatowe, konkursy itp. Chcemy także współpracować z Klubem oraz innymi sponsorami w projekcie tworzenia wewnętrznej platformy biznesowej, aby zgromadzić jeszcze większe środki na funkcjonowanie Klubu w przyszłości poprzez wspólną współpracę i przyciągnięcie kolejnych sponsorów.
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 08-04-2014 o 18:21
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Lafan (08-04-2014), dockm (08-04-2014)

  10. Powrót do góry    #6038
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dobrze, że napisałeś o tych flagach.

    Napisy na biało-czerwonej fladze to profanacja jednego symboli z narodowych. Zdaje się , że nawet na to jest &, ale oczywiście nie w tym rzecz żeby kogoś zaraz karać.

    Zastanawia mnie to, że ci ludzie tego nie czują, nie rozumieją. Ważniejsze jest dla nich, żeby pokazać nazwę swej miejscowości czy (o zgrozo) firmy niż okazać szacunek naszej fladze?
    Żaden mądry z TV, żaden spiker, żaden szanowany choćby przez narodowców człowiek nie może nagłośnić tego problemu?
    To tak jakby do hymnu wpleść z dwa takty hejnału jakiegoś miasta albo orłu dodać np. czapkę krakuskę. Nie raziłoby?

    Tak się zastanawiam, czy ja jakiś dziwny jestem, że tak na to reaguję , bo widzę , że większości to niestety bardzo się podoba. TV to już chyba wielu ludziom mózgi do reszty zlasowała, no ale co się dziwić, jak pan Szpakowski o publiczności klaszczącej podczas odgrywania hymnu reprezentacji grającej przeciw naszym kopaczom, mówi, że wspaniale się zachowuje. Toż totalna wiocha, chamówa, podczas kazdego hymnu narodowego należy go z szacunkiem wysłuchać, a nie zagłuszać klaskaniem.

    Dziwny ten nasz kraj.

    Przepraszam, że mało to ma wspólnego z tematem nazw sponsorów w nazwach drużyn, ale musiałem to wyrzucić z siebie.
    Tylko że... flaga Polski to prostokąt o wymiarach 5:8 (źródło: wiki). Toteż jeśli na drzewcu powiewa biało-czerwony kawałek materiału o wymiarach powiedzmy 5:9 to już nie jest flaga Polski (źródło: słyszałem to wiele razy).

    Potwierdza to ta audycja radiowej Jedynki:
    http://www.polskieradio.pl/7/3086/Ar...ta-jest-flaga-

    Janusz Weiss dowiedział się też, że wypisywanie na flagach nazw miast jest jednak bezczeszczeniem flagi nawet, jeśli robi się to w dobrych intencjach. Nie może ona bowiem służyć jako tło do czegoś. Flagą nie powinno się też np. nakrywać stołu.
    W Instytucie Heraldyczno-Weksylologicznym przyznano, że wypisywanie nazw miast na fladze nie powinno mieć miejsca. Ale ekspert tego instytutu przypomniał, że flaga Polski to płat biało-czerwony w dwóch pasach, którego proporcje boków wynoszą 5:8. Jeżeli proporcje są inne, to już nie mamy do czynienia z flagą. Więc nie jest bezczeszczeniem symboli narodowych robienie biało-czerwonych transparentów z wymalowanymi na nich hasłami.
    Zresztą... kiedyś widziałem "flagę" USA zrobioną z hot-dogów i popcornu (dla zainteresowanych: wpisać w google national hot dog day, ok. 5 rząd od góry). Pisanie nazw miast to przy tym pikuś. Jak dla mnie to kwestia lokalnego folkloru i tyle.

    Sorry Częstochowa za zaśmiecanie wątku w tym ważnym dla Was dniu, nie zwracajcie na nas uwagi, cieszcie się swobodnie
    Ostatnio edytowane przez Marsh ; 08-04-2014 o 13:14
    BKS Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #6039
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Spółka zostawiła sobie furtkę w postaci możliwości wprowadzenia do nazwy następnego podmiotu bez żadnych obwarowań.Czyli jak mówią w piekarni ,kolejny sponsor w drodze
    Lew

  12. Powrót do góry    #6040
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dobrze, że napisałeś o tych flagach.

    Napisy na biało-czerwonej fladze to profanacja jednego symboli z narodowych. Zdaje się , że nawet na to jest &, ale oczywiście nie w tym rzecz żeby kogoś zaraz karać.

    Zastanawia mnie to, że ci ludzie tego nie czują, nie rozumieją. Ważniejsze jest dla nich, żeby pokazać nazwę swej miejscowości czy (o zgrozo) firmy niż okazać szacunek naszej fladze?
    Żaden mądry z TV, żaden spiker, żaden szanowany choćby przez narodowców człowiek nie może nagłośnić tego problemu?
    To tak jakby do hymnu wpleść z dwa takty hejnału jakiegoś miasta albo orłu dodać np. czapkę krakuskę. Nie raziłoby?

    Tak się zastanawiam, czy ja jakiś dziwny jestem, że tak na to reaguję , bo widzę , że większości to niestety bardzo się podoba. TV to już chyba wielu ludziom mózgi do reszty zlasowała, no ale co się dziwić, jak pan Szpakowski o publiczności klaszczącej podczas odgrywania hymnu reprezentacji grającej przeciw naszym kopaczom, mówi, że wspaniale się zachowuje. Toż totalna wiocha, chamówa, podczas kazdego hymnu narodowego należy go z szacunkiem wysłuchać, a nie zagłuszać klaskaniem.

    Dziwny ten nasz kraj.

    Przepraszam, że mało to ma wspólnego z tematem nazw sponsorów w nazwach drużyn, ale musiałem to wyrzucić z siebie.
    Bo widzisz Semenie, to jest tak , że buraki chcą pokazać innym burakom skąd przyjechali , i żeby tamte buraki zawyły przed tiwi ;" patrz Stachu , nasi tam koorfa som !

  13. Powrót do góry    #6041
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Bo widzisz Semenie, to jest tak , że buraki chcą pokazać innym burakom skąd przyjechali , i żeby tamte buraki zawyły przed tiwi ;" patrz Stachu , nasi tam koorfa som !
    a potem jeszcze fota i wrzut na fejsa

  14. Powrót do góry    #6042
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    Spółka zostawiła sobie furtkę w postaci możliwości wprowadzenia do nazwy następnego podmiotu bez żadnych obwarowań.Czyli jak mówią w piekarni ,kolejny sponsor w drodze
    Przeciez mowilem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #6043
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Marsh znam to tłumaczenie i ono jest dobre dla prawników, a tak naprawdę ci którzy wywieszają takie flagi robią to z myślą o barwach narodowych Polski.

    ... a jak ktoś się chce wytłumaczyć to zawsze może sprzedać tekst, że ten czerwony to nie jest ten zapisany w ustawie.

    Chodziło mi oczywiście o intencje osób wieszających takie flagi.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #6044
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Brzmi... śmiesznie. Szczególnie po ostatnich numerach z kasą we Włókniarzu.
    No cóż, ważne, że żużel w Częstochowie nie zginie.

  17. Powrót do góry    #6045
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zawsze to lepiej niz cinkciarz.pl

    Ktos sie orientuje na ile opiewa umowa sponsorska?
    Na 400 tys. zł. W sumie dość marnie jak za nazwę w ekstralidze. No i marnie biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze brakuje ok 2,1 - 2,2 mln do zamknięcia budżetu

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    apator_uk (08-04-2014)

  19. Powrót do góry    #6046
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Mega pozytywna informacja w klubie, a na oficjalnej stronie nadal nic.

    Jest 17:40 !!!

    Wstyd!!!

    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Na 400 tys. zł. W sumie dość marnie jak za nazwę w ekstralidze. No i marnie biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze brakuje ok 2,1 - 2,2 mln do zamknięcia budżetu
    Błędna kwota, ale czego innego można było oczekiwać po troluniu.
    Ostatnio edytowane przez MICHCIO13 ; 08-04-2014 o 17:55

  20. Powrót do góry    #6047
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ciekawe czy równie "dokładnie" będzie liczył dziurę po Romku.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (08-04-2014)

  22. Powrót do góry    #6048
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Nazwa trochę dziwna ale nie mamy się czego wstydzić, tym bardziej że Włókniarz w nazwie pozostał. Najważniejsze, że udało się namówić sponsora i jeśli prawdą jest że kwota za nazwę to 600 tys. zł to tym bardziej jest to pozytywna informacja.

    Pytanie co MJJ?Dlaczego nie jest jeszcze potwierdzony i czy wystartuje w niedziele w Lesznie?

  23. Powrót do góry    #6049
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    MJJ bedzie zatwierdzony jutro.
    A co do Jego wystepu to nie wiem.
    Oby było wszystko ok

  24. Powrót do góry    #6050
    Początkujący Awatar kuba_ckm
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    MJJ bedzie zatwierdzony jutro.
    A co do Jego wystepu to nie wiem.
    Oby było wszystko ok
    Na pierwsze spotkanie ja bym się raczej nastawił na taki skład:

    9. Holta
    10. Jabłoński
    11. Kildemand
    12. Szombierski
    13. Walasek
    14.
    15. Czaja (który będzie ew. uzupełniał Panów z poz. 10 lub 12)

    PS ja to bym się bardziej martwił o mecz z ZG - miejmy nadzieję, że Łaguta i MJJ wrócą na to spotkanie.

  25. Powrót do góry    #6051
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach

  26. Powrót do góry    #6052
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach

  27. Powrót do góry    #6053
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Zaraz się okaże, że jeszcze z Crumpem do Nas zawitacie

  28. Powrót do góry    #6054
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zaraz się okaże, że jeszcze z Crumpem do Nas zawitacie
    Temat konferencji będzie zupełnie inny
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #6055
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    MJJ będzie potwierdzony bo dostanie kasę prosto z kantoru. i za tą kasę to pojedzie. Cudowne ozdrowienie. ciekawe na kiedy są kolejne transze przewidziane.

  30. Powrót do góry    #6056
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Mega pozytywna informacja w klubie, a na oficjalnej stronie nadal nic.

    Jest 17:40 !!!

    Wstyd!!!



    Błędna kwota, ale czego innego można było oczekiwać po troluniu.
    Kwota jest jak najbardziej prawdziwa prostaku.
    Ledwo starczy na spłacenie MJJ, może wreszcie przestanie wydzwaniać do innych klubów i ekstraligi i błagać o przyjęcie do drużyny. No ale pozostaje pytanie, czy w Częstochowie nauczyliście się wreszcie spłacać długi, czy te śmieszne grosiki od internetowego cinkciarza przeznaczycie znowu na słonecznik na stadionie i i inne odpustowe zwyczaje.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    kingpin (08-04-2014)

  32. Powrót do góry    #6057
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Temat konferencji będzie zupełnie inny
    konferencje o sprawach klubowych miała być w czwartek przed świętami a to jeszcze trochę czasu.Teraz mi wychodzi 2 sponsor

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    MJJ będzie potwierdzony bo dostanie kasę prosto z kantoru. i za tą kasę to pojedzie. Cudowne ozdrowienie. ciekawe na kiedy są kolejne transze przewidziane.
    E tam Emil sobie poczeka czekał tyle czasu toi kilka miesięcy nie zrobi różnicy

  33. Powrót do góry    #6058
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A co niektórzy konsumenci tradycyjnie ból dupy okazują i prowokują. Strach myśleć co będzie jak playoffy im odpłyną w siną dal. I jeszcze ten wstrętny Włókniarz odjedzie cały sezon.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (08-04-2014)

  35. Powrót do góry    #6059
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Kwota jest jak najbardziej prawdziwa prostaku.
    Ledwo starczy na spłacenie MJJ, może wreszcie przestanie wydzwaniać do innych klubów i ekstraligi i błagać o przyjęcie do drużyny. No ale pozostaje pytanie, czy w Częstochowie nauczyliście się wreszcie spłacać długi, czy te śmieszne grosiki od internetowego cinkciarza przeznaczycie znowu na słonecznik na stadionie i i inne odpustowe zwyczaje.
    Cudowny post "kibica" klubu bez nazwy z miasta koło Bydgoszczy.
    Proponuje abyś zajął się bardziej tematem jak będzie wyglądał twój klubik bez $$ od Romka niż wypisywał bzdury o innych.

  36. Powrót do góry    #6060
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    I jeszcze są lepiej poinformowani niż częstochowianie...

  37. Powrót do góry    #6061
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    konferencje o sprawach klubowych miała być w czwartek przed świętami a to jeszcze trochę czasu.Teraz mi wychodzi 2 sponsor
    Mi wychodzi zupełnie coś innego na ten czwartek przede wszystkim,
    ale mniejsza o to.

    Co do Emila to smutne, że PZM/SE dały ciała - na moje powinno zapaść
    zupełni inne rozwiązanie, czyli nakaz zapłaty i zakaz zatwierdzenia
    kontraktów dopóty ES nie będzie spłacony. A tak jak ktoś to słusznie
    napisał zamiast licencji dozorowanej, mamy licencję pozorowaną.
    I takie decyzje powinny zapadać wobec każdego klubu, który ma
    nieuregulowane zobowiązania - byłoby to proste i skuteczne rozwiązanie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #6062
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Mi wychodzi zupełnie coś innego na ten czwartek przede wszystkim,
    ale mniejsza o to.

    Co do Emila to smutne, że PZM/SE dały ciała - na moje powinno zapaść
    zupełni inne rozwiązanie, czyli nakaz zapłaty i zakaz zatwierdzenia
    kontraktów dopóty ES nie będzie spłacony. A tak jak ktoś to słusznie
    napisał zamiast licencji dozorowanej, mamy licencję pozorowaną.
    I takie decyzje powinny zapadać wobec każdego klubu, który ma
    nieuregulowane zobowiązania - byłoby to proste i skuteczne rozwiązanie.

    Niestety regulamin na to pozwala a wystarczy ukrócić możliwość omijania przepisów i kluby same sie uzdrowią

  39. Powrót do góry    #6063
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dopiero będzie ciekawie jak na następny nasz klub przygotowywać się będzie z mniejszymi przygodami jak toruński.

    No i kolejny znak zapytania jaką nazwę przybierze ten klub/firma i barwy Ciekawie będzie wyglądać doping typu "osram! osram!" lub "penigra! penigra!" choć im i tak wszystko jedno zapewne. A w przypadku drugiej firmy mogą wykorzystać hasło reklamowe sponsora/właściciela podczas meczu z Unią:

    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (08-04-2014), kapitan bomba (08-04-2014)

  41. Powrót do góry    #6064
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Kwota jest jak najbardziej prawdziwa prostaku.
    Ledwo starczy na spłacenie MJJ, może wreszcie przestanie wydzwaniać do innych klubów i ekstraligi i błagać o przyjęcie do drużyny. No ale pozostaje pytanie, czy w Częstochowie nauczyliście się wreszcie spłacać długi, czy te śmieszne grosiki od internetowego cinkciarza przeznaczycie znowu na słonecznik na stadionie i i inne odpustowe zwyczaje.
    Wystarczy jeden pozytywny news i juz trolunczycy wylaza spod ziemi jak glizdy. A fe.

    A splacac dlugi to proponuje nauczyc sie wam, bo po sezonie moze byc roznie. Opinia wyplacalnego klubu szybko przychodzi i szybko odchodzi, wiec wyluzujcie poslady.
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #6065
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jak zwykle odpychacie problem.

    Emil nie spłacony
    MJJ nie jeździ

    ale trzeba dowalić innym. Takie typowe to dla Klasztoru Jasno Górskiego i po chrześcijańsku

    ile razy trzeba wam powtarzać że upadek jakiegokolwiek ośrodka żużlowego to mega strata dla tak małego środowiska. ile razy mamy podkreślać że życzymy wam jak najlepiej tylko nie brońcie bezdennie głupich i chamskich zagrywek waszego klubu.

  43. Powrót do góry    #6066
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Osram Toruń - w sumie fajna nazwa.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MICHCIO13 za jego przydatny post!

    Greg03 (08-04-2014), ananasek_vel_oman (08-04-2014)

  45. Powrót do góry    #6067
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Po chrześcijańsku a jakże - "oko za oko, ząb za ząb". Chyba, że mamy się wzorować może na chrześcijańskich rycerzach jak np. uczestnicy wypraw krzyżowych lub może bliższych wam krzyżakach?

    A czemu MJJ nie jeździ obecnie to każdy wie tylko macierewicze z trollunia snują swoje teorie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #6068
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    I jeszcze są lepiej poinformowani niż częstochowianie...
    Ktorych czestochowian masz na mysli?
    Tych co twierdzili,ze aresztowanie Sukiennika nie wplynie na klub ,bo przeciez jest pani Ewelina?
    Moze tych co twierdzili calkiem niedawno,ze oprocz Emila reszta zawodnikow jest splacona?
    Nie,juz wiem,tych co pisali,ze pieniadze dla Emila sa,ale przez tlenionego blondyna kasa zamrozona.
    Nie lekcewazylbym rowniez tych co twierdzili,ze Emil wsiadzie na motor nie predzej niz w czerwcu.
    W sumie to jest w kim wybierac.Tylko pozazdroscic.Gdzie ucho przylozyc tam info pewne na 100% kmo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2014 o 21:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (08-04-2014), Yozayan (08-04-2014), kapitan bomba (08-04-2014), mhsol (08-04-2014), sobotch (08-04-2014)

  48. Powrót do góry    #6069
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wg niektórych znaffców z trollunia to my nie mamy już licencji od końca lutego, przegraliśmy przed trybunałem z Emilem i nie przyszedł do nas Walasek.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #6070
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Panowie dajcie (dajmy) sobie na wstrzymanie. Kilka ostatnich miesięcy upłynęło na wzajemnym dogryzaniu sobie i robi się to już nudne. Sezon ligowy rusza za kilka, czas skupić swoją uwagę na tym. I fajnie, że w Czewie dzieje się coś pozytywnego, bo ostanie miesiące były jakie były.

  50. Powrót do góry    #6071
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja pierdziu Apatory. Szczekacie od grudnia, mamy kwiecień i karawana jedzie dalej, wasze czarnowidztwo i chęć zobaczenia Włókniarza na kolanach ukryta zgrzebnie pod stwierdzeniem, że ,,upadek każdego ośrodka żużlowego będzie tragedią" przyprawia mnie o mdłości. Idźcie się pomasturbować nad Bydgoszczakiem ,co to do Was miał nie przyjść nigdy, albo waszym bezimiennym klubikiem w swoim towarzystwie. Dobrym tematem będzie też lista pewnego jegomościa co to nie ma lusterek. Lista już jest dalece bardziej pękata, niż kajecik Balona.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 08-04-2014 o 20:57

  51. Powrót do góry    #6072
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    To jak obdzwanialiście kluby z MJJ czy nie? Wy twierdzicie że nie, ale w Polsce mówia że tak.

  52. Powrót do góry    #6073
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    To jak obdzwanialiście kluby z MJJ czy nie? Wy twierdzicie że nie, ale w Polsce mówia że tak.
    Slyszalem, ze Liglad dzwonil do Torunia z prosba o rade, jak skutecznie spie.dolic.

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  53. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Adi1981 (09-04-2014), Michał Kamiński (09-04-2014), dockm (08-04-2014), herbie13 (08-04-2014), kalif (08-04-2014), muuu (08-04-2014)

  54. Powrót do góry    #6074
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Pierwszy tydzień pracy po odejściu Mizgalskiego jak najbardziej na plus. Ciekawe czy w czwartek padną jakieś informacje na temat SEC

  55. Powrót do góry    #6075
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    To jak obdzwanialiście kluby z MJJ czy nie? Wy twierdzicie że nie, ale w Polsce mówia że tak.
    Obdzwaniała moze taka jedna miernota, która udawała prezesa i nie miała kompletnie pomysłu na prowadzenie klubu. U nas właściciel klubu dał luz prezesowi więc ten próbował swoje autorskie pomysły wprowadzać w życie. Na szczęście został już pożegnany bez żalu. U was zarząd jak i reszta pracowników korporacji U biega na krótkiej smyczy u Romka więc wygląda to na zewnątrz trochę lepiej.

    Dziwi mnie tylko jedno, ze u takiego "bankruta" jak my za cholerę nikt nawet z tych rezerwowych teoretycznie zawodników nie chce odejść na wypożyczenie. Trochę to przeczy chyba co niektórym teoriom
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •