Strona 96 z 198 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ... Kuzwa czerwiec sie zaczyna a my o kolejnym sezonie , pora umierać...
    Niestety ale nastroje u nas grobowe .chyba jeszcze gorsze niż w Gdańsku ,bo oni to się od początku liczyli ze spadkiem a my ,,,
    wielkie zapowiedzi nowego rozdania, lider na 15 bieg, tylko kadra zarządzająca licha i bez ikry

  2. Powrót do góry    #4277
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    +

    Czesiu propzycję dostał już 2 kolejki temu...ale zdecydowanie odmówił...i mu się nie dziwię, tak rozsypanej i miernej drużyny nie da się ogarnąć...lepiej pojechać na rybki lub pokomentować w nc+
    Czesiu chciał przyjść zimą to go olano. Na Jankresa patrzeć już nie mogę. Młodzież najlepsza w lidze a nie robi postępów, wręcz się cofa. Jeszcze raz wyraźnie zmiana składu to jedno, a drugie moim zdaniem ważniejsze to zmiana (zwężenie toru) - oczywiście w 2015. Musi wrócić atut własnego toru.

    Ten kto wymyślił beton na Tarnów musi być wariatem! Taki człowiek nie może dalej prowadzić Unii. Trzeba przygotowywać tor przyczepny zgodny z regulaminem. Wstyd, że w Lesznie kurzy się! Brak szacunku do kibiców. W tym klubie nikt nie ma jaj!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 01-06-2014 o 22:19

  3. Powrót do góry    #4278
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Wytłumaczy mi ktoś jak można było zrobić tor twardy, jedno ściezkowy na betoniarzy z Tarnowa ?? Zrobiliśmy sobie takie samo kuku jak Falubaz w pierwszym mecz. Czyli start i krawężnik. Przecie w Lesznie prawie cały tydzień padało, wiec można było spokojnie zrobić tor delikatnie przyczepny.Wyszło, że był najbardziej twardy z dotychczasowych meczy na Smoku (ligowych). Bez dwóch zdań za cały wynik odpowiadają Jąder i nasza legenda Jankowski, oczekuje ich zwolnienia. Jeżeli to nie nastąpi, zostanie zamiecione pod dywan, więcej nie dam im zarobić.

  4. Powrót do góry    #4279
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    zwężenie toru

    Jakie zwężenie toru?... Byliśmy dzisiaj słabi i tyle...

  5. Powrót do góry    #4280
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    +

    Czesiu propzycję dostał już 2 kolejki temu...ale zdecydowanie odmówił...i mu się nie dziwię, tak rozsypanej i miernej drużyny nie da się ogarnąć...lepiej pojechać na rybki lub pokomentować w nc+
    To nie rozsypana drużyna jest problemem. To prezes jest do wymiany w pierwszej kolejności bo chyba to właśnie dzięki jego postawie Czesław nie zdecydował się na prowadzenie Byków...

  6. Powrót do góry    #4281
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta

    Jakie zwężenie toru?... Byliśmy dzisiaj słabi i tyle...
    Pawliccy maja tera problem zmieścić sie na lukach , oni chcą chłopaków pozabijac jakimś zwezaniem toru

  7. Powrót do góry    #4282
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Nicki prawie dostał w twarz od jednego z "kibiców",gdy przybijał piątki...
    Jeżeli tak, to ten "kibic" niezbyt mądry...

    Ad rem, prowokacyjnie - (prawie) optymistycznie:

    Przede wszystkim nie należało tracić punktów we Wrocławiu i z Zieloną u siebie. Byłyby o trzy więcej i wciąż spokój. Osiem punktów byłoby trudno odrobić Unibaxowi...

    Teraz to koniecznie trzeba wygrać u siebie z Toruniem. Czy to realne? Zobaczymy... Daję na to może 40 % szans, jeżeli nasze asy się zepną. Kalkuluję oczywiście porażkę w Toruniu i stratę na ich rzecz bonusa.

    Taka wygrana u nas, przedłużyłaby szanse na 1/4. Jeżeli przegramy, to pozamiatane... Jeżeli wygramy (marzenia! ) jeden z meczy to Toruń (zakładam dla Torunia bonus), zbliży się na cztery punkty.

    Następnie my jedziemy do Tarnowa i zero punktów, oni u siebie z Częstochową i plus trzy.

    I już tylko jeden punkt do przodu...

    Kolejna kolejka:

    My u siebie z Wybrzeżem, tutaj nie stracimy prowadzenia, bo mamy praktycznie pewne trzy punkty.
    a Toruń w Gorzowie. I tutaj Toruń może przegrać. Jeżeli nawet założymy dla nich bonusa, to znów mamy trzy punkty do przodu (jeżeli przegrają...?).

    Kolejna kolejka to Toruń w Tarnowie, zakładam zero ewentualnie tylko jeden dla Torunia. My w Zielonej zero.

    Nadal plus trzy (lub plus dwa) dla Unii.


    Kolejna kolejka, my z Wrocławiem - zakładam trzy punkty
    Toruń u siebie z Zieloną (zakładam 3 pkt dla Torunia).

    Nadal mamy plus 3 (lub dwa )

    Kolejna kolejka. Cóż . Powiedzmy,że wygramy z Gorzowem za 2
    Zakładam trzy punkty we Wrocławiu dla Torunia.

    Mamy plus 2 (lub plus 1)

    Ostatnia kolejka: my jedziemy do Częstochowy. Toruń u siebie z Wybrzeżem (zakładam dla nich 3 punkty)

    Zakładam,że jeden punkt będziemy mieć. Biorąc jednak pod uwagę,że w Częstochowie niewesoło z finansami i chyba wcześniej stracą szansę na 1/4, może znów pojadą w wersji "ekonomicznej".. ?Może uda się wygrać...Unia będzie bardziej zdeterminowana ..

    Wtedy kończymy z przewagą dwóch (lub trzech) punktów. Inaczej remis w dużych punktach (lub nawet mamy o jeden mniej) i bye , bye 1/4...

    Warunki awansu do play off:

    To co najmniej z tych trudniejszych meczy: wygrywamy u siebie z Toruniem i Gorzowem (przynajmniej za "2" każdy z tych meczy). I wygrywamy w ostatniej kolejne z Częstochową . Jakieś szanse na to są... Ale będzie trudno.

    Kolejny warunek: Toruń przegrywa z Gorzowem (nawet zdobywając bonusa). Przy składzie Gorzowa to chyba prawdopodobne...?

    Wiem,ze po dzisiejszym meczu wielu wzruszy ramionami, na takie wyliczanie. Ale przecież forma zawodników bywa zmienna. Patrząc na nazwiska mamy skład w miarę mocny... Tylko, że poszczególni zawodnicy (oprócz Musielaka i młodego Pawlickiego) zawodzą...

    Jeszcze nie straciłem nadziei, ale zgadzam się - smutny to był mecz. Lecz raczej z uwagi na rozmiar i styl przegranej. Sam fakt porażki można było wkalkulować, Zielona także u siebie przegrała z Tarnowem.. Bardziej istotne dla układu tabeli mogą być [punkty stracone z Zieloną i Wrocławiem bo tutaj mogłyby być realnie po 2 .. Czyli zamiast 4 mamy z tych dwóch meczy 1...

    Ponadto, wkalkulowałem wygraną Torunia z Zieloną z bonusem . A wysoce prawdopodobny jest bonus dla "Motomyszy"...

    Ale to takie tylko gdybanie...

    Wiem , wiem... Rozmarzyłem się nieprzyzwoicie... Trzeba się pocieszyć... Miłego wieczoru dla kibiców Unii L. Może poprawią się nam niedługo humory....
    Oby, bo to była niewesoła kolejka ligowa dla kibiców Unii L.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-06-2014 o 22:27

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Scroll (01-06-2014)

  9. Powrót do góry    #4283
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Coraz więcej nas chce odejścia JJ, a co zrobi zarząd ?
    Jestem ciekawy reakcji naszego prezesa ,
    , pewnie poszedł do domu, frekwencja ok , kasa się zgadza , można spaćspokojnie, bo wynik nie najważniejszy , tylko później będzie biadolenie ze kibice Unii
    są tacy be ,,,,i tylko narzekają ,
    mam tylko nadzieje ze na Toruniu nie będzie więcej niż 3000 ludu z unibeksami i może wtedy coś drgnie.
    ale jak ma się zmieniac w klubie ,
    jak nie potrafią przez miesiąc naprawić bramy wyjściowej na prostej przeciwległej, pytałem się ochrony czy otworzą jak wchodziłem to powiedzieli że jest uszkodzona od meczu z Czewą . taki to szczunek do kibica , Płać i tyle od ciebie oczekujemy .....

  10. Powrót do góry    #4284
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 30 w 7 postach
    Fajno było !


    Bilet dostałem za free - w komunii nigdzie uczestniczyć nie musiałem - poszedłem ,a co !


    Pierwsze wrażenia:


    W Żabce na Grunwaldzkiej mają Bojana Toporka - ZIMNEGO z lodówki - piona !


    Pod stadionem parę znajomych twarzy ze starych wyjazdów ,jest o czym pogadać , kolejka wydawała mi się dziwnie długa - złudzenie ! To niedobitki pijących stwarzały pozory długiego wyjścia na stadion - nic takiego nie miało miejsca - zaprzeczam pogłoskom o rzekomych ruchach spowalniających wchodzenie - ustawiony w kolejkę o 16:30 widziałem janka Kołodzieja ,który pomachał zgromadzonym w pobliżu tunelu - wzorowo - piona !


    Miła atmosfera ,trochę meczyków mnie ominęło ,ale standardowo pojawia się flaszka u którychś ze starszych panów polewających trunki wyskokowe na sektorze (pełna kultura - mieli kubeczki plastikowe kubki jednorazowe - co zaprocentowało późniejszymi okrzykami na w/w sektorze) i czuję niesmak ,gdy przetrzebiono mi bluzę z kapturem z którą niechybnie chciałem przebrnąć przez bramkę ,znaleziono w niej papierosy - pozwolono wejść).


    No i start ! Jedziemy !


    Okazuje się,że motocykle naszych zawodników odstają od zawodników z Tarnowa. Ba ! Okazuje się ,że jazda parą sprawia im trudność ,więc są objeżdżani przez zawodników przyjezdnych. Zerkam w program nieznajomego osobnika obok i okazuje się ,że zawodnik o nazwisku Buczkowski "rozprowadza" naszych na 1 łuku i po okrążeniu okazuje się,że para gości pyka nas ładnie 5-1 (ze słyszenia - bo się nie znam - podobno to miało być jedno z najsłabszych ogniw gości).


    Mecz toczy się dalej ,nieznajomy (ten od programu) widząc ,że zerkam w telefon pyta: nie wie pan jak Toruń w Częstochowie (licząc na łut pozostałej sytuacji , a może Częstochowa "nam pomoże" i będzie git)... Niestety informacje spływające przez LTE są przykre...Wszystko się oddala...


    Bieg siódmy. Piotr Pawlicki jr po biegu podjeżdża do pana Pedersena Nickiego i gestykuluje kończynami...Myślę sobie - coś chyba przegapiłem ,co prawda słońce świeciło,ale dysponowałem okularami przeciwsłonecznymi ,bieg widziałem i myślałem ,że ten junior leszczyński kółko wcześniej zajechał drogę temu panu Duńczykowi (to nie ten z Vabanku) także no ale młodemu chyba wolno więc odpuszczam temat - słyszałem,że ten Nicki to dla kasy tylko jeździ więc pan Piotr Pawlicki jr nie mógł się mylić...
    Bieg bodaj 10 , idę po kawałek "giętej" ,dawno nie żarłem a wypada spróbować ,zwłaszcza,że wpadam rzadziej niż zaćmienie księżyca...Kiedyś była dobra myślę sobie - obserwując podążających osobników wodzony zapachem ,idę - okazuje się ,że trafiłem ! NADAL JEST MAKSEM i szczerze przyjezdnym polecam ! Kawał pajdy chleba,musztardę i ogóra dorzucają! Tak więc wszystko nadal w porządku - PIONA !


    Mecz powoli się kończy...Ogólny rechot ,domaganie się zwolnienia wszystkich wkoło , tłum managero-trenero-specjalistów (nie wypada im nie wierzyć) domaga się krwi... "Junder do Rawicza" , "Lepij do Wrocławia jechać niż tu ich oglundać" , "Dziady jedne" , "Moja gira już tu nie postanie"... Rozchodzą się do fur...Ponoć jakiś PGS czy DGR zablokował wyjazd gdzieś przy straży pożarnej czy jakąś jednokierunkową...Ale czy to jakiś większy problem...


    Tymczasem ja wracam ,zahaczam po słonecznik i skubiąc go marzę o alei gwiazd żużla i o tym czy jutro jakiś serwis doniesie mi o tym ,że "nasz" w lidze szwedzkiej czy angielskiej zdobył 8+1 albo 10+2 no i objechał kilka gwiazd światowego żużla. Ponoć kiedyś nasz trener jeździł nawet w Hackney Londyn ,to niech pojeżdżą i oni...


    Naprawdę miłe popołudnie ! Dziękuję !

  11. Już 21 użytkowników podziękowało forumowiczowi white_and_blue za jego przydatny post!

    Agent_Cooper (01-06-2014), Aussie (01-06-2014), BEZA (01-06-2014), BFM (01-06-2014), Biskupian (01-06-2014), Bruczkow (01-06-2014), GoTrEk (02-06-2014), Havel (02-06-2014), JODA (01-06-2014), Lipa_PL (01-06-2014), Martines (02-06-2014), Mildura (01-06-2014), Robi (01-06-2014), Semen (03-06-2014), ananasek_vel_oman (01-06-2014), bullfan (01-06-2014), dillinger (03-06-2014), j-rules (01-06-2014), mhsol (02-06-2014), pedrosio (01-06-2014), tomason (01-06-2014)

  12. Powrót do góry    #4285
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Przy Tarnowie wyglądaliśmy dzisiaj jak drużyna amatorów .Jankes biega po parkingu od boksu do boksu i łagodzi spory zamiast zrobic porządek ,gówniarz wymachuje rękami na oczach 15 tyś kibiców ,tor przygotowany jak na zamówienie Tarnowa ,nasz lider za miliony to śmeich w porównaniu do emeryta ,który tez był opcją ,Gomuła i Buczek rozstawiaja nam pierwsza linię po kątach ,juniorzy niewykorzystani na maksa ,ciągłe zmiany motocykli przed biegami przez Pawlickich i Balona -tragedia .Parking w ogóle ,,nie żyje ,, nikt sie nie poklepuje po wygranych biegach jak to robił Adams ...stał czekał ,klepnał ...każdy ma wszystko w dupie ,wywozi jeden drugiego ,wkujwia mnie jeszcze to że nie widze w tej drużynie zeba ,złości ,ambicji ...widze za to wieczne przyklepywanie piątek i składanie gratulacji po wygranych biegach przez Pawlickich po zrobieniu im oczywiście miejsca na łuku czy prostej ....odnosze wrażenie ze bardziej im zalezy żeby zrobic miejsce i pojechac fair niż zawalczyć na granicy o punkty ...kujwa ..!!!po meczu tez ..uśmiech i piąteczki to z Vaculem ,to z Gomułą ...kujwa normalnie zawodnik któremu zalezy siedział by w koksie wkujwiony i myslał nad sobą i sprzetem ...Pawliccy nie -oni ze swoją świtą robia sobie w parkingu chilout ...do tego brak przejścia na tunelem i straszny ścisk ,sprzedanych więcej biletów na prostą na tunelem niż miejsc z brakiem mozliwości siadania na schodach -skujwysyństwo .Gastronomia to śmiech -na całym stadionie nie było butelki czekokolwiek nie zimnego dla dziecka ,nie wspomne o peerelowskich hot dogach z mikrofali z tanim ketchupem i solidnych brakach w strasznie okrojonym menu . ...-wieś w pełnym tego słowa znaczeniu na torze ,na trybunach i w organizacji .Koniec .

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Martines (02-06-2014)

  14. Powrót do góry    #4286
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Dajcie spokój z tym torem. Przed dekadą byliśmy królami betonu co skazywało nas na dolne rejony tabeli. Medale zdobyliśmy na przyczepnym, z którego teraz zrezygnowaliśmy dla betonu, bo emeryt z Torunia nie chciał się męczyć i stołki z Extralipy urządziły nagonkę. Sukces nie rodzi się na betonie. Poza tym nasi kolarze jutro pojadą na angielskim bagnie, pojutrze na torze w Szwecji ze startem zbronowanym na 10 cali w głąb i zrobią tam dwucyfrówkę. A w niedzielę na rodzimym torze będą "zaskoczeni". Dawać Michelsena, ten po 2 biegach sie spasuje. Czy smarkaty Woffinden piorący nas w 2009 jęczał coś o torze ?



    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

  15. Powrót do góry    #4287
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Pierwszego kogo bym zatrudnil na 2015 rok to Marek Cieslak.
    Malo pewnie za swa prace nie bierze, ale jest tanszy od jakiegokolwiek zawonika z obecnej Unii.
    Ale ten czlowiek potrafilby jeszcze Balinskego wyciagnac z dolka.
    Zmotywowac Cieslaka tym ze ma sznase zdobyc Zloto z kolejna druzyna, a Unii jeszcze nie prowadzil. Moze z nim przyszedlby Kolodziej

    Mozna Cieslaka nie lubic, ale w kazdej druzynie co roku potrafi z jakiegos pionka zeobic zaje.....go grajka.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Martines (02-06-2014)

  17. Powrót do góry    #4288
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Proponuję aby kibice zrobili zrzutę na snickersy dla zawodników Unii...może wtedy przestaną gwiazdorzyć a zaczną w końcu jeździć...

  18. Powrót do góry    #4289
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Dla Unii największą szansą na 2015 jest to, że do ligi wejdzie Rzeszów i przytuli Pawlickich w dwupaku. Nie mówię tego złośliwie, ale z tej dwójki tylko Piotrek poczynia postępy, ale też widać, że sodówka powoli odbija. Jak u mnie w domu syn słyszy nazwisko Pawlicki to roki "chrum, chrum", bo tyle razy co usłyszał od dziadka "rzuca nim jak świnią" to już zliczyć nie można. Absolutnie bym ich nie chciał wykopywać, ale odkąd oni są w Unii to ciągle coś nie gra, a trener jest uległy ich presji że hej. Z drugiej strony bez nich, to już będziemy mało leszczyńscy, bo za nich nikogo swojskiego nie znajdziemy.

    CHRUM! CHRUM!
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4290
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zbaczając z tematu: jak się nazywa nasza żółta podprowadzająca?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...51#photo-start
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  20. Powrót do góry    #4291
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Jak duet J-J za dwa tygodnie przygotuje taki sam tor jak dziś dla Papy Golloba to zrobi 15 pkt a my nie wyjedziemy z 30-tki!

    Jest jeszcze jedno wyjście, nasze mecze będziemy jeździć we Wrocławiu. Baron przygotuje nam tor, zawsze znakomicie tam śmigamy i spokojnie we Wrocku wygramy z Toruniem. K....a do czego to doszło, ze strachu przed komisarzami od 2 lat nie możemy wygrać żadnego meczu u siebie z klasowym zespołem. Jak długo to jeszcze ma trwać?!

  21. Powrót do góry    #4292
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Józef wracaj i ogarnij ten burdel jak najszybciej!

  22. Powrót do góry    #4293
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Z drugiej strony bez nich, to już będziemy mało leszczyńscy, bo za nich nikogo swojskiego nie znajdziemy.
    Pewnie nie do wyjęcia z Gorzowa po tym sezonie (?) i charakterek także specyficzny,... Ale... W tym roku super jedzie Kasper... Jakby nie było - Leszczynianin... Nawet przed SGP w szczególności pozdrawiał kibiców z Gorzowa i z Leszna...

  23. Powrót do góry    #4294
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Moi drodzy!!!

    Bierzmy sprawy w swoje ręce!!!

    Napiszmy pismo do Zarządu (niech podpisze je np. SSKUL) o natychmiastowe zmiany naszego sztabu trenersko-menagerskiego!

    Załóżmy konto na FB pt. "Tym Panom już dziękujemy". Niech kibice "lajkują".

    Musi być jakaś presja na Prezesa!!!

    Pomóżmy mu w tym!

    Nie zostawiajmy go samego z tym problemem

    Muszą być jakieś zmiany w Unii, bo jeśli ich nie będzie, to będzie oznaczać, że tak naprawdę nic się nie stało,

    A DO CHOLERY JASNEJ STAŁO SIĘ I TO WIELE!!!

    Przepraszam, ale po meczu we Wrocławiu nie byłem na meczu z Falubazem, nie byłem na meczu dziś i dopóki się nic nie

    zmieni, nie będę do końca sezonu, czyli... do końca rundy zasadniczej.

    To jest moje kibicowskie nieposłuszeństwo na ten cały bałagan.

    A Piotr Pawlicki powinien dostać po dzisiejszym wybryku jakąś karę wychowawczą.

    Tylko kto ma to zrobić?
    Ostatnio edytowane przez Biskupian ; 01-06-2014 o 23:08
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Biskupian za jego przydatny post!

    Martines (02-06-2014)

  25. Powrót do góry    #4295
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    oglądacie nc+?
    super reklama naszego zespołu!!

    Nicki prawie w pysk strzelił Jąderowi, Pawlickie najmądrzjesze, Zengi i Musielak z boku stoją, nie chcą w tym uczestniczyć.
    Managerem pomiatają.

    W tarnowie się wszyscy po dupie klepią (Łaguta Kacpra), Cieślak w ramiona wpada Kacprowi razem z Hankockiem po wygranym biegu.

    A najbardziej wqrwia mnie to, że z rozbrajającą szczerością, z uśmiechem na ustach, Piotrek mówi: "no cóż, przegraliśmy" i łacha drze.

    Noż **** mać

    Po takiej reklamie żaden Czeczen do nas nie przyjdzie!!

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Martines (02-06-2014), Noski (01-06-2014)

  27. Powrót do góry    #4296
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Jąder bez jąder zejdź z boiska nie rób z siebie pośmiewiska! Nicki pokazał całej Polsce kim jesteś w parkingu!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Noski (01-06-2014)

  29. Powrót do góry    #4297
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    oglądacie nc+?
    super reklama naszego zespołu!!

    Nicki prawie w pysk strzelił Jąderowi, Pawlickie najmądrzjesze, Zengi i Musielak z boku stoją, nie chcą w tym uczestniczyć.
    Managerem pomiatają.

    W tarnowie się wszyscy po dupie klepią (Łaguta Kacpra), Cieślak w ramiona wpada Kacprowi razem z Hankockiem po wygranym biegu.

    A najbardziej wqrwia mnie to, że z rozbrajającą szczerością, z uśmiechem na ustach, Piotrek mówi: "no cóż, przegraliśmy" i łacha drze.

    Noż **** mać

    Po takiej reklamie żaden Czeczen do nas nie przyjdzie!!
    Jutro albo we Wtorek na SF przeczytamy w wywiadzie z Rusieckim, że byliśmy słabsi i dlatego przegraliśmy, ze sezon trwa, że bedziemy walczyć itp, itd...

    Będzie kolejna kompromitacja, a prezes dalej będzie udawał że jest dobrze i debila z siebie robił... Ale skoro tak lubi...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  30. Powrót do góry    #4298
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Ale jajca! To co teraz pokazano w magazynie na Nsport, co sie dzialo w parkingu... Nicki popycha Jadera, ze ten sie prawie ********** na glebę, Piotruś gwiazdorzy jakby byl rajderem wszechczasow... Do tej pory twierdzilem, ze wiekszosc winy za to co mamy ponosi duet JJ. Teraz dochodze do wniosku, ze zarzad ponosi 100% odpowiedzialnosci za WSZYSTKO!!! To, ze duet JJ to kompletne dno, to wszyscy wiedzieli juz przed sezonem. Zarzad zamienia ich pozycjami i udaje, ze wsszystko jest fajnie. Zatrudnianie Pedersena za grube dolce, wpychanie palca w dupke Pawlickim, liczenie na emeryta (niestety) Ballyego, ze zacznie wozic trojki, po tak fatalnym sezonie, rzygac sie chce!!! Ja koncze ten sezon, dalej sie frajerzyc nie dam. Ta "druzyna" się sama nie szanuje, wiec niech nie wymaga szacunku ode mnie. A zarządowi pokazuje środkowego palucha, za lekcewazenie glosu kibica...

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    JODA (01-06-2014), Martines (02-06-2014), tomason (01-06-2014)

  32. Powrót do góry    #4299
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    We Wrocławiu dziś baron przygotował przyczepny tor może Roman pojedzie do Wrocławia na naukę? Ten kto wymyśli w Lesznie beton to skończony baran.
    Za kasę za NP warto ściągnąć KK i dziadka Grega.

  33. Powrót do góry    #4300
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta

    A najbardziej wqrwia mnie to, że z rozbrajającą szczerością, z uśmiechem na ustach, Piotrek mówi: "no cóż, przegraliśmy" i łacha drze.

    Noż **** mać
    !
    Piotruś po meczu we Wrocławiu i Zielonka u siebie tak samo reagował ,(wcale się wynikiem nie przejował )
    więc czas było się przyzwyczić , oni się nie integrują z Unią, tylko to że nie mieli gdzie iść to jeżdża w tym sezonie w Unii,
    mało brakowało a byliby w Gdańsku , tylko kasy tam zabrakło ,
    dzisiaj polska ,jutro anglia ,pojutrze bóg wie gdzie i tylko kasa się liczy
    Tatuś Klanu już pewnie fakturę za dzisiejszy mecz wystawił i tylko czeka na ranek aby w klubie przedłożyć
    Tylko my kibice patrzymy na wynik ,
    .
    pamiętacie słowa KK , my z bratem zdobyliśmy 14 pkt i jesteśmy zadowoleni, a to nic że Unia mecz przegrała .
    Tutaj potrzeba mocnej reki aby to całe towarzystwo trzymać krótko za ryj, to będzie wynik ,, a tak jest wielkie g....no

  34. Powrót do góry    #4301
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Zwolni duet JJ , a w ich miejsce przyjdzie Janek Krzystyniak Hahaha ... KURTYNA.

    Ps.Obrazki NC+ z parkingu bezcenne

  35. Powrót do góry    #4302
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ale jajca! To co teraz pokazano w magazynie na Nsport, co sie dzialo w parkingu... Nicki popycha Jadera, ze ten sie prawie ********** na glebę, Piotruś gwiazdorzy jakby byl rajderem wszechczasow... Do tej pory twierdzilem, ze wiekszosc winy za to co mamy ponosi duet JJ. Teraz dochodze do wniosku, ze zarzad ponosi 100% odpowiedzialnosci za WSZYSTKO!!! To, ze duet JJ to kompletne dno, to wszyscy wiedzieli juz przed sezonem. Zarzad zamienia ich pozycjami i udaje, ze wsszystko jest fajnie. Zatrudnianie Pedersena za grube dolce, wpychanie palca w dupke Pawlickim, liczenie na emeryta (niestety) Ballyego, ze zacznie wozic trojki, po tak fatalnym sezonie, rzygac sie chce!!! Ja koncze ten sezon, dalej sie frajerzyc nie dam. Ta "druzyna" się sama nie szanuje, wiec niech nie wymaga szacunku ode mnie. A zarządowi pokazuje środkowego palucha, za lekcewazenie glosu kibica...
    Brawo kolego cała prawda, głos kibica nie istnieje , my jesteśmy potrzebni do kupowania biletów ale nie koniecznie musimy przychodzić na stadion .
    Dworakowski już by klika k...ew ladnych puścił , a Rusiecki pewnie wystraszony bo miernoty zastrajkują i co wtedy ????

  36. Powrót do góry    #4303
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Niki mogl dac porzadnie w pysk gowniarzowi piotrusiowi bo ryj mu sie usmiechal po przegranej ze hej. Zygam juz tymi pawlickimi. Niech spi....... jak najdalej stad.

  37. Powrót do góry    #4304
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    NC+ pokazało tylko dlatego, ze to Unia, nic się nie zmieniło od czasu rechotu "dziennikarza", gdy Jurica w drugim mecz finału 2007 ze złamaną ręką zerwał taśmę.

    Pomiatanie Jąderem to tylko i wyłącznie powód do odsunięcia NP od składu, nie ma się z czego cieszyć.


    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez kondziu ; 01-06-2014 o 23:40

  38. Powrót do góry    #4305
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Przed sezonem Romek mówił "Nie ma strachu Nicki mówił, że będzie jeździł parą". Jak pierwszy raz nie wyszło Romek powiedział "Nie ma strachu Nicki nauczy się jeździć parą". Gdy parę razy nie wyszło Romek powiedział "Taki zawodnik jak Nicki jest indywidualistą nie ma co liczyć, że będzie jeździł parą". Jutro Romek powie "Taki zawodnik jak Nicki jest indywidualistą, musi czasami wpier..lić trenerowi jak ten mu się stawia".

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sputnick za jego przydatny post!

    j-rules (01-06-2014)

  40. Powrót do góry    #4306
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Myślicie że wygramy mecz z Toruniem? Nigdy w życiu!

    Pawlickie będą patrzeć jak wywieźć kolegę z pary aby zdobyć więcej punktów niż partner z drużyny.

    A szczególnie jak w biegu dostaną Nickiego, to go w płot wsadzą.

    Liczy się dobro moje, nie wspólne.
    Powinni mieć łobuzy premie wypłacane jak drużyna wygra biegi 5:1, a nie za indywidualne zdobycze.

  41. Powrót do góry    #4307
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    No ale słucham kretyna Wardzałę, że w Lesznie przez x lat był tor anormalny, a teraz jest normalny, czyli co, pod Tarnów, 3 metry od krawężnika? Za to cenił ten tor Tony, Hans, Loram, Greg?
    W Anglii i Szwecji powiedzą, że tor w Tarnowie jest antyżużlowy. No po prostu PO.

    Joda, cyniku, Musielak i Bali w dupie będą mieli spadek, jedynym kto płakał po spadku był Piotr Pawlickiego Senior.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 01-06-2014 o 23:49

  42. Powrót do góry    #4308
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Piotr Pawlicki (zawodnik Fogo Unii Leszno): Tarnowianie czuli się u nas jak w domu, natomiast my męczyliśmy się z własnym torem. Możemy się pocieszać tym, że to nie koniec sezonu. [B] Przed nami długa droga i dopiero kolejne mecze pokażą, czy zasłużyliśmy na to, by walczyć o medale

    HIPOKRYTA- długa droga !!!!!!! polowa sezonu prawie za nami a on swoje ,
    chyba mu się z anglią pomyliło ze pojada 40 kolejek , coś nie tak z jego głową,

  43. Powrót do góry    #4309
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Piotr Pawlicki (zawodnik Fogo Unii Leszno): Tarnowianie czuli się u nas jak w domu, natomiast my męczyliśmy się z własnym torem. Możemy się pocieszać tym, że to nie koniec sezonu. [B]Przed nami długa droga i dopiero kolejne mecze pokażą, czy zasłużyliśmy na to, by walczyć o medale

    HIPOKRYTA- długa droga !!!!!!! polowa sezonu prawie za nami a on swoje ,
    chyba mu się z anglią pomyliło ze pojada 40 kolejek , coś nie tak z jego głową,

    www.youtube.com/watch?v=Z2Z1n3FdZvI&feature=youtu.be



    Kolejny kwiatek... OD 2:00 "Mecz przegrany, no trudnoo..Trzeba o tym zapomnieć. Ja tak mam,się nie mogę przejmować bo jutro mam mecz w ANGLII, wtorek następny, w środę..."


    No ****a ludzie to się nóż w kieszeni otwiera!!! ********ić im wszystkim to mało!!! ONI mają to wszystko w dupieee... Prezesi, zawodnicy, trenerzy się śmieją bo NIC SIĘ NIE STAŁO!!!

    A my się przejmujemy jak głupki... Na taczkach ich powywozić to może się oczy otworzą...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 01-06-2014 o 23:58
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  44. Powrót do góry    #4310
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    NC+ pokazało tylko dlatego, ze to Unia, nic się nie zmieniło od czasu rechotu "dziennikarza", gdy Jurica w drugim mecz finału 2007 ze złamaną ręką zerwał taśmę.

    Pomiatanie Jąderem to tylko i wyłącznie powód do odsunięcia NP od składu, nie ma się z czego cieszyć.


    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
    Jurica dotknął wtedy taśmy tylko dlatego,że mieliśmy w drużynie Czernickiego i Kryjoma. Gdyby na ich miejscu był taki pionek jak Jąder, to śmiech Wójcika byłby znacznie dłuższy i trwał od wejścia w pierwszy łuk tego wyścigu przez całe 4 okrążenia.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Havel (02-06-2014), dajmisuke (02-06-2014)

  46. Powrót do góry    #4311
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta

    Joda, cyniku, Musielak i Bali w dupie będą mieli spadek, jedynym kto płakał po spadku był Piotr Pawlickiego Senior.
    daj coś więcej bo nie kumam twojego toku myślenia ???????

  47. Powrót do góry    #4312
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Józef wracaj i ogarnij ten burdel jak najszybciej!
    A o ile sie nie myle , to Wasz Jozef odciagał Pedersena, zeby nie wyje...ał Jąderowi , czy może Juniorowi , tak czy inaczej, ratowal sytuacje jak mógł.


    Burdel konkretny, ale skąd my to znamy Szybko do Czeczena dzwonic, inaczej w meczu z Toruniem, jeden z drugim bankowo po mordzie sobie dzadzą.

  48. Powrót do góry    #4313
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Bo w dzisiejszych czasach nie liczy się drużyna i tradycje klubowe tylko własny interes - kasa, a dla tych co już kasę mają dziwne często chore ambicje. Nowy prezes miał ambicje posiadania mistrza świata więc go ściągnął i nie przeszkadzało mu że zawodnik ten śmiał się całej Polsce w twarz i ośmieszał nasz klub będąc współautorem jednego z największych (na tamten moment) skandalu w żużlowym sporcie. Tak samo klubowi nie przeszkadzało dogadywanie się w zeszłym sezonie z Unibaxem - klubem którego działacze w ostatnich latach publicznie oczerniali o ośmieszali Unię, bo akurat chwilowo mieli jakiś wspólny interes przeciw innym klubom. Nagle stare waśnie stały się nie istotne bo był sojusz antyregulaminowy anty innym klubom.

  49. Powrót do góry    #4314
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    tego Piotra nie mogłem zdzierżyć. No nóz się sam w kieszeni otwiera.
    Wymęczyłem te 4:27, ale po trzech minutach było żal słuchać.

    Z synkiem jak jeździmy na rowerach, to on jest Adamsem a ja Balińskim.
    Nie uczę go aby był Hampelem (zakała rodziny) ale nazwisko Pawlicki nigdy już mi prze gardło nie przejdzie.

    A mecze z Adamsem oglądamy se na youtube. Niech wie mały że kiedyś w Unii był zawodnik zagraniczny, oddany sercem klubowi, co umiał porządną atmosfere zrobić.
    Gdyby Leigh był dziś w parkingu, nie uwierzyłby co wyrosło z młodych chłopaków, którzy chcieli być takimi, jakim Leigh był.

    Atmosferę w parkingu najlepiej skomentować tak:
    http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Martines (02-06-2014)

  51. Powrót do góry    #4315
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    A o ile sie nie myle , to Wasz Jozef odciagał Pedersena, zeby nie wyje...ał Jąderowi , czy może Juniorowi , tak czy inaczej, ratowal sytuacje jak mógł.


    Burdel konkretny, ale skąd my to znamy Szybko do Czeczena dzwonic, inaczej w meczu z Toruniem, jeden z drugim bankowo po mordzie sobie dzadzą.
    KSW 28 juz 15 czerwca na Arenie im.Alfreda Smoczyka w Lesznie , serdecznie zapraszamy!


    Ps. Kto wie czy takie hasło na plakatach nie przyciągnęło by wiecej kibiców

  52. Powrót do góry    #4316
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Skoro nie mają szacunku dla kibica to nie zobaczą ich teraz za wielu. Takim zachowaniem mnie już zniechęcili.

  53. Powrót do góry    #4317
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Skoro nie mają szacunku dla kibica to nie zobaczą ich teraz za wielu. Takim zachowaniem mnie już zniechęcili.
    zapewne mecz będzie w tv więc to będzie miało też odbicie na trybunach ,,,

  54. Powrót do góry    #4318
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jak widać kwestia czasu było pokazanie prawdziwej twarzy Super teamu z Zaborowa ;€

    Dwóch Pawlickich za jednego Lidera biorę z pocalowaniem ręki ...

  55. Powrót do góry    #4319
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    zapewne mecz będzie w tv więc to będzie miało też odbicie na trybunach ,,,

    Tą porażkę przyjąłem ze spokojem, ale jak słyszę tekst, że jutro Anglia i nie ma czasu o tym myśleć oraz są przepychanki w parkingu to szkoda łożyć na to grosze bo oni nie rozumieją, że bez kibica nie ma sponsorów, a przez to nie ma ich. Wtedy by remontowali motocykle w "profesjonalnym" warsztacie przydomowym i nikogo by nie interesowało, że dany osobnik umie jeździć na motorze żużlowym.

  56. Powrót do góry    #4320
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Tą porażkę przyjąłem ze spokojem, ale jak słyszę tekst, że jutro Anglia i nie ma czasu o tym myśleć oraz są przepychanki w parkingu to szkoda łożyć na to grosze bo oni nie rozumieją, że bez kibica nie ma sponsorów, a przez to nie ma ich. Wtedy by remontowali motocykle w "profesjonalnym" warsztacie przydomowym i nikogo by nie interesowało, że dany osobnik umie jeździć na motorze żużlowym.
    Jeszcze pare dni temu co niektórzy koledzy mieli do mnie pretensje ze bije w Pawlickich,
    a tu proszę co dzisiaj się dzieje , chcą zarabiać po mistrzowsku to niech punktują jak należy ,
    a oni na torze słabo no i jeszcze w mediach totalne dno .....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •