Strona 146 z 296 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196246 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,526 do 6,570 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6526
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Co do istoty sprawy się nie pomyliłem (bilety za 1zł to nie odruch serca działaczy Unibaxu). W szczególe się pomyliłem (pamięć bywa zawodna), za co przeprosiłem. Spinasz się jakbym Ci Matkę opluł.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  2. Powrót do góry    #6527
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Piłem raczej do ogółu twojej "twórczości"

  3. Powrót do góry    #6528
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    W temacie Apatora mam mniej postów niż Ty Włókniarzowym, chcesz iść dalej w tą dyskusję? Czekam na PW. Nie śmiećmy tu.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  4. Powrót do góry    #6529
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    - Nie szukamy osoby, która chce, tylko takiej, która się odważy. To nie jest tak, że Rada Nadzorcza zastała spaloną ziemię i odbudowuje wszystko z niczego. Nie, jest w klubie określony potencjał. Trzeba go skatalogować, pokazać, gdzie mamy mocne strony, gdzie coś możemy poprawić, a co jest poza naszym zasięgiem. Od nowego prezesa oczekujemy realnego podejścia i oceny własnych możliwości. My tego też dokonamy i popatrzymy na to, czy klub i ta osoba są w stanie stworzyć efekt synergii - stwierdził Przewodniczący Rady Nadzorczej

    To co tam panowie, który posiada 3 lata doświadczenia w kierowaniu spółką i będzie składał papiery na prezesa


    Na pewno kibiców ucieszy informacja, że klub prowadzi aktywne rozmowy z drugim sponsorem tytularnym. Uważamy, że w okresie mniej więcej do połowy maja ta umowa będzie zawarta. Oczywiście zostaniecie państwo o tym powiadomieni - stwierdził Dariusz Śleszyński

    Pewnie do 15. maja, co Panie Prezesie? ))
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 17-04-2014 o 22:18
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #6530
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    [I]- Na pewno kibiców ucieszy informacja, że klub prowadzi aktywne rozmowy z drugim sponsorem tytularnym. Uważamy, że w okresie mniej więcej do połowy maja ta umowa będzie zawarta. Oczywiście zostaniecie państwo o tym powiadomieni - stwierdził Dariusz Śleszyński
    Pewnie do 15. maja, co Panie Prezesie? ))
    do Asot:
    Nie bagatelizuj tematu z drugim sponsorem tytularnym ale uwazaj bo w tym temacie są tarcia.. Firma, owszem, z branży przemysłowej... produkcyjnej.. Baa, lokalna, z miasta... Z jej produktami należy obchodzić sie bardzo ostrożnie, bo przez nieuwagę można je bardzo szybko obrócić w kupę ostrych śmieci.. Psst, juz wiecej nie podpowiem o firmie.. ale... jest pewien problem... Ta firma stroi lekkie fochy bo chce (chciala??) być jedynym sponsorem w nazwie, a nie w towarzystwie kantora online....... Czy da dużo, jesli wszystko zakonczy się dobrze??... smiem twierdzić że da umiarkowanie czyli symbolicznie.. ale to się zobaczy... ale i tak liczy się każdy grosz w tej ekstremalnie gardlowej sytuacji finansowej...

  6. Powrót do góry    #6531
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    do Asot:
    Nie bagatelizuj tematu z drugim sponsorem tytularnym ale uwazaj bo w tym temacie są tarcia.. Firma, owszem, z branży przemysłowej... produkcyjnej.. Baa, lokalna, z miasta... Z jej produktami należy obchodzić sie bardzo ostrożnie, bo przez nieuwagę można je bardzo szybko obrócić w kupę ostrych śmieci.. Psst, juz wiecej nie podpowiem o firmie.. ale... jest pewien problem... Ta firma stroi lekkie fochy bo chce (chciala??) być jedynym sponsorem w nazwie, a nie w towarzystwie kantora online....... Czy da dużo, jesli wszystko zakonczy się dobrze??... smiem twierdzić że da umiarkowanie czyli symbolicznie.. ale to się zobaczy... ale i tak liczy się każdy grosz w tej ekstremalnie gardlowej sytuacji finansowej...

    Cos tam zawsze wpadnie ale zważywszy ze twoje proroctwa się nie sprawdzają wiec jestem spokojny

  7. Powrót do góry    #6532
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Analityk jak tam ze sponsorem w Bydgoszczy?
    Twoja Polonia ma poważniejszy problem,
    a tutaj wykrwawiasz się w tej "ekstremalnie gardłowej sytuacji".
    Ogarnij się Chłopie, bo jak pisałeś Twoja Polonia poległa w Rybniku.
    Masz znowu rozdwojenie jaźni?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-04-2014 o 23:16
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #6533
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Czy poza KantorOnline (dzień przed ogłoszeniem) sprawdziła się do tej pory jakakolwiek informacja podana na tym forum...?

    Ot, tak dla własnych przemyśleń

  9. Powrót do góry    #6534
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Tak, kilka.
    Głównie te złe. Np. że klub ma gówniany sztab marketingu i jak nic z tym nie zrobi, to będzie 100lat świetlnych za murzynami. I jest, co widać na przykładzie pozyskiwania sponsorów i reakcji na "afery" i inne publikacje.
    Sprawdziły się też sposoby na promocję i dobry PR drużyny żużlowej. Tylko że w Gorzowie i we Wrocławiu czy Lesznie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (19-04-2014), ROLAND (18-04-2014)

  11. Powrót do góry    #6535
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jak dla mnie to prezesem mógłby zostać ten Śleszyński. Ma poukładane w głowie.

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  12. Powrót do góry    #6536
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    do Asot:
    Baa, lokalna, z miasta... Z jej produktami należy obchodzić sie bardzo ostrożnie, bo przez nieuwagę można je bardzo szybko obrócić w kupę ostrych śmieci..
    Miejska, czy podmiejska? Bo jak podmiejska to może kibice Włókniarza będą mogli kupić tańsze wejściówki na golfa?

  13. Powrót do góry    #6537
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    To możemy mieć sponsora który jest na #27 miejscu w rankingu najbogatszych Polaków
    Lew

  14. Powrót do góry    #6538
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    To możemy mieć sponsora który jest na #27 miejscu w rankingu najbogatszych Polaków

    Już na 20 -stym

    http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,2

    Tylko nie wydaje mi się, żeby to była prawda.

  15. Powrót do góry    #6539
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    ale by były jaja...

  16. Powrót do góry    #6540
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    ale by były jaja...
    Marzyciele.

  17. Powrót do góry    #6541
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Marzyciele.
    Za marzenia nie karają

  18. Powrót do góry    #6542
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    http://espeedway.pl/news,nowi_mlodzi...,69172,12.html

    Ciekawy jestem jak tam sie zaprezentował, bo rozumiem że jeździli po 4 apod taśmy

    Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka

  19. Powrót do góry    #6543
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Nie wiem czy realne byłoby puszczenie młodego jako gościa, ale może to niezły sposób, żeby się rozjeździł...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  20. Powrót do góry    #6544
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    ale by były jaja...
    Temat Musia to juz byl jakis czas temu. W okresie gdy KJG wchodzilo do klubu i przejmowalo wladze. Moze Panowie znajda porozumienie tym razem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #6545
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Temat Musia to juz byl jakis czas temu. W okresie gdy KJG wchodzilo do klubu i przejmowalo wladze. Moze Panowie znajda porozumienie tym razem.
    Moze na ten czas to za wysokie progi

  22. Powrót do góry    #6546
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Temat Musia to juz byl jakis czas temu. W okresie gdy KJG wchodzilo do klubu i przejmowalo wladze. Moze Panowie znajda porozumienie tym razem.
    Nie, nie to nie pan Arek Muś... ani jego przeurocza żona pani Iza, ani córka Marysia... To nie Press Glass!! Zapomnijcie! Press Glass nigdy nie wszedł w żużel ani nie wejdzie (choć dawno dawno temu Artur Pietrzyk wyrwał parę gorszy z Press Glassu i nawet miał reklamę na motocyklu... ale skojarzenia (branżowe) dobre! choc to... też nie Guardian!! to drugi pewnik!! ale jest też druga strona medalu, ten zainteresowany podobno jest dość skąpy a dodatkow chce "wyłączność" na wiele rzeczy, nawet miejsce na biletach... Poczekajmy - pozyjemy - zobaczymy...
    Póki co Dobrych Świąt Wielkiej Nocy!!

  23. Powrót do góry    #6547
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    O tym sponsorze z Wyczerp też już słyszałem jakiś czas temu.

  24. Powrót do góry    #6548
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jedyne inne co mi przychodzi do glowy do Huta Szkla Stolzle, ale ten temat ponoc jakis czas temu upadl... Moze nie upadl?
    Ale trudno tu mowic o czestochowskiej firmie, raczej majacej produkcje w naszym miescie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #6549
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A może to wcale nie producent tylko dystrybutor? W końcu taki Szybex wspiera Włókniarz od lat, może w końcu zdecydowali się na sponsoring tytularny? Nie wiem - strzelam.

  26. Powrót do góry    #6550
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A może to wcale nie producent tylko dystrybutor? W końcu taki Szybex wspiera Włókniarz od lat, może w końcu zdecydowali się na sponsoring tytularny? Nie wiem - strzelam.
    W sumie, kto byl na stadionie ten widzial ze duzo reklam tam wisi Szybexu...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #6551
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A może to wcale nie producent tylko dystrybutor? W końcu taki Szybex wspiera Włókniarz od lat, może w końcu zdecydowali się na sponsoring tytularny? Nie wiem - strzelam.
    Trochę to chyba jednak za mała firma by taką kasę wyłożyć. Jeżeli nie Stolze i nie Muś,to mi nic "tłukącego" do głowy nie przychodzi. Nie zmienia to wszystko faktu, że przydałby się jakiś koncern, ale jak się nie ma co się lubi....
    No nic pożyjom-uwidim, a tym czasem cieszmy się poniedziałkowym meczem.

  28. Powrót do góry    #6552
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Jestem już szczęśliwym posiadaczem Bilety jak i Programu i tu jedna uwaga czy za ta cenę nie można było jednej strony poświecić na zdjęcie zawodnika z miejscem na autograf.Następne tez by się sprzedawały nawet za ta cenę.

  29. Powrót do góry    #6553
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    W sumie, kto byl na stadionie ten widzial ze duzo reklam tam wisi Szybexu...
    Dużo reklam Szybexu to już wisi przynajmniej od roku...

  30. Powrót do góry    #6554
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Jestem już szczęśliwym posiadaczem Bilety jak i Programu i tu jedna uwaga czy za ta cenę nie można było jednej strony poświecić na zdjęcie zawodnika z miejscem na autograf.Następne tez by się sprzedawały nawet za ta cenę.
    31 stron z reklamami, 13 z jakimkolwiek tekstem lub zdjęciami. 10 zł za taki program to kpina. Ulotki to ja mogę sobie za free wziąć.
    Już tak było, po pierwszym meczu wrócili z cenami do 5 zł i wzbogacili program.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cokus1 za jego przydatny post!

    Jjasiek (19-04-2014)

  32. Powrót do góry    #6555
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    No właśnie, zmacawszy program, pomyślałem, że jest w środku jakiś skarb kibica... Jak mi ojciec zarzucił, że 10 za program to zacząłem kartkować, a tu w sumie 10 zł za parę stron tekstu. Żeby nie było, że krytykuję jedynie, bardzo podoba mi się, że wzorem poprzednich lat, mimo odgórnie narzuconego wzoru tabeli biegów nadal drukujemy ją na zwykłym papierze, nie kredowym.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  33. Powrót do góry    #6556
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    31 stron z reklamami, 13 z jakimkolwiek tekstem lub zdjęciami. 10 zł za taki program to kpina. Ulotki to ja mogę sobie za free wziąć.
    Już tak było, po pierwszym meczu wrócili z cenami do 5 zł i wzbogacili program.
    Coz, Walaskow, Kildemandow a najlepiej to jeszcze Hancockow i Pedersenow sie chce w skladzie a kasa to chyba z kapelusza na to ma byc...

    Mnie to nie razi. Program estetyczny, mozna zobaczyc kto wspiera klub i gdzie zostawiac pieniadze. Merytorycznie niezle, dawno nie bylo tak dobrych programow.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #6557
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ale kto kupi program, jak nic nie oferuje w sobie? Jakby była merytoryczna zawartość, cenna i ciekawa, to 10 zł wydawali by kibice z radością.
    Kupno programu to żaden wyznacznik wsparcia zespołu. Ten kupują tylko starzy kibice albo nieliczni wierni fani żużla.
    Należy więc zachęcić fanów do wydania kasy - właśnie merytoryką albo ceną.
    Sezon temu chyba program od połowy sezonu był za 5 zł
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    cokus1 (19-04-2014)

  36. Powrót do góry    #6558
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Parę pytań:
    1. Kiedy się kupuje bilet elektroniczny - to wejście tylko jedną bramką czy jakieś delikatne postępy (np. 2 bramki ) zostały w tym sezonie poczynione?

    2. Trening wczoraj - jak to wyglądało? (Oprócz tego, że Dospel ma jeszcze gratisową reklamę na klacie żużloków).

    3. Co tam robił pan Kafel? Jakieś dobre wieści w związku z tym?

  37. Powrót do góry    #6559
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jest:
    - dwustronicowy wywiad z zytkiem
    - o meczu w Lesznie
    - ostatni mecz z ZG
    - wypowiedzi kogos tam z ZG
    - info o ostatnich wydarzeniach zuzlowych z udzialem Lwow
    - przyblizenie Falubazu
    - Fotorelacja z Leszna

    Ok, brakuje 1-2 stron na temat transferow zimowych, ale poza tym bez zastrzezen.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #6560
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    . Ten kupują tylko starzy kibice albo nieliczni wierni fani żużla.
    Należy więc zachęcić fanów do wydania kasy - właśnie merytoryką albo ceną.
    Jaką merytoryką? Co chcialbys napisać ludziom którzy nie czytają niczego? Chcialbyś ich zainteresować historią klubu? Chyba musialbyś wydać to w formie "Faktu" albo innego szajsu dla troglodytow żeby to do nich dotarło. Starzy kibice (juz się chyba, kurde, łapię) i wierni fani żużla, jak piszesz, znaję historię i wyniki klubu jak swoje 5 palcow, ich wydawca programu niczym nie zaskoczy.
    Jedyna forma sprzedaży to NISKA CENA i DUŻE OBRAZKI. Obrazki podobają się dzieciarni (i nie tylko) a niska cena bo po wyrwaniu tabeli jest co połozyć pod tyłek na brudne krzesło.

    Dla mnie program to świętość. Mam z Częstochowy wszystko od 1970 roku ale przyznam, że obecne programy to sterty makulatury i dycha za plik reklam to za dużo.

  39. Powrót do góry    #6561
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Tor nam dziś prawie Czaje skasował...

  40. Powrót do góry    #6562
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Ja tam wolę już wydrukować sobie program w domu niż zapłacić dychę za sterty reklam. A wywiady w programach w większości są na SF, a przynajmniej ten sam przekaz, wszystko na jedno kopyto. Dla kolekcjonerów fajna sprawa, ale dla większości kibiców to wystarczy taki program jak na sparingach ewentualnie z twardszym papierem.

  41. Powrót do góry    #6563
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Tor nam dziś prawie Czaje skasował...
    Jak skasował ?
    A Pan Jensen jak ? Gdzie jest Holta?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  42. Powrót do góry    #6564
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Na wejsciu w pierwszy luk byla dziura na poczatku treningu, Czaje tak podrzucilo ze skonczyl w bandzie, po tym incydencie dopiero 20 minut tor doprowadzano do porządku. Na szczęście Czaja wstał sam i kontynuował trening. Jensen wydawał się obolały każde wyjście z łuku kończyło się podniesieniem przedniego koła, dodatkowo jeździł sam nie ścigał się z nikim, zrobił może 10 kółek i zwinął sprzęt. Holty nie było z powodów logistycznych tak na FB napisano. Gadali też ludzie na stadionie że z Zieloną Górą to ostani mecz Andzi jako toromistrza.

    Dodatkowo:
    Rafał pojedzie na sto procent. Prawdopodobnie pojawi się w składzie w miejsce Łaguty. Gdyby jednak okazało się, że któryś ze Skandynawów jest zbyt obolały, by walczyć na torze, to Szombierski zastąpi jednego z nich, a za kontuzjowanego Rosjanina skorzystam z zastępstwa zawodnika – tłumaczy Żyto
    Ostatnio edytowane przez spiewako ; 19-04-2014 o 17:04

  43. Powrót do góry    #6565
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Gadali też ludzie na stadionie że z Zieloną Górą to ostani mecz Andzi jako toromistrza.
    To znaczy, ze...?

    A Szumina sie dzis (i wczoraj) tak dobrze prezentowal, ze trener go na 100% wstawia?

  44. Powrót do góry    #6566
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Nie ogarniam kombinowania, Rafał aż tak dobrze wyglądał? Andzi coś nie idzie w tym roku, ale wywalanie takiego gościa? Wstyd.
    No, to Pojensonowane...znowu, przy takim obrocie sprawy zdziwię się jak pojedzie. Holty już nie komentuję.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Powrót do góry    #6567
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Nie było dzisiaj: Szuminy, Jablonskiego, Malczewskiego. Ogolnie scigali sie Czaja, Miturski, Drabik, Polis, Legowik i tajemniczy zawodnik w starym kevlarze GKMu Grudziadz.

    Laguta scigal się dzisiaj na gokartach w blizej nieokreślonym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez spiewako ; 19-04-2014 o 17:23

  46. Powrót do góry    #6568
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wiem, że pada, ale z takim nastawieniem to dostaniemy potężnego liścia od Motomyszy...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  47. Powrót do góry    #6569
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Żyto widzę chce przebić Dobruckiego w głupich decyzjach. Wystawiać Szombierskiego zamiast ZZ to się na nominację do nagrody Darwina nadaje.

  48. Powrót do góry    #6570
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    tajemniczy zawodnik w starym kevlarze GKMu Grudziadz.
    Daniel Nermark

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •