Strona 27 z 198 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,215 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1171
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nawet sobie nie żartuj. Człowiek, który na klacie z włosów wyciął sobie Myszkę Miki nie jest godzien nawet myślenia, że może on być trenerem Jedynej!

  2. Powrót do góry    #1172
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ratay23 Zobacz posta
    Witam,
    Mam wielkiego newsa od znajomego pracującego w firmie Akwawit. Otóż wczoraj odbyło się właśnie na terenie Akwawitu spotkanie zarządu, zawodników, sponsorów itp. bez udziału mediów. Oto co następuje:

    1) Prezesem jest P. Rusiecki.
    2) Nazwa klubu się zmieni i będzie brzmiała Polcopper Fogo Unia Leszno.
    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    4) Trenerem jest Czesław Czernicki, Roman Jankowski trenerem młodzieży.
    5) Unia do 2016 będzie się starała o powrót cyklu GP.
    6) W poniedziałek oficjalna konferencja i przedstawienie Prezesa, Trenera i nowych zawodników... a kto nimi będzie?
    7) Otóż wczoraj na spotkaniu obecny był... Suskiewicz (więc Emil w Unii!) oraz... manager... Grzegorza Walaska! Fogo i Polcopper mają być oficjalnymi sponsorami Walaska i Emila w SEC.

    Jeśki to wszystko się potwierdzi, to nie mam pytań z jakiego wielkiego C uderza nowy zarząd!

    PS. Nicki w Toruniu.
    Odnoście pkt 2 taka nazwa jest niemożliwa, możliwe są jedynie dwa człony w nazwie, o zmianie nic nie słyszałem. I jeśli chodzi o Walaska to z tego co kojarzę to on managera chyba nie ma, więc raczej trudno, żeby był na tym spotkaniu. Punkt 4 też już upadł

  3. Powrót do góry    #1173
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    No ale Zielonogórzanin Zengota już jest, Walasek w Unii jedną nogą podobno także. Lindgren być może zostanie.
    Włosy na klacie Żyta pewnie już odrosły, więc problemu z wycięciem i wyczesaniem torsu na kształt byka nie będzie
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 17-11-2013 o 12:30

  4. Powrót do góry    #1174
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    To jest po prostu tragedia. O sile Unii maja stanowić tacy zawodnicy jak Zengota, Walasek, czy może jeszcze Pedersen...... Ludzie wy napradę się z tego cieszycie?????? Wezmy jeszcze do Unii Miedzińskiego, przecież z nim szanse na DMP wzrastają o kolejne ileś %.....
    1. K. Bjerre
    2. G. Zengota.
    3. P. Pawlicki.
    4. G. Walasek
    5. N. Pedersen ( Miedziński)
    6. P. Pawlicki
    7. T. Musielak
    I was taki skład satysfakcjonuje?????????. Płacąc za taki skład kupę pieniędzy i tak jesteśmy słabsi od Falubazu i Unibexu. Szanse na złoto marne, A skład bardziej zielonogórski niż leszczyński.....
    Wolę oglądać coś takiego:
    1. Prz. Pawlicki.
    2. D. Baliński. (Michaelsen)
    3. Pi. Pawlicki.
    4. N. Kościuch.
    5. E. Sajfutdinow
    6. T. Musielak.
    7. Nowak, Kaczmarek, Piosicki, Smektała( za jakiś czas)
    Szanse na mistrzostwo podobne do szans z pierwszym składem. Spaść nie spadniemy, bo spadek zarezerwowany jest dla Gdańska.A plusy? Jedziemy swoimi chłopakami, za dużo mniejsze pieniądze, dajemy możliwość objeżdżania się juniorom, czym inwestujemy w przyszłość.

    Ps.
    Zdaję sobie jednak sprawę, że większość kibiców to kibice sukcesu. Całe swoje życie chodziłem na szlakę w Lesznie. Nawet wtedy gdy tułaliśmy się jeszcze po 2 lidze, gdzie wygrywaliśmy mecze nawet 75:14. Na stadionie byłem ja, kolega i jeszcze kilka osób....... Większość "wiernych" olała wtedy swój "kochany klub". Dla mnie Unia to klub z którym jestem na dobre i na złe. Dla większości Unia jest wtedy, gdy zdobywa medale. Nieważne dla nich, że w Lesznie będą tacy zawodnicy jak Miedziński, Pedersen Walasek, czy Zengota. Ważne ,że może będzie medal.........
    To tak jakby za żonę brać laskę która przypomina lalkę. Dupa w gruszeczkę, talia osa, cycki rozmiar "D", tylko pod deklem pusto......Ale przecież chodzi tylko o to żeby się pokazać i żeby inni się poślinili. Jednak całodzienne przebywanie z panną, która wysłowić się prawidłowo nie może już przyjemne nie jest........
    Witam
    Pamiętam te mecze, raczej z wyniku niż z emocji, choć był też mecz bodajże ze Świętochłowicami w którym wszystko szło na maksa punktowego, ale Sqóra chyba przywiózł w którymś biegu 1. No zepsuł wtedy cały trud drużyny. Tak miażdżyliśmy wszystkich w niższej klasie, ale w ekstra już były problemy - to były czasy ehhh.
    W temacie wzmocnień:
    wydaje się że jeden zawodnik jest wystarczający - Emil tak! - nie! dla Pedersena. Nie wiem po co nam dream team (wzmocnienie dwoma liderami). Takie drużyny gwiazd, podobnie zresztą jak drużyny z Nickim w składzie, nie zdają po prostu egzaminu. Tak mówią dane historyczne, z rozgrywek najwyższej ligi żużlowej w naszym kraju. Nie rozumiem dlaczego nie chcemy z tych danych skorzystać. Warto uczyć się na cudzych błędach!
    Jak dla mnie skład mógłby zostać z tego roku, nawet z Fredką. Nie jechalibyśmy o medale, ale też nie spadlibyśmy.
    Niewątpliwie potrzeba nam nowego menago i tutaj niestety, ale Czernicki chyba nie jest dobrym wyborem (obym się mylił). Znowu z historii, tym razem już naszego klubu, należy pamiętać, że owszem na początku było miło, ale z czasem coraz gorzej. No a na końcu mieliśmy Balona, który swojemu trenerowi, w obecności kilkunastu tysięcy kibiców, na swoim torze, puka z bezsilności i wściekłości się po głowie, pokazując co myśli o trenera "koncepcji" na mecz. Dobry byłby "mops" z Torunia Gajewski (nie nasza piąta kolumna Kryjom broń boże).
    Jak już też pisałem wcześniej nowe tłumiki przelotowe (o ile dostaną homologację), też mogą wywrócić wszystko do góry nogami.
    Więcej luzu ludzie, nie sądzę żebyśmy walczyli o życie w przyszłym roku (no chyba że będzie Prosiak), więc wydaje się że nie trzeba szastać pieniędzmi (ich zawsze jest za mało), no i należy pamiętać, że jeśli będzie skład z Sayfutdinowem i Walaskiem to jedynym celem może być złoty medal DMP. Nie wiem czy wszyscy w naszej drużynie będą w stanie to udźwignąć. Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #1175
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    A co mówił Wełna na temat Czecha?

    Cieszę się z dwóch powodów:

    1. Żegnamy się z Romkiem i jego ,,złotymi pomysłami''

    2. Mój informator jest nadal w znakomitej ,,formie''

    ps. dajmy sobie spokój z tym Walaskiem i Emilem. Klepnijmy Dzika i jedziemy!

  6. Powrót do góry    #1176
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,234
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    No to kto jak nie Czecze??

    Żyto czy Krzystyniak to by był dopiero poroniony pomysł...

    Gajewski?? To by było coś...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  7. Powrót do góry    #1177
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Gajewski to chyba najrozsądniejszy człowiek z tych którzy sa do wzięcia i nie bylo by konfliktów z Jankesem w zakresie szkolenia. On by byl tylko i az od dobrego ustawienia par i robienia dobrych taktycznych. Regulamin chyba zna lepiej niz Romek. Jest jeszcze jeden plus, Jankes miał by więcej czasu na jazdę traktorkiem

  8. Powrót do góry    #1178
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Fakt, Gajewski jawi się najrozsądniej z kandydatów na menago w Lesznie. Jego angaż w Unii, niewątpliwie dodał by kolorytu, meczom z Unibaxem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1179
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Tu już nie chodzi o tego jednego przeciwnika. Ważne żebyśmy nie przegrywali wszystkich meczy u siebie jak to było w tym roku.

  10. Powrót do góry    #1180
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Gajewski to chyba najrozsądniejszy człowiek z tych którzy sa do wzięcia i nie bylo by konfliktów z Jankesem w zakresie szkolenia. On by byl tylko i az od dobrego ustawienia par i robienia dobrych taktycznych. Regulamin chyba zna lepiej niz Romek. Jest jeszcze jeden plus, Jankes miał by więcej czasu na jazdę traktorkiem
    Gajewski nie chce być już managerem w żadnym zespole! Sam to powiedział w jednym z wywiadów a teraz wziął się za politykę i jest radnym wojewódzkim z ramienia "PO" - nie chce godzić tych funkcji bo jest nie do pogodzenia i tutaj on nie widzi możliwości pracować przy żużlu w jakiejkolwiek "zajmujacej" roli.

    http://kp.platforma.org/76,jacek-gajewski.html

  11. Powrót do góry    #1181
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Przecież to było od początku wiadomo że spotkanie w Akwawicie to puszczona bajeczka

    Cytat Zamieszczone przez Ratay23 Zobacz posta
    Witam,
    Mam wielkiego newsa od znajomego pracującego w firmie Akwawit. Otóż wczoraj odbyło się właśnie na terenie Akwawitu spotkanie zarządu, zawodników, sponsorów itp. bez udziału mediów. Oto co następuje:

    1) Prezesem jest P. Rusiecki.
    2) Nazwa klubu się zmieni i będzie brzmiała Polcopper Fogo Unia Leszno.
    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    4) Trenerem jest Czesław Czernicki, Roman Jankowski trenerem młodzieży.
    5) Unia do 2016 będzie się starała o powrót cyklu GP.
    6) W poniedziałek oficjalna konferencja i przedstawienie Prezesa, Trenera i nowych zawodników... a kto nimi będzie?
    7) Otóż wczoraj na spotkaniu obecny był... Suskiewicz (więc Emil w Unii!) oraz... manager... Grzegorza Walaska! Fogo i Polcopper mają być oficjalnymi sponsorami Walaska i Emila w SEC.

    Jeśki to wszystko się potwierdzi, to nie mam pytań z jakiego wielkiego C uderza nowy zarząd!

    PS. Nicki w Toruniu.
    Zobaczymy jutro czy chociaż w czymś miałeś racje BAJKOPISARZU

  12. Powrót do góry    #1182
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Przecież jutro nie ma żadnej konferencji prasowej.

  13. Powrót do góry    #1183
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    He, he. A to ściemniacz ten Ratay23. Pkt. 4 już nieaktualny, na SF Rusiecki twierdzi, że to na pewno nie CzeCze bedzie menago w Lesznie. Poza tym to Walas nie ma menagera. To jakim cudem miałby być na jakimkolwiek spotkaniu ? Ale najbardziej spodobał mi się ten pkt.

    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    Tylko pozazdrościć Unii tak bogatego sponsora
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1184
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach

  15. Powrót do góry    #1185
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,331
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    ... Tarnów

  16. Powrót do góry    #1186
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ... Tarnów
    Tez Ładnie

    Coś nam Dareczek wypada z Formy i nawet 1 transferu nie może trafić biedaczek
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1187
    Początkujący Awatar Denitzzz
    Dołączył
    12-11-2007
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z kwartetu do wyboru:

    1.Pedersen
    2.Sajfutdinov
    3.Hancock
    4.Walasek

    Zostało już trio mam nadzieje że nastąpi "reakcja łańcuchowa" i niedługo się wszystko wyjaśni....

  18. Powrót do góry    #1188
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denitzzz Zobacz posta
    Z kwartetu do wyboru:

    1.Pedersen
    2.Sajfutdinov
    3.Hancock
    4.Walasek

    Zostało już trio mam nadzieje że nastąpi "reakcja łańcuchowa" i niedługo się wszystko wyjaśni....
    A może sie zdarzyć rownież tak ze nikt z tej czwórki do Leszna nie trafi
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1189
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,463
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No to kto jak nie Czecze??

    Żyto czy Krzystyniak to by był dopiero poroniony pomysł...

    Gajewski?? To by było coś...
    Ja widziałbym Grześka Dzikowskiego. Wykonał dobrą robotę w Lublinie obejmując stanowisko po Wilku i wprowadzając "Koziołki" do I ligi, by w następnym roku do końca walczyć o awans do ekstraligi. W Czestochowie także wiedzą, że jak przyszedł Grzechu na trenerkę to drużyna jechała (2009, 2013).

  20. Powrót do góry    #1190
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    W dzisiejszych czasach dla żużlowców to, że się dogadał z jakimś klubem nie jest równoznaczne z tym, że podpisze w tym klubie.

  21. Powrót do góry    #1191
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    Tylko pozazdrościć Unii tak bogatego sponsora
    Chyba wkoncu razem z senatorem zorientowaliscie sie,ze Unia Leszno nie bedzie wasza druga druzyna,ani przedsionkiem do startow w "wielkim Falubazie".
    Plus dla Was,lepiej pozno niz wcale.

  22. Powrót do góry    #1192
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Przecież jutro nie ma żadnej konferencji prasowej.
    Ja wiem że niema.Odpowiadałem tylko koledze

  23. Powrót do góry    #1193
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Chyba wkoncu razem z senatorem zorientowaliscie sie,ze Unia Leszno nie bedzie wasza druga druzyna,ani przedsionkiem do startow w "wielkim Falubazie".
    Plus dla Was,lepiej pozno niz wcale.
    A tak bardziej po Polsku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1194
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Jak zabawa to zabawa ...

    Czuje, że członkiem sztabu szkoleniowego będzie ktoś całkowicie nowy na tym stanowisku, skoro Dobrucki mógł od razu prowadził FZG, to dlaczego UL nie może mieć kogoś nowego na tym stanowisku. Nie wierzę w ludzi typu Krzystyniak, Dzikowski, Żyto.

    Coś czuje, że to będzie Skórę, nie jest przymierzany do żadnego z klubów, zna angielski, regulamin, wygadany, dobre kontakty z mediami (komentator nc+), zna zawodników i leszczyńskie środowisko. Do tego za Adamem zasili nas jego dobry kumpel Walasek, którego w SEC zasponsoruje FOGO, które do żużla przyciągnął właśnie Adam. Skóra wpisywałby się w nowe otwarcie, które jest zapowiadane w Unii, a sam ma wielu fanów.

    A skład: walasek,zengota, bjerre, przemek, emil, piotr, toffik poprowadziłby do medalu nawet nasz były toromistrz Pan Stanisław.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 17-11-2013 o 18:34

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bally za jego przydatny post!

    Phenomenon (17-11-2013)

  26. Powrót do góry    #1195
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,234
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Niech juz oglosza co i jak bo widzę fantazja ponosi coraz bardziej...

  27. Powrót do góry    #1196
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A tak bardziej po Polsku ?
    Wklepałem w translatora i sie okazuje,ze moje słowa były po Polsku.
    Nic,nic tak sobie dywaguje,ze jeszcze niedawno doradzales,zebysmy zwietrzyli interes w sprzedawaniu wychowankow,a tym czasem moze sie okazac,ze nie bedziemy musieli ratowac budzetu w ten sposob.
    Oczywiscie informacje o mega budzecie i transferach traktuje z przymruzeniem oka.
    Przy okazjii gratuluje pozostania Dudka i pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #1197
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,440
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Wklepałem w translatora i sie okazuje,ze moje słowa były po Polsku.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A tak bardziej po Polsku ?
    He he ładnie pocisnąłeś mądralińskiego Mariusza
    UNSCARED

  29. Powrót do góry    #1198
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A może sie zdarzyć rownież tak ze nikt z tej czwórki do Leszna nie trafi

    I to dopiero będzie ubaw z wszystkich wszechwiedzących

  30. Powrót do góry    #1199
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ten tydzień chyba już odpowie nam na wszystkie pytania ! ale myślę że lider będzie na pewno ! i na tym się pewnie skończy co będzie i tak dużym sukcesem a jeśli doszedł by ktoś Extra to byłoby wejście prezesa niesamowite !

  31. Powrót do góry    #1200
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,440
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cegielski trenerem - Zasłyszane w damskiej toalecie w Akwawicie. Męska była zajęta; Rataya23 i jego informatora przycisnęło.
    UNSCARED

  32. Powrót do góry    #1201
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    W dniu dzisiejszym zawodnicy Unii pomimo okresu transferowego zagościli w Gostyniu na akcji charytatywnej dla małej Julki. Licytowane były gadżety Unii Leszno, można było zrobić sobie zdjęcie i otrzymać autograf. Jako ostatni dotarł do Gostynia Piotr Pawlicki, który zaznaczył że do końca kariery chciałbym z bratem reprezentować Unie. Bracia Pawliccy przekazali także dość sporą sumę pieniędzy na akcje charytatywną dla Julki.

  33. Powrót do góry    #1202
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Cegielski trenerem - Zasłyszane w damskiej toalecie w Akwawicie. Męska była zajęta; Rataya23 i jego informatora przycisnęło.
    Ty Lemur nie ściemniaj. Przyznaj się, ze Ty baba jesteś
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1203
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    - pedersn i p.p. senior (treneiro) w unii.

    w przyszłym tyg. potwierdzenie

  35. Powrót do góry    #1204
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartolini15 Zobacz posta
    - pedersn i p.p. senior (treneiro) w unii.

    w przyszłym tyg. potwierdzenie
    Dobre,dobre hahahahah

  36. Powrót do góry    #1205
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Uważam podobnie, ze na 99% będzie w Unii Nicki Pedersen. A wówczas nie ma szans na Walaska bo musi być w składzie Baliński, bo nikt inny nie zgodzi się jeździć z Nicolasem w parze. A napisze jeszcze raz Baliński nie nadaje się obecnie do e-ligi, na tory robione na betonowo przez komisarzy. Nie ma szans na pkt Damiana przy jego obecnych wyjściach z pod taśmy i z tym sprzętem i z tą techniką na betonach- w takich ośrodkach jak ZG, Toruń, Tarnów, Częstochowa, a bardzo ciężko będzie we Wrocławiu, Gorzowie i Gdańsku. Osobiście na wyjazdach postawiłbym z góry na Michellsena. W Lesznie od biedy można Damianowi dać szansę, bo mamy rezerwowych.

    Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, jak sobie przypomnę jaką padakę Damian odstawił u siebie z Gorzowem, gdzie go Cyfer wyprzedzał to mógłby mieć problem ze złapaniem się w składzie Kolejarza Rawicz. W 2% Damian zmazał tą plamę jazdą w memoriale. Wszyscy wiemy, że na przyczepnym torze to nie ma lepszego i do tego tak jak Damian myśli za partnerów z pary tak nikt inny.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 17-11-2013 o 20:50

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unia1938 za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-11-2013)

  38. Powrót do góry    #1206
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Michelsen na pewno sie zgodzi na jazde w parze z Nickim! I tylko on.

  39. Powrót do góry    #1207
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    O czym tu mowa , jakie zgadzanie, niezgadzanie się, wypieranie sobie kolegi do pary. Kuźwa to są przecież profesjonaliści, zarabiający miliony w ciągu jednego roku. Od tego jest menago, czy inny trener, zawodnik tu nie może mieć nic do gadania, koniec i kropka.

  40. Powrót do góry    #1208
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartolini15 Zobacz posta
    - pedersn i p.p. senior (treneiro) w unii.

    w przyszłym tyg. potwierdzenie
    kolejny fantasta !!!! skad wy to bierzecie chyba empik dzial fantastyka
    mam pytanko do ciebie, czy pp senior mam papiery na treneiro ?
    pyra

  41. Powrót do góry    #1209
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Dobre,dobre hahahahah
    Kolega minął sie z powołaniem , miał w kabarecie robić
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1210
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    mam pytanko do ciebie, czy pp senior mam papiery na treneiro ?
    A po co papiery ? Zawsze może nazywać się "menago"

    PP senior na trenera Unii ? Oj działoby się w parkingu. Klucze latałyby niczym u Pedersena
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1211
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,440
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Mariusz kobiety tu są, i dzieci. No i inteligencja z Zielonej Góry.
    Także skończ już te popisy. Oszczędzaj siły na Unibax.
    UNSCARED

  44. Powrót do góry    #1212
    Początkujący Awatar zott
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 19 w 11 postach
    a może trenerem zostanie Darek Śledz?

  45. Powrót do góry    #1213
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    W PS napisano, że Emil jest tańszy od Nickiego o 200 tys. zł.

    Jakiś czas temu na tym forum ktoś napisał, że jest wręcz odwrotna dysproporcja i to o całe 500 tys. zł.

    Ja rozumiem, że pierogi ruskie powinny być tańsze od dziczyzny , ale za dużo skrajnie różnych informacji ostatnio jest nam serwowanych...
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  46. Powrót do góry    #1214
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A po co papiery ? Zawsze może nazywać się "menago"

    PP senior na trenera Unii ? Oj działoby się w parkingu. Klucze latałyby niczym u Pedersena
    jakby byla mowa o menago nie bylo by pytan o trenerio glejty
    pyra

  47. Powrót do góry    #1215
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    a może trenerem zostanie Darek Śledz?
    Może odrazu przygranijmy Grazyne , jak brać z Rzeszowa to hurtem! Przecież to nasi najwięksi przyjaciele
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Thomas (17-11-2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •