Strona 2 z 296 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zawsze mozna zmusic zawodnika do podpisania kontraktu mowiac, ze w tym roku z kasa cienko ale jak przepiszemy zobowiazania do kontraktu na przyszly rok to bedzie cacy hehe, stara praktyka
    Jak klub nie zapłaci to licencji nie dostanie. Zawodnicy mają tego świadomość dlatego w ten sposób zmusić się ich nie uda.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tampax Zobacz posta
    Jak klub nie zapłaci to licencji nie dostanie. Zawodnicy mają tego świadomość dlatego w ten sposób zmusić się ich nie uda.
    Mylisz się. Wystarczy, że zaległości zostaną wpisane do sumy kontraktu na kolejny sezon. Zawodnik podpisuje, że jest czysto i w majestacie prawa długi zostają zamiecione pod dywan, a komisji licencyjnej można pokazać środkowy palec. Sposób jest praktykowany od lat choćby w Tarnowie. Czasami górka usupie się jednak za duża, jak to bywało w kilku klubach w ostatnich latach.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    He, he, pokażcie mi oprócz Gdańska jeden klub, który nie został dopuszczony do rozgrywek E-ligi z powodu zaległości wobec zawodników.

    Takie duże chopy a ciągle w bajki wierzą
    Pzdr,
    Garfield

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    spoo (06-10-2013)

  5. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Już pierwszy bieg turnieju, a podpisów nie widać No to poczekajmy do końca.

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Na razie na żadne podpisy się nie zapowiada nawet już nic o większej ilości niespodzianek nie mówią...

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Gdzie te kontrakty?

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Jedyne co dzisiaj powiedziano to... ze Grisza zostaje. Też mi nowość

    Grupa optymistów - grupa pesymistow 0-1

    A szkoda bo w sumie tylko dla tych kontaktów poszedłem dzisiaj na żużel

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 06-10-2013 o 21:27

  9. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    DonPedro i Artem będą musieli chyba zmienić informatorów

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kazoon za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (06-10-2013), Jjasiek (06-10-2013), ROLAND (06-10-2013)

  11. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    DonPedro i Artem będą musieli chyba zmienić informatorów
    A skąd... były podpisy... tffuuu, tzn autografy dla kibiców

    I standardowo, zapowiadano masę atrakcji... i.....
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 06-10-2013 o 21:39

  12. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A skąd... były podpisy... tffuuu, tzn autografy dla kibiców

    I standardowo, zapowiadano masę atrakcji... i.....
    A może właśnie o to chodziło, żeby zachęcić do przyjścia na stadion jak największej ilości kibiców. Wiadomo, zimno i te sprawy, ale jak będą jakieś 'atrakcje', np podpisy to przyjdzie więcej ludzi.

  13. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Podziękujcie duńczykowi za to, że w ostatnim momencie zmienił decyzję

  14. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Jeśli ma jeździć w lidze tak jak w tych zawodach to lepiej może niech nie podpisuje.

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Podziękujcie duńczykowi za to, że w ostatnim momencie zmienił decyzję
    Ale to oznacza ze nie podpisze wcale czy że po prostu nie dzisiaj?



    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  16. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Podziękujcie duńczykowi za to, że w ostatnim momencie zmienił decyzję
    Nie zgodzil sie na dopisanie zobowiazan do nowego kontraktu??

  17. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    A kto go tam wie czy podpisze czy nie, stwierdzil ze "trzeba dogadac szczegoly" wiec pewnie ktos sypnal kasa

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    W sumie dzisiaj Kildemand pokazał się z bardzo dobrej strony. Wymiana MJJ i Szombierskiego na np. Kildemanda i Buczkowskiego gorsza by nie była, a śmiem twierdzić że w podobnych pieniądzach.

    Szkoda MJJ, ale tutaj z tego co wiem to jest problem typowy dla wielu zawodników - tata. Tata który oczywiście chce dla syna jak najlepiej. A kluby? Ma w dupie.

    Inna sprawa że pisaliście o więcej niż jednej parafce - z Holtą też nie wyszło?

  19. Powrót do góry    #62
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Wymiana Liglada na Tajskiego, Szumine zmienić Buczkowskim i jazda

  20. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    veronek sam sobie powinieneś odpowiedzieć. Czemu Matyjaszczyk nie przemawiał jak to ma w swoim stylu ? Też jeszcze nie jest nic ustalone co do kołowrotków to milczał i podał puchar tylko.

    Nie mówiąc o tych licznych atrakcjach ( nie chodzi teraz o kontrakty ) dużo paplania mało dotrzymywania.
    Jedyny i duży plus to, że obsada dopisała i wszyscy dojechali nie jak to miało miejsce za czasów MM

  21. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    ...
    A szkoda bo w sumie tylko dla tych kontaktów poszedłem dzisiaj na żużel
    Łał. Ja po słowo pisane chodzę do biblioteki.
    Dziś poszedłem podelektować się eleganckim żużelkiem bez ligowej sraczki i się nie zawiodłem.

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przypomnę, że dodatkowe atrakcje zapowiadali jak czas pozwoli. A zawody troszeczkę się wlekły (2,5h).
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Z informacji częstochowskiej wyborczej, Buczek o szansach na transfer do Włókniarza mówił tak: - 'Są, ale trzeba rozmawiać. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych tygodniach, może miesiącach. To nie jest łatwa decyzja. Trzeba ją dobrze przemyśleć, zastanowić się nad za i
    przeciw'.
    W tym samym artykule napisano, iż Kildemand także jest w orbicie zainteresowań klubu. Czyżby opcja za Jensena?

  24. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonPedro
    I Jeden młody, zdolny, utalentowany, waleczny i cholernie bardzo chce u nas jeździć. Rozmowy trwają, a pozycja Klubu w tej chwili jest wyjątkowo silna, nie przypominam sobie kiedy ostatnio to my rozdawaliśmy karty

    II Liczę, że uda się tego szalonego młodzieńca mieć w zespole w przyszłym roku. Wychować taki talent pod skrzydłami Włókniarza to by było coś pięknego.

    III Młody o którym pisałem wcześniej jest poza zasięgiem - i to dla wszystkich klubów, zostaje tam gdzie jest.
    http://espeedway.pl/news,andejs_ebed...,65580,12.html

    Trafiony zatopiony?

  25. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Don Pedro mial pewnie na mysli Czalowa.

  26. Powrót do góry    #69
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Trafiony zatopiony. Tak jak napisałem, nie ma opcji wyciągnięcia go z Dauga. Kilka klubów EE chciało młodego, ale Dauga ma "wyłączność" i go nie puszczą jeszcze w tym sezonie.

    Co do samego turnieju i tego co miało się wydarzyć to aż mi się nie chce komentować. Stracił w moich oczach gościu i na tą chwilę to wcale mi za nim nie będzie tęskno. A akcja była prosta jak budowa cepa - albo armatnia salwa albo nic. Bo puszczenia bąka na stadionie nawet nie będzie słychać.

  27. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    A ja sie wcale nie dziwie. Jensen nie urwal sie z choinki, wraz z reszta swojego teamu doskonale widza i slysza co dzieje sie w Fucking Polish Speedway, wiec podpisywanie kontraktow na hurra nie bardzo lezy w ich interesie.
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    W sumie zmniejszenie ekstraligi działa na naszą korzyść. Bo tak na prawdę przeanalizowałem sytuację na rynku i ciężko mi stwierdzić gdzie Ci nasi zawodnicy mieliby pójść?

    Emil:

    Falubaz odpada (Jonsson + Loktajev + mega paka polaków)
    Unibax odpada (Ward + Holder + głośno o Woffindenie)
    Tarnów odpada (Vaculik + Madsen/Łaguta + głośno o Hancocku)
    Gorzów odpada (Iversen + Zagar + Sundstroem - bo nie oszukujmy się że na Emila już nie starczy)

    Zostaje:

    Leszno (Bjerre + Lindgren/Michaelsen + głośno o Batchelorze) - piszą ludzie o tym Polcopperze dlatego to jedyna wg. mnie możliwość gdzie może trafić Emil.
    Wrocław (gdzie starają się zatrzymać za wszelką cenę Woffindena, ale w przypadku jego odejścia jest wolne miejsce)
    Gdańsk (THJ + głośno o Pedersenie)

    Zarówno Wrocław jak i Gdańsk śmiem twierdzić nie gwarantują pewniejszych i większych pieniędzy niż Częstochowa. Oczywiście to tylko przypuszczenia, ale jedyną alternatywą dla Emila jest chyba w tym momencie Leszno. Tam jednak też 50/50 piszą o długach i dobrobycie (podobnie jak u nas ).

    MJJ? Też nie ma wielkiego wyjścia. Klubów bogatszych niż Włókniarz w tym momencie jest niewiele, jeśli dostał (a podobno dostał) kontrakt lepszy niż w tym roku to może być ciężko drużyną typu Wrocław czy Gdańsk nas przebić.

    Z drugiej strony jeśli któryś z nich wybierze ofertę innego klubu to rynek zawodników jest na tyle szeroki że bez problemu znajdziemy zastępstwo. Spadły trzy drużyny, było kilku zawodników 1-ligowych którzy pokazali się z dobrej strony - jest z czego wybierać i w cale nie trzeba się zarzynać finansowo.

    Ot dla przykładu, zawodnicy którzy raczej na pewno nie pogardziliby jazdą w ekstralidze:
    Pedersen, Hancock, Zagar, Walasek, Buczkowski, Kildemand, Lindbaeck, Świderski, Okoniewski, Ułamek, Andersen, Miśkowiak, Harris - można śmiało wymieniać dalej. Jest cała masa zawodników z "górnej" półki bez kontraktów - Woffinden, Iversen, Dudek, Artiom Łaguta, Troy Batchelor - gdzie w sumie pisze się że mają zostać - ale to działa na tej samej zasadzie co u nas z Emilem czy MJJ.

  29. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jensen nie urwal sie z choinki, wraz z reszta swojego teamu doskonale widza i slysza co dzieje sie w Fucking Polish Speedway, wiec podpisywanie kontraktow na hurra nie bardzo lezy w ich interesie.
    To raz a dwa to nawet nasz czestochowski Nenes kiedys mi mowil, ze Jensen jest ciezki we wspolpracy. Nie tyle sam zawodnik co ojciec...a ma porownanie bo Nenes pracowal u Bjerre i u Jensena i uchodzacy za tyrana, despote i furiata Ivan Bjerre przy ojcu Jensena to pikus. U jensenow tatko trzyma wszystko za morde i to pewnie z nim byly klopoty.

  30. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Odnośnie MJJ. Po bardzo udanym sezonie 2012 jego ojciec pielgrzymował po Polsce niczym komiwojażer. I się opłaciło, w każdym klubie pokazywał co kto mu daje i przyciśnięty wówczas lekko do muru Włókniarz dał mu kontrakt lepszy niż inni. Widać , że w tym roku schemat się powiela. No bo dlaczego by nie? w zeszłym roku zadziałało . Taki typ, tatuś negocjuje kaskę , a młodego Jensena wali w jakim klubie będzie jeździł.

    "... U jensenow tatko trzyma wszystko za morde i to pewnie z nim byly klopoty. "

    no właśnie to miałem na myśli
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 07-10-2013 o 11:43

  31. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Wczorajsze zawody tylko potwierdziły, że Buczkowski jest stworzony dla naszego toru i będę mocno zawiedziony jeśli za rok Krzyśka nie zobaczymy w naszych barwach. Idealnie wpisuje się w model zespołu walecznego, nie jest starym zawodnikiem. Wręcz idealnym jako zastępstwo za Szuminę i wiele kasy po kiepskim (jak na jego możliwości) sezonie raczej nie będzie żądał. Jak z Michaelem będą problemy, a Andrzejs jest nie do wyjęcia z Dauga to Kildemand byłby całkiem spoko wyborem. Wiadomo, że to jeszcze nie ta półka co MJJ, ale skład będzie wtedy wyglądał na dobrze zbalansowany i jednak tańszy niż tegoroczny, który tani nie był, a medalu nam nie dał. Ostatnia sprawa i może najważniejsza. Jeśli Emil wybiera się do Leszna, a Tai do Torunia to koniecznie trzeba uderzyć do Grześka Walaska. Wtedy mamy skład bez zawodników SGP, w pełni skoncentrowany na lidze, a widowiska nadal powinny być przednie z naszym udziałem, czy to wyjazd czy mecz u siebie.

    PS: Jeśli to prawda, że o angaż u nas pyta Sówka to brałbym go bez mrugnięcia okiem. W tym roku(przynajmniej na początku sezonu) rywalizacja o skład przyniosła naszym młodym zawodnikom sporo korzyści. W sezonie 2014 trudno liczyć na pełnowymiarowy debiut młodego Drabika(Sławek nie zgadza się póki co na jazdę Maksyma w lidze). Niech się objedzie w zawodach juniorskich i uderzy w skład w sezonie 2015. Sówka z Czają byliby jedną z najlepszych par juniorskich ekstraligi. Ustępowalibyśmy na tym polu prawdopodobnie tylko parze leszczyńskiej.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    veronek (07-10-2013)

  33. Powrót do góry    #75
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wczorajsze zawody tylko potwierdziły, że Buczkowski jest stworzony dla naszego toru i będę mocno zawiedziony jeśli za rok Krzyśka nie zobaczymy w naszych barwach. Idealnie wpisuje się w model zespołu walecznego, nie jest starym zawodnikiem. Wręcz idealnym jako zastępstwo za Szuminę i wiele kasy po kiepskim (jak na jego możliwości) sezonie raczej nie będzie żądał. Jak z Michaelem będą problemy, a Andrzejs jest nie do wyjęcia z Dauga to Kildemand byłby całkiem spoko wyborem. Wiadomo, że to jeszcze nie ta półka co MJJ, ale skład będzie wtedy wyglądał na dobrze zbalansowany i jednak tańszy niż tegoroczny, który tani nie był, a medalu nam nie dał. Ostatnia sprawa i może najważniejsza. Jeśli Emil wybiera się do Leszna, a Tai do Torunia to koniecznie trzeba uderzyć do Grześka Walaska. Wtedy mamy skład bez zawodników SGP, w pełni skoncentrowany na lidze, a widowiska nadal powinny być przednie z naszym udziałem, czy to wyjazd czy mecz u siebie.

    PS: Jeśli to prawda, że o angaż u nas pyta Sówka to brałbym go bez mrugnięcia okiem. W tym roku(przynajmniej na początku sezonu) rywalizacja o skład przyniosła naszym młodym zawodnikom sporo korzyści. W sezonie 2014 trudno liczyć na pełnowymiarowy debiut młodego Drabika(Sławek nie zgadza się póki co na jazdę Maksyma w lidze). Niech się objedzie w zawodach juniorskich i uderzy w skład w sezonie 2015. Sówka z Czają byliby jedną z najlepszych par juniorskich ekstraligi. Ustępowalibyśmy na tym polu prawdopodobnie tylko parze leszczyńskiej.
    Wiele jestem w stanie przełknąć, ale posiłkowanie się juniorem z zewnątrz mnie zawsze bardzo boli. Zawsze byłem, jestem i będę za wychowankami.

    Na potwierdzenie moich słów, że o Tajskim nie było nawet co marzyć:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...etardem-sparta
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-10-2013 o 00:01

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DonPedro za jego przydatny post!

    ADASTAL (07-10-2013)

  35. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar VictorVector
    Dołączył
    21-03-2013
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Ciekawe czy brak wczorajszego podpisu nie ma związku z Tajem który dogadał się z Wrockiem.

  36. Powrót do góry    #77
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Jest jeszcze opcja, że Artiom za Jensena

  37. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    bardzo prawdopodobne [Toruń]
    Cytat Zamieszczone przez VictorVector Zobacz posta
    Ciekawe czy brak wczorajszego podpisu nie ma związku z Tajem który dogadał się z Wrockiem.

  38. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tak na powaznie to Tai byl juz dogadany 30 wrzesnia. Juz wtedy bylo wiadomo, ze zostanie we Wrocku. Zostaly pewne szczegoly do ustalenia ale juz wtedy uscisk dloni byl.

    A co do Sowki. Skoro DonPedro ma takie wiesci dobre to pewnie potwierdzi, ze Sowka zlozyl oferte w klubie (byl nawet osobiscie swoim mercem ) ale warunki sa lekko mowiac smieszne...(w sensie, ze zaszalal dosc ostro) nie te pieniadze, nie ten zawodnik i nie ten poziom.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 07-10-2013 o 17:30

  39. Powrót do góry    #80
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Tak na powaznie to Tai byl juz dogadany 30 wrzesnia. Juz wtedy bylo wiadomo, ze zostanie we Wrocku. Zostaly pewne szczegoly do ustalenia ale juz wtedy uscisk dloni byl.

    A co do Sowki. Skoro DonPedro ma takie wiesci dobre to pewnie potwierdzi, ze Sowka zlozyl oferte w klubie (byl nawet osobiscie swoim mercem ) ale warunki sa lekko mowiac smieszne...(w sensie, ze zaszalal dosc ostro) nie te pieniadze, nie ten zawodnik i nie ten poziom.
    Nie wypowiadam się na temat Sówki ani innych, obcych juniorów, bo na moim kwiecistym języku wyrastają wtedy kolce! Nie, nie i jeszcze raz NIE! I choćby chciał przyjść za miskę ryżu i jeździć za 100e / punkt to powiem NIE!
    A i nawet nie wiem co tam w klubie złożył. Omijam temat szerokim łukiem, bo jak jestem zbyt blisko to mam reakcję alergiczną.

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wtedy mamy skład bez zawodników SGP, w pełni skoncentrowany na lidze
    a to Grisza nie chce dzikusa? cos mi mowi ze w 2014 bedzie jezdzil w SGP a tak przeczuwam ze moze sie to odbic na jego postawie w lidze

  41. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    o postawę i w gp i lidze jestem spokojny bardziej boje się ze kontuzjowany będzie łapał .Jedyna szansa w tym ze Gollob nie dostanie a bez niego nie pojada.

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Grand Prix Łaguty skończyłoby się katastrofą dla Włókniarza.
    O tym jak poukładaną ma chociażby logistykę świadczy ostatni przykład z Gorican.

    Dla naszego dobra lepiej, żeby Griszki tam nie było.
    Niech sobie śmiga w IME

  43. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Grand Prix Łaguty skończyłoby się katastrofą dla Włókniarza.
    O tym jak poukładaną ma chociażby logistykę świadczy ostatni przykład z Gorican.

    )
    Awaria samochodu - nie do przewidzenia, z drugiej zas ztrony zawsze trzeba miec alternatywe jak to sie mowi, "w razie W".

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Oho, trzy niezależne źródła potwierdziły mi jedną informację Emil zostaje z nami - szczegóły niebawem

    Btw. Z Lebiedievem jeszcze bym się wstrzymał, pamiętam że w 2009 roku głośno było młodym talencie Tarasience, w 2010 roku potwierdził to co mówiono wykręcając blisko 2 pkt/bieg średnią. Sezon później było to już zaledwie 1,2 pkt/bieg. Dzisiaj popadł w przeciętność i niewielu o nim pamięta.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 07-10-2013 o 19:44

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Odnośnie MJJ. Po bardzo udanym sezonie 2012 jego ojciec pielgrzymował po Polsce niczym komiwojażer. I się opłaciło, w każdym klubie pokazywał co kto mu daje i przyciśnięty wówczas lekko do muru Włókniarz dał mu kontrakt lepszy niż inni. Widać , że w tym roku schemat się powiela. No bo dlaczego by nie? w zeszłym roku zadziałało . Taki typ, tatuś negocjuje kaskę , a młodego Jensena wali w jakim klubie będzie jeździł.

    "... U jensenow tatko trzyma wszystko za morde i to pewnie z nim byly klopoty. "

    no właśnie to miałem na myśli
    Tylko że w tym sezonie mamy inną sytuację.
    Mało jest cennych zawodników, większość zespołów już ma zbudowany trzon i dobiera druga linię, a i też kasy na nią sypać nie zamierzają.
    Przecież nawet Emil dużo nie negocjuje tylko bierze co dają



    A jakby ktoś sobie chciał przypomnieć co nieco z tego sezonu:

    https://www.facebook.com/wlokniarz/p...84997418226781 zapraszam
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 07-10-2013 o 20:40
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    dockm (07-10-2013)

  47. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    http://www.espeedway.pl/news,unibax_...,65608,12.html

    no to wiadomo czemu MJJ nie podpisał. Cos mi się zdaje ze będzie potrzeba przemeblowania składu.

  48. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Btw. Z Lebiedievem jeszcze bym się wstrzymał, pamiętam że w 2009 roku głośno było młodym talencie Tarasience, w 2010 roku potwierdził to co mówiono wykręcając blisko 2 pkt/bieg średnią. Sezon później było to już zaledwie 1,2 pkt/bieg. Dzisiaj popadł w przeciętność i niewielu o nim pamięta.
    ja to pamietam Vodjakova Lebedevs? jeszcze nie teraz e-liga. jak w 1 lidze bedzie regularnie robil dwucyfrowki to ok, ale przyklad przyjechal mocny Gdansk do Daugavpils i chlopak zrobil tylko kilka pkt.

  49. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Spokojnie, z MJJ już ogarnięta sytuacja, z Emilem jest podobnie jak napisał veronek Także Dariusz się pomylił nie pierwszy już raz

  50. Powrót do góry    #90
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    http://www.espeedway.pl/news,unibax_...,65608,12.html

    no to wiadomo czemu MJJ nie podpisał. Cos mi się zdaje ze będzie potrzeba przemeblowania składu.
    Ostafiński znowu wyjeżdża ze swoimi rewelacjami.

    Wszystkie kluby mają kłopoty finansowe tylko nie Unibax

    Zawodnicy, w tym Emil i Jensen, też o tym wiedzą, dlatego z chęcia przywdzieją plastron Aniołów w 1. lidze.
    Pzdr,
    Garfield

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •