Strona 3 z 296 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Tym razem to nie wróż Dariusz się pomylił Ale Garfield dobrze to podsumował. W przyszłym sezonie w Toruniu będą jeździć wszyscy łącznie z Szombierskim.

    Btw. w przypadku utrzymania KSM sprawa wygląda prosto - teraz to Jabłko ma KSM 2.50 a Szombierski ok. 5

    Nie wiem tylko jak z Czają, czy nie ma za wysokiego.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Tym razem to nie wróż Dariusz się pomylił Ale Garfield dobrze to podsumował. W przyszłym sezonie w Toruniu będą jeździć wszyscy łącznie z Szombierskim.

    Btw. w przypadku utrzymania KSM sprawa wygląda prosto - teraz to Jabłko ma KSM 2.50 a Szombierski ok. 5

    Nie wiem tylko jak z Czają, czy nie ma za wysokiego.
    No ale chyba jak żaden zawodnik z "obcej" drużyny nie przychodzi to można jechać takim składem bez wzgledu na KSM. Poprawcie jeśli się mylę.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Spokojnie, z MJJ już ogarnięta sytuacja, z Emilem jest podobnie jak napisał veronek Także Dariusz się pomylił nie pierwszy już raz
    Niestety to nam sie grunt będzie palił .RK jest w stanie namieszac im w glowie a ze sa podatni na podpowiedzi nie bylbym pewien.

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez KUBUS_CKM Zobacz posta
    No ale chyba jak żaden zawodnik z "obcej" drużyny nie przychodzi to można jechać takim składem bez wzgledu na KSM. Poprawcie jeśli się mylę.
    Mylisz się uznając, że KSM obowiązuje w 2014. Nie obowiązuje, a co za tym idzie nie istnieją przepisy o jego zastosowaniu.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (07-10-2013)

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Witamy w polskim piekiełku

    Jeszcze nic nie jest przesądzone:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...dzie-gorny-ksm

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    To jest właśnie to - Fucking Polish Speedway. Naprawdę nie dziwię się zawodnikom, że zmieniają zdanie i wystawiają prezesów do wiatru. Skoro tamtym wolno, to czemu nie nam?
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Mylisz się uznając, że KSM obowiązuje w 2014. Nie obowiązuje, a co za tym idzie nie istnieją przepisy o jego zastosowaniu.
    To ja wiem że na chwile obecną KSM-u nie ma ale mi chodziło ze jak był w sezonie 2013 to jak nie zmieniono składu czyli nikogo nie dokupiono to KSM chyba nie obowiązywał.

  9. Powrót do góry    #98
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Witamy w polskim piekiełku

    Jeszcze nic nie jest przesądzone:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...dzie-gorny-ksm
    A pisałem o tym właśnie na poprzedniej stronie, że jeszcze nic nie wiadomo z KSMem. Ptaki mi dobrze ćwierkały, że takie się pojawiają pomysły i nic do końca jeszcze nie wiadomo.
    Co do składu to na tą chwilę zatrzymujemy ekipę z 2013. Chyba, że stary znowu wystawi MJJ na Allegro.

    Zobaczcie jakie Lebiediew miał ciśnienie na Włókniarza: "A co w tegorocznych rozgrywkach Ekstraligi zapadło mu w pamięć najbardziej? - Najbardziej zapadł mi w pamięć pech Włókniarza Częstochowa. Szczególnie ostatni wyścig w meczu rewanżowym z Unibaksem. Rune Holta zanotował defekt, gdy Częstochowa praktycznie była w finale. Jeśli chodzi o Ekstraligę, to kibicuję właśnie Włókniarzowi. Jeździ tu mój kumpel z Daugavpils - Grigorij Łaguta, a cała drużyna jest bardzo waleczna. Od początku sezonu śledzilłem wyniki Włókniarza - zakończył."

    Z tego co się wywiedziałem to Dauga trzyma cały komplet papierów zawodnika i właściwie to oni decydują co z nim zrobić. I tyle w temacie niestety. Ale żałuję tego chłopaka strasznie... Taki fajny młodzian, z takim talentem, z takim charakterem. Tylko pod dupą wueska zamiast dobrego sprzętu
    Ostatnio edytowane przez DonPedro ; 07-10-2013 o 23:25

  10. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez KUBUS_CKM Zobacz posta
    To ja wiem że na chwile obecną KSM-u nie ma ale mi chodziło ze jak był w sezonie 2013 to jak nie zmieniono składu czyli nikogo nie dokupiono to KSM chyba nie obowiązywał.
    Obowiązywał wszystkich równo.

  11. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ja tak troszke z innej beczki. Juz nie pamietam nicka kolegi co sie pytal o Darka Biede. Ale rozmawialem z Markiem Soczykiem a ten rozmawial z Dariuszem. Bieda mieszka w Irlandii na stale, tam pracuje. Na wiosne ma przyleciec do Polski. W okresie zimowym co tydzien bedzie magazyn w Paszczy Lwa, czyli standardowo. Co 2-3 tygodnie beda sie w nim pojawiali byli zawodnicy Wlokniarza. Na pierwszy ogien juz w ten piatek idzie Dariusz Rachwalik. Material bedzie w necie kolo soboty. Potem ma byc Banasiak (nasz sedzia , ktory zakonczyl juz kariere) a następnie Czaja. Dalszego planu poki co nie ma. Ale na wiosne jak Darek Bieda przyleci tez jest opcja zrobienia z nim magazynu.

  12. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    A wiecie może co tam u Artura Pietrzyka ? Ma jeszcze coś wspólnego z żużlem ?

  13. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Prowadzi serwis samochodowy na Juranda 10 (Dźbów), nazywa sie on MIODZIO .
    Z takich innych to Surowaniec pracuje w serwisie opon na Jesiennej.
    Kowalczyk jest wiceprezesem Orła Łódź
    Pydzik chyba nadal pracuje u S. Ulamka.
    Jurczynski u Holty
    Ciurzyński u A. Łaguty.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 09-10-2013 o 13:31

  14. Powrót do góry    #103
    Użytkownik Awatar VictorVector
    Dołączył
    21-03-2013
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ja tak troszke z innej beczki. Juz nie pamietam nicka kolegi co sie pytal o Darka Biede. Ale rozmawialem z Markiem Soczykiem a ten rozmawial z Dariuszem. Bieda mieszka w Irlandii na stale, tam pracuje. Na wiosne ma przyleciec do Polski. W okresie zimowym co tydzien bedzie magazyn w Paszczy Lwa, czyli standardowo. Co 2-3 tygodnie beda sie w nim pojawiali byli zawodnicy Wlokniarza. Na pierwszy ogien juz w ten piatek idzie Dariusz Rachwalik. Material bedzie w necie kolo soboty. Potem ma byc Banasiak (nasz sedzia , ktory zakonczyl juz kariere) a następnie Czaja. Dalszego planu poki co nie ma. Ale na wiosne jak Darek Bieda przyleci tez jest opcja zrobienia z nim magazynu.
    To ja pytałem dzięki za info

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    My się KSM-u obawiać nie musimy

    Jeśli prawdą jest że zawodnicy są dogadani i kwestią czasu są kontrakty to przedłużyłbym również umowę z Jabłońskim (o ile KSM będzie na poziomie 40, a wiele wskazuje że tak właśnie będzie).



    Jeżeli będą jakieś "błędy" to proszę o korekcję

  16. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Kurde, Szombierski to dopiero ma wysoki KSM.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 09-10-2013 o 22:42
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  17. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie, jest kilka błędów. Właśnie wprowadzam pewne korekcje Mam tylko nadzieję że wyniki na speedwayresults są poprawne.

    Łaguta: 9,26
    Jabłoński: 2,5

    Holta: 7,78
    MJJ: 7,11

    Emil: 9,43
    Czaja: 4,17

    Suma: 40,25

    To jednak nam nie pasuje

    Mamy zatem dwie opcje - najbardziej prawdopodobne

    Pozbywamy się Emila i kontraktujemy Walaska:

    1. Łaguta 9,26
    2. Jabłoński 2,5
    3. Holta 7,78
    4. Jepsen Jensen 7,11
    5. Walasek 8,54
    6. Czaja 4,17

    Suma: 39,36

    Lub pozbywamy się MJJ i kontraktujemy Buczkowskiego (chyba na ten moment najbardziej prawdopodobne):

    1. Łaguta 9,26
    2. Jabłoński 2,5
    3. Holta 7,78
    4. Buczkowski 6,69
    5. Sajfutdinow 9,43
    6. Czaja 4,17

    Suma: 39,83

    Policzyłbym KSM Kildemanda ale sam nie wiem jak to się przekłada na wyliczenia ekstraligowe
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 09-10-2013 o 17:50

  18. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    ...

    Policzyłbym KSM Kildemanda ale sam nie wiem jak to się przekłada na wyliczenia ekstraligowe
    Tu masz bazę do zabawy
    13. Obliczoną KSM zawodnika, który w poprzednim sezonie reprezentował
    barwy drużyny:
    a) biorącej udział w rozgrywkach I Ligi i w danym sezonie zmieni barwy
    klubowe przechodząc do drużyny Ekstraligi lub jego drużyna awansowała
    do Ekstraligi - koryguje się dzieląc przez 1,3,
    b) biorącej udział w rozgrywkach II Ligi i w danym sezonie zmieni barwy
    klubowe przechodząc do drużyny Ekstraligi - dzieląc przez 1,6,

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    veronek (09-10-2013)

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Okej, policzone

    Peter Kildemand pasuje w wariancie za MJJ.

    KSM dla pierwszej ligi 8,76
    KSM dla ekstraligi 6,74

    Skład:

    1. Łaguta 9,26
    2. Jabłoński 2,5
    3. Holta 7,78
    4. Kildemand 6,74
    5. Sajfutdinow 9,43
    6. Czaja 4,17

    Suma: 39,88

    Jeśli w poniedziałek zostanie zatwierdzony KSM, to pierwszym zawodnikiem z którym powinni podpisać kontrakt jest... Mirek Jabłoński

    Zawodników z KSM 2,50 w przyszłym sezonie będzie niewielu. Niewielu gwarantujących jakikolwiek poziom. Tak na szybko zawodnicy z 2,50:

    Mirosław Jabłoński
    Mateusz Szczepaniak
    Tomasz Chrzanowski
    Adrian Gomólski
    Rafał Trojanowski
    Dawid Lampart

    wśród obcokrajowców stosunkowo niski będzie miał znowu Jonas Davidsson, Davey Watt, Maksim Bogdanow (4,07), Wadim Tarasienko (3,87)
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 09-10-2013 o 18:56

  21. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Skład:

    1. Łaguta 9,26
    2. Jabłoński 2,5
    3. Holta 7,78
    4. Kildemand 6,74
    5. Sajfutdinow 9,43
    6. Czaja 4,17

    Suma: 39,88
    Zbyt okazale to nie wygląda. Szczególnie, że:
    1. Jeżeli Grisza dostanie dzikusa to może być różnie z jego postawą w lidze,
    2. Jabłoński stracił sezon i dla mnie dyskusyjnym jest fakt, czy można go uważać za zawodnika eligowego- jego niewątpliwa zaleta to niski KSM,
    3. Swoje lata ma, nie ma gwarancji, że utrzyma formę z tego sezonu,
    4. Kildemand to wielka zagadka. Przyznam się, że nie widziałem go na torze, ale już wielu przekonało się, że Eliga to nie I liga (chociaż mamy również kazus Nermarka, który się odnalazł),
    5. Emil po kontuzji- pytanie czy będzie odczuwał jej skutki w przyszłym roku. To zawodowiec, młody chłopak, ale...
    6. Artur, mam nadzieję będzie coraz jaśniejszym punktem Włókniarza.

    przyznam się, że nie mam teraz czasu liczyć KSM, ale w przypadku odejścia MJJ->Buczek to wariant optymalny z Jabłkiem w składzie. Przy czym Jabol będzie mógł być zmieniony jedynie przez juniora z uwagi na KSM.

    Inna sprawa, że wprowadzanie w ostatniej chwili KSM to esencja polskiego piekiełka żużlowego..

  22. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Z tym KSM to bym sie wstrzymał lekko.
    Niby mowia ze zostanie,ale w polskiej e-lidze nic nie wiadomo.
    W przypadku gdy KSM zostanie z tych mocniejszych druzyn wydaje sie ze to My mozemy stworzyc najlepsza ekipe.
    Unibax bedzie musiał pozbyc sie Holdera/Warda(pewnie tego pierwszego),Falubaz tez ma problem bo ma Jonssona,Dudka,Protasa,Hampela,Łoktajewa?Wiec tez ktos z nich lub nawet 2 postaci odpadna.

    Jesli faktycznie bedzie KSM, to Mirek najpewniej zostanie.
    Sam nie wiem co lepsze.
    Wymieniac taki brylant jak MJJ na innego Dunczyka,badz tez Buczkowskiego
    Czy zamienic Emila na Grzeska Walaska,ktory ponoc nadal chce kosmicznych pieniedzy za sam podpis.

  23. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Sam nie wiem co lepsze.
    Wymieniac taki brylant jak MJJ na innego Dunczyka,badz tez Buczkowskiego
    Czy zamienic Emila na Grzeska Walaska,ktory ponoc nadal chce kosmicznych pieniedzy za sam podpis.
    Oczywiście że lepiej byłoby wymienić Emila na Grześka, niż MJJ na Kildemanda.

    Raz - Walasek nie ma Grand Prix.
    Dwa - Walasek powinien być tańszy niż Emil.
    Trzy - MJJ to nieprzeciętny talent.

    Problemem może być fakt, że MJJ ma stosunkowo niski KSM - 7,11. Może być łakomym kąskiem na rynku.

  24. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ja gdybym mial wybierac pomiedzy pozostaniem Jensena a Emila to bez wahania najmniejszego postawilbym na Dunczyka. Gdzies mnie Emil mimo wysokiej sredniej nie przekonal. Roznica pomiedzy nimi polega na tym ze gdy Wlokniarz jechal o wyska stawke to Jensen wspial sie na wyzyny swoich mozliwosci, a Emil nawet nie jechal na poziomie uzupelnienia pary...
    Taki lider druzynie, ktora walczy o medale nie jest potrzebny.
    Walasek zdecydowanie bylby znakomitym wyborem w miejsce ruska, ale nie ograniczalbym sie do jego kandydatury. Wielu zawodnikom pokonczyly sie kontrakty i wielu bedzie podobnie jak ojciec Jensena szukac najlepszych warunkow. Bez wahania podjalbym rozmowy z Iversenem i Hancockiem (w ciemno zakladam, ze beda pasowac ksm-em - jesli ten zostanie - bo Emil ma wysoki dosc ten ksm). Pamietam jak Hancock jezdzil w parze z Taiem... dzis uczen przerosl mistrza. Czai tez teraz jest potrzebny taki mentor... Wiec pod tym katem wybor Hancocka bylby najlepszy.
    Pod katem punktow to w sumie jest malo istotne. W takiej konfiguracji skladu, gdzie tylko jest Emil zastapiony (ewentualnie zamiast Szuminy Jablonski) potrzebny nam jest zawodnik na okolo 10 pkt. Walasek, Iversen, Bjerre, Hancock - kazdy z nich taka zdobycz gwarantuje. Ba... w opcji rezerwowej pomyslalbym o... Ulamku, ktory tez takie pkty gwarantuje. Nie zartuje, calkiem serio to pisze.
    Kto tu przytoczyl Harrisa... juz to przerabialismy i choc bardzo w niego wierzylem to wiemy jak sie skonczylo. O Ryska jestem spokojny. On jest jak wino, z kazdym rokiem wbrew pozorom lepszy. A Wlokniarz powoduje w nim jakies nigdzie indziej nie wykorzystane poklady ambicji, determinacji no i mozliwosci, ktore tylko u nas prezentuje. W tym roku tez mial robic te 8 pkt a okazalo sie ze byl liderem
    Grisza nawet jak podejmie GP tez swoje bedzie krecil. Duzo w przyszlym roku zalezec bedzie od Czai. Jesli bedzie potrafil regularnie punktowac tak jak w PO to niewazne czy odejdzie MJ czy ES i niezaleznie kto za nich przyjdzie mamy bardzo mocny zespol.

    Klub wydaje sie byc w bardzo dobrej kondycji finansowej. Z samych biletow wplywy byly bardzo duze. Podejrzewam ze za rok bedzie podobnie, bo w Czestochowie jest glod medalu i jesli tylko dzialacze stworza waleczny zespol a najlepiej zostawia ten obecny i bedzie sie on prezentowac tak dobrze jak w tym sezonie to znowu mozna liczyc na frekwencje powyzej 12k/mecz.

    Pozdro towarzystwo
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Nie ma opcji żeby pozbyć się MJJ.

    Skład:

    Grisza
    Buczek
    MJJ
    Holta
    Walasek
    Czaja
    2 junior


    Kasa na Buczka będzie bo Walasek na pewno tańszy jest od Emila

  26. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Nie ma opcji żeby pozbyć się MJJ.

    Skład:

    Grisza
    Buczek
    MJJ
    Holta
    Walasek
    Czaja
    2 junior


    Kasa na Buczka będzie bo Walasek na pewno tańszy jest od Emila
    jak dowolny grajek wyczuje że jego KSM gdzieś idealnie pasuje to wydoi taki klub aż miło... polish fucking speedway with KSM

  27. Powrót do góry    #115
    Użytkownik Awatar VictorVector
    Dołączył
    21-03-2013
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    A Nermark jaki by miał ewentualnie KSM ??

  28. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Ludzie... prezesi kolejny rok każą nam konsumować g.wno o nazwie "Ekstraliga z KSM" a Wy zastanawiacie się czy Jabłoński, czy Kildemand... Tu potrzebne są taczki. Albo jakiś kibicowski bojkot!
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #117
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Chyba jednak KSM jest przesądzony... teraz pytanie czy będzie utrzymany 40 czy zmniejszony do 38 bo taki kretyński pomysł też jest...

    Jeśli będzie zmniejszony to jedyna sensowna zmiana w naszym składzie do zmiana Emila na Buczkowskiego lub Kildemanda. Obaj pasują z KSM. Ale skład powalający nie będzie.

    Pytanie czy zostanie przepis o niezmienności składu?

    To chyba jedyna szansa dla Falubazu i Torunia. My mysle ze jakos z tego wyjdziemy

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  30. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Chyba jednak KSM jest przesądzony...
    Spytam grzecznie. Z czego to wnosisz? Pytam bez złośliwości, bo wiemy z gazet, że taki(lub jemu podobny) punkt obrad nie jest nawet zgłoszony do rozkminiania na walnym spółki.

  31. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Jeżeli chcą wrócić do KSM w 2014roku uważam że powinien być na poziomie około 41-42pk, ponieważ będzie 8 zespołów i zawodników wartościowych więcej do wyboru a składy nie powinny być słabsze tylko ciut lepsze (w końcu to ekstraliga 8 zespołowa a nie jakaś po pierdółka z cieniasami i np KSM 38pk). Jeżeli zmniejszą poniżej 40pkt to będzie śmiech na sali a nie ekstraliga.

  32. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Spytam grzecznie. Z czego to wnosisz? Pytam bez złośliwości, bo wiemy z gazet, że taki(lub jemu podobny) punkt obrad nie jest nawet zgłoszony do rozkminiania na walnym spółki.
    Wnosze po artykułach w internecie które o ile z transferami mają niewiele wspólnego o tyle z regulaminem już tak. Skoro kilka niezależnych źródeł pisze o utrzymaniu KSM to musi być coś na rzeczy.

    Ja mogę się założyć o 4-pak dobrego piwa że KSM będzie utrzymany wchodzisz w to?

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  33. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach

  34. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez kuba_miszczu Zobacz posta
    Pierwszy lepszy ...
    ...w sensie dziadowski? Ktoś się pod tym podpisał?
    Tutaj jest wywiad z gościem, który tam był i zdał relację, czy jak kto woli odp. na pytania :
    http://sport.tvp.pl/12652490/jankows...ie-sie-dogadac

    P.S.
    veronek, z zasady się nie zakładam, ale możemy się umówić, że złożę Ci ofiarę (4 browce) na intencję wy****nia KSM w kosmos.

    P.S.1.
    Jestem ogólnie zwolennikiem KSM pomyślanego jako narzędzie do poprawy sytuacji, a nie dokopania zbyt operatywnym.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 10-10-2013 o 18:40

  35. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    W przypadku KSM=38pkt proponuje taki sklad:

    1. Łaguta 9,26
    2. Szombierski 5,13 +/-
    3. Holta 7,78
    4. Jensen 7,00
    5. Sullivan 2,5
    6. Czaja 4,17

    35,84 - zapas jeszcze duzy

    edit
    Przesluchalem ten wywiad z Jankowskim.
    Gosc powiedzial ze jesli bedzie KSM za rok to w przypadku niezmienionego skladu z roku obecnego KSM druzyny nie obowiazuje. Chyba wie co mowi, wiec zarzad do roboty i dogadac caly obecny sklad
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 10-10-2013 o 19:14
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    5. Sullivan 2,5
    A To Sully jest polakiem?

  37. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A to za rok ma byc 5 Polakow w skladzie?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A to za rok ma byc 5 Polakow w skladzie?
    Nie. Ty go spolszczyłeś przydzielając mu z urzedu ksm 2,5 a jak powszechnie wiadomo niesklasyfikowani obcy dostawali zawsze 6,5.

  39. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Sullivan jako nieklasyfikowany będzie miał 6,5

  40. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Peszek. Nie sprawdzilem czy byl klasyfikowany. Zalozylem ze byl skoro w paru meczach pojechal
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Zalozylem ze byl skoro w paru meczach pojechal
    Od kiedy interesujesz się żużlem(pytanie retoryczne, od dawna), żeby nie wiedzieć, że wzór na klasyfikowanie to liczba kolejek*2+1=ilość niezbędnych biegów?

    Aha i uprzedzając Twoje pytanie - ten wzór obowiązuje od bardzo dawna.

  42. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    dockm

    Nigdy mnie statytystki nie rajcowaly. Srednio sie nimi interesowalem i raczej w okresach gdy obowiazywal KSM i budowano sklad.
    Poza tym nigdy tematu nie zglebialem.
    A ostatnimi czasy inne pasje mnie pochlonely i zuzlem juz sie tak nie interesuje jak kiedys. W zasadzie ograniczam sie do obecnosci na stadionie Szczerze mowiac to nawet nie wiem w ilu meczach pojechal Ryan, widzialem tylko kilka jego zenujacych wystepow (moim zdaniem zrobil duzy blad wracajac w trakcie sezonu, ale pewnie ladnie wydoil Uni$) i sie zasugerowalem ze pewnie bedzie mial srednia 2,5.
    Nie bardzo tez rozumiem ten wojowniczy post. Chill out men
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Panowie, poczekajmy. Poki co nie ma co szalec z Holta.

  44. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    ...oj, masz coś na języku, ale się droczysz. O co Ci chodzi?

  45. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Gościu chce nieźle wydoić klub.

  46. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Chodzi o to ?
    Rune Holta +20 +20 %

  47. Powrót do góry    #135
    Użytkownik Awatar VictorVector
    Dołączył
    21-03-2013
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Ten dureń Ostafiński napisał że przeciw pozostaniu Emila jest Grisza i loża szyderców. Wiecie coś na ten temat to może być prawda ?? Kto to jest loża szyderców ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •