Strona 248 z 296 PierwszyPierwszy ... 148198238246247248249250258 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,116 do 11,160 z 13287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11116
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Swoją drogą jestem ciekaw czy dojdzie kiedykolwiek do tych pustych łbów co zrobili z tym sportem. Efektem "profesjonalizacji" jest zadłużenie większości klubów ekstraligowych i niechęć pretendentów do jazdy w elicie. Kiedyś było to nie do pomyślenia, że klubowi nie zależy, ba... nie chce awansować do I ligi.. Kluby miały wzloty i upadki, w lidze był "ruch"- ktoś spadał, ktoś awansował, na trybunach regularnie zasiadało kilkadziesiąt tysięcy narodu... A teraz? Nawet same mecze w dużej części zwyczajnie nudne, niby relacje w tv, ale oglądać czasami się nie da (dzięki za komisarzy i ugięcie się w sprawie tłumików)... Powoli dochodzę do wniosków, że to już nie jest ten mój żużel tylko robi się z tego jakaś dyscyplina pokazowa..
    Dzieciaków w szkółkach też jak na lekarstwo, w dużej części żużel to zachcianka synka bogatego tatusia. Tylko, że taki panicz, wychowany na ptasim mleczku, niekoniecznie nadaje się do tej dyscypliny.
    Bo to już nie sport.
    To takie bógwico jak Formuł1, stadionowe skoki z górki na motorkach, gonitwy quadów czy NBA. Dzisiaj tu jutro tam, dzisiaj taki skład jutro sraki, dzisiaj ja mam sponsora a ty jesteś w d... a jutro będzie odwrotnie. Kto pracuje z młodymi? Tylko Leszno i toruń. Taki Wrocek to powinien z ligi polecieć już dawno za lanie na szkolenie. Lublin, Krosno, Łódź szkolenie zdechlo, jeśli w XXI wieku bylo. Teraz o zawodnikach 30 letnich mówi się że są młodzi, bo na torach roi się od facetów którzy lada moment będą dziadkami! (Walasek, Świst, Protasiewicz, Gollob, Holta, Karlsson razem chyba z 300 lat!) Kiedyś w klubie zawodnicy walczyli o miejsce w składzie a teraz liczy się (o zgrozo!) ile punktów ZDOBYŁA ZZka! 7 bieg a tu Zmarzlik 4 czy 5 raz jedzie. A niech k.... jedzie 15 razy z Cyferem, Leszno wystawi Smektałę i Balona i niech jadą 15 razy tak samo a potem prezesy liczą ile dały ZZtki. Paranoja!
    GP i SEC to kópa chały prawie nikt tego nie ogląda. Finał jednodniowy był wydarzeniem ale można go było sprzedać tylko raz do roku. No to go fachury od mediów zniszczyly! Liga angielska, super! Do 90 roku, teraz jest jak okręgówka na komarkach. Zniszczona polskimi pieniędzmi, rozpieszczeniem zawodników przez polskich bonzów.
    Kiedyś wody na torze po jaja było i goście walczyli (sławne Świętochłowice -))) ) dziś kropnie 3 razy i co? I wspominania o tym że 2 lata temu się ktoś po deszczu przewrócił i podesrany komentator z gadką o bezpieczeństwie zasuwa. W podtekście bo mu się ciężko pracuje bo na dekielek kropi. Nie mówię gdy leje ale oni sieją srakę panikarę gdy ledwo siąpi.
    Telewizja.... Po haśle w magazynie żużlowym cyt. "już wszyscy nie możemy się doczekać co dalej wydaży się w Toruniu" przestałem ten program oglądać. Nie lubię tendencyjnego buractwa a od dwu lat tzw. dziennikarze wyraźnie sympatuzują z toruniem. Ich sprawa, ale może nie na wizji.

    Ja podchodzę do tego wszystkiego tak że póki w Włókniarzu nie będą jeździć nasi, częstochowianie a jakaś zbieranina to chodzę jak do cyrku. Popatrzeć jak sprawni, obojętni mi, ludzie szybko śmigają na motorkach. Kiedy będą nasi chłopcy ja znowu będę zdzierał gardło jak 20 lat temu. Widzieliście reakcję stadionu jak walczyl Polis? To dowodzi że nie jestem osamotniony. Dziś uważam dopingowanie Rusków, Wałachów czy innych Dunów za śmieszne. Ci ludzie za rok pójdą gdzieś za kasę a za 5 (jak Jason Lyons) nie będą pamiętać że jeździli w Czewie. Głupcy zrobili z Łaguty zawodnika 1000 lecia w Włókniarzu, jakiś "mundry" chwalil się że Wofinden im, z fun clubu, pomachał jak skandowali jego nazwisko. To już nie jest sport to się robi papka dla debili.
    Żółć mi się ulała.
    Przeprasza.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 01-10-2014 o 10:07

  2. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    GoTrEk (01-10-2014), GriN (01-10-2014), MaciekGKS (01-10-2014), ananasek_vel_oman (01-10-2014), gustawson (01-10-2014), lemur6666 (01-10-2014), pakosik (01-10-2014)

  3. Powrót do góry    #11117
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Szczyt bezczelności kiedy to ludzie z Torunia piszą że Skrzydlewski wam to może wyryć na nagrobku
    Szczerze? Nawiązując do bieżącej sytuacji klubu to był dobry żart.
    Taki z przekąsem. A przeszłość innych klubów nie ma w naszym przypadku żadnego znaczenia.

  4. Powrót do góry    #11118
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie rozumiem, czemu ostatnio tak czesto wymienia sie nazwisko pana Skrzydlewskiego.

    Przeciez to typowy cham, publicznie szydzacy z zawodnikow i trenerow po jednym nieudanym meczu czy nawet biegu. Taki lodzki odpowiednik Sukiennika. Wladek Komarnicki to przy nim gentleman.

    Jego Orzel wykorzysal fakt jazdy w polfinale z klubem, ktorego zawodnikom nigdy specjalnie nie zalezalo na awansie, i nagle pol zuzlowej Polski podnieca sie jaki to prezes Skrzydlewski nie jest charyzmatyczny i ze wszyscy powinni z niego brac przyklad.
    Pzdr,
    Garfield

  5. Powrót do góry    #11119
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Z ta różnicą, że Skrzydlewski płaci, a nie tak jak Sukiennik.
    Z tą różnicą, że Skrzydlewski nie jeździ na kredycie jak Komarnicki

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    GriN (01-10-2014)

  7. Powrót do góry    #11120
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie rozumiem, czemu ostatnio tak czesto wymienia sie nazwisko pana Skrzydlewskiego.

    Przeciez to typowy cham, publicznie szydzacy z zawodnikow i trenerow po jednym nieudanym meczu czy nawet biegu. Taki lodzki odpowiednik Sukiennika. Wladek Komarnicki to przy nim gentleman.

    Jego Orzel wykorzysal fakt jazdy w polfinale z klubem, ktorego zawodnikom nigdy specjalnie nie zalezalo na awansie, i nagle pol zuzlowej Polski podnieca sie jaki to prezes Skrzydlewski nie jest charyzmatyczny i ze wszyscy powinni z niego brac przyklad.
    No kurde.... Mial poprosić caly ten GKM żeby się bardziej przykładał?

    Bo Witek płaci z własnej kasy! Płaci i wymaga!
    Bo jako jeden z pierwszych zrozumiał że koniec całowania żużlistów po rozkapryszonych dupskach, że kasa jest za wynik.
    Bo jak zaczniesz za coś płacić takie kwoty jak Witek a niedorobiony trener albo niedouczony zawodnik Cię "wydyma" to zrozumiesz dlaczego Skrzydlewski tak postępuje.
    Cham? Znam go osobiście i wiem że jest osobą bardzo pewną siebie, ale na pewno nie chamem.
    Bo Widzew nie może załatwić budowy stadionu (o ŁKS nie wspomnę) a Witek już to z Panią Prezydent załatwił.
    Bo jak powiedział, że w 2017 będzie w Łodzi Ekstra to będzie.
    A że ma muchy w nosie i czasem jakiegoś wielkiego pana żużlowca czy trenera opier.oli? Nie żalą się bo dostają kasę, inaczej niż np. u nas gdzie każdą łajzę całuje się w dupę żeby pojechała "na kredyt".

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Gadol (01-10-2014), GriN (01-10-2014), Jap (01-10-2014), Michał Kamiński (02-10-2014), Petroniusz (01-10-2014)

  9. Powrót do góry    #11121
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    ^^
    Budżet Orła, z tego co kiedyś mówił Skrzydlewski, nie przekracza 1,5 mln zł. 600 tys. zł daje miasto. Pozostaje 900 tys. zł z karnetów, biletów, wszystkich sponsorów i od Skrzydlewskiego I tak tyle nie uzbierali, więc miasto Łódź uruchamia kolejną transzę 300 tys. zł na zawodowe kluby z czego Orzeł dostanie pewnie z 50-100 tys. zł. Jasne, że kwoty przekazywane przez Witka i tak są spore, jednak podziwiać można raczej umiejętność ograniczania wydatków, a nie kwoty ładowane w klub.
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 01-10-2014 o 12:30

  10. Powrót do góry    #11122
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Czyli z jednej strony plus za to, że wydaje tyle ile ma.
    Z drugiej strony minus za to, że nie potrafi zorganizować więcej.
    A w takiej Łodzi pewnie znaleźć sponsorów jest nie łatwiej niż w Częstochowie.
    Swoją drogą nie rozumiem skąd ostatnio takie koncentrowanie się tylko na własnych okolicach.
    Przecież Włókniarza potrafiła sponsorować Malma, Candela, Radson, Top Secret... i nie były to firmy częstochowskie.

  11. Powrót do góry    #11123
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    ^^
    Budżet Orła, z tego co kiedyś mówił Skrzydlewski, nie przekracza 1,5 mln zł. 600 tys. zł daje miasto. Pozostaje 900 tys. zł z karnetów, biletów, wszystkich sponsorów i od Skrzydlewskiego I tak tyle nie uzbierali, więc miasto Łódź uruchamia kolejną transzę 300 tys. zł na zawodowe kluby z czego Orzeł dostanie pewnie z 50-100 tys. zł. Jasne, że kwoty przekazywane przez Witka i tak są spore, jednak podziwiać można raczej umiejętność ograniczania wydatków, a nie kwoty ładowane w klub.
    Skrzydlewski mówił to z ironia. Nie da rady utrzymać takiego składu za 1,5 mln jaki mają. Rybnik ma budzet 3 mln a sklad i wyniki gorsze

    "Pan Dyrektor mówi, że my mamy budżet nieco ponad milion złotych. Proszę państwa ja tu dzisiaj przy świadkach mówię, że ja jestem w stanie na konto pana dyrektora Kondraciuka przelać 1 100 000, niech pan dyrektor poprowadzi ten klub na tym poziomie, z tymi zawodnikami za taką kwotę.

  12. Powrót do góry    #11124
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Budżet Orła, z tego co kiedyś mówił Skrzydlewski, nie przekracza 1,5 mln zł.
    Nie chce mi się w to wierzyć.
    Ostatnio na meczu GKM - Orzeł mówił, że Chrzanowski walczył z Doylem bo chciał zarobić 2 tysiące więcej.
    Lindback, Korneliussen czy Doyle pewnie mają więcej.

    Zakładając punktówkę ok. 100 tysięcy na mecz to już wychodzi dużo więcej.
    Ale jeśli Włodek mieści się w 1,5 melona to dla mnie jest absolutnym mistrzem świata w swoim fachu

  13. Powrót do góry    #11125
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    No kurde.... Mial poprosić caly ten GKM żeby się bardziej przykładał?

    Bo Witek płaci z własnej kasy! Płaci i wymaga!
    Bo jako jeden z pierwszych zrozumiał że koniec całowania żużlistów po rozkapryszonych dupskach, że kasa jest za wynik.
    Bo jak zaczniesz za coś płacić takie kwoty jak Witek a niedorobiony trener albo niedouczony zawodnik Cię "wydyma" to zrozumiesz dlaczego Skrzydlewski tak postępuje.
    Cham? Znam go osobiście i wiem że jest osobą bardzo pewną siebie, ale na pewno nie chamem.
    Bo Widzew nie może załatwić budowy stadionu (o ŁKS nie wspomnę) a Witek już to z Panią Prezydent załatwił.
    Bo jak powiedział, że w 2017 będzie w Łodzi Ekstra to będzie.
    A że ma muchy w nosie i czasem jakiegoś wielkiego pana żużlowca czy trenera opier.oli? Nie żalą się bo dostają kasę, inaczej niż np. u nas gdzie każdą łajzę całuje się w dupę żeby pojechała "na kredyt".
    Placenie na czas nie uprawnia do publicznego wyszydzania gosci, ktorzy narazaja na torze swoje zdrowie. Poza tym Puszakowski, Jamrog, Korneliussen to faktycznie rozkapryszone gwiazdki, Witek pewnie placi im po 2 mln na sezon, a ze czasem pojada slabiej to trzeba ich opie##olic. "Wysle Slaczce paczke pampersow" - nooo, tu to juz wychodzi ze Skrzydlewskiego prawdziwy lew salonowy. Naprawde gratuluje Ci takich znajomych.
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #11126
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie podoba się Panu Żużlowcowi to może się spakować i szukać szczęścia gdzie indziej. Jak widać jednak po zawodnikach to im to nie przeszkadza. Krytykę wytrzymuje nawet taki Toninho, który psychy nie ma najmocniejszej.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #11127
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Placenie na czas nie uprawnia do publicznego wyszydzania gosci, ktorzy narazaja na torze swoje zdrowie. Poza tym Puszakowski, Jamrog, Korneliussen to faktycznie rozkapryszone gwiazdki, Witek pewnie placi im po 2 mln na sezon, a ze czasem pojada slabiej to trzeba ich opie##olic. "Wysle Slaczce paczke pampersow" - nooo, tu to juz wychodzi ze Skrzydlewskiego prawdziwy lew salonowy. Naprawde gratuluje Ci takich znajomych.
    Zapewne płaci im po 1500 PLN miesięcznie a do jazdy na żużlu zmusił ich zły los i głód. Narażają życie na torze... Pewnie zapędzani są tam biczami przez złych nadzorców niewolniów zatrudnianych przez prezesów klubów? A nie! Tłuką kasę za meczyk jakiej nie jeden nie zarobi przez rok pracy więc może przestańmy się rozczulać że Witek kpi ze Ślączki który w zeszłym roku tak prowadził Orła że duże nakłady finansowe dzięki niemu poszły w błoto. Jesteś tak dobry jak twoj ostatni mecz. Nie mogę zrozumieć tego "bo oni życie narażają". To stań pod kopalnią i całuj górników wiesz gdzie bo też życie narażają. I też dla pieniędzy.
    A gratulowanie mi znajomych... Żenująco słaba zagrywka. Ja Twoim współczuję.

  16. Powrót do góry    #11128
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Czyli z jednej strony plus za to, że wydaje tyle ile ma.
    Z drugiej strony minus za to, że nie potrafi zorganizować więcej.
    A w takiej Łodzi pewnie znaleźć sponsorów jest nie łatwiej niż w Częstochowie.
    Swoją drogą nie rozumiem skąd ostatnio takie koncentrowanie się tylko na własnych okolicach.
    Przecież Włókniarza potrafiła sponsorować Malma, Candela, Radson, Top Secret... i nie były to firmy częstochowskie.
    tylko małe sprostowanie Candela to częstochowska firma
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  17. Powrót do góry    #11129
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cały czas byłem przekonany, że oni są z Olkusza... a tu faktycznie mój błąd.
    Co nie zmienia faktu, że o sponsorów trzeba walczyć w całej Polsce.
    Chociaż jak dobrze wiemy teraz to Nam może tylko pomóc sponsor z Dubaju.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Agiana (01-10-2014)

  19. Powrót do góry    #11130
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Zapewne płaci im po 1500 PLN miesięcznie a do jazdy na żużlu zmusił ich zły los i głód. Narażają życie na torze... Pewnie zapędzani są tam biczami przez złych nadzorców niewolniów zatrudnianych przez prezesów klubów? A nie! Tłuką kasę za meczyk jakiej nie jeden nie zarobi przez rok pracy więc może przestańmy się rozczulać że Witek kpi ze Ślączki który w zeszłym roku tak prowadził Orła że duże nakłady finansowe dzięki niemu poszły w błoto
    Nadal nie rozumiem - to że płaci im sporo kasy, znaczy że może ich obrażać? Kwestia kultury tu wychodzi i nic więcej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  20. Powrót do góry    #11131
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    no tam w Poznaniu (jak nie zmienił miejsca zamieszkania) jest taki polski szejk może on by pomógł
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  21. Powrót do góry    #11132
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nadal nie rozumiem - to że płaci im sporo kasy, znaczy że może ich obrażać? Kwestia kultury tu wychodzi i nic więcej.
    Taaaa..... Który z łódzkich żużlowców został tak niewiarygodnie obrażony że kruszymy o to kopie? Czy tekst o pieluchach był tak nieprawdopodobnie obraźliwy że teraz będziecie zakładać TOJŚ (Tow. Obrony Janusza Ślączki). Ciągłe pieprzenie że to sport dla twardzieli a nagle pokazujecie wrażliwość panieneczek. Komu w Łodzi odpadła dupa? Komu w Tarnowie po tym jak skwitował Marek występ jaskółek coś się stalo? Czy Pawlicki i Jąder bombają się jeszcze na Pedersena? Czy Sajufutdinow nie podaje ręki NIchollsowi? Czy opowiedzieć Panom o rękoczynach w parkingach w latach 80-tych i przyjaźniach które mimo to przetrwały lata? Co osiągnie trener będący osobą słodkopierdzącą? Czy Skóra inaczej rozmawia z zawodnikami przy kamerach a inaczej bez? Pytania się mnożą. A odpowiedź jest prosta DOM KULTURY TO *****ISTE MIEJSCE ale nie dla sportowców, działaczy czy nawet kibiców w ferworze walki. A żużlowcy to chyba nie cnotki niewydymki które boją się mocniejszych słów.
    Nie przesadzajmy.
    Wiele byśmy oddali żeby mieć w Częstochowie takiego "chama" jak Skrzydlewski który utrzymywalby to wszystko, serwował dobre widowisko i potrafił nazwać po imieniu niektórych naszych gwiazdorów a potem precyzyjnym kopniakiem w tyłek wyprosić ich za bramę.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    GriN (01-10-2014)

  23. Powrót do góry    #11133
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Czyli z jednej strony plus za to, że wydaje tyle ile ma.
    Z drugiej strony minus za to, że nie potrafi zorganizować więcej.
    A w takiej Łodzi pewnie znaleźć sponsorów jest nie łatwiej niż w Częstochowie.
    Swoją drogą nie rozumiem skąd ostatnio takie koncentrowanie się tylko na własnych okolicach.
    Przecież Włókniarza potrafiła sponsorować Malma, Candela, Radson, Top Secret... i nie były to firmy częstochowskie.
    Minus? Na pewno nie potrafi zorganizowac wiecej?
    Po co im wiecej skoro i tak nie pojada w elidze bo nie maja stadionu? Zeby przeplacac?
    Skrzydlewski umie liczyc kazda zlotowke, bo tak sie dorobil. Nie wyda wiecej niz to na prawde konieczne.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #11134
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Minus? Na pewno nie potrafi zorganizowac wiecej?
    Po co im wiecej skoro i tak nie pojada w elidze bo nie maja stadionu? Zeby przeplacac?
    Skrzydlewski umie liczyc kazda zlotowke, bo tak sie dorobil. Nie wyda wiecej niz to na prawde konieczne.
    Na stadion pewnie eliga by przymknęła oko pomimo, że to skansen.
    Szczególnie, że już zostały podjęte decyzje odnośnie budowy nowego.
    W 2017 roku kiedy Skrzydlewski chce awansować do eligi świat żużlowy może wyglądać zdecydowanie inaczej.
    Ja raczej należę do zwolenników Skrzydlewskiego, ale też bym go tak pod niebiosa nie zachwalał. Swoje za uszami ma.

  25. Powrót do góry    #11135
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Na stadion pewnie eliga by przymknęła oko pomimo, że to skansen.
    Szczególnie, że już zostały podjęte decyzje odnośnie budowy nowego.
    W 2017 roku kiedy Skrzydlewski chce awansować do eligi świat żużlowy może wyglądać zdecydowanie inaczej.
    Ja raczej należę do zwolenników Skrzydlewskiego, ale też bym go tak pod niebiosa nie zachwalał. Swoje za uszami ma.
    Chyba sie jeszcze taki ktory nie mial by niczego za uszami nie urodzil.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #11136
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...i-za-to-miasto

    Trudno sobie wyobrazić, aby nie jechali w barażach. Skrzydlewski doskonale zdaje sobie sprawę ile może na tym ugrać finansowo i politycznie dla siebie i córy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #11137
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...iata-w-rybniku

    Nasz kapitan juz chyba wie, ze barazy nie bedzie
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #11138
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...i-za-to-miasto

    Trudno sobie wyobrazić, aby nie jechali w barażach. Skrzydlewski doskonale zdaje sobie sprawę ile może na tym ugrać finansowo i politycznie dla siebie i córy.
    Politycznie? Wyciągać kasę z miasta na mecze, które zostaną przegrane i nie pokaże ich żadna TV to jest według Ciebie sukces polityczny? Córa teraz będzie ubiegać się o jakieś stanowiska polityczne? Rada miasta to raczej drobnica, a wybory parlamentarne dopiero za rok...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #11139
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeszcze się P-O nie skończyły, a już płacze, że baraży nie będzie.
    Już w trakcie sezonu wspominał, że nie będzie dalej wspierał żużla bo córa przegrała wybory.
    Co do wyniku sportowego to ja takiej pewności nie mam.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Emil (03-10-2014)

  31. Powrót do góry    #11140
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Rada miasta to raczej drobnica
    Lol
    Nie wiesz o czym mowisz
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #11141
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    A nasz dług wziął się z tego, że Sukiennik zamiast wkładać pieniądze do klubu, to je wyjmował. Nie było żadnej wpłaty do kas za bilety od początku sezonu. Info pewne, sprawa w toku. Ale raczej niskie szanse na odzyskanie pieniędzy.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jack Daniel's za jego przydatny post!

    GriN (02-10-2014), Petroniusz (02-10-2014)

  34. Powrót do góry    #11142
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    A nasz dług wziął się z tego, że Sukiennik zamiast wkładać pieniądze do klubu, to je wyjmował. Nie było żadnej wpłaty do kas za bilety od początku sezonu. Info pewne, sprawa w toku. Ale raczej niskie szanse na odzyskanie pieniędzy.
    Jezeli jest jak piszesz to inaczej jak start od 2 ligi nie pozbędziemy sie KJG z klubu i nie daj Bóg zeby sie do Stowarzyszenia wkrecili bo i z tam beda doic.

  35. Powrót do góry    #11143
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Witam!

    To chyba sie już doliczyli
    podobno są znane salda z zawodnikami,
    więc jakie jest sumaryczne ? Wie ktoś ?
    Jaki procencik miliarda 0,3 ; 0,5 ; 0,7 zgłoś się ; 1 ; 1,5 ; 2 ; 3 .......? Nio więcej chyba nie nabili

  36. Powrót do góry    #11144
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    A nasz dług wziął się z tego, że Sukiennik zamiast wkładać pieniądze do klubu, to je wyjmował. Nie było żadnej wpłaty do kas za bilety od początku sezonu. Info pewne, sprawa w toku. Ale raczej niskie szanse na odzyskanie pieniędzy.
    Czyli ta jego miłość do żużla i do klubu to tylko przykrywka pod pretekstem której wyprał trochę 'drobnych'? a przy okazji rozpier****ł nam klub.Jeśli tak faktycznie było to za jaja i na hak! Człowiek łazi na żużel żeby wspomóc klub a kasa idzie bokiem i nie trafia do zawodników.Istne k*****o!

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Q_b_a za jego przydatny post!

    GriN (02-10-2014), ananasek_vel_oman (02-10-2014)

  38. Powrót do góry    #11145
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    281
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    A nasz dług wziął się z tego, że Sukiennik zamiast wkładać pieniądze do klubu, to je wyjmował. Nie było żadnej wpłaty do kas za bilety od początku sezonu. Info pewne, sprawa w toku. Ale raczej niskie szanse na odzyskanie pieniędzy.
    Jeśli to jest prawda to żadnej upadłości układowej, jeśli nawet klub jest w stanie to ogarnąć i uzyskać licencję na starty w przyszłym roku to my kibice musimy to zbojkotować , mamy swój HONOR!

  39. Powrót do góry    #11146
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Bez wzgledu na prawdziwosc kierowanych powyzej oskarzen KJG powinno otrzymac propozycje oddania wszystkich posiadanych akcji Wlokniarza, i to taka z gatunku "nie do odrzucenia".
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #11147
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    To nie oskarżenia, to tylko wyniesione info ze spotkania biznesowego dotyczącego Tauronu i AZS Wiecie, biznesmeni lubią pogadać przy dobrej whisky o interesach, także tych nieudanych.

  41. Powrót do góry    #11148
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    To nie oskarżenia, to tylko wyniesione info ze spotkania biznesowego dotyczącego Tauronu i AZS Wiecie, biznesmeni lubią pogadać przy dobrej whisky o interesach, także tych nieudanych.
    Oczywiscie nic nie sugeruje, ale chyba nie jest tajemnica, jaka "sympatia" wladze AZS darza Wlokniarz
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #11149
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...y-etap-za-nami

    Podobnoz jeden zawodnik nie chce sie zgodzic na upadlosc ukladowa, ale pomimo tego do niej dojdzie dzieki prawnym kruczkom i bledom formalnym...

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...zamiast-barazu

    Co raz bardziej mnie mdli jak czytam naszego prezesa. Widac kolejny puchar fair play sie marzy :|||||||||
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 03-10-2014 o 08:15
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #11150
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    jazzmanik , sto procent zgody na to co piszesz.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #11151
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #11152
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Upadłość układowa i start w przyszłym sezonie w ekstralidze = zmontowanie ekipy słabszej niż Gdańsk w tym roku.
    Dostając bęcki w każdym meczu frekwencja w połowie sezonu będzie niższa niż w ewentualnej 2 lidze w której jeździliby wychowankowie.
    Według mnie to takie odwlekanie nieuchronnej śmierci. Nie wiem nie potrafię na te wszystkie kroki patrzeć z optymizmem.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    dockm (03-10-2014)

  47. Powrót do góry    #11153
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    800 tys. zł za podpis (choćby nie jechał nawet w jednym spotkaniu) i 200 tys. zł za mecz... Kto podpisywał takie umowy (o ile podawane liczby są prawdziwe) i w jaki sposób miało to się opłacać? Masakra Tok rozumowania pt. dzielimy kwotę na 14 jest jak najbardziej słuszny, choć szkoda, że dopiero teraz. Szanse na powodzenie zapewne bardzo marne.
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Bez wzgledu na prawdziwosc kierowanych powyzej oskarzen KJG powinno otrzymac propozycje oddania wszystkich posiadanych akcji Wlokniarza, i to taka z gatunku "nie do odrzucenia".
    A czy przypadkiem akcje nie miały już jakiś czas temu "trafić spowrotem do klubu"?
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 03-10-2014 o 09:20

  48. Powrót do góry    #11154
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Za to w jakim miejscu jest Włókniarz powinny odpowiedzieć konkretne osoby.
    Znane z imienia i nazwiska.
    Niestety jest to niemożliwe.

  49. Powrót do góry    #11155
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Ja tylko się pytam jak można było tak absurdalne kontrakty podpisać ! Osoby za to odpowiedzialne powinny zostać oskarżone za działanie na niekorzyść spółki i grubo beknąć.Marian to był jednak znaczący gracz przy tych debilach.
    Lew

  50. Powrót do góry    #11156
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Za to w jakim miejscu jest Włókniarz powinny odpowiedzieć konkretne osoby.
    Znane z imienia i nazwiska.
    Niestety jest to niemożliwe.
    Przybliz temat. Bo audyt podobno byl robiony po to zeby majac twarde dane przedstawic konkretne pozwy.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #11157
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    Ja tylko się pytam jak można było tak absurdalne kontrakty podpisać ! Osoby za to odpowiedzialne powinny zostać oskarżone za działanie na niekorzyść spółki i grubo beknąć.Marian to był jednak znaczący gracz przy tych debilach.
    Bo to było pewnie takie myślenie jak w Gnieźnie, czyli "później wszystko jakoś się ułoży, kibice przyjdą, wyniki będą".
    A potem były gorzkie żale do Zagara, że ten upomniał się o swoje ciężko zarobione pieniądze.

  52. Powrót do góry    #11158
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Unimil tak można było tłumaczyć po 2013 roku.
    Niestety ciężko zrozumieć takie myślenie po 2014.

    Ananasek chodzi o działanie na niekorzyść spółki.
    Niestety wiadomo kto za wszystkim stał oraz jakie oficjalne funkcje pełnił (a raczej nie pełnił).
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 03-10-2014 o 09:33

  53. Powrót do góry    #11159
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Mnie między innymi ciekawi, czy we Włókniarzu zostanie mój ulubieniec MJ. W normalnym klubie za akcję, w której podpowiedział bratu z przeciwnej drużyny ustawienia, a jego pracodawca (klub) przegrał mecz, zostałby wyrzucony na zbity pysk w trybie art. 52 k.p. Dorzucając do tego jego wypowiedzi wobec Griszy czy Szombierskiego (czyt. kolegów z drużyny (z pracy)) plus akcję z zaszantażowanie klubu CKM i odmową zmiany w meczu z Lesznem rozwiązanie może być tylko jedno.

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    Gadol (03-10-2014), GriN (03-10-2014), pakosik (03-10-2014)

  55. Powrót do góry    #11160
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Mnie między innymi ciekawi, czy we Włókniarzu zostanie mój ulubieniec MJ. W normalnym klubie za akcję, w której podpowiedział bratu z przeciwnej drużyny ustawienia, a jego pracodawca (klub) przegrał mecz, zostałby wyrzucony na zbity pysk w trybie art. 52 k.p. Dorzucając do tego jego wypowiedzi wobec Griszy czy Szombierskiego (czyt. kolegów z drużyny (z pracy)) plus akcję z zaszantażowanie klubu CKM i odmową zmiany w meczu z Lesznem rozwiązanie może być tylko jedno.
    Daj spokoj. Tutaj wszystko jest postawione na glowie i Ci ktorzy powinni byc traktowani z przywilejami sa traktowani jak zlo konieczne z ktorym sie walczy a dno totalne, ktore nigdy nie powinno dostac we Wlokniarzu szansy uchodzi za wzor.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •