Strona 101 z 296 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,995
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 630 w 358 postach
    Saint może w końcu zadzwoni Paweł

  2. Powrót do góry    #4502
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach

  3. Powrót do góry    #4503
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,734
    Kliknij i podziękuj
    2,101
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Z dedykacją dla Prezesa Pawła.

    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #4504
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Plusem sytuacji z Walaskiem jest to, ze kontrakt w 100% finansuje KJG... ze zobowiazan wobec Emila sie wywiazali wiec mozna oczekiwac ze i tym razem bedzie wszystko na zero.
    ale punktowka nadal nie wyplacona dla Emila, poza tym mowa byla o umowie sponsorskiej/reklamowej na linii KJG-Walasek. Nie widzialem nigdzie info, ze KJG pokrywa caly kontrakt.

  5. Powrót do góry    #4505
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...-czaja-wkrotce
    dobrze ze wkoncu choc to sie zakonczylo.

  6. Powrót do góry    #4506
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,995
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 630 w 358 postach
    Wygląda na to, że juniorki zostają.
    Czeka Nas emocjonujący sezon z bardzo ciekawy składem.
    Został kupiony rok, aby znaleźć sponsorów i zmienić reputację Włókniarza.
    Tylko wszystkie działania powinny zostać podjęta już wczoraj.
    Czekam jeszcze na jedną informację, a mianowicie na nazwisko nowego prezesa.

  7. Powrót do góry    #4507
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,428
    Kliknij i podziękuj
    1,812
    Podziękowania: 864 w 528 postach
    Możliwe, że prezentacja zespołu będzie momentem ogłoszenia kilku informacji. Podpis Walaska to pewnik, być może kontrakt przedłuży na dodatkowe 2 lata inny Grzesiek. Kto wie może dowiemy się też, że nowym prezesem spółki został ŁB

  8. Powrót do góry    #4508
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Czeka Nas emocjonujący sezon z bardzo ciekawy składem.
    i emocjonowanie sie czy starczy kasy do konca sezonu
    Został kupiony rok, aby znaleźć sponsorów i zmienić reputację Włókniarza.
    latwo nie bedzie... za duzo sie stalo i Wlokniarz to w srodowisku zuzlowym synonim czegos zlego :/

    Czekam jeszcze na jedną informację, a mianowicie na nazwisko nowego prezesa.
    Oby i oby nie startowal do Rady Miasta, bo jesli sie dostanie i ktos zechce korzystac z jego umiejetnosci to Czestochowa nie bedzie juz nawet kropka na mapie.

    o swoich łzach: "Ostatni raz kiedy płakałem, jak Emil Sayfutdinov doznał kontuzji w Toruniu."
    1262479_504575716296600_2133500394_o.jpg
    Gdyby ktos nie wiedzial jak wyglada prezes utopiony w lzach w Toruniu...

  9. Powrót do góry    #4509
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Ten po prawej może na prezesa?

  10. Powrót do góry    #4510
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,995
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 630 w 358 postach
    latwo nie bedzie... za duzo sie stalo i Wlokniarz to w srodowisku zuzlowym synonim czegos zlego :/
    Opinia w środowisku żużlowym akurat nie ma znaczenia.
    Dzisiaj mówią o nas źle, za rok będą mówić o kimś innym. Taki sport (a raczej cyrk).
    Tutaj chodzi o odbudowanie reputacji oraz marki wśród potencjalnych sponsorów.
    Znów pewnie będą mieli mocne argumenty na dłoni w postaci bardzo licznej publiczności.
    Potrzeba tylko sprawnego managera, który będzie mógł to wszystko przekuć na wynik finansowy.
    Nowy prezes powinien mieć w umowie zapisany zakaz jakichkolwiek kontaktów z Mizgalskim i Pakoszem

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (27-02-2014)

  12. Powrót do góry    #4511
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Artur też podpisał.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #4512
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Artur też podpisał.
    Wielkie rzeczy, stało się to jeszcze przed listopadem 2013 roku
    Untitled-1 (2).jpg

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    slipknoot (27-02-2014)

  15. Powrót do góry    #4513
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Hubert podpisał ten zawodowy o który walczył?

  16. Powrót do góry    #4514
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,024
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,595 w 784 postach
    Czekam na komentarz uzytkownika analityk. Na razie wszystko co pisze, sprawdza sie na odwrot. Co masz nam teraz do powiedzenia?
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #4515
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    A ja polecam porównanie stylu pisowni Analityka (te charakterystyczne duże Litery przy Większości rzeczowników w jego Wpisach - to taka dziwnie niemiecka Maniera) z pisownią używaną przez pewnego miejskiego radnego - od lat deklarującego się jako miłośnik żużla i kręcącego się przy klubie (wszyscy wiemy, o kogo chodzi, prawda? ) Nie twierdzę, że to ta sama osoba, ale pewne podobieństwo daje się zauważyć No, a opcja polityczna na pewno nie Maciarewiczowska
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  18. Powrót do góry    #4516
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    A ja polecam porównanie stylu pisowni Analityka (te charakterystyczne duże Litery przy Większości rzeczowników w jego Wpisach - to taka dziwnie niemiecka Maniera) z pisownią używaną przez pewnego miejskiego radnego - od lat deklarującego się jako miłośnik żużla i kręcącego się przy klubie (wszyscy wiemy, o kogo chodzi, prawda? ) Nie twierdzę, że to ta sama osoba, ale pewne podobieństwo daje się zauważyć No, a opcja polityczna na pewno nie Maciarewiczowska
    ze danek? ale to nie ta opcja... danek sld...

  19. Powrót do góry    #4517
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,024
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,595 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    ze danek? ale to nie ta opcja... danek sld...
    Ee.. Danek nie, to znaczy tez plecie bzdury ale nie bedzie przeciez plul na klub na ktorym wyslizgal sobie droge do swojej kariery

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #4518
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    A ja polecam porównanie stylu pisowni Analityka (te charakterystyczne duże Litery przy Większości rzeczowników w jego Wpisach - to taka dziwnie niemiecka Maniera) z pisownią używaną przez pewnego miejskiego radnego - od lat deklarującego się jako miłośnik żużla i kręcącego się przy klubie (wszyscy wiemy, o kogo chodzi, prawda? ) Nie twierdzę, że to ta sama osoba, ale pewne podobieństwo daje się zauważyć No, a opcja polityczna na pewno nie Maciarewiczowska
    Maranda?
    Ewentualnie Zając.
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniel's ; 26-02-2014 o 20:52

  21. Powrót do góry    #4519
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Maranda?
    Ewentualnie Zając.
    Maranda? to uciekl by mi kandydat na Prezydenta:} Moze Malagowski?

  22. Powrót do góry    #4520
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,734
    Kliknij i podziękuj
    2,101
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Możliwe, że prezentacja zespołu będzie momentem ogłoszenia kilku informacji. Podpis Walaska to pewnik, być może kontrakt przedłuży na dodatkowe 2 lata inny Grzesiek. Kto wie może dowiemy się też, że nowym prezesem spółki został ŁB
    Ogłoszą że mamy SEC z tego co mówi Paweł -> http://tvorion.pl/?action=show_news&idNews=15118
    I ma być Marian Maślanka ("będą goście honorowi")
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #4521
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A honorowi hejterzy?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ROLAND (27-02-2014)

  25. Powrót do góry    #4522
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    A ja sie pytam po cholere mu Disco Polo ma juz polfinal kusi po raz kolejny los.
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 26-02-2014 o 22:43

  26. Powrót do góry    #4523
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spiewako napisał:
    Hubert podpisał ten zawodowy o który walczył?
    Podobno tak.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #4524
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    A ja sie pytam po cholere mu Disco Polo ma juz polfinal kusi po raz kolejny los.
    Czyja wiem, przypuszczam, że prędzej zarobi na disco polo niż na tym półfinale.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #4525
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czekam na komentarz uzytkownika analityk. Na razie wszystko co pisze, sprawdza sie na odwrot. Co masz nam teraz do powiedzenia?
    Będąc wywołanym do tablicy już się zgłaszam i odpowiadam co następuje:
    to że milczę to nie to że mi wstyd ale nawał pracy zawodowej! – zawsze piałem z zachwytu dla Artura Sukiennika! i to się nie zmienia! Jestem pełen podziwu dla tego co robi!! Ale dalej jestem pesymistą... Artur działa bardzo honorowo i szarmancko, ale bardzo się martwie, bo sam „nie wydoli” z budżetem dla calej drużyny (bardzo drogiego składu) i klubu jako całości.. Jestem pesymistą: On nie da rady sam!! a wsparcia jak nie miał tak nie ma.. To powiem dzis – zresztą to nic nowego w moich słowach.. Jeszcze raz: Cieszę się, Podziwiam (go, za to co robi!!) ale uważam że nie da rady!! że to się zawali wczesniej niż myslicie..(w/g mnie poprostu teraz facet żyłuję się na maxa… ) Pozdro!
    (ale naprawdę się cieszę że młodzi zostają w Czewie....)

  29. Powrót do góry    #4526
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,428
    Kliknij i podziękuj
    1,812
    Podziękowania: 864 w 528 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Będąc wywołanym do tablicy już się zgłaszam i odpowiadam co następuje:
    to że milczę to nie to że mi wstyd ale nawał pracy zawodowej! – zawsze piałem z zachwytu dla Artura Sukiennika! i to się nie zmienia! Jestem pełen podziwu dla tego co robi!! Ale dalej jestem pesymistą... Artur działa bardzo honorowo i szarmancko, ale bardzo się martwie, bo sam „nie wydoli” z budżetem dla calej drużyny (bardzo drogiego składu) i klubu jako całości.. Jestem pesymistą: On nie da rady sam!! a wsparcia jak nie miał tak nie ma.. To powiem dzis – zresztą to nic nowego w moich słowach.. Jeszcze raz: Cieszę się, Podziwiam (go, za to co robi!!) ale uważam że nie da rady!! że to się zawali wczesniej niż myslicie..(w/g mnie poprostu teraz facet żyłuję się na maxa… ) Pozdro!
    (ale naprawdę się cieszę że młodzi zostają w Czewie....)
    A jak się odniesiesz do prezentacji? Nadal będziesz pajacował? Na drugi raz skończ pier***** farmazony na tym forum jak "gówno wiesz, w nogach śpisz". Amen.

  30. Powrót do góry    #4527
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A jak się odniesiesz do prezentacji? Nadal będziesz pajacował? Na drugi raz skończ pier***** farmazony na tym forum jak "gówno wiesz, w nogach śpisz". Amen.
    Przy założeniu, że mamy do czynienia z Wielką Improwizacją i Robieniem Dobrej Miny do Złej Gry (ze względu na bardzo niską zasobność kasy, co oczywiscie jest czynnikiem obiektywnym anie nieudolnością Klubu.. - oczywiscie to tylko moje założenie z tą zasobnością), to Prezentacja napewno wyjdzie lepiej niż na przykład odjechanie Kolejki Ligowej Numer IV i dalszych w Lidze już po pierwszych trzech Kolejkach... Poprostu Prezentację będzie dużo łatwiej zaimprowizować niż dalsze kolejki. Dalsze? Już wyjaśniam, uważam, że pierwsze dwie, trzy kolejki bedzie można odjechać jeszcze Nadzieją i Marzeniami...
    Co nie znaczy, że to tylko moje Spekulacje - podkreślę raz jeszcze: Klub, Prezes i Zarząd robi co może i poza Sprawą Emila, którą w/g mnie Klub punktuje "in minus" to reszta jest zbiegiem obiektywnych czynników - oprostu nasze miasto skonało już jakiś czas temu, tylko tego nie dostrzegacie! Niech żyje Artur Sukiennik i Pawełek też!! bo to optymalny Prezes dla obecnego układu Chętnych do Pomocy (czyli dla KJG , Sukiennika Artura i dalej dlugo, dluuugo nic!!!)

  31. Powrót do góry    #4528
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Analityk, Twoim zdaniem więc 9 marca nie dowiemy się o istnieniu jakiegoś intratnego sponsora tytularnego?
    Ostatnio edytowane przez żArt ; 27-02-2014 o 11:39

  32. Powrót do góry    #4529
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,428
    Kliknij i podziękuj
    1,812
    Podziękowania: 864 w 528 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Przy założeniu, że mamy do czynienia z Wielką Improwizacją i Robieniem Dobrej Miny do Złej Gry (ze względu na bardzo niską zasobność kasy, co oczywiscie jest czynnikiem obiektywnym anie nieudolnością Klubu.. - oczywiscie to tylko moje założenie z tą zasobnością), to Prezentacja napewno wyjdzie lepiej niż na przykład odjechanie Kolejki Ligowej Numer IV i dalszych w Lidze już po pierwszych trzech Kolejkach... Poprostu Prezentację będzie dużo łatwiej zaimprowizować niż dalsze kolejki. Dalsze? Już wyjaśniam, uważam, że pierwsze dwie, trzy kolejki bedzie można odjechać jeszcze Nadzieją i Marzeniami...
    Co nie znaczy, że to tylko moje Spekulacje - podkreślę raz jeszcze: Klub, Prezes i Zarząd robi co może i poza Sprawą Emila, którą w/g mnie Klub punktuje "in minus" to reszta jest zbiegiem obiektywnych czynników - oprostu nasze miasto skonało już jakiś czas temu, tylko tego nie dostrzegacie! Niech żyje Artur Sukiennik i Pawełek też!! bo to optymalny Prezes dla obecnego układu Chętnych do Pomocy (czyli dla KJG , Sukiennika Artura i dalej dlugo, dluuugo nic!!!)
    No dobrze, ale ostatnio pisałeś, że nie będzie również prezentacji, gdyż zostanie odwołana. Teraz zmieniasz zdanie i przesuwasz "termin końca Włókniarza". Zmieniasz zdanie jak chorągiewka na wietrze, jesteś totalnie niesłowny, więc zamilcz lepiej. Z forum Włókniarza zniknąłeś, więc stąd też znikaj albo zacznij pisać konkretnie i rzeczowo.

  33. Powrót do góry    #4530
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Analityk a nie uważasz że sam swoim zachowaniem do tego doprowadził???

  34. Powrót do góry    #4531
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Lew

  35. Powrót do góry    #4532
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    http://espeedway.pl/news,dziesieciu_...,67934,12.html

    Ciekawe czy Jacek Krzyżaaniak bedzie komisarzem na naszych meczach?

    Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #4533
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ogolnie to instytucja komisarza jest z dupy... jak sedzia jest ogarniety to komisarz nie jest potrzebny, rownie dobrze wystarczy zmienic przepisy, zeby sedzia przyjezdzal na tor 8 godzin przed meczem i po temacie a tak to sa jakies wynalazki albo zawodnicy co jezdzili pierdyliard lat temu.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (01-03-2014)

  38. Powrót do góry    #4534
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://www.ckmwlokniarzsa.pl/2014/02...rze/#more-9480

    Chlopaki juz smigaja.

    Zlagodzenie stanowiska prezia moze miec zwiazek z inna sprawa.
    Poszedl nacisk z one sport zeby sprawe zalatwic jak nalezy inaczej nie dadza finalu sec a wiadomo ze preziowi na tym zalezy...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4535
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    Pewnie palnął że będzie a nic nie podpisał

    Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #4536
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    http://www.ckmwlokniarzsa.pl/2014/02...rze/#more-9480

    Chlopaki juz smigaja.

    Zlagodzenie stanowiska prezia moze miec zwiazek z inna sprawa.
    Poszedl nacisk z one sport zeby sprawe zalatwic jak nalezy inaczej nie dadza finalu sec a wiadomo ze preziowi na tym zalezy...
    Przełkniecie to co może się wydarzyć w tej sprawie?A mnie się wydaje,że to nie ma żadnego związku?dlaczego,bardzo proste,wystarczyło poczekać,przetrzymać kilka dni do decyzji EE,PZM i tyle.

  41. Powrót do góry    #4537
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Przełkniecie to co może się wydarzyć w tej sprawie?A mnie się wydaje,że to nie ma żadnego związku?dlaczego,bardzo proste,wystarczyło poczekać,przetrzymać kilka dni do decyzji EE,PZM i tyle.
    Miales stad zniknac, co tu robisz? Dales slowo, ale ono nic nie znaczy nie?
    Co ty sobie myslisz i ci sie wydaje to nikogo w Czestochowie nie interesuje, wiec swoje odkrywcze mysli zostaw za drzwiami.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #4538
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Świat się zmienia,zmieniłem decyzje,nie ty będziesz mnie pouczał co mam pisać,gdzie.Mam tylko nadzieję że firma z Torunia zmieni zdanie w rozegraniu zawodów w wrześniu,na torze waszego klubu.

  43. Powrót do góry    #4539
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,995
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 630 w 358 postach
    Mam tylko nadzieję że firma z Torunia zmieni zdanie w rozegraniu zawodów w wrześniu,na torze waszego klubu.
    Ja też mam taką nadzieję

    Impreza ta Nam jest potrzebna jak nie wiem co.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ROLAND (02-03-2014)

  45. Powrót do góry    #4540
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Świat się zmienia,zmieniłem decyzje,nie ty będziesz mnie pouczał co mam pisać,gdzie.Mam tylko nadzieję że firma z Torunia zmieni zdanie w rozegraniu zawodów w wrześniu,na torze waszego klubu.
    Znaczy sie co? Ze niby zrobicie nam na zlosc? hahahahahahaha
    W Częstochowie liczy sie liga i zadne indywidualne zawody tego nie zmienia, bylo jest i bedzie tak
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4541
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    W Częstochowie liczy się liga!!!!Brawo

  47. Powrót do góry    #4542
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    ten caly sec to tak nam potrzebny jak gluchemu sluchawki

    Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #4543
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Jack Daniel's

    Jak tam współpraca Leśniodorski-"kibice" ległej?!
    Nadal uważasz, że tam jest wszystko ok bo Leśny siedzi na żylecie?
    Leśny sam otworzył im drzwi czy sami mają wytrych żeby przejść na sektory gości?
    Może kibice Jagi sami się pobili, a przerwanie meczu to kolejny spisek UEFA?
    Kolejne kary są wliczone w budżet czy Leśny dorzuci z własnej kieszeni?

  49. Powrót do góry    #4544
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Hehehe... Bogusia dzisiaj nie było (pewnie dostał cynk, co się szykuje). Było bosko! Mogła Jaga się nie rzucać o zajumane w tamtym roku flagi? Mogła. To by zadymy nie było.
    Szkoda, że Włókniarz nie ma takich bojówek, dawno by już był porządek z 'kibicami' tego śmiesznego klubiku przy Limanowskiego.

  50. Powrót do góry    #4545
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Hehehe... Bogusia dzisiaj nie było (pewnie dostał cynk, co się szykuje). Było bosko! Mogła Jaga się nie rzucać o zajumane w tamtym roku flagi? Mogła. To by zadymy nie było.
    Szkoda, że Włókniarz nie ma takich bojówek, dawno by już był porządek z 'kibicami' tego śmiesznego klubiku przy Limanowskiego.

    OMG Ty tak na serio?!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •