Strona 152 z 296 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,796 do 6,840 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6796
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Żeby nie okazało się jak rok temu ,że dochody z biletów nie były równe frekwencji ,a patrząc na zabezpieczenia na biletach nie trudno je podrobić ,nie mówiąc o karnetach
    Lew

  2. Powrót do góry    #6797
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    posiadam cztery bilety na SGP w Bydgoszczy, lecz niestety ze względów losowych nie możemy jechać. Odstąpie osobie zainteresowanej po cenie sporo niższej od nominalnej. Proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #6798
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Karnety są słabe to fakt, nie mogę się nadziwić dlaczego ulgowy jest niebieski. Co do biletów mam nadzieję, że uszczelniono ochronę i ,,dziurę" przez którą się wylewały same bilety.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  4. Powrót do góry    #6799
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Karnety są słabe to fakt, nie mogę się nadziwić dlaczego ulgowy jest niebieski. Co do biletów mam nadzieję, że uszczelniono ochronę i ,,dziurę" przez którą się wylewały same bilety.
    Myślę ze jeszcze więcej darmowych biletów w obiegu będzie tyle ze nie zarabia klub zarabiają konikiW poniedziałek przy mnie poszły dwa pakiety po 5 szt.A ze jestem lojalnym klubowi kibicem wolałem odstać czas w kolejce i wspomóż klub a nie prywatny portfel zapełniać.

  5. Powrót do góry    #6800
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!

    Przede wszystkim chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum. Ale teraz do rzeczy. Zauważyłem pewną niepokojącą rzecz, nie chcę wybiegać za daleko w przyszłość, ale 10 maja ma odbyć się mecz Włókniarz - Sparta. 10 maja to także data SBP w Landshut. Czy istnieje możliwość, ze ktoś z naszych wybierze turniej kosztem meczu? Powołania mogą dostać Grisza, Peter i MJJ, najbardziej boję się co zrobi ten ostatni, szczególnie po jego ostatnich perypetiach.

    Jeśli ktoś z Was jest zorientowany w tej kwestii to proszę o odpowiedź.

  6. Powrót do góry    #6801
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lionheart Zobacz posta
    Witam!

    Przede wszystkim chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum. Ale teraz do rzeczy. Zauważyłem pewną niepokojącą rzecz, nie chcę wybiegać za daleko w przyszłość, ale 10 maja ma odbyć się mecz Włókniarz - Sparta. 10 maja to także data SBP w Landshut. Czy istnieje możliwość, ze ktoś z naszych wybierze turniej kosztem meczu? Powołania mogą dostać Grisza, Peter i MJJ, najbardziej boję się co zrobi ten ostatni, szczególnie po jego ostatnich perypetiach.

    Jeśli ktoś z Was jest zorientowany w tej kwestii to proszę o odpowiedź.
    Najwyzej mecz bedzie w niedziele - tym samym bedzie to kolejna kolejka z 2 zamiast 3 transmisji.

  7. Powrót do góry    #6802
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A Griszka się chyba wybiera na sobotni sparing do Częstochowy.

  8. Powrót do góry    #6803
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Ponoc ma jechac w sparingu w Togliatti

  9. Powrót do góry    #6804
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    A Griszka się chyba wybiera na sobotni sparing do Częstochowy.
    "If everything will be ok with my leg I'll be in Czestochowa on saturday" - z fb Griszy, więc jest duża szansa.

    ROW Rybnik
    1. Dawid Stachyra
    2. Roman Chromik
    3. Lewis Bridger
    4. Dakota North
    5. Michał Szczepaniak
    6. Kacper Woryna
    7. Marcin Bubel

    KantorOnline Włókniarz
    9. Rune Holta
    10. Rafał Malczewski
    11. Rafał Szombierski
    12. Hubert Łęgowik
    13. Grzegorz Walasek
    14. Maksym Drabik
    15. Artur Czaja
    16. Oskar Polis

  10. Powrót do góry    #6805
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    To choroba a ja nie widzialem nikogo, kto by sie z niej wyleczyl.
    Wyleczyć się nie da bo alkoholikiem jest się do końca życia co nie znaczy, że z problemem nie można walczyć.

  11. Powrót do góry    #6806
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    3 takie mecze i zapchamy dziurę w budżecie klubu.
    Cztery bo zapomniales o lewych biletach
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6807
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Dramatyzujecie z tymi biletami.
    Kiedyś wchodziłem, to panowie na bramce mieli listę z lewymi numerami biletów i się bacznie przyglądali każdemu na wejściu.
    Więc jak widać, da się dojść do tego kto, co, jak i kiedy.

    PS A Danek o wstydu nie ma pokazując się na środku murawy podczas meczu???
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #6808
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    PS A Danek o wstydu nie ma pokazując się na środku murawy podczas meczu???
    Czerwony i wstyd?? ha ha ha ha to dałeś do pieca.

  14. Powrót do góry    #6809
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter się rozkręca, dziś komplet na Wyspach, czekamy na powtórkę w Gdańsku.

  15. Powrót do góry    #6810
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Ja tak trochę z innej beczki. W zeszłym roku było głośno o kołowrotkach na stadionie. Ruszyło coś w tej sprawie? Jak to wygląda od strony regulaminu na najbliższe lata? W końcu klub wziął stadion na 10 lat. Prosiłbym kogoś zorientowanego o odpowiedź.

    Druga sprawa. Dostaliśmy SEC. Są jakieś przesłanki albo rozmowy w kuluarach o ewentualnych cenach? W zeszłym roku w Gdańsku zdaje się bilety kosztowały ok 30zł.. w tym roku w Niemczech ok 25€. Ciekaw jestem, w którą stronę to pójdzie. Tak czy siak myślę, że o frekwencje możemy być spokojni na ten turniej. Zjadą się ludzie z innych regionów niż Częstochowa więc komplet jest bardzo możliwy.

    Termin SEC to 19 września, 2 dni później jest rewanżowy półfinał PO. Jeśli trafimy do PO i u nas wypadnie rewanż, a pogoda nie dopisze 19 września (piątek) to zawody zostaną pewnie przeniesione na sobotę. Czuje lekką aferę w mediach w przypadku starania się o zamianę gospodarza pierwszego meczu

    Jak już o SEC mowa to pociągnijmy dalej temat powiązany. Bilety na konkretne miejsca. Czy jest jakikolwiek cień szansy, że doczekamy się na stadionie systemu internetowego na konkretne siedziska? Wszyscy wiemy jak to u nas wygląda i podział na sektory z racji infrastruktury stadionu odpada. Domyślam się, że dystrybucja będzie w stylu pula biletów na główną, pula biletów na bufor, pula biletów na resztę stadionu (chyba tak było na półfinał DPŚ). Może by tak podrzucić coś takiego klubowym marketingowcom?

  16. Powrót do góry    #6811
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Na konferencji podano, ze ceny biletow na SEC jeszcze nie sa ustalone ale ceny maja nie byc wygorowane (cokolwiek to znaczy)

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    dawidm (25-04-2014)

  18. Powrót do góry    #6812
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Obowiązek posiadania kołowrotków przez kluby ekstraligi został odsunięty w czasie o rok. Miały być obowiązkowe na 2014 a przesunięte zostało na 2015. Zobaczymy przed 2015 czy wtedy nie przesuną na 2016. Najwyraźniej to dla ekstraligi nie jest priorytetem, aczkolwiek ja już sugerowałem, że dla klubu powinno nim być. Pozostaje kwestia dofinansowania ze strony miasta, ponieważ takie deklaracje wcześniej padały, ale na nich się kończyło.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Saint za jego przydatny post!

    dawidm (25-04-2014)

  20. Powrót do góry    #6813
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez dawidm Zobacz posta
    Bilety na konkretne miejsca. Czy jest jakikolwiek cień szansy, że doczekamy się na stadionie systemu internetowego na konkretne siedziska? Wszyscy wiemy jak to u nas wygląda i podział na sektory z racji infrastruktury stadionu odpada. Domyślam się, że dystrybucja będzie w stylu pula biletów na główną, pula biletów na bufor, pula biletów na resztę stadionu (chyba tak było na półfinał DPŚ). Może by tak podrzucić coś takiego klubowym marketingowcom?
    Ale to jest mówione od 5 lat co najmniej

    I też jestem za tym pomysłem, żaden problem, poza skonfigurowaniem sytemu zamawiania biletów.
    Skończy się też zajmowanie całych sektorów przez 2 osoby dla znajomych, z których potem i tak przychodzi 2/3.

    Tylko trzeba chcieć , a osoby w klubie od organizacji nie chcą. Albo - sądząc po "organizacji" wejścia na stadion podczas ostatniego meczu - nie myślą.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #6814
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ja bym w ogóle starał się o przełożenie SEC na jakiś bardziej dogodny termin. W piątek moim zdaniem nie mamy szans na wysoką frekwencję. Co z tego, że zawody są o 19 skoro dotrą na nie najpewniej tylko częstochowianie pracujący na 1 zmianę. Z innych krańców Polski/Świata dotrą tylko zapaleńcy żużla. Nie ma szans na kibiców casualowych z innych miast z uwagi na to, że musieliby brać cały dzień wolnego. Przy sobocie takiego problemu by nie było.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    dawidm (25-04-2014)

  23. Powrót do góry    #6815
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    20.IX jest GP Challenge, 13 i 27 to GP więc może być problem... , poza tym trzeba się dogadać z Eurosportem, który ma dosyć ciasną ramówkę w soboty(jakieś turnieje snookerowe, dartowe lub wyścigi kolarskie, które mają priorytet)
    Ostatnio edytowane przez szyba213 ; 25-04-2014 o 12:56

  24. Powrót do góry    #6816
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Darta i snookera prosze mi nie obrazac

    To 10 maja sie mozemy przyzwyczajac juz do braku MJJ w skladzie? My mamy mecz z Wrockiem a pan "boli pupcia" ma SBP w Landshut. W sumie nie ma co plakac, pojedzie Kilof

  25. Powrót do góry    #6817
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Darta i snookera prosze mi nie obrazac

    To 10 maja sie mozemy przyzwyczajac juz do braku MJJ w skladzie? My mamy mecz z Wrockiem a pan "boli pupcia" ma SBP w Landshut. W sumie nie ma co plakac, pojedzie Kilof
    niech idzie w cholerę i tak miękka dupa a moze sztygar zepnie zad i coś ujedzie.

  26. Powrót do góry    #6818
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    posiadam cztery bilety na SGP w Bydgoszczy, lecz niestety ze względów losowych nie możemy jechać. Odstąpię za połowę ceny, czyli 200 zł za cztery bilety (sektor C - bilety normalne). Proszę o kontakt na nr telefonu 663 333 686. Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #6819
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Już oficjalnie w obsadzie zawodów Best Pairs w Landshut widnieją nazwiska naszego Łaguty i Jensena. Jeśli Ekstraliga nie zgodzi się na przełożenie meczu na niedzielę to będzie to jawne skurczysyństwo.

  28. Powrót do góry    #6820
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Co się dzieje z Jabłońskim? Nie ma go na treningach, z Rybnikiem też nie jest awizowany.

  29. Powrót do góry    #6821
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Co się dzieje z Jabłońskim? Nie ma go na treningach, z Rybnikiem też nie jest awizowany.
    Postawili na nim krzyżyk to sobie odpoczynek zrobił.

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Już oficjalnie w obsadzie zawodów Best Pairs w Landshut widnieją nazwiska naszego Łaguty i Jensena. Jeśli Ekstraliga nie zgodzi się na przełożenie meczu na niedzielę to będzie to jawne skurczysyństwo.
    Na to musi zgodzić się Włókniarz .

  30. Powrót do góry    #6822
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jawne skurczysyństwo to będzie, gdy zawodnicy wybiorą turniej parowy o złotego Unibaxa zamiast w meczu ligowego.
    Oni niczego nie mogą w takiej sytuacji wybierać. Za odmowę startu w zawodach SEC czy Best Pairs rodzima federacja może zawiesić zawodnikowi licencję międzynarodową. Także panowie od tak nie mogą zrezygnować z Best Pairs.

  31. Powrót do góry    #6823
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Andzia odpowiada Życie


    Żeby z tego większego gnoju nie było. Osobiście, po ludzku jest mi gościa szkoda, bo włożył mnóstwo serca i dużą część życia w Włókniarz, a dostaje po twarzy w sprawie którą można załatwić w kuluarach.

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Oni niczego nie mogą w takiej sytuacji wybierać. Za odmowę startu w zawodach SEC czy Best Pairs rodzima federacja może zawiesić zawodnikowi licencję międzynarodową. Także panowie od tak nie mogą zrezygnować z Best Pairs.
    Czyli to ,rozumiem, jest oficjalny turniej FIM-owski ? Myślałem, że to komercyjny skok na kasę typu testmecz Polska-Jugosławia
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 26-04-2014 o 13:20
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  32. Powrót do góry    #6824
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Oni niczego nie mogą w takiej sytuacji wybierać. Za odmowę startu w zawodach SEC czy Best Pairs rodzima federacja może zawiesić zawodnikowi licencję międzynarodową. Także panowie od tak nie mogą zrezygnować z Best Pairs.
    O ile z SEC możesz mieć racje to SBP to raczej spotkanie towarzyskie bez błogosławieństwa FIM, i tutaj wyższą rangę ma mecz ligowy.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spiewako za jego przydatny post!

    pakosik (26-04-2014)

  34. Powrót do góry    #6825
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Andzia dostaje na wlasne zyczenie, bo gdyby nie bylo problemu z procentami to nikt by tego przeciez sobie nie wymyslal.
    Co do ewentualnych zawieszen.
    Zawody Best Pairs sa w oficjalnym kalendarzu FIM?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #6826
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Są czy nie są.
    Ważne jak zareagowałyby rodzime federacje i jak one traktują te zawody.

  36. Powrót do góry    #6827
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wiesz, z szacunku do człowieka i jego wcześniejszej, dobrej i chwalonej wszędzie w Polsce pracy oraz poświęcenia, można pewne rzeczy załatwić po cichu. Pan Żyto mógł ugryźć się w język, przy takim osłabieniu kibice zrozumieli przegraną, a do przygotowania toru, nikt poza zawodnikami pretensji nie miał. Jestem świadomy, że któryś sezon nasi jeźdźcy mówią o różnicach między torem na treningu a torem na zawodach.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 26-04-2014 o 13:29
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Powrót do góry    #6828
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Zmierzyc Andzi alkomatem promile przed zrobieniem toru w piatek na treningu i upewnic sie ze w niedziele bedzie mial tyle samo promili. Wtedy tor bedzie zrobiony dokladnie tak samo.

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Lafan (26-04-2014), apator_uk (26-04-2014), lego (26-04-2014)

  39. Powrót do góry    #6829
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Przeciez ten Best Pairs to turniej o zlote kalesony One Sport. W SECu sa medale i tytul Mistrza Europy a tutaj nie tytylu Mistrza Swiata Par, co najwyzej Mistrzowie Swiata One Sport czy jak to sie tam zwie.
    Co ciekawe w oficjalnym kalendarzu FIM nie ma nawet SEC!!
    Indywidualne Mistrzostwa Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie:
    25 stycznia - Challenge - St. Johann im Pongau (Austria)
    1-2 lutego - Finał I+II - Krasnogorsk (Rosja)
    15-16 lutego - Finał III+IV - Błagowieszczeńsk (Rosja) (brak potwierdzenia)
    8-9 marca - Finał V+VI - Assen (Niemcy)
    22-23 marca - Finał VII+VIII - Inzell (Niemcy)

    Drużynowe Mistrzostwa Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie:
    8-9 lutego - Finał drużynowy - Togliatti (Rosja)

    Grand Prix 2014:
    5 kwietnia - Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland
    26 kwietnia - Grand Prix Europy w Bydgoszczy
    17 maja - Grand Prix Finlandii w Tampere
    31 maja - Grand Prix Czech w Pradze
    14 czerwca - Grand Prix Szwecji w Malilli
    28 czerwca - Grand Prix Danii w Kopenhadze
    12 lipca - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
    16 sierpnia - Grand Prix Łotwy w Rydze
    30 sierpnia - Grand Prix Polski w Gorzowie
    13 września - Grand Prix Nordyckie w Vojens
    27 września - Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie
    11 października - Grand Prix Polski w Toruniu

    Eliminacje do Grand Prix 2015:
    7 czerwca Runda I - St. Johann (Austria)
    7 czerwca Runda II - Lublana (Słowenia)
    9 czerwca Runda III - Abensberg (Niemcy)
    21 czerwca Półfinał I - Gorican (Chorwacja)
    21 czerwca Półfinał II - Częstochowa (Polska)
    20 września Challenge - Lonigo (Włochy)

    IMŚ na długim torze:
    1 czerwca - I runda eliminacyjna - Bielefeld (Niemcy)
    5 lipca - II runda eliminacyjna - Tayac (Francja)
    10 sierpnia - Challenge – Mariańskie Łaźnie (Czechy)
    -
    29 maja - Finał I - Herxheim (Niemcy)
    13 lipca - Finał II - Marmande (Francja)
    17 sierpnia - Finał III - Eenrum (Holandia)
    13 września - Finał IV - Morizes (Francja)
    28 września - Finał V - Mühldorf (Niemcy)

    DMŚ na długim torze:
    23 sierpnia - Finał - Forssa (Finlandia)

    Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
    27 kwietnia - Runda Kwalifikacyjna 1 - Neustadt/Donau (Niemcy)
    3 maja - Runda Kwalifikacyjna 2 - Terenzano (Włochy)
    10 maja -Runda Kwalifikacyjna 3 - Leicester (Wielka Brytania)
    19 lipca - Finał I - Lonigo (Włochy)
    17 sierpnia - Finał II - Ostrów Wlkp. (Polska)
    4 października - Finał III - Pardubice (Czechy)
    ??/?? - Finał ?? - Daugavpils (Łotwa)

    Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów:
    7 czerwca - Półfinał I - Teterow (Niemcy)
    5 lipca - Półfinał II - Motala (Szwecja)
    23 sierpnia - Finał - Slangerup (Dania)

    Drużynowy Puchar Świata:
    5 lipca - Runda Kwalifikacyjna w Terenzano
    26 lipca - Półfinał w King's Lynn
    29 lipca - Półfinał w Vastervik
    31 lipca - Baraż w Bydgoszczy
    2 sierpnia - Finał w Bydgoszczy

    FIM Speedway World League:
    ??/?? - Finał - ???

    Flat Track Cup:
    9 sierpnia - Finał I - Mariańskie Łaźnie (Czechy)
    13 września - Finał II - Morizes (Francja) – brak potwierdzenia
    27 września - Finał III - Montegiorgio (Włochy)

    Speedway Youth Gold Trophy 250 ccm:
    6-8 sierpnia - Trening - Badia Calavena (Włochy)
    9-10 sierpnia - Finał - Badia Calavena (Włochy)

    Long Track Youth Gold Trophy 250 ccm:
    13 września - Morizes (Francja)

    Speedway Youth Gold Trophy 80 ccm:
    3-6 lipca - Finał - Częstochowa (Polska)

    Grass Track Youth Gold Trophy 125 ccm:
    23 sierpnia - Finał - Bad Hersfeld (Niemcy)

    Wiec generalnie Włókniarz moze zakazac startu obu panom w tych zawodach, bo priorytetem jest liga. Jesli klub tego nie zrobi to od zawodnikow bedzie zalezec co wybiora... Wlokniarza czy kase. Jesli to drugie to dziekuje bardzo i obaj jak dla mnie moga sobie juz do konca ligi w naszych barwach nie jechac.
    Problem jest z tym, ze starzy kibice znaja innych zawodnikow niz Laguta, co zrobili znacznie wiecej dla tego klubu. A tu kibice sukcesu glosuja i najlepszym zawodnikiem w historii zostaje Laguta. Zenujace w ch*j. Wielu moich znajomych, co kibicuja nie rok, trzy czy 5 lat... mowia, ze wszyscy za bardzo sie pieszcza z Laguta, wszyscy mysla, ze on tu zostanie na zawsze. Jeszcze niektorzy moga sie zdziwic jak Dowhan czy inny pan wyciagna wieksza kase i Laguta bez mrugniecia okiem odejdzie z Czewy. Ja rozumiem uwielbienie do jakiegos zawodnika ale niektorzy to popadaja juz w paranoje z tym Laguta.

    Co do Andzi. Bylem dzis u Swiacika, pogadalismy i no sytuacja jest nieciekawa. Wczoraj nawalony jak autobus. Generalnie Jozek Kafel wraca ale na umowe zlecenie. Byc moze do tego grona dolaczy Tajchert.

  40. Powrót do góry    #6830
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Co do Griszy ,MJJ i Best Pairs to zwłaszcza ten pierwszy moze nie mieć wyboru. Rosyjska federacja jakas dziwnie stanowcza ostatnimi cza
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 26-04-2014 o 14:11

  41. Powrót do góry    #6831
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Co się dzieje z Jabłońskim? Nie ma go na treningach, z Rybnikiem też nie jest awizowany.
    Chodzą plotki że ma już nowy klub. Nawet wczoraj trenował w Pile czy to prawda okaże się niedługo

  42. Powrót do góry    #6832
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Różnica- różnicą, ale nie usprawiedliwia to takiego Walaska, czy Czai.
    Jakoś młody Dudek mógł się dopasować nie jeżdżąc na tym torze od kilku miesięcy.
    Zgadzam się z Andzią, że przyczyną porażki nie był tor, a osłabienie, oraz dodałbym do tego nieprzygotowanie części zespołu. Postawa PK z resztą to potwierdza- dało się jechać. Szumina też swoje robił, bez narzekania na tor.
    Żyto natomiast powinien powściągnąć swoje opinie przy publicznych wypowiedziach.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rain za jego przydatny post!

    pakosik (26-04-2014)

  44. Powrót do góry    #6833
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...alecen-trenera

    Juz mieliśmy w tamtym roku Stachyrę i widać ze niczego w klubie się nie nauczyli teraz mamy Zyto i sytuacja sie powtarza.Jak ktos napisał ze zwycięstwo ma wielu ojców porażka nawet matkę trudno znalesc. Wina za porażkę przynajmniej ja obwiniam zawodników:
    -A.Czaja od sparingów z Szwedami co wywiad mówi o tym ze szuka szybkości i po jego startach widać ze długo będzie szukał.
    -G.Walasek po 3,3 przewożą go trzy razy na 1-5 przy czym w ogole nie czyta toru a nawet nie podpatruje jak jada zawodnicy z Zielonej Góry.Gdy w pierwszym łuku trzeba było trzymać krawężnik nasze orły szukały szybkości pod banda.
    -R.Holta można po części go zrozumieć mając na uwadze jego sytuacje.
    Te 3 czynniki przyczyniły się do porażki jakby nie patrzeć z bardzo mocna drożyną Falubazu.
    Problem Andzi polega na tym ze teraz Zyto i inni życzliwi będą mieć do niego właśnie ten problem ze ma problem z.....Wierze jednak w to ze Andzia przynajmniej do końca sezonu da rade na wodzie niegazowanej dociągnąć.Mieliśmy w klubie Dymka Kafla Puczyńskiego poco byl potrzebny P.Zyto .

    Mam zupełnie inne zdanie na ten temat niż Piotr Żyto. Wykonując swoją pracę stosuję się bowiem właśnie do zaleceń trenera oraz komisarza toru i sędziego zawodów. Tak było i tym razem. Jeśli jednak nasi kibice uważają inaczej, to pragnę ich przeprosić. Zawsze jestem z tym klubem na dobre i na złe, a tor przygotowuję z myślą o dobrej, sportowej walce, ale przede wszystkim, aby każdy z zawodników kończył rywalizację cało i zdrowo. Nie mam więc sobie nic do zarzucenia - powiedział "Andzia".
    na tym właśnie polega rola toromistrza a trenera rola jest zebrać zawodników i przeprowadzić z nimi trening choć trening we Włókniarzu to za dużo powiedziane.
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 26-04-2014 o 13:57

  45. Powrót do góry    #6834
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Wiec generalnie Włókniarz moze zakazac startu obu panom w tych zawodach, bo priorytetem jest liga. Jesli klub tego nie zrobi to od zawodnikow bedzie zalezec co wybiora... Wlokniarza czy kase. Jesli to drugie to dziekuje bardzo i obaj jak dla mnie moga sobie juz do konca ligi w naszych barwach nie jechac.
    Problem jest z tym, ze starzy kibice znaja innych zawodnikow niz Laguta, co zrobili znacznie wiecej dla tego klubu. A tu kibice sukcesu glosuja i najlepszym zawodnikiem w historii zostaje Laguta. Zenujace w ch*j. Wielu moich znajomych, co kibicuja nie rok, trzy czy 5 lat... mowia, ze wszyscy za bardzo sie pieszcza z Laguta, wszyscy mysla, ze on tu zostanie na zawsze. Jeszcze niektorzy moga sie zdziwic jak Dowhan czy inny pan wyciagna wieksza kase i Laguta bez mrugniecia okiem odejdzie z Czewy. Ja rozumiem uwielbienie do jakiegos zawodnika ale niektorzy to popadaja juz w paranoje z tym Laguta.

    Co do Andzi. Bylem dzis u Swiacika, pogadalismy i no sytuacja jest nieciekawa. Wczoraj nawalony jak autobus. Generalnie Jozek Kafel wraca ale na umowe zlecenie. Byc moze do tego grona dolaczy Tajchert.
    Nigdy nie byłem tak zażenowany jak wyborem Griszy w tym konkursie. Śmieszy mnie, że ludzie chcą rzucać drobne jak Emil przyjedzie, myślę co będzie, jak My spuścimy komuś Griszę, albo ktoś nam go zabierze, swoją drogą słyszałem, że ciągnie z klubu pieniądze niesłabo. Świadomość historii w klubie i na trybunach jest słabiutka, ostatnio usłyszałem, że mamy ściągać ,,tą szmatę" bo gość zapłacił za bilet i na siedząco nie widzi, zatkało mnie...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ROLAND (26-04-2014)

  47. Powrót do góry    #6835
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Grisza jest we Włókniarzu dopóki ktoś nie przelicytuje Pana Artura {Siarę}Sukiennika.

    Dla wielu żużel zaczął się dopiero po 2003 a z różnych powodów nie zadali sobie trudu by trochę o historii Włókniarza poczytać.

  48. Powrót do góry    #6836
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Mnie ciekawi czy to Camaro jest konkretnie jego, czy może decydując się na odejście ze swoją zabawką musiałby się pożegnać. Bądź co bądź na częstochowskich tablicach.

    https://www.youtube.com/watch?v=Fqv8mnBUs1k
    Nie jest najgorzej ; ). Mam nadzieje ze zjawi sie jutro w Rybniku.
    Ostatnio edytowane przez spiewako ; 26-04-2014 o 14:43

  49. Powrót do góry    #6837
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Mnie ciekawi czy to Camaro jest konkretnie jego, czy może decydując się na odejście ze swoją zabawką musiałby się pożegnać. Bądź co bądź na częstochowskich tablicach.
    To samo pomyślałem widząc palenie gum .Trochę dziwne to moze Grisza będzie się nim bawił dopóty jest Lwem:}Moze ROLAND ma jakies podejzenia.

  50. Powrót do góry    #6838
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #6839
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Fajnie wygląda na papierze, ale szczerze mówiąc to jeździł z ogórkami jak na ekstraligowe warunki. Dwóch poważnych zawodników i to we własnej drużynie to nie jest jakaś przeszkoda. Aczkolwiek bez popadania w hurraoptymizm można rzec, że skutków kontuzji raczej nie odczuwa.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  52. Powrót do góry    #6840
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Gwoli scislosci... SEC jest w kalendarzu Fime Europe (dawne UEM)

    Indywidualne Mistrzostwa Europy:
    04.05 - 1. Runda Kwalifikacyjna - Równe (Ukraina)
    17.05 - 2. Runda Kwalifikacyjna - Krsko (Słowenia)
    25.05 - 3. Runda Kwalifikacyjna - Żarnovica (Słowacja)
    08.06 - Turniej Challenge - Debreczyn (Węgry)
    06.07 - 1. Finał - brak potwierdzenia
    20.07 - 2. Finał - brak potwierdzenia
    09.08 - 3. Finał - brak potwierdzenia
    19.09 - 4. Finał - brak potwierdzenia


    Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów:
    brak potwierdzenia - 1. Półfinał - Elgane (Norwegia)
    13.06 - 2. Półfinał - Pardubice (Czechy)
    14.06 - 3. Półfinał - Macon (Francja)
    31.08 - Finał - Równe (Ukraina)

    Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów:
    24.05 - Półfinał - Pilzno (Czechy)
    28.06 - Finał - Herxheim (Niemcy)

    Mistrzostwa Europy Par:
    01.05 - Półfinał - Debreczyn (Węgry)
    13.09 - Finał - Divisov (Czechy)

    Indywidualne Mistrzostwa Europy w ice raingu:
    22.02 - Półfinał - Kamiensk Uralski (Rosja)
    23.02 - Finał - Kamiensk Uralski (Rosja)

    Indywidualne Mistrzostwa Europy w żużlu na trawie:
    21.04 - Półfinał - Balkbrug (Holandia)
    brak potwierdzenia - Półfinał - brak potwierdzenia
    brak potwierdzenia - Finał - Saint Macaire (Francja)

    Indywidualne Mistrzostwa Europy sidecarów:
    07.09 - High Easter (Wielka Brytania)

    Indywidualne Mistrzostwa Europy w klasie 125 cc:
    28.06 - Pilzno (Czechy)

    Indywidualne Mistrzostwa Europy w klasie 80 cc:
    09-10.08 - Skaerbaek (Dania)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •