Strona 29 z 198 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    Do tego w lidze Roman osiagal z srednim i nieobliczalnym skladem wynik lepszy niz druzyny o 1,5 raza takim budzecie. Przeciez tylko kontuzje Tobiasza, Fredki czy Pawlickiego sprawily, ze nie byliscie w play - off. Te kilka 2-3 punkty wiecej w kilku meczach i z palcem w nosie bilibyscie sie o medale zamiast Unii Tarnow, ktorej tam powinno w ogóle nie byc a zdobyla braz.
    Pomysł na zmianę trenera wziął się właśnie między innymi z tego powodu, że gdyby nie "fantastyczne" zagrywki taktyczne Romka mielibyśmy te 2-3 pkt więcej, które gwarantowałyby Unii play-offy

  2. Powrót do góry    #1262
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Od szkółki nikt Jankowskiego nie odsuwa i bardzo dobrze, bo efekty jego pracy są widoczne i chyba ma bardzo dobry kontakt z tymi chłopakami. Mam tylko nadzieję, że jego rola będzie jednak miała znaczenie, a nie zostanie maskotką tak jak Huszcza w Falubazie. A co do jego trenersko/menegerskich umiejętności to piszesz, że tylko kontuzje zabrały nam PO. Z moje punktu widzenia, mogliśmy być w tych PO nawet pomimo tych kontuzji, ale brakowało właśnie w niektórych momentach cwaniactwa i taktyki.

  3. Powrót do góry    #1263
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Koledzy z Leszna powiedzcie mi skad u Was w klubie pomysly na zmiane trenera?
    Jankes jest wg mnie jednym z najlepszych szkoleniowcow w Polsce czego dowodem jest cala plejada mlodziezy w Unii. Musielak, Piosicki, Kaczmarek, Smektala, Nowak, Adamczewski etc. Wszyscy cos tam prezentowali/prezentuja w mlodym wieku i przyjemnie sie ich oglada.
    Owszem, bo Roman świetnie pracuje z młodymi. Umie im powiedzieć co dobrze a co źle, ale pewien poziom (seniorski) jest dla niego za wysoki, bo nie ma narzędzi psychologicznych do pracy. On umie tylko głaskać i ewentualnie powiedzieć: "weź się w garść, teraz musisz wygrać". Czasami dobrze podpowie odnośnie sprzętu, ale chyba w tym sezonie poza Gnieznem (gdzie większa w tym zasługa Pawła Jądera) nic nie podpowiedział w kluczowym momencie. Roman jest spoko w pracy z dziećmi, bo tam jak się ktoś nie stara to go wywala, a dla wielu marzenie zostania żużlowcem Unii jest na tyle mobilizujące, że pracować będą ciężko i sama groźna wystarczy. Facet oko ma, bo wystarczą mu 2-3 treningi żeby ocenić kandydata. Więc niech zostanie, niech pomaga, niech asystuje. Ale niech już nie jest osobą decyzyjną podczas meczu. Unia ma szansę być zbudowana w nowy, bardziej profesjonalny sposób: mieć 2 struktury (juniorzy i seniorzy) i dwoma strukturami walczyć o medale, których nie powinniśmy odpuszczać. A przecież splendoru nie dają same DMP, bez reszty medali zdobytych przez naszych zawodników Unia nie była by tym czym jest obecnie.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1264
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Koledzy z Leszna powiedzcie mi skad u Was w klubie pomysly na zmiane trenera?
    Jankes jest wg mnie jednym z najlepszych szkoleniowcow w Polsce czego dowodem jest cala plejada mlodziezy w Unii. Musielak, Piosicki, Kaczmarek, Smektala, Nowak, Adamczewski etc. Wszyscy cos tam prezentowali/prezentuja w mlodym wieku i przyjemnie sie ich oglada.

    Do tego w lidze Roman osiagal z srednim i nieobliczalnym skladem wynik lepszy niz druzyny o 1,5 raza takim budzecie. Przeciez tylko kontuzje Tobiasza, Fredki czy Pawlickiego sprawily, ze nie byliscie w play - off. Te kilka 2-3 punkty wiecej w kilku meczach i z palcem w nosie bilibyscie sie o medale zamiast Unii Tarnow, ktorej tam powinno w ogóle nie byc a zdobyla braz.

    Dziwie sie Waszym wlodarzom bo ja uwazam, ze Dobruc na razie niestety nie jest nawet w polowie tak dobry jak Jankes. Z cala sympatia dla obydwu z nich.
    Tu nie chodzi o trenera i szkolenie młodzieży, bo jak sam zauważyłeś jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Ale "myśl taktyczna" podczas meczów jest naprawdę słaba i potrzebny jest manager. Jankes, mam nadzieję, zostanie jako trener a od składu, zmian podczas meczów będzie ktoś nowy.

  5. Powrót do góry    #1265
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ten Darek to ale pierd... Przemek 1,1, a Piotr 0,5 mln. Bardzo podobny poziom, a różnica dwukrotna. Skąd on bierze te newsy. Skórnickiego podchwycił chyba na sportsboard.pl, bo już na "giełdzie" trenerskiej jest jego nazwisko. Pajac i tyle. Bardziej by na sportsboard.pl pasował a nie do ponoć poważnej gazety.

  6. Powrót do góry    #1266
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2007
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    Do tego w lidze Roman osiagal z srednim i nieobliczalnym skladem wynik lepszy niz druzyny o 1,5 raza takim budzecie.
    Dosłownie i w przenośni

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi system_c za jego przydatny post!

    Eneasz (19-11-2013)

  8. Powrót do góry    #1267
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    PS1: Raz jeszcze na temat Grega Hancocka. Do wieczora ma podjąć decyzję – Tarnów czy Leszno. Pisanie w tej chwili, że gdzieś jest, to strzelanie ślepakami. Ktoś w Unii się pośpieszył, co jednak świadczy o pewnym braku profesjonalizmu. Można się chwalić zawodnikiem, ale wpierw trzeba go mieć. Unia już miała kiedyś Jonssona, a on potem wylądował w Zielonej Górze. Oby z Hancockiem nie było podobnie.

    Nasz ulubiony bloger OST

  9. Powrót do góry    #1268
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Do tego w lidze Roman osiagal z srednim i nieobliczalnym skladem wynik lepszy niz druzyny o 1,5 raza takim budzecie.
    Dosłownie i w przenośni
    Dobre sam nie zauwazylem piszac to

    PS1: Raz jeszcze na temat Grega Hancocka. Do wieczora ma podjąć decyzję – Tarnów czy Leszno. Pisanie w tej chwili, że gdzieś jest, to strzelanie ślepakami. Ktoś w Unii się pośpieszył, co jednak świadczy o pewnym braku profesjonalizmu. Można się chwalić zawodnikiem, ale wpierw trzeba go mieć. Unia już miała kiedyś Jonssona, a on potem wylądował w Zielonej Górze. Oby z Hancockiem nie było podobnie.

    Nasz ulubiony bloger OST
    Ale szanowny redaktor chyba nie wie, ze pisze o dwoch Uniach wiec moglby doprecyzowywac, ktora ma na mysli. Tym bardziej, ze np. dla mnie jesli mowi sie samo Unia bez nazwy miasta to w domysle jest zawsze ta Jedyna...

  10. Powrót do góry    #1269
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Skład na sezon 2014 został zamknięty .

    Informacja ogólna niebawem. Szczegóły w tym tygodniu. Planowana konferencja w piątek, ale to uzależnione jest też od konferencji Torunia, bo nasi chcą zrobić wcześniej.

    pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #1270
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    NareszcieCo niektorym nastepny tydzien oczekiwania moglby powaznie zaszkodzic.
    Myla,Welna czy istnieje mozliwosc,zebyscie zaprezentowali te słynne juz "warianty"?Tak po krotce jak zarzad widział Unie Leszno w nastepnych sezonach.
    Pytam całkowicie powaznie,nie licze,ze tu nagle ktos bedzie sypał kwotami i datami,ale takie tresciwe podsumowanie przydałoby sie.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #1271
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Zaglądajcie w godzinach wieczornych na stronę Unii
    Konferencja na 95% jutro.

    ps. Czy ,,ten pływak'' z Akwawitu jeszcze z wody nie wyszedł?

    ps.2 Kuba_88 - sorki, ale Ja nie mogę. Ani tu, ani na priv. Pewne zasady obowiązują, a, że Ja człowiek wiekowy to i z zasadami.

    pzdr!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    chezik (19-11-2013)

  14. Powrót do góry    #1272
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zaglądajcie w godzinach wieczornych na stronę Unii
    Konferencja na 95% jutro.

    ps. Czy ,,ten pływak'' z Akwawitu jeszcze z wody nie wyszedł?

    ps.2 Kuba_88 - sorki, ale Ja nie mogę. Ani tu, ani na priv. Pewne zasady obowiązują, a, że Ja człowiek wiekowy to i z zasadami.

    pzdr!

    Kolego jakieś sensacje w składzie ? czy zawodnik o którym już tu pisalismy?

  15. Powrót do góry    #1273
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Obstawiam Emila skoro jest to uzaleznione od Torunia i konferencja ma byc wczesniej niz ich. Ale to tylko moje domysly.
    Zycze Wam Emila i Walasa w skladzie.

  16. Powrót do góry    #1274
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zaglądajcie w godzinach wieczornych na stronę Unii
    Konferencja na 95% jutro.
    ...
    Zmuszasz mnie do dedukcji

    Jeżeli jutro miałaby się odbyć konfa i załóżmy Rusiecki chciałby mieć przy boku nowy nabytek to nie mógłby być to Emil.
    Powód to dzisiejsza wypowiedź Suskiewicza, który twierdzi, że ES podejmie decyzję najwcześniej w czwartek.

    U Nickiego w TEAM'ie cisza; w sobotę skończył testy we Francji, wrócił do siebie do UK i teoretycznie może w każdej chwili "wpaść" do Leszna (OBY)!

    Greg u schyłku kariery i Walasek nie są DLA MNIE opcją pt. LIDER, dlatego nie będę na ich temat się wypowiadał.
    Co do Walaska napiszę tylko tyle: jeżeli Rusiecki miałby nam przedstawić Grzegorza jako lidera to padłbym na ryj i zapewne długo bym się nie pozbierał. Mam tylko nadzieję, że ani jeden, ani drugi do nas nie trafią.

    Pzdr

  17. Powrót do góry    #1275
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    ps.2 Kuba_88 - sorki, ale Ja nie mogę. Ani tu, ani na priv. Pewne zasady obowiązują, a, że Ja człowiek wiekowy to i z zasadami.
    Rozumiem.A gdybym na privie Ci napisał tylko jedno nazwisko ,a Ty bys mi odpowiedział,czy faktycznie klub wciaz liczy na to,ze ten zawodnik sie u Nas pojawi i pociagnie mlodziez do przodu?Proste tak lub nie.
    Inne nazwiska ktore do mnie docierały raz,ze nie bardzo mi odpowiadaja,a dwa,ze były niedorzeczne w obliczu nie tak odległej historii naszego klubu.

    PS.Młodziez tez z zasadami,u mnie słowo drozsze od pieniedzy

  18. Powrót do góry    #1276
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez morrisdoe Zobacz posta
    Zmuszasz mnie do dedukcji

    Jeżeli jutro miałaby się odbyć konfa i załóżmy Rusiecki chciałby mieć przy boku nowy nabytek to nie mógłby być to Emil.
    Powód to dzisiejsza wypowiedź Suskiewicza, który twierdzi, że ES podejmie decyzję najwcześniej w czwartek.

    U Nickiego w TEAM'ie cisza; w sobotę skończył testy we Francji, wrócił do siebie do UK i teoretycznie może w każdej chwili "wpaść" do Leszna (OBY)!

    Greg u schyłku kariery i Walasek nie są DLA MNIE opcją pt. LIDER, dlatego nie będę na ich temat się wypowiadał.
    Co do Walaska napiszę tylko tyle: jeżeli Rusiecki miałby nam przedstawić Grzegorza jako lidera to padłbym na ryj i zapewne długo bym się nie pozbierał. Mam tylko nadzieję, że ani jeden, ani drugi do nas nie trafią.

    Pzdr
    Przecież już wszystko jasne. Emil w Toruniu, Nicki w Lesznie. Torun rozdał karty i tyle w temacie. Trzeba poczekać na decyzję Trybunału i zbierać kasę na karnety

  19. Powrót do góry    #1277
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2013
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest informacja z klubu.
    http://info.ksul.pl/artykul/1185

  20. Powrót do góry    #1278
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Emil Sajfutdinow decyzję podejmie do czwartku = nie musi być ta decyzja najwcześniej w czwartek, może być jutro, a jutro ponoć ma odbyć się ta konferencja. Nic nie jeszcze pewne.

  21. Powrót do góry    #1279
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    NareszcieCo niektorym nastepny tydzien oczekiwania moglby powaznie zaszkodzic.
    Myla,Welna czy istnieje mozliwosc,zebyscie zaprezentowali te słynne juz "warianty"?Tak po krotce jak zarzad widział Unie Leszno w nastepnych sezonach.
    Pytam całkowicie powaznie,nie licze,ze tu nagle ktos bedzie sypał kwotami i datami,ale takie tresciwe podsumowanie przydałoby sie.

    Pozdrawiam
    Lider podpisał kontrakt !!! poczekajmy na konferencje Unii Leszno.

    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Emil Sajfutdinow decyzję podejmie do czwartku = nie musi być ta decyzja najwcześniej w czwartek, może być jutro, a jutro ponoć ma odbyć się ta konferencja. Nic nie jeszcze pewne.
    Decyzja już podjęta LIDER PODPISAŁ !!!

  22. Powrót do góry    #1280
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Mam nadzieję, że Rusiecki nie zamienił słowa LIDER na substytuty w postaci Hancock'a (respect lecz za późno na liderowanie) lub tym bardziej Walaska!

  23. Powrót do góry    #1281
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na dzień dzisiejszy to w Lesznie zadatki na lidera miałby nawet Janowski Maciej, lol

  24. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja na waszym miejscu cieszyłbym się z każdej opcji. W samego Walaska to mi się nie chce wierzyć, jak już będzie w pakiecie z takim Hancockiem, Nickim czy Emile. Wiem dla wielu z was to śmieszne, ale słyszałem, że jest przymierzany w pakiecie do Was. Po drugie wiadomo Emil czy Nicki to się będziecie cieszyli ale Hancock za 1,3 mln z Walaskiem tez był by dobrą opcją. Dobra atmosfera w parkingu, młodzi mieli by się czego uczyć. Na "Smoku" lubi jeżdzić więc myślę, że przynajmniej u siebie byłby mocnym punktem drużyny nie wiem jak na wyjazdach... Ja jednak w dublet nie wierze i tak jak większość skłaniam się ku Emilowi lub Nickiemu, któremu bardziej? Chyba najstarsi górale nie wiedzą. Ale wszystko jest za i przeciw. Emil miał na prawdę poważną kontuzje i operacje o których mało kto wie. Blizna na ręce jest bardzo długa i było w niej wiele robione. Niby teraz jest w super formie, a Nicki no wiadomo takiemu Piotrowi np by nie pomagał na 5-1 tylko rura po 3 ptk :/ Sam jestem ciekaw czy jesteście uzależnieni od decyzji Unibaxu i kary dla niej czy jak to jest. Jeszcze wracając do Hancocka to facet jest prawie o mln tańczy niż Nicki.. szok! Tym bardziej, że zajął wyższą pozycje w GP na koniec sezonu hehe

  25. Powrót do góry    #1283
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    W ogóle ciekawe, czy będzie jeden nowy zawodnik, czy dwóch.

  26. Powrót do góry    #1284
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    W ogóle ciekawe, czy będzie jeden nowy zawodnik, czy dwóch.
    Ja stawiam że jeden.Ciekawe czy dzisiaj podadzą jeszcze kiedy konferencja

  27. Powrót do góry    #1285
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Chyba dzisiaj wieczorem poznamy już dokładną datę konferencji. OBY!

  28. Powrót do góry    #1286
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Przecież napisałem .......zaglądajcie wieczorem na stronę

  29. Powrót do góry    #1287
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przecież napisałem .......zaglądajcie wieczorem na stronę
    A mnie bardziej od lidera ciekawi trener....

    Wełna weż powiedz że to nie Krzystyniak ani Jąder... Paweł bądź Zbigniew...

    Bo z Wielkiego wejścia prezesa bedzie wielka kupa...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  30. Powrót do góry    #1288
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Czlowiekowi juz rozne rzeczy do glowy przychodza, a Ci co czytaja forum i wiedza jaki bedzie przyszloroczny sklad pewnie smiejsa sie z tych (prawie) wszystkich opcji

  31. Powrót do góry    #1289
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ja jednak wolalbym jednak dzika ... chyba?
    http://www.espeedway.pl/news,znamy_w...,66257,12.html
    wiec ten ktory najdluzej sie ociagal moze byc teraz w ciemnej du... zobaczymy ktory menago mial lepsze przecieki i szbyko podpisal w lesznie . niepowiem ciekawy ten sezon transferowy hehe w tym roku
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 19-11-2013 o 16:50
    pyra

  32. Powrót do góry    #1290
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przecież napisałem .......zaglądajcie wieczorem na stronę
    Wieczorem na stronie Unii pojawi sie info kto podpisal, czy tez zacznie sie jakas akcja z SecretMan'em i dalej bedziemy glowkowac?

  33. Powrót do góry    #1291
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Na stronie nie bedzie kto podpisal tylko ....... zobaczycie ,lider jest skład jest trener będzie i gra koniec spekulacji

  34. Powrót do góry    #1292
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Wieczorem na stronie Unii pojawi sie info kto podpisal, czy tez zacznie sie jakas akcja z SecretMan'em i dalej bedziemy glowkowac?
    Główkować . Zobaczysz tatara v Russian Standard albo kopenhaską syrenkę v dziewczynkę z zapałkami albo screen z filmu sami swoi i pawlaka z kargulem farbującego prosiaka, to będziesz wiedział .

    Noski, żebyś nie był rozczarowany, bo Gajewskiego nie będzie, a poza nim nie ma nikogo sensownego, więc bez większego znaczenia w zasadzie. No chyba, że mnie zgłosicie . piszę się w ciemno
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 19-11-2013 o 17:52

  35. Powrót do góry    #1293
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Akurat trenerem jak pisałem wcześniej Paweł Jąder ! a co do zawodnika nie mam zielonego pojęcia ale już nie mogę się doczekać

  36. Powrót do góry    #1294
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    And the Winner is Nicki Pedersen.

  37. Powrót do góry    #1295
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Jak będzie Jąder to dla mnie będzie to jedna wielka kpina.

  38. Powrót do góry    #1296
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Jak będzie Jąder to dla mnie będzie to jedna wielka kpina.

    noo szału nie będzie ale oby chociaż lider był albo Emil albo NP! no chyba że dwójka Greg Walasek Greg Hancock

  39. Powrót do góry    #1297
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta

    Noski, żebyś nie był rozczarowany, bo Gajewskiego nie będzie, a poza nim nie ma nikogo sensownego, więc bez większego znaczenia w zasadzie. No chyba, że mnie zgłosicie . piszę się w ciemno

    ja Brzuchu poprę Twoją kandydaturę z miejsca, od zaraz
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 19-11-2013 o 17:56

  40. Powrót do góry    #1298
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    coś mi się wydaję że Unia po raz kolejny sztabem trenerskim się nie popisze... jeżeli faktycznie Jąder zostanie "pierwszym trenerem" to wg mnie żadna zmiana.. Nie jeden kibic poprowadziłby tą drużynę lepiej niż ponownie duet Jąder - Jankowski.. w takim razie po raz kolejny pewnie do PO nie wejdziemy poprzez bardzo udane zagrywki, zmiany taktyczne itp. naszego jakże światowego sztabu trenerskiego..
    A co do zawodnika obstawiam na Emila - przyciągnie na pewno o wiele więcej kibiców niż "Dzik". Sprowadzenie Pedersena wg mnie = mniej kibiców!
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 19-11-2013 o 18:07

  41. Powrót do góry    #1299
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Ludzie! Emil w poniedziałek nie był w Toruniu aby most oglądać. Trzeba sie cieszyć z dzika.

  42. Powrót do góry    #1300
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Jak będzie Jąder to dla mnie będzie to jedna wielka kpina.
    popieram!

    urywek Start Gniezno - Unia Leszno 1997
    czerwony Sawina
    żółty Jankowski
    biały Baliński
    niebieski Jąder

    ballyjader.JPG
    znalezione podczas relacji meczu Start- Falubaz
    http://www.youtube.com/watch?v=aT8eM7a6YgI

  43. Powrót do góry    #1301
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Ludzie! Emil w poniedziałek nie był w Toruniu aby most oglądać. Trzeba sie cieszyć z dzika.
    W wywiadzie z Suskiewiczem masz napisane po co był w Toruniu. Jeśli kłamie to inna sprawa.

  44. Powrót do góry    #1302
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    kto by nie przyszedł i tak będzie to nasze wzmocnienie ! i będzie ogromna szansa na pierwszą czwórkę Play Off ! jestem cholernie ciekawy kto to będzie !

  45. Powrót do góry    #1303
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Z trenerem jest tak jak się wygrywa to jest ok jak przegrywa to zły najważniejszy jest skład,mocny zespół może każdy prowadzić jak ustawi pary to obojętne i tak wygrywają (sezon 2010) więc przestańcie narzekać kto trenerem. Czecze jakim jest trenerem każdy wie a jakim był żużlowcem wcale nie był

  46. Powrót do góry    #1304
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    www.facebook.com/SpeedwayEuro?hc_location=stream - Emil był jednak naprawdę odebrać tą nagrodę. Wierzę w to, że Emil będzie zdobywał punkty dla Unii, a Dzikowski będzie trenerem.

    Welna na razie nie ma żadnej nowej informacji na stronie. :/

  47. Powrót do góry    #1305
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Koledzy a co z Damianem? Wszędzie głośno że Pawliccy i Tobiasz nie podpisali aneksów a coś cicho o Balinie. Wiadomo czy zostaje w klubie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •