Strona 217 z 296 PierwszyPierwszy ... 117167207215216217218219227267 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,721 do 9,765 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9721
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    No cóż skoro na horyzoncie nie widać dobrego wojka&nbsp;&nbsp;z 4 bankami, zawodnicy a przynajmniej cześć z nich nie chce iść na układ nie widzę innego wyjścia jak wycofać klub z rozgrywek i startować od 2 ligi. Zostawić Pajaka , Holte Czaje na pozostałe miejsca dac naszych juniorów ( na taki skład zbudować budżet lokalnymi firmami, kasa z miasta i frekwencja na poziomie 3 tys.)i od zera budować podstawy finansowe i organizacyjne nowego klubu. Skład który podalem wyżej spokojnie wystarczy na awans do 1ligi, a tam w zależności od możliwości pojezdzic rok dwa i jak będą podstawy finansowe i organizacyjne wtedy podjąć wyzwanie jazdy w e-lidze. Takie rozwiązanie może wyjść na dobre nie tylko wlokniarzowi ale zwłaszcza zawodnikom którzy może zrozumiana ze może lepiej za mniejsza a pewna kasę jeździć. Wiem ze mój post może wygląda jak obrona nieudolnych działaczy i zrzucanie winy na zawodników ale tak nie jest. Tylko moim zdaniem musi paść na pysk kilka klubów - teraz Włókniarz, parę innych nie dostać licencji by prezesi i zawodnicy zrozumieli ze Eldorado w polskim żużlu się skonczylo<br>
    <br>
    Juz widze jak Pajak, Holta i Czaja radosnie zasuwaja w Czestochowie za drugoligowe stawki

  2. Powrót do góry    #9722
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Obrzydliwe jest to co się czyta. Wszystko co z klubem związane chcecie udupić i nawet startować w II lidze, żeby tylko nie zapłacić zawodnikom, pieniędzy, które im się do cholery należą. Nie wiem co jest gorszą patologią: ten śmieszny klubik czy jego kibice?
    Zagadajcie z braciszkami z enklawy na Jasnej Górze i niech zrobią następnej niedzieli kolektę na rzecz oszukanych zawodników, bo inaczej na żużel będziecie jeździć do Rybnika, a stadion zarośnie trawą.
    Gdyby Wlokniarz zdecydowal sie na upadlosc ukladowa to pewnie Ty i inni Twojego pokroju pisaliby, ze specjalnie chce zyskac na czasie aby dalej unikac splaty. Tak to juz wlasnie jest - trolle to trolle i zawsze trollowac beda.

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (25-07-2014), dockm (26-07-2014)

  4. Powrót do góry    #9723
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    I jak zwykle wypowiada się więcej osób z Torunia niż Częstochowy.
    A co będzie to będzie - nie ma czego komentować.

  5. Powrót do góry    #9724
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Obrzydliwe jest to co się czyta. Wszystko co z klubem związane chcecie udupić i nawet startować w II lidze, żeby tylko nie zapłacić zawodnikom, pieniędzy, które im się do cholery należą. Nie wiem co jest gorszą patologią: ten śmieszny klubik czy jego kibice?
    Zagadajcie z braciszkami z enklawy na Jasnej Górze i niech zrobią następnej niedzieli kolektę na rzecz oszukanych zawodników, bo inaczej na żużel będziecie jeździć do Rybnika, a stadion zarośnie trawą.
    o_O
    Kto tu tak piszę? Wszyscy mówią z Częstochowy że te pieniądze sie należą, ale jeśli nie ma 100% zgody na upadłość układową to przecież nie można nic zrobić.
    Co Ty myślisz że Włókniarz ma sejf pełny złota, a nie płaci bo ma taki kaprys?
    Zawodnicy to też są jednak łby konkretne jak się czyta teksty, że jest gotów stracić, aby tylko udupić. Spółka pójdzie w stan likwidacji, majątku nie ma. Zawodnicy dostaną po gipsowym lwie, łaguta na pamiatke dostanie angielską budkę telefoniczną i gasimy światło.
    W lidze startuje od II ligi stowarzyszenie które istnieje od czasów jak my nawet plemnikami nie byliśmy i ma prawo sobie wystartować w II lidze.
    Jeśli jakiieś młoty z PZMotu bedą krzyczeć, że mamy z długami spółki wystartować, to myślę, że dobry prawnik szybko wypunktuje ten pomysł.

  6. Powrót do góry    #9725
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,086
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    I jak zwykle wypowiada się więcej osób z Torunia niż Częstochowy.
    A co będzie to będzie - nie ma czego komentować.
    Ci z Czestochowy dziwnie pochowali lby ,jak strusie.
    Na przelomie roku panoszyli sie i kpili nie tylko w swoim watku.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #9726
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    o_O
    Kto tu tak piszę? Wszyscy mówią z Częstochowy że te pieniądze sie należą, ale jeśli nie ma 100% zgody na upadłość układową to przecież nie można nic zrobić.
    Co Ty myślisz że Włókniarz ma sejf pełny złota, a nie płaci bo ma taki kaprys?
    Zawodnicy to też są jednak łby konkretne jak się czyta teksty, że jest gotów stracić, aby tylko udupić. Spółka pójdzie w stan likwidacji, majątku nie ma. Zawodnicy dostaną po gipsowym lwie, łaguta na pamiatke dostanie angielską budkę telefoniczną i gasimy światło.
    W lidze startuje od II ligi stowarzyszenie które istnieje od czasów jak my nawet plemnikami nie byliśmy i ma prawo sobie wystartować w II lidze.
    Jeśli jakiieś młoty z PZMotu bedą krzyczeć, że mamy z długami spółki wystartować, to myślę, że dobry prawnik szybko wypunktuje ten pomysł.
    Jak mi ktoś ukradnie pieniądze, a perspektywy odzyskania długu są marne, to jedyną formą rekompensaty jest fakt ukarania złodzieja. Krzywdy to nie zwróci, ale przynajmniej jest świadomość ukarania za niemoralny czyn, co rekompensuje poniesione straty psychiczne.

  8. Powrót do góry    #9727
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Swoja droga skoro zawodnicy nie chca otrzymac swoich pieniedzy to nie otrzymaja. Nie rozumieja ze dla nich jedyna szansa na odzyskanie pieniedzy jest dalszy start spolki w lidze.
    Słyszą to już kolejny rok z rzędu.
    Nie wiem ile razy można dać się oszukać.

    Jak mi ktoś ukradnie pieniądze, a perspektywy odzyskania długu są marne, to jedyną formą rekompensaty jest fakt ukarania złodzieja. Krzywdy to nie zwróci, ale przynajmniej jest świadomość ukarania za niemoralny czyn, co rekompensuje poniesione straty psychiczne.
    Zgadzam się.

    Bodajże w Rybniku chcieli zrobić całkiem nowy klub, bez udziału osób ze starego klubu, ale Witkowski (chyba) powiedział że zgodę na starty w Rybiku dostaną tylko gdy przejmą stare długi. Pytanie czy władza pozwoli wam wystartować od zera czy od -X długu który aktualnie posiadacie.
    Ale u nas nie powstaje nowy klub.
    Do ligi zgłosiłoby się stowarzyszenie, czyli 4-krotny Drużynowy Mistrz Polski, który jest w strukturach PZM od dawien dawna.
    Klub, który nigdy nie zawiesił działalności oraz który każdego roku organizuje imprezy żużlowe (nie tylko juniorskie).

  9. Powrót do góry    #9728
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak mi ktoś ukradnie pieniądze, a perspektywy odzyskania długu są marne, to jedyną formą rekompensaty jest fakt ukarania złodzieja. Krzywdy to nie zwróci, ale przynajmniej jest świadomość ukarania za niemoralny czyn, co rekompensuje poniesione straty psychiczne.
    Ukarać by należało przede wszystkim osoby odpowiedzialne za zaistniały stan rzeczy.
    Czy jest to możliwe ?? Niestety nie.

    A ukarani zostaną kibice, którzy akurat są najmniej winni.

  10. Powrót do góry    #9729
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ci z Czestochowy dziwnie pochowali lby ,jak strusie.
    Na przelomie roku panoszyli sie i kpili nie tylko w swoim watku.
    Jak milo przeczytać sympatyczną, merytoryczną wypowiedź znanej yntelektualistki z podbydgoskiej miejscowości.
    Znana podbydgoska yntelektualistka ciągle nie widzi że ludzie z Czewy wyraźnie ignorują jej zaczepki. Niech już znana podbydgoska yntelektualistka nie marnuje czasu na ten skromny wątek, niech może coś napisze w wątku o "wielkiej" drużynie która okazała się być pieniędzmi wyrzuconymi w bloto. Same mistrze (w tym jeden oldboyów) a play off w tv oglądną.

  11. Powrót do góry    #9730
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Teraz rozumiem... To Putin nakazal jechac Czewie juniorami w Tarnowie. Chodzilo o oslabienie Grupy Azoty celem latwiejszego przejecia.
    A ten dalej jęczy jak baba o jednym. Czy Wybrzeże za oszczędnościowy skład tez krytykujesz? Czy krytykowałeś rok temu Lublin? Poza tym pamiętaj, że juniorzy nasi osiągnęli nie gorszy wynik w Tarnowie jak kilka gwiazdorskich ekip.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #9731
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta

    A ukarani zostaną kibice, którzy akurat są najmniej winni.
    Normalnie, przyznałbym Ci rację, ale tutaj było tylu entuzjastów "dymania frajerów" itp, że nie do końca mogę to uczynić.

  13. Powrót do góry    #9732
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Ale u nas nie powstaje nowy klub.
    Do ligi zgłosiłoby się stowarzyszenie, czyli 4-krotny Drużynowy Mistrz Polski, który jest w strukturach PZM od dawien dawna.
    Klub, który nigdy nie zawiesił działalności oraz który każdego roku organizuje imprezy żużlowe (nie tylko juniorskie).
    Walkowane miliard razy i pisane przez wielu z nas a i tak wiekszosc "przyjezdnych" tego nie skuma. Stowarzyszenie nigdy nie bylo zlikwidowane, ma medale DMP a kluby w Elipie sa spolkami bo wymogly to przepisy i nic wiecej. Stowarzyszenie bylo, jest i pewnie bedzie. Ale sa tacy co tego nie zalapia chocbys im impulsatorem kinetycznym o napedzie trzonkowym tlumaczyl...

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Normalnie, przyznałbym Ci rację, ale tutaj było tylu entuzjastów "dymania frajerów" itp, że nie do końca mogę to uczynić.
    jest to zaledwie procent tych, co przychodza na stadion. W kazdym stadzie sa czarne owce...

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (27-07-2014), dockm (26-07-2014)

  15. Powrót do góry    #9733
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Normalnie, przyznałbym Ci rację, ale tutaj było tylu entuzjastów "dymania frajerów" itp, że nie do końca mogę to uczynić.
    Ilu ??

    Nie ma to jak patrzeć na ogół przez garstkę popaprańców.

  16. Powrót do góry    #9734
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak mi ktoś ukradnie pieniądze, a perspektywy odzyskania długu są marne, to jedyną formą rekompensaty jest fakt ukarania złodzieja. Krzywdy to nie zwróci, ale przynajmniej jest świadomość ukarania za niemoralny czyn, co rekompensuje poniesione straty psychiczne.
    I przy okazji udupi "kolegów" z zespołu dla których odzyskanie kasy nawet w odległej przyszłości ma spore znaczenie. Ale uj z nimi ważne, że ja się odegrałem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #9735
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Wg regulaminu licencyjnego od 2013 roku w danym mieście, na konkretnym stadionie, będzie mógł startować inny klub pod warunkiem, że spłaci zobowiązania swojego poprzednika. W praktyce oznacz to, że jeśli Włókniarz nie spłaci wszystkich zaległości lub nie dojdzie do ugody z zawodnikami to w Częstochowie żużla nie uświadczymy
    1. Dotyczy wszystkich klubów:

    Klub nie może otrzymać licencji w wypadku, gdy spełniony jest jeden z poniższych warunków:

    1. klub zgłasza we wniosku o nadanie licencji jako pozostający w jego dyspozycji stadion żużlowy, pozostający w poprzednim sezonie w dyspozycji innego klubu (dalej zwany: Inny Klub), który nie wystąpił o nadanie licencji na kolejny sezon, utracił ją albo uzyskał decyzję odmowną, a posiada zadłużenie wobec:


    1. zawodników krajowych i zagranicznych,
    2. innych klubów żużlowych,
    3. FIM i FIM Europe oraz kontraktowych promotorów FIM i FIM Europe
    4. PZM,
    5. spółki EŻ,
    6. osób urzędowych,


    1. w skład jego organów wchodzi osoba fizyczna będąca w poprzednim sezonie członkiem organu Innego Klubu.
    Dalej znajdujemy jednak możliwość wyjścia z tej sytuacji. Jak to bywa w naszych regulaminach, na bliżej nieokreślonych zasadach:

    Na wniosek klubu PZM może zawierać z klubem porozumienia dodatkowe dotyczące zakresu obowiązków klubu, który uzyskuje licencję w sytuacji opisanej w niniejszym ustępie. Klub wnioskujący o zawarcie takiego porozumienia może być obciążany stosownymi opłatami na rzecz PZM.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 25-07-2014 o 19:50

  18. Powrót do góry    #9736
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Wg regulaminu licencyjnego od 2013 roku w danym mieście, na konkretnym stadionie, będzie mógł startować inny klub pod warunkiem, że spłaci zobowiązania swojego poprzednika. W praktyce oznacz to, że jeśli Włókniarz nie spłaci wszystkich zaległości lub nie dojdzie do ugody z zawodnikami to w Częstochowie żużla nie uświadczymy
    W Częstochowie jest tor w użytkowaniu DWÓCH klubów.
    Przy czym jeden klub jest zgłoszony w rozgrywkach DMP, a drugi nie.
    Stowarzyszenie Włókniarz jest zgłoszone między innymi w MDMP.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 25-07-2014 o 19:54

  19. Powrót do góry    #9737
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Wg regulaminu licencyjnego od 2013 roku w danym mieście, na konkretnym stadionie, będzie mógł startować inny klub pod warunkiem, że spłaci zobowiązania swojego poprzednika. W praktyce oznacz to, że jeśli Włókniarz nie spłaci wszystkich zaległości lub nie dojdzie do ugody z zawodnikami to w Częstochowie żużla nie uświadczymy
    .[/LIST]


    Dalej znajdujemy jednak możliwość wyjścia z tej sytuacji. Jak to bywa w naszych regulaminach, na bliżej nieokreślonych zasadach:
    Wg regulaminu to nasza i nie tylko nasza licencja nadzorowana powinna być zawieszona. I co?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #9738
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Czyli pozostawał w TEŻ w dyspozycji klubu który (hipotetycznie) licencji nie otrzymał i pozostawił długi.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 25-07-2014 o 19:53

  21. Powrót do góry    #9739
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Tak, ale według prawa polskiego stowarzyszenie nie może odpowiadać za zaległości innego podmiotu z którym nie jest w żaden sposób powiązane.
    Tutaj nawet marny prawnik wybroni stowarzyszenie.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ROLAND (25-07-2014)

  23. Powrót do góry    #9740
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ukarać by należało przede wszystkim osoby odpowiedzialne za zaistniały stan rzeczy.
    Czy jest to możliwe ?? Niestety nie.

    A ukarani zostaną kibice, którzy akurat są najmniej winni.

    Nic nowego. W Toruniu za harce z ucieczką najbardziej dostali po d...pie wlasnie kibice, sezonem 2014 w plecy i milych obelgach od min. tu obecnych.

  24. Powrót do góry    #9741
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Tylko czy w przypadku odmowy spłaty poprzednika organizator rozgrywek będzie w obowiązku dopuścić dane Stowarzyszenie do rozgrywek?

  25. Powrót do góry    #9742
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Przepraszam bardzo, a dlaczego długami spółki obciąża ten idiotyczny regulamin obiekt sportowy należący DO MIASTA?

    Zresztą, przytaczałem już tutaj wnioski z rozmowy mojego kumpla z jego kumplem, niejakim Kowalskim, prawnikiem. Byłym wiceprezesem.

  26. Powrót do góry    #9743
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    W Częstochowie jest tor w użytkowaniu DWÓCH klubów.
    Przy czym jeden klub jest zgłoszony w rozgrywkach DMP, a drugi nie.
    Stowarzyszenie Włókniarz jest zgłoszone między innymi w MDMP.
    Malo tego, gdyby jakims cudem spolka sie obronila i zostala w Elipie i posplacala dlugi, a stowarzyszenie bedzie mialo kaprys zglosic druzyne do rozgrywek II ligi to zuzla mozemy miec az za duzo

    Ale wpadajace tu trole nie kumaja nadal, ze sa 2 kluby. Wiec nie ma sensu nawet tego kolejny raz tlumaczyc

  27. Powrót do góry    #9744
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,086
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Jak milo przeczytać sympatyczną, merytoryczną wypowiedź znanej yntelektualistki z podbydgoskiej miejscowości.
    Znana podbydgoska yntelektualistka ciągle nie widzi że ludzie z Czewy wyraźnie ignorują jej zaczepki. Niech już znana podbydgoska yntelektualistka nie marnuje czasu na ten skromny wątek, niech może coś napisze w wątku o "wielkiej" drużynie która okazała się być pieniędzmi wyrzuconymi w bloto. Same mistrze (w tym jeden oldboyów) a play off w tv oglądną.
    O,znowu sie Toruniowi oberwalo.

    Jednym z tych strusi jestes wlasnie ty.
    Dodatkowo piszac cos o ignorowaniu ,jednoczenie reagujac na moje kazde pierdniecie ,stawiasz sie w roli lekko uposledzonego intelektualnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #9745
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Przepraszam bardzo, a dlaczego długami spółki obciąża ten idiotyczny regulamin obiekt sportowy należący DO MIASTA?

    Zresztą, przytaczałem już tutaj wnioski z rozmowy mojego kumpla z jego kumplem, niejakim Kowalskim, prawnikiem. Byłym wiceprezesem.
    Juz pisalem, stadion jest miejski, nie ma szans na obciazenie dlugami stadionu. I cos co tez juz pisalem, niech sie panowie ze spolki dogaduja z miastem zeby to rozwiazalo przed koncem sezonu umowe najmu stadionu, Wowczas problemu w ogle nie bedzie zadnego.

  29. Powrót do góry    #9746
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    i to zuzla mozemy miec az za duzo
    Ja wam tego z całego serca życzę. Trolem się nie czuję jednak w mojej ocenie sprawa z dwoma klubami nie jest taka oczywista. Stowarzyszenie będzie musiało ubiegać się jeszcze o licencję na start w rozgrywkach ligowych. Tu jednak pojawia się pewien problem...

    Chyba wszyscy intuicyjnie domyślają się, że tworząc ten regulamin miano na myśli sytuację taką w jakiej może znaleźć się klub z Częstochowy. Jeśli sprawa obije się o sąd to nawet jeśli wasze wnioski co do nieudolności prawnej tego regulaminu okażą się trafne to może braknąć czasu na start w rozgrywkach 2015...
    Ostatnio edytowane przez libky ; 25-07-2014 o 20:14

  30. Powrót do góry    #9747
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Nic nowego. W Toruniu za harce z ucieczką najbardziej dostali po d...pie wlasnie kibice, sezonem 2014 w plecy i milych obelgach od min. tu obecnych.
    Ucieczka to był kaprys bogacza i to w finale. Nijak ma się to w zestawieniu z bankrutującym klubem zarządzanym przez nieudaczników i uniemożliwieniem innemu równolegle funkcjonującego podmiotowi bez długów w wystartowania od najniższego szczebla rozgrywek.

    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Przepraszam bardzo, a dlaczego długami spółki obciąża ten idiotyczny regulamin obiekt sportowy należący DO MIASTA?

    Zresztą, przytaczałem już tutaj wnioski z rozmowy mojego kumpla z jego kumplem, niejakim Kowalskim, prawnikiem. Byłym wiceprezesem.
    Ten zdolny prawnik pokazał już parę razy jak to się (nie)zna na prawie sportowym.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #9748
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tylko czy w przypadku odmowy spłaty poprzednika organizator rozgrywek będzie w obowiązku dopuścić dane Stowarzyszenie do rozgrywek?
    Spółka nie jest w żaden sposób poprzednikiem Stowarzyszenia.
    Stowarzyszenie to jest oddzielny klub, który powstał marne kilkadziesiąt lat przed spółką.
    Nie ma i nie miało nigdy żadnych udziałów w spółce.

    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Chyba wszyscy intuicyjnie domyślają się, że tworząc ten regulamin miano na myśli sytuację taką w jakiej może znaleźć się klub z Częstochowy. Jeśli sprawa obije się o sąd to nawet jeśli wasze wnioski co do nieudolności prawnej tego regulaminu okażą się trafne to może braknąć czasu na start w rozgrywkach 2015...


    Przepis miał na celu wyeliminowanie powstawanie nowych klubów, które miały startować od zera w miejsce zadłużonych poprzedników.
    Tutaj o zastosowaniu tego przepisu mowy być nie może bo klub istnieje i startuje w rozgrywkach organizowanych pod egidą PZMot, a teraz byłby po prostu zgłoszony do kolejnych.

    A jeżeli będzie to i tak po odwołaniach stowarzyszenie będzie mogło wystartować. Sądzę, że nawet sprawa sądu by nie powąchała.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 25-07-2014 o 20:18

  32. Powrót do góry    #9749
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    I przy okazji udupi "kolegów" z zespołu dla których odzyskanie kasy nawet w odległej przyszłości ma spore znaczenie. Ale uj z nimi ważne, że ja się odegrałem.
    Myślę, że potrzeba takiej rekompensaty jest akurat wspólna i łącząca tych zawodników bardziej niż jazda w meczach ligowych

  33. Powrót do góry    #9750
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Walkowane miliard razy i pisane przez wielu z nas a i tak wiekszosc "przyjezdnych" tego nie skuma. Stowarzyszenie nigdy nie bylo zlikwidowane, ma medale DMP a kluby w Elipie sa spolkami bo wymogly to przepisy i nic wiecej. Stowarzyszenie bylo, jest i pewnie bedzie. Ale sa tacy co tego nie zalapia chocbys im impulsatorem kinetycznym o napedzie trzonkowym tlumaczyl...
    W tym miejscu pozwolę zadać sobie pytanie, które naszło mnie po przeczytaniu części wpisu Rolanda. Jak będzie wyglądała sytuacja, gdy w 2015r. Włókniarz przystąpi do rozgrywek II ligi w formie Stowarzyszenia i w bliżej nieokreślonej przyszłości wywalczy sobie awans do elity? Czy wtedy przepisy nie wymogą na nas przekształcenia stowarzyszenia w nową spółkę? Jeśli tak, to czy długi z sezonów 2013-2014 nie będą jakoś blokowały wcielenia w życie nowego tworu? Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Z góry dzięki za odpowiedź.

  34. Powrót do góry    #9751
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    W tym miejscu pozwolę zadać sobie pytanie, które naszło mnie po przeczytaniu części wpisu Rolanda. Jak będzie wyglądała sytuacja, gdy w 2015r. Włókniarz przystąpi do rozgrywek II ligi w formie Stowarzyszenia i w bliżej nieokreślonej przyszłości wywalczy sobie awans do elity? Czy wtedy przepisy nie wymogą na nas przekształcenia stowarzyszenia w nową spółkę? Jeśli tak, to czy długi z sezonów 2013-2014 nie będą jakoś blokowały wcielenia w życie nowego tworu? Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Z góry dzięki za odpowiedź.
    Powstanie nowa spółka, która nie będzie miała nic wspólnego z obecną.

  35. Powrót do góry    #9752
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Ja wam tego z całego serca życzę. Trolem się nie czuję jednak w mojej ocenie sprawa z dwoma klubami nie jest taka oczywista. Stowarzyszenie będzie musiało ubiegać się jeszcze o licencję na start w rozgrywkach ligowych. Tu jednak pojawia się pewien problem...

    Chyba wszyscy intuicyjnie domyślają się, że tworząc ten regulamin miano na myśli sytuację taką w jakiej może znaleźć się klub z Częstochowy. Jeśli sprawa obije się o sąd to nawet jeśli wasze wnioski co do nieudolności prawnej tego regulaminu okażą się trafne to może braknąć czasu na start w rozgrywkach 2015...
    Hmm, a ja tam nie wiem czy taka Czewa będzie mogła czy też nie będzie mogła wystartować jako nowy klub od II ligi. Pewnie, jak przyjdzie co do czego to prawnicy wezmą się za łby. Ale tak czy siak. Kibice z Czewy mają inny powód do zmartwień. Bo po aktualnych popisach ich działaczy to sądzę, że przez najbliższą dekadę, zawodnicy będą omijać bardzo szerokim łukiem klub częstochowski. Nieważne czy to będzie I, II liga czy SE. No chyba, że bedziecie mieli wystarczającą liczbę wychowanków zaraz po licencji. Ci zostana, bowiem na rynku stanowią zerową wartość. Ci wychowankowie, którzy umieją poprawnie wyłamać motor w łuku, szybko znajdą sobie nowego pracodawcę. Nie wierzę też w żadne budowanie składu na bazie Kildemanda. Ten jak dostanie lepszą propozycję z innego, wypłacalnego klubu to szybko weźmie zabawki i odejdzie.

    Więc kim wy chcecie jechać, nawet w tej II lidze ? Kto w najbliższym czasie zaufa waszym działaczom ? Nawet tym najuczciwszym.

    To było pytanie na otrzeźwienie niektórych umysłów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-07-2014 o 20:33
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #9753
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja tam nie wiem czy taka Czewa będzie mogła czy też nie będzie mogła wystartować jako nowy klub od II ligi. Pewnie, jak przyjdzie co do czego to prawnicy wezmą się za łby. Ale tak czy siak. Kibice z Czewy mają inny powód do zmartwień. Bo po aktualnych popisach ich działaczy to sądzę, że przez najbliższą dekadę, zawodnicy będą omijać bardzo szerokim łukiem klub częstochowski. Nieważne czy to będzie I, II liga czy SE. No chyba, że bedziecie mieli wystarczającą liczbę wychowanków zaraz po licencji. Ci zostana, bowiem na rynku stanowią zerową wartość. Ci wychowankowie, którzy umieją poprawnie wyłamać motor w łuku, szybko znajdą sobie nowego pracodawcę. Nie wierzę też w żadne budowanie składu na bazie Kildemanda. Ten jak dostanie lepszą propozycję z innego, wypłacalnego klubu to szybko weźmie zabawki i odejdzie.
    Klubów w Polsce jest za mało, aby omijali Włókniarza szerokim łukiem.
    Wychowanków również jest pod dostatkiem. Notabene wszyscy są zawodnikami stowarzyszenia.

  37. Powrót do góry    #9754
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Ja wam tego z całego serca życzę. Trolem się nie czuję jednak w mojej ocenie sprawa z dwoma klubami nie jest taka oczywista. Stowarzyszenie będzie musiało ubiegać się jeszcze o licencję na start w rozgrywkach ligowych. Tu jednak pojawia się pewien problem...
    Ja kolego pisalem ironicznie... co nie zmienia faktu, ze gdyby tak sie stalo to bol dupy bylby w innych osrodkach ogromny. Tak czy siak, zawsze pisalem ze za wykonana prace nalezy sie kasa, mozesz poszukac wpisow moich i zobaczysz, ze zawsze stalem tez po stronie Emila, ktoremu pieniadze sie naleza jak psu buda.

    I to co Lafan pisal.. za zaistnialy stan rzeczy powinni odpowiedziec ci, ktorzy do tego doprowadzili. I guzik mnie obchodzi czy sprzedadza swoje samochody, czyjs ojsciec zamknie szkole jazdy czy matka pensje pielegniarska bedzie oddawac... wali mnie skad oni wezma pieniadze ale to te osoby sa odpowiedzialne za upadek tego klubu i one powinny splacic dlugi. Bo nie my, kibice, bo akurat kibice byli najwiekszym sponsorem i ciagle wyciagali reke do tych nieudacznikow (do tych nieudacznikow nie zaliczajmy zawodnikow). Pieniadze, ktore kibice przyniesi zostaly ro****@ne penis wie na co.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    libky (25-07-2014)

  39. Powrót do góry    #9755
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    reagujac na moje kazde pierdniecie .
    I ja tak sądzę toruński yntelektualisto . Każda twoja wypowiedź to intelektualne pierdnięcie...
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 25-07-2014 o 21:10

  40. Powrót do góry    #9756
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Więc kim wy chcecie jechać, nawet w tej II lidze ? Kto w najbliższym czasie zaufa waszym działaczom ? Nawet tym najuczciwszym.
    O to się nie martw, chętni do jazdy się znajdą. W Rybniku w analogicznej sytuacji nie mieli kłopotu ze skompletowaniem składu.

  41. Powrót do góry    #9757
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    U nas w Pile też były dwa kluby. Victoria powstała w 2006 roku. W 2011 z powodu zadłużenia upadła Polonia i warunkiem startu w 2 lidze Victorii była spłata zadłużenia po ludziach z Polonii. A to było tylko głupie 180 tysięcy złotych...

  42. Powrót do góry    #9758
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A ten dalej jęczy jak baba o jednym. Czy Wybrzeże za oszczędnościowy skład tez krytykujesz? Czy krytykowałeś rok temu Lublin? Poza tym pamiętaj, że juniorzy nasi osiągnęli nie gorszy wynik w Tarnowie jak kilka gwiazdorskich ekip.
    Wiesz co to zart?
    Ja pie.... <sciana>

  43. Powrót do góry    #9759
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lipen Zobacz posta
    U nas w Pile też były dwa kluby. Victoria powstała w 2006 roku. W 2011 z powodu zadłużenia upadła Polonia i warunkiem startu w 2 lidze Victorii była spłata zadłużenia po ludziach z Polonii. A to było tylko głupie 180 tysięcy złotych...
    Rozumiem, że cały czas od 2006 do 2011 Victoria startowała w rozmaitych rozgrywkach PZM, organizowała zawody pod egidą PZM i co rok wpuszczała kogoś do egzaminu na licencję, że porównujesz to do naszej sytuacji?

    Czy też może w 2009 wraz z PKŻ założyła stowarzyszenie Ks Speedway, które padło? Nie wspominając, że w 2006 powstało SŻ Victoria a obecnie mamy KŻ Victoria czyli jakby jednak w 2011 powstał całkiem nowy podmiot.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #9760
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ucieczka to był kaprys bogacza i to w finale. Nijak ma się to w zestawieniu z bankrutującym klubem zarządzanym przez nieudaczników i uniemożliwieniem innemu równolegle funkcjonującego podmiotowi bez długów w wystartowania od najniższego szczebla rozgrywek.



    Ten zdolny prawnik pokazał już parę razy jak to się (nie)zna na prawie sportowym.
    Sorry, ale to jest bzdura. Ucieczka to byl taki sam kaprys jak budowanie skladu przez AS za wirtualne kwoty.
    Nie robcie z Wlokniarza biednego klubu, ktoremu rzucano klody pod nogi, ktory jechal bo musial.. Mieliscie mocny (nawet bardzo) sklad, pelne trybuny, prosze nie odwracac kota ogonem. W sezonie zimowym byly ochy i achy aki super sklad, jaki konkretny sponsor, kasa jest itp.
    Wszystko bylo tylko ze na ladne oczy.
    Teraz pasowaloby wyjsc z tej sytuacji z twarza.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 25-07-2014 o 22:07

  45. Powrót do góry    #9761
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Sytuacja wygląda na dziś tak:
    1. Spółka ma spore długi.
    2. Wierzyciele nie mają ochoty zgodzić się na upadłość układową licząc na odzyskanie wierzytelności np. z majątku spółki (nie bardzo wiadomo z czego).
    3. W perspektywie pkt nr 2 zawodnicy liczą na to, że zarząd za wszelką cenę będzie chciał utrzymać ligę w Czewie a to będzie musiało się wiązać ze spłaceniem ich do czasu przyznawania licencji.
    4. Upadłość spółki oznacza praktycznie, że zawodnicy nie będą w stanie odzyskać kasy a jedynie zapisać ją w straty i ew. odzyskać VAT (zależnie od sposobu rozliczania) i może na to liczą.
    5. Upadłość układowa, utrzymanie ligi i przyznanie licencji (cudem chyba) oznacza ciągnięcie się za klubem sporych długów, co w perspektywie doprowadzi do I ligi o sezon później czyli 2016r.
    6. Upadłość spółki oznacza, że zawodnicy odzyskają znacznie mniej pieniędzy z klubu, ale pewnie VAT. W II lidze od 2015 wystartuje stowarzyszenie, które ze spółką ma mniej więcej tyle wspólnego, co każdy inny klub (wliczając Toruń) startujący co jakiś czas na tym torze. Wypożyczanie zawodników do spółki takiej czy śmakiej trudno uznać za związek, który może skutkować sankcjami.
    7. Wystartowanie od II ligi jako Stowarzyszenie daje 0zł (słownie: zero złotych) długów i dużą szanse na dojście do tego samego punktu tj. 1 ligi w sezonie 2016.
    8. Niezależnie od stosowanego rozwiązania smród jest taki, że żaden zawodnik, który będzie miał rozsądny wybór nie podpisze umowy z Włókniarzem. Zostaną Ci, którzy nie będą chciani gdzie indziej. Z drugiej strony grajków jest na tyle, że spokojnie skombinujemy skład na awans II ligi a za rok na walkę na awans do E-ligi. Wówczas powietrze też się oczyści.

    Osoby, które doprowadziły klub do takiego stanu powinny ponieść stosowne konsekwencje na drodze karnej i cywilnej (rola akcjonariuszy).

    W mojej opinii więc:
    1. Do końca sezonu CKM jedzie młodzieżą i zawodnikami, z którymi jest szansa na podpisanie umowy na 2015 w II lidze. Działalność taka jest chyba zgodna z intencją wszystkich ujadaczy, którzy wycierają sobie usta wirtualnością kontraktów w Czewie i zapędzaniem klubu w długi. Nawet sąd orzeknie, że taka decyzja była uzasadniona ekonomicznie. Wstyd Panie i Panowie jak cholera, ale wyjścia nie ma.
    2. Gasimy światło i ogłoszona zostaje upadłość spółki.
    3. Do sezonu 2015 przystępuje Stowarzyszenie - od 2 ligi.
    4. Sąd i wierzyciele rozdrapują co zostało ze spółki.
    5. W sezonie 2015 na mecz wyjeżdżam 20min przed 1 biegiem i mam świetne miejsce
    Ostatnio edytowane przez Sopell ; 25-07-2014 o 22:29

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sopell za jego przydatny post!

    Garfield (25-07-2014), gustawson (25-07-2014)

  47. Powrót do góry    #9762
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ten zdolny prawnik pokazał już parę razy jak to się (nie)zna na prawie sportowym.
    Gadali prywatnie i przy piwku. Kowalski straszny gaduła się robi po pewnej ilości %%.

  48. Powrót do góry    #9763
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    My już upadłości nie musimy ogłaszać, my już upadliśmy. utrzymamy sie w ekstralidze i co dalej?

  49. Powrót do góry    #9764
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja tam nie wiem czy taka Czewa będzie mogła czy też nie będzie mogła wystartować jako nowy klub od II ligi. Pewnie, jak przyjdzie co do czego to prawnicy wezmą się za łby. Ale tak czy siak. Kibice z Czewy mają inny powód do zmartwień. Bo po aktualnych popisach ich działaczy to sądzę, że przez najbliższą dekadę, zawodnicy będą omijać bardzo szerokim łukiem klub częstochowski. Nieważne czy to będzie I, II liga czy SE. No chyba, że bedziecie mieli wystarczającą liczbę wychowanków zaraz po licencji. Ci zostana, bowiem na rynku stanowią zerową wartość. Ci wychowankowie, którzy umieją poprawnie wyłamać motor w łuku, szybko znajdą sobie nowego pracodawcę. Nie wierzę też w żadne budowanie składu na bazie Kildemanda. Ten jak dostanie lepszą propozycję z innego, wypłacalnego klubu to szybko weźmie zabawki i odejdzie.

    Więc kim wy chcecie jechać, nawet w tej II lidze ? Kto w najbliższym czasie zaufa waszym działaczom ? Nawet tym najuczciwszym.

    To było pytanie na otrzeźwienie niektórych umysłów.
    Sranie w banie.
    Zawodnicy przyjdą.
    Rybnik, Lublin, Piła, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, czy też Gniezno też były w podobnej sytuacji a jakoś zawodników mają

  50. Powrót do góry    #9765
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Sytuacja wygląda na dziś tak:
    1. Spółka ma spore długi.
    2. Wierzyciele nie mają ochoty zgodzić się na upadłość układową licząc na odzyskanie wierzytelności np. z majątku spółki (nie bardzo wiadomo z czego).
    Poki co jedyni niechetni upadlosci ukladowej "wierzyciele" sa tworami wyobrazni redaktorow portalu SportoweFakty i Mity. Reszta fizycznie istniejacych zuzlowcow CKM Wlokniarz raczej wolalaby swoje pieniadze odzyskac.


    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    blacktop (26-07-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •