Strona 67 z 198 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasyx Zobacz posta
    Powiedzcie mi koledzy jedno. Z czego wnosicie, że Baliński jest słabszy od Mikkelsena? Niech mi ktoś to wyjaśni, bo naprawdę nie kumam. Nie jechali razem przeciwko Toruniowi, z Gnieznem oprócz Balona ze składu już wylatywał Przemo wg was. Jak to jest, że trzy udane udane starty na Smoku decydują o tym, że Mikkelsen jest lepszy? Nie zaprzeczam, że jest młodszy i bardziej perspektywiczny, ale skąd ta wasza pewność że jest lepszy. Dla mnie bardzo ważne jest jeżdżenie drużynowe,a Baliński zawsze najpierw myśli o drużynie, swoim partnerze z pary,
    a na końcu o sobie. W sparingu w Lesznie (przeciwko Toruniowi) chyba jako jedyny tak naprawdę jechał parą, oglądając się na swojego kolegę. Duńczyk tak naprawdę jeszcze musi dużo zrobić, żeby mnie do siebie przekonać a wy już go kochacie, wielbicie i autorytatywnie stwierdzacie, że ma być w składzie bo jest lepszy. Jeszcze raz pytam: stwierdzacie to po trzech udanych biegach na Smoku przeciwko drużynie z Gniezna?
    Jedzie para? Facet przecież on na tym swoim powolnym sprzęcie to będzie szpryce zbierał , a nie jechał para ... Tylko ślepy nie zauważył prędkości Mikkela , a Damiana na prostych to poprostu przepaść , oczywiście bally zakupił nowe silniki i potrzebuje czasu aby to wszystko zgrać ale na obecna chwile jest 3 kroki za Michelsenem , liczę na brak układów i jazdę najlepszego .
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2972
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasyx Zobacz posta
    Powiedzcie mi koledzy jedno. Z czego wnosicie, że Baliński jest słabszy od Mikkelsena? Niech mi ktoś to wyjaśni, bo naprawdę nie kumam. Nie jechali razem przeciwko Toruniowi, z Gnieznem oprócz Balona ze składu już wylatywał Przemo wg was. Jak to jest, że trzy udane udane starty na Smoku decydują o tym, że Mikkelsen jest lepszy? Nie zaprzeczam, że jest młodszy i bardziej perspektywiczny, ale skąd ta wasza pewność że jest lepszy. Dla mnie bardzo ważne jest jeżdżenie drużynowe,a Baliński zawsze najpierw myśli o drużynie, swoim partnerze z pary,
    a na końcu o sobie. W sparingu w Lesznie (przeciwko Toruniowi) chyba jako jedyny tak naprawdę jechał parą, oglądając się na swojego kolegę. Duńczyk tak naprawdę jeszcze musi dużo zrobić, żeby mnie do siebie przekonać a wy już go kochacie, wielbicie i autorytatywnie stwierdzacie, że ma być w składzie bo jest lepszy. Jeszcze raz pytam: stwierdzacie to po trzech udanych biegach na Smoku przeciwko drużynie z Gniezna?
    Zacznę od tego, że po zakończeniu poprzedniego sezonu byłem jednym z tych, którzy chcieli, by klub dał jeszcze jedną szansę Balonowi. Pisałem o tym na forum kilka razy. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem zdania, iż miejsce w składzie musi wywalczyć i tutaj przechodzę do Twojego pytania.

    Nie opieram swojej opinii na jednym sparingu, w którym dobrze wypadł Michelsen. Byłem na pierwszych treningach na Smoku, na obu dotychczasowych sparingach i Damian jedzie po prostu słabo. Jeżeli odrobinę interesujesz się ligą szwedzką, to śledząc ją w zeszłym roku można było zobaczyć Michelsena w akcji. Facet radzi sobie naprawdę dobrze i uważam, że to może znaleźć przełożenie na ligę polską.
    Damiana podejście też pozostawia wiele do życzenia. Nie wyszedł sparing z Gnieznem, to co mówi Balon po meczu? "Wysyłam silniki do tunera, niech on się martwi". Trochę to niepoważne. Ja rozumiem, że tuner ma przygotować silniki tak, by jechały, ale bardzo dużo w kwestii spasowania do toru zależy do zawodnika. Damian się już dawno pogubił i nie widzę na razie oznak, by miało się to zmienić. Facet po prostu błądzi, raz wypali, chwilę później nie może sobie z juniorem poradzić. Zawodnik, który na tym torze jeździ od 20 lat nie potrafi się spasować, a młody Dun, który wielu okazji do startu tutaj nie miał, robi to błyskawicznie. To mówi samo za siebie.
    Nie odbieram Damianowi tego, że jeździ dla drużyny. Udowadniał to wiele razy. Niestety, z takim sprzętem, jak obecnie, dużo drużynie nie da, a wręcz przeciwnie.

    Damian to mój ulubiony zawodnik w leszczyńskiej drużynie, życzę mu jak najlepiej, ale nie godzę się, by w składzie jechał zawodnik, który na tle innych wypada blado.

  3. Powrót do góry    #2973
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    OK argumentacja KSUNIA do mnie przemawia, i nadmieniam że jakkolwiek Balon to jest jeden z moich ulubionych zawodników, to też jestem przeciwny układom i wstawianiu kogoś do składu za zasługi. Ze względu na obowiązki w życiu codziennym, nie mogłem być na treningach (nie wiem jak na nich porównanie obydwu zawodników), ale jeśli ktoś po 3 dobrych biegach jest uznany lepszym od kogoś innego to wg mnie coś "nie halo". Absolutnie nie mam nic do Mikkelsena jednak trochę jego ocena jest na wyrost moim zdaniem.
    KSUNIA - jeśli faktycznie po sparingu z Gnieznem takie było zachowanie Balona to rzeczywiście mało poważne i nieprofesjonalne. W poprzednim wpisie pisałem, że Mikkel jest bardziej perspektywiczny (wiek, występy w innych ligach, rozwój, głód sukcesów itd.).
    Nadal jednak nie rozumiem jak można uznać w tej chwili po tak małej próbce jego jazdy, że absolutnie zapracował na miejsce w składzie. Jeśli na treningach przed startem ligi będzie od innych zawodników lepszy to do składu go i "rura do przodu", ale w tej chwili jak dla mnie jest za wcześnie, żeby tak stawiać sprawę jak wy stawiacie. Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #2974
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasyx Zobacz posta
    OK argumentacja KSUNIA do mnie przemawia, i nadmieniam że jakkolwiek Balon to jest jeden z moich ulubionych zawodników, to też jestem przeciwny układom i wstawianiu kogoś do składu za zasługi. Ze względu na obowiązki w życiu codziennym, nie mogłem być na treningach (nie wiem jak na nich porównanie obydwu zawodników), ale jeśli ktoś po 3 dobrych biegach jest uznany lepszym od kogoś innego to wg mnie coś "nie halo". Absolutnie nie mam nic do Mikkelsena jednak trochę jego ocena jest na wyrost moim zdaniem.
    KSUNIA - jeśli faktycznie po sparingu z Gnieznem takie było zachowanie Balona to rzeczywiście mało poważne i nieprofesjonalne. W poprzednim wpisie pisałem, że Mikkel jest bardziej perspektywiczny (wiek, występy w innych ligach, rozwój, głód sukcesów itd.).
    Nadal jednak nie rozumiem jak można uznać w tej chwili po tak małej próbce jego jazdy, że absolutnie zapracował na miejsce w składzie. Jeśli na treningach przed startem ligi będzie od innych zawodników lepszy to do składu go i "rura do przodu", ale w tej chwili jak dla mnie jest za wcześnie, żeby tak stawiać sprawę jak wy stawiacie. Pozdrawiam.
    Znajdziesz łatwo film ze sparingu z Gnieznem. Posłuchaj wypowiedzi Damiana po meczu i oceń sam, może inaczej odbierzesz jego słowa

    Wystukane w Tapatalk

  5. Powrót do góry    #2975
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    znaleziony w sieci fragment pierwszych 5 biegów z MA z wczoraj

    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/140329681

  6. Powrót do góry    #2976
    Początkujący
    Dołączył
    23-12-2013
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Sytuacja jest taka, że Mikkel w Polsce jechał tylko w drugim tygodniu treningów, do tego sparing z Gnieznem i może jeszcze pojedzie sparing z Tarnowem. Rok temu walczył z Sajfutdinowem w sparingu, a w lidze szału nie było, pomimo, że w Anglii i Szwecji notował dobre wyniki. Piszemy po wczorajszym występie Balińskiego na Motoarenie, na której nigdy nie jeździł dobrze, nawet w genialnym sezonie 2010, Damian zrobił tam 3 punkty na 7 biegów (a średnia biegowa była prawie 2,1 za cały sezon). Damian w sparingu z Toruniem u siebie pokonywał tych rywali, którzy mają dobrze punktować w lidze - Adriana i Pawła, jedynie z niedoszłym mistrzem świata - Sajfutdinowem przegrał. Chwalony jest Piotr Pawlicki, bo pojechał dobrze 2 sparingi, bo pokonał Sajfutdinowa, ale tydzień temu przegrał z Gałą i Gomólskim między innymi. Płatnie w lidze za Toruń na Smoku Piotr miał 11 punktów, Damian również 11, ale w tym 4 bonusy. Moim zdaniem sporo wyjaśnić powinny sparing z Tarnowem i memoriał. W sparingu ustawiłbym ich w jednej parze i przypomniał, że są w jednej drużynie. Na memoriale Mikkela nie będzie, więc jeśli Damian zrobi dobry wynik, pokona większość rywali pokroju Protasiewicz, Dudek, Janowski, Miedziński, to będzie na jego plus i niech jedzie w lidze, jeśli nie, to Mikkel. Owszem, Duńczyk będzie już w rytmie walki, bo pojedzie o stawkę w lidze angielskiej, ale wynikami z Anglii i Szwecji mnie nie przekona, bo one średnio się później na Ekstraligę przekładają. Szkoda mi tego, który będzie musiał grzać ławę, ale na dzień dzisiejszy żadnego bym nie skreślał. Mam nadzieję, że odbędzie się jeszcze zaległy sparing w Gnieźnie, że pojadą obydwoje i będzie można powiedzieć o ich formie coś więcej, niż na podstawie treningów na sucho miesiąc przed ligą, sparingu z Gnieznem miesiąc przed ligą i sparingu z Tarnowem ponad 2 tygodnie przed ligą.

  7. Powrót do góry    #2977
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kosynier Zobacz posta
    że pojadą obydwoje i będzie można powiedzieć o ich formie coś więcej, niż na podstawie treningów na sucho miesiąc przed ligą,
    Ale co Ty wypisujesz???

    Damian jeździł cały tydzień, dzień w dzień na Smoku przed sparingiem z Gnieznem............

    Mikkel przyjechał na sucho jak to piszesz, po pierwszym biegu się spasował i był nie do ugryzienia!!!

    Damian jeździ na Smoku od 20 lat , a pokonuje pierwszy łuk gorzej jak 15 letni Trofimow

    Damian sprzętowo znowu jest w czarnej d...e

    Damian na dzień dzisiejszy nie łapie się nawet na szprycę Michelsena

    Na treningach byłem, na sparingach też i piszę to co widzieć gołym okiem powinien każdy kibic

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    domino2321 (23-03-2014), lemur6666 (24-03-2014)

  9. Powrót do góry    #2978
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Zgadzam się z Kasyx, nie można po trzech udanych biegach Mikkela wstawiać go na pewniaka do składu, bądźmy choć trochę obiektywni. Widzę, że większość tutaj już wywaliła Balona po wczorajszym meczu na MA, a wstawiła Mikkela po cienkim jak rabarbar Gnieźnie. Wg mnie w sparingach z Toruniem powinien brać udział zarówno Balina jak i Mikkel, a wtedy coś więcej byśmy wiedzieli, a tak dochodzimy tutaj do bardzo pochopnych wniosków. Owszem zgadzam się, Balina jest w czarnej du ie sprzętowej i to nie od dziś,tylko od momentu jak weszły nowe tłumiki. Nie ma jednak żadnej pewności, że Mikkel przy jego dobrym wg mnie sprzęcie zagwarantuje jakieś zdobycze punktowe w EL! (nie w sparingu). Na Tarnowie chciałbym zobaczyć obu Panów i mam tylko nadzieję, ze Tarnów nie przyjedzie w juniorskim zestawieniu, bo po meczu kilku forumowiczów zapieje z zachwytu nad Mikkelem, ze pokonał Ernesta Kozę o pół długości.

  10. Powrót do góry    #2979
    Początkujący Awatar salman
    Dołączył
    04-11-2013
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Rozumiem wasze słabości do Damiana ale sentymenty na bok!!! Właśnie po to są sparingi i zawodnik oczekujacy by wybrać co lepsze. Mało kogo zaczyna interesować staż Damiana w UL coraz więcej wyniki!!! Z sentymentow nie ma wyników!!!

    Wystukane z Sony Xperia S z apki Tapatalk

  11. Powrót do góry    #2980
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Unia niczym nie ryzykuje wstawiając Mikaela czy Damiana bo na rezerwie mamy lidera i tofika.

  12. Powrót do góry    #2981
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez salman Zobacz posta
    Rozumiem wasze słabości do Damiana ale sentymenty na bok!!! Właśnie po to są sparingi i zawodnik oczekujacy by wybrać co lepsze. Mało kogo zaczyna interesować staż Damiana w UL coraz więcej wyniki!!! Z sentymentow nie ma wyników!!!

    Wystukane z Sony Xperia S z apki Tapatalk
    ja akurat żadnej słabości do Damiana nie mam. Zgadzam się - po to są sparingi. Póki co Mikkel odjechał jeden, więc wg mnie nie jest absolutnie sprawdzonym zawodnikiem przed ligą. I też zgodzę się, że z sentymentów nie ma wyników, tylko wg mnie chodzi o wyniki w EL, a nie w sparingach, przypomnij sobie sparing z Czewą z ub roku a wyniki Mikkela w EL. Michelsena trzeba sprawdzić co najmniej w kilku sparingach, a nie w jednym. I żeby było jasne, Michelsen jest młody i perspektywiczny, a Bali przed emeryturą, ale to jeszcze nie daje "młodemu" stałej "wejściówki" do składu.

  13. Powrót do góry    #2982
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Gratki do Klubu za przełożenie sparingu na piątek!

    A co do składu. Przed sparingiem z Gnieznem wielu miało pretensje, że Mikael ma w kontrakcie gwarancje 3 startów, a teraz gdyby się nie pojawił w składzie to będzie wielkie larum. A może Damian ma gwarancje 11 startów? Spokojnie, niech chłopaki wejdą w sezon. Podzielą się meczami. Myślę, że sparing z Tarnowem i Memoriał dadzą nam więcej odpowiedzi. Choć kto ma szansę być przyszłością speedwaya to wiemy.

  14. Powrót do góry    #2983
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Gratki do Klubu za przełożenie sparingu na piątek!
    tego z Piernikami, czy już masz info o Jaskółkach?
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  15. Powrót do góry    #2984
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    wiecie jak to będzie wyglądać? jeśli sparing z Tarnowem sie odbedzie, pojedzie w nim Mikkel i zdobedzie wiecej pkt od Balona to zostanie wstawiony do skladu na mecz z Czewa. w meczu tym pojedzie pewnie srednio wiec w nastepnym meczu pojedzie juz Damian. jego zdobycz pkt nie bedzie pewnie tez imponujaca ale...ze skladu na kolejny mecz nie wyleci. bedzie jezdzil raz slabo, raz troche lepiej ale Mikkel dlugo bedzie musial czekac na wskoczenie ponownie do skladu. Obawiam sie ze kolesiostwo na linii Roman-Pawel-Damian zwyciezy nad obiektyna ocena mozliwosci danego zawodnika w okreslonym meczu

  16. Powrót do góry    #2985
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    ja akurat żadnej słabości do Damiana nie mam. Zgadzam się - po to są sparingi. Póki co Mikkel odjechał jeden, więc wg mnie nie jest absolutnie sprawdzonym zawodnikiem przed ligą. I też zgodzę się, że z sentymentów nie ma wyników, tylko wg mnie chodzi o wyniki w EL, a nie w sparingach, przypomnij sobie sparing z Czewą z ub roku a wyniki Mikkela w EL. Michelsena trzeba sprawdzić co najmniej w kilku sparingach, a nie w jednym. I żeby było jasne, Michelsen jest młody i perspektywiczny, a Bali przed emeryturą, ale to jeszcze nie daje "młodemu" stałej "wejściówki" do składu.
    Sorry, ale piszesz, jakbyś funkcjonował w innej rzeczywistości. Sprawdzić Michelsena w kilku sparingach? Kiedy? Za dwa tygodnie z kawałkiem rusza liga. Damian sprzętowo nie istnieje i choćby z tego powodu należy wstawić do składu młodego Duna. Czy do niektórych tutaj naprawdę nie przemawia fakt, który zaistniał w trakcie sparingu z Gnieznem? Facet, który na tym torze jeździ 20 lat nie potrafi się dopasować w przeciągu kilku biegów, a "smarkacz", który ma znikomą wiedzę na temat tego toru, dopasowuje się po jednym nieudanym starcie.

    W mojej opinii po dwóch-trzech treningach przed meczem z Lwami Michelsen nie pojedzie gorzej od Damiana, a jestem niemal pewien, że wypadnie znacznie lepiej. To jest melodia przyszłości - żeby takiego grajka nie stracić trzeba mu dać możliwość startów. Jak będziemy stawiać na cienkiego Balona, to niedługo możemy oglądać MM w barwach innej ekipy.
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 23-03-2014 o 21:33

  17. Powrót do góry    #2986
    Początkujący
    Dołączył
    23-12-2013
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale co Ty wypisujesz???
    Kłócić się nie zamierzam, bronić przesadnie Damiana również. Niech jedzie lepszy. Lepszy w bezpośrednim czasie przed meczem.

  18. Powrót do góry    #2987
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Wygląda na to, że macie obecnie ten sam problem co Falubaz parę lat temu - jak pożegnać legendę, która odejść nie chce, a która już do końca nie funkcjonuje na takim poziomie jak tego byście oczekiwali.
    Chyba Damian już powoli powinien się szykować do klubu jak Ostrów. Jak lubi jeszcze ten sport i czuje, że bez tego nie da rady to proszę bardzo.

  19. Powrót do góry    #2988
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kosynier Zobacz posta
    Kłócić się nie zamierzam, bronić przesadnie Damiana również. Niech jedzie lepszy. Lepszy w bezpośrednim czasie przed meczem.
    Krótko i na temat, dobranoc, niech zwycięża Unia z Damianem, Mikkelem czy bez nich.

  20. Powrót do góry    #2989
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Krótko i na temat, dobranoc, niech zwycięża Unia z Damianem, Mikkelem czy bez nich.
    Zgadza się trzeba budować team spirit a nie kłócić się o miejsce w składzie. Na elce jest filmik ze sparingu na MA oczami Tobiasza, polecam!

  21. Powrót do góry    #2990
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    http://www.espeedway.pl/news,ijaskol...,68432,12.html Skład Jaskółek na sparingi w Ostrowie i Lesznie

  22. Powrót do góry    #2991
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Jak zapowiada "pożal się Boże" sztab szkoleniowy (Jankowski -Jąder), w tym sezonie na smoku będzie twardą.Niestety Balli już nie nauczy się jeździć na betonach. Więc dla mnie sprawa jest prosta, stawiam na Michelsena. Dun pokazał w sparingu z Gnieznem, że potrafi pięknie czytać twardego smoka,luz napędzanie się przy bandzie, niczym kołodziej.

    Damian swoje lata (jak na zuzlowca) ma, mimo to myślę, że byłby w stanie dobrze punktować, ale tylko na torach przyczepnych, kopnych.Pytanie czy takie nawierzchnie ujrzymy w tym sezonie ?

  23. Powrót do góry    #2992
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Jeśli chodzi o kwestie toru to tak naprawdę nie wiadomo jak to będzie wyglądało bo ktoś tu napisał, ze zwolniono toromistrza. Ciężko będzie znaleźć kogoś z pojęciem i zgrać go, kiedy do ligi zostało bardzo mało czasu. Jest oczywiście opcja z Jankowskim skoro Jader jest managerem, ale wątpię.

  24. Powrót do góry    #2993
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,435
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Jedna uwaga. Sytuacja Damiana na dzień dzisiejszy jest taka jak po sezonie. Nie wiem dlaczego zawodnik nie wystąpi do klubu z prośbą o wypożyczenie do I ligi.
    Zawodnik by sobie zarobił, kibice odetchnęli by z ulgą a turniej pożegnalny możemy zrobić po play-offach. Z Damianem w składzie pożegnanie można mu zrobić w trakcie play-off.
    UNSCARED

  25. Powrót do góry    #2994
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    gdyby ktoś chciał zobaczyć wszystkie biegi z Torunia to znalezione w sieci całe zawody

    http://www.youtube.com/watch?v=7p7Tykamh6k

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    MarQes (25-03-2014)

  27. Powrót do góry    #2995
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Jedna uwaga. Sytuacja Damiana na dzień dzisiejszy jest taka jak po sezonie. Nie wiem dlaczego zawodnik nie wystąpi do klubu z prośbą o wypożyczenie do I ligi.
    Zawodnik by sobie zarobił, kibice odetchnęli by z ulgą a turniej pożegnalny możemy zrobić po play-offach. Z Damianem w składzie pożegnanie można mu zrobić w trakcie play-off.
    ......Przy zalozeniu ze caly sezon reszta skladu objedzie bez kontuzji.
    Niestety mamy sklad mocno narazony na kontuzje i chyba wszyscy w Lesznie zdaja sobie sprawe ze taki rezerwowy zawodnik moze byc na wage zlota (bez znaczenia czy bedzie to Balinski, michelsen, zengota).

  28. Powrót do góry    #2996
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Świetna sprawa z tymi występami w lidze angielskiej Pawlickich ! wiem wiem jest duże ryzyko kontuzji ale ryzyka nie ma tylko wtedy gdy się wcale nie jeździ ! a w Angli mogą chłopacy złapać świetny rytm na początku sezonu ! szczególnie teraz kiedy Przemowi brakuje jeszcze jazdy i złapania takiej pewności siebie , a Piter jak na razie oby nie zapeszać łapie życiową formę ten chłopak może nam w tym roku pojechać jak Dudek w zielonej w zeszłym sezonie ! a liga Angielska może tylko pomóc mu w trzymaniu tej formy , oby bez kontuzji !a szwecja mniej ważna inwestycje sprzętowe muszą być całkiem pokaźne a płacą bez szału ...

    Czuję że Bracia Pawliccy w tym roku odjadą swoje najlepsze sezony w karierze ! może Przemo będzie potrzebowął troszkę więcej czasu na wjechanie się w twardy tor ale na pewno to ogarnie do Tego dołożymy Nikiego i Kenia ! i solidny Zengi oraz Tofik i pędziemy po medal !

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #2997
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Mam nadzieję ,że Damian wszystkim malkontentom utrze nosa.Ja stary jestem to i mam naturę sentymentalną.
    Niby Unia jest tą 'jedyną' ale niejednokrotnie sprawdza sie w tym wątku powiedzenie 'jesteś tak dobry,jak twój
    ostatni mecz' często wylewane są pomyje na trenerów, prezesów i oczywiście zawodników.Teraz po kilku
    treningach i sparingach już dla większości jest wszystko wiadomo.Dobrze ,że to nie większość z was ma
    cokolwiek do powiedzenia przy podejmowaniu decyzji.Na ten czas jazda kilku naszych zawodników wygląda
    całkiem dobrze a reszta niech pokaże co umie już w meczach o stawkę.Wielbicielom młodego Duńczyka
    przypomnę jego statystyki z ligi polskiej w roku ubiegłym.

  30. Powrót do góry    #2998
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez majac Zobacz posta
    Mam nadzieję ,że Damian wszystkim malkontentom utrze nosa.Ja stary jestem to i mam naturę sentymentalną.
    Niby Unia jest tą 'jedyną' ale niejednokrotnie sprawdza sie w tym wątku powiedzenie 'jesteś tak dobry,jak twój
    ostatni mecz' często wylewane są pomyje na trenerów, prezesów i oczywiście zawodników.Teraz po kilku
    treningach i sparingach już dla większości jest wszystko wiadomo.Dobrze ,że to nie większość z was ma
    cokolwiek do powiedzenia przy podejmowaniu decyzji.Na ten czas jazda kilku naszych zawodników wygląda
    całkiem dobrze a reszta niech pokaże co umie już w meczach o stawkę.Wielbicielom młodego Duńczyka
    przypomnę jego statystyki z ligi polskiej w roku ubiegłym.
    No tak, bo Balon w statystykach w zeszłym roku wymiatał. Weź również pod uwagę, ile lat każdy z nich startuje na polskich torach.

    Wystukane w Tapatalk

  31. Powrót do góry    #2999
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Piotruś miażdżył dziś w Wolves.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  32. Powrót do góry    #3000
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Czyżby od jutra najazd na sklep Unii w celu wymiany Viucherow na karty kibica?

  33. Powrót do góry    #3001
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Czyżby od jutra najazd na sklep Unii w celu wymiany Viucherow na karty kibica?

    niecierpliwi podobno mogą iść już dzisiaj

  34. Powrót do góry    #3002
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Wspolczucia dla dziewczyn ze sklepu. Ja tam sie wybieram nie wczesniej niz pod koniec nastepnego tygodnia. W pierwszych dniach ludzie sie rzuca i kolejki jak do piekarni na 55 pulku gdy ja wybudowano

  35. Powrót do góry    #3003
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Wspolczucia dla dziewczyn ze sklepu. Ja tam sie wybieram nie wczesniej niz pod koniec nastepnego tygodnia. W pierwszych dniach ludzie sie rzuca i kolejki jak do piekarni na 55 pulku gdy ja wybudowano
    Kto to jeszcze pamięta? Dzięki za wspomnienie
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  36. Powrót do góry    #3004
    Początkujący
    Dołączył
    17-03-2014
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj znajmy ma jeszcze jeden normalny karnet (voucher) na przeciwległą startową na sprzedaz cena 180 zl jego tel. 725 646 656

  37. Powrót do góry    #3005
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    "Trener leszczyńskich żużlowców nie ukrywa, że dyspozycja Balińskiego jest daleka od optymalnej. - On ma jeszcze trochę problemów i musi pracować. Na razie jest źle. Widać, że Damian jest wolny i trzeba sporo uwagi poświęcić motocyklom. Kiedy udawało mu się wygrać start, to nie powiększał przewagi tylko ją tracił. W Lesznie zdarzały mu się też błędy taktyczne na trasie. W tej chwili nie będę jeszcze mówił o tym, kto pojedzie w lidze. Jest po prostu za wcześnie - dodaje."

    Powyższy cytat mówi tyle i aż tyle, że Prezes Rusiecki dał naszemu duetowi "manager - trener" jasno do zrozumienia, że sentymentów przy ustalaniu składu nie będzie!!!

    Pojadą najlepsi.

    Damian - pozostaje wierzyć, że zdążysz...

    Czasu jest mało, bardzo mało!

    A presja coraz większa.
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  38. Powrót do góry    #3006
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Myślę, ze Damian ma szanse sie dobrze zaprezentować w najbliższym sparingu, bo po opadach tor będzie przyczepny. Jeśli nie da rady z Tarnowem na przyczepnym to moze być słabo. Damian w ostatnich sezonach jest mocno krytykowany a i tak nie raz nam dupę uratował i jestem pewien, ze w tym sezonie też uratuje. Przez te dwa tygodnie będzie miał sporo jazd wiec zobaczymy, na razie nie można go skreślać.

  39. Powrót do góry    #3007
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Witam
    Rozpoczynając dyskusję o Balińskim i Michelsenie miałem na myśli tylko i włącznie to, żeby wybór zawodnika do składu na pierwszy mecz był po prostu uczciwy i najbardziej pożyteczny dla drużyny. Niech jadą najlepsi, a nie młodsi, bardziej perspektywiczni, czy bardziej doświadczeni, starsi. Nie wiek i stopień doświadczenia, czy też potencjał w przyszłości danego zawodnika ma decydować o tym czy będzie on w składzie, a jego przydatność dla drużyny. I mam tu dokładnie na myśli to, że nie zawsze indywidualne punkty danego zawodnika są wykładnią jego przydatności dla drużyny w meczu, vide Krzysztof Kasprzak swego czasu w Unii, czy nasz nowy "idol" NP. Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #3008
    Początkujący Awatar salman
    Dołączył
    04-11-2013
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Oczywiście że nie można. Ale jeśli nadal będzie 0,0,1,1,0 to nie będzie zmiłuj. Tłumaczenia typu : mialem problem że spasowaniem lub coś ala Chrzanowski " późno zjadłem obiad i bolał mnie brzuch " nie łykniemy

    Wystukane z Sony Xperia S z apki Tapatalk

  41. Powrót do góry    #3009
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,578
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Wszystko pokaże najbliższy sparing. Jak sobie poradzi Bally a jak Mikelsen na tle wymagającego przeciwnika, potem memorial( szkoda że Mikelsen nie może jechać) oraz w ostatnim tygodniu przed ligą sparing ale tu jeszcze nie wiadomo z kim. Jednak według mnie Mikelsen bije na głowę Balinskiego chociaż z perspektywy całego sezonu jestem przekonany ze Bally swoja szansę dostanie.

  42. Powrót do góry    #3010
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Sparing w Toruniu widziany "oczyma" Tomasza Musielaka https://www.youtube.com/watch?v=xHUUgqeqrHM
    Polecam zwłaszcza 4 bieg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #3011
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Sparing w Toruniu widziany "oczyma" Tomasza Musielaka https://www.youtube.com/watch?v=xHUUgqeqrHM
    Polecam zwłaszcza 4 bieg
    TOBIASZA
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #3012
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    TOBIASZA
    Tobiasza, Tobiasza - nie wiem dlaczego tak mi się tego Tomasza napisało. Błąd późnonocny
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Powrót do góry    #3013
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Poznaliśmy już awizowane składy na czwartkowy trening punktowany pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Grupą Azoty Unia Tarnów. Na torze pojawi się oczekiwana przez liczną rzeszę kibiców para Pedersen - Baliński.

    Czwartkowy mecz na stadionie imienia Alfreda Smoczyka zaplanowano na godzinę 18:00. Awizowane składy prezentujemy poniżej.

    GRUPA AZOTY Unia Tarnów:
    1. Greg Hancock
    2. Martin Vaculik
    3. Artem Laguta
    4. Krzysztof Buczkowski
    5. Janusz Kołodziej
    6. Kacper Gomólski

    FOGO Unia Leszno:
    9. Nicki Pedersen
    10. Damian Baliński
    11. Kenneth Bjerre
    12. Mikkel Michelsen
    13. Grzegorz Zengota
    14. Tobiasz Musielak
    15. Piotr Pawlicki

    www.leszczynskisport.pl

  46. Powrót do góry    #3014
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,578
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    To Przemek Pawlicki nie pojedzie w sparingu czy będzie pod numerem 16. Oby tylko pogoda dopisała bo będzie w końcu porządny sparing.

  47. Powrót do góry    #3015
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    PrZema akurat nie bedzie bo bedzie bral udzial w przygotowaniach swojej druzyny w angli . Nawet dobrze bo do ligi jeszcze sporo czasu i memorial i jeden sparing tak ze o Przema jestem spokojny a swoja szanse i duzo wyscigow moga zaliczyc Bali i Mikelsen

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •