Strona 289 z 296 PierwszyPierwszy ... 189239279287288289290291 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,961 do 13,005 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #12961
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Raczej to ten twor zlał was, wypierniczajac z hukiem...
    ... Ale juz pojawily sie u was w watku glosy, ze w sumie mozna by wLokniarz wystawic do Eligi! O, czyli ten twor nie taki zly, jednak by sie chcialo do niego...

    Jestescie najsmieszniejsi, za to was lubie
    Ze jak? Ze Torun nas wypierniczyl z hukiem i teraz chcemy do Torunia?

    Nie rozumiem. Mozesz po polsku?
    Pzdr,
    Garfield

  2. Powrót do góry    #12962
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ... Ale juz pojawily sie u was w watku glosy, ze w sumie mozna by wLokniarz wystawic do Eligi! O, czyli ten twor nie taki zly, jednak by sie chcialo do niego...

    Jestescie najsmieszniejsi, za to was lubie
    Móc, a chcieć, to dwie różne sytuacje. To tak na przyszłość.
    I taka prawda, w świetle przepisów Włókniarz SA długów nie ma, więc czemu miałby licencji nie dostać?

    Teraz rozpakuj tornister i wyjmij kanapkę spod elementarza, bo Ci skiśnie do piątku.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #12963
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Wybrzeże zalegało Jonassonowi z wypłatą 200 tys. zł. Kary nałożone na Szweda mają anulować ten dług.Toruniaki trzeba zmienić wątek !
    Lew

  4. Powrót do góry    #12964
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    https://www.facebook.com/CKMFoto/pos...6&notif_t=like

    To jest jakis istny dramat. O ile zywilem jakies nadzieje ze Swiacik potrafi to madrze pokierowac, tak teraz nie mam zadnych zludzen.
    przykro mi to pisac, ale stracil Pan moj szacunek i zaufanie jako do prezesa stowarzyszenia. Prywatnie moze Pan sobie popierac kogo chce ale jako prezes stowarzyszenia nie powinien Pan tego robic. A co bedzie jak wygra Warzocha? Jak zamierza Pan wtedy ukladac relacje? to jest po prostu dramat co pan zrobil i stawia sie pan w oczach kibicow w jednym swietle z tymi ktorzy niszcza czestochowski zuzel.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #12965
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    https://www.facebook.com/CKMFoto/pos...106¬if_t=like

    To jest jakis istny dramat. O ile zywilem jakies nadzieje ze Swiacik potrafi to madrze pokierowac, tak teraz nie mam zadnych zludzen.
    Siostry, wy tam macie niezły burdel w tym swoim cekaemo Jeszcze nie macie klubu, a już działacz kręci lody hehe
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  6. Powrót do góry    #12966
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Swiacik sam jest z LSD. Wiec kogo mial popierac? Poza tym z kasa krucho, a Matyjaszczyk to raczej faworyt. Na obecnym etapie sport bez wsarcia POlityki sobie nie poradzi. Takie zycie.

    Swoja droga gdyby rzecz dotyczyla nie Matyjaszczyka a np. naszego forumowego kolegi Sokola z konkurencyjnej partii to lecialyby same ochy i achy.
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #12967
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Swiacik sam jest z LSD. Wiec kogo mial popierac? Poza tym z kasa krucho, a Matyjaszczyk to raczej faworyt. Na obecnym etapie sport bez wsarcia POlityki sobie nie poradzi. Takie zycie.

    Swoja droga gdyby rzecz dotyczyla nie Matyjaszczyka a np. naszego forumowego kolegi Sokola z konkurencyjnej partii to lecialyby same ochy i achy.
    Zgoda, ze kasa miasta jest dzis byc albo nie byc dla wiekszosci klubow.
    Ale to jest gra va banq. Twierdzisz, ze wygra Matyjaszczyk - okaze sie. Moim zdaniem wynik bedzie oscylowal blisko remisu. Poza tym to jest zwykle ukorzenie sie, usankcjonowanie ze sie jest na smyczy jak piesek panszczyzniany.
    Jak sie wspolpraca dobrze ukladala? Ile to miasto dawalo na stowarzyszenie? Zapomnial juz Swiacik o 26 tysiaca? I zebraniu o wiecej przez iles tygodni? To jest ta niby dobra wspolpraca?

    Wymioty mi sie zbieraja.
    Prywatnie sobie moze popierac kogo chce. Ale jako prezes stowarzyszenia jakiekolwiek ukladaniie sie z kimkolwiek powinien wstrzymac przynajmniej do srody.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #12968
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    No ale panowie, czego spodziewaliście się po Świąciku? O ile na początku miałem lekkie nadzieję, tak teraz już ich nie mam i wiem, że ze Świącikiem jako prezesem daleko nie zajedziemy... O ile w ogóle ruszymy
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    herbie13 (27-11-2014)

  10. Powrót do góry    #12969
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Swiacik sam jest z LSD. Wiec kogo mial popierac? Poza tym z kasa krucho, a Matyjaszczyk to raczej faworyt. Na obecnym etapie sport bez wsarcia POlityki sobie nie poradzi. Takie zycie.

    Swoja droga gdyby rzecz dotyczyla nie Matyjaszczyka a np. naszego forumowego kolegi Sokola z konkurencyjnej partii to lecialyby same ochy i achy.
    Sokół trochę myśli i nie robi baboli.
    Jakby Matyjaszczyk i świta, z Dankiem na czele, chcieli pomóc żużlowi, to zrobili by to 4, 3 czy 2 lata temu, a nie teraz, tuż przed wyborami obudzili się wielcy przyjaciele sportu i miasta. I zapewne też niczego pożytecznego nie zrobią po wyborach, tak jak i nie zrobili do tej pory, poza kręceniem wielkiej kasy dla samych siebie.

    Aczkolwiek Michała trochę rozumiem, sam bym tak zrobił na jego miejscu, mając na uwadze to co SLD robi w mieście ostatnio. Ważne, że ja będę miał dobrze

    Wracając jednak do Włókniarza. Już były kilka lat temu kwasy, jak bodajże Maślanka czy Małagowski, zabronili jednemu kandydatowi rozdawać ulotek na stadionie, zaś takie pozwolenie dostał jego kontrkandydat.
    Oczywiście wygrał wybory ten, któremu władza klubu nie była przychylna i było sporo problemów...

    Więc nasuwa się pytanie, czy w tym klubie ktoś uczy się na błędach?? Będzie zarządzał nim ktoś, kto ma jaja i potrafi z nich korzystać??
    Bo jak widać nie i jak pisze Artem, jak tak dalej pójdzie, to słabo ten żużel w mieście widać...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 27-11-2014 o 17:04
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #12970
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Najprostsza odpowiedz jest taka na tego spota - gdzie byl Matyjaszczyk jak zamykali Sukiennika? Wszyscy chetnie na sesjach RM sie z nim pokazywali a potem jak szczury pospierdzielali. Trzeba pamietac tez, ze stowarzyszenie CKM Wlokniarz nie dostanie kasy na "promocje miasta poprzez sport". Ubiegac sie o to moga luby sportowe, spolki. Jest opja by stowarzyszenie dostalo kase ale wowczas nalezaloby zmienic przepis, tylko, ze wtedy KAZDE STOWARZYSZENIE sportowe z naszego miasta mialoby prawo ubiegac sie o kase a tego chyba w UM nie chca, bo czym dzielic miedzy *dziesiat stowarzyszen???

  12. Powrót do góry    #12971
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Najprostsza odpowiedz jest taka na tego spota - gdzie byl Matyjaszczyk jak zamykali Sukiennika? Wszyscy chetnie na sesjach RM sie z nim pokazywali a potem jak szczury pospierdzielali. Trzeba pamietac tez, ze stowarzyszenie CKM Wlokniarz nie dostanie kasy na "promocje miasta poprzez sport". Ubiegac sie o to moga luby sportowe, spolki. Jest opja by stowarzyszenie dostalo kase ale wowczas nalezaloby zmienic przepis, tylko, ze wtedy KAZDE STOWARZYSZENIE sportowe z naszego miasta mialoby prawo ubiegac sie o kase a tego chyba w UM nie chca, bo czym dzielic miedzy *dziesiat stowarzyszen???
    Czyli budzęt waszego klubu w 2015 to bilety,sponsorzy + te 300 tysiecy za młodych ? ale myśle że z tej kwoty też da się dobry zespół zbudować na 2 lige.

  13. Powrót do góry    #12972
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    + dotacja na szkolenie mlodziezy (tak jak do tej pory tylko nie wiadomo w jakien wysokosci) i byc moze dotacja na sport kwalfikowany.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    spitt22 (27-11-2014)

  15. Powrót do góry    #12973
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Na całe szczęście PiS nie wygra i czarna mafia nie weźmie tego miasta znowu we władanie.

  16. Powrót do góry    #12974
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Twierdzisz, ze wygra Matyjaszczyk - okaze sie. Moim zdaniem wynik bedzie oscylowal blisko remisu.
    Wygra w cuglach. W żadnym wypadku pisior nie może rządzić naszym miastem. Nigdy na tych oszołomów nie zagłosuję.

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    O ile na początku miałem lekkie nadzieję, tak teraz już ich nie mam i wiem, że ze Świącikiem jako prezesem daleko nie zajedziemy... O ile w ogóle ruszymy
    Ja też mam takie obawy, ale ze względu na jego politykę kadrową. Kosztem jego szkolenia będzie cierpieć drużyna ligowa, bo ubzdurał sobie, że w szkółce są następcy Cieślaka, Jarmuły, Drabika. Zamiast postawić na jakość, a nie na ilość, to naprodukuje same beztalencia i później będzie je wszystkie w składzie upychał. W przyszłym roku frekwencja będzie jak na rozgrywkach MDMP, bo ludzi nie rajcuje oglądanie miernot żużlowych i nie będzie miało znaczenia ich pochodzenie. Jestem ciekaw jak Świącik chce zbudować ten wielki Włókniarz, jak nawet na II ligę nie potrafi zebrać odpowiednich środków potrzebnych do awansu. Giełdy nie ma i już ma wielki problem. Czyli wychodzi na to, że ta cała jego rzesza sponsorów g*wno daje. Jak jeszcze przypomnę sobie, że jego marzeniem w przyszłości są Szczepaniaki i Jabłoński, to robi mi się słabo. Zaletę prezes ma taką, że podobnie jak Maślanka jest to pasjonat tego sportu.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Garfield (27-11-2014)

  18. Powrót do góry    #12975
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Na całe szczęście PiS nie wygra i czarna mafia nie weźmie tego miasta znowu we władanie.
    Orety.
    Jaki z niego PiSior?
    Zrobi dla miasta więcej niż Matyjaszczyk. A już na pewno, dużo mniej rozkradnie do swoich czy Danka kieszeni.

    Głosujmy na ludzi, a nie na partie!
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 27-11-2014 o 18:51
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (28-11-2014), Petroniusz (01-12-2014), ROLAND (27-11-2014)

  20. Powrót do góry    #12976
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Zrobi dla miasta więcej niż Matyjaszczyk.
    Masz rację. Zbuduje pawilon na wieńce. To będzie pawilon na miarę naszych czasów!

  21. Powrót do góry    #12977
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Masz rację. Zbuduje pawilon na wieńce. To będzie pawilon na miarę naszych czasów!
    Nie jestem wyborca PiSu, ale zalosna jest taka manipulacja zdaniem wyrwanym z kontekstu.
    Wypada zapoznac sie z materialem zrodlowym a nie komuchowa propaganda.

    Poza tym jesli juz tak do tego podchodzisz, to powiedz co takiego dobrego zrobila wladza przez minione 4 lat?
    I prosze zebys nie podawal budowy wezla na DK1, budowy hali sportowej, przebudowy centrum miasta, wymiany taboru MPK i paru innych rzeczy, bo to sa inwestycje jedynie REALIZOWANE przez obecna wladze a ZAPLANOWANE I POZYSKANE FINANSOWANIE przez T. Wrone (tego niby od jasnej gory).
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Falubaz (28-11-2014), MaciekGKS (28-11-2014), Michał Kamiński (28-11-2014), muuu (28-11-2014), pankracy_ckm (01-12-2014)

  23. Powrót do góry    #12978
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Masz rację. Zbuduje pawilon na wieńce. To będzie pawilon na miarę naszych czasów!
    Nie żebym Cię obrażał,
    ale naczytałeś się propagandy i zrobili Ci papkę z mózgu.
    Np nie chcesz mieć pawilonu (jak pisał ananas, to wyrwane z kontekstu zdanie), ale tym samym przystajesz na okradanie Ciebie przez SLD (twarde dowody przedstawiane na papierze od dawien dawna - afery danka,dziwne targi z kamienicami czy jakieś dziwne zakupy działek pod obwodnicę). Fuckin logic.

    A to tym bardziej boli, że dawno też nie było tak negatywnej kampanii, gdzie SLD opiera się tylko na oszczerstwach, naciąganiu prawdy i szydzeniu z innych. Samemu nie proponując nic sensownego dla miasta!

    Szkoda, że tacy ludzie nie użyją podczas głosowania własnego mózgu...
    bo tak jak przez ostatnie 4 lata, to nas w Częstochowie w dupę władza nie jebalala od średniowiecza chyba, jak nie wcześniej, kiedy to Tyranozaurus rex chciał przejąć władzę nad wartą i musiał pogodzić jakieś inne dinozaury w ten sposób...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 28-11-2014 o 00:37
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (28-11-2014)

  25. Powrót do góry    #12979
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Ale jaką papkę? Jak ja za SLD nie przepadam za bardzo. A Danka to w ogóle bym ********, także za kłamstwa związane z moją rodziną w tej publikacji nt. początków speedrowera w Częstochowie.
    Acz, za PiS jeszcze bardziej nie przepadam. Niestety, moja partia (czy raczej ugrupowanie) ma za małe poparcie w tym podjasnogórskim mieście. A ponieważ mam alergię wszelaką na wszystko, co związane z PiS, to wybiorę mniejsze zło i albo oddam głos na Matyjaszczyka, albo nieważny.
    Dobra, koniec OT, bo zaraz znowu posty polecą


    Choć wolę taki OT, niż ujadanie spod Bydgoszczy.

  26. Powrót do góry    #12980
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No a Jarek obiecal, ze jak Warzocha wygra i on sam za rok to Czewa bedzie stolica wojewodztwa, bo jako stolica duchowa na to zasluguje.

    Tak wiec mieszkancy Czewy nie maja juz chyba wyboru, a Swiacik pluje sobie w brode
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #12981
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jak Częstochową może rządzić chłop z Radomska (chociaż Warzocha też spadochroniarz z Piotrkowa, serio nie ma CZĘSTOCHOWIAN, którzy mogliby decydować o CZĘSTOCHOWIE?) ? W dodatku czerwony i załatwiający funflom różne ,,,sprawy". Jak nie lubię PiSu to niech wygra PiSior. Dziękuję, dobranoc. (BTW, polecam poprzeglądać ścieżkę zawodową kandydatów )
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 28-11-2014 o 09:48
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  28. Powrót do góry    #12982
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Ale jaką papkę? Jak ja za SLD nie przepadam za bardzo. A Danka to w ogóle bym ********, także za kłamstwa związane z moją rodziną w tej publikacji nt. początków speedrowera w Częstochowie.
    Acz, za PiS jeszcze bardziej nie przepadam. Niestety, moja partia (czy raczej ugrupowanie) ma za małe poparcie w tym podjasnogórskim mieście. A ponieważ mam alergię wszelaką na wszystko, co związane z PiS, to wybiorę mniejsze zło i albo oddam głos na Matyjaszczyka, albo nieważny.
    Dobra, koniec OT, bo zaraz znowu posty polecą


    Choć wolę taki OT, niż ujadanie spod Bydgoszczy.
    Jack Daniels,

    znasz przekrety jakie byly w miescie.
    Skupmy sie na tych okolo zuzlowych.
    Dotacja dla danka rozliczanych lewymi fakturami.
    W lsd dobrze wiedzieli o sytuacji prawnej.
    Ze niebawem sam danek moze miec zarzuty.
    I co?
    1 czy 2 miejsce na liscie.

    Glosujac na komucha dajesz przyzwolenie na takie wlasnie dzialania.
    Mowiac wprost - dajesz przyzwolenie na okradanie samego siebie. W majestacie prawa.

    Dziwie sie ze czlowiekowi wyksztalconemu trzeba takie rzeczy tlumaczyc.
    OK, Warzocha nie jest idealny. Nie ma takich ludzi. Ale przynajmniej nie bedzie tak otwartych szwindli na publiczna kase o ile w ogole beda.
    Chocby z tego jednego powodu jest to kandydat LEPSZY co nie znaczy ze dobry.

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jak Częstochową może rządzić chłop z Radomska (chociaż Warzocha też spadochroniarz z Piotrkowa, serio nie ma CZĘSTOCHOWIAN, którzy mogliby decydować o CZĘSTOCHOWIE?) ? W dodatku czerwony i załatwiający funflom różne ,,,sprawy". Jak nie lubię PiSu to niech wygra PiSior. Dziękuję, dobranoc. (BTW, polecam poprzeglądać ścieżkę zawodową kandydatów )
    Zeby przegladac sciezke kariery to najpierw musi ona istniec.

    BTW, dobranoc o 10 rano?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #12983
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Panowie, z Panem z Radomska chodziłem do podstawówki na Rakowie, więc myślę, że pewne pojęcie o tym mieście ma...

  30. Powrót do góry    #12984
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jack Daniels,
    Zeby przegladac sciezke kariery to najpierw musi ona istniec.

    BTW, dobranoc o 10 rano?
    Warzocha jakąś tam ścieżkę kariery posiada

    Śmiejo się wszędzie z PSL, ba ja się z byłej śmiałem jak popierała koniczynki, a wychodzi, że w mojej wiosce lepiej te koniczynki działają niż w Cz-wie ,,poważne" partie.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Powrót do góry    #12985
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Matyjaszczyk, Warzocha... co za różnica.
    Za każdym z nich stoi duża partia czyli z góry są skazani na układy.
    Szkoda, że w Częstochowie nawet nie możemy doczekać się dobrego kandydata.

    Dlatego ja w niedzielę głosuję na siebie

  32. Powrót do góry    #12986
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Warzocha jakąś tam ścieżkę kariery posiada

    Śmiejo się wszędzie z PSL, ba ja się z byłej śmiałem jak popierała koniczynki, a wychodzi, że w mojej wiosce lepiej te koniczynki działają niż w Cz-wie ,,poważne" partie.
    Warzocha ma, ale drugi kandydat juz niekoniecznie

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Matyjaszczyk, Warzocha... co za różnica.
    Za każdym z nich stoi duża partia czyli z góry są skazani na układy.
    Szkoda, że w Częstochowie nawet nie możemy doczekać się dobrego kandydata.

    Dlatego ja w niedzielę głosuję na siebie
    To prawda. I to najlepiej obrazuje problemy tego miasta.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #12987
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Panowie, z Panem z Radomska chodziłem do podstawówki na Rakowie, więc myślę, że pewne pojęcie o tym mieście ma...
    No tak gwoli sprawiedliwosci to proponuje sprawdzic, gdzie urodzil sie A. Warzocha.

    PS. Dobrze mowi Lafan. Co za roznica - minelo tyle lat, a slowa piosenki Munka o "czerwono-czarnej mafii" sa wciaz aktualne.
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 28-11-2014 o 10:44
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #12988
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W dzisiejszym wywiadzie Śleszyńskiego na sf.pl jedno zdanie na zakończenie zwróciło moją szczególną uwagę:
    Chciałem przy okazji zaznaczyć, że oprócz tego podejmujemy czynności prawne dotyczące odzyskania swoich należności - zakończył Śleszyński.
    Mam tylko jeszcze jedno życzenie. Niech napiszą ile klub ma do zapłacenia zawodnikom i za co tak jak to miało miejsce w przypadku Startu Gniezno.
    Ile zapłacono dotychczas Łagucie, Walaskowi i Emilowi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #12989
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Pewnie chcą kasę od Walaska i Laguty odzyskać
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #12990
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Pewnie chcą kasę od Walaska i Laguty odzyskać
    Z tego co pamiętam chodziło o niewywiązanie się niektórych sponsorów z deklaracji przekazania określonych kwot pieniężnych wynikających z zawartych umów sponsorskich.Jednak mając na uwadze, że szanowny pan p.o. prezesa wiele raz kit cisnął można się faktycznie spodziewać, że niektórzy zawodnicy dostaną wezwania do zapłaty i po zrobieniu układu i kompensacji zobowiązań może się okazać, że niektórzy będą musieli dopłacić "Operatorowi" trochę grosza...
    A tak serio to po układzie z 4,5 melona zostanie 1,35 do spłaty i jakby Siara chciał to w rok zamkną temat.

  37. Powrót do góry    #12991
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    A Pisiory mają inne standardy? Chyba czerpią je ostatnio prosto z Madrytu.
    Biorąc pod uwagę to co ostatnio w mediach wyprawia ich prezio i jak podważa wiarygodność Polski na arenie między narodowej to Boże broń nas przed Warzochą bo inaczej tą retorykę będziemy mieć przez 4 lata.

    Oczywistym błędem Michała jest takie jawne opowiadanie się po jednej ze stron.

    Odnośnie spółki to chcą iść częściowo w ślady Gdańska-chyba wszyscy wiedzą jak pozbyli się jednego dłużnika.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MICHCIO13 za jego przydatny post!

    jazzmanik (28-11-2014)

  39. Powrót do góry    #12992
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Z tego co mi wiadomo to kandydat PISu również jest zamieszany w aferę... energetyczną. WIęc to wybór między młotem, a kowadłem. Stosowni kandydaci polegli w I turze, m.in. przez kampanię mierniejszą, ale za swoje robili. A teraz zostało dwóch spoza Częstochowy. No i chyba wypadałoby zrobić jak Lafan

  40. Powrót do góry    #12993
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ign=newswidget
    Jak co brać Szuminę na drugą ligę jak znalazł
    Lew

  41. Powrót do góry    #12994
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Prawda to że oprócz Łegowika i Czaji odchodzi Polis? ponoć do GKM ?

  42. Powrót do góry    #12995
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Prawda to że oprócz Łegowika i Czaji odchodzi Polis? ponoć do GKM ?
    Herezja. Nie mam pojęcia skąd ta plotka się wzięła. Oskar Polis nigdzie się nie wybiera. Zostaje w Stowarzyszeniu CKM.
    IMG_0014.PNG
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 01-12-2014 o 00:34

  43. Powrót do góry    #12996
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Tak sie zastanawiam, jaka nedze szkoleniowa musi przedstawiac Grudziadz skoro w desperacji siega po Legowika i jeszcze placi za to niemala kase.

    Przy okazji czytam teraz, ze ich budzet ma wynosic ponizej 4 mln. Ktos kiedys trafnie tu napisal - Ekstraliga w Czestochowie zostala odpuszczona zdecydowanie zbyt szybko.
    Pzdr,
    Garfield

  44. Powrót do góry    #12997
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Gdyby u Huberta na pierwszym miejscu był żużel to coś by z tą Jego kariera było,bo talent jakiś tam ma.
    Ale ze u Niego cos innego sie liczy to jest jak jest.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-12-2014)

  46. Powrót do góry    #12998
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Gdyby u Huberta na pierwszym miejscu był żużel to coś by z tą Jego kariera było,bo talent jakiś tam ma.
    Ale ze u Niego cos innego sie liczy to jest jak jest.
    A co się liczy? Szacunek ludzi ulicy?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  47. Powrót do góry    #12999
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    0,7 Soplicy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #13000
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Czy ktos wie gdzie w Czestochowie mozna nabyc bilet na SGP na narodowym?

  49. Powrót do góry    #13001
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Qaz Zobacz posta
    Czy ktos wie gdzie w Czestochowie mozna nabyc bilet na SGP na narodowym?
    Empik i STS

    http://sgpnarodowy.pl/bilety/ - tu znajdziesz najbliższy punkt rozprowadzający bilety

    http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=sw0135 - stan, jakie wejściówki zostały
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  50. Powrót do góry    #13002
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Dzięki!

  51. Powrót do góry    #13003
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Online lepiej.
    Większość biletów na fajne miejsca już jednak wykupiona
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  52. Powrót do góry    #13004
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Stadion Rakowa ma już system biletowy z identyfikacją kibiców i kontrolą wejść. Ciekawe kiedy zrobią to na Włókniarzu.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  53. Powrót do góry    #13005
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    No to na GP w Warszawie będzie pobity rekord widowni
    Lew

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •