Strona 24 z 198 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Info 100 % KMO.

    Jutro ostateczne rozmowy na linii Unia Leszno - Emil S. (i jego menago).

    CzeCzen prawdopodobnie trenerem.

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez morrisdoe Zobacz posta
    Mam nadzieję, że prezentacja zawodników KSUL odbędzie się wcześniej i oby był na niej POWER!
    Umowę może przesłac pocztą; zreszta i tak warunki kontraktu zawsze w jego imieniu omawia menago.
    Zengota, Bjerre. Dla mnie to już dużo i jakoś to trawię, choć na meczach byłem najmniej od ponad 20 lat w zeszłym roku, ale to chyba bardziej wina pamiętnego 75:0 i siedzenia jak baran oraz patrzenia na Pana m.in. Pedersena.

    Ja w ogóle nie rozumiem, jak można było podjąć z nim rozmowy. Dla mnie to tak nieoczywiste jak możliwość Kaczyńskiego w PO.

    Skład Pedersen, Bjerre, Zengota nie jednego z trybun wygoni.

  3. Powrót do góry    #1038
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Zengota, Bjerre. Dla mnie to już dużo i jakoś to trawię, choć na meczach byłem najmniej od ponad 20 lat w zeszłym roku, ale to chyba bardziej wina pamiętnego 75:0 i siedzenia jak baran oraz patrzenia na Pana m.in. Pedersena.

    Ja w ogóle nie rozumiem, jak można było podjąć z nim rozmowy. Dla mnie to tak nieoczywiste jak możliwość Kaczyńskiego w PO.

    Skład Pedersen, Bjerre, Zengota nie jednego z trybun wygoni.

    A mnie ogólnie w****ia już to gadanie, że na skład z tym czy z tamtym chodzi się nie będzie, że patrzeć nie można i tak dalej...

    Leszno to na prawde dziwaczne miasto i durni ludzi... W ZG wcale nie mają składu wychowanków, a **********ją na stadion aż miło... I jakoś żyją... My od zawsze mamy skład z wychowankami, z Polakami, ze swoimi zawodnikami i co?? i gówno...

    Jakoś w 2011 mimo samych swojaków i wychowanków stadion się nie zapełniał, w zeszłym sezonie 4 wychowanków i też kicha... Dla mnie to już tylko takie głupie gadanie bo niby co to za magnesy są?? Pawliccy?? Wielcy wychowankowie co co roku burdel przy negocjacjach robią, stary Pawlicki w parkingu od Pedersena nic lepszy nie jest (przykład IMŚJ i zachowanie do Tobiasza)... Kasprzak, którego powrotu by niektórzy chcieli bo swój i wychowanek?? Też złotówa i też konfliktowy... Adams był THE ONE AND ONLY i nigdy już nikogo takiego nie będzie...


    Czy wychowanek czy nie wszyscy ten klub w dupie mają nie mniej jak Pan Pedersen...Jak kasy nie będzie takiej jak chcą to i tak się zawiną.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    amann77 (14-11-2013)

  5. Powrót do góry    #1039
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Tu już nie chodzi o wychowanków czy nie. Tylko te wybory nasze ostatnio mocno skrajne: Bjerre (przychodził jako złotówa, trochę zyskał - nie taki straszny ), Zengota 100% kargul. To jeszcze ujdzie. Ale NP w kontekście wydarzeń z czerwca to masakra, tak naprawdę duże zdziwienie po stosunku do niego było nie było Zarządu.

    Odnośnie kasy prawda - ale NP jeszcze 3 miesiące temu był traktowany jak największe zło i przyczyna problemów naszego klubu i dużych kar.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 14-11-2013 o 12:12

  6. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta

    Odnośnie kasy prawda - ale NP jeszcze 3 miesiące temu był traktowany jak największe zło i przyczyna problemów naszego klubu i dużych kar.
    I może właśnie dlatego chce ze sezon tylko 2-2,1 mln, ponieważ resztę czyli jakieś 500-600 tys., odpuszcza Nam jako zadośćuczynienie za popełnione ,,czerwcowe grzechy'' ?

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I może właśnie dlatego chce ze sezon tylko 2-2,1 mln, ponieważ resztę czyli jakieś 500-600 tys., odpuszcza Nam jako zadośćuczynienie za popełnione ,,czerwcowe grzechy'' ?
    Dokładnie... Nasz leszczyński Nikuś (teraz 100% Unia ) ... po prostu żal mu się zrobiło...i postanowił naprawić sytuację... dyplomata...

  8. Powrót do góry    #1042
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Nadal nie rozumiem jak można wierzyć w to, że Rzeszów nie "pojechał" przez Nickiego.
    Będę powtarzał to jak mantrę - Marta 1,5k dzień wcześniej wiedziała, że zrobi kibel w Lesznie - NIKT Z RZESZOWA NIE PRZYJECHAŁ DO LESZNA BY ODJECHAĆ TEN MECZ!
    Celem było zrobienie rozpierduchy i decyzja zapadła już w Rzeszowie!

    Wychowankowie, lojalność wobec klubu - tak było, nawet stosunkowo niedawno (pojęcie czasu jest względne) - teraz to stek bzdur, i Atlantyda!
    TERAZ - OWSZEM Liczy się historia, tradycja, klub w SERCU, ale również próba odnalezienia się w tej biznesowej dżungli w czasach OBECNYCH!

    Idąc tropem wielu - ściągnijmy Kościucha, Squrę, reaktywujmy Sławka Musielaka, oddajmy Pawlickich, bo oni dla idei nie jeżdżą i naginajmy w "naszym" składzie - NO COMMENT!

    Nicki niech nabija 11-15 na mecz, a my bawmy się speedwayem i trzymajmy kciuki, żeby reszta chciała mu dorównać!

    BTW: Jestem z Unią od dziecka (30+), jestem fanem Dunów od dziecka (począwszy Gundersena... do teraz), czekam na POWERA w KSUL od 10 lat, mam nadzieję, że w końcu tu trafi!

    Pzdr

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi morrisdoe za jego przydatny post!

    tomason (14-11-2013)

  10. Powrót do góry    #1043
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez morrisdoe Zobacz posta
    Nadal nie rozumiem jak można wierzyć w to, że Rzeszów nie "pojechał" przez Nickiego.
    Będę powtarzał to jak mantrę - Marta 1,5k dzień wcześniej wiedziała, że zrobi kibel w Lesznie - NIKT Z RZESZOWA NIE PRZYJECHAŁ DO LESZNA BY ODJECHAĆ TEN MECZ!
    Celem było zrobienie rozpierduchy i decyzja zapadła już w Rzeszowie!

    Wychowankowie, lojalność wobec klubu - tak było, nawet stosunkowo niedawno (pojęcie czasu jest względne) - teraz to stek bzdur, i Atlantyda!
    TERAZ - OWSZEM Liczy się historia, tradycja, klub w SERCU, ale również próba odnalezienia się w tej biznesowej dżungli w czasach OBECNYCH!

    Idąc tropem wielu - ściągnijmy Kościucha, Squrę, reaktywujmy Sławka Musielaka, oddajmy Pawlickich, bo oni dla idei nie jeżdżą i naginajmy w "naszym" składzie - NO COMMENT!

    Nicki niech nabija 11-15 na mecz, a my bawmy się speedwayem i trzymajmy kciuki, żeby reszta chciała mu dorównać!


    Pzdr
    Fanem NP nie jestem , ale co do zasady zgadzam się z przedmówcą. Wolałbym inne wzmocnienie, ale mając np. alternatywę NP albo nikt wybieram Duńczyka...

    Chociaż ... sympatyczniej byłby np. z Gregiem H.... Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #1044
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Tez nie wiem jak można wierzyć że Rzeszów nie pojechał przez widzi mi się Dzika. To tak jak wierzyć że Toruń uciekł z finału na życzenie Kryjoma.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  12. Powrót do góry    #1045
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No zgadza się. Widzimisię NP nie było powodem dla jakiego Rzeszów nie pojechał. Ale brak możliwości startu NP w tym dniu już tak.

  13. Powrót do góry    #1046
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Proszę mi tu szybko wytłumaczyć jak to możliwe ze Emil podpisał w 2012 roku kontrakt z Wlokniarzem za 1,7-1,8 mln , a teraz po ciężkiej kontuzji wola Milion wiecej? No chyba ze liczysz razem ze sponsoringiem Gp !?

    Rok temu Emil nie był brany po uwagę do składu Unii, nie mam wiedzy jakie pieniądze żądał Emil w tamtym roku od Włókniarza ale wiem jakie pieniądze interesują go teraz od klubu w którym będzie startował.

    P.S. Mnie nie interesują kluby poza Unią Leszno.

  14. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    albo wywiezie Balona w 15 biegu w płot jadąc na 5:1 i spuści nas z E-ligi.
    Jeżdżąc dla Wybrzeża. Jeżdżąc u nas niech wozi Balona w diabły, bo wówczas to Balon będzie jeździł dla Wybrzeża

    Cytat Zamieszczone przez morrisdoe Zobacz posta
    Nadal nie rozumiem jak można wierzyć w to, że Rzeszów nie "pojechał" przez Nickiego.
    Będę powtarzał to jak mantrę - Marta 1,5k dzień wcześniej wiedziała, że zrobi kibel w Lesznie - NIKT Z RZESZOWA NIE PRZYJECHAŁ DO LESZNA BY ODJECHAĆ TEN MECZ!
    Celem było zrobienie rozpierduchy i decyzja zapadła już w Rzeszowie!
    No oczywiście, że tak było. Ale co im tam będziesz tłumaczyć.

    PS. Fanom EMILA dopowiem: Dzik w tym tygodniu trzaskał motocross w espani, Emil też będzie trzaskał na crossie ale w marcu.
    UNSCARED

  15. Powrót do góry    #1048
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Dudek w Falubazie, Sajfutdinow w Unibaxie, Pedersen w Unii Leszno, Janowski w Sparcie, Hancock w Tarnowie. Tak mówią.
    D. O.

    Ile zarabiał Adams ?

  16. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    "Tak mówią"

    Oj Dareczku załamujesz mnie ;{
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1050
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez maska Zobacz posta
    D. O.

    Ile zarabiał Adams ?
    w 2010 za podpis 1,6. Najwięcej w elidze.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  18. Powrót do góry    #1051
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    ja rozumiem nowy prezes.... nowy zawodnik czyt "lider" ale do końskiej dupy czy w tym klubie nie można ustalić normalnej daty konferencji?? i konkretnej? ! jak Emilowi się nie podoba to kopa w dupe i brać Nickiego ! nie czekałbym ani sekundy ustalić jakąś date zrobić konferencję i podpisać a nie czekać czekać czekać i na koncu nie będzie z kim podpisac

  19. Powrót do góry    #1052
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    ja rozumiem nowy prezes.... nowy zawodnik czyt "lider" ale do końskiej dupy czy w tym klubie nie można ustalić normalnej daty konferencji?? i konkretnej? ! jak Emilowi się nie podoba to kopa w dupe i brać Nickiego ! nie czekałbym ani sekundy ustalić jakąś date zrobić konferencję i podpisać a nie czekać czekać czekać i na koncu nie będzie z kim podpisac
    prezes miał być ogłoszony do końca października. jednak p. Rusiecki zażyczył sobie, aby był zaprezentowany z nowym zawodnikiem. w sumie się nie dziwię.
    wątpię, czy ta konferencja odbędzie się 17.11. jesteśmy związani unibaxem.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  20. Powrót do góry    #1053
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    prezes miał być ogłoszony do końca października. jednak p. Rusiecki zażyczył sobie, aby był zaprezentowany z nowym zawodnikiem. w sumie się nie dziwię.
    wątpię, czy ta konferencja odbędzie się 17.11. jesteśmy związani unibaxem.
    Józef gadal coś że do 15 listopada wiem ze z zawodnikiem ale brać Nikiego i niech im zostanie Emil... mielibyśmy niezłą pakę !

  21. Powrót do góry    #1054
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Z tego co piszą welna i myla wnioskować należy, że "piłka leży" teraz po stronie Suśkiewicza i to on musi się określić czy schodzi z ceny czy NIE.

    I takie zapewne będzie pytanie Rusieckiego.

    Jeżeli Blondyn NIE zejdzie z ceny, to możemy witać w Lesznie już POWERA!!!
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  22. Powrót do góry    #1055
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Wszystko wyjśni się w przyszłym tygodniu bo rozmowy jeszcze bedą z jednym jak i z drugim

  23. Powrót do góry    #1056
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Bus Nickiego pod akwawitem a Emila pod perłą. Tylko kto sie z nimi spotyka, menago z Torunia czy unia?

  24. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Bus Nickiego pod akwawitem a Emila pod perłą. Tylko kto sie z nimi spotyka, menago z Torunia czy unia?
    Busy w Lesznie ? To może oznaczać tylko jedno , ceny paliw u nas wyjątkowo korzystne!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Sorry, że nie mój wątek ale tak jak mówicie. Jesteście raczej uzależnieni od Unibaxu. Z tym, że z tego co wiem to oni raczej idą w stronę Emila i Nicki raczej jest u was dogadany, ponieważ Gdańsk w jego temacie już chyba "rzucił" ręcznik. Z drugiej strony jeśli tak jest to nie wiem na co oni liczą? Na Hancocka? bo bez takiego lidera to są spisani na porażkę z góry chyba, że ktoś tam wystrzeli jak "Tajski" w tym roku w co wątpię! W Gdańsku tyle niewiadomych co w Bydgoszczy.. a to też może być różnie. Ale reasumując z tego co wiem Nicki jest u was po prostu dogadany mimo, że jego zwolennikiem jest Karkosik to Emil będzie lepszą opcją dla Unibaxu i chyba zdołali go przekonać, że jednak gwiazda ogłoszeniowa ze starej elity już mu w Toruniu starczy

  26. Powrót do góry    #1059
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A mnie ogólnie w****ia już to gadanie, że na skład z tym czy z tamtym chodzi się nie będzie, że patrzeć nie można i tak dalej...

    Leszno to na prawde dziwaczne miasto i durni ludzi... W ZG wcale nie mają składu wychowanków, a **********ją na stadion aż miło... I jakoś żyją... My od zawsze mamy skład z wychowankami, z Polakami, ze swoimi zawodnikami i co?? i gówno...

    Jakoś w 2011 mimo samych swojaków i wychowanków stadion się nie zapełniał, w zeszłym sezonie 4 wychowanków i też kicha... Dla mnie to już tylko takie głupie gadanie bo niby co to za magnesy są?? Pawliccy?? Wielcy wychowankowie co co roku burdel przy negocjacjach robią, stary Pawlicki w parkingu od Pedersena nic lepszy nie jest (przykład IMŚJ i zachowanie do Tobiasza)... Kasprzak, którego powrotu by niektórzy chcieli bo swój i wychowanek?? Też złotówa i też konfliktowy... Adams był THE ONE AND ONLY i nigdy już nikogo takiego nie będzie...


    Czy wychowanek czy nie wszyscy ten klub w dupie mają nie mniej jak Pan Pedersen...Jak kasy nie będzie takiej jak chcą to i tak się zawiną.
    Zgadzam się ciągłe zasłanianie się wychowankami to mit w Lesznie żużel trochę się przejadł być może obecność kogoś pokroju NP ściągnie na stadion kibiców bo jeśli też nie to pomysły się kończą.

  27. Powrót do góry    #1060
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach

  28. Powrót do góry    #1061
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Kopernik może sobie zaklepywać, ale Dudka w Falubazie. My mamy swojego prezesa...oh wait. Właściwie to nie wiemy kogo mamy...

  29. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Wiemy, wiemy, tylko się chowa. Chce zrobić wejście smoka, oby nie wyszło z tego wejście tchórzofretki.

  30. Powrót do góry    #1063
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez GREG78 Zobacz posta
    być może obecność kogoś pokroju NP ściągnie na stadion kibiców bo jeśli też nie to pomysły się kończą.
    Polemizowałbym czy akurat NP w składzie Unii przyciągnie kibiców na stadion. W moim przypadku raczej odstraszy. Może złóżmy oferty jeszcze na Miedziaka, Golloba i Holte, każdy z nich jest dobrym zawodnikiem a takich ponoć Unii potrzeba??

  31. Powrót do góry    #1064
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Wiemy, wiemy, tylko się chowa. Chce zrobić wejście smoka, oby nie wyszło z tego wejście tchórzofretki.
    To dobrze, dobrze. Po tym "zaklepywaniu" Nickiego to już przez chwilę pomyślałem, iż Kopernik ten milion kredytu co niby ma być na spłatę zobowiazań Falubazu chce zaproponować jako udział za stołek prezesa w Unii.
    W sumie nie dziwota, że chciałby pracować w najważniejszym polskim klubie żużlowym

  32. Powrót do góry    #1065
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    ...oby nie wyszło z tego wejście tchórzofretki...
    http://sportowybar.pl/8567/taka-sytuacja

    tyle w tym temacie
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  33. Powrót do góry    #1066
    Początkujący Awatar Ratay23
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    Mam wielkiego newsa od znajomego pracującego w firmie Akwawit. Otóż wczoraj odbyło się właśnie na terenie Akwawitu spotkanie zarządu, zawodników, sponsorów itp. bez udziału mediów. Oto co następuje:

    1) Prezesem jest P. Rusiecki.
    2) Nazwa klubu się zmieni i będzie brzmiała Polcopper Fogo Unia Leszno.
    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    4) Trenerem jest Czesław Czernicki, Roman Jankowski trenerem młodzieży.
    5) Unia do 2016 będzie się starała o powrót cyklu GP.
    6) W poniedziałek oficjalna konferencja i przedstawienie Prezesa, Trenera i nowych zawodników... a kto nimi będzie?
    7) Otóż wczoraj na spotkaniu obecny był... Suskiewicz (więc Emil w Unii!) oraz... manager... Grzegorza Walaska! Fogo i Polcopper mają być oficjalnymi sponsorami Walaska i Emila w SEC.

    Jeśki to wszystko się potwierdzi, to nie mam pytań z jakiego wielkiego C uderza nowy zarząd!

    PS. Nicki w Toruniu.

  34. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A ile medali do 2016 w DMP obiecali?

  35. Powrót do góry    #1068
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Dostałem również podobne info
    Do Walaska jakoś średnio jestem przekonany, za to Emila witam otwartymi rękami Ale jakby doszło do takich kontraktów to co by nie mówić będziemy Mega groźni dla każdego!!! A chyba wszyscy chcemy kolejnego DMP!!!
    Czekamy do poniedziałku

  36. Powrót do góry    #1069
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Kopernik jak zwykle pije do Fredki http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...bny-jest-lider No przecież Bjerre,Zengota a zwłaszcza Baliński ciągneli ten wózek hardo i zajadle jak prawdziwi liderzy.Wiadomo że kozłem ofiarnym nie będzie Balli.

  37. Powrót do góry    #1070
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Coś mi się nie chce wierzyć w tego Walaska... Bardziej do tego mi pasuje Janowski, o którym już we wrześniu słyszałem, że jest przymierzany z Emilem.

    Obyś chłopie z tym Nickim miał rację! Z tym GP mnie zaskoczyłeś!

    Zamiast Walaska Janowski i trzęsiemy tą ligą !

  38. Powrót do góry    #1071
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Kopernik jak zwykle pije do Fredki http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...bny-jest-lider No przecież Bjerre,Zengota a zwłaszcza Baliński ciągneli ten wózek hardo i zajadle jak prawdziwi liderzy.Wiadomo że kozłem ofiarnym nie będzie Balli.
    Ale Lindgren jak na zawodnika GP przystało, powinien prezentować troche wyższy poziom niż Zengota, Balinski czy Bjerre. A jaka padake jechał każdy wie, jak co roku zreszta.

  39. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale Lindgren jak na zawodnika GP przystało, powinien prezentować troche wyższy poziom niż Zengota, Balinski czy Bjerre. A jaka padake jechał każdy wie, jak co roku zreszta.
    Lindgren jest jeszcze w tym GP dzięki dobrym wujkom którzy darują mu stałą dziką karte.Równie dobrze można powiedzieć że Zengota powinien być już mistrzem świata ale nie jest.To oczywiste że w Unii brakowało lidera ale pierwszy do wylotu to powinien być Baliński a Fred jak to Fred czyli zawsze średnio te swoje punkty wyciuła.Dla tego Pana Kopernika zawsze ojcem wszystkich nieszczęść będzie Lindgren i to już jest u niego rzecz standardowa.Za rok się może okazać że szwed zacznie wymiatać jak lider,Pawlicki nagle zaliczy świetny sezon i będzie mocnym liderem.Tego nie wiesz ale ten Pan już wie że Pedersen i pewnie Hancock zawsze będą liderami i nic się na tym świecie nigdy nie zmieni.No bo po Balińskim to się raczej tego nie spodziewam.

  40. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ratay23 Zobacz posta
    Witam,
    Mam wielkiego newsa od znajomego pracującego w firmie Akwawit. Otóż wczoraj odbyło się właśnie na terenie Akwawitu spotkanie zarządu, zawodników, sponsorów itp. bez udziału mediów. Oto co następuje:

    1) Prezesem jest P. Rusiecki.
    2) Nazwa klubu się zmieni i będzie brzmiała Polcopper Fogo Unia Leszno.
    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    4) Trenerem jest Czesław Czernicki, Roman Jankowski trenerem młodzieży.
    5) Unia do 2016 będzie się starała o powrót cyklu GP.
    6) W poniedziałek oficjalna konferencja i przedstawienie Prezesa, Trenera i nowych zawodników... a kto nimi będzie?
    7) Otóż wczoraj na spotkaniu obecny był... Suskiewicz (więc Emil w Unii!) oraz... manager... Grzegorza Walaska! Fogo i Polcopper mają być oficjalnymi sponsorami Walaska i Emila w SEC.

    Jeśki to wszystko się potwierdzi, to nie mam pytań z jakiego wielkiego C uderza nowy zarząd!

    PS. Nicki w Toruniu.
    A potem się obudziłeś i poszedłeś do szkoły...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  41. Powrót do góry    #1074
    Początkujący Awatar Ratay23
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A potem się obudziłeś i poszedłeś do szkoły...
    Poczekajmy do poniedziałku i zobaczymy kto śnił.

  42. Powrót do góry    #1075
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ratay23 Zobacz posta
    Witam,
    Mam wielkiego newsa od znajomego pracującego w firmie Akwawit. Otóż wczoraj odbyło się właśnie na terenie Akwawitu spotkanie zarządu, zawodników, sponsorów itp. bez udziału mediów. Oto co następuje:

    1) Prezesem jest P. Rusiecki.
    2) Nazwa klubu się zmieni i będzie brzmiała Polcopper Fogo Unia Leszno.
    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    4) Trenerem jest Czesław Czernicki, Roman Jankowski trenerem młodzieży.
    5) Unia do 2016 będzie się starała o powrót cyklu GP.
    6) W poniedziałek oficjalna konferencja i przedstawienie Prezesa, Trenera i nowych zawodników... a kto nimi będzie?
    7) Otóż wczoraj na spotkaniu obecny był... Suskiewicz (więc Emil w Unii!) oraz... manager... Grzegorza Walaska! Fogo i Polcopper mają być oficjalnymi sponsorami Walaska i Emila w SEC.

    Jeśki to wszystko się potwierdzi, to nie mam pytań z jakiego wielkiego C uderza nowy zarząd!

    PS. Nicki w Toruniu.
    Codziennie inne newsy . Bujda na resorach, nie kupuje tego, poza 1,4, no może wiarygodne jest jeszcze 2 i 6

  43. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ratay23 Zobacz posta
    Poczekajmy do poniedziałku i zobaczymy kto śnił.
    Oczywiście kolego poczekamy Choć myślę ze dużo wyjaśnić może już dzisiejszy dzień bo skoro konfa ma być w Poniedziałek to dziś powinno wyjść info do mediów o niej...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  44. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale Lindgren jak na zawodnika GP przystało, powinien prezentować troche wyższy poziom niż Zengota, Balinski czy Bjerre. A jaka padake jechał każdy wie, jak co roku zreszta.
    Tyle, że taką samą padakę to on jedzie jeszcze od ZG, więc zaskoczeniem to nie było. Nadzieje oczywiście co roku, jak również zawód po sezonie.

  45. Powrót do góry    #1078
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ratay23 Zobacz posta
    Witam,
    Mam wielkiego newsa od znajomego pracującego w firmie Akwawit. Otóż wczoraj odbyło się właśnie na terenie Akwawitu spotkanie zarządu, zawodników, sponsorów itp. bez udziału mediów. Oto co następuje:

    1) Prezesem jest P. Rusiecki.
    2) Nazwa klubu się zmieni i będzie brzmiała Polcopper Fogo Unia Leszno.
    3) Budżet klubu jest ponoć ogromny - Fogo dostało olbrzymi kontrakt w Rosji, poza tym Polcopper dorzuca dużo kasy, Ciesiółka, Duda, Agromix i Almark.
    4) Trenerem jest Czesław Czernicki, Roman Jankowski trenerem młodzieży.
    5) Unia do 2016 będzie się starała o powrót cyklu GP.
    6) W poniedziałek oficjalna konferencja i przedstawienie Prezesa, Trenera i nowych zawodników... a kto nimi będzie?
    7) Otóż wczoraj na spotkaniu obecny był... Suskiewicz (więc Emil w Unii!) oraz... manager... Grzegorza Walaska! Fogo i Polcopper mają być oficjalnymi sponsorami Walaska i Emila w SEC.

    Jeśki to wszystko się potwierdzi, to nie mam pytań z jakiego wielkiego C uderza nowy zarząd!

    PS. Nicki w Toruniu.

    Kubica jeszcze jak by co jest wolny ...

  46. Powrót do góry    #1079
    Początkujący Awatar Ratay23
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Oczywiście kolego poczekamy Choć myślę ze dużo wyjaśnić może już dzisiejszy dzień bo skoro konfa ma być w Poniedziałek to dziś powinno wyjść info do mediów o niej...
    Pożyjemy, zobaczymy. Ja nie mówię, że info jest 100% pewne (sam w to nie wierzę za bardzo), ale jeśli byłoby prawdziwe, to MASAKRA co nie?

  47. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Tyle, że taką samą padakę to on jedzie jeszcze od ZG, więc zaskoczeniem to nie było. Nadzieje oczywiście co roku, jak również zawód po sezonie.
    Oczywiscie ze nie bylo zaskoczeniem, ze jest to zawodnik bardzo słaby, ale wytlumacz to RUSTYemu. Rece opadaja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •