Strona 23 z 198 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ostafinski to jest jednak as.
    Nicki,Emil lub Walasek.
    Ja pierd....
    Znowu trafi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Ale jakżesz to ? To już nie jest zielonogórski, gorzowski pies Czernicki, szpikulec vel szprycha ? Teraz to Czesiu , Czesiek, Czesław ?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    lemur6666 (13-11-2013)

  4. Powrót do góry    #993
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    No wlasnie mnie tez dziwi, ze jakos dziwnie wszyscy chetnie witaja ponownie Czesia w naszych szeregach... No coz... Niektorzy maja krotka pamiec...Mi sie ta opcja nie podoba, podobnie jak wizja Nickiego w Unii. W GP jak najbardziej lubie biegi z Jego udzialem bo wiele sie dzieje, ale w barwach UNII nie chcialbym go widziec! Mam nadzieje, ze mimo wszystko skonczy sie na Emilu

  5. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Ale jakżesz to ? To już nie jest zielonogórski, gorzowski pies Czernicki, szpikulec vel szprycha ? Teraz to Czesiu , Czesiek, Czesław ?
    Strzelam w ciemno, że Czesiu jako myśliwy na sztucznego guźca nabrać się nie da

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    ursus (13-11-2013)

  7. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Teraz to Czesiu , Czesiek, Czesław ?
    Czas leczy rany zwłaszcza gdy ma się na stanie taktyka Jankesa parę sezonów.

    Podobnież jest z Dziczkiem, Nikusiem, Pedersiuniem. Jeden sezon bez Jareczka Złotówy i do razu zmienia się percepcja.
    UNSCARED

  8. Powrót do góry    #996
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Ale jakżesz to ? To już nie jest zielonogórski, gorzowski pies Czernicki, szpikulec vel szprycha ? Teraz to Czesiu , Czesiek, Czesław ?
    uhm.... Czesiulek...

  9. Powrót do góry    #997
    Początkujący Awatar Ratay23
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co przepraszam bardzo, niby zrobił nam Pan Czesław? O ile mnie pamięć nie myli, to Józef najpierw wywalił Kasprzaków a potem nie wiedzieć czemu podziękował CzeCze.

  10. Powrót do góry    #998
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Uff spróbuję jeszcze raz.

    Absolutnie rozumiem Wasze ,,podejście'' do ewentualnego kontraktu Dzika w Lesznie. Zbyt dużo ma za uszami, aby Mu od razu wybaczyć. To fakt.

    ALE!!!!!

    Wiemy jaki jest Nicki. Wiemy i dzięki temu już dziś możemy z takim podejściem do sprawy się oswoić. Załóżmy sobie od razu, że przychodzi (jeśli faktycznie będzie???!!!) do Klubu zawodnik, który ma robić to, czego nie udawało się nikomu z Naszych w 2013 roku. Mowa tu o wygrywaniu decydujących 15 biegów!!! Nie musimy Go ,,pokochać''. On ma wykonywać tylko swoje obowiązki najlepiej jak potrafi!

    Uwierzcie mi!

    Po stokroć wolę podejście do sprawy, które prezentuje Power, który jasno i otwarcie mówi co dla Niego jest najważniejsze, niż słodkopierdzącego Hampela, który udaje miłość do klubu, obiecuje, że będzie drugim Adamsem w Lesznie, a po jednej awanturze telefonicznej, zwija sprzęt i ląduje u największego Naszego rywala!!!

    Pytam się - który z nich ma więcej honoru i klasy????

    Czasy przywiązania do barw klubowych dawno minęły i już nie wrócą. Dziś liczy się pieniądz. Płaćmy zatem Nickiemu, a ten niech Nam wygrywa mecze. Ot tyle, i aż tyle!

    Za rok, może dwa Pedersen sobie pójdzie, wróci Janek i znów wszyscy będą zadowoleni

    ps. pomyślcie jeszcze o jednym. Idzie zima, niedźwiadki przygotowują się do zimowego snu, a biedny Adrian M. z Torunia na samą myśl o parze Bali-Dzik nawet oka nie zmruży

    Na dzień dzisiejszy to Nicki jest w Unii niż Emil. Powodów jest dużo ale główny to pieniądze. Nicki obniżył swoje żądania na co przystała Unia. Emil żąda znacznie większej kwoty widząc sytuacje że biją się dwa kluby o niego Leszno i Toruń i nie chce obniżyć swoich żądań. Unia za wszelką cenę nie będzie sprowadzać zawodnika który żąda na dzień dzisiejszy ok 500tyś więcej niż Nicki tym bardziej, że poziom sportowy obu Panów jest podobny. Obojętnie który to będzie tak jak pisał Welna nie będzie Adamsem czasy minęły już ale wiem, że Janusz Kołodziej będzie reprezentował jeszcze barwy Leszna.

  11. Powrót do góry    #999
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  12. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Widzicie? Pasuje do Unii jak ulał, tylko wy tu płaczecie nie wiedzieć dlaczego Tylu fanów, kurde

  13. Powrót do góry    #1001
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    Na dzień dzisiejszy to Nicki jest w Unii niż Emil.
    Nabrałeś nas z tym Emilem, więc całą zimę będziesz nam parzył kawę i piekł pierniki.

    PS. Od przyszłego tygodnia w tym wątku Roman poprowadzi naukę klaskania na Dzika.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 13-11-2013 o 20:01
    UNSCARED

  14. Powrót do góry    #1002
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nabrałeś nas z tym Emilem, więc całą zimę będziesz nam parzył kawę i piekł pierniki.

    PS. Od przyszłego tygodnia w tym wątku Roman poprowadzi naukę klaskania na Dzika.
    W moich wcześniejszych wypowiedział tak pisałem, że Emil będzie w Unii, ale odszukać moje wpisy jak pisałem, że Unia ma 2+1 wariant budowy składu, odszukaj także informacji wcześniej, że Unia nie będzie przepłacać. Emil był w Unii bo był dogadany kwotę jaką żądał na początku to kwota zbliżona do tego co żądał Nicki na początku to kwota ok 2,6-2,7 miliona na sezon. Na chwilę obecną Nicki obniżył swoje żądania od 2 do 2,2 miliona więc różnica jest bardzo duża, natomiast Emil nie chcę niż obniżyć i żąda kwoty za sezon 2,6-2,7 miliona. On dobrze wie, że Toruń licząc się o coś jeszcze w lidzie da mu takie pieniądze, dlatego Unia poszła w tej chwili po wariant budowy składu rezerwowy i zaoszczędziła ok 500tyś wiec chyba to normalne posunięcie skoro poziom sportowy obu zawodników podobny.

  15. Powrót do góry    #1003
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    W moich wcześniejszych wypowiedział tak pisałem, że Emil będzie w Unii, ale odszukać moje wpisy jak pisałem, że Unia ma 2+1 wariant budowy składu, odszukaj także informacji wcześniej, że Unia nie będzie przepłacać. Emil był w Unii bo był dogadany kwotę jaką żądał na początku to kwota zbliżona do tego co żądał Nicki na początku to kwota ok 2,6-2,7 miliona na sezon. Na chwilę obecną Nicki obniżył swoje żądania od 2 do 2,2 miliona więc różnica jest bardzo duża, natomiast Emil nie chcę niż obniżyć i żąda kwoty za sezon 2,6-2,7 miliona. On dobrze wie, że Toruń licząc się o coś jeszcze w lidzie da mu takie pieniądze, dlatego Unia poszła w tej chwili po wariant budowy składu rezerwowy i zaoszczędziła ok 500tyś wiec chyba to normalne posunięcie skoro poziom sportowy obu zawodników podobny.
    Proszę mi tu szybko wytłumaczyć jak to możliwe ze Emil podpisał w 2012 roku kontrakt z Wlokniarzem za 1,7-1,8 mln , a teraz po ciężkiej kontuzji wola Milion wiecej? No chyba ze liczysz razem ze sponsoringiem Gp !?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Ja wiem !!! Bo w nadchodzącym sezonie będzie aż 14-18 meczy w sezonie, a w poprzednim było 18-22 spotkań w zależności jak daleko dana ekipa dojdzie. Może być takie wytłumaczenie ?
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 13-11-2013 o 21:23

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    lemur6666 (14-11-2013)

  18. Powrót do góry    #1005
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ja wiem !!! Bo w nadchodzącym sezonie będzie aż 14-18 meczy w sezonie, a w poprzednim było 18-22 spotkań w zależności jak daleko dana ekipa dojdzie. Może być takie wytłumaczenie ?
    Dojść daleko to jeszcze nie jest jakiś wielki problem, ale przystąpienie do zawodów i wystartowanie to już mogą być dla co niektórych za wysokie progi...

    Wytłumaczenie jest - gdzie dwóch się bije tam trzeci (Emil) korzysta


    pozdr

  19. Powrót do góry    #1006
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Nie wiem z czego się cieszycie, że dzik będzie na smoku w 2014? Jak wiecie 200 m od stadionu urzęduje łowczy okręgowy, jak dowie się, że dzik rządzi na smoku to może być różnie...

  20. Powrót do góry    #1007
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Nie wiem z czego się cieszycie, że dzik będzie na smoku w 2014? Jak wiecie 200 m od stadionu urzęduje łowczy okręgowy, jak dowie się, że dzik rządzi na smoku to może być różnie...
    Po pierwszym komplecie ten dzik będzie pod ochroną...

    pozdr

  21. Powrót do góry    #1008
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Widzę, że łykacie tego duńskiego palanta jak młode czaple. Bez popity. Dramat..
    Zengota, Bjerre, Pedersen, brakuje tylko Jelenia do kompletu :/
    Ja takiej Unii nie kupuję..

  22. Powrót do góry    #1009
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Do Zielonej daleko nie masz śmiać mi się chce z takich kibiców np.a nie chodzę na Bayern bo przyszedł Ronaldo i nie gra inny wychowanek

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #1010
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    Widzę, że łykacie tego duńskiego palanta jak młode czaple. Bez popity. Dramat..
    Zengota, Bjerre, Pedersen, brakuje tylko Jelenia do kompletu :/
    Ja takiej Unii nie kupuję..

    Umberto dodaj do tego jeszcze Czesława vel szprychę vel 1000 wariantów składku meczowego Czernickiego to już zupełnie ręce opadają. A jak słyszę pomysły z Walaskiem to naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Aussie (13-11-2013), umberto (13-11-2013)

  25. Powrót do góry    #1011
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    W moich wcześniejszych wypowiedział tak pisałem, że Emil będzie w Unii, ale odszukać moje wpisy jak pisałem, że Unia ma 2+1 wariant budowy składu, odszukaj także informacji wcześniej, że Unia nie będzie przepłacać. Emil był w Unii bo był dogadany kwotę jaką żądał na początku to kwota zbliżona do tego co żądał Nicki na początku to kwota ok 2,6-2,7 miliona na sezon. Na chwilę obecną Nicki obniżył swoje żądania od 2 do 2,2 miliona więc różnica jest bardzo duża, natomiast Emil nie chcę niż obniżyć i żąda kwoty za sezon 2,6-2,7 miliona. On dobrze wie, że Toruń licząc się o coś jeszcze w lidzie da mu takie pieniądze, dlatego Unia poszła w tej chwili po wariant budowy składu rezerwowy i zaoszczędziła ok 500tyś wiec chyba to normalne posunięcie skoro poziom sportowy obu zawodników podobny.
    Skoro Emil wie, ze Toruń da mu taka kasę to ja tam bym poczekał z tym Nickim do samego końca. Zostaje mu tylko Leszno i można by zaoszczędzić jeszcze jakieś 200 tys. Toruń specjalnie nie odkrywa kart żeby inne kluby przepłacały.

  26. Powrót do góry    #1012
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Brzuchu,
    szlag, o Panu "1000 wariantów w laptopie" zapomniałem :/ Ale to chyba przez powszechny właściwie akcept dla NP. Krótką pamięć ma społeczeństwo..


    tomason,
    schowaj sobie te głodne kawałki w swoją dziurawą kieszeń i nie wyjeżdżaj mi z Zielonką.

  27. Powrót do góry    #1013
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A czego wy byście chcieli tak naprawdę? Rozumy wam odjęło i zapomnieliście, w jakich realiach toczy się liga?

    1. Być w TOP 4 a nie być to jest cholernie istotna różnica w dobie stu tysięcy kontuzji.
    2. Lider nie jest Unii potrzebny do medalu (być może, ale to później), tylko do utrzymania. A Damianem Balynskym to Unia się nie utrzyma, chyba że Wybrzeże oleje system.
    3. Zawodników niby jest dużo, bo zespołów mało, ale skoro mowa o liderze to o takim, co w każdym meczu przywiezie po 12 punktów. I na takiego się w Unii słusznie poluje.

    Ja wiem, że połowa Leszna wolałaby za Nickiego widzieć Smektałę, ale wypada jakoś dostosować się do obowiązujących realiów i uznać, że w taki sposób to skończycie jak Polonia.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    GoTrEk (14-11-2013)

  29. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Bylem na ogrodzie patrzeć czy czasami nie sypnęło z nieba.........
    Nie ma tematu Czesława. Śpijcie dobrze, bo jutro.......................
    ..........trzeba wstać do pracy i szkoły
    Ps. Polać "Sobiemu" bo mądrze pisze!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-11-2013 o 22:15

  30. Powrót do góry    #1015
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    uff, dzięki welna.
    idę pakować piórnik

  31. Powrót do góry    #1016
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Szkoda bo akurat na trenera I drużyny Czecze by się nadawał i wole jego niż Romka który o taktyce nawet nie słyszał. Jeśli Roman zostanie to nowy zawodnik za dużo nie zmieni. Powinien być trener z zewnątrz, który nie patrzy na kolesiostwo typu Roman-Pawlickie, a będzie umiał postawić na swoim i po ustawiać w kontach gwiazdy z fochami. Jeśli nie Czecze to na pewno ktoś za Romka!!!

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    Martines (13-11-2013), Raymond (13-11-2013)

  33. Powrót do góry    #1017
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Co do Nickiego - z mojej strony to była ironia. 100% Leszno to tylko Bally!
    Nie kibicuję Zengocie, Bjerre, Fredce czy nawet Pawlickim. Jestem kibicem KS Unii Leszno - jej barw i tradycji! Zawodnicy się zmieniają, co jest naturalną koleją rzeczy.
    Jutro konferencja i wreszcie skończą się te spekulacje.
    i pamiętajcie: UNIA to my!
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    JODA (13-11-2013)

  35. Powrót do góry    #1018
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Po pierwszym komplecie ten dzik będzie pod ochroną...

    pozdr
    W dupie mam jego komplety!!, jak będzie NP w Unii to na stadionie nikt mnie nie zobaczy i niech nikt mi nie mówi ze jestem kibicem sukcesu bo na smoka chodzę od 27 lat bez przerwy

    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Co do Nickiego - z mojej strony to była ironia. 100% Leszno to tylko Bally!
    Nie kibicuję Zengocie, Bjerre, Fredce czy nawet Pawlickim. Jestem kibicem KS Unii Leszno - jej barw i tradycji! Zawodnicy się zmieniają, co jest naturalną koleją rzeczy.
    Jutro konferencja i wreszcie skończą się te spekulacje.
    i pamiętajcie: UNIA to my!
    To siadają na motocykl i zacznij jeździć!!!!skoro twierdzisz ze Unia to my. My jesteśmy ważna częścią tej całej układanki ale ludzie skończcie gadać te wszystkie glupoty

  36. Powrót do góry    #1019
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Skąd to info o konferencji?

    https://twitter.com/nickipedersenDK

    Dzik wylatuje z Barcelony!! Coś tam wspomina o stanowisku w sprawie SEC, ale o klubie cisza. Chyba, że nasi chcą zrobić takie wejście bez zapowiedzi niczym atak terrorystyczny.

    CzeCzena przeżyłbym bardziej niż Nickiego i Walaska!

    Christov, jak nie rozumiesz znaczenia hasła "Unia to My" to lepiej odpuść sobie takie komentowanie. Unia to nie tylko żużlowcy, klub, stadion. To ta cała otoczka, wyjazdy, szlaki wspólne spotkania ze znajomymi, to jest UNIA LESZNO! Gdyby nie ta idea, nie poznałbym wielu wspaniałych ludzi, którzysą teraz moimi przyjaciółmi i ne przeżyłbym jednych z najpiękniejszych chwil w życiu. Bez NAS tego klubu nie ma.

    Pozdrawiam, oby to co się stanie w najbliższych dniach nie wpłynęło negatynie na nas wszystkich.

  37. Powrót do góry    #1020
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    W moich wcześniejszych wypowiedział tak pisałem, że Emil będzie w Unii, ale odszukać moje wpisy jak pisałem, że Unia ma 2+1 wariant budowy składu, odszukaj także informacji wcześniej, że Unia nie będzie przepłacać. Emil był w Unii bo był dogadany kwotę jaką żądał na początku to kwota zbliżona do tego co żądał Nicki na początku to kwota ok 2,6-2,7 miliona na sezon. Na chwilę obecną Nicki obniżył swoje żądania od 2 do 2,2 miliona więc różnica jest bardzo duża, natomiast Emil nie chcę niż obniżyć i żąda kwoty za sezon 2,6-2,7 miliona. On dobrze wie, że Toruń licząc się o coś jeszcze w lidzie da mu takie pieniądze, dlatego Unia poszła w tej chwili po wariant budowy składu rezerwowy i zaoszczędziła ok 500tyś wiec chyba to normalne posunięcie skoro poziom sportowy obu zawodników podobny.
    niestety...ale masz rację. Również pisałem o Emilu w Unii jako pewniaku, gdyż wg sprawdzonych informacji był on numerem 1 jako kandydat, a sponsor był niemal pewny, że Emil zgodzi się na te, naprawdę niemałe pieniądze. Do pieca dał jednak SusiSrusi i się porobiło. W klubie panowało niemal 100% przekonanie, że Emilowi (Susiemu) zmięknie rura, ale wizja karkosikowych dolarów przesłoniła mu jenak wszystko. Swoją cegiełkę dołożył jeszcze nasz najlepszy kumpel od pani psycholog...
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 14-11-2013 o 01:02

  38. Powrót do góry    #1021
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem, że nowy prezes chce wyniku w swoim pierwszym roku i weźmie nawet nickiego, który gwarantuje emocje ale wyłącznie negatywne nie mam nic przeciwko wywożeniu rywala ale trzeba to robić także z klasą! być może i nas nie spuści ale czy spowoduje to, że będzie kolejny bum w Lesznie na żużel? mam duże wątpliwości nie można być zakochanym w Adamsie, Januszu a następnie poczuć coś do nickiego dać Emilowi tyle ile chce ale na 2 lata min. a sam będę latał do Leszna na mecze i rozkręcić ponownie ogień w Lesznie na żużel z fantazją, brawurą itp. Nie można kupić NP i powiedzieć teraz macie przychodzić na smoka bo jest lider i jest fajnie. Zróbcie drużynę z którą kibic będzie się identyfikował. Nicki pkt swoje zrobi ale Emil dałby coś więcej na co czekamy gdy zabrakło Adamsa, Janusza!

  39. Powrót do góry    #1022
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Aż musiałem się zarejestrować :/ Bo czytać nie mogę, jak ci wszyscy prawdziwi i wierni od lat kibice Jedynej szybko przyswajają Pedersena. Bo będą komplety. Faja wam zmięknie jak Nicki-lider na połowę meczy nie przyjedzie, mimo że będzie w tym czasie jeździł w GP, albo pojedzie do Rzeszowa i się obrazi bo on na takim torze nie będzie jeździł, albo będzie rzucał w parkingu w Pawlickiego zębatkami, albo wywiezie Balona w 15 biegu w płot jadąc na 5:1 i spuści nas z E-ligi. A to tylko przykłady z ostatniego sezonu! Pavlic, Walasek, generalnie wszyscy z Rzeszowa wypowiadają się o nim negatywnie i uznają jako główną przyczynę spadku. I nie chodzi wcale o to że nie robił punktów, bo robił. Ludzie ogarnijcie się, to już nie chodzi o to czy ktoś go lubi czy nie, tylko to nie jest zawodnik "drużynowy", robi więcej złego niż dobrego, niech sobie idzie do Gdańska i kolejny raz spuszcza ich do I ligi, ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

  40. Powrót do góry    #1023
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2013
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiecie co? A ja myślę, że nowym trenerem będzie Paweł Jąder niestety. Oby moje słowa nie były prorocze

  41. Powrót do góry    #1024
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Aż musiałem się zarejestrować :/ Bo czytać nie mogę, jak ci wszyscy prawdziwi i wierni od lat kibice Jedynej szybko przyswajają Pedersena. Bo będą komplety. Faja wam zmięknie jak Nicki-lider na połowę meczy nie przyjedzie, mimo że będzie w tym czasie jeździł w GP, albo pojedzie do Rzeszowa i się obrazi bo on na takim torze nie będzie jeździł, albo będzie rzucał w parkingu w Pawlickiego zębatkami, albo wywiezie Balona w 15 biegu w płot jadąc na 5:1 i spuści nas z E-ligi. A to tylko przykłady z ostatniego sezonu! Pavlic, Walasek, generalnie wszyscy z Rzeszowa wypowiadają się o nim negatywnie i uznają jako główną przyczynę spadku. I nie chodzi wcale o to że nie robił punktów, bo robił. Ludzie ogarnijcie się, to już nie chodzi o to czy ktoś go lubi czy nie, tylko to nie jest zawodnik "drużynowy", robi więcej złego niż dobrego, niech sobie idzie do Gdańska i kolejny raz spuszcza ich do I ligi, ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego.
    Człowieku rejestracją zrobiłeś sobie krzywdę, a tak na poważnie nie ty będziesz mu płacił jeżeli się potwierdzi to że będzie w Unii. Niki to nie jest moja bajka, ale skoro nie ja wykładam kasę a ewidentnie brak na rynku potencjalnego lidera wolę przysłowie "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". A co do Gańska to i tak jedo roczna przygoda czy z nikim czy bez.
    Wojtek
    Fan Unii

  42. Powrót do góry    #1025
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Może ktoś sprawdzić i napisać, w którym ostatnio roku beniaminek utrzymał się w lidze?

  43. Powrót do góry    #1026
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Może ktoś sprawdzić i napisać, w którym ostatnio roku beniaminek utrzymał się w lidze?
    Nie jestem pewny ale chyba Gorzow w 2008. Ale to nie jest pewne info jak to o Nickim czy Emilu

    Albo Bydgoszcz w 2009. Nie pamietam juz

    Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez michalgruby ; 14-11-2013 o 08:22

  44. Powrót do góry    #1027
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez whu Zobacz posta
    Człowieku rejestracją zrobiłeś sobie krzywdę, a tak na poważnie nie ty będziesz mu płacił jeżeli się potwierdzi to że będzie w Unii. Niki to nie jest moja bajka, ale skoro nie ja wykładam kasę a ewidentnie brak na rynku potencjalnego lidera wolę przysłowie "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". A co do Gańska to i tak jedo roczna przygoda czy z nikim czy bez.
    A ja zamiast przysłowia i Nickiego wolałbym nawet Hancocka. Może odrobinę mniej punktów, ale na pewno taniej i przede wszystkim atmosfera w drużynie dobra.

  45. Powrót do góry    #1028
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Polonia jako beniaminek utrzymała się w 2012.

  46. Powrót do góry    #1029
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    niestety...ale masz rację. Również pisałem o Emilu w Unii jako pewniaku, gdyż wg sprawdzonych informacji był on numerem 1 jako kandydat, a sponsor był niemal pewny, że Emil zgodzi się na te, naprawdę niemałe pieniądze. Do pieca dał jednak SusiSrusi i się porobiło. W klubie panowało niemal 100% przekonanie, że Emilowi (Susiemu) zmięknie rura, ale wizja karkosikowych dolarów przesłoniła mu jenak wszystko. Swoją cegiełkę dołożył jeszcze nasz najlepszy kumpel od pani psycholog...
    Zrozum ze w tej rozgrywce Torun rozdaje karty.

  47. Powrót do góry    #1030
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    E tam, Toruń. Wg. mnie, karty (a dokładniej klocki domina) trzyma w ręku mama Patryka Dudka

  48. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Witkowski podtrzyma karę i zobaczymy, kto będzie karty rozdawał.

  49. Powrót do góry    #1032
    Początkujący Awatar face-off
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    E tam, Toruń. Wg. mnie, karty (a dokładniej klocki domina) trzyma w ręku mama Patryka Dudka
    No właśnie, co z Dudkiem? Coś ucichło o nim! Ostatnie info jakie o nim czytałem to, że jednak zostaje w ZG.

  50. Powrót do góry    #1033
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Nicki dziś wylatuje z Hiszpanii do Francji testować 3 nowe silniki i specjalną ramę na zamówienie; przez kolejne 2 dni na 100% nie wpadnie do Leszna!

    Twitter - nickipedersenDK- At the airport In Barcalona ....clipular.png

  51. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Mam nadzieję, że do Leszna wpadnie najwcześniej w kwietniu.

  52. Powrót do góry    #1035
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mam nadzieję, że do Leszna wpadnie najwcześniej w kwietniu.
    Mam nadzieję, że prezentacja zawodników KSUL odbędzie się wcześniej i oby był na niej POWER!
    Umowę może przesłac pocztą; zreszta i tak warunki kontraktu zawsze w jego imieniu omawia menago.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •