Strona 107 z 198 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,815 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4771
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Prezes zrobił to czego chcieliśmy od zimy. Dajmy Adamowi szanse.
    Zgadza się. W obecnej sytuacji ciężko byłoby przyciągnąć chociażby tego Czernickiego, bo zespół jest w bardzo ciężkiej sytuacji na półmetku sezonu. Cieszy to że zarząd zareagował w jakikolwiek sposób i pokazał, że jednak liczą się w jakimś stopniu ze zdaniem kibica. Mogli przecież Skórę tylko dokoptować do "sztabu", ale zrobili go samodzielnym menadżerem i zdegradowali Jądera oraz odsunęli Jankesa do młodzieży. Co do samego Skórnickiego to powiem tak: gorzej niż jest, już być nie może, więc Adam musi tylko (albo aż) odbić ten zespół od dna.

  2. Powrót do góry    #4772
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Jankes będzie przecież w duecie z Adamem, czy się mylę?

  3. Powrót do góry    #4773
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Jankes będzie przecież w duecie z Adamem, czy się mylę?
    "Jednocześnie informujemy, że Trener Roman Jankowski od tego momentu odpowiedzialny będzie wyłącznie za pracę z młodzieżą."
    za unia.leszno.pl

  4. Powrót do góry    #4774
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Kluczowe będzie to czy liczba osób w parkingu się zmieni czy tylko plakietki ulegną zmianie. Moim zdaniem Skoora i Jąder w parkingu, reszta out (Gryczka, Jankes).

  5. Powrót do góry    #4775
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Jąder ma być ponownie kierownikiem drużyny... Jankes z młodzieżą, a co z Gryczką to nie wiem.

  6. Powrót do góry    #4776
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Panowie i Panie od przyjścia Skóry szykują się wielkie zmiany kto przyjdzie w Niedzielę na stadion może zobaczyć niezłe jaja !! krótko mówiąc W LESZNIE POSTAWIONO WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTE !! jestem przekonany w 100%%%% że Toruń będzie płakał odnośnie toru i możę być wszystko naprawdę wszystko !

    1 Nie zdziwi mnie walkower dla Torunia
    2 Nie zdziwi mnie zwycięstwo Uni w granicach 55-35 ( o ile sędzia dopusci do meczu !)
    3 Tomasz Gollob lepiej niech nie jedzie ....nie złoży się w łuk !

    Zarty i partactwo w Lesznie się skończyły

    P.S Dworakowski Józef zabral się za zmiany torowe

  7. Powrót do góry    #4777
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Panowie i Panie od przyjścia Skóry szykują się wielkie zmiany kto przyjdzie w Niedzielę na stadion może zobaczyć niezłe jaja !! krótko mówiąc W LESZNIE POSTAWIONO WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTE !! jestem przekonany w 100%%%% że Toruń będzie płakał odnośnie toru i możę być wszystko naprawdę wszystko !

    1 Nie zdziwi mnie walkower dla Torunia
    2 Nie zdziwi mnie zwycięstwo Uni w granicach 55-35 ( o ile sędzia dopusci do meczu !)
    3 Tomasz Gollob lepiej niech nie jedzie ....nie złoży się w łuk !

    Zarty i partactwo w Lesznie się skończyły

    P.S Dworakowski Józef zabral się za zmiany torowe
    Bo co podkręcasz atmosferę. Tor trzeba robić pod siebie a nie pod przyjezdnych. Tak robił Kryjom z Jankesem w 2010 roku. Tor będzie przyczepny jak rok temu z Toruniem, gdzie Pawełek zrobił chyba z 18 pkt z bonusami. Kryjom zresztą bardzo chwalił ubiegłoroczny tor. Dlatego nie róbcie sensacji. Przyczepne tory robią zarówno Gorzów i Wrocław.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bally za jego przydatny post!

    damianos81 (12-06-2014)

  9. Powrót do góry    #4778
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Otóz to, naszym juz nie robi wiekszej roznicy czy tor jest przyczepienijszy. Oczywiscie jesli zrobilibyscie bagno, to co innego.....ale w dobie transmisji TV i komisarzy nie bedzie to mozliwe. Beda tor robic so skutku w takim wypadku.

    A lekko przyczepnie to u nas pasuje wszystkim poza Gollobowi, na ktorego punkty i tak nie liczymy. Pozdro

  10. Powrót do góry    #4779
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Dokladnie! Nie ma co nakrecac przyjezdnych. Tor trzeba po prostu zrobic z glowa przy współpracy z komisarzem i najważniejsze spasować sie (tylko jak to zrobić jak wszyscy w rozjazdach). Mysle ze Skora na tyle rozluźni atmosferę ze komisarz nie będzie przeszkadzał

  11. Powrót do góry    #4780
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Bo co podkręcasz atmosferę. Tor trzeba robić pod siebie a nie pod przyjezdnych. Tak robił Kryjom z Jankesem w 2010 roku. Tor będzie przyczepny jak rok temu z Toruniem, gdzie Pawełek zrobił chyba z 18 pkt z bonusami. Kryjom zresztą bardzo chwalił ubiegłoroczny tor. Dlatego nie róbcie sensacji. Przyczepne tory robią zarówno Gorzów i Wrocław.
    I Tarnów !

  12. Powrót do góry    #4781
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    I Tarnów !

    My robimy wylewkę z B20, następnie dosypujemy na wierzch odrobinę żużla z granitem
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-06-2014)

  14. Powrót do góry    #4782
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jasne Savage, ja wiem, że im dłużej wszyscy tkwią w błędzie jadą na "beton" dla Tarnowa, tym lepiej, ale po ostatnich rekordach toru, chyba nikt już nie kupi majstersztyka Cieślaka, jakim było pozorowanie twardego toru.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    libky (11-06-2014), mhsol (11-06-2014)

  16. Powrót do góry    #4783
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Bo co podkręcasz atmosferę. Tor trzeba robić pod siebie a nie pod przyjezdnych. Tak robił Kryjom z Jankesem w 2010 roku. Tor będzie przyczepny jak rok temu z Toruniem, gdzie Pawełek zrobił chyba z 18 pkt z bonusami. Kryjom zresztą bardzo chwalił ubiegłoroczny tor. Dlatego nie róbcie sensacji. Przyczepne tory robią zarówno Gorzów i Wrocław.

    Ja naprawdę nie podkręcam atmosfery ,poprostu uwazam że dosypanie 100 ton nowej nawierzchni jest mocno desperackie ! i Unia idzie na całego i jest naprawdę głodna tego sukcesu w meczu

    p.s wczoraj na treningu była taka kopa że trudno bylo wejść w luk

  17. Powrót do góry    #4784
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja naprawdę nie podkręcam atmosfery ,poprostu uwazam że dosypanie 100 ton nowej nawierzchni jest mocno desperackie ! i Unia idzie na całego i jest naprawdę głodna tego sukcesu w meczu

    p.s wczoraj na treningu była taka kopa że trudno bylo wejść w luk
    Jeśli Balonowi po 2 okrążenich wysiadaja rączki to wiedz ze cos sie dzieje

  18. Powrót do góry    #4785
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jeśli Balonowi po 2 okrążenich wysiadaja rączki to wiedz ze cos sie dzieje

    Dokładnie Unia idzie na całość wiadomo że aż takiej kopy na meczu nie będzie ale na pewno będzie przyczepnie

  19. Powrót do góry    #4786
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Przecież jak będzie kopa, to będzie komisarz, jak będzie komisarz to znowu będzie płacz, że nie jedziecie na torze, na którym trenowaliście... Gdzie tu logika?

    edit: .... ale ja się nie znam....

  20. Powrót do góry    #4787
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Przecież jak będzie kopa, to będzie komisarz, jak będzie komisarz to znowu będzie płacz, że nie jedziecie na torze, na którym trenowaliście... Gdzie tu logika?

    edit: .... ale ja się nie znam....
    Bo chodzi o to aby to wszystko przeczytał Buszmen i podczas kolacji przy świecach z mistrzem wszechświata przekazał mu aby nie jechał do Leszna bo tam testują jakiś nowy sprzęt rolniczy . Tak trudno wam w tym Toruniu przychodzi rozkminianie tak prostych zagrywek ?

  21. Powrót do góry    #4788
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Prawdziwy kibic pozostaje z drużyną NA DOBRE i NA ZŁE dlatego w niedziele wszyscy na SMOKA
    "NIE OGLĄDAJ PO KRYJOMU PRZYJDŹ NA STADION NIE SIEDŹ W DOMU"

  22. Powrót do góry    #4789
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Prawdziwy kibic pozostaje z drużyną NA DOBRE i NA ZŁE dlatego w niedziele wszyscy na SMOKA
    "NIE OGLĄDAJ PO KRYJOMU PRZYJDŹ NA STADION NIE SIEDŹ W DOMU"
    Kilkanaście dni temu przed meczem Leszno-Tarnów poruszaliśmy wątek przeuroczych żużlowych wierszyków na transparentach. No i tutaj taki hit - robi wrażenie. Skąd to wzięliście? Zrobiliście jakiś ogólnoleszczyński gimnazjalny konkurs na najbardziej byczą rymowankę?
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    NaveoN (12-06-2014)

  24. Powrót do góry    #4790
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja naprawdę nie podkręcam atmosfery ,poprostu uwazam że dosypanie 100 ton nowej nawierzchni jest mocno desperackie ! i Unia idzie na całego i jest naprawdę głodna tego sukcesu w meczu

    p.s wczoraj na treningu była taka kopa że trudno bylo wejść w luk
    to sto ton bylo dowiezione kolego juz jakies 2, 5 tygodnia temu nie teraz tzn dzisiaj .o tym ze dosypac trezba wiedziano juz jakis czas temu. wiec kolego nie pogrzewaj tu atmosfery
    pyra

  25. Powrót do góry    #4791
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Nie wierze w takie rzeczy, że będzie kopa po jaja. A jeśli nasi coś pokombinują to skończy się skandalem, wielką karą i publicznym linczem Unii.

    PawlickiTeam- ogarnij się chłopaku. W zimie też gadałeś wszem i wobec, że Emil w Unii jest pewny.

  26. Powrót do góry    #4792
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Nie wierze w takie rzeczy, że będzie kopa po jaja. A jeśli nasi coś pokombinują to skończy się skandalem, wielką karą i publicznym linczem Unii.

    PawlickiTeam- ogarnij się chłopaku. W zimie też gadałeś wszem i wobec, że Emil w Unii jest pewny.
    juz nie mowmy o kpl nie spasowaniu sie. chyba ze ktos wierzy ze po poltora roku toru bez kopy nagle wyciagnie szafy z np roku min 2012 roku. i ze to cudowny lek na ballyego .. no chyba ze sie myle i nie znam ....szczerze ?daj boze
    pyra

  27. Powrót do góry    #4793
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    oczywiście zadnej kopy po jaja nie będzie ale tor przyczepny będzie na pewno tym bardziej że nie będzie do Niedzieli żadnych upałów !!
    z Toruniem nasi na pewno zepną pośladki i pójdą na żyletki myślę ze nawet "kapitan" sie ogarnie na 8-10 pkt i Keneth też dorzuci z 8

  28. Powrót do góry    #4794
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    oczywiście zadnej kopy po jaja nie będzie ale tor przyczepny będzie na pewno tym bardziej że nie będzie do Niedzieli żadnych upałów !!
    z Toruniem nasi na pewno zepną pośladki i pójdą na żyletki myślę ze nawet "kapitan" sie ogarnie na 8-10 pkt i Keneth też dorzuci z 8
    Tylko, żeby za bardzo się nie spinali, bo dojdzie do zwarcia. Medaliki też się spięły na Apator i wiemy jak wyszło.

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 12-06-2014 o 09:23

  29. Powrót do góry    #4795
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Co do składu z Toruniem, to pytanie kto piąty do brydża, Damian czy Mikkael? MM jest w awizowanym, ale Skóra mówi, że zależy od piątkowego treningu, kto pojedzie. Mam zatem pytanie czy będzie na treningu MM, czy wszystko zależy od tego jak prezentować się będzie na treningu DB? Na moje w piątek i sobotę poza 2 z GP wszyscy powinni być obowiązkowo na smoku. Plusem MM jest to, że ciągle jeździ Anglia, Szwecja, Dania. A DB tylko treningi na smoku, z jakim narazie skutkiem to wiemy. Ale gdyby smok miał być inny niż z Tarnowem to warto zaryzykować z DB.

  30. Powrót do góry    #4796
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    oczywiście zadnej kopy po jaja nie będzie ale tor przyczepny będzie na pewno tym bardziej że nie będzie do Niedzieli żadnych upałów !!
    z Toruniem nasi na pewno zepną pośladki i pójdą na żyletki myślę ze nawet "kapitan" sie ogarnie na 8-10 pkt i Keneth też dorzuci z 8
    Mysle ze powinienes miec jakies miejsce w sztabie lub zarzadzie Unii. Z Twoim poziomem optymizmu pasowalbys tam jak ulał Pozdro!

  31. Powrót do góry    #4797
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Info i zarazem i 2 pytania:

    Info - w klubie dostałem info że biletów online może nie być - mamy obserwować stronę klubu. Pewnie jakieś problemy, więc spodziewajmy sie gigakolejek.

    Pytanie 1:
    Czy ktoś wie, gdzie można dostać takie słuchawki dla dzieciaczka, albo ma ktos pożyczyć? Chciałbym zarazić młodego zaczynając od dobrego meczu, ale niestety kiedyś te słuchawki były łatwiejsze do kupienia a teraz tylko wysyłka 7 dni i mam problem :/
    http://www.kidseardefenders.eu/wp-co...-Ear-Muffs.jpg

    Pytanie 2:
    Czy w okolicach stadionu, gdzieś przy skate parku ( tak to się pisze ) jest jakiś plac zabaw dla dzieci albo coś podobnego , tak ażeby jeżeli młodemu się znudzi to żonka mogłaby z nim wyjść?

  32. Powrót do góry    #4798
    Użytkownik Awatar GoTrEk
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    990
    Podziękowania: 31 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez chipoldo Zobacz posta
    Info i zarazem i 2 pytania:

    Info - w klubie dostałem info że biletów online może nie być - mamy obserwować stronę klubu. Pewnie jakieś problemy, więc spodziewajmy sie gigakolejek.

    Pytanie 1:
    Czy ktoś wie, gdzie można dostać takie słuchawki dla dzieciaczka, albo ma ktos pożyczyć? Chciałbym zarazić młodego zaczynając od dobrego meczu, ale niestety kiedyś te słuchawki były łatwiejsze do kupienia a teraz tylko wysyłka 7 dni i mam problem :/
    http://www.kidseardefenders.eu/wp-co...-Ear-Muffs.jpg

    Pytanie 2:
    Czy w okolicach stadionu, gdzieś przy skate parku ( tak to się pisze ) jest jakiś plac zabaw dla dzieci albo coś podobnego , tak ażeby jeżeli młodemu się znudzi to żonka mogłaby z nim wyjść?
    Co do pytania nr 2 to w Parku Tysiąclecia jest plac zabaw. Plac jest od strony ul. Okrężnej (mniej więcej w miejscu gdzie kiedyś był amfiteatr).

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GoTrEk za jego przydatny post!

    chipoldo (12-06-2014)

  34. Powrót do góry    #4799
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    http://drumcenter.pl/product-pol-382...la-dzieci.html
    Wysyłki w czwartki. Jak się pospieszysz, jutro słuchawki u Ciebie.
    W parku tysiąclecia masz fajny plac zabaw.
    Ostatnio edytowane przez windykator ; 12-06-2014 o 11:58

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi windykator za jego przydatny post!

    chipoldo (12-06-2014)

  36. Powrót do góry    #4800
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Kolego, w parku zaraz przy stadionie jest park linowy razem z super placem zabaw. Plac zabaw jest nieodplatny.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tasbarg za jego przydatny post!

    chipoldo (12-06-2014)

  38. Powrót do góry    #4801
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Drużyna jedzie do tyłu, ale musicie przyznać, że klubowy marketing produkuje całkiem chwytliwe hasełka

    W sumie co innego im pozostało?

  39. Powrót do góry    #4802
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    dzięki za odpowiedzi. Prawdopodobnie jednak żonka zostanie w domu z młodym :/ jakby ktoś bardzo chciał z poznania się zabarać na żużel to ja jadę i wracam po meczu

  40. Powrót do góry    #4803
    Początkujący Awatar Pierdeck
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W piątek o 19.00 sparing z Gnieznem

  41. Powrót do góry    #4804
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pierdeck Zobacz posta
    W piątek o 19.00 sparing z Gnieznem
    Serio,serio???

  42. Powrót do góry    #4805
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Serio,serio???
    jak widać serio serio
    http://info.ksul.pl/artykul/1804

  43. Powrót do góry    #4806
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Czyli w końcu wygrany mecz byków trzeba pokazać kibicom, że można wygrać mecz na swoim torze i zachęcić zniechęconych, obrażonych i nie dowiarków przed niedzielą Wiadomo w jakim składzie pojadą nasi? Mam nadzieję tylko że tor będzie identyczny jak w niedziele by później zawodnicy nie narzekali na inną nawierzchnię niż trening. Godzina sparingu ta sama co w niedzielę więc oby się chłopaki się BARDZO DOBRZE SPASOWALI i w niedzielę wkońcu wygrali z silną drużyna.

  44. Powrót do góry    #4807
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    juz widze te ngłówki: "Byki bezlitośnie rozszarpały Anioły"...

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    JODA (12-06-2014)

  46. Powrót do góry    #4808
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Czyli w końcu wygrany mecz byków trzeba pokazać kibicom, że można wygrać mecz na swoim torze i zachęcić zniechęconych, obrażonych i nie dowiarków przed niedzielą Wiadomo w jakim składzie pojadą nasi? Mam nadzieję tylko że tor będzie identyczny jak w niedziele by później zawodnicy nie narzekali na inną nawierzchnię niż trening. Godzina sparingu ta sama co w niedzielę więc oby się chłopaki się BARDZO DOBRZE SPASOWALI i w niedzielę wkońcu wygrali z silną drużyna.

    Super.

    Po co jest ten spring? Otóż, to... Nikt nie wie po co , więc nie musimy się obawiać.,że ktoś zapyta...


    To będzie zwycięstwo na skalę naszych możliwości. Tym zwycięstwem otworzymy oczy niedowiarkom.. Patrzcie, powiemy - ta kopa na torze jest nasza i przez nas (tj. p. Romana ) wykonana.. I to nie jest nasze ostatnie słowo... !I nikt nie ma prawa się przyczepić...

    .
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 12-06-2014 o 18:47

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Bruczkow (12-06-2014), Robert_Leszno (12-06-2014), lemur6666 (12-06-2014)

  48. Powrót do góry    #4809
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Super.

    Po co jest ten spring? Otóż, to... Nikt nie wie po co , więc nie musimy się obawiać.,że ktoś zapyta...


    To będzie zwycięstwo na skalę naszych możliwości. Tym zwycięstwem otworzymy oczy niedowiarkom.. Patrzcie, powiemy - ta kopa na torze jest nasza i przez nas (tj. p. Romana ) wykonana.. I to nie jest nasze ostatnie słowo... !I nikt nie ma prawa się przyczepić...

    .
    No właśnie, no właśnie...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  49. Powrót do góry    #4810
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Super.

    Po co jest ten spring? Otóż, to... Nikt nie wie po co , więc nie musimy się obawiać.,że ktoś zapyta...


    To będzie zwycięstwo na skalę naszych możliwości. Tym zwycięstwem otworzymy oczy niedowiarkom.. Patrzcie, powiemy - ta kopa na torze jest nasza i przez nas (tj. p. Romana ) wykonana.. I to nie jest nasze ostatnie słowo... !I nikt nie ma prawa się przyczepić...

    .
    Sparing pewnie po to aby Slawek K mogl jutro posiedziec na trybunach i zobaczyc jaki tor bedzie w niedziele

  50. Powrót do góry    #4811
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Sprzęt do przygotowania toru na niedzielny i pozostałe mecze
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=zFBik861VpY
    Będzie się działo, oj będzie.

  51. Powrót do góry    #4812
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasyx Zobacz posta
    Sprzęt do przygotowania toru na niedzielny i pozostałe mecze
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=zFBik861VpY
    Będzie się działo, oj będzie.
    Super ten traktor jest

    Wyślijmy link Tomkowi i Adriankowi, to do Leszna w niedzielę nie przyjadą...

  52. Powrót do góry    #4813
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Super ten traktor jest

    Wyślijmy link Tomkowi i Adriankowi, to do Leszna w niedzielę nie przyjadą...
    To może taki se zamówcie w Lesznie: http://www.youtube.com/watch?v=NU2EmoOzgfo
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  53. Powrót do góry    #4814
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Taki ciągnik nam niepotrzebny. Mamy natomiast taki pługi i w niedzielę nie zawachamy się go użyć!

  54. Powrót do góry    #4815
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    HI HI
    Dobry sprzęt i właściwe przygotowanie toru to podstawa.
    Chociaż wyobraźcie sobie o ile można skrócić przerwy techniczne przy traktorku z takim powerem.
    Ale przyznaję, że pług też jest klasowy. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •