Strona 12 z 296 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Stało się ale czy będzie miało to przełożenie na sytuację w klubie to pożyjemy zobaczymy. Ja ufam, że dużego problemu w związku z tą sytuacją nie będzie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Śmieszy mnie po prostu front kibiców Włókniarza , że nic się nie stało...luzik. Siedzi w pierdlu główny sponsor i decydent , ale nic się nie stało . O tym Twoi koledzy próbują wszystkich przekonać.
    A co mają zrobić, powiesić się? Klub poradził sobie bez Złomrexu, to i poradzi sobie bez Sukiennika. Najwyżej będzie trochę skromniej. Mają wycofać drużynę z rozgrywek, klub rozwiązać, a cały zarząd wsadzić do puszki żeby gawiedź była zadowolona, he?
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Mają wycofać drużynę z rozgrywek, klub rozwiązać
    Nie no, najpierw trzeba by uciec z finału Ekstraligi.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Tak jak w Toruniu kibice nie mają wpływu na to co się robią działacze tak w Częstochowie nie mają wpływu na działalność swoich sponsorów. Pouzywaliscie sobie sobie na toruńskich kibicach to teraz się nie dziwcie ze kilku z nich tu wpada trochę się odegrać. Nikt z nas nie jest winny temu syfowi który panuje w żużlu od lat. Ja na przykład bardzo bym nie chciał żeby obecna sytuacja odbiła się na klubie z Częstochowy bo każde tego typu sytuacje powoli wykanczaja ten sport. Niewiele już zostało ośrodków w których jest w miarę stabilna sytuacja.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    @apator_uk
    Tylko zachowanie i reakcje co niektórych kibiców toruńskich prowokowały taką jazdę po Was:
    1. Tuż po ucieczce twierdzenie co niektórych, że unibax dobrze zrobił i radocha, że utarło się nosa ZG.
    2. Zaraz potem pitolenie o drugim dnie i zakładaniu ligi zawodowej.
    3. Później przeświadczenie, że kary będą symboliczne i popieranie działaczy, którzy bezczelnie szli w zaparte oraz składali idiotyczne wnioski jak np. o obustronny walkower.
    4. Wielki płacz jak okazało się, że KOL straciła cierpliwość dla cyrków robionych przez kluby i dosoliła kary konkretne.
    5. Znów pitolenie o lidze zawodowej, drugim dnie + nowość, pomysł na wycofanie się z ligi i radość, że ZG nie zobaczy należnej im kasy.
    W żadnym innym przypadku mniejszych bądź większych afer żużlowych aż tak duża część kibiców winnego całego zamieszania nie robiła z siebie błaznów jak w Waszym przypadku.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    sobotch (29-10-2013)

  7. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Uważaj, bo to bardzo niepopularne na tym forumie ostatnimi czasy.

  8. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    @apator_uk
    Tylko zachowanie i reakcje co niektórych kibiców toruńskich prowokowały taką jazdę po Was:
    1. Tuż po ucieczce twierdzenie co niektórych, że unibax dobrze zrobił i radocha, że utarło się nosa ZG.
    2. Zaraz potem pitolenie o drugim dnie i zakładaniu ligi zawodowej.
    3. Później przeświadczenie, że kary będą symboliczne i popieranie działaczy, którzy bezczelnie szli w zaparte oraz składali idiotyczne wnioski jak np. o obustronny walkower.
    4. Wielki płacz jak okazało się, że KOL straciła cierpliwość dla cyrków robionych przez kluby i dosoliła kary konkretne.
    5. Znów pitolenie o lidze zawodowej, drugim dnie + nowość, pomysł na wycofanie się z ligi i radość, że ZG nie zobaczy należnej im kasy.
    W żadnym innym przypadku mniejszych bądź większych afer żużlowych aż tak duża część kibiców winnego całego zamieszania nie robiła z siebie błaznów jak w Waszym przypadku.
    Ad1 Chyba czytamy inne forum bo ja widziałem głownie wstyd i zazenowanie.
    Ad2 Tak naprawdę fakty o finale zna pewnie tylko pare osób a szczegółów my zwykli kibice pewnie nigdy sie nie dowiemy.
    Ad3 O karach to raczej (nie licząc pojedynczych postów) ciagle dyskusje z Mariuszem o kosmicznej kasie dla Falubazu. No i z chęcią zobaczył bym te masowe posty chwalace naszych działaczy za cokolwiek.
    Ad4. Konkretne kary?
    Przecież tego nie udźwignąlby żaden inny zuzlowy klub na świecie.
    Ad5 I tu znowu pokazujesz jaki jestes zaslepiony.
    O lidze zawodowej 2 razy rzucił temat jeden i ten sam użytkownik ,ale dla ciebie to pewnie 100%torunskich użytkowników forum. W końcu pasuje ci to do teorii.
    Natomiast jesli rozmawiamy o forumowych blaznach,to akurat na ciebie czeka zaszczytne podium. I to bez dwóch zdań.
    Ostatnio edytowane przez Lawin ; 29-10-2013 o 21:02

  9. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Ad1 Chyba czytamy inne forum bo ja widziałem głownie wstyd i zazenowanie.
    Ad2 Tak naprawdę fakty o finale zna pewnie tylko pare osób a szczegółów my zwykli kibice pewnie nigdy sie nie dowiemy.
    Ad3 O karach to raczej (nie licząc pojedynczych postów) ciagle dyskusje z Mariuszem o kosmicznej kasie dla Falubazu. No i z chęcią zobaczył bym te masowe posty chwalace naszych działaczy za cokolwiek.
    Ad4. Konkretne kary?
    Przecież tego nie udźwignąlby żaden inny zuzlowy klub na świecie.
    Ad5 I tu znowu pokazujesz jaki jestes zaslepiony.
    O lidze zawodowej 2 razy rzucił temat jeden i ten sam użytkownik ,ale dla ciebie to pewnie 100%torunskich użytkowników forum. W końcu pasuje ci to do teorii.
    Natomiast jesli rozmawiamy o forumowych blaznach,to akurat na ciebie czeka zaszczytne podium. I to bez dwóch zdań.

    Ad2
    fakty o finale zna pare osób???
    Fakty sa takie ze Torun nie ma honoru i *********ł z pola bitwy.
    Zadnej ukrytej prawdy nie ma.Zapamietaj to sobie.

  10. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Tylko ze ty piszesz o skutkach a ja o przyczynach.
    Do tego ty jeszcze zgrywasz pajaca.

  11. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Przez takich Jak Ty to forum traci renome
    Jakie moga byc inne przyczyny ze Unibaks nie wyjechał?Nie badz smieszny.
    Sprawa jest jasna,nie ma sensu zasmiecac tego watku ,tchórzostwem Unibaksu.

  12. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Ja ich nie znam a ty?
    No chyba ze lykasz jakies brednie Kryjoma i spółki o kontuzji Golloba.

  13. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    @Lawin nie mówię o wszystkich kibicach z Torunia ale starczyła ta mniejsza część ci prawdziwi konsumenci unibeksu by rozsądne głosy z Waszej strony zostały zagłuszone oraz by nakręcić taką jazdę po Was.

    P.S.
    I właśnie dajesz wspaniały przykład jak nakręcić jazdę po Was przy okazji szukania przyczyn (czyt. drugiego dna). Nie ważne są przyczyny - KOMPLETNIE NIC nie usprawiedliwia tego co zrobiło kierownictwo unibeksu przy współudziale trenerów i zawodników podczas finału.

    Nie wiem tylko po uj strzępię tą klawiaturę.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 29-10-2013 o 22:04
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #508
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Gadol wszędzie sa oszolomy,ale jak pokazał np zeszloroczny wątek 1/2 finału Toruń-Tarnów mozna merytorycznie pogadać nawet przy kontrowersjach.

  15. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Można oczywiście, tylko weź pod uwagę kilka rzeczy, nic nie ujmując kibicom Tarnowa ale chyba jednak największa liczba kibiców pisząca na temat żużla oraz ci najgoręcej reagujący to przedstawiciele ZG, Torunia, Leszna i Częstochowy. Dodaj do tego emocje jakie towarzyszyły niesamowitym od strony sportowej i niestety nie tylko półfinałom z udziałem naszych ekip. Dodaj do tego wcześniejsze cyrki Kryjoma, opinie o tym jak Stępień Wam sprzyja. Do tego trzeba dodać to co spotkało Leszno ze strony Rzeszowa w parodii meczu Unia-Marna. Taka mieszanka wybuchowa musiała po prostu pie...ąć

    Zresztą wielu kibiców od Was pisało w dniu nieszczęsnego finału, że tak to będzie wyglądać i jazda będzie bolesna i długa. I sprawdziło się to w 100%. Do tego przedłużane jest to niemiłosiernie i tu niestety znów główny przytyk do działaczy unibeksu. Mogli zachować się jak Kryjom, przeprosić, posypać głowy popiołem, zaproponować rozsądne kary i zamilknąć. A tak ciągnie się to jak "moda na sukces".
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 29-10-2013 o 22:17
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #510
    Początkujący Awatar kuba_ckm
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Jakie moga byc inne przyczyny ze Unibaks nie wyjechał?Nie badz smieszny.
    Sprawa jest jasna,nie ma sensu zasmiecac tego watku ,tchórzostwem Unibaksu.
    Czy Wy naprawdę wierzycie w to wręcz idiotyczne wytłumaczenie [czyt. tchórzostwo] ???
    Polecam poczytać kto to jest Pan Roman Karkosik. Kim był, jak robił interesy i jak zbił majątek na GPW.
    Myślę, że takiej osoby na pewno nie można nazwać tchórzem.

    Dla niego większy pożytek z tej afery, niż gdyby Toruń zdobył złote medale.

  17. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Kuba pls nie szukaj drugiego dna w szambie. Smród i tak jeszcze się będzie ciągnął długo. A jak już to nie w tym wątku. W toruńskim odszukaj użytkownika abecede. Może stworzycie razem coś na wzór komisji Antka?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #512
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Witam, szkoda że rozmowa odbiegła nieco od tematu składu. Pojawiło się parę ciekawych informacji i chciałbym je zweryfikować:
    1. Czy to prawda że Patryk Dudek był na rozmowach w Częstochowie?
    2. Czy sytuacja z Emilem wygląda tak jak jest przedstawiona: Emil nie dostanie pieniędzy jeśli nie przedłuży kontraktu?
    3. Czy temat Janowskiego jest już całkiem zamknięty?
    4. Sprawa Ułamka i Buczkowskiego, kogo wolałby zarząd i czy są jakieś informacje o rozmowach?
    5. Czy rozmowy z tymi wcześniej wspomnianymi dużymi sponsorami nadal trwają i jak wyglądają ich rokowania?
    6. Słyszałem plotki że Sówka chciałby u nas jeździć.

    To tyle, pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez spiewako ; 30-10-2013 o 13:23

  19. Powrót do góry    #513
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Witam, szkoda że rozmowa odbiegła nieco od tematu składu. Pojawiło się parę ciekawych informacji i chciałbym je zweryfikować:
    1. Czy to prawda że Patryk Dudek był na rozmowach w Częstochowie?
    2. Czy sytuacja z Emilem wygląda tak jak jest przedstawiona: Emil nie dostanie pieniędzy jeśli nie przedłuży kontraktu?
    3. Czy temat Janowskiego jest już całkiem zamknięty?
    4. Sprawa Ułamka i Buczkowskiego, kogo wolałby zarząd i czy są jakieś informacje o rozmowach?
    5. Czy rozmowy z tymi wcześniej wspomnianymi dużymi sponsorami nadal trwają i jak wyglądają ich rokowania?
    6. Słyszałem plotki że Sówka chciałby u nas jeździć.

    To tyle, pozdrawiam!
    1.Tak
    2.Takie rozwiązanie jest niemożliwe. Wiadomo kto rozsiewa te plotki.
    3.Janowskiego u nas nie będzie
    4.Buczkowski
    5.Rozmowy trwają
    6.Sówka ma zbyt wygórowane wymagania

  20. Powrót do góry    #514
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Garść informacji zasłyszanych w kolejce po bułki w sklepie

    W odpowiedzi na post spiewako:

    Temat Patryka Dudka w Częstochowie był krótki. Najpierw telefon od seniora Dudka z zapytaniem czy jest zainteresowanie - odpowiedź twierdząca. Potem umówienie na rozmowy. W międzyczasie telefon do od niedawna bliskich przyjaciół z ZG - co z Dudkiem, bo sonduje rynek. W odpowiedzi uzyskano informację że Patryk dostał kontrakt wart tyle i tyle i nie dostanie ani grosza więcej, oraz że przyjaciele liczą że nie będzie głupich licytacji

    Tak zakończył się temat Patryka Dudka - przyjechał, dostał ofertę niższą niż w ZG (bo coś przedstawić mu trzeba było po wcześniejszym potwierdzeniu zainteresowania) i tyle.

    Sytuacja z Emilem - ze strony klubu nie ma obaw o licencję, klub wywiązał się w 100% z kontraktu. Problem jest inny Sponsor indywidualny. Emil sporą część swojej gaży miał otrzymać od sponsora indywidualnego. Prawda jest taka że był nieobecny w 1/4 spotkań w ciągu sezonu, dodatkowo Włókniarz m.inn. przez niego zakończył sezon bez medalu. Prawnie - czyli zgodnie z tym co zostało orzeczone a co nam kibicom się nie do końca podoba - to Emil był winny upadku w Toruniu i Emil był winny kontuzji którą odniósł. My możemy myśleć inaczej, ale w kartach jest coś innego. Sponsor ów, przekazał zawodnikowi informację że w związku z tym pieniądze otrzyma jeśli podpisze nowy kontrakt. Było nawet spotkanie o którym wszyscy wiedzą, w Barcelonie. Tam poszła pewna suma pieniędzy oraz zapewnienie że rzeczone pieniądze są, oczywiście, tylko czekają na ruch zawodnika. Bajki o stanie zdrowia zostawmy dla dzieci

    Emil ma dwa wyjścia - zostać i otrzymać "zaległe" pieniądze lub odejść. Jak odejdzie to znowu moze się nadziać na podobny kontrakt - będą w końcu limity wydatków więc znowu lwią część pokryć musi sponsor indywidualny. My jako klub jesteśmy bezpieczni, zawodnik nic nie zdziała w KOL-u, gdyż klub jest z nim na czysto.

    Sprawa z Krzyśkiem Buczkowskim jest już od dawna "klepnięta". W przeciągu tygodnia powinna pojawić się informacja o podpisaniu kontraktu Jak dla mnie - bomba transferowa. Zapamiętajcie ten post - ja Wam mówię że w przyszłym sezonie Krzysiek będzie latał!

    To tyle z piekarni, o wiarygodności przekonamy się niebawem.

  21. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Włókniarze nie świrujcie i za rok macie się liczyć w walce o medale.
    To ,że gdzieś tam kogoś aresztowano bedzie może miało niewielki wpyw na finanse klubu. takie sprawy ciągną się latami i odjedziecie przyszły sezon bez uszczerbku.

    Życze powodzenia , bo kolejny grajek do medalu mile widziany!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 30-10-2013 o 15:17
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Jeśli jest prawdą to co tu się piszą to gratulację za Buczka. Zawodnik z wielkim potencjałem. Może nie na to, żeby dorównać Gollobowi czy Hampelowi, ale poziom Walaska z najlepszych lat może spokojnie osiągnąć. Tylko płaćcie mu na czas.

  23. Powrót do góry    #517
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    A chłopaki co z Rune bo martwi mnie ta sprawa?

  24. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    "Prawnie - czyli zgodnie z tym co zostało orzeczone a co nam kibicom się nie do końca podoba - to Emil był winny upadku w Toruniu i Emil był winny kontuzji którą odniósł. My możemy myśleć inaczej, ale w kartach jest coś innego. "


    Veronek mógłbyś rozwinąć ?

  25. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Proste wg. regulaminu Emil upadł i został wykluczony więc wina jest po jego stronie. Może rozmowy toczyłyby się inaczej gdyby wykluczony został Miedziński a tak obie strony mają pole do popisu.

    W takim przypadku łatwo się domyślić, że Włókniarz( czy tam indywidualnie KJG) od momentu kontuzji Emila pewnie nie wypłacił mu zbyt wiele kasy poprzez "reklamy", " za busa" itd.

  26. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Emil zostanie we Włókniarzu, bo ten zawodnik jest wasz, i powinien reprezentować barwy Włókiarza. Tak jak Grisza podpisywał kontrakt za 1 Euro, tak teraz Emil bez dwóch zdań powinien być w cZewie. Drużyna walczaków jest więcej warta niż jakaś dryżyna za grubą kase co nie przystępuje do meczu.

    Włókniarz kojarzy się cały czas z ekipą walczaków i niech tak pozostanie!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 30-10-2013 o 16:04
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Emil zostanie we Włókniarzu, bo ten zawodnik jest wasz, i powinien reprezentować barwy Włókiarza. Tak jak Grisza podpisywał kontrakt za 1 Euro, tak teraz Emil bez dwóch zdań powinien być w cZewie. Drużyna walczaków jest więcej warta niż jakaś dryżyna za grubą kase co nie przystępuje do meczu.

    Włókniarz kojarzy się cały czas z ekipą walczaków i niech tak pozostanie!
    Shelve zabolało jak widzę oj zabolało.
    A Emil teraz powinien zostać w Czerwie bo w innym wypadku juz mozna robić finał Toruń vs Falubaz

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  28. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Proste wg. regulaminu Emil upadł i został wykluczony więc wina jest po jego stronie. Może rozmowy toczyłyby się inaczej gdyby wykluczony został Miedziński a tak obie strony mają pole do popisu.

    W takim przypadku łatwo się domyślić, że Włókniarz( czy tam indywidualnie KJG) od momentu kontuzji Emila pewnie nie wypłacił mu zbyt wiele kasy poprzez "reklamy", " za busa" itd.
    To w naszych oczach jest sport, dla ludzi płacących jednak biznes. Jeśli najlepszy zawodnik w drużynie, jednocześnie najdroższy zawodnik w drużynie, główny pretendent do tytułu mistrza świata w czterech najważniejszych meczach Włókniarza robi 1 punkt, to nie możemy mówić o wypełnieniu kontraktu. Oczywiście że doznał kontuzji walcząc dla klubu, ale w świetle prawa to on był winny osłabieniu drużyny na trzy pozostałe spotkania. Jest to egoizm i przedmiotowe traktowanie zawodnika, ale jest to również biznes. A w biznesie trzeba liczyć zysk ponad koszty. Emil się przeliczył, upadł, został wykluczony i kontuzjowany. A gdyby w tym biegu dojechał na tej drugiej pozycji to nic by się nie stało (bieg i tak zakończył się wynikiem 4-2). Zastrzegam - to nie moje spojrzenie tylko czysto biznesowe.

    Dostajesz kasę na przygotowanie do sezonu, za podpis pod kontraktem - to są pewne wymagania. Nie dziwię się że teraz stosowany jest szantaż - podpisujesz kolejny albo część obiecanych pieniędzy przepadnie. To jest normalna zagrywka - pracownik nie wywiązał się w pełni ze swojego kontraktu, z własnej winy. Dlaczego ma mieć wypłacone 100% ?

    Oczywiście nie "ociepli" to kontaktów na linii zawodnik - klub. Ale w sumie jeśli by to pewnie od Emila zależało to dawno by kontrakt podpisał. On nie jest pazerny. Pazernością nadrabia jednak jego menadżer.

  29. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Shelve zabolało jak widzę oj zabolało.
    A Emil teraz powinien zostać w Czerwie bo w innym wypadku juz mozna robić finał Toruń vs Falubaz

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    terrax nic mnie nie zabolało. nawet ewntualne przejście Dudka do was nic tu zmieni, Ja kibicuje drużynie Falubazu bez względu na animozje.
    A czy finał Unibax vs Falubaz to się jeszcze okaże. ja chciałbym aby więcej drużyn włączyło się w walke o medale.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    terrax nic mnie nie zabolało. nawet ewntualne przejście Dudka do was nic tu zmieni, Ja kibicuje drużynie Falubazu bez względu na animozje.
    A czy finał Unibax vs Falubaz to się jeszcze okaże. ja chciałbym aby więcej drużyn włączyło się w walke o medale.
    No i to sie zgadzamy

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  31. Powrót do góry    #525
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Veronek: a mozesz zdradzic, o jaka zalegla kwote chodzi (moze byc procentowo )?

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  32. Powrót do góry    #526
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Nie mam zielonego pojęcia Nikt kwoty nie podał. Usłyszałem jak zapewne wygląda sytuacja i o co w tym wszystkim chodzi, ale szczegółów nie znam i pewnie nigdy nie poznam.

  33. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Oczywiście nie "ociepli" to kontaktów na linii zawodnik - klub. Ale w sumie jeśli by to pewnie od Emila zależało to dawno by kontrakt podpisał. On nie jest pazerny. Pazernością nadrabia jednak jego menadżer.
    I tym zakończmy temat Emila.
    Czas pogadać o kimś innym
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #528
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    O nowym nabytku, który w świetle przyjętych dzisiaj reguł już napewno dołączy do Włókniarza?

  35. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Polecam lekturę
    Aczkolwiek cały czas liczę, że będzie inne zakończenie
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 30-10-2013 o 18:33
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #530
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    A chłopaki co z Rune bo martwi mnie ta sprawa?
    Rune po weekendzie ma sie pojawic na rozmowach. W tym tygodniu ma kontrakt podpisac Czaja.

  37. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Czyli tak to będzie wyglądać:

    1.Sajfutdinov
    2.Buczkowski/Szombierski/Jabłoński
    3.Holta
    4.Jensen
    5.Łaguta
    6.Czaja
    7.Łęgowik/Malczewski/Drabik
    Wszystko zmierza we właściwym kierunku...i jazda o majstra
    Ostatnio edytowane przez Q_b_a ; 30-10-2013 o 18:29

  38. Powrót do góry    #532
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Polecam lekturę
    Aczkolwiek cały czas liczę, że będzie inne zakończenie
    O tlenionym?

    Nic tu do gadania. Człowiek niepoważny. W Toruniu już się z niego wyleczyli, a przez to i z jego podwładnego.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 30-10-2013 o 18:56

  39. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    A to tylko Toruń na mapie? Ktoś się zawsze znajdzie, tylko kto teraz przyjedzie do Częstochowy pogadać?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A to tylko Toruń na mapie? Ktoś się zawsze znajdzie, tylko kto teraz przyjedzie do Częstochowy pogadać?
    prokurator?

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    kOrEa (30-10-2013)

  42. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jakas łajza narobiła szumu własciwie o nic. To co zarzucaja Arturowi jest smiechu warte. Ile to supermarketów zmienia nazwe ? Nie bede sypał nazwami , ci z Czestochowy powinni zajazyc ! . Dziki kraj , dzikie obyczaje. W pewnym sklepie sprzedaje sie betoniarki pomalowane na zielono jako mieszalniki do pasz tylko dla tego ze na maszyny rolnicze jest nizszy podatek ! Ktos chciał sie zemscic i narobic smrodu . Zadenucjował i sie cieszy. Wszystko to jest tak płaskie i denne jak cały Kryjom i pewne miasto w woj.bydgoskim
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    To właśnie dzięki m.in. takim uczciwym, porządnym i ich kumplom polskie drogi przypominają ser szwajcarski, kolej jeździ wolniej niż 80 lat temu, publiczna służba zdrowia przypomina matrix, ludzie po kilkudziesięciu latach pracy dostają głodowe emerytury, strach po zmroku wyjść na ulicę i wiele podobnych atrakcji...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  44. Powrót do góry    #537
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Żeby niby jak, dziurawe drogi i głodowe emerytury to wina Sukiennika?
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #538
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To właśnie dzięki m.in. takim uczciwym, porządnym i ich kumplom polskie drogi przypominają ser szwajcarski, kolej jeździ wolniej niż 80 lat temu, publiczna służba zdrowia przypomina matrix, ludzie po kilkudziesięciu latach pracy dostają głodowe emerytury, strach po zmroku wyjść na ulicę i wiele podobnych atrakcji...
    Powiedz to wszystkim pracującym na czarno, zatrudniającym ich, pędzącym bimber, ściągającym fajki ze wschodu. Naruszają te same dobra, nie bądźmy hipokrytami.

  46. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To właśnie dzięki m.in. takim uczciwym, porządnym i ich kumplom polskie drogi przypominają ser szwajcarski, kolej jeździ wolniej niż 80 lat temu, publiczna służba zdrowia przypomina matrix, ludzie po kilkudziesięciu latach pracy dostają głodowe emerytury, strach po zmroku wyjść na ulicę i wiele podobnych atrakcji...
    I samolot nam ruskie strąciły! Zamachem! Tuska wina i tego no... Sukiennika!

  47. Powrót do góry    #540
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Emil raczej nie dla nas niestety, szkoda. Na rynku zostało mało wartościowych nazwisk.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •