Strona 57 z 198 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,565 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2521
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Trzech zawodnikow otwarcie mowi,ze to był bojkot meczu na polecenie tej wariatki i nic z tym nie mozna zrobic?Setki tysiecy złotych na kary,utrata wizerunku,publicznosci.Nie rozumiem czegos...
    Gdzie jest mentor i obronca praw zuzlowca Cegielski?Gdzie madrala Noga,ktory oceniał stan toru w Lesznie z odleglosci kilkuset kilometrów?
    Pomozcie mi to zrozumiec,bo jestem prostym facetem i ta zmowa milczenia jest dla mnie bynajmniej dziwna.To sie stało 7 miescy temu ,a nie w XV wieku.

  2. Powrót do góry    #2522
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez JakiśPan Zobacz posta
    Gdzieś wcześniej był poruszany ten temat, ktoś dzwonił do klubu i aby dostać kartę kibica trzeba mieć wykupiony karnet.
    UUL wprowadziło regulamin na sektor dopingujący FAN: www.1938.pl/mlyn.pdf

    Bardzo dobrze, że będzie coś takiego obowiązywać. Mam tylko nadzieję, że będzie egzekwowany i osoby nieśpiewające będą wypraszane (kulturalnie!) z sektora. Nie po to mamy tańsze bilety (tak jak na rodzinny) żeby bezczynnie siedzieć. Po to są tańsze, aby osoby tam będące dawały coś od siebie

    Hehe. Zamierzamy z kolegami kupić sobie karnety na "młyna", bo taniej. Zamierzamy tez nadal dłubać słonecznik, wp....lać kiełbachy i walić browarki, a co? Kto nam zabroni? Czasem nawet coś zaśpiewamy, może to będzie "a teraz idziemy na jednego", ale zawsze coś.
    Pozdrowienia dla pomysłodawców tegoż regulaminużHehehe.

    ps.
    Jakoś nie znalazłem w tym przezabawnym regulaminie pkt tyczącego się gniazdowego, żeby kibicował naszej drużynie, a nie darł ryja "falubaz jude, jude", czy " je...ć Toruń, je...ć". Ciekawe dlaczego pominięto tak ważny punkt?
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 07-01-2014 o 19:43
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    domino2321 (07-01-2014)

  4. Powrót do góry    #2523
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahoo Zobacz posta
    A pomyślał ktoś z Was, że ten regulamin jest zaakceptowany przez klub??
    a skąd to wiesz? Na oficjalnej stronie Unii nigdzie tego nie widzę jak i pod kupnem karnetu na sektor fan.
    Więc może podasz mi z imienia i nazwiska osobe funkcyjną, która ma prawo akceptować takie rzeczy w Unii Leszno i akurat ten śmieszny (inaczej tego nazwać nie można) "regulamin" nad regulaminem stadionu zaakceptowała?

    przykład..
    Kupie karnet na sektor FAN.. akceptuję regulamin który jest na stronie.. odbiorę karnet i wejde na ten sektor.. nie dostosuje się do nie wiem nawet jak to nazwać.. zalecenia? paru zdań? nie ważne.. nie zaakceptuje tego "regulaminu" którego nie ma nawet na oficjalnej stronie Unii Leszno to oddadzą mi kase za karnet??
    Ja ogólnie tu widze przerost formy nad treścią.

  5. Powrót do góry    #2524
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    jeszcze jedna sprawa: dlaczego w tym Waszym regulaminie nie ma nic o tym, zeby nie śpiewać np falubaz jude i tym podobnych? wchodzac na sektor fan nie chce chamstwa wiec jesli gniazdowy zarzuci taka przyspiewke to mam to spiewac bo w regulaminie jest napisane ze mam sluchac polecen gniazdowego?!

    jestem ciekawa czy ultrasi zapewnili Klub odpowiednim pismem ze na sektorze fan bedzie tylko i wylacznie kulturalny doping

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi olivka za jego przydatny post!

    domino2321 (07-01-2014)

  7. Powrót do góry    #2525
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    jeszcze jedna sprawa: dlaczego w tym Waszym regulaminie nie ma nic o tym, zeby nie śpiewać np falubaz jude i tym podobnych? wchodzac na sektor fan nie chce chamstwa wiec jesli gniazdowy zarzuci taka przyspiewke to mam to spiewac bo w regulaminie jest napisane ze mam sluchac polecen gniazdowego?!

    jestem ciekawa czy ultrasi zapewnili Klub odpowiednim pismem ze na sektorze fan bedzie tylko i wylacznie kulturalny doping
    Proponuję przejść się w okolice klatki gości i posłuchać kulturalnego dopingu, tych niby elokwentnych kibiców. Dziewczyno, gniazdowy w zeszłym sezonie o ile się nie mylę nie rzucił żadnego pojazdu w ekipę przeciwną. Osobiście mnie wzajemna nienawiść nakręcam wielu innych też co potwierdza frekwencja na Toruniu czy ZG w przeciągu parunastu lat. Jak masz dalej wypisać takie CHAMSKIE pierdy to ja od dalszej konwersacji z Tobą rezygnuję. Stadion to nie teatr i tyle w temacie! Proponuję zacząć zwalczać przekleństwa, jak już tak Ci zależy od innych sektorów.

    A tak ogólnie zauważyłem, że ostatnio wypowiadasz się jedynie jak chodzi o grupy zorganizowane kibiców na Smoku i są to ZAWSZE negatywne posty. Co oni/my Ci zrobiliśmy?? Nie rozumiem takich osób jak Ty...po prostu robi się przykro człowiekowi, że wieloletnie działania na Smoku i poza nim 365 dni w roku są zhańbione przez takie pierdoły, jakim są wrzuty na ekipę przeciwną.
    Ostatnio edytowane przez santiagoUL ; 07-01-2014 o 21:00

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Filipek (08-01-2014)

  9. Powrót do góry    #2526
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    nie interesują mnie wyzwiska płynące z sektora gosci. Jesli oni chca sie zachowywac jak zwierzeta to prosze bardzo. Ja sie tylko interesuje naszymi Unijnymi sprawami. A zapytalam o to poniewaz podczas. ostatniego meczu z Zielona Gora akurat stalam na koronie nad ultrasowym sektorem. Zaczelam nawet chwalic ultrasow ze nie odpowiadaja na szczeniackie przyspiewki falubazow, na ich "k s kso ks ku.wa Leszno". niestety powiedzialam to w niewlasciwym momencie bo chwile po tym z sektora ultrasow polecialo gromkie "falubaz jude". Stad tez moje pytanie w poprzednim poscie na ktore chcialabym otrzymac odpowiedz.
    I zeby nie bylo, takie szczeniackie zachowanie nie tyczy sie oczywiscie tylko grupy ultras. Sa jeszcze na stadionie grupy ludzi ktore skanduja wyzwiska. Ja swoje pytania kieruje jednak do Ultrasow poniewaz jest to grupa kojarzaca sie i powiazana w pewien sposob z Klubem

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi olivka za jego przydatny post!

    GoTrEk (08-01-2014), Mariano_Italiano (08-01-2014), domino2321 (07-01-2014)

  11. Powrót do góry    #2527
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Proponuję przejść się w okolice klatki gości i posłuchać kulturalnego dopingu, tych niby elokwentnych kibiców. Dziewczyno, gniazdowy w zeszłym sezonie o ile się nie mylę nie rzucił żadnego pojazdu w ekipę przeciwną. Osobiście mnie wzajemna nienawiść nakręcam wielu innych też co potwierdza frekwencja na Toruniu czy ZG w przeciągu parunastu lat. Jak masz dalej wypisać takie CHAMSKIE pierdy to ja od dalszej konwersacji z Tobą rezygnuję. Stadion to nie teatr i tyle w temacie! Proponuję zacząć zwalczać przekleństwa, jak już tak Ci zależy od innych sektorów.

    A tak ogólnie zauważyłem, że ostatnio wypowiadasz się jedynie jak chodzi o grupy zorganizowane kibiców na Smoku i są to ZAWSZE negatywne posty. Co oni/my Ci zrobiliśmy?? Nie rozumiem takich osób jak Ty...po prostu robi się przykro człowiekowi, że wieloletnie działania na Smoku i poza nim 365 dni w roku są zhańbione przez takie pierdoły, jakim są wrzuty na ekipę przeciwną.
    Dokładnie tak jak mówisz.Wszyscy tutaj jakby się umówili żeby mówić źle o tych co będą od tego roku dopingować na sektorze FAN.Wymyślają jakieś historie które w połowie nawet nie są prawdziwe i tak trwa dyskusja tutaj.

  12. Powrót do góry    #2528
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    nikt tu nic nie wymyśla! Po za tym wdaje się w dyskusje podając argumenty to osoba powiązana z SKUL i UUL próbuje zastraszyć mnie ale niestety wybrał złą osobe i jeżeli na takim poziomie będzie doping to gratulacje. Ja bym też proponował do "regulaminu" dopisać że jeżeli klub dostanie kare za kibiców UUL to że oni płaca za ta kare a nie klub. Po za tym właśnie dzięki UUL, SKUL mało zbiera na oprawy.. bo jak ja mam dać pieniądze a później Unia dostaje za to kare to ja dziękuję za taka oprawe...
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 08-01-2014 o 08:06

  13. Powrót do góry    #2529
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Widzę, że koleżanki i koledzy z Leszna bedziecie mieć ten sam problem co i my w Toruniu.
    U nas też wymyślili sobie, wzorem stadionów piłkarskich, sektor dopingujący. Oczywiście jest i durny regulamin, którego sami nie przestrzegają w zakresie nazwijmy to "jakości" dopingu.
    Najsmutniejsze jest to, że grupa z założenia uważa się za elitarną i narzuca innym swój sposób zachowania.

    Jakoś wcześniej doping był i to nawet lepszy, bo spontaniczny , a nie reżyserowany, ale kogo to z tych młodych ludzi obchodzi. Ważne żeby równać do piłkarskich: Legii, Lecha ( ups sorry Amiki) czy innego klubu, w zależności od części Polski.

    Wielu z nich z podziwem patrzy na ZG. Problem w tym, że tam pewne zachowania wręcz się wymusza na tych , którzy chcą spokojnie obejrzeć mecz. Ludzie często robią to na co nie mają ochoty.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-01-2014 o 08:36
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #2530
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Widzę, że koleżanki i koledzy z Leszna bedziecie mieć ten sam problem co i my w Toruniu.
    U nas też wymyślili sobie, wzorem stadionów piłkarskich, sektor dopingujący. Oczywiście jest i durny regulamin, którego sami nie przestrzegają w zakresie nazwijmy to "jakości" dopingu.
    Najsmutniejsze jest to, że grupa z założenia uważa się za elitarną i narzuca innym swój sposób zachowania.

    Jakoś wcześniej doping był i to nawet lepszy, bo spontaniczny , a nie reżyserowany, ale kogo to z tych młodych ludzi obchodzi. Ważne żeby równać do piłkarskich: Legii, Lecha ( ups sorry Amiki) czy innego klubu, w zależności od części Polski.

    Wielu z nich z podziwem patrzy na ZG. Problem w tym, że tam pewne zachowania wręcz się wymusza na tych , którzy chcą spokojnie obejrzeć mecz. Ludzie często robią to na co nie mają ochoty.
    Sorryyy w Zielonej jest baardzoooooo duzzzaaa grupa ludzi dopingujacych i zapewniam Cie ze nikt ich do tego nie zmusza sila.

  15. Powrót do góry    #2531
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Oczywiście, że jest duża, największa w Polsce i żeby była jasność, piszę o reszcie kibiców , a nie tych zdeklarowanych w różnych "U" i tym podobnych.
    Ostatnio kilka razy byłem na naszych meczach u Was poza klatką i widziałem jak to wygląda. Osoba, która nie wstanie wtedy, gdy robi to (przyznaję) większość naraża się na ostracyzm.
    Dla świętego spokoju, więc wstaje, mimo, że nie ma na to ochoty.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-01-2014 o 09:51
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #2532
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Niestety to co pisze Semen jest prawdą. Ja unikam trybuny K jak ognia, a to niestety najlepsze miejsce na oglądanie żużla.. Kolega kupił w zeszłym sezonie bilet numerowany oczywiście, gdy przyszedł na stadion okazało się, że jego miejsce jest zajęte i pan, który mógłby telewizory nosić pod pachami kulturalnie powiedział mu żeby spier.. bo tu jest sektor kibiców i miejsca numerowane nie obowiązują. Na trybunie "K" można zapomnieć o oglądaniu żużla w spokoju. Swoją drogą skoro kibice tak bardzo wzorują się kolegach z piłki nożnej to mam nadzieję, że wywalą ich kiedyś na najgorsze miejsca na stadionie jak to jest na obiektach piłkarskich.

  17. Powrót do góry    #2533
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Panowie proponuję zostawić w spokoju ten śmieszny "regulamin" sektora fan i dać sobie spokój bo oni swoje wy swoje i tak bez końca

    Jutro prawdopodobnie poznamy terminarz ! Jakieś tak dziwne przeczucie mam że w 1 kolejce przyjedzie do nas Toruń...i będzie MEGA HIT ! i biletów zabraknie ...

  18. Powrót do góry    #2534
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    moim zdanie nie napewno nie w pierwszej kolejce .uniebksy beda mialy slabszego rywala niz unia
    pyra

  19. Powrót do góry    #2535
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Ja widziałem, jak za stadionem po meczach w ZG "kibole młynarze" ukrzyżowali tych, co nie uczestniczyli w dopingu.

    Na poważnie.
    Nikt nikogo do niczego smusić nie może i to nie podlega dyskusji. Trzeba tylko odpowiednio to nagłaśniać na każdym meczu ,że ten sektor służy do dopingu i osoby które siedzą, same zadecydują czy pasuje im to czy nie.
    Żadne siłowe czy wulgarne słowne reprymendy nie przyniosą skutku, mogą tylko zniechęcić innych i bedzie niepotrzebne zamieszanie.
    Najlepsza metoda to uswiadamianie ludzi, po co i dlaczego jest ten sektor. Gdy większość ludzi będzie uczestniczyła w dopingu, to taki ktoś co przyszedł tam ze względu bo taniej, bedzie się czuł nieswojo i może sam wybierze potem miejsce gdzie indziej. Nie od razu Kraków zbudowano.
    Trzeba próbować i wyviągać wnioski w którą strone dalej iść.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #2536
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Dzisiaj w elce można było usłyszeć, że Adam Skórnicki wyleciał do Australii, aby odwiedzić naszą legednę - Leigh Adamsa!

    Oby namówił go na przylot do Leszna!

  21. Powrót do góry    #2537
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Pierwsza kolejka z Tarnowem Gdańsk z Toruniem, Wrocław z Gorzowem i Zielona z Czewą. Ciekawe ile z tego się sprawdzi. Mamy styczeń i był kalendarz imprez żużlowych ale nigdzie nie widziałem Memoriału czy ktoś z kibiców blisko klubu coś wie na ten temat, czy wzorem lat ubiegłych ma być w marcu?

  22. Powrót do góry    #2538
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Pierwsza kolejka Wrocław u siebie.Gdzieś tak od pięciu lat próbuje trafić inauguracje i nigdy nie trafiłem.Może tym razem się uda

  23. Powrót do góry    #2539
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    A czy ktoś będący 'blisko klubu' jest w stanie odpowiedzieć ile karnetów się sprzedało? Wiem wiem, pojawiła się informacja, że 400, ale to było przed świętami i ludzie się rzucili na karnety, które miały być pewnie prezentami gwiazdkowymi. W Toruniu ogłosili że ok. 2000 sprzedanych. Jeśli u nas na tą chwilę byłoby ok. 800 uznałbym to za sukces. Zresztą I.I. mówił coś w wywiadzie na sportowych, że są bardzo zadowoleni.

  24. Powrót do góry    #2540
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    nie interesują mnie wyzwiska płynące z sektora gosci. Jesli oni chca sie zachowywac jak zwierzeta to prosze bardzo. Ja sie tylko interesuje naszymi Unijnymi sprawami. A zapytalam o to poniewaz podczas. ostatniego meczu z Zielona Gora akurat stalam na koronie nad ultrasowym sektorem. Zaczelam nawet chwalic ultrasow ze nie odpowiadaja na szczeniackie przyspiewki falubazow, na ich "k s kso ks ku.wa Leszno". niestety powiedzialam to w niewlasciwym momencie bo chwile po tym z sektora ultrasow polecialo gromkie "falubaz jude". Stad tez moje pytanie w poprzednim poscie na ktore chcialabym otrzymac odpowiedz.
    I zeby nie bylo, takie szczeniackie zachowanie nie tyczy sie oczywiscie tylko grupy ultras. Sa jeszcze na stadionie grupy ludzi ktore skanduja wyzwiska. Ja swoje pytania kieruje jednak do Ultrasow poniewaz jest to grupa kojarzaca sie i powiazana w pewien sposob z Klubem
    czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy robisz to specjalnie, żeby ludzi poddenerwować? Napisałem, że podczas głównie meczu z Kargulami w okolicach klatki gości, zbiera się grupa, która za swój priorytet uznaje na maxa poddenerwować kiboli gości przy okazji robiąc z siebie durniów. Zresztą, na każdym stadionie zbierają się takie grupy. Raz piszesz, że gniazdowy "rzuca mięsem" a teraz jednak okazuje się, że poszło to z grupy, a to jednak spora różnica. Wiesz jaki jest największy problem? Gdybyś była np w Zg na finałach 2010, 2011 to byś wiedziała, że ludzie więcej z siebie dają podczas wyzywania na Falubaz niż dopingując swoich. Sam gniazdowy podczas tych meczy nie raz ich upominał, ale oni dlaej wciąż swoje... Uwierz mi, Ci co chodzą do młyna śpiewali pięśni chwalące Unię, a reszta czekała tylko aż zacznie się wrzucanie na Falubaz. To były jedne z mierniejszysz wyjazdów w mojej karierze wyjazdowej, pomimo ogromnego sukcesu sportowego. Oczywiście zaznaczam, że wrzuty mogą być, ale nie powinny stanowić więcej niż 5 % dopingu, dla mnie najważniejsza jest UNIA!


    Cytat Zamieszczone przez chipoldo Zobacz posta
    A czy ktoś będący 'blisko klubu' jest w stanie odpowiedzieć ile karnetów się sprzedało? Wiem wiem, pojawiła się informacja, że 400, ale to było przed świętami i ludzie się rzucili na karnety, które miały być pewnie prezentami gwiazdkowymi. W Toruniu ogłosili że ok. 2000 sprzedanych. Jeśli u nas na tą chwilę byłoby ok. 800 uznałbym to za sukces. Zresztą I.I. mówił coś w wywiadzie na sportowych, że są bardzo zadowoleni.
    Tydzień temu około 1000.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Filipek (09-01-2014), chipoldo (09-01-2014)

  26. Powrót do góry    #2541
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Tydzień temu około 1000.
    Liczba chyba niezła, patrząc jak późno ruszyliśmy z karnetami

  27. Powrót do góry    #2542
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy robisz to specjalnie, żeby ludzi poddenerwować? Napisałem, że podczas głównie meczu z Kargulami w okolicach klatki gości, zbiera się grupa, która za swój priorytet uznaje na maxa poddenerwować kiboli gości przy okazji robiąc z siebie durniów.
    Proponuję przejść się w okolice klatki gości i posłuchać kulturalnego dopingu, tych niby elokwentnych kibiców.
    Wg Ciebie z tego zdania miałam wywnioskować,że chodzi Ci o kibiców Unii a nie gości? hahah dobre Wydaję mi się, że umiem czytać ze zrozumieniem. To Ty masz problem z przelewaniem na "papier" w sposób zrozumiały swoich myśli.

    Ale mniejsza o to. Pisząc, że z sektora Ultrasów poleciało gromkie "falubaz jude" jest chyba dla Ciebie oczywiste, że krzyczano to na polecenie gniazdowego (osoby będącej na gnieździe) gdyż pkt. 7 Waszego/Ultrasowego regulaminu mówi o tym, że doping prowadzi TYLKO gniazdowy bądź osoby do tego upoważnione a myślę, że taki regulamin obowiązuje już od kilku lat a nie dopiero od sezonu 2014
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 09-01-2014 o 14:04

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi olivka za jego przydatny post!

    Thomas (09-01-2014)

  29. Powrót do góry    #2543
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Jeżeli karnetów sprzedało się około 1000 to jest naprawdę nieźle. Wiecie może czy spółki miejskie kupują swoim pracownikom karnety w ramach funduszu socjalnego? Przez to zgrupowanie Unii podobno wywiało prawie wszystkie gadżety związane z poszczególnymi zawodnikami. Ale jak ktoś chce sobie popłakać, ewentualnie przytulić, do podusiu z Lindgrenem to ma jeszcze szansę ją nabyć.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #2544
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    No i inauguracja z Czewą w Lesznie, a już drugi mecz na Smoku z Zieloną Nicki i spółka musza szybko się spasować by kolejny rok z Zieloną nie było nerwów.

  31. Powrót do góry    #2545
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Trudny będzie ten początek sezonu! Te dwa wyjazdy do Gorzowa i Wrocka jakoś nie napawają optymistycznie a potem Zielona u nas. Oby wszystko wypaliło na samym starcie.

  32. Powrót do góry    #2546
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    jeśli faktycznie 3 porażki dla Torunia to cięzka sytuacja to 15 czerwca może być bardzo przyjemnnym dniem

    http://sportowybar.pl/9463/15-czerwca-2014-wybijemy-wam-zloto-z-glowy


    nie ma co pisać że wyjazdy Gorzów czy Wrocek nie napawaja optymizmem bo jak chcemy myślec o pierwszej czwórce to dwa mecze z Gdańskiem nie starczą!

    w Gorzowie na pewno lekko nie będzie ale już tor we Wrocku leży naszym a porażka u siebie to już całkiem nie wchodzi w rachube!

    kibice: wierzyć! dopingować!
    zawodnicy: walczyć! trenować!
    bo wiadomo - Królowa musi panować!


  33. Powrót do góry    #2547
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Trudny będzie ten początek sezonu! Te dwa wyjazdy do Gorzowa i Wrocka jakoś nie napawają optymistycznie a potem Zielona u nas. Oby wszystko wypaliło na samym starcie.
    Jak chcesz to mogę się założyć, że po tych spotkaniach będziemy mieli więcej pnk niż dream team z Torunia ! Co Ty na to ?

  34. Powrót do góry    #2548
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mani3q Zobacz posta
    Jak chcesz to mogę się założyć, że po tych spotkaniach będziemy mieli więcej pnk niż dream team z Torunia ! Co Ty na to ?
    He he! Mądrala się znalazł. Gdyby nie te -8 to bym sie założył.

  35. Powrót do góry    #2549
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Wg Ciebie z tego zdania miałam wywnioskować,że chodzi Ci o kibiców Unii a nie gości? hahah dobre Wydaję mi się, że umiem czytać ze zrozumieniem. To Ty masz problem z przelewaniem na "papier" w sposób zrozumiały swoich myśli.
    To nie potrafisz czytać w myślach? Przecież to oczywista oczywistość. Naprawdę dziwię się, że wchodzisz w taki poziom dyskusji, ale też podziwiam, że Ci się chce.

    Niedawno zarzucono mi tutaj, że jestem hipokrytą, a teraz czytam, że osoba, która na wyjazdach zazwyczaj jest ubrana w czarną koszulkę, tłumaczy ludziom, że przecież ubranie białej bluzy czy kurtki to żaden wielki problem. A przecież przed każdym wyjazdem jest to samo hasło - wszyscy na biało. Widać niektórych to nie dotyczy...

    Osobiście mnie wzajemna nienawiść nakręcam
    No takie podejście wiele tłumaczy, jeżeli idzie o twoje posty.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Thomas za jego przydatny post!

    olivka (09-01-2014)

  37. Powrót do góry    #2550
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Eh 4 maja mecz wyjazdowy, a chciałem się przejść na mecz z kumplami po moim ślubie i pokazać im co to żużel, bo się śmieją ze mnie, że tak często oglądam te motorki. Niewypał.
    Ostatnio edytowane przez wojciech.k ; 09-01-2014 o 21:32

  38. Powrót do góry    #2551
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Eh 4 maja mecz wyjazdowy, a chciałem się przejść na mecz z kumplami po moim ślubie i pokazać im co to żużel, bo się śmieją ze mnie, że tak często oglądam te motorki. Niewypał.
    do Wrocka zawsze był dobry wyjazd. rok temu słabiej, bo pizzę zamawiali zamiast doping prowadzić, a "młyn to nie relaks!"
    http://www.gazetaabc.pl/photos/p_big_18596_1.jpg
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  39. Powrót do góry    #2552
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Trudno by mi było zorganizować się z grupą zaraz po ślubie na wyjazdy Szczególnie, że muszą potem się rozjeżdżać do Suwałk i Białegostoku.

  40. Powrót do góry    #2553
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    He he! Mądrala się znalazł. Gdyby nie te -8 to bym sie założył.
    Gdyby nie te -8, to ja bym się nie założył Przewiduje natomiast, że te 3 mecze jeżeli uda nam się wygrać sprawią, że najwięksi przeciwnicy NP będą mu najgłośniej klaskać. Nic tak nie buduje klimatu i atmosfery jak wynik. Sam mam listę kilku osób, które stwierdziły, że jak Nicki przyjdzie, to na stadionie ich nie spotkam. Połowa z nich już teraz go uwielbia - czekam na tę drugą. I jestem przekonany, że na mecz z Toruniem w czerwcu stawią się wszyscy.

  41. Powrót do góry    #2554
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    moim zdanie nie napewno nie w pierwszej kolejce .uniebksy beda mialy slabszego rywala niz unia
    no i trafilem nie pisalem ale czulem ze bedzie to wybrzeze ... no to bedzie pokaz sily a pozniej.......
    pyra

  42. Powrót do góry    #2555
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no i trafilem nie pisalem ale czulem ze bedzie to wybrzeze ... no to bedzie pokaz sily a pozniej.......
    Przeciez to było jasne ze Wojtuś grubasek tak ustawi termianarz żeby unibexy miał z górki.

  43. Powrót do góry    #2556
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Trudno by mi było zorganizować się z grupą zaraz po ślubie na wyjazdy Szczególnie, że muszą potem się rozjeżdżać do Suwałk i Białegostoku.
    A szkoda, bo po sobie wiem, że największych niedowiarków można zarazić dobrym meczem na żywo. Mi się nie podoba, że jest przerwa wakacyjna bo w sierpniu zawsze przyjeżdżali znajomi z Norwegii na cały miesiąc i niestety również nie będzie im dane obejrzeć meczu w Lesznie, a szkoda, bo potrafili wyjechać z torbą gadżetów, programów, więc podczas jednego spotkania włożyli do kasy klubowej pewnie więcej niż nie jeden "kibic"...a i na stadionie ostro dopingowali.

  44. Powrót do góry    #2557
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    407
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 19 postach
    Pany oto ceny karnetów Falubazu na nowy sezon które zostaną ogłoszone za niecałą godzinę, mają mieć karnety na raty ( nasi mają z tym ruszyć w przeciągu tygodnia ) i ma być nowy sponsor tytularny

    http://falubaz.istore.pl/karnety-2014

  45. Powrót do góry    #2558
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  46. Powrót do góry    #2559
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahoo Zobacz posta
    Pany oto ceny karnetów Falubazu na nowy sezon które zostaną ogłoszone za niecałą godzinę, mają mieć karnety na raty ( nasi mają z tym ruszyć w przeciągu tygodnia ) i ma być nowy sponsor tytularny

    http://falubaz.istore.pl/karnety-2014
    Kogo interesują karnety na jakiś Falubaz? Nie zaśmiecaj wątku.

  47. Powrót do góry    #2560
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    No to i ja dorzuce troche odnosnie sektora FAN. Osobiscie bardzo mi sie podoba ten pomysl. Jest grupa osob, ktorym sie chce cos zrobic aby wspomoc Unie dopingiem, dogadali sie z klubem i maja swoja czesc Stadionu. Wczesniej byly problemy, bo ludziom z sasiadujacych z "S" przeszkadzalo, ze mlodzi stoja, robia halas itd. itp. Teraz poszli na luk, gdzie frekwencja zawsze byla mala, maja miejsce na flagi i moga robic to co kochaja. Ceny wg mnie dostosowane sa na ich kieszen, bo wiemy, ze wiekszosc z nich jeszcze sie uczy i po prostu nie zawsze jest kasa na bilet. Jest osoba, ktora bedzie prowadzic doping i mam nadzieje, ze w glownej mierze skupia sie na dopingowaniu Unii, choc wiadomo, ze wrzut sie nie uniknie. Ale niech przewaz doping slawiacy UNIE!
    Ludzie macie do wyboru caly stadion, wiec jak Wam nie pasuje ten regulamin to mozna usiasc gdzie indziej. Wiem, ze cena w tym przypadku bedzie kusila wielu, ale moze warto dac mlodym szanse, niech ten rok bedzie dla nich proba, moze przekonaja do siebie wiecej osob i wroci zgrany i glosny doping na Smoczyku. Nie raz nas sciskalo w du..e jak przyjezdzala lepsza ekipa to przekrzyczeli naszych bez problemu. Teraz jest szansa, zeby to sie zmienilo!
    Poza tym tak krzyczycie za kulturalnym dopingiem, a przyznac sie szczerze kto z Was ani razu nie krzyknal w ten sposob czy na Smoku czy na W69, we Wrocku czy Toruniu?!
    Wiecej luzu Panowie i Panie Dajmy mlodym szanse
    P.S. Sorry za brak polskich znakow, ale skubani w pracy maja ang. Windowsa nie wiedziec czemu
    Pozdro

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pyrlander za jego przydatny post!

    welna (10-01-2014)

  49. Powrót do góry    #2561
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrlander Zobacz posta
    No to i ja dorzuce troche odnosnie sektora FAN. Osobiscie bardzo mi sie podoba ten pomysl. Jest grupa osob, ktorym sie chce cos zrobic aby wspomoc Unie dopingiem, dogadali sie z klubem i maja swoja czesc Stadionu. Wczesniej byly problemy, bo ludziom z sasiadujacych z "S" przeszkadzalo, ze mlodzi stoja, robia halas itd. itp. Teraz poszli na luk, gdzie frekwencja zawsze byla mala, maja miejsce na flagi i moga robic to co kochaja. Ceny wg mnie dostosowane sa na ich kieszen, bo wiemy, ze wiekszosc z nich jeszcze sie uczy i po prostu nie zawsze jest kasa na bilet. Jest osoba, ktora bedzie prowadzic doping i mam nadzieje, ze w glownej mierze skupia sie na dopingowaniu Unii, choc wiadomo, ze wrzut sie nie uniknie. Ale niech przewaz doping slawiacy UNIE!
    Ludzie macie do wyboru caly stadion, wiec jak Wam nie pasuje ten regulamin to mozna usiasc gdzie indziej. Wiem, ze cena w tym przypadku bedzie kusila wielu, ale moze warto dac mlodym szanse, niech ten rok bedzie dla nich proba, moze przekonaja do siebie wiecej osob i wroci zgrany i glosny doping na Smoczyku. Nie raz nas sciskalo w du..e jak przyjezdzala lepsza ekipa to przekrzyczeli naszych bez problemu. Teraz jest szansa, zeby to sie zmienilo!
    Poza tym tak krzyczycie za kulturalnym dopingiem, a przyznac sie szczerze kto z Was ani razu nie krzyknal w ten sposob czy na Smoku czy na W69, we Wrocku czy Toruniu?!
    Wiecej luzu Panowie i Panie Dajmy mlodym szanse
    P.S. Sorry za brak polskich znakow, ale skubani w pracy maja ang. Windowsa nie wiedziec czemu
    Pozdro

    Ciągle brakowało mi czasu, aby coś w tym stylu napisać!!!

    Podpisuję się pod tym rękoma, nogami, uszami i sam nie wiem czym jeszcze

    ps.Nigdy nie należałem do takiej grupy , ale jestem zawsze zadowolony jak są fajne oprawy, doping na cały stadion itd. Zawsze powtarzałem i powtarzać będę. Stadion to nie Kościół. Sam zawsze żywo i impulsywnie reaguje na wydarzenia na torze. Czasami nawet ,,oberwie'' się mojemu ulubionemu Tomkowi G.. Jednak to są emocje!!! To jest stadion. To jest czas, kiedy człowiek zapomina o szarym codziennym bycie i przez dwie godziny jest biało-niebieskim ,,skurczybykiem'' Prawie takim samym jak Dziku

    Karnet kupiony, miejsce na Smoku na wiek wieków już moje i tylko czekamy. W sumie to nie wiem na co nawet czekamy? Pogoda jest taka, że mogliby tor przygotować na 10-15 minut treningu. Zapodać na stronie , na FB, termin, godzinę i np. 18 stycznia o 12.00 w liczbie 4-5 tys. spotykamy się na treningu Jedynej Królowej. Puścić to znów do wiadomości na TVP 1 i znowu o Nas głośno. Jak iść po bandzie to na całego

    Wyobrażacie sobie warkot motocykli w styczniu??

    pzdr

  50. Powrót do góry    #2562
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    W sumie to nie wiem na co nawet czekamy? Pogoda jest taka, że mogliby tor przygotować na 10-15 minut treningu. Zapodać na stronie , na FB, termin, godzinę i np. 18 stycznia o 12.00 w liczbie 4-5 tys. spotykamy się na treningu Jedynej Królowej. Puścić to znów do wiadomości na TVP 1 i znowu o Nas głośno. Jak iść po bandzie to na całego

    Wyobrażacie sobie warkot motocykli w styczniu??

    pzdr
    Też się nad tym zastanawiam. Już nawet nie chodzi o walory czysto sportowe takiego treningu, bo bez dmuchawców nie poszaleją, ale marketingowo to byłaby super sprawa.
    Sparingi ponoć z Wrockiem, ZG i jakimś pierwszoligowcem. Jak znam życie to wszystkie na Smoczyku. Pytam się po co? Zaprosić Rawicz, Gniezno, Grudziądz i z nimi trenować. Dlaczego dla ekstraligowców tor w Lesznie na wiosnę jest zawsze cacy, a na lidze już nie do końca?

  51. Powrót do góry    #2563
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Odnośnie sektora Fan to wydaje mi się ze w tym miejscu powinien być sektor rodziny i było by to lepsze niż siedzieć koło przyjeznych blisko zawodników motorów taki dzieciak jest ciekawy może jakiś autograf by zdobył a tych"fanów" posadzic byle gdzie nawet koło gości i niech się wyzywają bo do dopingu im daleko

  52. Powrót do góry    #2564
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Tor jest przygotowany do zimy. Obawiam się, że zrobienie go teraz na trening, a później nagły atak zimy i może się zrobić gnojowisko do sierpnia.

  53. Powrót do góry    #2565
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Odnośnie sektora Fan to wydaje mi się ze w tym miejscu powinien być sektor rodziny i było by to lepsze niż siedzieć koło przyjeznych blisko zawodników motorów taki dzieciak jest ciekawy może jakiś autograf by zdobył a tych"fanów" posadzic byle gdzie nawet koło gości i niech się wyzywają bo do dopingu im daleko
    No tak bo dla Ciebie doping to pewnie przebranie się w peruke i dmuchanie w trąbke jak na skokach w Zakopanem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •